Catalogus van dinsdag 12 september           Kavels : 3990 - 4264 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
3991 antiek notenhouten Hollands enkelgebogen tweedeurs kabinet met een gestoken kuif en op een vierlaads onderkast 250-400
3992 set van vier mahonie Victoriaanse stoelen met een gestoffeerde zitting 50-100
3993 Engelse eiken hangoortafel 40-80
3994 eiken gestoken Dagobert stoel 50-100
3995 antieke eiken Friese staartklok 100-200
3996 mahonie Biedermeier eenlaads wandtafel met een vierlaads opstand 40-80
3997 Hollands eiken bolpoot (wand)tafeltje 46 x 68 40-80
3998 teakhouten trumeau met klauwpoten 50-100
3999 eiken kapstok met gestoken leeuwenkoppen en met een ingelegde biers 50-100
4000 Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een bloemsliber 50-100
4001 driedelig Frans albast Louis XV stijl pendulestel met een paar drielichts kandelaars 100-200
4002 set van vier mahonie Victoriaanse "balloon-back" stoelen met roze velours stoffering 50-100
4003 ronde Engelse mahonie uitschuiftafel 1.19 mtr. met een tussenblad en met een kolompoot op een driespant 100-200
4004 mahonie Bierdermeier cilinderbureau met een drielaads opstand en op een open onderstel 150-250
4005 18e eeuw Friese stoelklok 250-400
4006 Horrix 's Gravenhage, set van zes mahonie Biedermeier stoelen met een gestoffeerde zitting 100-200
4007 noten met zwart Biedermeier gestoken tweedeurs open bonheur met een marmeren blad en een spiegelopstand met een opengestoken kuif 200-300
4008 eiken Willem III cilinderbureau met een tweelaads opstand 100-200
4009 Empire stijl albast net bronzen Franse pendule met een kwikslinger en een Godin met diverse meetinstrumenten 300-500
4010 bijpassende incomplete vierlichts kandelaar en een vermaakte schemerlamp 40-80
4011 mahonie Biedermeier eendeurs nachtkastje met een lade en met getorste pilaren en een marmeren blad 50-100
4012 antieke boeren eiken eendeurs voorraadkast met een binnenlade 100-200
4013 Rob't Wood London, wortelnoten tafelklok met slagwerk en met maanaanduiding 100-200
4014 mahonie Victoriaanse hangoor sofatafel met een lade en met een kolompoot op een vierspant 70-120
4015 set van vier mahonie Victoriaanse "balloonback" stoelen 50-100
4016 eiken vierdeurs hoekkast met twee glasdeuren en een lade 100-200
4017 David Carré Alkmaar, 1e helft 18e eeuw staande klok met maan0 datum- hoogwaterstand- secondewijzer en wekker in een wortelnoten kast 2200-2700
4018 antieke ronde mahonie Regency stijl tafel 1.44 mtr. met vier klauwpoten op een vierspant 100-200
4019 set van vier mahonie Victoriaanse "balloon-back" stoelen met beige velours 70-120
4020 antiek eiken lessenaar op een tweedeurs onderkast met twee laden 100-200
4021 Groningse staartklok met een dubbele kap 100-200
4022 mahonie Biedermeier sofa met een opengestoken kuif en rode velours stoffering 200-300
4023 mahonie Biedermeier naaitafel met een (scheluw) klep 40-80
4024 noten met zwart Biedermeier chaise longue met o.a. een gestoken kuif en Bordeaux rode velours stoffering 250-400
4025 Tho. Hutchinson Leeds, antieke Engelse eiken staande klok met een bronzen wijzerplaat en met een achtdaags uurwerk 300-500
4026 antieke mahonie trumeautafel met een lade en een spiegelachterwnd 100-200
4027 mahonie Biedermeier naaitafel met een klep 70-120
4028 antiek euken met notenhout gefineerd tweedeurs kabinetje met een drielaads onderkast 300-500
