Catalogus van woensdag 05 september           Kavels : 3301 - 3600 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
3321 Chinees cloissonné gemberpot met bloemdecor en met een deksel 40-80
3322 G. Doré, 19de eeuw Duitse geillustreerde "Die Heilge Schrift" 50-100
3323 19de eeuw geillustreerde Nederlandse bijbel 50-100
3324 Louis Riché, bronzen sculptuur van een liggende leeuwin (gesigneerd L. Riché en gestempeld Suisse Frères Paris) 300-500
3325 antieke Engelse palissanderhouten schrijfkist met koper inlegwerk 100-200
3326 nikkelen telescopische zeekijker 40-80
3327 gekleurd emaille op koperen plaquette met een ridder te paard (ingelijst) 30-60
3328 ronde zwarte Oosterse houten plantentafel op klauwpoten 40-80
3329 gekleurde Chinees porseleinen gemberpot met o.a. een vrouwfiguur 0-0
3330 antieke eiken met geelkoperen collectebak "Ned. Hervormde Gemeente" met een bronzen handgreep 50-100
3331 antieke Imari gekleurde porseleinen wandschotel 45 cm. (beschadiging aan de rand) 40-80
3332 twee Amsterdamse School mahonie met coromandelhouten pilaren 200-300
3333 drie diverse Chinese ivoren netsuké's 100-200
3334 notenhouten Duits Biedermeier eendeurs rookkastje (incompleet) 30-60
3335 Chinese ivoren netsuke, man met een paard 50-100
3336 Chinese ivoren netsuké, "zotje" 50-100
3337 Chinese ivoren netsuké met twee mannen 50-100
3338 eiken Willem III haardscherm met een burduurwerk 30-60
3339 beenderen staf met een gestoken drakenkop 50-100
3340 oosters opengewerkt houten schildje met een eekhoorn (cocosnoot) 40-80
3341 legering beeld van een uil 40-80
3342 eiken Biedermeier gestoken haardscherm 40-80
3343 houten gestoken hangende aap met een jong, gemerkt Anton Fortuin 1923 100-200
3344 Chinees blauw gekleurde gemberpot met een deksel 40-80
3346 Tichelaar Makkum, blauw gekleurd aardewerk theepotje op een komfoor 50-100
3347 Tichelaar Makkum, blauw met gekleurd aardewerk theebus 30-60
3348 twee antieke rood- met geelkoperen doofpotten 30-60
3349 lot met o.a. divers Chinees w.o. porselein en aardewerk 40-80
3350 18de eeuw ovake beschilderde spanen doos met een man en vrouw (bruidspaar) 100-200
3351 één en een paar gekleurde Kanton aardewerk vazen 40-80
3352 twee antieke roodkoperen waterkeles 30-60
3353 paar Gouda plateel karaffen 40-80
3354 antiek donker grenen voetenkrukje 30-60
3355 bewerkte geelkopetren kerkkandelaar 40-80
3356 twee antieke geelkoperen tabaksdozen, één met graveerwerk 30-60
3357 twee wit plateel hertjes 30-60
3358 twee groene stenen tijgers 40-80
3359 Arnhem plateel gekleurde vaas (schilfer aan onderrand) 30-60
3360 bambe met beschilderd glazen haardscherm 40-80
3361 `lotje met divers Chinees porseleinen borden en kop en schotels 50-0
3362 mahonie Victoriaanse toiletspiegel met een kantelspiegel 40-80
3363 antieke Franse vergulde vijflichts hangkroon 100-200
3364 ronde bewerkte geelkoperen parapluiebak met leeuwenmaskers 40-80
3365 paar Imari gekleurde borden, vazen en een dekselpot 50-100
3366 apothekersweegschaal in een mahonie met glazen kast en met een gewichtendoosje 50-100
3367 lot met divers o.a. Chinees gekleurd porselein 50-100
3368 Louis XV stijl facetgeslepen drieluik toiletspiegeltje met drie kuifjes 40-80
3369 (cocos)noot als een dekselbakje met een geelkoperen Art-nouveau montuur 50-100
3370 vijf diverse bronzen lavabo's 50-100
3371 De Porceleyne Fles, paar herdenkingsborden "Vereeniging voor den Effectenhandel 1876 Mei 1926" 40-80
3372 antiek roodkoperen bak en nagelemmertje en een iepenhouten met geelkoperen voetenstoof 40-80
3373 Gouda Holland, gekleurde plateel wandschotel 47.5 cn, 100-200
3374 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk wandbord met bloemdecor 40 cm. 50-100
