Catalogus van dinsdag 05 juni           Kavels : 2001 - 2260 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
2001 ronde mahonie Empire stijl kolommenpendule met slagwerk 50-100
2002 antieke Franse notenhouten ronde hangoortafel 100-200
2003 antiek boeren eiken eendeurs voorraadkastje met ijzeren beslag en op houten slofpoten 100-200
2004 18e eeuw eiken met palissanderhouten tweedeurs kussenkast op zwarte bolpoten 250-400
2005 goudkleurig Franse legering met albast pendule met een beeld van een man 50-100
2006 ovale geschulpte mahoniehouten Biedermeier spinnekoptafel 50-100
2007 set van vier Biedermeier boeren notenhouten stoeltjes met een biezen zitting 40-80
2008 antiek eiken Louis XVI stijl Drents zonnekabinetje 500-700
2009 Franse noten met wortelnoten Louis XV stijl staande driegewicht klok met slagwerk en melodie en met vergulde ornamenten en facetgeslepen glasdeur 200-300
2010 mahonie Biedermeier trumeautafel met een lade en wit marmeren blad en met spiegelwand 150-250
2011 mahonie plat bureau met drie laden en met twee drieladenblokken 100-200
2012 Victoriaanse zesdeurs Chippendale stijl vitrinekast met facetgeslepen spiegels en o.a. een opengewerkte kuif 150-250
2013 palissanderhouten Biedermeier Weense tweegewicht regulateurklok 100-200
2014 rechthoekig geschulpt mahonie Biedermeier bijzettafel op een driepoot 40-80
2015 mahonie Victoriaanse voltairestoel met groen velours stoffering 50-100
2016 18e eeuw Franse mahonie tweedeurs (linnen)kast net een gegolfde kap 200-300
2017 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
2018 ovale geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 40-80
2019 set van zes noten met zwart Biedermeier stoelen met een opengewerkte kuif (één rugleuning beschadigd) 80-130
2020 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met o.a. gestoken ornamenten en met binnenladen 150-250
2021 antiek eiken Fries staartklokje, kantoortje 100-200
2022 't Woonhuys Amsterdam, notenhouten Willem III tweedeurs vitrinekast met facetgeslepen glas, volle pilaren en een kuif met vogeldecor 250-400
2023 mahonie Art-nouveau étagère wandtafel 50-100
2024 18e eeuw Hollands eiken Louis XVI stijl tweedeurs kabinet op een gebogen vierlaads onderkast met klauwpoten 400-600
2025 18e eeuw Friese stoelklok (beschadiging aan bovenrand) 250-400
2026 Renaissance stijl eiken gestoken tweedeurs glaskast op een open onderstel 150-250
2027 antiek mahonie Queen Anne stijl theetafel met een geschulpt blad en twee laden 100-200
2028 eiken Louis XVI stijl tweedeurs kast met gestolen deuren en gestoffeerde panelen en met een binnenlade 100-200
2029 antieke eiken Friese staartklok 100-200
2030 mahonie Biedermeier naaitafel met een klep en een lade 50-100
2031 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een vouwslinger 50-100
2032 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkastje met steekwerk en met een opengewerkte kuif 150-250
2033 vuurvergulde antieke bronzen Franse pendule met een beeld van een man, (beschadfigd) touwslinger uurwerk 40-60
2034 mahonie Biedermeier eendeurs linnenkast met een facetgeslepen spiegeldeur en een lade 100-200
2035 ovale geschulpte Franse "stierenoog" wandklok met slagewerk en met parelmoer inlegwerk 50-100
2036 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met facetgeslepen spiegeldeuren en met twee laden 150-250
2037 oude Friese stoelklok met datum en maanaanduiding 0-400
2038 zwart gekleurde Biedermeier "Meridienne" sofa met ribcord stoffering 100-200
2039 zwart marmeren Franse pendule met slagwerk en met een legering beeld van een Griekse wijsgeer 50-100
2040 antiek Hollands eiken Louis XVI stijl tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 200-300
2041 driedelig marmeren met legering pendulestel met kolommem 80-130
2042 antieke eiken Louis XVI stijl theetafel met twee laden 80-130
2043 mahonie Biedermeier kaarttafel op gebogen pootjes 50-100
2044 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met binnenladen, hoogte 2.25 mtr. 200-300
