Catalogus van woensdag 14 maart           Kavels : 1301 - 1580 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
1321 paar Delft blauw gekleurde aardewerk dekselvazen met een afbeelding van een boer met twee koeien 50-100
1322 Chinees blauw gekleurde porseleinen dekselvaas met bloemdecor 50-100
1323 zespersoons Satsuma gekleurd porseleinen theeservies met o.a. drakendecor 40-80
1324 grijs gekleurd plateel Art-deco kan met een oor 0-0
1325 antieke roodkoperen rijtuigstoof en een rood- met geelkoperen doofpot 30-60
1326 scheepsmodel driemaster zeilschip 100-200
1327 lot met divers o.a. antiek tin 40-80
1328 tinnen Oosters beschilderde kraantjeskan op een komfoor 30-60
1329 19e eeuw Japans b;auw porseleinen bord met een man- en vrouwfiguur 29 cm. 40-80
1330 parelmoer kistje met een naaigarnituur 40-80
1331 Malby's & Sons London. 19e eeuw tafelmodel hemelglobe op een 600-800
1332 Oosteuropese sterrenglobe in een eiken kist 200-300
1333 Abbott & Co Newcastle, mahonie met geelkoperen telescopische zeekijker (beschedigde lens) 100-200
1334 19e eeuw Imari gekleurd porseleinen stroopkan met een deksel 50-100
1335 paar 19e eeuw Imari gekleurd porseleinen kop en schotel (schilfertje) 30-60
1336 Amsterdams Bont, tee gekleurde porseleinen kommen (schilfertje en één met herstelling) 30-60
1337 lot met o.a. divers Chinees blauw porseleinen kom en kop en schotels 100-200
1338 gebronsd legering borstbeeldje van een Madonna met een kap 50-100
1339 antiek tinnen appelketel 50-100
1340 antieke imari gekleurde porseleinen schotel 25 cm 50-100
1341 The Nanking Cargo, 18e eeuw Chinees blaus gekleurde porseleinen kom. 50-100
1342 antieke ovale eiken gestoken voetenstoof 40-80
1343 bronzen sculptuur met een herder en schapen, gesigneerd A. Dolphus Marchal (Metaalgieterij Holland, A'dam) 150-250
1344 electrische geelkoperen pendellamp met een melkglazen kap 40-80
1345 antiek eiken gekuipt boterkuipje 40-80
1346 antieke roodkoperen appelketel 40-80
1347 Biedermeier geelkoperen en een roodkoperen waterketel met porseienen handgrepen 40-80
1348 bewerkte bronzen vuurvergulde 32-lichts Rococo stijl hangkroon 300-500
1349 lot met twee Imari gekleurde borden ((schilfer), een schaal en een paar dekselpotjes 40-80
1350 antiek palissanderhouten schrijfkist met beschadigd inlegwerk 40-80
1351 O.L.A. (Orde voor Levende Arbeid) Huizen Holland, gekleurde plateel bloempot 50-100
1352 Boedhistisch geborduurd tempelkleed 191 x 88 40-80
1353 lotje met o.a. antiek Chinees porselein en twee bronzen opiumgewichten 40-80
1354 afsluitbaar eiken met geelkoperen tantalus met drie beschadigde kristallen karaffen 80-130
1355 paar Chinees blauw porseleinen borden (beschadigd) en twee Delft blauw aardewerk schotels (schilfers) 0-0
1356 paar opengetorste geelkoperen kandelaars 30-60
1357 oosters teakhouten gestoken plantentafel op klauwpoten en met een rond marmeren blad 70-120
1358 Indisch gestoken naaitafel met o.a. pauwendecor 40-80
1359 Hollands eiken brdenrek met o.a. gestoken manfuguren 30-60
1360 Hollands eiken gestoken eendeurs hangkastje met een glasdeur en o.a. gestoken leeuwenmaskers 40-80
1361 Hollands eiken gestoken bordenrek met o.a. dierenkoppen 30-40
1362 antieke ovale houten spanen doos 30-60
1363 De Porceleyne Fles ontwerp Jaap Gidding, Delft blauw aardewerk pul 50-100
1364 lot met diverse Chinese voorwerpen w.o. beelden (één beschadigd en terra cotta trekpotje 70-120
1365 antiek Chinees porseleinen trekpotje met decor van een bloemenvaas (schilfer en barst) 100-200
1366 driedelig Chinees blauw porseleinen kaststelletje (schilfers) 40-80
1367 Chinees blauw gekleurde aardewerk pot 40-80
1368 lot met divers Chinees gekleurd porselein 100-200
