Catalogus van dinsdag 04 september           Kavels : 3001 - 3280 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
3001 antieke Franse legering pendule met een beeld van een vrouw en een lam 50-100
3002 ronde mahonie Victoriaanse tafel 1.06 mtr. met een kolompoot op een driespant met klauwpoten 40-80
3003 open eiken boekenkastje met een Mechels gestoken bovenrand en met leeuwenmaskers 40-80
3004 19-de eeuw Hollands eiken tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast 200-300
3005 ronde mahonie Empire stijl kolommenpendule met slagwerk 50-100
3006 ovale geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een gestoken onderstel met een kruisspant 100-200
3007 set van vier noten met zwart Biedermeier stoelen met een opengestoken kuif en met velours stoffering 80-130
3008 mahonie Biedermeier tweedeurs kabonet met een droelaads onderkast 200-300
3009 18e eeuw Friese stoelklok (beschadiging aan bovenrand) 200-300
3010 paar mahonie Biedermeier voltairestoelen met een opengestoken kuif en rode velours stoffering 100-200
3011 groen velours gestoffeerde mahonie Biedermeier chaise longue met steekwerk op de poten 100-200
3012 mahonie Biedermeier tweedeurs poortkast met binnenladen 300-500
3013 ovale Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en met koper inlegwerk 40-80
3014 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast met getorste pilaren 100-200
3015 paar palissanderhouten Victoriaanse gestoken stoeltjes met gevlochten riet 30-60
3016 eiken Duits Biedermeier tweedeurs (tuig)kast 100-200
3017 antieke eiken Friese staartklok 100-200
3018 mahonie Biedermeier schrijftafel met een lade en een opstand met vier kaadjes en een gestoken kuif 100-200
3019 ovale mahonie Louis XVI naaitafel met een klep en met een knottenlade 100-200
3020 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en met binnenladen 100-200
3021 antiek eiken Fries staartklokje "kantoortje" 100-200
3022 antieke eiken dekenkist met een gestoken front en met drie panelen 100-200
3023 mahonie Biedermeier hangoor bijzettafel met twee laden 100-200
3024 antieke mahonie Louis XVI stijl tweedeurs Hollandse porseleinkast met een gebogen drielaads onderkast op klauwpoten 500-700
3025 antieke eiken Friese staartklok 100-200
3026 18de eeuw eiken tweedeurs broodkast met paneeldeuren en zijpanelen en op zwarte bolpoten 250-400
3027 mahonie Louis XVI stijl vierlaads poudreuse met een uittrekblad en een uittrekbare spiegel 100-200
3028 deels 18de eeuw eiken kloostertafel 71 x 209 300-500
3029 antieje eiken Friese staartklok 100-200
3030 antiek Engelse eiken Georgian vierladenkast 100-200
3031 antiek eiken Louis XVI stijl wandtafel of theetafel met een lade 50-100
3032 mahonie Biedermeier eendeurs zilverkast 200-300
3033 Schwarzwald Biedermeier tweegewicht wandklok 40-80
3034 antiek mahonie halkastje met twee laden en een rolluikdeurtje 80-130
3035 eiken Duits Biedermeier vierdeurs hoekkast met twee glasdeuren 100-200
3036 mahonie Biedermeier tweedeurs kast met facetgeslepen spiegeldeuren en met twee laden 100-200
3037 Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en met parelmoer inlegwerk 50-100
3039 djattihouten 17e eeuw koloniale getorste stoel met gevlochten riet 150-250
3040 antiek Hollands Louis XV stijl tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 200-300
3041 antieke eiken Friese staartklok 100-200
3042 eiken Biedermeier commode met een lade en een rolluikdeurtje 100-200
3043 antieke Franse schoorsteenspiegel met een kuif 122 x 83 50-100
3044 antiek mahonie Louis XVI stijl klapbuffet met een tweedeurs onderkast met twee laden en met een koper ingelegde bies 100-200
3045 antiek eiken Friese staartklokje "kantoortje" 150-250
