Catalogus van dinsdag 13 maart           Kavels : 1001 - 1260 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
1001 Schwarzwald tweegewicht appelklok met een houten beschilderde wijzerplaat 40-89
1002 mahonie Louis XVI stijl tweedeurs glaskastje met een bovenlade 150-250
1003 noten met zwart Willem III stoeltje met o.a. gestoken bloemdecor 40-80
1004 Victoriaanse eiken driedeurs buffetkast op een eendeurs onderkast met zes laden 200-300
1005 Franse koperen rweegewicht comtoiseklok met een bewerkte slinger 50-100
1007 eiken halbank 1.80 mtr. met een Gotisch open gestoken rugleuning (drie panelen) 200-300
1008 antiek notenhouten Hollands enkelgebogen tweedeurs kabinet met een gestoken kuif en op een vierlaads onderkast 200-300
1009 driedelig Frans albast Louis XV stijl pendulestel met een paar drielichts kandelaars 50-100
1010 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnoèr ladenkast (incomplete achterwand) 100-200
1011 18e eeuw eiken tweedeurs kast met paneeldeuren en op bolpoten 150-250
1012 Horrix 's Gravenhage, mahonie Biedermeier tweedeurs zilverkast met een spiegelopstand 200-300
1013 palissanderhouten Biedermeier Weense tweegewicht regulateurklok 100-200
1014 antieke Engelse eiken hangoortafel 165 x 143 100-200
1015 noten met wortelnoten 18e eeuw enkelgebogern Hollandse secretaitre met o.a. een keldertje 250-400
1016 antiek eiken met notenhout gefineerd tweedeurs kabinetje met een drielaads onderkast 200-300
1017 18e eeuw Friese stoelklok 200-300
1018 Engelse eiken damessecretaire met een drielaads onderkast 100-200
1019 ovaal geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 114 x 84 50-100
1020 mahonie Biedermeier bonheurkast met een glasdeur en een tweedeurs onderkast en met divers steekwerk w.o. een druiventros 400-600
1021 19e eeuw eiken Friese staartklok 100-200
1022 antieke eiken eendeurs wandporseleinkast met een gegolfde kap 100-200
1023 set van zes noten met zwart Willem III stoelen met een opengewerkte strikkuif 150-250
1024 18e eeuw Franse eiken tweedeurs kast 200-300
1025 onyx met legering Franse pendule met slagwerk en met een legering beeld van een bloemenverkoopster 70-120
1026 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met een gebogen front 80-130
1027 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
1028 18e eeuw Engels eiken tweedeurs kabinet met een onderkast met vijf laden en met vier schijnladen 200-300
1029 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
1030 ronde mahonie Victoriaanse tafel 1.30 mtr. met een kolompoot op een vierspant met klauwpoten 100-200
1031 set van zes mahonie Victoriaanse stoelen met een gestoffeerde zitting 100-200
1032 notenhouten Franse Louis XV stijl tweedeurs kast met facetgeslepen spiegels 100-200
1033 intarsia ongelegde Empire stijl kolompendule (geen slingerveertje) 100-200
1034 Engelse mahonie toilettafel met vier laden en een facetgeslepen kantelspiegel 50-100
1035 antiieke bronzen Empire stijl pendule met o.a. een Romeinse godin 250-400
1036 eiken Art-nouveau gestoken buffetkast met twee facetgeslepen glazen vittrines en een tweedeurs kast met een marmeren blad en spiegelopstand 250-400
1037 Biedermeier Schwarzwald tweegewicht schilderijklok 50-100
1038 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade en een marmeren blad 200-300
1039 Victoriaanse zesdeurs Chippendale stijl vitrinekast met facetgeslepen spiegels en o.a. een opengewerkte kuif 200-300
