Catalogus van dinsdag 05 februari           Kavels : 1001 - 1270 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
1001 eiken tafelklok 0-0
1002 antiek mahonie Louis XVI stijl klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en met koper ingelegde bies 100-200
1003 mahonie Biedermeier kaarttafel op een gestoken vierpoot 50-100
1004 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met o.a. gestoken ornamenten 100-200
1005 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 50-100
1006 rinde mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 83 cm. 40-80
1007 mahonie Empire stijl gestoffeerd stoeltje met koperen ornamenten en ingelegde bies 40-80
1008 antiek eiken tweedurs Drents kabinet op een drielaads onderkast en met steekwerk in de halfronde kap 300-500
1009 antieke eiken Friese staartklok met maan en datumaanduiding 100-200
1010 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast 100-200
1011 Engels Victoriaabs "Davenport" scheepsbureautje met een ingelegde bies en vier zijladen 70-120
1012 19de eeuw eiken tweedeurs Fries kabinet op een drielaads onderkast 200-300
1013 18de eeuw "schippertje" Fries stoelklokje 500-700
1014 notenhouten Chippendake stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
1015 antiek mahonie pottenkastje met een lade en op gebogen pootjes 40-80
1016 eiken Biedermeier tweedeurs linnenkast met twee binnenladen 100-200
1017 antieke eiken Friese staartklok met latoenkoperen eikenbladeren 100-200
1018 antiek mahonie Louis XVI stijl tweedeurs klapbuffet met een ingelegde bies en met een schijnlade en twee zijladen 100-200
1019 antieke eiken eendeurs hangvitrinekast 100-200
1020 19de eeuw mahonie tweedeurs linnenkast met binnenladen en op een drielaads onderkast 150-250
1021 zwart marmeren Franse pendule met slagwerk en met een los legering beeld van een engelfiguur 70-120
1022 noten met wortelnoten theetafel met een lade en twee uittrekbladen 50-100
1023 antieke eiken dekenkist met een bolle deksel en met een gestoken front en smeedeijzeren handgrepen 70-120
1024 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkastje met toogdeuren en met twee binnenladen 250-400
1025 antiek eiken Friese staartklok :" kantoortje" 150-250
1026 ovale geschulpte Biedermeier tafel op een spinnekop vierpoot 40-80
1027 paar notenhouten gestoffeerde Louis XV stijl gestoken stoeltjes 40-80
1028 facetgeslepen Mechels gestoken schoorsteenspiegel met o.a. leeuwenmaskers 78 x 110 40-80
1029 mahonie Victoriaanse pubklok met slagwerk en met divers inlegwerk 50-100
1030 eiken Luiks gestoken driedeurs buffet met drie laden 200-300
1031 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 40-80
1032 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast 100-200
1033 notenhouten gestoffeerde Biedermeier bureaustoel 30-60
1034 mahonie Biedermeier sofa met gele gesrteepte stoffering 200-300
1035 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en een gebogen front 70-120
1036 ovale berlaagde wortelnoten Victoriaanse salontafel met intarsia inlegwerk (met een glasplaat) 40-80
1037 set van vier mahonie Biedermeier stoelen met blauwe stoffering 50-100
1038 ovale wortelnoten Victoriaanse tafel met een gestoken rand en op een mahonie vierpoot 100-200
1039 set van vier mahonie Biedermeier oortjesstoelen met blauwe stoffering 50-100
1040 notenhouten Louis XV stijl salonameublement met gestoken kuiven en gebloemde velours stoffering, tweezits en twee fauteuils 200-300
1074 mahonie uitschuiftafel met zes bijpassende stoelen w.o. twee armstoelen 100-200
1088 18de eeuw notenhouten tweedeurs kruispootkabinet met twee binnenladen 300-50
1089 Bretonse eiken gestoken vijfdeurs buffetkast 150-250
1090 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en een bovenlade 100-200
1091 antiek vruchtenhouten tweedeurs voorraadkastje met ijzeren beslag 40-80
1092 antieke Engelse mahonie klaptafel 99 x 101 op een driepoot 80-130
1093 18de eeuw mahonie kaarttafel met een geschulpt blad en op op gebogen poten 100-200
1094 mahonie Victoriaanse klepsecretaire net een bovenlade en een drielaads onderkast en met gestoken ornamenten 100-200
1095 groen leer met geelkoperen beklede reiskist en met geelkoperen handgrepen 50-100
1096 antiek wortelnoten Louis XVI stijl Hollands tweedeurs kabinet met een drielaads gebogen onderkast op klauwpoten 250-400
1097 antieke Engelse staande klok met een geschilderde wijzerplaat en in een eiken met mahonie kast, achtdaags 200-300
