Catalogus van dinsdag 27 november           Kavels : 4001 - 4280 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
4001 notenhouten Biedermeier driegewicht Weense regulateurklok 100-200
4002 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met o.a. gestoken ornamenten 100-200
4003 Engelse eiken armstoel met panelen in de rugleuning 50-199
4004 Franse boeren vruchtenhouten tafel met drie laden 245 x 85 200-300
4005 antiek eiken Friese staartklokje "kantoortje" 100-200
4006 eiken bolpoot uitschuiftafel 84 x 145 - 265 op een antiek eiken Renaissance stijl onderstel met ebbenhouten inlegwerk 100-200
4007 groen velours gestoffeerde "Amerikaanse rocker" schommelstoel 40-80
4008 antiek eiken Louis XVI stijl Drents kabinetje met zwarte pilaren en guirlandes en op een drielaads onderkast 400-600
4009 James Goodyer Guildford, 18de eeuw Engelse mahonie staande klok met een bronzen wijzerplaat met secondewijzer en datum, 8-daags uurwerk 250-400
4010 antieke Engelse eiken dekenkist met steekwerk en ebbenhout ingelegde panelen en gedateerd 1773 100-200
4011 Hollands eiken gestoken driezits halbank met gevlochten riet en met o.a. gestoken engelfiguren 200-300
4012 Hollands eiken met ebbenhouten Renaissance stijl tweedeurs kast met twee laden en met gestoken leeuwenmaskers 100-200
4013 antiek eiken Fries staartklokje "kantoortje" 100-200
4014 eiken Victoriaans plat bureau met twee (schijn)laden en een groen goudgerand leren blad 107 x 175 200-300
4015 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast met getorste pilaren 100-200
4016 antiek Hollands eiken Louis XVI tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast op klauwpoten en met een gegolfde kap met opgelegd steekwerk 400-600
4017 Franse legering met albast pendule met een man met een trompet 40-80
4018 18e eeuw Engelse eiken dekemkist 100-200
4019 mahonie Biedermeier hangoor bijzettafel met twee laden 80-130
4020 antieke mahonie Louis XVI stijl tweedeurs Hollandse porseleinkast met een gebogen drielaads onderkast op klauwpoten 400-600
4021 Engelse mahonie "stick"barometer met een kwikbuis 100-200
4022 18de eeuw eiken tweedeurs broodkast met paneeldeuren en zijpanelen en op zwarte bolpoten 200-300
4023 mahonie Biedermeier schaaktafel op een driepoot, beschadigd kantelblad 40-80
4024 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met o.a. gestoken ornamenten 200-300
4025 Franse legering pendule met een zeeman 40-80
4026 antiek eiken Empire stijl trekcilnderbureau met een vierlaads onderkast en halve zwarte pilaren 100-200
4027 noten met wortelnoten Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
4028 mahonie Biedermeier tweedeurs boekenkastje met een bovenlade en (beschadigde) glasdeuren 50-100
4029 antieke eiken Friese staartklok met latoenkoperen ornamenten 70-120
4030 mahonie Biedermeier sofa met een opengestoken kuif 200-300
4031 paar mahonie gestoffeerde Biedermeier armstoelen of bureaustoelen 100-200
4032 eiken Biedermeier tweedeurs meidenkast met binnenladen 50-100
4033 eiken Jugendstil gestoken staande tweegewicht klok met een facetgeslepen glasdeur 200-300
4034 gebombeerde 18e eeuw Louis XV drielaads mahonie commode (ongerestaureerd) 200-300
4035 notenhouten Biedermeier kaarttafel met een geschulpt blad en met een ngelegde bies (fineerschade) 30-60
4036 mahonie Biedermeier tweedeurs toogkast met binnenladen 299-399
4037 Franse legering pendule met een Oosterse krijger te paard en een tijger 50-100
4038 mahonie zeslaads Louis XVI stijl chiffonnière ladenkast met een ingelegde bies 150-250
4039 set van vier notenhouten Louis XVI stijl stoelen met groen gestreepte velours stoffering 40-80
4040 antiek donker grenen Hollands kabinet op een enkelgebogen drielaads onderkast 100-200
4041 antieke eiken Friese staartklok 100-200
4042 mahonie Biedermeier hangoor sofatafel met een lade en een geschulpt blad 50-100
4043 antiek nahonie Louis XVI stijl theestoof met een lade en koperen binnenbak 50-100
4044 mahonie Biedermeier tweedeurs meidenkast met een bovenlade 100-200
4045 Franse vergulde legering pendule met een druiventon 40-80
4046 antiek mahonie Louis XVI stijl tweelaads commode met een ingelegde bies (ongerestaureerd) 50-100
