Catalogus van woensdag 28 november           Kavels : 4281 - 4600 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
4301 lot met divers Chinees porselein w.o. blauw kaststel en vazen (beschadiging) 100-200
4302 drie differente antieke Delft blauw aardewerk borden 23 cm. (randbeschadiging) 40-80
4303 Biedermeier rood- met geelkoperen doofpot 30-60
4304 geelkoperen kroepketel en een Biedermeier waterketel 30-60
4305 doopvontschelp 8 kg. en breedte 45 cm. herkomst Indische Oceaan 200-300
4306 geelkoperen (Oosters) gegraveerde wandschotel met een gegolfde rand en met o.a. hanendecor 45 cm. 30-60
4308 parelmoer lepeldoosje met vier theelepels 40-80
4309 Goedewaagen Gouda, gekleurde aardewerk "Toeback" tabakspot met een geelkoperen deksel 40-80
4310 twee gekleurde Gouda plateel vazen 40-80
4311 eiken verijdbaar krukje met een beschilderd blad met een zeilschip en een spreuk 50-100
4312 houten met gekleurd Art-deco aardewerk keukenpottenrek 50-100
4313 cloissonné vaas met bloemdecor 30-60
4314 bewerkte geelkoperen kerkkandelaar op een driepoot met klauwpoten 40-80
4315 W.C. Brouwer, drie diverse groene keramiek kannen met een oor 40-80
4316 bewerkt Oosters bronzen dekselbakje met een tempelhond en op een console 40-80
4317 Gelria Arnhem, gekleurd rond plateel dienblad met bloemdecor 30-60
4318 Arnhem, driedelig gekleurd plateel rookstel op een dienblad 40-80
4319 paar bewerkte metalen met geelkoperen kerkkandelaartjes op een driepoot 30-60
4320 paar aardewerk met geelkoperen vijflichts (klokken)kandelaars 40-80
4321 cilindervormige Chinees blauw gekleurde vaas met landschap- en pauwendeor 56 cm. 50-100
4322 Spencer Browning & Rust London, antieke houten met geelkoperen telescopische zeekijker 100-200
4323 geelkoperen cardanische scheepskompas met olielampverlichting 50-100
4324 tinnen dekselkan 0-0
4325 antieke geelkoperen schaal op een voet 30-60
4326 mahonie toiletspiegel met een kantelspiegel en twee laden 50-100
4327 Famille rose gekleurde Chinees porseleinen schaal met een verzilverde draagbeugel 30-60
4328 antieke Hollandse Staten bijbel met een dubbele koperen sluiting 250-400
4329 lot met o.a. divers Chinees gekleurd aardewerk schalen en gemberpotjes 40-80
4330 bronzen sculptuur van een zittende Thaise godin 50-100
4331 vijf diverse Chines thee- en trekpotjes w.o. brons en terra cotta 40-80
4332 tinnen vaasje en vier antieke tinnen strooiers 30-60
4333 koperen Art-nouveau pendellamp net een bewerkte glazen kap 50-100
4334 koperen met matglazen hallamp 40-80
4335 vierkante geelkoperen Art-nouveau pendellamp met een beschadigde melkglazen kap 40-80
4336 Tichelaar Makkum, blauw aardewerk dekselpot met eenden en bloemdecor 40-80
4337 Kang Xi Chinees blauw knobbelvaasje met landschapsdecor 50-100
4338 zeskantige eiken theeemmner met kerfsnede en met een geelkoperen binnenbak 39-60
4339 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk theebus en een kwispedoor 30-60
4340 houten gestoken sculptuur van Don Quichot en Sanch Panza 50-100
4341 Koninklijke Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk (fruit) schaal met bloemdecor 30-60
4342 zakkroon met kristallen pegels 50-100
4343 antiek 18e eeuw borduurwerk op zijde met Christogram I.H.S. 50-100
4344 geelkoperen zeslichts bolkroontje voor kaarsen 40-80
4345 lot met o.a. divers (beschadigd) Chinees blauw porselein 50-100
4346 lotje met divers beschadigd schildpad 50-100
4347 oosters lacqué tweelaads bijouteriekistje met goudkleurig bladdecor 30-60
4348 lot met vier diverse o.a. antieke palissanderhouten kistjes 50-100
4349 bewerkte geelkoperen vijflichts kerkkandelaar 40-80
4350 mahonie Victoriaanse getorste toiletspiegel 40-80
4351 lot met divers o.a. blauw gekleurd Chinees porselein 100-200
4352 antieke speeldoos in een beschadigde notenhouten kist met inlegwerk 200-300