3046 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 50-100
3047 velours gestoffeerde stoel met een zwart notenhouten Louis XIV stijl onderstel 50-100
3048 19de eeuw Engels eiken vierdeurs hoekkast 100-200
3049 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 70-120
3050 18de eeuw orgelgebogen eiken drieladenkast op klauwpoten en met een geschulpt bovenblad 100-200
3051 notenhouten velours gestoffeerde Louis XV stijl faureuil 50-100
3052 mahonie Biedermeier kaarttafel op een driepoot 50-100
3053 antieke eiken Groningse staartklok met maanaanduiding en met een dubbele kap 300-500
3054 antiek mahonie met wortelnoten Hollands gebogen drieladenkast op klauwpoten 100-200
3055 paar Franse gestoken notenhouten Louis XV stijl fauteuils met rood velours 80-130
3056 antiek mahonie zeslaads chiffonnière ladenkast met volle pilaren (lichte fineerschade) 100-200
3057 antieke Friese stoelklok 250-400
3058 ovale geschulpte mahonie Biedemeier spinnekop tafel 50-100
3059 antiek Frans rozenhouten met zwart naaitafel met divers intarsia inlegwerk 100-200
3060 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een opengestoken kuif en met o.a. gestoken ornamenten 100-200
3061 driedelig kopetren met Delft blauw aardewerk pendulestel met vijflichts kandelaars 100-200
3062 eiken (schrijf)tafel met vier laden en met een groen leren blad 90 x 150 50-100
3063 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade (beschadiging) 80-130
3064 noten met zwart Biedermeier open bunheurkast met een tweedeurs onderkast en een spiegelopstand met een gestoken kuif 200-300
3065 notenhouten gestoken regulateurklok met slagwerk en melodie en met facetgeslepen ruitjes 50-100
3066 mahonie geschulpte Biedermeier uitschuiftafel op een spinnekop vierpoot en met een tussenblad 50-100
3067 set van vier Franse eiken getorste stoelen met een gestoken kuif en rode velours stoffering 70-120
3069 noten met zwart Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
3070 Hollands gebogen eiken drieladenkast op klauwpoten 100-200
3071 antiek eiken eendeurs wandporseleinkast 70-120
3072 ovale nahonie Victoriaanse tafel met een kolompoot op een vierspant 137 x 113 50-100
3074 eiken Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een tweedeurs onderkast 100-200
3075 mahonie Biedermeier eendeurs nachtkastje met een lade en een wit marmeren blad 40-80
3076 18de eeuw Ambon houten V.O.C. kist met bronzen slotplaat en hendgrepen en met ebbenhout afgezet 500-700
3077 antieke eiken Friese staartklok 100-200
3078 paar antieke mahonie Louis XV stijl eendeurs nachtkastjes met een lade en een marmeren blad 100-200
3079 18de eeuw mahonie kamergemak met schijnladen en een zijlade 0-0
3080 eiken Art-nouveau halbankje met een gestoffeerde zitting 100-200
3081 Fischel, rood gelakte Art-nouveau kapstok met een facetgeslepen spiegel 100-200
3082 mahonie Victoriaans tweedeurs kabinet op een vierlaads onderkast 100-200
3083 notenhouten Duits Biedermeier tweelaads naaitafel met een klep 50-100
3084 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten (ongerestaureerd) 40-80
3085 notenhouten Jugendstil vrijslinger regulateurklok met slagwerk 50-100
3086 facetgeslepen schoorsteenspiegel in een eiken Mechels gestoken lijst 100 x 158 0-0
3087 antieke Windsor "grandfather" stoel 50-100
3088 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en een onderlade (ongerestaureerd) 40-80
3089 notenhouten tweegewicht Schwarzwald wandklokje 40-80
3090 ronde mahonie Biedermeier uitschuiftafel (met tussenblad' met een kolompoot op een driespant 50-100
3091 set van twaalf eiken gestoken stoelen met o.a. een gestoken kroon en zwanendecor in de kap 900-1200
3092 ovale verlaagde Victoriaanse wortelnoten salontafel op een vierpoot 40-80
