Catalogus van dinsdag 05 februari           Kavels : 1001 - 3400
Kavel Omschrijving Taxatie
1001 eiken tafelklok met slagwerk en melodie (kwartierslag) 100-200
1002 antiek mahonie Louis XVI stijl klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en met koper ingelegde bies 100-200
1003 mahonie Biedermeier kaarttafel op een gestoken vierpoot 50-100
1004 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met o.a. gestoken ornamenten 100-200
1005 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 50-100
1006 rinde mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 83 cm. 40-80
1007 mahonie Empire stijl gestoffeerd stoeltje met koperen ornamenten en ingelegde bies 40-80
1008 antiek eiken tweedurs Drents kabinet op een drielaads onderkast en met steekwerk in de halfronde kap 300-500
1009 antieke eiken Friese staartklok met maan en datumaanduiding 100-200
1010 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast 100-200
1011 Engels Victoriaabs "Davenport" scheepsbureautje met een ingelegde bies en vier zijladen 70-120
1012 19de eeuw eiken tweedeurs Fries kabinet op een drielaads onderkast 200-300
1013 18de eeuw "schippertje" Fries stoelklokje 500-700
1014 notenhouten Chippendake stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
1015 antiek mahonie pottenkastje met een lade en op gebogen pootjes 40-80
1016 eiken Biedermeier tweedeurs linnenkast met twee binnenladen 100-200
1017 antieke eiken Friese staartklok met latoenkoperen eikenbladeren 100-200
1018 antiek mahonie Louis XVI stijl tweedeurs klapbuffet met een ingelegde bies en met een schijnlade en twee zijladen 100-200
1019 antieke eiken eendeurs hangvitrinekast 100-200
1020 19de eeuw mahonie tweedeurs linnenkast met binnenladen en op een drielaads onderkast 150-250
1021 zwart marmeren Franse pendule met slagwerk en met een los legering beeld van een engelfiguur 70-120
1185 set van vier mahonie Biedermeier stoelen met gevlochten rieten zitting 0-0
1186 mahonie Biedermeier (wand)tafel met een lade en op vier gebogen poten 115 x 88 40-80
1187 mahonie Art-nouveau krukje met een gevlochten rieten zitting 40-80
1191 ovaal geschulpt notenhouten met zwart Willem III bijzettafel op een driepoot en met een ingelegd blad 40-80
1193 ovale facetgeslepen spiegel in een zwart met goudkleurige lijst met een opengewerkte kuif (beschadiging) 40-80
1194 antieke eiken Louis XV stijl drieladenkast 40-80
1195 set van vier mahonie Victoriaanse "balloonback" stoelen 50-100
1198 eiken Art-deco naaitafel met een klep en twee laden 40-80
1199 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 40-80
1200 Engels mahonie plat partnerbureau met zes laden en een leren blad en op vier drieladenblokken 121 x 182 200-300
1201 Engelse mahonie "stick"barometer met een kwikbuis 100-200
1202 ovale geschulpte en verlaagde mahonie Biedermeier salontafel op een vierpoot met gestoken druivendecor 40-80
1203 mahonie Biedermeier geschulpt klaptafeltje met een borduurwerk en met een kolompoot op een driespant 70-120
1204 antiek boeren eiken tinbuffet met een tweedeurs onderkast en twee laden 200-300
1205 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 50-100
1206 eiken Victoriaans plat bureau met twee (schijn)laden en een groen goudgerand leren blad 107 x 175 200-300
1207 set van vier mahonie Biedermeier stoelen met gestoken roosdecor en gestreepte stoffering 40-80
1208 notenhouten Franse gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast met facetgeslepen ruitjes 100-200
1209 ovale geschulpte Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en een albast wijzerplaat en parelmoet inlegwerk 50-100
