Catalogus van dinsdag 05 juni           Kavels : 2001 - 4320
Kavel Omschrijving Taxatie
2001 ronde mahonie Empire stijl kolommenpendule met slagwerk 50-100
2004 18e eeuw eiken met palissanderhouten tweedeurs kussenkast op zwarte bolpoten 250-400
2005 palissanderhouten Biedermeier Weense tweegewicht regulateurklok 100-200
2008 goudkleurig Franse legering met albast pendule met een beeld van een man 50-100
2012 Victoriaanse zesdeurs Chippendale stijl vitrinekast met facetgeslepen spiegels en o.a. een opengewerkte kuif 150-250
2198 antieke mahonie gestoffeerde Empire stijl sofa 300-500
2199 jersenhouten tafel op een eiken onderstel 290 x 105 200-300
2200 mahonie Biedermeier gestoken bonheurkast met een tweedeurs onderkast en een opstand met glasdeur en een opengestoken kuif 200-300
2201 Schwarzwald tweegewicht appelklok met een houten beschilderde wijzerplaat 30-60
2202 ovaal noten met wortelboten Biedermeier geschulpte tafel 98 x 68 op een spinnekop vierpoot 40-80
2203 antieke Engelse Windsor armstoel 40-80
2204 Franse notyenhouten gestoken driedeurs buffetkast met o.a. gestoken man- en vrouwenhoofd 200-300
2205 regulateurklok met slagwerk en in een eiken kast 30-60
2206 antieke eiken eendeurs spindekast met een paneeldeur 3n op slofpoten 40-100
2208 eiken Mechels gestoken eendeurs buffetkast ,met een ;lade en een open opstand 70-120
2210 mahonie Louis XVI stijl tweedeurs glaskastje met een bovenlade 100-200
2212 eiken vijfdeurs buffetkast met drie glasdeuren o.a. met facetgeslepen ruitjes 70-120
2214 ronde mahonie Victoriaanse tafel 1.30 mtr. met een kolompoot op een vierspant met klauwpoten 70-120
2218 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met twee laden en een spiegelopstand met een opengestoken kuif 100-200
2221 antieke ingelijste merklap gedateerd 1787 40-80
2222 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en met gestoken ornamenten 80-130
2225 Schatz, rond geelkoperen scheepsklokje op een houten paneel 30-60
2226 eiken rolluikbureau met een s-rol en op twee vierladenblokken 100-200
2229 eiken gestoken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen tuiyjes 30-60
2230 eiken rolluikbureau met een s-rol en op een paar vierladenblokken 100-200
2233 geelkoperen schoorsteenklok met slagwerk en met decor van een Romeinse strijdwagen 30-60
2237 gekleurde geelkoperen Franse tweegewicht comtoiseklok met een bloemslinger 40-80
2239 paar differente Biedermeier stoeltjes o.a. met een opengestoken kuif en met rood velours stoffering 30-60
2240 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux kast met twee facetgeslepen glasdeur 100-200
2321 antieke roodkoperen appelketel 0-0
2322 ovale glazen stolp op een zwart houten plateau 70-120
2323 ovale glazen stolp op een zwart houten plateau 70-120
2324 mahonie kistje met een schuine jkep en twee handgrepen Bestekkist) 30-60
2325 ivoren gestoken netsuké, zittende man met een bamboe stam 40-80
2326 ivoren gestoken netsuké, staande man 40-80
2327 ivoren gestoken netsuké, knielende man 40-80
2328 ivoren gestoken netsuké, zittende man 40-80
2329 rode geëtste ronde glazen ganglamp met o.a. afbeelding van vrouwenhoofden 40-80
2330 scheepsmodel driemaster zeilschip 70-120
2331 tinnen Oosters beschilderde kraantjeskan op een komfoor 30-60