4029 antieke eiken Friese staartklok "kantoortje" 200-300
4030 ovale geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een gestoken vierpoot met klauwpoten 123 x 94 80-130
4031 antiek eiken eendeurs wandporseleinkastje 50-100
4032 18e eeuw eiken met palissander en ebbenhouten Hollandse tweedeurs kussenkast op bolpoten en met twee laden 700-900
4033 antieke Franse vergulde pendule met een herdersjongen en een engelfiguur 80-130
4034 mahonie Duits Biedermeier vierladenkast 80-130
4035 antieke eiken stoel met een hoge rugleuning 30-60
4036 antiek mahonie met koper ingelegd Empire stijl cilinderbureau met een drielaads onderkast en een druedeurs opstand met laden en glasdeuren 600-800
4037 antieke Franse tweegewicht "haantje" comtoise wandklok 100-200
4038 antieke eiken dekenkist 50-100
4039 palissanderhputen Biedermeier damesstoel met velours stoffering 40-80
4040 ovale mahonie Biedermeier coulissentafel met uitvalpoten en met een sluierpoot op een vierspant 149 x 134 100-200
4041 notenhouten Louis XV stijl gestoken wandpenduleklokje met slagwerk 100-200
4042 paar antieke gestoffeerde mahonie gestoken Louis XVI stijl armstoelen 150-250
4043 set van vier gestoffeerde mahonie gestoken Louis XVI stijl stoelen w.o. twee armstoelen waarvan één antiek 150-250
4044 antieke mahonie Empire stijl klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en met volle pilaren 150-250
4045 antieke eiken Friese staartklok 100-200
4046 antiek Victoriaans palissanderhouten damesbureautje met een ingelegde bies 250-400
4047 19e eeuw facetgeslepen schoorsteenspiegel in een geschulpte wortelnoten lijst 100 x 60 50-100
4048 19e eeuw Franse eiken vierdeurs kast met drie laden hoogte 2.36 mtr. 200-300
4049 antieke mahonie Louis XVI stijl Hollandse bakbarometer met een tinnen gegraveerde schaal gesigneerd Engel's Zuijmen 500-700
4050 antieke eiken dekenkist met een gestoken front en op slofpoten 100-200
4051 mahonie met bruin leer gestoffeerde Edwardian fauteuil 70-120
4052 halfronde antieke mahonie Enpire stijl trumeau met volle pilaren en marmeren blad en een spiegelwand met vergulde ornamenten 300-500
4053 antieke mahonie Empire stijl tafelklok met slagwerk en met volle pilaren (touwslinger) 200-300
4054 wortelnoten Duits Biedermeier gangspiegel met een trumeau tafel 100-200
4055 eiken met zwart Willem III tweedeurs linnenkasteje 100-200
4056 antiek boeren eiken tweedeurs voorraadkast op houten slofpoten hoogte 97 en 155 breed 100-200
4057 zwart marmeren Franse pendule met slagwerk en met bewerkte geelkoperen ornamenten 80-130
4058 paar koperen met zwart marmeren klokkenbeelden met Griekse godinnen 40-80
4059 antiek mahonie Louis XVI stijl pottenkastje met een lade en jalouziedeurtje 40-80
4060 Hollands eiken eendeurs kussenkast op bolpoten en met o.a. gestoken vogeldecor in de kap 100-200
4061 18e eeuw Friese stoelklok met een wekkermechaniek 250-400
4062 mahonie Biedermeier hangoortafel met een lade 120 x 110 70-120
4063 notenhouten gestoken Louis XV stijl armstoel met eren geborduurde zitting 50-100
4064 antieke halfronde eiken vierdeurs hoekkast met een gegolfde kap 2.38 mtr. 300-500
4065 Schwarzwald tweegewucht appelklokje met een houten beschilderde wijzerplaat 40-80
4066 eiken Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en gestoken ornamentjes 40-80
4067 antiek Mahonie Louis XVI stijl hangoortafel met twee laden 83 x 103 80-130