1369 achtkantig Chnees blauw porseleinen bord met een landschapsdecor 30-60
1370 antiek cilindervormig Famille rose vas (herstelling) 30-60
1371 gekleurde Chinees porseleinen gemberpot met diverse figuren en met een houten deksel 50-100
1372 lot met drie Famille rose borden (één met barst) en diverse kommen 50-100
1373 driedelig gekleurd Gouda plateel klokkenstel met o.a. vogeldecor (herstellingen) 70-0
1374 antieke geelkoperen hengselbak met een deksel 30-60
1375 Chinees blauw porseleinen theepot (geen beugel en bodembarst) 0-0
1376 lotje met o.a. Imari gekleurde porseleinen kop en schotels 40-80
1377 paar Chinees blauw gekleurde vaasjes met een gegolfde kraag 30-60
1378 bewerkte geelkoperen en facetgeslepen gangspiegel met een deurtje (geen borstelset) 30-60
1379 KTP Velsen, plateel vaashe met gekleurd blokmotief 100-200
1380 houten met Art-deco aardewerk keukenpottenrek 70-120
1381 Chinees blauw gekleurde aardewerk dekselpot 40-80
1382 notenhouten Duits Biedermeier eendeurs wandkastje 0-0
1383 Gouda gekleurde plateel vaas (schilfer aan onderrand) 30-6
1384 antieke vierkante Chinese étagè plantentafel 50-100
1385 H.L.A. Breetvelt, Gouda gekleurd plateel wandschotel 39 cm. 50-100
1386 antieke geelkoperen melkbus met een deksel en oor 30-60
1387 gestoken olifantstand met diverse inheemse figuren 200-300
1388 teakhouten Art-nouveau eendeurs hangkastje met facetgeslepen ruitjes 40-80
1389 geelkoperen standaard met scheepsdecor en met een vijfdelig haardstel 40-80
1390 houten rek met een veertiendelig keukenpottenset (herstelling) 40-80
1391 Empire stijl zeslichts groene met geelkoperen hangkroon 70-120
1392 apothekersweegschaal in een noten met glazen kast , Linderman Amsterdam 50-100
1393 ivoren netsuké met een zittende Boedha 50-100
1394 eiken Victoriaans rookkastje met gestoken paneeldeurtjes 50-100
1395 mahonie Victoriaanse toiletspiegel 30-60
1396 palissanderhouten Oosterse gestoken plantentafel met een marmeren blad 100-200
1397 oosters lacque paneel met opgelegd ivoor met een vrouw en een visserman 40-80
1398 terra cotta gekleurd Oosters beeld van een persoon 50-100
1399 ivoren gestoken beeld van een Oosterse krijger 100-200
1401 ivoren gestoken beelfje van een Oosterse vrouw met een waaier 50-100
1402 [aar 19e eeuw bewerkte geelkoperen kerkkandelaars op klauwpootjes 40-80
1403 antieke ingelijste merklap gedateerd 1895 0-0
1429 antieke sabel en een bajonet 40-80
1430 Chinees blauwe kom en een gekleurde gemberpot 30-60
1431 blauw met grijs Duits aardewerk pul met een deksel en met een tinnen montuur (monnik) 30-60
1432 paar coromandelhouten opengestoken panelen met o.a. Javaanse danseressen 40-80
1433 coromandelhouten sculptuur van een Chinese visserman 40-80
1434 coromandelhouten sculptuur van een Indische man met een kemphaan 40-80
1435 coromandelhouten sculptuur van een hand 40-80
1436 coromandelhouten sculptuur van een Indische man met een kemphaan en een borstbeeldje van een vrouw 40-80
1437 19e eeuw facetfeslepen gangspiegel in een bewerkte goudkleurige lijst en met tweelichts kandelaar (diverse beschadiging) 80-130
1438 antieke tinnen beschilderde kraantjeskan op een komfoor 40-80
1439 zeslichts koperen kaarsenkroon 30-60
1440 paar Chinees gekleurde siervazen met oren en manfiguren 80-130
1441 paar Imari gekleurde siervazen met reliëfdecor 80-130
1442 drie gekleurde Chinees porseleinen trekpotjes (één oor beschadigd) en een bijpassend vaasje met bloemdecor 30-60
1443 Longwy France, gekleurd porseleinen schaal met bloemdecor en drie pootje 0-0
1444 Zenith Gouda gekleurd plateel wandbordje met meeuwendeco 18 cm. 30-60
1445 Dijkstra Sneek, koperen lepeldoosje 0-0
1446 bewerkte geelkoperen kraantjeskan op een komfoor 30-60
1447 gekleurd Delft aardewerk wandschotel (Kaascontrolestation NH) 36 cm. 30-60
