Catalogus van woensdag 06 juni           Kavels : 2281 - 2600 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
2321 antieke ingelijste merklap gedateerd 1787 40-80
2322 ovale glazen stolp op een zwart houten plateau 70-120
2323 ovale glazen stolp op een zwart houten plateau 70-120
2324 mahonie kistje met een schuine jkep en twee handgrepen Bestekkist) 30-60
2325 ivoren gestoken netsuké, zittende man met een bamboe stam 40-80
2326 ivoren gestoken netsuké, staande man 40-80
2327 ivoren gestoken netsuké, knielende man 40-80
2328 ivoren gestoken netsuké, zittende man 40-80
2329 rode geëtste ronde glazen ganglamp met o.a. afbeelding van vrouwenhoofden 40-80
2330 scheepsmodel driemaster zeilschip 70-120
2331 tinnen Oosters beschilderde kraantjeskan op een komfoor 30-60
2332 gebronsd legering borstbeeldje van een Madonna met een kap 50-100
2333 antiek roodkoperen appelketel 50-100
2334 Amsterdams Bont, antieke gekleurde porseleinen kom 40-80
2335 antiek houten lepelrep met twaalf tinnen lepels 30-60
2336 schildpad lepeldoosje op beenderen pootjes (los scharniertje) 50-100
2337 mahonie lepeldoosje met divers inlegwerk 30-60
2338 Kanton gekleurde aardewerk vaas met afbeelding van krijgers 44 cm. (herstelling in bovenrand) 40-80
2339 Amsterdams Bont, twee antieke gekleurde porseleinen kommen 40-80
2340 bewerkte terra cotta Chinese theepot en een trekpotje met een suikerpot 40-80
2341 paar bronzen tweelichts kandelaars 40-80
2342 parelmoer kistje met een bewerkte deksel 30-60
2343 Amsterdams Bont, twee antielke gekleurde porseleinen kommen 40-80
2344 drie diverse gekleurde Chinese schotels 100-200
2345 antieke roodkoperen appelketel 0-0
2346 antiek Delft blauw aardewerk bord met aan weerszijde een spreuk (herstelling) 0-0
2347 twee antieke Imari gekleurde porseleinen kommen 40-80
2348 bronzen met kristallen twaalflichts Franse hangkroon 500-700
2349 antieke blauw gekleurde aardewerk schotel met een spreuk 100-200
2350 twee antieke blauw gekleurde aardewerk schotels met een spreul (herstelling en beschadiging) 100-200
2351 antieke Chinees porseleinen schal en een paar kommen met Famille rpse bloemdecor 50-100
2352 antieke roodkoperen appelketel en een bak met twee oren 40-80
2353 lot met acht diverse gekleurde Chinese borden 100-200
2354 Chinese cloissonné gemberpot met bloemdecor en met een deksel 30-60
2355 lot met o.a. diverse Chinees porseleinen borden, kommen en lop en schotels 100-200
2356 twee antieke rood- met geelkoperen doofpotten 30-60
2357 antieke Engelse palissanderhouten schrijfkist met koper inlegwerk 100-200
2358 antieke gehoutschilderde schooltas met een gestoen Tuekse knoop rn gedareerd 1869 40-80
2359 notenhouten gestoken wijntafeltje op een driepoot met klauwpootjes 30-60
2360 antieke roodkoperen beddepan met houten steel en een roodkoperen bak met twee ijzeren handgrepen 30-60
2361 Engelse geillustreerde bijbel met twee koperen sluitingen 40-80
2362 antieke roodkoperen zakketel 30-60
2363 gegraveetrde tinnen dekselkan 30-60
2364 eiken gestoken bordenrekje 0-0
2365 eiken bijzettafel 44 x 60 met steekwerk en op vier poten met een tussenspant 30-60
2366 Gouda Holland, paar gekleurde plateel amforavazen (herstelling aan oor) 50-100
2367 gekleurde plateel bloempot 50-50
2368 Regina Gouda, gekleurd plateel vaas (schilfers aan onderrand) 30-60
2369 Arnhem, gekleurd plateel dekselschaaltje 30-60
2370 opengestoken teakhouten paneel 39 x 189 50-100
2371 twaalflichts glazen hangkroon met kristallen pegels 100-200
2372 twee 19e eeuw Chinees blauwe gemberpotten 30-60
2373 paar antieke Imari gekleurde porseleinen vazen (één met herstelling en beschadiging) 40-80
2374 bronzen beeldje van een boer 40-80
2375 antiek koperen zeekijkertje (in kartonnen beschermdoos) 40-80
