Catalogus van donderdag 29 november           Kavels : 4601 - 5080 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
4601 Jan Makkes, gouache met haven van IJmuiden en vissersboten 100-200
4602 P. in 't Hout (Pieter), olieverf op doek met een Amsterdams grachtengezicht ('t Kolkje) en St. Nicolaaskerk 100-200
4603 E. van der Ven, olieverf op doek met anemonen in een gemberpotje 30-60
4604 Jaap Tol, gouache met een landschap en bomen 50-100
4605 olieverf op schilderskarton met een portret van een oude man met een baard 30-60
4606 Matthieu Wiegman, aquarel met een Corsicaans heuvellandschap en een huis (Calvi Corsica) 100-200
4607 Joh. Plas 23 Set. '52, olieverf op doek met een kerkinterieur Grote Kerk te Alkmaar 100-200
4608 R. v. Doorn, olieverf op doek met een bomschuit op het strand 50-100
4609 olieverf op doek met een een boereninterieur en met een moeder en twee kinderen, r.o. gesigneerd 80-130
4610 Pieter ten Cate (Zutphen), olieverf op doek (zonder lijst) met een landschap met bomen aan een beek 50-100
4611 Einar Gross '38, olieverf op doek met een havengezicht Kopenhagen met o.a. zeilschepen 30-60
4612 A.J. Zwart (Adrianus Johannes "Arie"), olieverf op doek met een boerderij aan water 200-300
4613 r.o. gesigneerd Javacev ? Paris, olieverf op doek met een gezicht over Parijs met huizen en daken 100-200
4614 olieverf op doek met een zeegezicht en golven 40-80
4615 Cyr. Bleys, olieverf op doek (beschadiging in doek) met kerk de Goede Raad (Arendsweg) te Beverwijk 0-0
4616 miniatuur vrouwenportret in een beenderen lijst 40-80
4617 Jphanna Bastiana Sijthoff - Rijswijk, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 100-200
4618 E. Seger, olieverf op doek met een boeket bloemen in een mand, beschadiging in lijst 85 x 100 40-80
4619 E. Alex Hilverdink 1883 ( (Eduard Alexander), olieverf op doek met een scheepswerf aan de Lijnbaansgracht te Amsterdam (fa. Brand tussen Spiegelgracht en Vijzelstraat) 1500-2000
4620 olieverf op en paneel met een boereninterieur en een moeder met twee kinderen 100-200
4621 Gräfin R. Nesselrode 1954, olieverf op doek met een liggende hond 30-60
4622 Bart Vink, olieverf op board met een boslandschap en een beek 30-60
4623 P.C. Dommershuizen 1889 (Pieter Cornelis) olieverf op een mahonie paneel met een stadsgezich (Nijmegen ?) 1500-2000
4624 olieverf op doek met een Hollands winterlandschap, l.o. gesigneerd 70-120
4625 paar olieverf op eiken paneel met een stadsgezicht en havens in teakhouten lijsten 100-200
4626 A. v. Gilst, olieverf op doek met een poort en een huis 40-80
4627 J.L. v.d. Meide (Jacobus Leonardus). olieverf op doek met een sneeuwlandschap en een kudde schapen 83 x 125 150-250
4628 Chris Jansen 1945, sepiatekening met een waterkant met riet en een huisje 40-80
4629 Suze Robertson, olieverf op een mahonie paneel met een zittende boerin 900-1200
4630 olieverf op doek met een landschap en een rivier met een zeilschip, l.o. gesigneerd ? W. Bilaers 50-100
4631 Koos Srikvoort 1959, olieverf op schilderskarton met een stilleven met aardbeien 200-300
4632 Koos Stikvoort 1967, olieverf op een trip[ex paneel met een doosje aardbeien 200-300
4633 olieverf op een paneel met een heuvellandschap en korenschoven, l.o. gesigneerd 50-100