2332 gebronsd legering borstbeeldje van een Madonna met een kap 50-100
2333 antiek roodkoperen appelketel 50-100
2334 gestoken olifantstand met diverse inheemse figuren 150-250
2335 antiek houten lepelrep met twaalf tinnen lepels 30-60
2519 drie diverse tegeltableaux met paardenkoetsen 30-60
2520 blauwe wandplaquette met een een boereninterieur en een boerin 40-80
2521 vijfdelig Delft blauw aardewerk kaststel met o.a. Hollands landschapsdecor (herstelling en beschadiging) 40-80
2561 antiek geëtst glazen roemer met o.a. een spreuk en afbeelding van een zeilschip (schilfer aan voet) 40-80
2599 ovaal nikkelen met glazen dienblad en een vijfdelig nikkelen koffie- en theestel 30-60
2600 kristallen karaf met vijf bijpassende wijnglazen 30-60
2601 H.L. v. Nitzer ? 1908, ovaal olieverf op doek met een portret van Tsaar Nicolaas II in een bewerkte en opengewerkte goudkleurige lijst 250-400
2602 olieverf op schilderskarton met een boeket bloemen 0-0
2603 Johan Dijkstra (Ploeg), aquarel met fabrieksgebouwen aan een vaart met een zeilschip bij 250-400
2605 G. Altmann (Gerard), aquarel met een boederij en bomen aan waterkant 50-100
2606 J. v,d, Kreek, olieverf op board met een beukenlaan 0-0
2607 J. Mels (Jacques), olieverf op doek met een besneeuwd heuvellandschap 100-200
2609 olieverf op paneel met een havengezicht en zeilschepen, r.o. gesigneerd A.P. Schotel 100-200
2610 Tilly Moes, olieverf op doek met twee rode bloemen in een vaas en een parelsnoer 50-100
2611 v. Beek, olieverf op doek met een zeegezicht 70-120
2613 H. Endlich (Henri Welter), olieverf op doek met koeien in een boomgaard 70-120
2614 Dirk Filarski, olieverf op doek (verdoekt) met een Frans kustgezicht met rotsen en gezicht op Collioure 1000-1200
2615 C. Boendermaker (Cornelis "Kees") olieverf op doek met een stilleven met een kom (beschadiging in het doek) 40-80
2617 Jaap Min 1937, aquarel met een boom en een woonhuis 200-300
2618 H.A. Jaarsma (Haaike Abraham), olieverf (marouflé) op board met een zeegezicht 100-200
2721 Elbert Hooijberg Texel '53, olieverf op doek met een landschapnatuurgebied "de Slufter" 100-200
2722 Elbert Hooijberg, olieverf op doek met een heuvellandschap en een boom 80-0
2723 Elbert Hooijberg, olieverf op doek met een rotslandschap en een jager met honden op een brug 80-130
2724 Elbert Hooijberg , olieverf op doek met een stilleven met een kruik en een schelp op een boek 30-60
2751 olieverf (marouflé) met een garnalenvisser 30-60
2752 olieverf op een paneel met een Engels landschap en een postkoets 40-80
2753 aquarel met vier appela, r.o. gesigneerd en gedateerd 1951 30-60
2754 olieverf op doek met een boerderij bij een ophaalbrug, r.o. gesigneerd 30-60
2755 Lyda Tulp, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 30-60
2756 olieverf op doek met een landschap met een pad en bomen, l.o. gesigneerd F. de E..... 30-60
2757 Guerin, olieverf (marouflé) met een Amsterdams stadsgezicht en Lutherse Kerk 50-100
2758 W. Hardenberg (Willem), olieverf op doek met een landschap en korenschoven 40-80
2759 B. Ciappa (Bianca), olieverf op doek met eenportret van een (Spaanse) man met baard en een pijp 40-80
2760 A. Torringa, olieverf (marouflé op board) met een hofje en een waterpomp 30-60