2045 antiek eiken Fries staartklokje "kantoortje" 200-300
2046 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonniè ladenkast met getorste pilaren 150-250
2047 paar eiken gestoffeerde Art-nouveau armstoelen 40-80
2048 eiken Art-nouveau tweedeurs buffetkast met een opstand met pilaren en geslepen glasdeurtjes 100-200
2049 legering Franse pendule met een herdersjongen op een onyx voet 50-100
2050 antiek Hollands gebogen eiken secretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
2051 ovaal geschulpt notenhouten Willem II bijzettafel (fineerschade) 30-60
2052 Hollands eiken gestoken tweedeurs poortkast met pilaren en met gestoken engelkoppen en leeuwenmaskers 250-400
2053 ovale Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en met koper inlegwerk 40-80
2054 Hollands eiken gebogen tweelaads commode op een kruispoot 100-200
2055 antieke teakhouten (documenten)kist met smeedijzeren handgrepen 40-80
2056 mahonie schrijftafel met drie laden en een ingelegde bies en op koperen klauwpoten 50-100
2057 antieke eiken Friese staartklok 100-200
2058 mahonie Biedermeier schrijftafel met een lade en een opstand met vier kaadjes en een gestoken kuif 100-200
2059 eiken eendeurs wandporseleinkastje 40-80
2060 wortelnoten Hollandse tweedeurs porseleinkast met divers steekwerk en met een vierlaads gebogen onderkast op klauwpoten 250-400
2061 antieke vergulde Franse pendule met een manfiguur 50-100
2062 antieke eiken linnenpers met een lade 40-80
2063 notenhouten gestoken Willem II stoeltje met o.a. een gestoken kuif 40-80
2064 19e eeuw Hollands eiken met ebbenhouten tweedeurs kussenkast met een gestoken jachttafreel in de kap 250-400
2065 driedelig wit marmer met verguld Frans Louis XV stijl pendulestel 80-130
2066 set van vier Biedermeier oortjesstoelen met gevlochten rieten zitting 40-80
2067 set van vier mahonie Biedermeier stijl stoelen met ingelegde koperen bies 40-80
2068 ovaal palissanderhouten Biedermeier salontafel op een gestoken vierpoot 40-80
2069 geelkoperen Art-nouveau pendule met slagwerk en met een facetgeslepen ruitje 40-80
2070 antieke tienlaads mahonie ladenkast 100-200
2071 antiek eiken Fries staartklokje "kantoortje" 200-300
2072 Engels mahonie damessecretaire met een vierlaads onderkast 50-100
2073 antieke vergulde Franse pendule met een beeld van een zittende man 50-100
2074 notenhouten met mahonie Rococo naaitafel met een lade en klep en met o.a. marquetterie inlegwer (beschadiging en fineerschade) 40-80
2075 achtkantige palissanderhouten Biedermeier bijzettafel met borduurwerk op het blad en met een gestoken driepoot 50-100
2076 noten met wortelnoten Chippendale stijl theetafel op klauwpoten en met een lade en uittrekbladen 100-200
2077 ovale geschulpte Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en met parelmoer inlegwerk 50-100
2078 eikenhouten halstoeltje met een gestoken wapenschild en een leeuwenkopje 30-60
2079 set van vijf antieke mahonie Empire stijl stoelen w.o. één armstoel met steekwerk in de kap en met gestreepte groen velours bekleding 150-250
2080 19e eeuw eiken met palissander en ebbenhouten tweedeurs rankenkast met twee laden en op bolpoten 250-400
2081 houten gestoken tweegewicht koekoeksklok 40-80
2082 mahonie Willem III (keuken)tafel 67 x 108 40-80
2083 antieke Windsor stijl armstoel 40-80
2084 antieke wit gekleurde Louis XV stijl schoorsteenspiegel met een opengewerkte kuif 80-130
2085 wit gekleurde opengewerkte Louis XV stijl trumeautafel met een marmeren blad 80-130
2091 zwart Biedermeier spinnekop theetafel met een ovaal geschulpt los dienblad met intarsia inlegwerk 100-200
2092 zwarte Biedermeier tweedeurs Bonheur kast met een ovalle facetgeslepen spiegeldeur en o.a. een opengestoken kuif 250-400
2093 antieke eiken Friese staartklok 100-200
2095 mahonie Biedermeier voltaire armstoel met geruite stoffering 40-80
2096 19e eeuw Duits eiken tweedeurs kast met twee laden 100-200
2097 notenhouten Biedermeier regukateurklok met slagwerk 30-60