4634 Peter Cox, olieverf op doek met een heidelandschap en berkenboom 40-80
4635 Willy Fleur, olieverf op doek met anemonen in een tinnen kan 40-80
4636 J. Garleanne (Johannes Josephus), aquarel met een vissersvrouw bij huizen en een poort 40-80
4637 Jo Vermijne, olieverf met een herfstboeket bloemen in een vaas 40-80
4638 kunstmap met o.a. tekeningen van Jo Vermijne en oosterse houtsnedes 40-80
4639 19de eeuw schoorsteenstuk (herstelling achterzijde) met een heuvellandschap en Bijbelse voorstelling Gen. XIII : 22 40-80
4640 19de eeuw olieverf op doek met een portret van een vrouw 40-80
4641 W. Simon 1939, olieverf op doek met een strandgezicht en een schelpenvisser 50-100
4642 Harrie Kuijten, krijt- en houtskooltekening met twee bomen en een boerderij 250-400
4643 Chris ten Bruggen ' Kate 59, olieverf op doek met een stilleven met een appel en een boeket bloemen 100-200
4644 olieverf op een paneel met een winterlandschap en eren molen aan een vaart, ongesigneerd 30-60
4647 Jan van Campen 1987, acrylverf op doel met een abstracte voorstelling "Afghanistan Hidden" 180 x 130 50-100
4648 Jan van Campen 1983, acrylverf op doek met twee personen "Ik hou van je" 180 x 130 50-100
4649 Jan van Campen 1984, acrylverf op doek met "Bob, liggende man" 180 x 130 50-100
4650 Miedema 2010. pasteltekening met een mannelijk naakt 0-0
4651 doeser (Johannes Jacobus), olieverf op doek (zonder lijst) met chrysanten in een vaas 50-100
4652 olieverf op doek met een Indisch ladschap met waterhuizen en bottjes, l.o. gesigneerd 30-60
4653 H. Schipper 1929, olieverf op een paneel met een Hollands wintergezicht en schaatsers 40-80
4654 J. van Dijck, olieverf op doek met een boerderij aan water 40-80
4655 Clement van Vlaardingen, olieverf op doek `met een landschap met een vaart en bomen (bij Tienhoven) 100-200
4656 pasteltekening met narcissen r.o. gesigneerd 0-0
4657 Frans Mars '54, tekening met een boom en een landweg 0-0
4658 aquarel met kerktoren te Ransdorp l.o. onleesbaar gesigneerd 40-80
4659 K.L.H.M. Onnes 1923, olieverf op doek met een kustgezicht en bomschuiten 40-80
4660 olieverf op doek met een zeegezitcht en een botter 40-80
4661 A. Renaud, olieverf op doek met een Zuideuropees bergdorp en een boer met een geit 40-80
4662 A. Renaud, olieverf op doek (zonder lijst) met een Zuideuropees bergdorp 40-80
4663 A. Torringa, olieverf op doek met een boerderij en een erf met kippen 40-80
4664 M. de Jongere (Marius Drulman), aquarel met een zeilschip en een kustplaats 40-80
4665 olieverf op een paneel met seringen in een glazen vaas r.o. gesigneerd 30-60
4666 olieverf op doek met een dorpsgezicht met huizen en diverse figuren 0-0
4667 pasteltekening met een portret van een boerin getekend door Wim Koster 1930 (Alkmaar) 40-80
4668 N. Khang 1945, Oosterse druk op zijde met rijstvelden 0-0
4669 kleurenhoutsnede "Boten in Loosdrecht"met twee zeilboten r.o. gesigneerd 0-0
4670 olieverf op karton en een olieverf op doek met schepen, r.o. gesigneerd 0-0
4671 sepiatekening met een Hollands dorpsgezicht aan vaart en met boten 0-0
4672 olieverf op bard met een blemenstal en diverse figuren, r.o. gesigneerd 40-80