2801 17e eeuw boekwerk "De Kerckelicke Historie" 100-200
2802 drie o.a. 17e eeuw boekwerken 100-200
2803 Cor Reisma (potloof gesigneerd), plaat in een lijst met een man en een lam 30-60
2804 Doris Groeneveld '81, set van drie zeefdrukken met een abstracte voorsatelling 100-200
2805 West Kreuz, kunstmap met o.a. diverse etsen van Berlijnse kunstenaars 50-100
2806 Louis (Busman) 1984, litho met een clown op de Betrlijnse Muur 40-80
2807 Nicole Bannenberg 1980, zeefdruk 1/15 met een liggende koe 40-80
2808 Anton Pieck, set van drie etsen (eigen druk en potlood gesigneerd) 100-200
2809 Corneille '89, zeefdruk 16/200 met een liggende vrouw en o.a. een vogel 80-130
2810 Hans van Draanen, ets met een schuur en bomen 30-60
2811 Jan Torrop, lithografische reproductie men een man en een Madonna 30-60
2812 Engelse gravure "Les Free Massons" met een Vrij Metselaar bijeenkomst 30-60
2813 antieke ingekleurde gravure met "De Schreijershoek Toren te Amsterdam" 40-80
2814 18e eeuw gravure met o.a. dansende figuren en met een geschrift 30-60
2921 krat met o.a. Oosterse tapijtjes 30-60
2922 oosters tapijt, 220 x 130 50-100
2923 oosters tapijt met bloemdecor 220 x 150 50-100
2924 oosters tapijt , 205 x 130 80-130
2933 oosters Beloutch kussen 60 x 120 30-60
3075 twee dozen divers met o.a. grafiek 30-60
3076 hanglamp met een groene kap en een doos met diverse verlichting 30-60
3077 doos met o.a. divers koper en tin 30-60
3078 tweelichts geelkoperen armatuur en een doos mrt diverse verlichting 30-60
3079 doos divers met o.a. glaswerk 30-60
3080 doos divers met o.a. Imari en Petrus Regout 30-60
3081 eiken 78-toeren tafelgrammofoon (inc. kop en slinger) 30-60
3082 August Förster, eiken piano (1943) 100-200
3118 ronde salontafel op een verlaagde mahonie Biedermeier driepoot 0-0
3119 paar geelkoperen met zwart metalen schemerlampvoeten 0-0
3120 notenhouten armstoel met gevlochten riet 30-60
3121 mahonie driegewicht Friese staartklok met maanaanduiding en met een melodie 40-80
3122 paar Engelse goudstenen kannen met een oor 30-60
3123 Ròrstrand Sweden decor Ostindia, blauw gekleurde theepot met een kop en schotel 40-80
3124 wortelnoten tweedeurd hoekkast met glasdeuren en op een drielaads gebogen onderkast 40-80
3125 tweegewicht Fries stoelklokje 30-60
3126 driedelig notenhouten Art-deco mimiset 30-60
3127 Empire stijl zeslichts groen met geelkoperen hangkroon 30-60
3128 notenhouten damessecretaire met een drielaads onderkast 30-60
3129 paar ronde notenhouten wijntafeltjes op een driepoot met klauwpootjes en met een groen leren blad 30-60
3130 rond notenhouten Regency stijl bijzettafel met een lade,en op koperen klauwpootjes 30-60
3131 ovale Engelse facetgeslepen spiegel in een manhonie lijst met een ingelegde bies 30-60
3132 Hollandse wortelnoten tweedeurs porseleinkast op een drielaads gebogen onderkast met klauwpoten 150-25
3133 notenhouten Fries staartklokje met maanaanduiding 30-60
3134 ronde notenhouten Biedermeier stijl tafel op een driepoot 30-60
3135 teakhouten étagère salontafel 60 x 90 30-60
3138 teakhouten wandtafel met twee laden 63 x 96 en 68 hoog 30-60
3142 notenhouten Biedermeier stijl tweedeurs commode met een bovenlade 30-60
3146 ronde notenhouten Regency stijl uitschuiftafel op een vierpoot 0-0