3093 antiek mahonie Louis XVI stijl kaarttafel met een lade 100-200
3094 antieke Hollandse mahonie vierladenkast (reconstructie aan bovenblad) 70-120
3095 antieke mahonie Empire stijl armstoel of bureaustoel met een velours stoffering 50-100
3096 notenhouten Duits Biedermeier vierdeurs buffetkast met vier laden en met messing Saterkoppen 250-400
3097 antieke bronzen vurrvergulde pendule met een amazoneruiter met een valk 400-600
3102 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten 100-200
3121 driedelig legering met wit marmeren Frans pendulestel met engelfiguren 200-300
3122 Franse eiken gestoken (schrijf)tafel met o.a. gestoken leeuwenkoppen 78 x 118 40-80
3123 Franse legering met wit albast pendule met een man- en vrouwfiguur 40-80
3124 Mechels gestoken eiken vierdeurs buffetkast met twee gekleurde glas-in-lood deuren 100-200
3125 driedelig Empire stijl pendulestel een kwikslinger en facetgeslepen glasdeur en met een paar drielichts kandelaars 200-300
3126 18de eeuw eiken dekenkist met een gestoken front met togen en gedateerd 1789 150-250
3127 Franse eiken tafel met o.a. gestoken mannekoppen 87 x 97 40-80
3128 Duitse eiken vierdeurs gestoken buffetkast met o.a. gebeeldhouwde beelden van een jager en een visser 200-300
3129 eiken barometer met o.a. gestoken vogeldecor 30-60
3130 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een spiegelopstand 50-100
3131 antieke Empire stijl palissanderhouten kolompendeule met intarsia inlegwerk 100-200
3132 mahonie Biedermeier "stommeknecht" bijzettafel met twee laden en een uitklapbaar bovenblad 40-80
3133 noten met zwart Biedermeier regulateurklokje 40-80
3134 facetgeslepen schoorsteenspiegel in bewerkte goudkleurige lijst met een (beschadigde en herstelde) Louis XV stijl kuid 100 x 190 100-200
3135 damspiegel in een goudkleurige lijst met een Louis XVI stijl kuif 39 x 195 80-130
3136 mahonie hoekkast met facetgeslepen ruitjes en met een rweelaads onderkast met twee jalouziedeuren 200-300
3137 Oudhollandse facetgeslepen schoorsteenspiegel in een bewerkte goudkleurige lijst 1717 x 98 50-100
3138 eiken Art-nouveau naaitafel met een klep en twee laden en met getorste spijlen 40-80
3139 antieke ronde mahonie Empire stijl naaitafel met een (ongerestaureerde) klep 50-100
3140 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkastje met binnenladen 100-200
3141 antieke eiken Friese staartklok (geen glas en beschadigde beelden) 80-130
3142 wortelnoten Biedermeier tweeladenkast met o.a. gestoken hoekornamenten 80-130
3143 mahonier Biedermeier wastafel met een lade en met een wit marmeren blad 40-80
3144 Franse eiken gestoken driedeurs buffetkast 100-200
3145 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
3146 eiken Amsterdamse School uitschuiftafel 90 x 120 - 220 met zes eiken en coromandelhouten stoelen w.o. twee armstoelen (fa Drilling Amsterdam) 0-0
3147 antiek beklede kist op een bijpassend eiken onderstel 50-100
3149 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 50-100
3150 mahonie Biedermeier voltairestoel met velours bekleding 40-60
3151 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast (fineerschade aan bovenrand) 70-120
3152 antieke eiken gewerenkist 50-100
3153 antieke teakhouten VOC kist met smeedijzeren handfrepen 250-400
3154 mahonie Biedermeier damessecretaire met divers steekwerk en met een tweedeurs onderkast 150-250
3155 ronde geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 40-80
3156 19de eeuw mahonie damessecretaire met een drielaads onderkast 100-200
3157 notenhouten tafelklok met slagwerk en met maanaanduiding 40-80
3158 antieke Windsor "grandfather" schommelstoel 50-100
3159 mahonie Biedermeier naaitafel met twee laden en op een driepoot 40-80