1040 noten met zwart Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en met een opengestoken kuif 250-400
1041 Negreth & Zambra London, Victoriaanse kwikbarometer 100-200
1042 ronde Louis XVI stijl coulissentafel 1.20 mtr.met vier tussenblafen 120 x 360 en met een berkenhouten blad 200-300
1043 antiek eiken Louis XVI stijl drieladenkast met een houten opstaand hekwerkje 100-200
1044 19e eeuw Koreaanse donker grenen dekenkist met ijzeren beslag 200-300
1045 antieke Franse vuurvergulde legering met albast pendule met een vrouwfiguur 70-120
1046 18e eeuw Engelse vruchtenhouten bakstoel 200-300
1047 antiek ovaal mahonie Empire stijl salontafel met leren blad en met onderkastje 100-200
1048 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en met steekwerk op de deuren 100-200
1049 antieke eiken Friese staartklok 100-200
1050 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met twee laden en een spiegelopstand met een opengestoken kuif 150-250
1051 antieke mahonie gestoffeerde Empire stijl sofa 400-600
1052 mahonie Biedermeier bonheurkast met een gebogen tweedeurs onderkast en een ovale glasdeur 200-300
1053 notenhouten Biedermeier tweedeurs buffet met gestoken onnamenten en klauwpoten (geen achterwand) en met een eendeurs opstanf met geslepen spiegeldeurtje 100-200
1054 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en met gestoken ornamenten 100-200
1055 mahonie Biedermeier cilinderbureau met een drielaads onderkast 100-200
1056 mahonie Victoriaans tweedeurs buffet met twee laden en met een opstand met ronde facetgeslepen spiegel 70-120
1057 Biedermeier kaarttafel 40-80
1058 eiken tafel met twee laden 90 x 200 200-300
1059 coromandelhouten koloniale hangoor salontafel met steekwerk op het blad 80-130
1060 jersenhouten tafel op een eiken onderstel 290 x 105 200-300
1061 twee differente Biedermeier stoeltjes o.a. met een opengesyoken kuif en met rood velours bekleding 30-60
1062 mahonie Biedermeier cilinderbureau met een tweelaads opstand en een open onderstel met twee laden 100-200
1063 Franse eiken gestoken open boekenkas met twee laden en o.a. gestoken vossenkoppen 50-100
1064 notenhouten Biedermeier eendeurs kast met een facetgeslepen spiegel en een lade 100-200
1065 notenhouten gestoffeerde armstoel met o.a. gestoken acanthusbladeren en klauwpoten 40-80
1066 antiek eiken Louis XVI stijl keukentafel met twee laden en zeildoek 101 x 71 50-100
1067 antiek eiken Empire stijl vier;adenkast met zwarte pilaren 80-130
1068 eiken Art-nouveau tweedeurs boekenkast met facetgeslepen glasdeuren en een onderlade 100-200
1069 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 50-100
1070 mahonie Biedermeier tweedeuras commode met een lade en klapbaar bovenblad 40-80
1071 set van zes Biedermeier oortjesstoelen met een rieten zitting 50-100
1072 notenhouten Willem III schrijftafel met twee laden en met een beschadigd leren blad 40-80
1073 mahonie Biedermeier naaitafel met een lade en op een driepoot 50-100
1074 antiek Spaans kastanjehouten vierdeurs voorraadkastje 100-200
1075 notenhouten Biedermeier naaitafel met twee laden en op een gestoken driepoot 40-80
1076 antieke Spaanse kastanjehouten tweedeurs voorraadkast op slofpoten en met smeedijzeren beslag 150-250
1077 antieke Spaanse kastanjehouten bank 1.77 mtr. 150-250
1078 antieke Spaanse kastanjehouten tafel met smeedijzeren beugels 178 x 76 200-300
1079 set van drie antieke Spaanse stoelen met steekwerk en met gevlochten touw zitting 0-100