1210 noten met wortelnoten Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
1211 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een opengestoken kuifje en bovelade en met een drielaads onderkast 100-200
1212 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met twee binnenladen en met gestoken ornamenten 100-200
1213 ovale Victoriaanse tafel met een wortelnoten blad en op een gestoken vierpoot 40-80
1214 antieke vruchtenhouten verlaagde betaaltafel met een lade 125 x 120 als salontafel 40-80
1215 Engelse Victoriaanse mahonie hangoor sofatel met een lade en op een vierpoot 125 x 125 50-100
1216 Hollands eiken met ebbenhouten tweedeurs kussenkast met twee laden en met steekwerk in de kap 100-200
1218 mahonie Biedermeier voltairestoel met een gestoken kuif en met gekleurd velours stpffering met vogeldecor 70-120
1219 notenhputen fauteuil met gestoken acanthusbladen en met gekleurd velours stoffering met vogeldecor 50-100
1220 wortelnoten Hollands tweedeurs porseleinkastje met een gebogen drielaads onderkast op klauwpoten 250-400
1221 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 40-80
1222 facetgeslepen Louis XV stijl schoorsteenspiegel met een gekleurde prent en met een strikkuif 85 x 187 100-200
1223 plat eiken bureau met twee Renaissance stijl eendeurs onderkasten 50-100
1224 mahonie gestoffeerde Biedermeier sofa 100-200
1225 driedelig bewerkt koperen Frans pendulestel met een paar drielichts kandelaars 50-100
1226 eiken Willem III uitschuiftafel met een tussenblad 100 x 108 - 152 40-80
1227 eikenQueen Anne stijl armstoel of bureaustoel met groen velours stoffering 40-80
1228 eiken Biedermeier tweedeurs buffet met twee laden en pilaren en met een marmeren blad 50-100
1229 notenhouten gestoken barometer met een thermometer (geen glas) 30-60
1230 mahonie Art-nouveau theekastje met een los dienblad en met facetgeslepen glazen klepdeuren 100-200
1231 notenhouten vierkante plantentafel met gestoken guirlandes 40-80
1233 bronzen bewerkte pendule met slagwerk 50-100
1234 Engelse eiken armstoel met panelen in de rugleuning 50-199
1235 set van vier leer gestoffeerde Renaissance stijl eiken stoelen met flessenpoten 40-80
1237 rond mahonie tweegewicht wandklokje met een glazen wijzerplaat 0-0
1239 eiken getorste armstoel met gestoken leeuwenkoppen en beschadigde leren stoffering 30-60
1240 Mechels gestoken vierdeurs buffetkast met facetgeslepen ruitjes 50-100
1321 Mobach Utrecht, keramiek vaas met groen en roodbruin lusterglazuur 40-80
1322 Biedermeier kerkboekje met beender oplegwerk (Duits) en een koperen tabaksdoosje met beschilderd Hollands winterlandschap 30-60
1323 "pietra dura" techniek, gekleurd ingelegd stenen tableau van een bakker met een schaal 40-80
1324 drie Indische gegraveerde tinnen theebussen 30-60
1325 18de eeuw baardmankruik 42 cm. 250-400
1326 paar Franse gekleurde aardewerk kandelaars 30-60
1327 Gouda Holland, gekleurd plateel siervaas 56 cm. (randschilfers aan onderzijde) 150-250
1328 paar en twee vergulde metalen wandlusters (in doos) 50-100
1329 Indisch gegraveerde tabakspot op een voet 0-0
1330 lot met divers Chinees blauw porselein en terr Dr;ft b;auwe bordjes 50-100
1331 krat met o.a. divers antiek tin en een koperen kwispedoor 50-100
1332 paar vergulde tweelichts Louis XV stijl wandlusters 30-60
1333 Japans lacqué schaal en twee kistjes en een Oosterse leer beklede kist 30-60
1334 19de eeuw Indisch gegraveerde koperen schaal 51 cm. 30-60
1335 Famille rose gekleurde Chinees porseleinen schotel met bloemdecor 22 cm, 30-60
1336 koperen met glazen vijflichts zakkroon met kristallen pegels 100-200