2098 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel met een gestoken onderstel 70-120
2099 set van vier mahonie Biedermeier stoelen met een opengewerkte rugleuning 50-100
2100 antiek eiken boeren tweedeurs voorraadkast met een klep en met binnenladen en onderlade 100-200
2101 eiken met coromandelhout Amsterdamse School penule met slagwerk 40-80
2102 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 70-120
2103 mahonie Biedermeier keukentafeltje 49 x 81 30-60
2104 ronde Franse eiken boeren uitschuiftafel 1.25 mtr. met drie tussenbladen 2,70 mtr. en op zes poten 100-200
2105 antieke mahonie Engelse damessecretaire met een vierlaads onderkast 100-200
2106 eiken gestoffeerde armstoel met gestoken leeuwenkoppen en klauwpoten en met met een gestoken kuif met fruitwerk 50-100
2107 eiken tweedeurs hangporseleinkastje 40-80
2108 antieke verlaagde Spaanse eiken salontafel met twee gestoken laden 81 x 144 100-200
2109 19e eeuw giudkleurige damspiegel met een (beschadigde) Louis XV stijl kuif 29 x 232 70-120
2110 antieke Engelse verlaagde eiken "tripod" klaptafel op een driepoot 30-60
2111 mahonie Biedermeier vijfdeurs buffetkast met drie glasdeuren 100-200
2112 antiek eiken drieladenkast met een secretairelade (bovenblad vernieuwd) 50-100
2113 I, Solaro Amsterdam, antieke mahonie bakbarometer 200-300
2114 antieke eiken Friese staartklok met een dubbele bel en een wekker 100-200
2115 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
2116 eiken pendule met slagwerk en met steekwerk en pilaartjes 30-60
2117 antiek mahonie rijtuigklokje 30-60
2118 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en een bovenlade 70-120
2119 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 70-120
2120 Franse eiken gestoken driedeurs buffetkast met o.a. diverse dierfiguren 150-250
2121 eiken pendule met slagwerk en met een geskepen ruitje 30-60
2122 antiek Hollands eiken secretaire met een drielaads onderkast en een gebogen interieur en keldertje 100-200
2123 mahonie Biedermeier armstoel met beige velours stoffering 50-100
2124 Gotisch gestoken eiken halbank met een klep 150-250
2125 groen onyx Franse pendule met slagwerk 40-80
2126 mahonie Louis XVI stijl vierladenkast (vernieuwd bovenblad) 50-100
2127 mahonie Louis XVI stijl halkastje met twee laden en een jalouziedeurtje 50-100
2128 notenhouten neo-gotisch gestoken driedeurs buffetkast met pilaren en met twee laden 150-250
2129 driedelig onyx Frans pendulestel met slagwerk met een beeld van een Griekse godin 80-130
2130 Engelse eiken hangoortafel met getorste poten 40-80
2131 set van zes notenhouten Windsor stijl armstoelen 70-120
2132 eiken Mechels gestoken schrijftafel op getorste poten en met twee laden en een leren blad 50-100
2133 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een bloemslinger 50-100
2134 ronde mahonie Biedermeier tafel 1.18 mtr. met een bolpoot op een driespant 50-100
2135 set van vier mahonie Biedermeier stoelen met zwart velours stoffering 50-100
2136 antieke mahonie Empire stijl zeslaads chiffonnière ladenkast met volle pilaren 100-200
2137 geschulpte Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en met parelmoer inlegwerk 50-100
2138 eiken Willem III afsluitbare "cartonnière" met tien laden 100-200
2139 schoorsteenspiegel in een bewerkte goudkleurige lijst 103 x 78 40-80
2140 80 x 155 Louis XV stijl goudkleurige schoorsteenspiegel met een bewerkte kuif 80-130
2141 vuurvergulde Franse legering pendule met een man en paard onder een ovale glazen stolp 150-250
2142 antiek eiken secretaire met een drielaads onderkast en met een opstand met twee glasdeuren 100-200
2143 zwart gekleurde Willem III armstoel met gebloemde stoffering 50-100
2144 notenhouten Duits Biedermeier vijfdeurs buffetkast met pilaren en gestoken paneeldeuren 100-200
2145 antieke Franse marmeren pendule met slagwerk 50-100
2146 Engelse eiken getorste hangoortafel 40-80
2147 eiken Biedermeier tweedeurs commode met een lade 40-80
2148 mahonie Biedermeier cilinderbureau op een open onderstel 50-100