3375 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk wandbord met pauwendecor 40 cm. 50-100
3376 antiek Famille rose porseleinen ghendi (schilfer aan bovenrand) 300-500
3377 antieke Chinees blauw porseleinen schotel met decor van vissen en bloemen (herstelling) 47 cm. 80-130
3378 paar blauwe Chinees porseleinen tempelhonden 50-100
3379 gekleurd Chinees aardewerk beeldje van een paard 30-60
3380 houten gekleurde sculptuur van een Chinese vrouw 85 cm. 150-250
3381 bronzen sculptuur van een bronzen zittende Thaise Boedha 100-200
3382 bronzen sculptuur met Thaise godin Shiva 50-100
3383 bronzen sculptuur van een zittende TRhaise Boedha 100-200
3384 antiek donker grenen keukenrek voor messen en met een bronzen vijzel 70-120
3385 lakstempel met een ivoren gestoken borstbeeldje van Jan. P. Sweelinck (afdruk van een eenhoorn) 200-300
3386 Gouda Holland, gekleurd plateel amfora vaas met bloemdecor 50-100
3387 Gouda Holland, gekleurd plateel schemerlampvoetje met vogeldecor 40-80
3388 Schwarzwald opengestoken eendeurs rookkastje met bladdecor 30-60
3389 Gouda Holland, gekleurde plateel bloempot met dnker glazuur bloemdecor 80-130
3390 paar antieje Chinees blauwe porseleinen borden 22 cm. met bloemdecor 50-100
3391 18de eeuw Chinees blauw porseleinen Wan Li schotel 36 cm. (randbeschadiging) 600-800
3392 set van drie Japans gekleurde porseleinen sierborden met bloemdecor en manfiguren 40-80
3393 driedelig porseleinen kaststel met Chinees blauw decor (beschadiging aan rand) 50-100
3394 twee antieke roodkoperen appelketels en een beddepan met ijzeren steel 40-80
3395 scheepsmodel platbodem zeiljacht 250-400
3396 set van zes Chinees blauw porseleinen kop en schotels 40-80
3397 ronzen bewerkte neo gotische (kaarsen)standaard 1.02 mtr. 50-100
3398 bewerkte bronzen neo gotische godslamp 50-100
3399 paar antieke Delft blauw aardewerk borden 23 cm. (beschadigingen aan de rand) 40-80
3400 paar ovale bronzen vuurvergulde Louis XV stijl portretlijsten met een strikkuif 70-120
3401 Chinees wit porseleinen Kwuan Yin beeld van een godin 100-200
3408 gietijzeren Louis XVI stijl tuinvaas op een gietijzeren console 300-500
3409 bewerkte groene gietijzeren tuinvaas met zwanenhalzen en op een ronde gietijzeren zuil 200-300
3410 grote antieke terra cotta tuinpot , waterbekken uit Indonesie 100-200
3411 bronzen Thais (tuin)beeld Shiva hoogte 64 cm. (incompleet) 100-200
3412 bronzen Thais (tuin)beeld Brahma hoogte 115 cm 250-400
3413 djattihouten Oosterse hocker met een (beschadigde) gestoken rand 50-100
3414 gekleurde Chinees porseleinen gemberpot met vogel- en bloemdecor (deksel hersteld) 50-100
3415 rood- met geelkoperen doofpot 30-60
3416 bronzen Art-deco zeslichts hangkroon met vogelkoppen 50-100
3417 lot met diverse Oosterse snuisterijen w.o. emaille, porselein, been en speksteen 100-200
3418 paar antieke Chinees blauwe porseleinen schotels 32 cm. met o.a. vogeldecor 150-250
3419 Oosters rood- met goudkleurig lacqué tweedeurs glaskastje 50-100
3420 Oosters rood- met goudkleurig lacqué vierdeurs kastje met twee glasdeurtjes en drie laden 100-200
3421 wit marmeren liggend vrouwelijk naakt (herstelling) op een roodmarmeren sokkel 50-100
3422 antiek bronzen borstbeeldje van een man- en vrouwfiguur op een Empire stijl zuil 100-200
3423 Arnhem gekleurd plateel kruik en vaas en een Huizen plateel vaas 40-80
3424 bronzen beeld van een leeuw met een bal 50-100
3425 antieke Chinees blauw gekleurde aardewerk dekselpot met landschapsdecor hoogte 45 cm. 200-300
3426 Satsuma gekleurde aardewerk kan met een oor 30-60
3427 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk bord met bloemdecor 25 cm. 30-60