4068 antieke eiken tweedeurs buffet met twee laden (gereconstrueerd) 100-200
4069 antieke mahonie ingelegde Louis XVI stijl Hollandse bakbarometer met een gegraveerde tinnen schaal en gesigneerd Ds. Sala Leyden 500-700
4070 antiek Louis XVI stijl mahonie met wortelnoten klepsecretaire met een ingelegde bies 200-300
4071 19e eeuw Engels eiken eendeurs hoekkastje 50-100
4072 19e eeuw Engels mahonie tweedeurs kabinet met binnenladen en met een ovaal ingelegde bies en op een vierlaads onderkast 200-300
4073 18e eeuw Friese stoelklok met een wekkermechaniek 300-500
4074 mahonie Art-nouveau schoorsteenspiegel met drie facetgeslepen spiegels 100 x 190 100-200
4075 set van vier Engelse boeren stoelen met een iepenhouten zitting 40-80
4076 Renaissance stijl Hollands eiken uitschuiftafel 105 x 140 en tussenblad op flessenpoten en met vier bijpassende stoelen 70-120
4077 antieke eiken Groningse staartklok met maanaanduiding en met een dubbele kap 500-700
4078 mahonie Biedermeier tweedeurs étagère klapbuffet met twee laden en met gestoken ornamenten 100-200
4079 notenhouten Willem III dames-cilinderbureau met twee laden en met een open onderstel 150-250
4080 Renaissance stijl Hollands eiken met ebbenhouten tweedeurs buffet met twe laden en met een opstand met twee Griekse zuilen en met drie togen 200-300
4081 antieke Hollandse mahonie bakbarometer met een gegraveerde tinnen schaal en gesigneerd J. Tesfa Leyden 500-700
4082 paar notenhouten gestoffeerde "Bergère" Louis XV stijl damesstoelen met o.a. een gestoken kuif 200-300
4083 facetgeslepen Biedermeier schoorsteenspiegel in een mahonie lijst met gegolfde kap 40-80
4084 antiek mahonie Hollands Louis XV stijl tweedeurs kabinet met een vierlaads onderkast op klauwpoten en met divers steekwerk 500-700
4085 John Little, antieke Engels mahonie staande klok met een bronzen wijzerplaat met datum en secondewijzer, achtdaags uurwerk 500-700
4086 verlaagde Spaanse eiken salontafel met twee laden 103 x 79 en 44 hoog 70-120
4087 mahonie Victoriaanse hangoor bijzettafel met een lade en een kopompoot op een vierspant 50-100
4088 antiek mahonie Louis XVO stijl klepsecretaire met een ingelegde bies en met een tweedeurs onderkast 100-200
4089 antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met een vrouwfiguur en Cupido (touwslinger) 400-600
4090 mahonie Regency stijl tafel met een tussenblad en op een dubbele driepoot met koperen klauwpoten 1-7 x 162 - 213 100-200
4091 set van zes antieke Engelse mahonie stoelen w.o. een armstoel 100-200
4092 Oosters palissanderhouten consolekast met een paar schijndeuren en één zijdeur en met divers parelmoer inlegwerk 200-300
4093 Schmitz à Paris, rood- met witmarmeren antieke Franse Empire pendule met een bronzen leeuw (touwslinger) 300-500
4094 mahonie Victoriaans eendeurs hanghoekkastje met een glasdeur 50-100
4095 verlaagde ronde mahonie Biedermeier salontafel 89 cm. met een sluierpoot op een driespant 30-60
4096 mahonie Biedermeier eendeurs open bonheurkast met een gebogen front en met een spiegelopstand met o.a. een gestoken kuifje 150-250
4097 gekleurde Chinees lacqué tafelklok 40-80
4098 antieke eiken dekenkist met koper beslaf en met vier gestoken panelen 100-200
4099 notenhouten Empire stijl trumeau met een lade en met volle pilaren 50-100
