Catalogus van dinsdag 21 november           Kavels : 5001 - 5260 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
5001 driedelig Frans albast Louis XV stijl pendulestel met een paar drielichts kandelaars 100-200
5002 noten met wortelnoten Biedermeier naaitafel met een lade en een klep 50-100
5003 mahonie Biedermeier bidet (geen binnenbak) als een bijzettafel 30-60
5004 antiek notenhouten Hollands enkelgebogen tweedeurs kabinet met een gestoken kuif en op een vierlaads onderkast 200-300
5005 antieke eiken Friese staartklok 100-200
5006 ronde mahonie Victoriaanse tafel met een kolompoot op een driespant 1.10 mtr. 50-100
5007 set van vier mahonie Victoriaanse "balloon-back" stoelen met roze velours stoffering 50-100
5008 antiek eiken met notenhout gefineerd tweedeurs kabinetje met een drielaads onderkast 200-300
5009 geelkoperen met Delft blauw aardewerk pendule met slagwerk 50-100
5010 mahonie Victoriaanse uitschuiftafel met een tussenblad en een slinger 104 x 104 - 149 80-130
5011 set van vier mahonie Victoriaanse "balloonback" stoelen 50-100
5012 mahonie Biedermeier eendeurs kast met binnenladen en met een spiegeldeur en gestoken ornamenten 100-200
5013 bronzen vuurvergulde Franse pendule met een vrouw met een lam en onder een glazen stolp 400-600
5014 antiek Victoriaans palissanderhouten damesbureautje met een ingelegde bies 200-300
5015 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 100-200
5016 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met binnenladen en met gestoken ornamenten 200-300
5017 wit marmeren Franse pendule met slagwerk en met een (los) legering beeld van een vrouw 70-120
5018 mahonie Victoriaanse kaarttafel met een kolompoot op een rondspant met vier klauwpoten 50-100
5019 antiek mahonie Biedermeier haardscherm met rode stoffering 40-80
5020 Hollands eiken eendeurs porseleinkast op een open onderstel met twee laden 150-250
5021 W. Powlton Lancaster, antiek Engels mahonie staande klok met een geschilderde wijzerplaat en een scheepjesmechaniek 400-600
5022 mahonie Louis XVI stijl commode met een lade en met jalouziedeurtjes 50-100
5023 antieke facetgeslepen schoorsteenspiegel in een bewerkte goudkleurige Louis XVI stijl lijst 94 x 171 100-200
5024 18e eeuw Hollands eiken Renaissance stijl tweedeurs kast op bolpoten 250-400
5025 Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en met parelmoer inlegwerk 50-100
5026 mahonie Biedermeier schrijfkabinetje met twee spiegeldeuren en met een eendeurs onderkast 100-200
5027 notenhouten Edwardian damesstoel met een gestoffeerde zitting 30-60
5028 antiek mahonie Louis XV stijl halvemaan kast met twee laden en jalouziedeurtjes 100-200
5029 antieke eiken Friese staartklok 100-200
5030 mahonie Louis XVI stijl tweedeurs glaskastje met een bovenlade 200-300
5031 18e eeuw Engelse eiken dekenkist met drie panelen en gedateerd 1728 100-200
5032 notenhouten Willem III vierdeurs boekenkast met facetgeslepen glasdeuren hoogte 178 x 214 breed 100-200
5033 groen onyx Franse pendule met een legering beeld van een vrouw 40-80
5034 ronde mahonie Biedermeier coulissentafel met een bolpoot op een driespant 1.32 mtr. 50-100
5035 mahonie Biedermeier kaarttafel 50-100
5036 18e eeuw Franse eiken tweedeurs kast 250-400
5037 groen marmeren Franse pendule met slagwerk en een legering beeld van een dansende vrouw 50-100
5038 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnoèr ladenkast (incomplete achterwand) 150-250
5039 set van zes Engelse eiken Jacobijnen stijl stoelen met gestoken rugpanelen 200-300
5040 mahonie Biedermeier tweedeurs kast met een gestoken kuif en met facetgeslepen spiegeldeuren 200-300
5041 Franse koperen tweegewicht comtoise klok met een vouwslinger 50-100
5042 antieke eiken lessenaar op een tweedeurs onderkast met twee laden 50-100
5043 antieke Engelse eiken gemakstoel met een klep 40-80
5044 Franse mahonie Louis XV gestoken buffetkast met een tweedeurs onderkast en met facetgeslepen ruitjes 250-400
5045 Franse legering pendule onder een glazen stolp 1200-200
5046 antiek Engels boeren eiken damessecretaire met een drielaads onderkast 80-130
5047 set van drie antieke iepenhouten boeren stoeltje met biezen zitting en met gestoken uilendecor 40-80