3428 paar Imari gekleurde aardewerk dekselpotjes 40-80
3429 inheems gestoken houten speer en een vrouwenhoofd 0-0
3430 houten gestoken sculptuur van een Chinese monnik met een vis 30-60
3431 legering sculptuur van een herdersjongen met een bazuin 30-60
3432 gekleurd aardewerk sculptuur van een Oosterse man met een juk en twee manden 30-60
3433 schildpad lepeldoosje 50-100
3434 Engelse mahonie inklapbare cakestand 30-60
3435 terra cotta dubbel theepotje 40-80
3436 antieke brozen ikoon met een Heilig kruis 50-100
3437 Oosters lacqué beschilderde houten dekselschaal 40-80
3438 Oosterse zwart lacqué hocker met goudkleurig bloemdecor 40-80
3439 antieke roodkoperen beddepan met een houten stee; 0-0
3440 paar marmeren met vergulde Empire stijl (klokken) siervazen 40-80
3441 antieke officierssabel in een leren schede , Auguste Fonson Bruxelles 80-130
3442 Indische kris in een koperen schede 40-80
3443 kapmes in een houten schede en een dolk in een beschadigde leren schede 30-60
3444 oude bajonet 30-60
3445 Iver C. Weilbach & Co. Copenhagen, antiek uitneembaar bronzen scheepskompas in een houder 100-200
3446 sextant in een bakeliet koffer 100-200
3481 antieke roodkoperen zakketel en een bruin aardewerk komfoor 30-60
3482 Indische kris in een metalen schede 40-80
3483 paar bronzen Art-deco wandlampen 30-60
3484 Indische kris in een houten schede 30-60
3485 antieke gegraveerde tinnen schotel met afbeelding van Henri IV 40-80
3486 antieke speeldoos met tien platen, met de hand bedienbaar 100-200
3487 antiek zwaard met een bewerkt bronzen heft en in een leer met geelkoperen schede 0-200
3488 gebronsde metalen engelfiguur met een toorts 40-80
3489 bronzen sculptuur van een zittende Thaise Boedha 50-100
3490 koperen neo gotische kerkkandelaar 40-8
3491 ronde Oosters djaparahouten bijzettafel met o.a. pauwen- en drakendecor 40-80
3492 zeskantig Oosters djaparahouten bijzettafel met o.a. pauwen- en drakendecor 40-80
3493 Oosters djaparahouten gestoken naaitafel met o.a. pauwen- en drakendecor 50-100
3494 Oosters kapmes in een houten schede 39-60
3495 marmeren sculptuur van een buffel 50-100
3496 twee antieke bruin aardewerk vuurpotjes "grapen" 30-60
3497 drie gekleurde houten Helige beelden 40-90
3498 antiek tinnen bord, twee maten, strooier en en een (bedde)kruikje 40-80
3499 Oosters zwart lacqué naaikist met o.a. parelmoer vogel- en 40-80
3500 antieke tinnen schotel 46 cm 40-80
3501 antiek mangaan zestegeltableau met een zittende hond 0-200
3502 antiek gekleurd Hollands drietegeltableau en twee randtegels 30-80
3503 eiken Renaissance stijl gestoken kapstok met een incomplete serie antieke Bijbelse mangaan tegels 40-80
3504 tableau met vier antieke Hollands blauwe tegels 30-60
3505 antieke Hollandse blauwe tegel in een eiken lijst 30-60
3506 antieke Hollands blauwe tegel in een eiken lijst en met een fruitschaal 30-60
3507 antieke mangaan tegel met ruiter (hersteld) en twee blauwe tegels met een molen en Bijbels 30-60
3508 tinnen herdenkingskan met inscriptie Zurich 1948 Voetbalelftal P.T.D. Amsterdam 40-8
3509 lot met diverse Oosterse snuisterijen met o.a. een paar krisjes 100-200
3510 eiken miniatuur tweedeurs (hang)kastje 40-80
3511 houten miniatuur Empire stijl vierladenkastje 50-100
3512 scheepsmodel zeilboot met roeispanen 40-80
3513 scheepsmodel van een botter 40-80
3514 Venetiaans glazen tienlichts hangkroon 40-80
3516 gekleurs zestegeltableau met een Hollands landschap en molens 30-60
3517 Delft blauw zestegeltableau met de Nachtwacht 30-60
3518 twee blauwe zestegeltableaux met Jollandse molengezichten o.a. naar Ruysdael 30-60