4100 mahonie plat bureau 75 x 110 met een lade en een vierladenblok op koperen bolpootjes en met een ingelegde bies 100-200
4101 skeletklok met slagwerk in een halfronde notenhouten met glazen wandkast 70-120
4102 mahonie gestoffeerde Victoriaans samesstoelje 40-80
4103 paar antieke Hollandse mahonie gestoffeerde damesstoelen 150-250
4104 (afwijkend) gestoffeerd antieke Hollands mahonie damesstoel met een bijpassend gestoffeerd voetenbankje op klauwpoten 100-200
4105 driegewicht houten gestoken koekkoeksklok met slagwerk, melodie en een bewegend mechaniek 70-120
4106 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 100-200
4107 rood velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltairestoel 70-120
4108 antieke eiken dekenkist met een stoken front en op houten slofpoten 80-130
4109 eiken schoorsteenklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitje 30-60
4110 Chinees rood lacqué tweedeurs kastje met divers goudkleurig decor 150-250
4111 Chinees rood lacqué tweedeurs kastje met drie laden en met divers goudkleurig decor 100-200
4112 antiek Hollands eiken tweedeurs kabinet met een drielaads gebogen onderkast op klauwpoten en met een zwarte gestoken kuif 300-500
4113 antieke Friese staartklok met latoenkoperen ornamenten en een bruidskrans 100-200
4114 Biedermeier geschulpte mahonie uitschuif keukentafel met zeildoek en op een dubbele tweepoot 102 x 134 (tussenblad) 40-80
4115 notenhouten Willem III damesstoeltje met divers steekwerk en een kuifje 50-100
4116 Renaissance stijl eiken gestoken met ebbenhouten eendeurs glaskastje op een open onderstel met een kruispoot 100-200
4117 notenhouten tafelklok met slagwerk 40-80
4118 Engelse zeslaads mahonie toilettafel met inlegwerk en met een facetgeslepen kantelspiegel 50-100
4119 notenhouten Frans ledikant 40-80
4120 mahonie Biedermeier tweedeyrs linnenkast met gestoken ornamenten 100-200
4121 ronde mahonie bijzettafel met een Biedermeier kolompoot op een driespant met klauwpootjes 30-60
4122 antiek mahonie gestoffeerd Empire stijl kuipfauteuiltje 100-200
4123 mahonie plantentafel op een driepoot en met een rond geschulpt blad 40-80
4124 antieke Hollandse orgelgebogen eiken drieladenkast op klauwpoten 150-250
4125 Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en parelmoer inlegwerk 50-100
4126 eiken Louis XVI stijl halvemaan kastje met twee jalouziedeurtjes en met een opengewerkt koperen onderrand 40-100
4127 antiek mahonie nachtkastje met een jalouziedeurtje 40-80
4128 mahonie Biedermeier tweelaads toilettafel met een geschulpte kantelspiegel en kandelaars 80-130
4129 mahonie Empire stijl fauteuil met groen velours stoffering 70-120
4130 mahonie Victoriaanse hangoor sofatafel met twee laden en met getorste poten 40-80
4131 mahonie Victoriaans hangoortafeltje 40-80
4132 antieke eiken Louis XVI stijl vierladenkast op klauwpoten en met zwarte pilaren 200-300
4133 eiken met geelkoperen Art-nouveau tafelklok met slagwerk 100-200
4134 antieke verlaagde Spaanse salontafel met een kastanjehouten blad en met een lade 135 x 82 100-200
4135 antiek eiken (deken)kist op slofpoten en met kerfsnede front 80-130
4136 noten met wortelnoten Hollandse eendeurs porseleinkast met een orgelgebogen drielaads onderkast op klauwpoten 250-400
4137 driedelig roodmarmeren met legering Frans pendulsestel met een jongensfiguur 70-120
4138 notenhouten eendeurs wandporseleinkastje met een gestoken kuifje 40-80