4673 olieverf op doek met een straatgezicht en diverse personen, l.o. gesigneerd J.J. H. van Leeuwen 30-60
4674 B.H. Slotmann (Bernard), vierluik aquarel net landschappen en de vier jaargetijden 50-100
4675 Sheila D. Lutley, olieverf op doek met een Engels landhuis en bomen 30-60
4676 olieverf op doek met bomen, r.o. gesigneerd v.d. Elst 0-0
4677 olieverf op doek (zonder lijst) met een knielende boer bij een schouw 0-0
4678 olieverf op een paneel met een portret van een meisje in een blauwe japon r.o. gesigneerd 40-80
4679 J. Schipper (Jan), olieverf op doek met een zeehaven en diverse schepen 70-120
4680 H.W. v.d. Sloot, olieverf op doek (geen lijst) met cavalaristen te paard in een duinlandschap 0-0
4681 drie diverse miniatuur portretten in lijsten 50-100
4682 portret op tegel geschilderd van Madonna met kind in een eiken Biedermeier lijst 50-100
4683 lot met o.a. elf diverse portretten en miniatuur schilderijtjes 80-130
4684 lot met o.a. zes diverse miniatuur portretten 80-130
4685 lot met zes diverse miniatuur portretten 80-130
4686 J. v.d. Zande, olieverf op doek met een boerderij aan een vaart 40-80
4687 olieverf op board met een sprookjesachtige voorstelling, r.o. gesigneerd D.E. Brecceny '90 (Hongarije) 40-80
4688 olieverf op doek met een abstracte voorstelling r.o. gesigneerd B. Long 0-0
4689 olieverf op doek met een abstracte voorstelling r.o. gesigneerd B. Long 0-0
4691 Jur. Deen, olieverf op board met een duinlandschap 50-100
4692 olieverf op een paneel met spelende poezen 100-200
4693 olieverf op een paneel met een strandgezicht met bomschuiten en vissers 100-200
4694 olieverf op doek met bloemen r.o. gesigneerd en gedateerd 1983 0-0
4695 modern schilderij met een fantasierijke voorstelling, r.o. monogram 0-0
4696 Evert Witte. '84, paar aquarellen met naakten 40-80
4697 olieverf op doek met een boerderij aan water, r.o. gesigneerd 40-80
4698 paar olieverf met een landweg en bomen, r.o. gesigneerd 30-60
4699 olieverf op een eiken paneel met een boerin aan een ziekbed 40-80
4700 olieverf op een triplex paneel met vissersvrouwen en kinderen in de duinen 40-80
4701 aquarel met een boerderij en een ophaalbrug 30-60
4702 olieverf op een paneel met een portret van een vrouw, l.o. gesigneerd Matéka 40-80
4703 olieverf op een paneel met een jongen met hoed en met een map, l.o. gesigneerd Matéka 40-80
4704 olieverf met een bloemstilleven "Iris"r.o. monogram (Erich Stapel) 30-60
4705 olieverf op doek (beschadiging) met een Zuideuropees gezicht op een meer en een huis, r.o. gesigneerd 0-0
4706 olieverf op een paneel met een Hollands wintergezicht, r.o. gesigneerd 40-80
4707 olieverf op doek met een stadsgezicht met wandelaars in avondschemer, r.o. gesigneerd 40-80
4708 olieverf op een triplex paneel met een huis aan water, r.o. gesigneerd 0-0
4709 twee olieverf op doek met kustgezichten en zeilschepen 50-100
4710 olieverf op doek met een zeegezicht met zeilschepen r.o. gesigneerd 30-60
4711 olieverf op een paneel met diverse zeilschepen 50-100
4712 paar olieverd op doek met Indische landscappen 40-80
4713 olieverf op een paneel met een herberginterieur en o.a. een jager met een vos 50-100
4714 Rob Clous 19.., opengewerkt houten drieluik met een beschilderde sprookjesvoorstelling 200-300