1448 Goedewaagen Delft blauw gekleurd tabakspot met een koperen deksel 0-0
1449 Huizen (O.L.A.) gekleurde plateel vaas 30-60
1450 zeskantig bewerkt geelkoperen hallamp 30-60
1451 eiken gestoken bordenrek met mannenkoppen en met zes Chinees blauwe borden 40-80
1452 koperen puddingvorm en twee tulbandvormen 0-0
1453 antieke tinnen beschilderde kraantjeskan 40-80
1454 ovaal blikken beschilderd dienblad 30-60
1455 antieke tinnen kraankan op een komfoor 30-60
1456 geelkoperen kolenbak met een bewerkte deksel en een schep 0-0
1457 antieke roodkoperen melkbus met een deksel 30-60
1458 glazen achtlichts hangkroon met kristallen pegels 40-80
1459 glazen met kristallen zakkroon 40-80
1460 Chinees porseleinen wandschotel met groen en rose bkoemdecor 36 cm. 50-100
1461 antieke roodkoperen nagelemmer 30-60
1462 Gouda gekleurde plateel kan met een oor en met bloemdecor 40-80
1463 twee Gouda gekleurde plateel (moderne) vazen met bloemdecor 30-60
1464 KTP Velsen Holland, gekleurde plateel kan met een oor 50-100
1465 Rozenburg gekleurde plateel vaas (herstelling in de hals) 0-0
1466 Delft blauw en twee gekleurde aardewerk sierborden met een papegaai en bloemenvazen 30-60
1467 Chinees blauw gekleurde schotel met o.a. pauwendecor 30-60
1468 twee gekleurde Chinees porseleinen borden met o.a. afbeelding van krijgers 30-60
1469 Oosters gekleurde porseleinen siervaas met diverse man- en vrouwfiguren (herstelling in bovenrand) 30-70
1470 kapmes 0-0
1471 antiek percussie jachtgeweer 100-200
1472 herkomst midden=Java (Surakarta), Indische kris in een houten met geelkoperen schede 40-80
1473 herkomst oosr-Java, Indische kris met een gestoken handgreep en een gegraveerde geelkoperen schede 40-80
1474 herkomst midden-Java (Surakarta), 19e eeuw Indische kris in een houten schede 40-80
1475 herkomst Madoera, 19e eeu Indische kris met steekwerk en in een geelkoperen schede 40-80
1476 herkomst midden-Sumatra (Surakarta). Indische kris zonder een schede 30-60
1477 herkomst Sumatra, 19e eeuw executiekris zonder schede 40-80
1478 lot met divers chinees porselein (beschadiging) 30-60
1479 geelkoperen cardanisch scheepskompas 50-100
1480 antiek dubbelloops percussie jachtgeweer (incompleet) 100-200
1481 oude tinnen snavelkan 30-60
1482 19e eeuw bruin aardewerk voorraadkruik, 4 Kan 40-80
1483 oude tinnen snavelkan 30-60
1484 antieke bruin aardewerk Baardmankruik 100-200
1485 twee Indische krissen 40-80
1486 antiek tinnen schotel 38 cm en een antiek geelkoperen scheerbekken 50-100
1487 antiek gekleurd aardewerk bord met een spreuk 50-100
1488 antiek houten lepelrep met twaalf tinnen lepels 30-60
1489 lot divers met o.a. koffiemolen, Chinees porselein en kunststof Napoleon 30-60
1490 doosje divers met o.a. houten flessenhouder 0-0
1491 bijzettafeltje met vier blauwe tegels 0-0
1492 antiek blauw viertegeltableau en drie mangaan tegels (beschadigingen) 30-60
1493 17e eeuw bruin aardewerk graap, vuurpotje op drie pootjes 30-60
1494 vijf ingelijste antieke mangaan tegels 40-80
1495 antieke bruin aardewerk vuurpot 30-60
1496 antieke groen geglazuurde voorraadpot met twee oren 40-80
1497 antieke groen geglazuurde voorraadpot met twee oren 50-100
1498 antieke bruin aardewerk voorraadpot (bol model) 50-100
1499 set van drie rechthoekige blauwe tegels met Hollandse landschappen 40-80
1500 blauw twaalftegeltableau met pijprokende mannen 30-60
1501 blauw twaalftegeltavleau een molen en een zeilschip 40-80
1502 blauwe wandplaquette met een een boereninterieur en een boerin 40-80
1503 blauw twaalftegeltableau met een bloemenvaas 40-80
1504 Boch, paar blauwe plquettes met een molen en een vissershaven 30-60
1505 blauw negentegeltableau met een ruiter te paard 40-80