2149 driedelig zwart marmeren klokkenstel 40-80
2150 ronde mahonie Victori+aanse tafel 1.00 mtr. op een driespant met klauwpoten en een set van vier mahonie Victoriaanse "balloon back" stoelen met groen velours 100-200
2151 mahonie Victoriaanse wastafel met twee laden en een schijnlade 40-80
2152 eiken met coromandel Art-deco boekenkast met acht glasdeuren en met een achtdeurs onderkast 244 x 375 500-700
2153 notenhouten Franse Henri-deuc wandklok met slagwerk 50-100
2154 ronde eiken Drentse (klap)tafel op een driepoot 1.25 mtr. 50-100
2155 Engelse eiken Victoriaanse voltairestoel met beige velours stoffering + 50-100
2156 Engelse mahonie Edwardian tafel 110 x 80 40-80
2157 Franse vergulde legering pendule met een vrouwfiguur 40-80
2158 palissander- met coromandelhouten Art-deco tweedeurs dressoir met drie laden en met een groen marmeren blad 150-250
2159 Engelse mahonie toilettafel met een ingelegde bies en met drielaads onderkast en een ovale facetgeslepen kantelspiegel 50-100
2160 eiken Art-nouveau archiefkast met twee rolluiken 100-200
2161 antieje eiken Friese staartklok 100-200
2162 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkastje met divers steekwerk en met binnenladen 100-200
2163 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met een gebogen front 50-100
2164 19e eeuw Engels eiken tweedeurs kabinet met een vierlaads onderkast 100-200
2165 driedelig zwart marmeren klokkenstel 40-80
2166 eiken tafel met een gestoken rand en bolpoten met een tussenspant 110 x 142 40-80
2167 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 40-8
2168 notenhouten Willem III tweedeurs buffetkastje met eenfacetgeslepen glasdeur en twee spiegels 80-130
2169 vergulde legering Franse pendulekast met een los uurwerk (geen slinger) 40-80
2170 notenhouten met rood gestoffeerde Biedermeier damesstoel met een gestoken kuif 80-130
2171 notenhouten met beige velours gestoffeerde Biedermeier opengewerkte damesstoel met een kuif 80-130
2172 J.H. Haag & Zoon Amsterdam, notenhouten met coromandelhout Art-nouveau twaalfdeurs buffetkast met steekwerk en met facetgeslepen ruitjes 400-600
2173 opengestoken houten Hollandse barometer met een thermometer 30-60
2174 ovale geschulpte zwart gepolitoerde Biedermeier tafel op een gestoken vierpoot en met vier stoelen met een opengewerkte kuif 200-300
2175 verlaagd mahonie Biedermeier rond salontafeltje op een gestoken driepoot 30-60
2176 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux kast 100-200
2177 zwarte Biedermeier Schwarzwald tweegewicht wandklok met bloemdecor 30-60
2178 antieke eiken linnenpers 50-100
2179 antiek rond mahonie Engels klaptafeltje op een driepoot 45 cm. 40-80
2180 antiek rond mahonie Engelse klaptafel op een driepoot 74 cm. 50-100
2181 ronde mahonie Victoriaanse tafel met een een kolompoot op een driespant 1.08 mtr. 40-80
2182 eiken Louis XVI stijl tweedeurs commode met een lade 50-100
2183 antieke eiken dekenkist met een metalen slotplaat 50-100
2184 eiken Biedermeier tweedeurs vertigokast met gestoken paneeldeuren en volle pilaren en met een opstand 80-130
2185 zwart gekleurde Biedermeier schoorsteenklok met slagwerk en met een kwikslinger 30-60
2186 noten met wortelnoten tweedeurs vertigokast met een lade en met volle pilaren 70-120
2187 ovale facetgeslepen Engelse spiegel in een bewerkte lijst 49-80
2188 mahonie Duits Biedermeier vierdeurs buffetkast met een open schap en met drie opengewerkte kuiven 200-300
2189 Biedermeier naaitafel op een vierpoot en met een beschadigde klep 30-60
2190 mahonie met palissander Amsterdamse School vierdeurs buffet met met "gekantelde" facetgeslepen ruitjes 200-300
2191 mahonie Louis XVI stijl tafel met een rood met goudgerand leren blad 306 x 115 250-400
2192 Pander, eiken met ebbenhouten tweedeurs poortkast met twee laden en met gestoken leeuwenkoppen 100-200
2193 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
2194 eiken Biedermeier vierladenkast 40-80