4715 Jan Kelderman, olieverf op doek met huizen en kerkje aan water te Durgerdam 30-60
4716 r.o. gesigneerd M. v. ...rgen ?, olieverf (verdoekt) met een Zaans fabrieksgebouw "Stijfselfabriek Jacob Duijvis" 40-80
4717 Chris Jansen, aquarel met een landweg en boom bij Westzaan 50-100
4718 Willem van der Ven, olieverf op doek met een boerderij en een schuur (beschadiging in het doek) 80 x 120 0-0
4719 aquarel met een gezicht op een stad en kerktorens, gesigneerd Maulini ? 0-0
4720 J.H. Lit '86, aquarel met een zeegezicht en een branding 0-0
4801 G. Slavenburg (Gerrit Ary) ets met besneeuwde bomen 0-0
4802 Ron Koomen, ets met Krommeniedijk en kerkje 0-0
4803 Peter de Rijcke, ets met een stadsgezicht Hoorn en een afgemeerd zeilschip 0-0
4804 Jan Toorop, clichédruk als illustratie voor boek "Art, religion and clothes" (1926) r.o. gesigneerd 50-100
4805 ets met Beijerlandseweg te Rotterdam, r.o gesigneerd 30-60
4806 twee bouwtekeningen van scheepsmodellen 30-60
4807 Herman Brood, zeefdruk 86 / 125 "Paddo's" (met foto's) 70-120
4808 doos met o.a. divers antiek grafiek betreffende Alkmaar 50-100
4809 Co Schouten, pasteltekening met een portret van een Balinese vrouw 30-60
4810 Co Schouten,. houten gestoken lijst met een zesluik met genummerde afbeeldingen van een Balinese dansert 40-80
4811 kleurenets met een stadsgezicht Brugge met een brug. r.o. gesignerd 0-0
4812 19de eeuw Album Amicorum 50-100
4813 twee antieke kopergravures met Ooster-Poort en Koe-Poort te Hoorn 30-60
4814 vijf Balinese kunstdrukken met dierfiguren 50-100
4815 Ton Meijer 1932, ets met een trap en kerktoren 0-0
4816 kleurenlitho "Akte van Opoffering" gedateerd 1997 in een houten gestoken lijst 30-60
4817 Jos Rovers, ets met Waterlooplein en Mozes en Aäron Kerk te Amsterdam 50-100
4818 Krabbé '24 (Hendrik Maarten), ets met een vrouw in een japon 40-80
4819 herkomst Nieuw Guinea, zes diverse iPapoea beschildering op boomschors met primitieve voorstelling 50-100
4820 negen diverse antieke (koper)gravures betreffende Alkmaar 50-100
4821 18de eeuw kopergravure met een stadsgezicht 's Gravenhage 40-80
4822 Japanse kleurenhoutsnede met een man op een aanlegsteiger 30-60
4823 r.o. potlood gesigneerd A. Colnot (Arnout), litho met molens in de Schermer 30-60
4824 paar 19de eeuw kleurenlitho's met ijsspotprenten (door G. Last) 40-80
4825 doos met divers o.a. antiek grafiek 50-100
4826 Rene Nijhof 1-1-1975, kleurenets met een rokende man in een ruitjeskostuum 30-60
4827 kleurenplaat met drie eenden 30-60
4828 Maarten Langbroek, ets "rOTTERDAM AAN DE mAAS" 0-0
4829 18de eeuw kopergravure "Hollandsche Veenen na 't Dorp Amsterveen" 30-60
4830 map met o.a. diverse tekeningen en grafiek w.o. litho's van Aart van Dobbenburgh 100-200
4831 map met o.a. diverse tekeningen en etsen w.o. Willem de Zwart 100-200
4832 map met diverse etsen van Willem de Zwart 50-100
4833 doos met o.a. divers antiek grafiek betreffende Alkmaar 50-100
4834 Georges Frédéric Rötig, kleurenlitho met opvliegende eenden 50-100
4835 Jan Sirks, ets met Binnenhof te Den Haag 30-60
4836 Isidore van Mens, kleurenets met Arabieren en een kameel bij een stadspoort 30-60