4139 antieke mahonie Empire stijl gangspiegel 80-130
4140 Maison Drout Fen Haag, eiken Hollandse bolpoottafel 100 x 154 50-100
4141 mahonie tafelklok met slagwerk en met een ingelegde bies 70-120
4142 notenhouten Chippendale stijl gestoffeerde armstoel met gevlochten riet 40-80
4143 antiek geschilder rond klaptafeltje op een driepoot en met een beschilderd blad met een Koninklijke waterkoets 100-200
4144 Frans notenhouten Louis Philippe tweedeurs buffet met twee laden 100-200
4145 stick-barometer met een kwikbuis op een houten schaal 50-100
4146 facetgeslepen schoorsteenspiegel in een goudkleurige Empire stijl lijst 79 x 159 100-200
4147 antieke eiken parapluiebak met een koperen binnenbak en met twee Renaissance stijl gestoken panelen met o.a. vogeldecor 50-100
4148 groen gestoffeerde mahonie Biedermeier sofa 100-200
4149 antieke Franse tweegewicht "haantjes" comtoiseklok 100-200
4150 Hollandse eiken damessecretaire met een drielaads onderkast 50-100
4151 Amsterdamse School, set van vier eeiken gestoffeerde stoelen met steekwerk en met ebbenhouten pennen 100-200
4152 antieke eiken vierdeurs hoekkast met twee glasdeuren 150-250
4153 antiek rond mahonie eendeurs nachtkastje 80-130
4154 rozenhouten met parketterie plat bureau met vijf laden 200-300
4155 set van zeven Oudhollands eiken stoelen met o.a. gestoken leeuwenkopjes w.o. een armstoel 70-120
4156 mahonie met intarsia ingelegde vierdeurs Hollands porseleinkast 700-900
4157 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 70-120
4158 nahobie Victoriaanse toilettafel met divers steekwerk en met een kantelspiegel 150-250
4159 halfronde eiken vierdeurs hoekkast met twee glasdeuren en met twee uittrekbladen 200-300
4160 notenhouten zesdeurs Franse Henri-deux buffetkast met drie gekleurde glas-in-lood deuren 200-300
4161 notenhouten Biedermeier paardjersregulateurklok met slagwerk 50-100
4162 18e eeuw eiken dekenkist 80-130
4163 paar mahonie Biedermeier stoeltjes 30-60
4164 eikenhouten vijfdeurs buffetkast met facetgeslepem ruitjes 150-250
4165 Franse koperen tweegewicht koperen comtoiseklok met een bewerkte harpslinger 50-100
4166 mahonie Engelse damessecretaire met een ingelegde bies en met een tweedeurs opstand met glasdeuren 50-100
4167 mahonie Victoriaanse toiletspiegel met een kantelspiegel en een klep 50-100
4168 Franse notenhouten gestoken Henri-deux vbijfdeurs buffetkast 200-300
4169 ovale notenhouten verlaagde Victoriaanse salontafel met inlegwerk op het blad 40-80
4170 mahonie Duits Biedermeier eendeurs kastje met een lade en een gebogen front 50-100
4171 mahonie Biedermeier naaitafel met een schuifblad 50-100
4172 Frans Biedermeier ronde eiken hangoortafel 1.08 mtr. 50-100
4173 notenhouten gestoken Hollandse barometer met een thermometer 30-60
4174 Hollands gebogen eiken drieladenkast op klauwpoten 100-200
4175 roze gestoffeerd notenhouten Victoriaans damesstoeltje 40-80
4176 roze gestoffeerde mahonie Duits Biedermeier sofa met een opengewerkte rand 200-300
4177 antieke goud- met zilverkleurige schoorsteenspiegel met een opengewerkte kuif met twee engelfiguren 70 x 115 100-200
4178 antieke Engelse mahonie wandtafel met twee laden en op gebogen pootjes 70-120
4179 ronde verlaagde mahonie Biedermeier salontafel op een driepoot 30-60
4180 rode mahonie Victoriaanse (klap)tafel 1.34 mtr. met een sluierpoot op een driespant 100-200
4181 geelkoperen lantaarnklok 40-80