2376 koperen microscoopje in een mahonie kistje 40-80
2377 gekleurd Kanton aardewerk schaaltje en een Imari gekleurd porseleinen bord 30-60
2378 Chinees blauw gekleurd porseleinen bord en zes (2 + $) schoteltjes 40-80
2379 tinnen beschilderde kraantjeskan 30-60
2380 tinnen tuimelketel op komfoor en een cakeschaal op een voet 30-60
2381 palissanderhouten theekistje en een noten met zwart Biedermeier tabakspot 40-80
2382 Hille Zaandam, paar witte plateel olifantjes 30-60
2383 antike Delft blauw aardewerk wandschotel met bloem- en vogeldecor (randschilfers) 35 cm. 40-80
2384 19e eeuw Imari gekleurde porseleinen schotel 31 cm. 40-80
2385 antieke tinnen schotel 38 cm 30-60
2386 Chinees blauw porseleinen theebus (beschadigde deksel) 70-120
2387 bronzen met glazen Louis XVI stijl plafonnière 300-500
2388 De Porceleyne Fles, zeven diverse Delft blauw aardewerk vazen (o.a. herstelling en beschadiging) 40-80
2389 oosters gekleurd aardewerk kom met o.a. bloemdecor 40-80
2390 paar blauw aardewerk borden met een Bijbelse voorstelling 30-60
2391 drie diverse antieke oosterse (Japans) blauwe borden (randschilfers) 100-200
2392 hanglamp met een albast lampeschaal 30-60
2393 set van drie Satsuma gekleurde porseleinen borden en een theepot 40-80
2394 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk wandschotel met bloemdecor 35 cm. 40-80
2395 De Porceleyne Fles, twee Delft blauw aardewerk wandborden met bloemdecor 30-60
2396 De Porceleyne Fles, set van vijf Delft blauw aardewerk wandborden met bloemdecor 22 cm. 50-100
2397 antiek Delft blauw aardewerk bord met bloemdecor (randschilfer) 22 cm. 30-60
2398 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk schaal met o.a. pauwendecor 40-80
2399 oosters gekleurde porseleinen schaal met o.a. landschapsdecor 40-80
2400 koperen hanglamp met een glazen schaal en drie kappen 50-100
2401 bronzen treef en een paar koperen tweelichts wandkandelaars 30-60
2402 facetgeslepen gangspiegel in een bewerkte goudkleurige lijst met een (beschadigde ) kandelaar 40-80
2403 paar antieke geelkoperen tweelichts Rococo stijl wandkandelaars 30-60
2405 antiek mahonie Empire stijl theemmer met geelkoperen banden 50-100
2406 Japans blauw gekleurde porseleinen schotel 38 cm. 100-200
2407 antieke rood- met geelkoperen kolenemmer 30-60
2408 antiek roodkoperen helmkit 30-60
2409 set van dertien Chinees rood met goudkleurige borden met bloemdecor 22 cm. 250-400
2410 antiek rood- met geelkoperen doofpotje 30-60
2411 W.C. Brouwer, keramiek groen met blauw gekleurd vaasje 40-80
2412 Giuda Holland plateeel vijfdeilig kaststel met decor "Antiek" 100-200
2413 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk wandschotel met bloem- en vogeldecor 35 cm. 40-80
2414 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk wandschotel met bloem- en vogeldecor 35.5 cm 40-80
2415 rond Oosters gekleurd lacqué dienblad op een inklapbaar onderstel 40-80
2416 gekleurd aardewerk wandschotel met vogeldecor 38.5 cm. (achterkant gemerkt 40-80
2417 Chinees blauw porseleinen schotel (haarscheur) 26.5 cm 30-60
2418 paar Chinees blauw porseleinen schotels met visdeor 25 cm. 70-120
2419 gekleurd emaille op koperen plaquette met een ridder te paard (ingelijst) 30-60
2422 antiej Oosters teakhouten met bronzen "sirih" rookstel 70-120
2423 ovale Chinees blauwe schotel (herstelling) en een set van drie Chinees blauw porseleinen borden 50-100
2425 antieke bronzen theepot in de vorm van een kip 40-80
2426 coromandelhouten Indisch gestoken borstbeeldje en een zittende vrouw 40-80
2427 vijf diverse Chinese en een Thaise Boedha van brons, hout, speksteen en wit porselein 50-100
2428 gekleurd porseleinen beeld van een knielende oosterse man 30-60