4837 O. Herrfurth, lithografische druk met twee wandelende mannen 30-60
4838 ingelijste spreuk (op glas) in een eiken lijst 0-0
4839 paar Engelse kleurenplaten met jachttafrelen en ruiters 30-60
4840 borduurwerk in een schilderijlijst met vrouwen op het land 30-60
4855 paar platen met vader en moeder met kind en een paar kleurenplaten met Madonna en H. Hart 0-0
4856 Frans de Groen, ets met Pier en Boulevard te Scheveningen bij het Hurhaus 40-80
4857 langwerpige plaat met een gezicht op Amsterdam en 't IJ 30-60
4858 Engelse kleurengravure "A Sergeant of Infantery" 0-0
4859 antieke kopergravure Amsterdamse Poort en een staalgravure Spaarne te Haarlem 30-60
4860 Hendrikus Elias Roodenburg, kleurenets met een stadsgezicht Amsterdan en een haventoren 40-80
4861 Cornelis Marinus "Chris"van der Woerd, paar etsen met stadsgezichten Halsteren en Bergen op Zoom 40-80
4862 Hendrika Anna Doedijns, ets met stadsgezicht Leeuwarden 0-0
4863 kleurengravure met Schreyers-hoek te Amsterdam 0-0
4864 paar kleurenplaten met Sèvres porseleinen vazen 0-0
4865 Henrici Houdii, 19de eeuw kaart "Sylvae-Ducensts" (Brabant) 50-100
4866 ikaart "Hollandiae anti Qvorvm" 0-0
4867 antieke kleurengravure met een 18de eeuw saloninterieur met dansende personen 0-0
4868 drie kleurenplaten in zilverkleurige lijsten met exotische vogels 50-100
4869 kleurenlitho "No Escape" 0-0
4870 lot met zes diverse reproducties in goudkleurige lijsten o.a. Miro en Chagall 30-60
4871 doos met o.a. divers grafiek 40-80
4872 Corneille '92, zeefdruk 67/250 met een vogel 50-100
4873 Gerti Bierenbroodspot, kleurenlitho 31/35 "Anubis" 40-80
4874 paar gravures met vogeldecor in mahanie lijsten 50-100
4875 W.O.J. Nieuwenkamp, houtsnede (uit palmkop) met Tempelpoort op Bali (uitgave tijdschrift Wending) 40-80
4876 Japans borduurwerk met huis op een berg en met een stoet mensen 40-80
4877 Juliien Landa, kleurenplaat in lijst met een golfset (Tom Morris) 40-80
4878 twee ovale kunstof goudkleurige portretlijsten met een kuif 0-0
4879 kleurenplaat met een vrouwfiguur in de stijl van Heyboer 30-60
4880 kleurenplaat naar S. Mc Gregor met een boerenmeisje en een mand met lavendel, beschadigde goudkleurige lijst 30-60
4881 doos met o.a. divers grafiek en schilderij 30-60
4882 Madonna met kind op doek en in een groene lijst 0-0
4883 blikken religieuze voorstelling in reliëf met Christus en apostelen en in een schilderijlijst 40-80
4884 koperkleurig reliëf met een treligieuze voorstelling en een troon 30-60
4890 ooseters tapijt herkomst Marokko 0-0
4891 oosters tapijt, Beloutch 240 x 134 40-80
4892 oosters tapijtje Kaskay (sleets) en een lopertje 0-0
4893 oosters tapijt, Beloutxh 100 x 150 40-80
4894 oosters tapijt, 90 x 150 30-60
4895 oosters tapijt 120 x 168 30-60
4896 oosters tapijt, Afchaam200 x 115 0-0
4897 twee Oosterse kussens 30-60
4898 oosters tapijt, Bochara 280 x 187 50-100
4899 oosters tapijt, loper 102 x 210 40-80
4900 oosters tapijt, Thebriz 225 x 353 met dierfiguren 200-300
4901 oosters tapijt, Koerdistan 200 x 117 50-100
4902 oosters tapijt, Beloutch 117 x 189 50-100
4903 oosters tapijt, Beloutch 80 x 150 0-0
4904 oosters tapijt, Beloutch 93 x 107 30-60
4905 oosters tapijt, Bochara 77 x 119 30-60