2195 noten met zwart Willem III cilinderbureau met een tweelaads opstand en op een open onderstel 100-200
2196 notenhouten zesdeurs Franse gestoken buffetkast 200-300
2197 wortelnoten driegewicht Friese staartklok met maanaanduiding en met een melodie 50-100
2198 antieke mahonie gestoffeerde Empire stijl sofa 300-500
2199 jersenhouten tafel op een eiken onderstel 290 x 105 200-300
2200 mahonie Biedermeier gestoken bonheurkast met een tweedeurs onderkast en een opstand met glasdeur en een opengestoken kuif 200-300
2201 Schwarzwald tweegewicht appelklok met een houten beschilderde wijzerplaat 30-60
2202 ovaal noten met wortelboten Biedermeier geschulpte tafel 98 x 68 op een spinnekop vierpoot 40-80
2203 antieke Engelse Windsor armstoel 40-80
2204 Franse notyenhouten gestoken driedeurs buffetkast met o.a. gestoken man- en vrouwenhoofd 200-300
2205 regulateurklok met slagwerk en in een eiken kast 30-60
2206 antieke eiken eendeurs spindekast met een paneeldeur 3n op slofpoten 40-100
2207 antieke verrijdbare eiken boekenmolen 100-200
2208 eiken Mechels gestoken eendeurs buffetkast ,met een ;lade en een open opstand 70-120
2209 skeletklok met een fuséeuurwerk op een ovale console (zonder stolp) 100-200
2210 mahonie Louis XVI stijl tweedeurs glaskastje met een bovenlade 100-200
2211 Engels mahonie driedeurs sideboard met een facetgeslepen spiegelopstand en met volle pilaren 100-200
2212 eiken vijfdeurs buffetkast met drie glasdeuren o.a. met facetgeslepen ruitjes 70-120
2213 antieke ronde Engelse mahonie wandklok (incompleet) 30-60
2214 ronde mahonie Victoriaanse tafel 1.30 mtr. met een kolompoot op een vierspant met klauwpoten 70-120
2215 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs vertigokast met een lade 50-100
2216 ontwerp Anton Lucas, Haagse School eiken met coromandelhouten tweedeurs linnenkast (geen bovenplaat) en een paar bijpassende nachtkastjes 200-300
2217 Haagse School eiken met coromandelhouten schoorsteenklok met slagwerk 100-200
2218 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met twee laden en een spiegelopstand met een opengestoken kuif 100-200
2219 facetgeslepen Oudhollandse spiegel in een bruine lijst 131 x 75 40-80
2220 eiken vierdeurs sacretiekast met neo-gothische paneeldeuren en met twaalf binnenladen 330 x 105 en hoogte 100 300-500
2221 notenhouten vrijslinger regulateurklok met slagwerk 0-80
2222 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en met gestoken ornamenten 80-130
2223 ovale spiegel in een zwart met goudkleurige Biedermeier lijst en met een kuif met een vogeltje 50-100
2224 eiken Biedermeier vierdeurs buffetkast met twee glasdeuren 100-200
2225 Schatz, rond geelkoperen scheepsklokje op een houten paneel 30-60
2226 eiken rolluikbureau met een s-rol en op twee vierladenblokken 100-200
2227 mahonie Victoriaanse wandtafel met een lade en met een groen leren blad 50-100
2228 eiken met palissanderhouten tweedeurs kussenkast met divers steekwerk en twee laden (diverse reconstructies) 100-200
2229 eiken gestoken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen tuiyjes 30-60
2230 eiken rolluikbureau met een s-rol en op een paar vierladenblokken 100-200
2231 ronde geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een gestoken driepoot 1.28 mtr. 50-100
2232 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnère ladenkast 50-100
2233 geelkoperen schoorsteenklok met slagwerk en met decor van een Romeinse strijdwagen 30-60
2234 notenhouten theekastje met een facetgeslepen glazen klep en op getorste poten 80-130
2235 W. Penaat, 30'er jaren eiken tweegewicht wandklok 80-130
2236 Franse eiken vierdeurs buffetkast met twee gekleurde glas-in-lood deuren en met piaren 100-200
2237 gekleurde geelkoperen Franse tweegewicht comtoiseklok met een bloemslinger 40-80
2238 twee differente mahonie Biedermeier stoeltjes met rode stoffering 30-60
2239 paar differente Biedermeier stoeltjes o.a. met een opengestoken kuif en met rood velours stoffering 30-60
2240 teakhouten tafel 200 x 84 100-200