1080 antieke eiken Spaanse vierdeurs kast met een lade 250-400
1113 driedelig Frans Art-nouveau klokkenstel met vijflichts kandelaars en een vrouw met engelfiguur 100-200
1114 Luiks eiken damessecretaire met een drielaads onderkast 100-200
1115 oude eiken Friese staartklok 70-120
1116 tien antieke Windsor keukenstoelen (lichte afwijkingen) 100-200
1117 oude Friese stoelklok 200-300
1118 antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule met een vrouwfiguur (incompleet) 200-300
1119 antiek mahonie stoeltje met gestoken harpdecor (herstelling) 30-60
1120 notenhouten Biedermeier tweedeurs glaskast met facetgeslepen ruitjes 80-130
1121 spiegel in een ovale zwart met goudkleurige Biedermeier lijst 50-100
1122 Louis XVI stijl mahonie tweeladenkast met divers inlegwerk 50-100
1123 wortelnoten met zwart Willem III damessecretaire met een opengewerkte kuif 100-200
1124 Hollands eiken tweedeurs kabinet met volle pilaren en met een drielaads onderkast 500-700
1125 antiek eiken Fries staartklokje, kantoortje 300-500
1126 Engelse mahonie zeslaads toilettafel met drie ovale facetgeslepen spiegels 50-100
1127 eiken rolluikbureau met een s-rol en op twee vierladenblokken met uittrekbladen 100-200
1128 antieke Spaanse kastanjehouten vierdeurs voorraadkast met smeedijzeren beslag 100-200
1129 antieke eiken Friese staartklok 100-200
1130 Art-deco coromandelhouten driedeurs dressoir 250-400
1131 Art-deco coromandelhouten theemeubel met glazen schuifdeurtjes en een halfronde kant 50-100
1132 eiken Art-nouveau rweegewicht staande klok met facetgeslepen ruitjes 200-300
1133 houten koekoeksklokje 40-80
1134 eiken Biedermeier vierladenkast 50-100
1135 antieke Engelse Windsor `grandfather`armstoel 40-80
1136 eiken rolluikbureau met een s-rol en op twee vierladenblokken 100-200
1137 notenhouten tafelklok met slagwerk en maanaanduiding 40-80
1138 mahonie Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel en op een open onderstel met gebogen poten 80-130
1139 antieke Engelse Windsor armstoel 40-80
1140 a18e eeuw Frans boeren tweedeurs buffet met een bovenklep 80-130
1141 regulateurklok met slagwerk en in een eiken kast 30-60
1142 antieke grenen beschilderde dekenkist met o.a. divers bloemdecor 40-80
1143 paar mahonie Biedermeier voltairestoelen met groen velours stoffering 100-200
1144 Chinese donker gekleurde tweedeurs wandkast met drie laden 100-200
1145 zwarte met gekleurde marmeren Franse pendule 50-100
1146 Franse eiken Henri-deux uitschuiftafel (met tussenblad) op een kruispoot 80-130
1147 set van vier Franse eiken gestoken en getorste stoelen met o.a. een gestoken kuif 80-130
1148 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux kast met twee facetgeslepen glasdeur 100-200
1149 antieke eiken Friiese staartklok 100-200
1150 mahonie Regency stijl Engelse kaarttafel met inlegwerk 40-80
1151 eenlaads Franse notenhouten schaaktafeltje omklapbaar tot een schriftafeltje 80-130
1152 eiken porte-manteau met een facetgeslepen spiegel en gestoken leeuwenkoppen 100-200
1153 notenhouten Biedermeier stijl regulateurklok met slagwerk 40-100
1154 mahonie Biedermeier gestoken bonheurkast met een tweedeurs onderkast en een opstand met glasdeur en een opengestoken kuif 250-400
1155 Franse notenhouten Biedermeier voltairestoel met gestoken bloemdecor en geborduurde stoffering 70-120
1156 Franse eiken gestoken vierdeurs Henri-deux buffetkast met twee glasdeuren 100-200
1157 eiken Art-nouveau gestoken regulateurklok met slagwerk 40-80