5048 antiek eiken Drents tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 3-5
5049 Schwarzwald tweegewicht appelklok met een houten beschilderde wijzerplaat 40-89
5050 rood velours gestoffeerde mahonie Biedermeier sofa met divers steekwerk 200-300
5051 antiek notenhouten armstoeltje met gebeeldhouwde en gekleurde vrouwfiguren 150-250
5052 mahonie Schotse Victoriaanse zesladenkast met volle pilaren en met een gebogen front 200-300
5053 antieke palissander kolompendule met intarsia inlegwerk 200-300
5054 ovale noten met wortelnoten Duits Biedermeier uitschuiftafel op een vierrpoot 70-120
5055 set van vier mahonie Victoriaanse stoelen met een gestoffeerde zitting 50-100
5056 eiken Biedermeier chiffonnière zesladenkast 150-250
5057 antieke eiken Louis XV stijl gestoken Luikse staande klok 300-500
5058 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een gestoken kuif en met twee boven- en drie onderladen 100-200
5059 antieke facetgeslpen schoorsteenspiegel in een bewerkte en gekleurde lijst met opengewerkte kuif 110 x 73 50-100
5060 mahonie Biedermeier vierdeurs kastje met glasdeuren en met open getorste pilaren en twee laden 200-300
5061 antieke Friese stoelklok 250-400
5062 mahonie Biedermeier chiffonnière zesladenkast 100-200
5063 set van zes Franse eiken getorste stoelen met o.a. een opengestoken kuif 100-200
5064 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een tweedeurs onderkast (fineerschade) 50-100
5065 antieke tweegewicht regulateurklok in een (nieuwe) eiken kast met facetgeslepen glasdeur 50-100
5066 ronde mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 1.23 mtr. 80-130
5067 set van vijf mahonie Biedermeier stoelen met een gestoffeerde zitting 50-100
5068 eiken Renaissance stijl gestoken eendeurs glaskast met een toogdeur 150-250
5069 antieke eiken Friese staartklok met latoenkoperen eikenbladeren 100-200
5070 antieke Engelse eiken hoekkast met een glasdeur en een tweedeurs onderkast 100-200
5071 zwart gepolitoerd Biedermeier naaitafel met een klep 40-80
5072 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en met gestoken ornamenten 150-250
5073 J.McDonald Aberdeen, antieke mahonie Schotse staande klok met een achtdaags uurwerk en met datum- en scondewijzer 300-500
5074 antiek mahonie eendeurs kastje met een lade 40-80
5075 antieke mahonie Empire stijl naaitafel met een lade en klep en op een harppoot 70-120
5076 wortelnoten Chippendale stijl theetafel met een lade 150-250
5077 Schwarzwald jachtklok met dierfiguren en een hertenkop 200-300
5078 antieke Hollands orgelgebogen vierladenkast op klauwpoten 100-200
5079 gekleurde legering jachtklok met dierfiguren 40-80
5080 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten 100-200
5081 antieke notenhouten gestoken Dagobert stoel met o.a. gestoken leeuwenkoppen 80-130
5082 set van zes iepenhouten boeren stoeltje met een biezen zitting en met uilendecor 50-100
5083 Engelse eiken getorste hangoortafel 40-80
5084 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast (beschadiging aan deur) 40-80
5085 mahonie Victoriaanse vijfladenkast met o.a. een ingelegde bies 100-200
5086 antieke eiken dekenkist met drie gestoken panelen en met een genagelde naam op de deksel 100-200
5087 antiek notenhouten Louis XV stijl damesstoel met gevlochten riet 50-100
5088 antiek eiken Louis XVI stijl halkastje met een lade en jalouziedeur 100-200
5089 antiek eiken Fries staartklokje, schippertje 250-400
5090 twee mahonie Victoriaanse voltaire stoelen met groen velours 40-80
5091 antiek kersenhouten Empire stijl boeren armstoeltje met een biezen zitting 50-100
5092 eiken tafel met twee laden 90 x 220 100-200
5093 set van zes eiken stoelen met leren bekleding 70-120
5094 rechthoekig eiken Renaissance stijl tafel met vasspoten en een tussenspant 59 x 90 40-80
5095 set van vijf Windsor stijl armstoelen met spijlen 80-130
5096 verlaagde Spaanse salontafel met drie laden 60 x 168 100-200
5097 Nicholas Lambert London, 18e eeuw Engelse staande driegewicht klok met slagwerk, datum en speelwerk met acht bellen in een wortelnoten kast 4000-5000
5098 mahinie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 100-200