3150 verlaagde ovale geschulpte mahonie Biedermeier salontafel op een driepoot 30-60
3318 bruin leren fauteuil 50-100
3361 kunststof zeslichts hangkroon 0-0
3362 open grenen hoekkast op een tweedeurs onderkast 40-80
3363 vierkante donker grenen bijzettafel 30-60
3364 grenen tweedeurs boekenkast met glasdeuren en met open schappen 50-100
3365 zeslichts glazen met kristallen hangkroon 50-100
3366 paar houten keukentafeltjes met een lade en een wit geschilderd blad 30-60
3367 bloemvormige groen glazen met koperen Tiffany stijl hanglamp met een witte glazen bol 40-80
3438 oude pop met een porseleinen hoofd gemerkt F.S. & Co. (beschadiging aan ooglid) 40-80
3439 doos met o.a. Verkade albums 0-0
3440 doos met diverse Verkade albums 0-0
3521 Eterna, 14 karaat gouden herenzakhorloge met een secondewijzer, in een étui 150-250
3522 gouden herenzakhorloge in een bewerkte kast en met een gouden wijzerplaat met decor van een kasteel 200-300
3523 14 karaat gouden gourmet horlogeketting (19.5 gr.) 250-400
3524 14 karaat gouden horlogeketting met musketonsluiting (6.5 gr.) 80-130
3525 Favre - Leuba. 18 karaat gouden damespolshorloge met een gematteerde band (bruto 49.8 gr.) niet lopend 400-600
3526 Omega Dynamic, mechanisch stalen damespolshorloge 40-80
3527 Pierre Cardin, stalen quartz damespolshorloge met datum 30-60
3528 Longines, quartz danespolshorloge in een doublé kast en met een leren band 40-80
3561 bewerkt Hollands zilveren miniatuur boekwerkje (bijbel) met o.a. engeldecor (1896) 50-100
3633 lot met een zilveren servetband, broch en sifarettenkoker 30-60
3634 Biedermeier leren sigarenkoker met (aan weerszide) zilveren wapenschilden o.a. gedateerd 1875 0-0
3635 gladde Hollands zilveren taartschep 0-0
3636 set van twaalf Hollands zilveren theelepels met ajour heften 30-60
3637 Biedermeier stijl gegraveerde Hollands zilveren suiker- en theeschepje met een getorste steel 30-60
3638 beschadigde kralentas met een ajour Hollands zilveren beugel (1920) 50-100
3639 kralenbeurs met een ajour Biedermeier Hollands zilveren beugel 40-80
3640 geëtst glazen bnoterstolp met een zilveren knop 30-60
3641 lot met o.a. ziveren asbak en lepeltjes en divers verzilverd bestek 30-60
3642 beender met bewerkt Birmingham zilveren handschoenentang 40-80
3643 Hollands zilveren beker met een oor ((1948) 30-60
3644 étui met zes Hollands zilveren mocca- of advocaatlepeltjes 30-60
3645 Hollands zilveren aardappellepel (Hollands glad) en een sauslepel (Haags lofje) 30-60
3646 twee antieke Hollands zilveren herdenkingslepels o.a. gedateerd 1870 50-100
3647 antiek Engels zilveren schaaltje 40-80
3648 ovaal Duits zilveren blad met een suiker- en roomstel 40-80
3649 Biedermeier bewerkte Hollands zilveren theepot (1827) 100-200
3650 drielichts Sterling zilveren kandelaar 40-80
3651 ovaal ajour Hollands zilveren bonbonsmandje (1858) 40-80
3652 kristallen parfumflacon met een 14 karaat gouden dop, in een étui 100-200
3653 geëtste glazen kaasstolp met een Hollands zilveren knop en op een onderschotel 40-80
3654 geborduurde kralentas met een ajour Biedermeier gegraveerde zilveren beugel (1868) 70-120
3655 Biedermeier gegraveerd Hollands zilveren tondeldoosje in de vorm van een boekwerk 50-100
3656 19e eeuw gegraveerd zilveren kurkentrekker (geen bodemplaatje) 50-100