4047 paar antieke iepenhouten Louis XVI stijl stoeltjes met beschadigde biezen zitting 50-100
4048 antieke eiken hoekkast met een glasdeur en met een tweedeurs onderkast 100-200
4049 antieke eiken Driese staartklok met een bewegend scheepjesmechaniek 100-200
4050 antieke ronde mahonie tafel met een sluierpoot op een vierspant 93 cm. 50-100
4051 antieke mahonie Empire stijl spiegel 40-80
4052 mahonie gestoffeerde Louis XVI stijl salonbankje met een ingelegde bies en koperen ornamentjes 100-200
4053 antiek Empire stijl schoorsteenspiegel in een goudkleurige lijst 50-100
4054 19e eeuw damspiegel met een goudkleurige lijst 61 x 167 50-100
4055 antieje Enpire stijl schoorsteenspiegel in een goudkleurige lijst 50-100
4056 antiek eiken tweedurs Drents kabinet op een drielaads onderkast en met steekwerk in de halfronde kap 300-500
4057 Engelse mahonie tafelklok met slagwerk en melodie in een ingelegde kast met facetgeslepen glasdeur 200-300
4058 noten net zwart ovale geschulpte Biedermeier sinnekoptafel 50-100
4059 eiken Duits Biedermeier halstoel 40-80
4060 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs commode met een lade 50-100
4061 ovale mahonie Schwarzwald tweegewicht wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat 40-80
4062 19de eeuw palissanderhouten tweelaads Chippendale stijl commode op klauwpoten 150-250
4063 antiek mahonie pottenkastje met een lade en jalouziedeurtje (beschadiging aan bovenrand) 40-80
4064 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en met vier binnenladen 259-499
4065 antiek eiken Fries staartklokje "schippertje" 200-300
4066 eiken Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 50-100
4067 noten met wortelnoten Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
4068 ronde notenhouten Chippendale stijl salontafel op vier klauwpoten 40-80
4069 antieke eiken Friese staartklok met een bruidskrans en met latoenkoperen ornamenten 100-200
4070 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs linnenkast met twee laden 100-200
4071 rechthoekig mahonie Louis XVI stijl étagère bijjzettafel 70 x 40 40-80
4072 Oudhollands eiken gestoken tweedeurs glaskast met o.a. leeuwenmaskers 100-200
4073 parkinson Lancaster, antieke Engelse mahonie staand horloge met een bronzen wijzerplaat met een scheepjesmechaniek en datumaanduiding 400-600
4074 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en met twee binnenladen 100-200
4075 eiken Biedermeier geschulpte schoorsteenspiegel met een opengewerkte kuif 50-100
4076 antiek boeren eiken tinbuffet met een tweedeurs onderkast en twee laden 250-400
4077 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met pauwendecor 50-100
4078 mahonie Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel 100-200
4079 mahonie Biedermeier tweedeurs meidenkast met een bovenlade en een binnenlade (fineerschade l.b. achter) 100-200
4080 antiek Hollands eiken Louis XVi stijl tweedeurs kabinet op een enkelgebogen drielaads onderkast 200-300
4081 antieke vergulde Franse legering pendule met een vrouwfiguur 50-100
4082 groen gestoffeerde notenhouten Louis XV stijl fauteuil met steekwerk in de kap en op de armleuningen 50-100
4083 ronde mahonie Biedermeier salontafel 83 cm. met een kolompoot op een driespant 40-80
4084 18de eeuw noten met wortelnoten tweedeurs Hollands kabinet met een vierlaads onderkast en met een gegolfde kap 600-800
4085 18de eeuw noten met wortelnoten Hollands schrijfkabinet met twee glasdeuren en op een gebogen vijflaads onderkast 500-700
4086 groen velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltairestoel 50-100
4087 groen velours gestoffeerde mahonie Biedermeier fauteuil met een gestoken kuif 50-100
4088 18de eeuw Hollands eiken secretaire met een keldertje en op een gebogen drielaads onderkast op klauwpoten 250-400
4089 Schwarzwald tweegewicht wandklok met een houten beschilderde wijzerplaat 30-60
4090 antieke ronde Engelse mahonie "tilt ltop" klaptafel op een driepoot 100-200
4091 mahonie Biedermeier geschulpt klaptafeltje met een borduurwerk en met een kolompoot op een driespant 70-120
4092 antiek mahonie plat damesbureau met vijf laden en op koperen pootjes en een koperen rand 100-200