3519 19de eeuw bruin aardewerk 2 Kan voorraadkruik 30-60
3520 19de eeuw grijs aardewerk kruik 0-0
3521 Herend Hyngary, wit porseleinen bloempot met twee ramskoppen en met rood bloemdecor 80-130
3522 groen keramiek kan, vaas en flesje met een opgelegde kikker 30-60
3523 keramiek dekselbakje met een koe, onderkant gemerkt Rien Wensma Alkmaar 30-60
3525 paar porseleinen jachthonden 30-60
3526 Saksisch gekleurd driedelig porseleinen koffiestel op een bijpassemd ovaal dienblad 40-80
3527 paar Franse legering beelden van een boer en boerin 30-69
3528 lot met divers zwiebelmuster decor serviesgoed 40-80
3529 Sèvres, 19de eeuw blauw met goudkleurige porseleinen trommel met een gekleurde voorstelling op de deksel (schilfer aan achterzijde) 250-400
3530 ovoren gestoken beeldje van een Oosterse vrouw met een hert 40-80
3531 porseleinen chocoladepot met blauw zwiebelmuster decor 30-60
3532 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk plooischotel (randschilfertje) en een paar kommen 30-60
3533 Tichelaar Makkum, blauw gekleurd aardewerk tabakspot 30-60
3534 cilindervormige Chinese vaas met o.a. bloem- en landschapsdecor 45 cm. 50-100
3535 blauw met gekleurd Chinees aardewerk trekpotje (schilfer aan deksel) 30-60
3536 gekleurde Chinees porseleinen siervaas met o.a. bloemdecor 60 cm. 50-100
3537 Victoriaanse olielamp met een rood glazen reservoir en op een bewerkte geelkoperen voet 40-80
3538 Delft blauw aardewerk vaas ("Ram") en een Delft blauw aardewerk tabakspot 30-60
3539 Napels, gekleurd bisquit beeldengroep met een bloemenvaas gedragen door een man- en vrouwfiguur 150-250
3540 lotje met o.a. diverse porseleinen beelfjes 30-60
3541 koperen zeslichts bolkroon 20-60
3542 twee etui's met meerschuim gestoken sigarettenpijpjes 30-60
3544 Delft blauw gekleurde porseleinen dekselvaas 0-0
3545 antiek Chinees blauw porseleinen zoutvaatje (schilfers) 40-80
3561 driedelig gekleurd opaline kaststel met o.a. vrouwendecor 50-100
3562 paarse bolle Leerdam glazen vaas (Meydam) gemerkt M.K. 100-200
3563 ronde Leerdam glazen schaal met blauw decor (Meydam) ongemerkt 50-100
3564 moderne Leerdam glazen schaal met blauw decor (Meydam) 40-80
3565 kristallen karaf met olijfslijpsel 30-60
3566 kristallen standaard met een olie- en azijnstel met olijfslijpsel 30-60
3567 kristallen gebakschaal met accoladeslijpsel en tien kristallen schotels (schilfers) 0-0
3568 ronde blauwe Leerdam glazen schijf met tincraquelé (A.D. Copier) 29 cm. 50-100
3569 A.D. Copier, Leerdam glazen vaasje 30-60
3570 zeven diverse slingerglazen 100-200
3571 twee diverse kristallen karaffen 30-60
3572 blad met divers glaswerk 40-80
3573 set van zes Moezel wijnglazen 30-60
3574 driedelig opaline kaststel met bloem- en vogeldecor 40-80
3575 bolle glazen vaas met reliëfdecor van paarden 30-60
3576 A.D. Copier, Leerdam glazen drijfschaal 50-100
3577 A.D. Copier, Leerdam glazen vaas 30-60
3578 rood gekleurde Boheems kristallen vaas 30-60
3579 verzameling met 26 diverse presses papiers 100-200
3580 Murano glazen vrouwfiguur met een masker (Commedia dell'Arte) 40-80
3581 standaard met een vijfdelig kristallen olie- en azijnstel 30-60
3582 lot met drie divers rood gekleurd Boheems kristal 40-80
3583 A.D. Copier, Leerdam glazen vaasje 30-60
3584 A.D. Copier, Leerdam glazen vaas (schilfertje aan binnenrand) 40-80
3585 vierkante Boheems geslepen kristallen karaf 30-60
3586 kristallen bowlpot met acht glazen 30-60
3587 kristallen gebakschaal met zes schotels 0-0
3588 Vaj st. Lambert geel gekleurde moderne kristallen schaal en een moderne Franse kristallen schaal 30-60
3589 twee differente kristallen dekselcoupes (schilfers) 30-60
3600 doos met o.a. diverse karaffen 40-80