3657 lot met vier diverse servetbanden en vier vingerdoekringen 30-60
3658 geborduurde avondtas met een antieke zilveren beugel met slangendecor en een draagketting 40-80
3659 driedelig ribbelglazen suiker- en roomstel met Hollands zilveren montuur en met parelfiletrand (theebus, roomkan en suikerschaal) 40-80
3660 Art-deco Hllands zilveren rozenvaasje 12 cm. 0-0
3661 ovaal ajour Hollands zilveren bonbonmandje (1947) 40-80
3662 schuitvormige ajour Hollands zilveren bonbonsmandje(1924) 40-80
3663 800/1000 Duits zilveren kinderbeker met een oor 0-0
3664 lot met divers zilverwerk w.o. cakevork, theezeef met lekbakje en twee theeschepje 30-60
3665 étui met twaalf Hollands zilveren moccalepeltjes met een getorste steel en vrouwendecor 30-60
3666 étui met twaalf Hollands zilveren theelepels met vogeldecor 40-80
3667 étui met een paar Hollands zilveren paplepeltjes met een bewerkt heft 30-60
3668 étui met twaalf Hollands zilveren puntfilet gebaksvorken 40-80
3669 gegraveerde Hollands zilveren sauslepel (1921) en sierlepel (1934) 30-60
3670 opengewerkte Hollands zilveren natfruitschep, kroketschep en een komkommertang 40-80
3671 gegraveerd Hollands zilveren roomschepje (1911) 0-0
3672 set van twaalf Hollands zilveren theelepels met waaierdecor 30-60
3673 lot met zilveren suiker- en theeschep (reliëf) diverse lepeltjes en kaasschaaf met zilveren heft 40-80
3674 lot met diverse zilveren lepeltjes, kinderschuivertje en suikerschepje 30-60
3675 paar Hollands zilveren zuurvorkjes, paar zoutlepeltjes en een paar zuurvorjkjes (differemt) 40-80
3676 vijf differente Hollands zilveren tafelcouverts (plm. 580 gr.) 0-250
3677 vier Hollands zilveren dessertcouverts en vier dessertlepels Hollands glad en Haagslofje (plm. 385 gr.) 100-200
3678 Haags lofje, Hollands zilveren soep-, aardappel- en vlaschep (1926 en 1927) plm. 365 gr,) 100-200
3679 dubbel rondfilet, paar Hollands zilveren groentelepels, paar juslepels, aardappellepel en een vleesdienvork plm. 485 gr. (1914, 1921 en 1927) 150-250
3680 cassette met zespersoons Haags lofje Hollands zilveren tafelcouverts 1910 (plm. 850 gr.) 200-300
3721 14 karaat gevlochten gouden koordcollier (13.5 gr.) 200-300
3722 14 karaat gouden gourmet collier en ronde memoriehanger met een robijntje (4.2 gr.) 50-100
3723 14 karaat jasseron gouden collier met kettinkjes en Zeeuwse knoopjes (6.3 gr.) 70-120
3725 14 karaat gouden gladde slavenarmband (10.9 gr.) 150-250
3726 14 karaat gouden gladde slavenarmband (19.2 gr.) 250-400
3727 14 karaat giuden gourmet schakelarmband (17,2 gr,) 250-350
3729 vierrij bloedkoralen armband met een 14 karaat gouden sluiting 80-130
3730 bloedkoralen collier (choker) met een gouden sluiting 40-80
3731 twee b;oedkoralen colliers met gouden sluitingen 63 cm. (beschadigd slot) en 94 cm. 40-80
3732 bloedkoralen met granaten collier met een gegraveerde gouden sluiting 40-80
3733 gefacetteerde granaten collier met een gegraveerd gouden sluiting (tonnetje) 40-80
3734 bloedkoralen collier met een gouden sluiting en een gouden hanger met een bloedkoraal 50-100
3735 14 jaraat gouden ring en hanger bezet met een ovale bloedkoraal 50-100
3737 14 karaat markiesvormige broche bezet met een gefacetteerde aquamarijn 40-80