4093 Victoriaanse mahonie banjo barometer met inlegwerk (defecte kwikbuis) 0-200
4094 Windsor "grandfather" armstoel 40-80
4095 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 50-100
4096 18de eeuw mahonie Louis XVI stijl tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast en met o.a. gestoken guirlandes op de deuren 600-800
4097 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 80-130
4098 antieke mahonie Louis XVI stijl coulissentafel met twee tussenbladen en op zes poten 142 x 116 - 224 200-300
4099 set van zes mahonie eetkamerstoelen w,o, twee armstoelen met blauwe stoffering 100-200
4100 mahonie Victoriaans kabinet met een glasdeur en op een vijflaads onderkast 150-250
4101 B. Cooke & Son Hull, mahonie console met een weerstation met scheepsklok, barometer, hygrometer en thermometer 70-120
4102 notenhouten rolluikbureau met een S-rol en een vierladenblok 100-200
4103 Engelse eiken draaibare bureaustoel 40-80
4104 Engelse eiken damessecretaire met een gestoken front en met een keldertje en op een vierlaads onderkast 100-200
4106 antieke vruchtenhouten verlaagde betaaltafel met een lade 125 x 120 als salontafel 50-100
4108 Engels mahonie plat partnerbureau met zes laden en een leren blad en op vier drieladenblokken 121 x 182 250-400
4109 eiken tafelklok met slagwerk en melodie (kwartierslag) 150-250
4110 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met een gebogen front 50-100
4111 set van zes Franse eiken getorste stoelen met een gestoken kuif 100-200
4112 Franse eiken gestoken vierdeurs buffetkast met o.a. gebeeldhouwde manfiguren 100-200
4113 eiken staande klok met divers steekwerk en met een antiek Engels tweegewicht uurwerk 100-200
4114 eiken Biedermeier eendeurs trumeaukastje met een lade 80-130
4115 eiken Renaissance stijl tafeltje met vier bolpotern 50 x 70 50-100
4116 antieke mahonie trumeautafel met een lade en wit marmeren blad en op klauwpoten 100-200
4117 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 50-100
4118 notenhouten Chippendale stijl zeslaads commode met een gebogen front en op een open onderstel met klauwpoten 100-200
4119 18de eeuw eiken tweedeurs (hal)kast met afgeschuinde kanten 100-200
4120 eiken Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 100-200
4121 Hollands gebogen eiken drieladenkast op klauwpoten 50-100
4122 notenhouten orgelgebogen Hollandse drieladenkast op klauwpoten 50-100
4123 notenhouten Louis XV stijl armstoel met stoffering en beschildering 100-200
4124 notenhouten Franse gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast met facetgeslepen ruitjes 150-250
4125 antieke eiken Friese staartklok met latoenkoperen ornamenten 100-200
4126 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een gebogen front (fineer)schade 50-100
4127 notenhouten Biedermeier nachtkastje met een klepdeurtje en een lade en met een wit marmeren blad 40-80
4128 mahonie Biedermeier bonheurkast met een glasdeur en een tweedeurs onderkast en met divers steekwerk 200-300
4129 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade en met een facetgeslepen spiegelopstand 70-120
4130 notenhouten Duits Biedermeier gangspiegel met volle pilaren en met een trumeautafel 70-120
4131 antieke eiken dekenkist met een gestoken front 100-200
4132 Engelse eiken getorste hangoortafel 63 x 89 40-80
4133 antieke eiken Friese staartklok met maanaanduiding 100-200
4134 facetgeslepen Art-nouveau eiken schoorsteenspiegel met een kleirenhoutsnede met gouden regen 70-120
4135 paar eiken gestoffeerde Art-deco armstoelen met met coromandelhouten armleggers 100-200
4136 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een onderlade en binnenladen 100-200
4137 notenhouten gestoffeerde gerenfauteuil met o.a. gestoken acanthusbladeren en op klauwpoten 50-100
4138 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonniè ladenkast 50-100
4139 eiken Biedermeier gestoffeerde (bureau)stoel 40-80
4140 Franse notehouten gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast met een mannenkop 150-200
4141 antieke Franse beschilderde koperen tweegewicht comtoiseklok in een gehoutschilderde grenen kast 100-200
4142 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en een bovenlade 100-200