3160 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten 100-200
3161 vergulde legering Franse pendule met een manfiguur op een houten console zonder een stolp 50-100
3162 eiken Duits Biedermeier tweedeurs halkast net gestoken paneeldeuren en met een bijpassende facetgeslepen spiegel 100-200
3163 notenhouten tweelaads Duits Biedermeier naaitafel 40-80
3164 Franse notenhouten driedeurs buffetkast met gestoken paneeldeuren en een facetgeslepen glasdeur 150-250
3165 antieke eiken Friese staartklok met houten Atlas en engelfiguren 100-200
3166 noten met wortelnoten Duits Biedermeier vierladenkast 50-100
3167 ronde kersenhouten met notenhouten Chippendale stijl étagèretafel met o.a. klauwpoten 5-199
3168 eiken Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast 100-200
3169 mahonie Biedermeier damesvoltaire met velours stoffering 40-80
3170 ronde geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 1.06 mtr. 40-80
3171 zwart gekleurde notenhouten Biedermeier sierstoel met een groene velours zitting 30-60
3172 Renaissance stijl Hollandse eendeurs poortkast met een onderlade en met o.a. gestoken leeuwenkoppen 80-130
3173 nahonie Victoriaanse "banjo" barometer (defecte kwikbuis) 70-120
3174 ovaal geschulpt mahonie Biedermeier spinnekoptafel 80-130
3175 set van vier mahonie Victoriaanse "balloon-back" stoelen met rood velours 50-100
3176 ovale Franse eiken uitschuiftafel op een gestoken vierpoot met vossenkoppen 100-200
3177 mahonie Biedermeier kaarttafel 50-100
3178 rood velours gestoffeerde Biedermeier tête-à-tête tweezits bank 200-300
3179 paar rood velours gestoffeerde notenhouten Louis XV stijl fauteuils 200-300
3180 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een opengestoken kuif 150-250
3181 Engelse eiken "grandmpther" staande klok met slagwerk en melodie 80-130
3182 antieke houten Spaanse bank 200-300
3183 antieke Spaanse verlaagde salontafel met twee gestoken laden 63 x 166 100-200
3184 eiken tweedeurs kast met gestoken paneeldeuren en met twee gebeeldhouwde engelfiguren 200-300
3185 Goodwin Hanley, antieke palissander Engelse pubklok met parelmoer inlegwerk 40-80
3186 antiek eiken Louis XVI zeslaads chiffonnière ladenkast met zwarte pilaren (ongerestaureerd) 80-130
3187 rechthoekig geschulpte mahonie Willem III tafel 66 x 114 50-100
3188 Franse eiken driedeurs buffetkast met gestoken panelen en met facetgeslepen spiegels 100-200
3189 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een gebogen front 70-120
3190 rechthoekige geschupte mahonie Biedermeier tafel op een mahonie met zwart spinnekop vierpoot 114 x 84 50-100
3191 mahonie Victoriaanse chaise longue met rode velours stoffering 100-200
3193 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 50-100
3194 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekop uitschuiftafel 80-130
3195 set van vijf Biedermeier oortjesstoelen met (beschadigd) gevlochten riet 50-100
3196 mahonie Biedermeier Bonheur kast met een glasdeur en een tweedeurs onderkast en o.a. een opengestoken kuif 200-300
3197 mahonie kolommenpendule met slagwerk 50-100
3198 mahonie kamferkist met koperen beslag en s;otplaat 70-120
3199 Franse notenhouten facetgeslepen schoorsteenspiegel met volle pilaren en een strikkuif 115 x 185 50-100
3200 mahonie met palissander Amsterdamse School vierdeurs buffet met met "gekantelde" facetgeslepen ruitjes 200-300
3201 mahonie gestoffeerde Victoriaanse schommelstoel 40-80
3202 antieke mahonie Engelse damessecretaire met een vierlaads onderkast 100-200
3203 notenhouten "Amerikaanse rocker"schommelstoel met rode velours stoffering 40-80
3204 mahonie Biedermeier vijfdeurs buffetkast met drie glasdeuren 100-200
3205 zwart met gekleurd marmeren schoorsteenklok 30-60