4182 ronde mahonie Victoriaanse tafek met een kolompoot op een driespant 1.04 mtr. 50-100
4183 set van vier palissanderhouten Victoriaanse stoelen met steekwerk in de rug 50-100
4184 wortelnoten Hollandse tweedeurs porseleinkast met gebogen vierlaads onderkast op klauwpoten 200-300
4185 eiken halbankje met divers steekwerk en een gestoken kuif 100-200
4186 ronde mahonie Chippendale stijl tafel op vier poten met klauwpoten 1.27 mtr. 100-200
4187 noten met zwart Biedermeier kaarttafel 50-100
4188 antieke Engelse mahonie tweedeurs porseleinkast met een lade en op een open kruispoot met klauwpoten 200-300
4189 driedelig gekleurd majolica klokkenstel 50-100
4190 ronde mahonie Victoriaanse tafel met een kolompoot op een driespant 1.10 mtr. 50-100
4191 set van vier mahonie Victoriaanse "balloon-back" stoelen 50-100
4192 eiken achtdeurs (boeken)kast 210 x 230 hoog 200-300
4193 noten met wortelnoten Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 70-120
4194 ovale mahonie Victoriaanse tafel op een vierpoot 50-100
4195 notenhouten Louis XVI stijl halvemaantafeltje met twee laden en met divers inlegwerk 40-80
4196 antieke Franse notenhouten vijflaads commode met een witmarmeren blad en en een facetgeslepen spiegelopstand 100-200
4197 ronde mahobie kolommenpendule zg. "Josephientje" 40-80
4198 mahonie Victoriaanse uitschuiftafel met een tussenblad en een slinger 104 x 104 - 149 100-200
4199 set van vier mahonie Victoriaanse stoelen 70-120
4200 notenhouten Biedermeier stijl tweezits bankje met groen gestreepte velours stoffering 50-100
4201 Empire stijl spiegel in een goudkleurige (beschadigde) lijst met een kuif 45 x 83 40-80
4202 mahonie Duits Biedermeier tweedeurs kinnenkast met een gebogen kap 80-130
4203 ovale spiegel in een bewerkte goudkleurige lijst met een kuif 113 x 123 breed (beschadiging) 100-200
4204 wortelnoten tweedeurs porseleinkastje op een Hollands gebogen drielaads onderkast met klauwpoten 250-400
4205 èiken Friese staartklok met maanaanduiding 50-100
4206 Engelse notenhouten secretaire op klauwpoten en met een tweedeurs boekenkast opstand met glasdeuren 100-200
4207 ovale facetgeslepen spiegel in een bewerkte lijst met een opengewerkte kuif 82 x 128 hoog (beschadiging) 100-200
4208 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een onderlade 100-200
4209 facetgeslepen mahonie Biedermeier stijl schoorsteenspiegel met een gestoken kuif 53 x 133 40-80
4210 notenhouten plat bureau met een (beschadigd) groen leren blad en met twee tweeladenblokken 80-130
4211 facetgeslepen spiegel in een mahonie Biedermeier lijst en met een gestoken kuif met o.a. vogeldecor 64 x 157 70-120
4212 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 100-200
4213 ronde koperen scheepsklok op een houten plateau en gemerkt K.N.R.M. 40-80
4214 eiken Duits Biedermeier secretaire met een drielaads onderkast en met een tweedeurs boekenkastopstand met glasdeuren 80-130
4215 ronde notenhouten Chippendale stijl theetafel met een opstaande rand en op vier klauwpoten 70-120
4216 antieke eiken vierdeurs broodkast met divers steekwerk en paneeldeuren 150-250
4217 mahonie damspiegel met vergulde metalen ornamenten 32 x 148 40-80
4218 Engelse eiken hangoortafel 102 x 158 50-100
4219 notenhouten Art-nouveau naaitafel met een klep en een lade 50-100
4220 eiken Biedermeier klepsecreyaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 80-130