4143 mahonie Biedermeier hangoor sofatafel met een lade en met een geschulpt blad 50-100
4144 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met twee binnenladen en met gestoken ornamenten 100-200
4145 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een gebogen front 50-100
4146 ronde mahonie Biedermeier tafel met een sluierpoot op een driespant (beschadiging) 40-80
4147 ronde geschulpte Biedermeier tafel 97 cn, op een driepoot 40-80
4148 set van vier mahonie Victoriaanse stoelen met een groen gestoffeerde zitting 50-100
4149 albast net zwart marmereb Franse penduke met skagwerk en vergulde ornamenten 50-100
4150 rechthoekig geschulpte mahonie Biedermeier tafel 115 x 85 op een spinnekop onderstel 50-100
4151 notenhouten Biedermeier armstoel met grijze gestoffeerde stoffering 40-80
4152 eiken Art-nouveau tweedeurs boekenkast met glasdeuren en facetgeslepen ruitjes 100-200
4153 notenhouten Biedermeier eendeurs nachtkastje met een lade en met een wit marmeren blad 40-80
4154 ovale geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een vierpoot 50-100
4155 mahonie Edwardian gestoffeerde damesstoel 40-80
4156 Franse eiken vierdeurs buffetkast met gestoken paneeldeuren en met facetgeslepen ruitjes 100-200
4157 antiek eiken tafelftje op vier poten met een tussenspant 52 x 71 50-100
4158 antiek eiken rolluikbureau met een s-rol en met een vijfladenblok 100-2000
4159 ronde geschulpte verlaagde mahinie Biedermeier salontafel op een driepoot 0-0
4160 notenhouten Willem III rweedeurs commode met twee laden, wit marmeren blad en met een facetgeslepen spiegelopstand 100-200
4161 mahonie velours gestoffeerde Victoriaanse fauteul 40-80
4162 Arts & Crafts, notenhouten met palissander schrijftafel met een gestoken klep en twee laden 100-200
4163 ronde mahonie Art-deco (bureau)stoel met een zwart gestoffeerde zitting 50-100
4164 noten met zwart Biedermeier tweedeurs kast met gestoken ornamenten en een opengestoken kuif (fineerschade aan onderlant) 200-300
4165 Schatz, ronde koperen scheepsklok (glazen) en een barometer 80-130
4166 eiken kerkbank 3.08 mtr. 100-200
4167 set van vier mahonie Biedermeier stoelen met gestoken roosdecor en gestreepte stoffering 0-100
4168 eiken Duits Biedermeier tweedeurs kast met gestoken paneeldeuren en met twee laden 100-200
4169 set van zeven leer gestoffeerde eiken getorste stoelen met gestoken leeuwenkopjes w.o. één armstoel (één stoel hersteld) 100-200
4170 mahonie Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel 50-100
4171 Amsterdanse School, mahonie gestoffeerde bureaustoel 100-200
4172 antieke Engelse mahonie damessecretaire met een vierlaads onderkast 50-100
4173 notenhouten Henri-deux wandklok met slagwerk en met een barometer en thermometer 50-100
4174 mahonie Biedermeier kaarttafel met een geschulpt blad en gebogen poten 50-199
4175 set van vier mahonie Victoriaanse stoelen met een gestoffeerde zitting (restauratiesporen) 40-80
4176 eiken met palissander Hollands tweedeurs kussenkastje met een binnenlade en met drie nolpoten 100-200
4177 antieke eiken beschilderde kist met een bolle deksel en met smeedijzeren handgrepen, gedateerd 1763 70-120
4178 wortelnoten Hollands gebogen drieladenkast met steekwerk en op klauwpoten 150-250
4179 ovale teakhouten tafel op een Queen Anne stijl onderstel (samengesteld antiek) 40-80
4180 noten met wortelnoten tweedeurs Duits Biedermeier vertigokast 70-120
4181 ronde notenhouten schoolklok met slagwerk 30-60
4182 geel gestoffeerde Biedermeier tweezits bankje met een bijpassende voltairestoel met een verstelbare rugleuning 100-200
4183 notenhouten armstoel met steekwerk en met geborduurde stoffering 40-80
4184 vierlaads Art-nouveau wascommode met een wit marmeren blad en met een facetgeslepen spiegelopstand met inlegwerk 70-120
4185 gestoffeerd mahonie Art-nouveau tweezits bank 200-300
4186 mahonie plat bureau 75 x 110 met een lade en een vierladenblok met een ingelegde bies 50-100
4187 H. Pander en Zonen, paar mahonie Chippendale stijl armstoelen 70-120
4188 wortelnoten Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
4189 rond mahonie tweegewicht wandklokje met een glazen wijzerplaat 0-0
4190 antieke Franse schoorsteenspiegel met een kuif 122 x 83 50-100