5099 Engelse eiken Queen Anne stijl theetafel met een lade en een los dienblad 50-100
5100 antiek Engels mahonie damessecretaire met een vierlaads onderkast 150-250
5101 gelakt mahonie Biedermeier bankje met een bijpassende armstoel en met gele stoffering 50-100
5102 antieke grenen beschilderde dekenkist gedateerd 1828 70-120
5103 antiek notenhouten wandporseleinkastje (beschadiging op deur) 40-80
5104 notenhouten vierdeurs boekenkast met facetgeslepen glasdeuren en met divers steekwerk en op klauwpoten 280 x 203 hoog 200-300
5105 bijpassend notenhouten gestoken plat bureau met een lade en twee onderkasten op klauwpoten 100-200
5106 notenhouten gestoffeerde armstoel (verrijdbare bureaustoel) met gestoken acanthusbladeren en op klauwpoten 50-100
5107 antieke iepenhouten linnenpers (geen onderkast) 50-100
5108 notenhouten Franse Louis XV stijl tweedeurs kast met facetgeslepen spiegels 100-200
5109 mahonie Biedermeier tweedeurs theekastje met glasdeuuren 50-100
5110 eiken Willem III tweedeurs meidenkast met een bovenlade en met gestoken ornamenten 80-130
5111 verlaagde notenhouten Willem III salontafel 75 x 110 40-80
5112 notenhouten met zwart Willem III tweedeurs linnenkast met een gestoken kuif 200-300
5113 mahonie Friese staartklok met maanaanduiding 100-200
5114 notenhouten Duits Biedermeier eendeurs nachtkast met een lade en een marmeren blad 40-80
5115 Franse koperen twee gewicht comtoiseklok met een bewerkte slinger 80-130
5116 spinnekop tafeltje met een ovaal geschulpt noten met wortelnoten blad 40-80
5117 antieke eiken Friese staartklok met een gekleurde wijzerplaat in reliëf 100-200
5118 notenhouten Duits Biedermeier klepsecretaire 100-200
5119 miniatuur koekoeksklokje 40-80
5120 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade en met steekwerk op de deur 100-200
5121 eiken getorste armstoel 40-80
5161 Franse koperen tweegewicht comtoise klok met een datumwijzer en met een vouwslinger 70-120
5162 ronde mahonie Biedermeier tafek 1.01 mtr. op een gestoken vierpoot 50-100
5163 esdoorn (biord's eye maple) Empire stijl gestoffeerde sofa 200-300
5164 mahonie Engelse Edwardian vierdeurs boekenkast met gestoken paneeldeuren en twee glasdeuren en met een secretairelade 200-300
5165 antieke Franse koperen comtoiseklok met een harpslinger 50-100
5166 ovale mahonie Duits Biedermeier uitschuiftafel op een vierpoot 70-120
5167 set van vier mahonie Victoriaanse stoelen met een gestoffeerde zitting 50-100
5168 teakhouten eendeurs hoekkast met een paneeldeur 100-200
5169 Franse koperen comtoiseklok in een kersenhouten kast 80-130
5170 paar palissanderhouten Art-deco fauteuiltjes met groen velours stoffering 150-250
5171 notenhouten gestoffeerde armstoel met gestoken acanthus bladeren en klauwpoten 40-80
5172 Franse notenhouten gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 200-300
5173 mahonie Victoriaanse barometer met een thermometer 40-80
5174 ronde notenhouten salontafel op een driespant met klauwpoten 40-80
5175 mahonie Empire stijl (bureau)stoel met een ingelegde bies (fineerschade) 40-80
5176 mahonie schrijfkabinetje met een twee glasdeuren en met een vierlaads onderkast (fineerschade) 50-100
5177 Franse koperen tweegewicht comtoise klok met een bewegend mwchaniek in de slinger 100-200
5178 antieke mahonie drieladenkast met een zwart marmeren blad (divers fineerschade) 50-100
5179 eiken facetgeslepen schoorsteenspiegel in met een Art-nouveau gestoken lijst 191 x 113 40-80
5180 mahonie Art-nouveau servieskastje met facetgeslepen glasdeuren 200-300
5181 wortelnoten Friese staartklok met maanaanduiding 50-100
5182 mahonie Louis XVI stijl drieladenkast 50-100
5183 notenhputen gestoffeerde Willem III fauteuil 40-80
5184 eiken met palissanderhouten tweedeurs rankenkast 100-200
5185 Franse koperen tweegewicht comtoise klok met een vouwslinger 60-100
5186 eiken Biedermeier tweedeurs poortkastje met een bovenlade (los deurtje) 100-200
5187 notenhouten Duits Biedermeier schoorsteenspiegel 62 x 147 30-60
5188 mahonie gestoffeerde Victoriaanse gestoken chaise longue 200-300
5189 driegewicht houten gestoken koekkoeksklok 100-200
5190 mahonie Biedermeier trumeautafel met een zwartmarmeren blad en met twee zijladen 50-100