3738 14 karaat gouden markiesvormige broche bezet met een roosdiamant 50-100
3739 gouden broche met zeven Zeeuwse knoopjes (3.4 gr.) 40-80
3741 ronde opengewerkte gouden broche bezet met negen roosdiamanten (9.7 gr,) 100-200
3742 14 karaat gouden fantasiebrocje met streepreliëf (2.9 gr.) 30-60
3743 gouden brochette bezet met twee rozetjes van granaten en een gouden broche met twee rozetjes met twee amethist 50-100
3745 14 karaat gouden gourmet collier en een gegraveerde memoriehanger (7.3 gr.) 70-120
3746 gouden ring met in witgoud gezet briljant geslepen diament en briljantes plm. 1,0 crt. (12.9 gr.) 500-700
3747 14 karaat witgouden ring bezet met drie robijnen en in een entourage van achtkant diamantjes 100-200
3801 gouden brochette net gourmet schakels (4.6 gr.) 50-100
3802 withouden collier en een hanger (staafje) met een rozet bezet met diamanten 50-100
3803 gouden dasspeld bezet met een opaal 30-60
3805 roodgouden en een 14 karaat gouden zegelring met ovaal zwart onyx 50-100
3806 gouden rozetringetje bezet met een briljantje 30-60
3807 14 karaat gouden jasseron collier en ovale caméehanger met afbeelding van een moeder met kinderen 100-200
3809 14 karaat gouden ring met een vierkante gefacetteerde citrien 40-80
3810 14 karaat gouden ring bezet met een ovale gefacetteerde granaat 40-80
3811 14 karaat gouden zegelring met een lagensteen met een wapenschild en een zwaan 40-80
3812 gouden ring bezet met een smaragd 30-60
3813 gouden fantasiering en een rijring met incomplete pareltjes 40-80
3814 gouden fantasie schakelcollier (4.8 gr.) 50-100
3815 14 karaat gouden collier en hanger bezet met een rode gefacetteerde spinel 30-60
3817 14 karaat gouden fantasiering (5.4 gr.) 70-120
3818 paar 14 karaat witgouden oorclips met een rozet bezet met briljant geslepen diamanten 100-200
3819 lotje met divers sloopgoud plm. 19 gr. 200-300
3838 lotje met divers sloopgoud (9.3 gr.) 100-200
3839 zeven diverse colliers met o.a. agaat en maansteen 40-80
3840 zes diverse colliers met o.a tukoois, rozenkwarts en carnolijn 40-80
3915 lot met divers plate bestek 0-0
3916 lot met o.a. diverse beenderen sieraden en een parelcollier 30-60
3917 verzilverde sauskom en een Engelse verzilverde bloemenvaas 0-0
3918 lot met o.a. divers pleetrwerk 30-60
3919 lot met diverse bijouterieën 30-60
3920 bijouteriekist met o.a. diverse zilveren sieraden en Alpaca beugeltas 40-80
3921 twee o.a. leren pony zadels 30-60
3923 geelkoperen parapluiestandaard met twee antieke schoenleesten 0-0
3925 wit porseleinen wastafel met een zuil en onderdelen 40-80
4077 60'er jaren wit metalen met teakhouten Deense hallamp en een vierkant hallampje 40-80
4079 70'er jaren roodkoperen bureaulamp 30-60
4080 zwart metalen theewagen met twee ronde teakhouten dienbladen 40-80
4282 teakhouten porte-manteau met een facetgeslepen spiegel en een lade 40-80
4284 teakhouten vierdeurs boekenkast met glasdeuren hoogte 139 en breedte 189 70-120
4286 verlaagde Franse eiken Henri=deux salontafel 105 x 115 30-60
4317 vijflichts Art-deco eiken met koperten hanglamp met witte bollen 40-80
4318 Oudhollands stoeltje en hoekstoeltje met biezen ztittingen 30-60
4319 geelkoperen zeslichts bolkroon met witte kapjes 0-0
4320 eiken tweedeurs buffetkastje met een tweelaads onderkast 30-60