4906 oosters tapijt, Afchaam 326 x 224 100-200
4907 oosters tapijt 320 x 210 100-200
4908 doos met diverse oosterse tapijten 40-80
4909 oosters tapijt, Herez 275 x 335 100-200
4910 oosters tapijt, 200 x 295 100-200
4911 oosters (wand)tapijt met decor van een boom 50-100
4912 oosters tapijt met blokmotieven 425 x 291 300-500
4913 oosters tapijt, Koerdistan 135 x 196 40-80
4914 oosters tapijt, Kars 370 x 308 100-200
4915 oosters tapijt, Yastik 90 x 46 0-0
4916 oosters tapijt, Bidjar 367 x 257 250-400
4917 oosters tapijt, Bochara 65 x 90 0-0
4918 oosters Beloutch kussen 85 x 70 40-80
4919 oosters Beloutch kussen 75 x 75 0-80
4920 oosters tapijt, Kashan 232 x 142 50-100
4960 paar olieverf schilderijen met landschappen 40-80
5034 drie dozen met o.a. kunst en inheemse kunst 50-100
5035 doos met o.a. oude blikken 0-0
5036 twee dozen met divers glaswerk 0-0
5037 doos divers 30-60
5038 doos met o.a. divers koperwerk w.o. een doofpot 30-60
5039 doos divers met o.e. tin en een ovale spiegel 30-60
5040 doos divers met o.a. grafiek en glaswerk 30-60
5041 doos divers met o.a. Villeroy & Boch en Wedgwood servies 30-60
5042 doos divers met o.a. lampetstel en een kraantjeskan 0-60
5043 doos divers met o.a. koperen brander en stokbalans 30-60
5044 doos divers met o.a. Rijnblauwe bloempot 30-60
5045 acht dozen met kunstboeken w.o. Kunst 50-100
5046 vier dozen met diverse c.d.'s 30-60
5047 drie dozen met divers serviesgoed 40-80
5048 doos divers met o.a. blauw aardewerk 40-80
5049 doos met diverse tabakspotten 40-80
5050 doos divers met o.a. plate dienblad en een bronzen lampevoet 30-60
5051 doos met een wit porseleinen servies 30-60
5052 doos met o.a. divers serviesgoed 30-60
5053 doos met o.a. divers glaswerk 0-0
5054 doos met divers serviesgoed w,o. Maastricht ontbijtservies 40-80
5055 doos divers met o.a. koper en tin 30-60
5056 doos divers met o.a. ovaal houten dienblad 30-60
5057 doos divers met o.a. glas en aardewerk 30-60
5058 twee dozen met vier samowaars 30-60
5059 doos en een krat met diverse wandlampen 30-60
5060 doos met vijf koperen wandlampen met engelfiguren en met glazen kelken 50-100
5061 doos divers met o.a. emaille en koperwerk 30-60
5062 doos en een koffer met l.p.'s en singles 30-60
5063 doos divers met o.a. wandkoffiemolens 30-60
5064 doos met ansichtkaarten en Verkade plaatjesalbums 0-0
5065 doos divers met o.a. bekeliet telefoon en een theewekker 30-60
5066 doos met o.a. een bontmantel 0-0
5067 twee dozen met o.a. sifonfles en een wit aardewerk vaas 30-60
5068 doos divers met o.a. minerale stenen 30-60
5069 doos divers 30-60
5070 doos divers met o.a. serviesgoed 30-60
5071 doos divers met o.a. een theeemmer 30-60
5072 doos met o.a. divers Zaalberg aardewer 40-80
5073 doos divers met o.a. wit aardewerk w.o. Wedgwood 40-80
5074 doos met o.a. divers antiek koperwerk w.o. een appelketel 40-80
5075 doos divers met o.a. houten voetenstoof 30-60
5076 twee dozen met serviesgoed 30-60
5077 doos met o.a. porseleinen koffieservies en Makkum en blauwe wandschotel 30-60
5078 doos divers met o.a. glas en divers aardewerk w.o. Rijnblauw en Makkum 40-80
5079 doos divers met o.a. koper, tin en ijzerwerk 40-80
5080 krat met divers serviesgoed 30-60