3206 antiek Hollands eiken secretaire met een drielaads onderkast en een gebogen interieur en keldertje 100-200
3207 eiken armstoel 50-100
3208 antiek eiken secretaire met een drielaads onderkast en met een opstand met twee glasdeuren 100-200
3209 notenhouten Biedermeier regulateurklokje met slagwerk 30-60
3210 noten met zwart Willem III cilinderbureau met een tweelaads opstand en op een open onderstel 100-200
3212 mahonie Biedermeier gestoken bonheurkast met een tweedeurs onderkast en een opstand met glasdeur en een opengestoken kuif 100-200
3213 Franse gekleurde geelkoperen tweegewicht comtoise wandklok met een bloemslinger 50-100
3214 mahonie gestoffeerde Biedermeier sofa (diverse fineerschade) 50-100
3215 antiek eiken eendeurs wandporseleinkastje 40-80
3216 Engels mahonie driedeurs sideboard met een facetgeslepen spiegelopstand en met volle pilaren 80-130
3217 Franse vierkante wandklok met slagwerk en met een beschadigde albast wijzerplaat en met divers inlegwerk 40-80
3218 donker notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs vertigokast met pilaren en gestoken paneeldeuren 50-100
3219 wortelnoten damessecretaire met een Hollands gebogen drielaads onderkast op klauwpoten en met openslaande knieën 150-250
3220 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast 100-200
3221 noten met zwart Biedermeier regulateurklokje met slagwerk 40-80
3222 Engels eiken Jacobijnen stijl drieladenkast 40-80
3223 eiken theekastje op gebogen pootjes en met een klep en een los dienblad 50-100
3224 notenhouten Hollandse tweedeurs porseleinkast met een gebogen drielaads onderkast op klauwpoten 200-300
3225 driedelig zwart marmeren Frans pendulestel met slagwerk (beschadogong en herstelling) 40-80
3226 Engelse eiken hangoortafel 107 x 152 40-80
3227 noten met wortelnoten driedeurs Chippendale stijl dressoir met twee laden 100-200
3228 Franse notenhouten vierdeurs Henri-deux buffetkast 100-200
3229 antiek rond mahonie Frans tweegewicht wandklokje met een glazen wijzereplaat en dennenappelgewichten 30-60
3230 mahonie Frans Rococo stijl damesbureautje met intarsia inlegwerk en bronzen ornamentjes 80-130
3231 mahonie Art-nouveau open boekenkast 100-200
3232 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten (fineerschade in de kap) 40-80
3233 Schwarzwald tweegewicht appelklok met een houten beschilderde wijzerplaat 30-60
3234 teakhouten halbankje of kerkbankje 70-120
3235 ronde mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 30-60
3236 mahonie Biedermeier eendeurs (nacht)kastje 30-60
3237 notenhouten regulateurklok met slagwerk 30-60
3238 verlaagde ronde geschulpte mahonie Biedermeier salontafel op een driepoot 1.12 mtr. 30-60
3239 paar Franse eiken gestoken en gestoffeerde stoelen 30-60
3240 twee paar Franse stoelen met een gestoffeerde zitting 30-60
3241 eiken Louis XV stijl driedeurs linnenkast met een ovale facvetgeslepen spiegeldeur met een bijpassende toilettafel met drieluik spiegels, een ladikant met twee nachtkastje en een paar stoeltjes 200-300
3242 mahonie ttweedeurs wascommode met een beschadigd marmeren blad en met een facetgeslepn spiegelopstand 50-100
3243 ovale verlaagde mahonie Victoriaanse salontafel met een gestoken kolompoot op een driespant 30-60
3244 eiken Art-nouveau tweedeurs boekenkast met glasdeuren 100-200
3245 plat eiken bureau 185 x 98 met een parketterie blad op twee drieladenblokken op koperen pootjes 50-100
3246 mahonie Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel 50-100
3247 Franse legering met wit albast Franse pendule met een jongensfiguur 40-80
3248 Hollandse eiken tweedeurs kast met twee laden en op bolpoten en met gestoken mannen- en leeuwenkoppen 100-200
3249 Fee and Stemwedel Airguide (made in U.S.A.) Barometer in een vierkante mahonie kast 50-100