1098 mahonie Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel 40-80
1099 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met gestoken ornamenten 50-100
1100 Duits eiken Jugendstil salonkastje met twee gebogen glasdeuren 100-200
1101 groen onyx Franse pendule met slagwerk 40-80
1102 antiek eiken boeren driedeurs dressoir met smeedijzeren beslag 100-200
1103 19de eeuw orgelgebogen Hollandse vierladenkast 100-200
1104 koloniale teakhouten tweedeurs kast met twee laden en op bolpoten 150-250
1105 verlaagde antieke ronde mahonie Engelse bijzettafel op een driepoot 30-60
1106 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een gebogen front 70-120
1107 ronde noten met wortelnoten Chippendale salontafel op vier poten met klauwpoten 40-80
1108 notenhouten Chippendale stijl Hollandse eendeurs porseleinkast met een drielaads gebogen onderkast op klauwpoten 200-300
1109 P. Schmitz Delft 1864, houten met geelkoperen stick-barometer (defecte kwikbuis) 40-80
1110 facetgeslepen Mechelse gestoken schoorsteenspiegel met o.a. leeuwenkoppen 104 x 151 50-100
1111 eiken Art-nouveau porte-manteau met een facetgeslepen spiegel 50-100
1112 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast 100-200
1113 antieke eiken Groningse staartklok met dubbele kap en houten gestoken Atlas en engelfiguren 150-250
1114 noten met zwart Willem III schaaktafel op een vierpoot 100-200
1115 18e eeuw mahonie Empire stijl halvemaantafel met twee laden, koperen opstaande rand en inlegwerk 150-250
1116 notenhouten driedeurs salonkast op een gestoken onderstel 100-200
1117 antiek eiken Fries staartklokje 'kantoortje' 200-300
1118 wortelnoten Chippendale stijl theetafel met een lade en op vier klauwpoten 100-200
1119 achtkantige noten met wortelnoten Chippendale salontafel op acht gebogen poten 40-80
1120 antieke Engelse eiken dekenkist 50-100
1161 facetgeslepen Franse schoorsteenspiegel ,met een herstelde kuif 78 x 126 (beschadiging) 40-80
1162 Victoriaanse eiken tafel met een gestoken rand en vier gebogen poten met klauwpoten 70 x 123 40-80
1163 set van vier Queen Anne stijl mahonie Victoriaanse stoelen met rode stoffering 40-80
1164 mahonie negenlaads Victoriaanse ladenkast met gestoken ornamenten 200-300
1165 mahonie Victoriaanse bivkiotheektafeltje met een standaard en met een kolompoot op een vierspant 50-100
1166 mahonie Victoriaanse vijfladenkast met volle pilaren 100-200
1167 wortelnoten Chippendale stijl tweeladenkastje op klauwpoten (fineesrschade op het blad) 40-80
1168 marquetterie ingelegde notenhouten Hollandse Chippendale stijl tweedeurs porseleinkast met een vierlaads onderkast op klauwpoten 400-600
1169 antieke geelkoperen Franse tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 50-100
1170 mahonie Victoriaanse tweedeurs sideboard met een opstand en met getorste pilaren 50-100
1171 set van vier Victoriaanse Queen Anne stijl stoelen (afwijkende stoffering) 40-80
1172 mahonie Biedermeier eendeurs glaskast met een onderlade 100-200
1173 mahonie Victoriaanse hallstand 40-80
1175 antieke eiken boekenmolen 100-200
1176 palissanderhouten Victoriaans vierdeurs buffetje met marquetterie inlegwerk en facetgeslepen glasdeuren 200-300
1177 gekleurd porseleinen Franse pendule met slagwerk (schilfertje) 50-100
1178 notehouten Willem salontafel op vier poten met een tussenspant 90 x 55 30-60
1179 rechthoekige antiek Engelse eiken "tilt top" klaptafel op een driepoot 60 x 85 50-100
1180 mahonie Victoriaans tweedeurs kabinet met binnenladen en met een frielaads onderkast 150-250
1181 antieke eiken Friese staartklok met een houten Atlas en engelfiguren en zonder gewichten 40-80
1182 19de eeuw Engels eiken vierlaads secretaire met een tweedeurs boekenkastopstand en met inlegwerk 100-200
1183 antiek Engels mahonie ronde bijzettafel op een driepoot 70 cm. 50-100
1184 antiek mahonie Louis XVI stijl Hollands tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast (ladetrekker ontbreekt) (ongerestaureerd) 100-200
1185 set van vier mahonie Biedermeier stoelen met gevlochten rieten zitting 0-0
1186 mahonie Biedermeier (wand)tafel met een lade en op vier gebogen poten 115 x 88 40-80
1187 mahonie Art-nouveau krukje met een gevlochten rieten zitting 40-80
1188 18de eeuw Engelse eiken tweedeurs tuigkast met drie laden en vier schijnladen 150-250
1189 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 50-100
1190 notenhouten Duits Biedermeier schrijftafeltje met een lade en met een opstand met laden 100-200