1158 verlaagde Franse eiken Henri=deux salontafel 105 x 115 30-60
1159 antiek eiken Biedermeier vierladenkast 50-100
1160 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast met afbeelding van Joris en de draak 100-200
1161 ronde geelkoperen met eiken scheepsklok 40-80
1162 Engelse eiken drieladenkast 50-100
1163 notenhouten Queen Anne stijl theekastje met een facetgeslepen klep en met een los dienblad 50-100
1164 18e eeuw Engels eiken tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast 150-250
1165 bronzen deels vergulde pendule met een olifant 100-200
1166 mahonie Victoriaanse voltairestoel met gestreepte stoffering 50-100
1167 mahonie Victoriaanse dames voltairestoel met gestreepte stoffering 40-80
1168 18e eeuw Engels eiken tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast en twee schijnladen 200-300
1169 Observer, ronde koperen scheepsklok en barometer 50-100
1170 Franse eiken getorste armstoel met een opengestoken kuif en met gestreepte stoffering 80-130
1171 zwart gekleurde getorste stoel met gestoken dierfiguren in de kap en met gebloemde velours stoffering 40-80
1172 notenhouten Franse gestoken Henri II buffetkast met een glas-in-lood deur en een driedeurs onderkast 100-200
1173 Franse koperen resiswekker met facetgeslepen ruitjes 100-200
1174 wortelnoten zeslaads Chippendale stijl commode op klauwpoten en met inlegwerk 100-200
1175 mahonie Louis XVI stijl halvemaantafel met twee laden en met inlegwerk 50-100
1176 Engelse Edwardian notenhouten gestoffeerde chaise longue 100-200
1177 Schwarzwald tweegewicht wandklokje met een houten gekleurde wijzerplaat 30-60
1178 mahonie met velours gestoffeerde Biedermeier voltairestoel 40-80
1179 Engelse mahonie kolenbak met steekwerk 30-60
1180 Frans mahonie Biedermeier vijfladenkast met een wit marmeren blad en een beschadigde opstand 59-100
1181 ronde zwarte Franse schoolklok met slagwerk 40-80
1182 ovale geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een vierpoot 96 x 139 70-120
1183 set van zes Biedermeier oorttjesstoelen 70-120
1184 mahonie Biedermeier wandtafel met divers steekwerk en twee laden 100-200
1185 ronde wortelnoten 40'er jaren electrische wandklok met een ungelehde dierenriem (info aan achterzijde) 40-80
1186 eiken bolpoot uitschuiftafel 100 x 155 - 230 40-80
1187 zwart marmeren met geelkoperen pendule met slagwerk 50-100
1188 Franse eiken gestoken vierdeurs jachtkast met getorste pilaren, gestoken leeuwen en twee gekleurde glas-inlood deuren 200-300
1189 antieke Franse comtoiseklok met een harpslinger 50-100
1190 antiek eiken Empire stijl vierladenkast 50-100
1191 Engelse mahonie pubklok met een snek uurwerk (geen slinger) 40-80
1192 wortelnoten Hollands gebogen drieladenkast op klauwpoten 100-200
1193 driedelig zwart met gekleurd marmeren klokkenstel (veeruurwerk) 40-80
1194 gestoffeerde eiken gestoken sofa met o.a. gebeeldhouwde vrouwfiguren 250-400
1195 ovale Engelse facetgeslepen schoorsteenspiegel in een een mahonie lijst 30-60
1196 eiken Biedermeier tweedeurs (boeken)kast met gekleurde glas-in-lood deuren 100-200
1197 gekleurde geelkoperen Franse comtoiseklok met een bewegnd mechaniek in de slinger 50-100
1198 Chinees lacqué tweedeura commode met drie laden 50-100
1199 set van vier eiken gestoken Dagobert stoelen met o.a. gestoken leeuwenkoppen 200-300
1200 ovale eiken uitschuiftafel 170 x 120 met een tussenblad en met een set van zes bruin leer gestoffeerde stoelen w.o. twee armstoelen 100-200