2429 paar blauwe Chinees porseleinen tempelhonden (beschadiging) en een houten gekleurde tempelhond 40-80
2430 Oosters djapara houten gestoken kistje 30-60
2431 lot met divers o.a. Oosters gekleurd porseleinen kommetjes en schotels 40-80
2432 set van drie Imari gekleurde porseleinen schotels 31 cm. 40-80
2433 één en een paar Chinees gekleurde porseleinen kop en schotel (haarscheurtje) 40-80
2434 lot met divers Delft aardewerk en Chinees porselein 100-200
2435 Kanton gekleyrde aardewerk vaas 25 cm. 30-60
2436 vijfdelig antiek gekleurd Delft aardewerk kaststel 70-120
2437 tinnen kraantjeskan 30-60
2438 driedelig Chinees blauw porseleinen vazenstel met o.a. vrouwfiguren (herstelling) 40-80
2439 antieke roodkoperen helmkit 30-60
2440 lot met diverse antiek Delft blauw aardewerk borden en schotels (beschadiging en herstelling) 100-200
2481 lot met o.a. divers Chinees blauw porselein 100-200
2482 antiek Chinees gekleurd aardewerk dekselschaal 100-200
2483 lot met divers tin 50-100
2484 oude tinnen kraankan op een komfoor 30-60
2485 achtkantig Chinees blauw porseleinen bord met een drakenkop 30-60
2486 antieke bronzen vijzel 30-60
2487 oosters cloissonné Pagode tafellamp 50-100
2488 Ghurka kapmes in een leren schede 40-80
2489 antiek percussie jachtgeweer 250-400
2490 Indische kris in een houten schede 30-60
2510 twee antieke bruin aardewerk grapen (bodemvondsten) 30-60
2511 drie diverse antieke voorraadpotten 30-60
2512 30'er jaren keramiek vaas en kruikje met gekleurd decor 0-0
2513 19e eeuw grijs aardewerk voorraadkruik, 5 Kan 30-60
2514 beschilderd zestegeltableau met een kerkinterieur naar Bosboom (beschadiging) in een antieke mahonie lijst 30-60
2515 drie ingelijste antieke Hollandse blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 40-80
2516 Oudhollands eiken salontafel met bolpoten en met blauwe landschaptegels in de rand 40-80
2517 gekleurd zestegeltableau met een Hollands landschap ent een molen bij een ophaalbrug 50-100
2518 antiek Duits grijs aardewerk kruikje en een voorraadpotje 30-60
2519 drie diverse tegeltableaux met paardenkoetsen 30-60
2520 blauwe wandplaquette met een een boereninterieur en een boerin 40-80
2521 vijfdelig Delft blauw aardewerk kaststel met o.a. Hollands landschapsdecor (herstelling en beschadiging) 40-80
2522 gekleurd zestegeltableau met een zeilschip op zee 30-60
2523 blauw gekleurd zestegeltableau met een Hollands rivierlandschaplandschap en een molen 30-60
2524 blauwe tegel met postduiven en een eeb zestegeltableau met een Hollands landschap 30-60
2525 blauw zestegeltableau met een zeilschip en een zeeslag 30-60
2526 twee gekleurde zestegeltableaux met een zeilschip 30-60
2527 gekleurd zestegeltableau met bomschuiten op het strand naar Mesdag 30-60
2528 vijfdelig Delft blauw kaststel met Hollandse landschappen (deksel ontbreekt) 30-60
2529 blauw zestegeltableau met molens aan een vaart 30-60
2530 tegeldienblad en diverse Makkum gekleurde tegels 0-0
2531 koperen vijflichts hangkroon met met glazen kelken 40-80
2532 wit gekleurd houten keukenpottenrek met met twaalf aardewerk laden met blauw decor 70-120
2533 houten keukenpotterek met twaalf aardewerk laden met goudkleurig decor 50-100
2534 driedelig Sarsuma gekleurd porseleinen kaststel (herastelling en beschadiging) 40-80
2535 paar vergulde koperen vijflichts kandelaars 40-80
2536 gekleurde bisquir plantenstandaard met bloendecor 40-80
2537 gekleurde aardewerk bloempot met bloemdecor in reliëf 30-60
2538 houten keukenrek met twaalf porseleinen voorraadladen 70-120
2539 aardewerk bloempot met rood en geeldecor 30-60
2540 antieke roodkoperen blokkenbak met smeedijzeren handgrepen 30-60
2541 rood- met geelkoperen doofpot met wit porselein 30-60