4353 Tichelaar Makkum, paar gekleurde aardewerk dekselpotten (beschadiging aan glazuur) 40-80
4354 Tichelaar Makkum, ovale gekleurde aardewerk vaas met twee oren 40-80
4355 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk vaas 30-60
4356 Kerk te Warder 1863, antieke bijbel met iincomplete sluiting 40-80
4357 Renaissance stijl eiken gestoken eendeurs hangkastje met een glasdeur 40-80
4358 paar bewerkte geelkoperenhanglampen met een gewolkte glazen schaal en vier kappen 200-300
4359 set van zes bewerkte geelkoperen wandlampen met gewolkte glazen kappen 100-200
4360 paar geelkoperen plafonnières met een gewolkte glazen schaal 100-200
4361 tinnen koffiekan met o.a. een dolfijnfiguurtje 30-60
4362 achtkantige Chinees blauw porseleinen schotel met een landschapsdecor (randschilfer) 199-299
4363 cloisonné Oosterse wierookpot met een tempelhond als handgreep 50-100
4364 Velsen KTP Holland, plateel vaasje met gekleurd blokjes motief 9 cm. 150-250
4365 Velsen KTP Holland, plateel vaas met gekleurd blokjes motief 20 cm. 400-600
4366 Velsen KTP Holland, plateel bloempot met gekleurd geometrisch decor 18.5 cmm, ontwerp Carl Gellings (herstelling in bovenrand) 250-400
4367 Peter Kortekaas, bronzen sculptuur met een mannelijk en vrouwelijk naakt 21 cm. 100-200
4368 marmeren met bewerkt geelkoperen inktstel 30-60
4369 Makkum, blauw aardewerk wandschotel met vogel- en bloemdecor 32 cm. 30-60
4370 paar en twee 19de eeuw Imari gekleurde porseleinen borden 40-80
4371 één en een paar Delft blauw aardewerk wandborden met pauwendecor 21 cm. 30-60
4372 paar Chinees blauw porseleinen sierdborden met landschapsdecor 23 cm. 40-80
4373 houten met metalen achtkantige hallantaarn 40-80
4374 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk wandbord met bloemdecor 34 cm. 30-60
4375 Velsen KTP Holland, gekleurde plateel kan met een oor 50-100
4376 notenhouten Louis XVI stijl gestoken scheerspiegel 40-80
4377 Famille rose gekleurde Chinees porseleinen schotel met bloemdecor 22 cm, 30-60
4378 achtkantig Imari gekleurde schotel met een landschap en kraanvogels 23 cm. 40-60
4379 19de eeuw Imari gekleurde porseleinen schotel met een gegolfde rand (randschilfer) 39 cm. 30-60
4380 mahonie toiletspiegel met een lantelspiegel 40-80
4381 paar bronzen beelden van een Middeleeuwse edelman en vrouw op roodmarmeren voeten )schilfertje) 100-200
4382 antiek roodkoperen appelketel en een Biedermeier waterketel op een komfoor 40-90
4383 bronzen vijzel met een een spreuk 0-0
4384 groen met geel gekleurde aardewerk (planten)standaard met Friese kerfsnede 0-0
4385 eiken bureaustel met twee glazen inktpotjes 30-60
4386 set van van zes Chinees blauwe borden met bloemdecor 50-100
4387 antiek Chinees Famille rose gekleurd porseleinen trekpotje met bloem- en vogeldecor 200-300
4388 tweeluik mahonie haardscherm met stoffering 30-60
4389 Gouda Holland, gekleurde plateel zeskantige inktpot 30-60
4390 Velsen KTP Holland, gekleurd plateel kandelaar (schilfertje aan onderrand) 100-200
4391 Velsen KTP Holland, gekleurde paleet schaal op vier voetjes (schilfer aan bovenrand) 100-200
4392 Willem III ronde marmeren bijzettafel 37 cm. op een goudkleurige bewerkte gietijzeren driepoot 50-100
4393 Chiness blauw gekleurde porseleinen dekselpot 40-80
4394 paar bronzen eenlichts kandelaars gedragen door ridderfiguren 30-60
4395 antieke eiken voetenstoof met kerfsnede em een Turkse knoop 40-80
4396 achtkantige Djattihouten Oosters gestoken hocker met een marmeren blad en en met een herstelde Imari gekleurde siervaas 100-200
4397 paar en één Imari gekleurd porseleinen bord (schilfertjes) 40-80
4398 bronzen tweelichts kandelaar met leewdecor en wapen van Amsterdam 30-60
4399 set van zes Imari gekleurde porseleinen kop en schotels 40-80