4221 Jugendstil gestoken veijslibger regulateurklok met slagwerk 40-80
4222 Engels eiken hangoortafel 91 x 146 30-60
4223 notenhouten gestoffeerde schommelstoel "Amerikaanse rocker" 40-80
4224 mahonie Victoriaanse tweedeurs sideboard met twee laden en met een opstand met een gestoken kuif 80-130
4225 paar eiken nachtkastjes met een jalouziedeurtje en een lade 40-80
4226 antiek eiken kamergemak met een beschadigd jalouziedeurtje 40-80
4227 mahonie Victoriaanse armstoel of bureaustoel 40-80
4228 mahonie Victoriaans tweedeurs sideboard met getorste pilaren en een opstand met een gestoken kuif 70-120
4229 Schatz, koperen reisklokje 40-80
4230 wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 150-250
4231 [aar mahonie Victoriaanse stoelen met een gestoffeerde zitting 30-60
4232 plat eiken bureau met twee laden en een onderkast en met een groen leren blad 63 x 119 50-100
4233 Georges Craydon London, noten met wortelnoten tafelklok met slagwerk en met maan en datum, beschadigd uurwerk 40-80
4234 verlaagde Franse eiken Henri-deux salontafel 105 x 115 40-80
4235 mahonie Biedermeier drieladenkast 50-100
4236 eiken Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast met een (defecte) secretairelade 50-100
4237 noten met wortelnoten Friese staartklok met maanaanduiding 40-80
4238 zwarte Biedermeier gestoken damesstoel 40-80
4239 notenhouten Art-nouveau armstoel met beige velours stofferong 40-80
4240 eiken tweedeurs kastje op bolpoten en met paneeldeuren, steekwerk in de kap 80-130
4241 noten Biedermeier kaarttafel met een los wortelnoten blad (fineerschade) 30-60
4242 antiek mahonie eendeurs pottenkastje met een lade (fineerschade) 0-0
4243 mahonie Biedermeier wastafel met een lade en met een kunststof blad en één handdoekenrek 30-60
4244 mahonie Duits Biedermeier klepsecretaire met volle pilaren en met een bovenlade en een tweedeurs onderkast Ibeschadiging en fineerschade) 100-200
4245 mahonie Victoriaans kamergemak 30-60
4246 ronde mahonie Victoriaanse bijzettafel met een kolompoot op een driespant 30-60
4247 bruin leer gestoffeerde mahonie Biedermeier voltairestoel 50-100
4248 mahonie rolluikarchiefkastje (defexte rol) 40-80
4249 roze gestreepte notenhouten schommelstoel "Amerikaanse rocker" 40-80
4250 zwarte eiken gestoken tweelaads étafère wandkast 40-80
4251 notenhouten Gotisch gestoken bidstoel met gobelin stoffering 30-60
4252 ronde mahonie Biedermeier tafel 1.13 mtr. op een gestoken driepoot met klauwpoten en met drie stoelen met een opengewerkte kuif 100-200
4253 reiswekkertje in een koperen met glazen kast 40-80
4254 ovale reiswekker in een koperen met glazen kast 50-100
4255 paar kersenhouten tweelaads nachtkastjes 30-60
4256 mahonie schrijfjastje met een uitklapbaar blad en met twee zijkastjes met gestoken ornamenten 50-100
4257 Franse koperen beschilderde rweegewicht comtoiseklok 50-100
4258 mahonie Victoriaanse vijfladenkast (fineerschade) 40-80
4259 antieke Windsor "grandfather" armstoel 40-80
4260 notenhouten driedeurs buffetkast met een glasdeur en een tweedeurs onderkast en met divers steekwerk en kuif 70-120
4261 eiken getorste plantentafel op een driepoot 30-60
4262 ronde mahonie tafel 1.15 mtr. met een Biedermeier kolompoot op een driespant 50-100
4263 paar Windsor keukenstoeltjes 0-0
4264 Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een bloemslinger 50-100