2542 paar gekleurde porseleinen siervazen met o.a. vrouw- en engelendecor 40-80
2543 Berlijn, driedelig goudkleurig Empire stijl koffie en theeservies met slangendecor, suikerschaak gedragen door drie Sphinxen en een paar kop en schotels (beschadiging en herstelling) 100-200
2544 Saksisch gekleurd porseleinen beeldegroep met man en vrouw 40-80
2545 Frans porseleinen schaal met oosters bloemdecor en op een koperen standaard 30-60
2546 zeskantig gekleurd aardewerk mandje en een Makkum bord met gekleurd bloem- en vogeldecor 30-60
2547 rond Weens porsleinen dekselbakje met o.a. decor van een riviergezicht 0-0
2548 twee Imari gekleurde porseleinen schotels 30-60
2549 lot met o.a. divers Europees aardewerk 40-80
2550 lot met o.a. glaswerk en antieke aardewerk dekselschalen 70-120
2551 paar gekleurd porseleinen met verguld metalen Art-nouveua stijl siervaasjes 30-60
2552 paar gekleurde Weens porseleinen sierborden met o.a. engelendecor 24 cm. 30-60
2553 Royal Albert decor Lavendel Rose, meerdelig koffie- en theeservies 30-60
2554 vier diverse Rijnblauwe vazen 40-80
2555 Porsoruno Norway, serie van zeventien blauw porseleinen jaarborden (1970 - 1988) 100-200
2556 houten keukenpootenrek met twaalf Art-deco gekleurde aardewerk laden 50-100
2557 ovale spiegel in een bewerkte Biedermeier crèmekleurige lijst 30-60
2561 antiek geëtst glazen roemer met o.a. een spreuk en afbeelding van een zeilschip (schilfer aan voet) 40-80
2562 A.D. Copier, set van twee donkere Leerdam glazen schalen 30-60
2563 A.D. Copier, Leerdam glazen asbak 0-0
2564 gele Leerdam glazen vaas 53 cm, (Meydam) gemerkt M.K. 100-200
2565 blauw met witte Leerdam glazen vaas 45 cm. (Meydam) gemerkt M.K. 100-200
2566 paarse bolle Leerdam glazen vaas (Meydam) gemerkt M.K. 100-200
2567 F. Meydam gemerkt, rode met gekleurde Leerdam glazen vaas 27 cm. 100-200
2568 ronde Leerdam glazen schaal met blauw decor (Meydam) ongemerkt 50-100
2569 Leerdam gkazen vaas met paars en wit decor (Meydam) gemerkt M.K. 40-80
2570 Leerdam glazen asbak met grijs decor (ongemerkt Meydam ?) 40-80
2571 moderne Leerdam glazen schaal met blauw decor (Meydam) 40-80
2572 Max Verboeket, moderne kristallen schaal 30-60
2573 zeegroen Leerdam glazen asbak (ongemerk Meydam) 40-80
2578 antieke geëtste glazen druivenspoeler 50-100
2579 slingerglaasje 30-60
2580 rond glazen blad met een Mary Gregory wit emaille beschilderde waterkan met een glas 40-80
2581 kristallen suikerschaal met een omgeslagen rand en op een zilveren voetje 30-60
2582 vierkante kristallen karaf met oud slijpsel 30-60
2583 Anna groen glazen karafje en vier Leerdam Copier glazen (schilfers) 0-0
2584 kristallen geslepen boterstolp met een zilveren knop 40-80
2585 Biedermeier houten houder met een tweedelig glazen zuurstel 0-0
2586 paar kristallen karaffen met een oor 30-60
2587 kristallen fruittest op een onderschotel met olijfslijpsel 40-80
2588 kristallen houder met een vijfdelig oli- en azijnstel 40-80
2589 Maastricht, rookglazen vaas 40-80
2590 Max Verboeket, moderne kristallen schaal 30-60
2591 Anna groen glazen bowlpot (schilfers) en een waterkan 30-60
2592 moderne rode glazen wijnkoeler en een smalle vaas 0-0
2593 moderne gekleurde bolle vaas 0-0
2594 kristallen suiker- en roomstel op een spiegelblaadje 0-0
2595 paar oranje Leerdam glazen vaasjes "appeltje van Oranje" 30-60
2596 slingerglas (schilfer aan voet) en een set van vier slingerglazen 30-60
2597 kristallen fruittest op onderschotel en met olijfslijpsel en met zes (3 + 3) kristallen schotels 30-60
2598 kristallen karaf met olijfslijpsel en met vier likeurglaasjes 30-6
2599 ovaal nikkelen met glazen dienblad en een vijfdelig nikkelen koffie- en theestel 30-60
2600 kristallen karaf met vijf bijpassende wijnglazen 30-60