4400 geelkoperen zeslichts bolkroontje voor kaarsen 40-80
4418 Keuls aardewerk kan en een Duitse bewerkte aardewerk kan met een (herstelde) deksel 30-60
4440 Gero, handgeslagen Art-deco tinnen vaas 30-60
4441 vierdelig Indisch gegraveerd bronzen rookstel op een dienblad 30-60
4442 koperen met glazen vijflichts zakkroon met kristallen pegels 100-200
4443 rood- met geelkopetren koffieketel 30-60
4444 antieke roodkoperen appelketel 30-60
4445 Oosters zwart lacque schrijfkist met beschildering 40-80
4446 rechthoekig antie mahonie gestoffeerd voetenbankje 30-60
4447 ingelijst notenhouten re;iëf gestoken paneel 30-60
4448 antieke rood- met geelkoperen doofpot 30-60
4449 antieke geelkoperen met smeedijzeren hengselbak met inhoud 30-60
4450 antieke gegraveerde rood- met geelkoperen tabaksdoos met spreuken 40-80
4451 lot met o.a. divers Chinees blauw porseleinen bord en en kop en schotels 50-100
4452 amtieke blikken gehoutschilderde met geelkoperen ermmer 30-60
4453 geelkoperen zeslichts bolkroon voor kaarsen met een adelaarfiguur 30-60
4454 Chinees blauw gekleurde porseleinen gemberpot 30-80
4455 driedelig Satsuma gekleurd aardewerk theestel met vier kop en schotels 40-80
4456 gekleurde Velsen plateel schemerlampvoet 100-200
4457 antiek teakhouten documentenkist met koperen beslag 50-100
4458 Satsuma gekleurde porseleinen vaas met o.a. vrpuwfiguren 30 cn. 40-80
4459 houten gestoken Chines monnik 30-60
4460 antiek mahonie theekistje en een Biedermeier tabakspot 40-80
4461 Indisch gestoken houten dienblad en een kris met een ivoren gestoken heft 40-80
4462 Chinees blauw gekleurd oirsekeinen trekpotje met een afwijkende deksel 49-89
4463 lot met o.a. drie terra cotta trekpotjes en een gekleurd glazen ghendi 50-100
4464 set van vier Chinees gekleurde porseleinen dekselpotjes (gemberpotjes) 40-80
4465 lot met divers antieke mangaan tegels 40-80
4466 doos met diverse antieke Hollands blauwe tegels 100-200
4467 houten gestoken Chinese monnik als schemerlampvoet 30-60
4468 geelkoperen snotneus en een snotneusje 0-0
4469 De Porceleyne Fles, paar ronde bisquit plaquettes met portret van Juliana en Beatrix 30-60
4470 djattihouten Oosterse opengestoken hocker met een marmeren blad 50-100
4471 driedelig Japans lacqué mimiset 30-60
4472 antiek Frans dubbelloops percussie jachtgewer. voorlader 250-400
4473 antiek Frans dubbelloops percussie jachtgeweer 200-300
4474 antiek Frans dubbelloops percussie jachtgeweer 200-300
4475 antiek damespistooltje 100-200
4476 antiek enkelloops percussie jachtgeweer 200-300
4477 antiek dubbelloops jachtgewer 200-300
4478 antiek enkelloops jachtgeweer 150-250
4479 antiek dubbelloops jachtgeweer 200-300
4480 antiek dubbelloops jachtgeweer 200-300
4498 19de eeuw bruin aardewerk voorraadkruik 0-0
4499 paar koperen met emaille gekleurde vazen 0-0
4500 lot met o.a. divers tin 50-100
4501 lotje met antieke (o.a. bescchadigde) Hollandse blauwe en mangaan tegels 0-0
4502 tableau met diverse antieke Hollandse blauwe tegels 300-500
4503 krat en een doos met antieke "witjes"tegels (beschadiging) 30-60
4504 De Porceleyne Fles schilder Joop de Wit 7/20 naar Ludolf Backhuysen, gekleurde tegel met een 18de eeur zzegezicht met zeilschepen 70 x 81 (incl. lijst) 200-300
4505 driedelig blauw gekleurd tegeltableau met een Hollands landschap (beschadiging) in een eiken lijst 0-0
4506 zestientegeltableau met antieke Hollandse blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 100-200
4507 blauw gekleurde tegel 29.5 x 29.5 met een Hollands winterlandschap en in een eiken lijst 40-80
4508 mangaan tegeltableau met twee Bijbelse voorstellingen 30-60
4509 19e eeuw grijs aardewerk voorraadkruik 30-60
4510 lot met diverse o.a. antieke Hollandse tegels 50-100
4511 bijzettafeltje met een vijftientegeltableau 0-0