1191 ovaal geschulpt notenhouten met zwart Willem III bijzettafel op een driepoot en met een ingelegd blad 40-80
1192 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs buffet met een lade 100-200
1193 ovale facetgeslepen spiegel in een zwart met goudkleurige lijst met een opengewerkte kuif (beschadiging) 40-80
1194 antieke eiken Louis XV stijl drieladenkast 40-80
1195 set van vier mahonie Victoriaanse "balloonback" stoelen 50-100
1196 Duitse eiken met notenhouten tweedeurs kast 100-200
1197 Schatz, ronde geelkoperen scheepsklok 70-120
1198 eiken Art-deco naaitafel met een klep en twee laden 40-80
1199 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 40-80
1200 Engels mahonie plat partnerbureau met zes laden en een leren blad en op vier drieladenblokken 121 x 182 200-300
1201 Engelse mahonie "stick"barometer met een kwikbuis 100-200
1202 ovale geschulpte en verlaagde mahonie Biedermeier salontafel op een vierpoot met gestoken druivendecor 40-80
1203 mahonie Biedermeier geschulpt klaptafeltje met een borduurwerk en met een kolompoot op een driespant 70-120
1204 antiek boeren eiken tinbuffet met een tweedeurs onderkast en twee laden 200-300
1205 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 50-100
1206 eiken Victoriaans plat bureau met twee (schijn)laden en een groen goudgerand leren blad 107 x 175 200-300
1207 eiken neo-gotisch gestoken buffetkastje met twee glasdeuren en met een open onderkast met een lade 100-200
1208 notenhouten Franse gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast met facetgeslepen ruitjes 100-200
1209 ovale geschulpte Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en een albast wijzerplaat en parelmoet inlegwerk 50-100
1210 noten met wortelnoten Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
1211 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een opengestoken kuifje en bovelade en met een drielaads onderkast 100-200
1212 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met twee binnenladen en met gestoken ornamenten 100-200
1213 ovale Victoriaanse tafel met een wortelnoten blad en op een gestoken vierpoot 40-80
1214 antieke vruchtenhouten verlaagde betaaltafel met een lade 125 x 120 als salontafel 40-80
1215 Engelse Victoriaanse mahonie hangoor sofatel met een lade en op een vierpoot 125 x 125 50-100
1216 Hollands eiken met ebbenhouten tweedeurs kussenkast met twee laden en met steekwerk in de kap 100-200
1217 zwart marmeren Franse pendule met een legering beeld van een vissersjongen 40-80
1218 mahonie Biedermeier voltairestoel met een gestoken kuif en met gekleurd velours stpffering met vogeldecor 70-120
1219 notenhputen fauteuil met gestoken acanthusbladen en met gekleurd velours stoffering met vogeldecor 50-100
1220 wortelnoten Hollands tweedeurs porseleinkastje met een gebogen drielaads onderkast op klauwpoten 250-400
1221 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 40-80
1222 facetgeslepen Louis XV stijl schoorsteenspiegel met een gekleurde prent en met een strikkuif 85 x 187 100-200
1223 plat eiken bureau met twee Renaissance stijl eendeurs onderkasten 50-100
1224 mahonie gestoffeerde Biedermeier sofa 100-200
1225 driedelig bewerkt koperen Frans pendulestel met een paar drielichts kandelaars 50-100
1226 eiken Willem III uitschuiftafel met een tussenblad 100 x 108 - 152 40-80
1227 eikenQueen Anne stijl armstoel of bureaustoel met groen velours stoffering 40-80
1228 eiken Biedermeier tweedeurs buffet met twee laden en pilaren en met een marmeren blad 50-100
1229 notenhouten gestoken barometer met een thermometer (geen glas) 30-60
1230 mahonie Art-nouveau theekastje met een los dienblad en met facetgeslepen glazen klepdeuren 100-200
1231 notenhouten vierkante plantentafel met gestoken guirlandes 40-80
1232 mahonie Engels partnerbureau met zes laden en dri leren bladen en op een drieladenblok en een onderkast 150-250
1233 bronzen bewerkte pendule met slagwerk 50-100
1234 Engelse eiken armstoel met panelen in de rugleuning 50-199
1235 set van vier leer gestoffeerde Renaissance stijl eiken stoelen met flessenpoten 40-80
1236 eiken met palissanderhouten tweedeurs rankenkast met twee laden en gestoken leeuwenkoppen 100-200
1237 rond mahonie tweegewicht wandklokje met een glazen wijzerplaat 0-0
1238 eiken rolluikbureau met een s-rol en op twee vierladenkasten 100-200
1239 eiken getorste armstoel met gestoken leeuwenkoppen en beschadigde leren stoffering 30-60
1240 Mechels gestoken vierdeurs buffetkast met facetgeslepen ruitjes 50-100