1201 antieke Franse comtoise wandklok met een vouwslinger 50-100
1202 noten met palissanderhouten Louis XV stijl damessecretaire met een parketterie en marquetterie iingelegde klep 100-200
1203 mahonie Biedermeier bidet (geen binnenbak) als een bijzettafel 30-60
1204 Franse notenhouten gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 150-250
1205 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
1206 ronde mahonie Victoriaanse tafel met een kolompoot op een driespant 1.10 mtr. 50-100
1207 notenhouten gestoffeerde armstoel met gestoken acanthus bladeren en klauwpoten 40-80
1208 eiken Louis XV stijl vijfdeurs buffetkast met facetgeslepen ruitjes en gestoken guirlandes 100-200
1209 Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 40-80
1210 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 100-200
1211 notenhouten armstoel met o.a. gestoken acanthusbladeren en met groene velours stoffering 40-80
1212 eiken Willem III tweedeurs meidenkast met een bovenlade en met gestoken ornamenten 70-120
1213 eiken wandklok met slagwerk en met een facetgeslepen ruit 30-60
1214 plat eiken bureau met twee laden en een onderkast en met een groen leren blad 63 x 119 40-80
1215 paar Hollandse eiken gestoffeerde armstoelen op vaaspoten en met gestoken leeuwenkoppen en acanthusbladeren 80-130
1216 palissanderhouten tweedeurs kussenkast met o.a. gestoken engelkoppen en met zwarte pilaren 200-300
1217 koperen schoorsteenklok met slagwerk en met een afbeelding van een Romeinse strijdwagen 40-80
1218 notenhouten Engelse drieladenkast 30-60
1219 rond geschulpt zwart Biedermeier klaptafel op een driepoot en met een beschilderd blad met parelmoer 50-100
1220 wortelnoten Hollands gebogen eendeurs porseleinkast op een drielaads onderkast met klauwpoten 200-300
1221 eiken wandklok met s;agwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
1222 verlaagde ronde Victoriaanse salontafel op een driepoot 1.34 mtr 30-60
1223 antieke goudkleurige schoorsteenspiegel met o.a. druivendecor en met een incomplete kuif 67 x 158 40-80
1224 notenhouten Louis XV stijl driedeurs linnenkast met ovele facetgeslepen spiegel en met divers inlegwerk 1-2
1225 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 70-120
1226 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 50-100
1227 eiken Biedermeier vierladenkast met een paar zwarte pilaren 40-80
1228 wortelnoten Hollandse tweedeurs porseleinkast op een drielaads gebogen onderkast met klauwpoten 200-300
1229 eiken Friese staartklok (kortstaart) met maanaanduiding 40-80
1230 eiken rolluikbureau met een s-rol en op een paar vierladenblokken 100-200
1231 set van zes notenhouten gestoffeerde Edwardian gestoken stoelen w.o. twee armstoelen 70-120
1232 teakhouten Biedermeier stijl tweedeurs linnenkast 50-100
1233 notenhouten tweedeurs Biedermeier commode (blad hersteld) 40-80
1234 mahonie Biedermeier klepscretaire met ee tweedeurs onderkast en een bovelade 100-200
1235 halfronde notenhouten gestoffeerde Art-deco tweezits sofa 100-200
1236 antieke halfronde teakhouten tweedeurs hoekkast met een glasdeur 50-100
1237 paar mahonie Art-deco gestoffeerde armstolen met steekwerk 50-100
1238 notenhouten Willem III damesbureautje met een lade en een tweelaads opstand en met een bijpassend stoeltje 40-80
1239 notenhouten Duits Biedermeier eendeurs nachatkastje met een lade en een wit marmeren blad 40-80
1240 mahonie Biedermeier tweedeurs kuifkast met een binnenlade (herstelling en beschadiging) 50-100