4191 ronde geschulpte noten met wortelnoten Chippendale stijl salontafel op vier klauwpoten 70-120
4192 Franse eiken gestoken vierdeurs jachtkast met getorste pilaren en gestoken dierfiguren en kuif 200-300
4193 set van vier mahonie Empire stijl stoelen met groene stoffering 40-80
4194 Biedermeier gestoffeerde tweezits sofa met losse kussens (fineerschade) 100-200
4195 wortelnoten en noten met zwart Biedermeier naaitafel met een klep en een lade 50-100
4196 eiken Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een tweedeurs onderkast 50-100
4197 eiken Bierdermeier tafelklok met slagwerk en afgezet met koperen ornamentjes 50-100
4198 ronde mahonie Biedermeier tafel 1.17 mtr. op een kolompoot met een driespant 50-100
4199 mahonie met geel velours gestoffeerde armstoel en een twee bijpassende stoelen 40-80
4200 mahonie "breakfront" driedeurs linnenkast met drie facetgeslepen spiegels en met volle pilaren 100-200
4201 rechthoekige mahonie Biedermeier bijzettafel op een dubbele tweepoot met een tussenspant 30-60
4202 ronde mahonie Biedermeier tafel op een driepoot en met een gegolfde rand 1.10 mtr. 40-80
4203 mahonie Biedermeier met geel velours gestoffeerde armstoel 40-80
4204 mahonie Biedermeier eendeurs zilverkast 150-250
4205 nahonie Victoriaanse "banjo" barometer (defecte kwikbuis) 50-100
4206 notenhouten met gestoffeerde Biedermeier voltairestoel met een verstelbare rugleuning 40-80
4207 mahonie Biedermeier "stommeknecht" bijzettafel met twee laden en een uitklapbaar bovenblad 40-80
4208 eiken Duits Biedermeier vierdeurs hoekkast met twee glasdeuren 100-200
4209 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een albast wijzerplaat 50-100
4210 noten met wortelnoten tweelaads Chippendale stijl commode met een gebogen front 70-120
4211 mahonie Biedermeier voltairestoel met velours bekleding 40-60
4212 mahonie hoekkast met facetgeslepen ruitjes en met een rweelaads onderkast met twee jalouziedeuren 100-200
4213 eiken met geelkoperen Art-nouveau schoorsteenklok met slagwerk 50-100
4214 mahonie Victoriaanse hangoortafel met een lade 82 x 108 50-100
4215 mahonie Biedermeier kaarttafel 50-100
4216 19de eeuw mahonie damessecretaire met een drielaads onderkast 100-200
4217 verlaagde ronde geschulpte mahonie Biedermeier salontafel op een driepoot 30-60
4218 ovaal geschulpt mahonie Biedermeier spinnekoptafel 50-100
4219 set van vier mahonie Victoriaanse "balloon-back" stoelen met rood velours 50-100
4220 wortelnoten Hollandse tweedeurs porseleinkast met o.a. een gestoken kuif en oop een drielaads gebogen onderkast met klauwpoten 250-400
4221 notenhouten Biedermeier naaitafel met twee laden en een klep en een ingelegd interieur 50-100
4222 antiek eiken (hangoor)tafeltje met diverse reconstructies 50-100
4223 smal eiken eendeurs kastje met een gestoken deurtje en op een open onderstel 40-80
4224 mahonie Biedermeier eendeurs opstand als hangvitrine met o.a. een (beschadigde) gestoken kuif 40-80
4225 mahonie Biedermeier stijl schrijftafel met tweeladen en een opstandje 40-80
4226 verlaagde antiele Spaanse salontafel met drie laden 166 x 62 200-300
4227 noten met wortelnoten Duits Biedermeier plat bureautje met twee laden en onderkasten (fineerschade) 40-80
4228 Engels mahonie tweedeurs sideboard met ovale facetgeslepem spiegelopstand 40-80
4229 ronde geschulpte verlaagde mahonie Biedermeier salontafel op een driepoot 0-0
4230 verlaagde notenhouten Willem III bijzettafel 0-0
4231 19e eeuw mahonie hangoor sofatafel 30-60
4232 ronde mahonie tafel 98 c. op een 19e eeuw mahonie sluierpoot op een driespant 30-60
4233 mahonie gestoffeerde Edwardian damesstoel 40-80
4234 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs commode met een lade (fineerschade) 30-60
4235 ovaal geschulpte verlaagde Biedermeier salontafel op een vierpoot 30-60
4236 halfronde mahonie Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel en twee kleppen 50-100
4237 mahonie gestoffeerde Biedermeier opoestoel 40-80
4238 antieke eiken dekenkist met ijzeren handgrepen 50-100
4239 tinnen en messing beklede Empire stijl armstoel met bronzen ramskoppen 50-100
4240 antiek Duits eiken tweedeurs kast op zwarte bolpoten 100-200