4512 tableau met vier gekleurde kwadraattegels 30-60
4513 tableau met vijf antieke Hollandse blauwe tegels 30-60
4514 drie diverse blauw gekleurde zestegeltableaux (beschadiging) 40-80
4515 twee gekleurde zestegeltableaux met landschap en een boer met paard en wagen 40-80
4516 blauw gekleurde twaalftegeltableau met twee stadspoorten en een haven met diverse schepen 30-60
4517 lotje met diverse o.a. ovale Perzische gekleurde tegels 40-80
4551 twaalfpersoons "Brussels" Biedermeier koffieservies met landschapsdecor 50-100
4552 porseleinen gietertje met blauw bloemdecor 0-0
4553 Hutschenreuther, wit porseleinen beeldengroep met twee paarden (herstelling aan staart) 30-60
4554 natuurstenen sculptuur van een paard 30-60
4556 koperen zeslichts kaarsenkroontje 30-60
4557 antieke Japans blauwe porseleinen schotel met bloem- en drakendecor 45 cm. (beschadigingen aan de rand) 40-80
4558 paar opaline vazen met bloemdecor 30-60
4559 zilverglazen bokaal en een paar kandelaars 40-80
4560 blauw gekleurde glazen vaas in een metalen vuurvergulde Louis XVI stijl montuur 57 cm. 50-100
4561 kristallen dekselcoupe en een (beschadigde) suikerschaal (randschilfers) 0-0
4562 twee geetste glazen karaffen met zilveren hangers 40-80
4563 beschilderd flesje met een tinnen dip 0-0
4564 Val st. Lambert, moderne rode kristallen vaas 0-0
4565 A.D. Copier model Romanda, likeurglas en twee Anna groene portglzzan 30-60
4566 gematteerde Leerdem glazen liggend hert, schilfer aan onderzijde (Lucienne Bloch 40-80
4567 gematteerde Leerdam glazen zittende kat (Lucienne Bloch) 30-60
4568 ronde blauwe Leerdam glazen schijf met tincraquelé (A.D. Copier) 29 cm. 30-60
4569 moderne kristallen met rode schaal, gesigneerd Ba...... 30-60
4570 twee moderne kristallen gekleurde schalen o.a. gemerkt Max Verboeket Maastricht 40-80
4571 A.D. Copier, bolle Leerdam glazen vaas met een gematteerde bovenrand 50-100
4572 geëtste ronde glazen stolp op een onderschotel met een meandermotief en een man- en vrouwenhoofd 30-60
4573 Stef (Stephanus Albertus) Uiterwaal, gematteerde Leerdam glazen Madonna 50-100
4574 de Lindeboom, paars gekleurde Leerdam glazen chocoladeschaal met een deksel 40-80
4575 A.D. Copier, Leerdam glazen drijfschaal 70-120
4576 gematteerde Leerdam glazen ezel (Lucienne Bloch) 30-60
4577 gematteerde Leerdam glazen olifant (Lucienne Bloch) 30-60
4578 gematteerde Leerdam glazen walvis (Lucienne Bloch) 30-60
4579 gematteerde Leerdam glazen teckel (Lucienne Bloch) 30-60
4580 Sabrino Paris, opaal gekleurd glazen vogel (schilfer aan onderzijde) 30-60
4581 blauwe glazen bloemenvaas (Boom België) 0-0
4582 twee bolle Leerdam glazwn vaasjes met tincraquelé 30-60
4583 gele Leerdam glazen vaas met tincraquelé 17 cm. 40-80
4584 gele Leerdam glazen vaas met tincraquelé 22.5 cm. 40-80
4585 gris/blauw gekleurde Leerdam glazen vaas met tincraquelé 18 cm. 40-80
4586 Leerdam glazen vaas met tincraquelé 28 cm. (schilfer aan bovenrand) 40-80
4587 Kosta Boda (K. Engman), moderne gekleurde glazen vaas 40-80
4588 bol glazen vaasje met een omgeslagen rand en met tincraquelé 30-60
4589 geel gekleurde vaas met tincraquelé Maastricht ? 30-60
4590 bolle glazen vaas met reliëfdecor van paarden 30-60
4591 gesigneerd Mieke Groot, paars gekleurde glazen beker 30-60
4592 gematteerde 30'er jaren kristallen vaas 40-80
4593 moderne gekleurde glazen vaas op een rode voet (onderkant gesigneerd) 40-80
4594 A.D. Copier, Leerdam glazen vaasje 30-60
4595 gesigneerd Mieke Groot, gekleurd glazen vaasje 0-0
4596 glazen presse-papier met gekleurd decor, gesigneerd H. Rijn ? 30-60
4597 beschilderde karaf met twee glaasjes 40-80
4598 groene glazen bloemvormige fruitschaal 74 cm. 30-60
4599 paar opaline siervazen met bloemdecor 30-60
4600 Holmegaard type Astoria, schemerlamp op een glazen voet 30-60