5191 antiek gangspiegeltje in een bewerkte goudkleurige lijst met een kuif 40-80
5192 Engelse notenhouten toilettafel met een facetgeslepen kantelspiegel en een vierlaads onderkast 50-100
5193 Schatz, ronde geelkoperen scheepsklok met slagwerk en een bijpassende barometer 100-200
5194 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een tweedeurs onderkast (beschadiging) 50-100
5195 palissanderhouten Empire stijl pendule met slagwerk en met een ingelegde bies en een zilveren wijzerplaat, touwslinger uurwerk 50-100
5196 antieke mahonie Empire stijl stoel 30-60
5197 Amerikaanse mahonie wandklok met slagwerk 30-60
5198 notenhouten Engelse drieladenkast 40-80
5199 noyrnhouten Engelse pubklok met slagwerk 40-80
5200 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs linnenkast met een gestoken kuif 100-200
5201 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 50-100
5202 mahonie met bruin leer gestoffeerde Edwardian fauteuil 40-80
5203 verlaagde Spaanse eiken salontafel met twee laden 103 x 79 en 44 hoog 70-120
5204 eiken tweedeurs rankenkast met o.a. gestoken engelfiguren 100-200
5205 Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een bloemslinger 50-100
5206 ronde mahonie Victoriaanse tafek met een kolompoot op een driespant 1.04 mtr. 40-80
5207 set van vier mahonie Victoriaanse stoelen 50-100
5208 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkastje met een onderlade en binnenladen 100-200
5209 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 40-80
5210 mahonie Victoriaans tweedeurs sideboard met getorste pilaren en een opstand met een gestoken kuif 50-100
5211 notenhouten eendeurs wandporseleinkastje met een gestoken kuifje 30-60
5212 eiken gestoken tweedeurs buffet met een opstand en gestoken pilaren en met diverse gestoken panelen 150-250
5213 driedelig bewerkt bronzen pendulestel met slagwerk en met een paar vierlichts kandelaars 100-200
5214 plat eiken bureau met twee laden en een onderkast en met een groen leren blad 63 x 119 50-100
5215 antieke Windsor "grandfather" armstoel 40-80
5216 wortelnoten Hollands gebogen eendeurs porseleinkast met een drielaads onderkast op klauwpoten 200-300
5217 geelkoperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 50-100
5218 mahonie Duits Biedermeier klepsecretaire met volle pilaren en met een bovenlade en een tweedeurs onderkast Ibeschadiging en fineerschade) 100-200
5219 19e eeuw mahonie pottenkastje met een jalouziedeurtje en een lade 40-80
5220 mahonie Biedermeier eendeurs facetgeslepen spiegelkast met een bijpassende vijflaads commode met een witmarmeren blad en een facetgeslepen spiegelopstand en een bijpassend nachtkastje met een marmeren blad 250-400
5221 mahonie Friese staartklok 50-100
5222 teakhouten Art-deco eendeurs vitrnekast met steekwerk in de kap 100-200
5223 paar mahonie gestoffeerde Art-nouveau armstoelen met steekwerk in de rug 50-100
5225 Amerikaanse tweegewicht wandklok met slagwerk 30-60
5226 mahonie Duits Jugendstil tweelaads bijzettafel met uittrekbladen 40-80
5227 notenhouten eendeurs wandporseleinkastje 30-60
5228 eiken Art-nouveau gestoken tweedeurs commode met drie laden en met een facetgeslepen spiegelopstand 40-100
5229 tweegewicht Fries stoelklokje "dienstbode klokje" 100-200
5230 Engelse mahonie zeslaads toilettafel met drie ovale facetgeslepen spiegels 80-130
5231 notenhouten armstoel met o.a. gestoken acanthusbladeren en met groene velours stoffering 40-80
5232 Franse notenhouten gestoken vijfdeurs buffetkast met o.a. dierfiguren en een saterkop 250-400
5233 Amerikaanse tweegewicht mahonie wandklok met slagwerk 30-60
5234 wit gekleurde bewerkte gietijzeren porte-manteau 100-200
5235 set van vier Franse eiken getorste stoelen met een gestoken kuif 40-80
5236 Biedermeier eiken lits jumeaux met een hemel 250-400
5237 geelkoperen tweegewicht comtoise wandklok met een bloemslinger 50-100
5238 paar notenhouten gestoken armstoelen met geborduurde wapenschilden 50-100
5239 notenhouten Biedermeier staande kapstok 40-80
5240 mahonie met coromandelhouten Amsterdamse School linnenkast en toilettafel met een drieluik facetgeslepen spiegels, paar nachtkastjes en tweepersoons ledikant 200-300