1506 drie diverse tegeltableaux met paardenkoetsen 30-60
1507 twee blauwe zestegeltableaux met een kat en een hond 40-80
1508 drie diverse gekleurde tegeltableaux met o.a. haven en vissers 40-80
1509 blauw zestegektableau met een koe 40-80
1510 gekleurd 24-tegeltabkeau met Vredespaleis 30-60
1511 gekleurd zestegeltableau met een Middeleeuws interieur 30-60
1512 drie diverse gekleurde tegeltableaux 40-80
1513 blauw viertegeltableau "Marken" 30-60
1514 Delft blauw aardewerk plaquette met een vogelkooi 40-80
1515 gekleurde tegel 32 x 16 met een afbeelding van een inheemse man 40-80
1516 blauw zestegeltableau met een paard 40-80
1517 mangaan zestegeltableau met een koe 40-80
1518 lot met diverse o.a. antieke Hollandse tegels 70-120
1519 lot met o.a. diverse antieke Hollandse tegels 30-60
1520 lot met o.a. divers Oosters en Europees aardewerk 40-80
1521 meerdelig wit met goudgerand porseleinen servies met o.a. diverse dekschalen 50-100
1522 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroep met een man en vrouw en een tweelichts kandelaaar met opgelegde bloemen 30-60
1523 meerdelig Sèvres stijl wit met goudkleurig porseleinen koffieservies (oortje incompleet) 100-200
1524 gekleurd porseleinen olielamp met een opaline reservoir 40-80
1525 Herend, incompleet moccaserviesje met groen decor 30-60
1526 set van vier gekleurde aardewerk Engelse kastkommen 30-60
1527 paar gekleurde aardewerk koeien met een kalfje 40-80
1528 Hutschenreuther, blauw porseleinen vaas met zilver opgelegd decor van 18e eeuwse man- en vrouwfiguren 40-80
1529 Regina Gouda, paar gekleurd plateel Amdora vazen (beiden hersteld) 0-0
1530 paar Rijnblauwe vazen en een Rijnblauwe vaas 40-80
1531 gekleurd zestegeltableau met een trekschuit (diverse herstelling) 0-0
1532 paar gekleurde aardewerk Satsuma cazen en een vaA 40-80
1533 paar Imari gekleurde aardewerk dekselpotten 30-60
1534 gele met gekleurde Chinees aardewerk siervaas 46 cm. 40-80
1535 paar Imari gekleurde aardewerk dekselpotten 40-80
1536 vijfdelig Delft blauw aardewerk kaststel met o.a. Hollands landschapsdecor 50-100
1537 lot met divers zwiebelmuster servies 50-100
1558 K.P.C. de Bazel, paar Leerdam glazen karaffen (servies B 1917) 100-200
1559 A,D, Copier, moderne Leerdam glazen vaas 40-80
1560 Daum France, moderne kristallen pendule 100-200
1561 rood Boheems kristallen dienblad met hertendecor en met rwaalf bijpassende glazen 50-100
1562 emaille beschilderde Biedermeier opaline vaas met bloemdecor 30-60
1563 paar emaille beschilderde Biedermeier opaline vazen met een H. Kruis 40-80
1564 kristallen beschuitbus met een nikkelen montuur 30-60
1565 antiek geëtst glazen roemer met o.a. met een spreuk en o.a. afbeelding van een zeilschip (schilfer aan voet) 50-100
1566 zeevondst, antiek groenglazen wijnfles 40-80
1567 lot met diverse Swarowski miniaturen (en doos met een vitrine en originele verpakkng) 80-130
1568 lot met divers replica glaswerk o.a. met gegraveerde spreuk 50-100
1569 lot met vier diverse replica karafjes 49-80
1570 blauw glazen object 0-0
1571 kristallen koekpot en een brokkenpotje 30-60
1572 rood gekleurde Boheems kristallen rozenbowl 30-60
1573 Stef Uiterwaal, gematteerde Leerdam glazen Madonna op een bijpassens zwart plateel lichtje 100-200
1574 Loetz stijl groene met gekleurde Art-nouveau stijl vaas, Arte Nova Edition van Schott & Zwiesel 100-200
1575 Lalique France, gematteerde kristallen schaal met decor van een duif 100-200
1576 glazen wijnkan met een tinnen montuur en deksel 0-0
1577 A.D. Copier, Anna groen Leerdam glazen vaasje 30-60
1578 bloemenvass met reliëfdecor van bloemen en vlindes 30-60
1579 A.D. Copier, moderne Leerdam glazen vaas 30-60
1580 gematteerde glazen Madonna, niet gemerkt' 40-80