1337 geelkoperen koffieketel op klaauwpootjes en met leeuwenmaskers 30-60
1338 lot met divers tin w.o. een antieke litermaat 30-60
1339 lot met divers gekleurd Japans porselein 30-60
1340 A. Termote 1920 (Albert), houten sculptuur van een zittemde vrouw (herstelling aan voet) 200-300
1341 bewerkte geelkoperen gangspiegel met een facetgeslepen spiegel en met een borstelset 40-80
1342 antieke geelkoperen strijkbout 30-60
1343 mahonie Victoriaanse toiletspiel met een klep en twee laden 40-80
1344 rond notenhouten Art-nouveau gestoken étagère plantentafel 30-60
1345 mahonie Biedermeier tweedeurs rookkastje met een lade 40-80
1346 notenhouten Art-nouveau eendeurs hangkastje met kerfsnede 40-80
1347 ovaal mahonie dienblad met geelkoperen banden 30-60
1348 mahinie geschulpte Biedermeier gangspiegel 30-60
1349 lot met divers Chinees blauw en Imari gekleurd porselein 100-200
1350 19de eeuw Chinees blauwe gemberpot 30-60
1351 eiken gestoken dubbel bordenrek 30-60
1352 antieke roodkoperen appelketel en een doofpotje 40-80
1353 set van vijf achtkantige en geschulpte antieke Famille rose borden (schilfers) 23 cm. 100-200
1354 antieke geelkoperen beddepan 30-60
1355 set van zes antieke Imari gekleurde porseleinen borden (schilfers) 23 cm, 50-100
1356 antieke geelkoperen schuimspaan 0-0
1357 eiken Art-nouveau bordenrek en met elf Franse borden met blauw bloemdecor 30-60
1358 Chinees blauw porseleinen bord en twee kommen 30-60
1359 ronde Indisch gestoken bijzettafel met pauwen- en drakendecor 30-60
1360 ovaal mahonie dienblad met geelkoperen banden 30-60
1361 antiek chinees blauw gekleurd porseleinen schotel 29 cm. met een landschap met een boom en vrouwfiguur 70-120
1362 set van drie Chinees blauw porseleinen doppotjes met bloemdecor 17 cm. 70-120
1363 Chinees blauw porseleinen trekpotje 150-250
1364 lot met o.a. doverse Chinees blauwe kop en schotels 100-200
1365 lot met divers blauw em gekleurd Chinees porselein 100-200
1366 Imari gekleurde porseleinen dekselpot 30-60
1367 paar zeskantige Imari gekleurde porseleinen siervazen 25 cm, 40-80
1368 de Klauw, Deft blauw aardewerk houder met een oli- en azijnkruikje 150-250
1369 paar en één Chinese porseleinen kom met gekleurd bloemdecor 30-60
1370 Japans lak kist en een ficheskist met o.a. patelmoer inlegwerk 100-200
1371 palissanderhouten schrijfkist met met ingelegd parelmoer bloemdecor 30-60
1372 Gouda Holland, gekleurd herdenkingsbord Wilelmina 1923 (32 cm.) 30-60
1373 19de eeuw Chinees blauwe gemberpot met een deksel 40-80
1375 Biedermeier rood- met geelkoperen doofpot en een geeljkoperen waterketel 30-60
1404 mahonie Victoriaanse kapspiegel met een klep 40-80
1441 antieke Indische kris in een houten schede en met zilver afgezet 40-80
1442 antieke Indische kris (zonder schede) met een ivoren handgreep 40-80
1443 antieke Indische kris (zonder schede) met een houten handgreep 30-60
1444 antiek enkelloops percussie jachtgeweer 150-250
1445 antiek dubbelloops jachtgeweer 150-250
1518 lot met diverse antieke Hollandse blauwe tegels 50-100
1519 lot met o.a. diverse antieke en Makkum tegels 30-60
1520 lot met zeven diverse antieke blauwe en gekleurde Hollandse tegels 40-80
1521 meerdelig Biedermeier porseleinen servies met bloem- en vogeldecor 100-200
1522 zes zwiebelmuster kop en schotels met een Meissen trekpotje, theebus en roomkan met zilveren montuur 80-130
1523 Herend Hungary decor Apponyi Maron, meerdelig porseleinen servies met rood gekleurd bladdecor 300-500
1524 cloisonné vaas met uilendecor en een paar cloissonné vaasjes met bloemdecor 40-80
1525 meerdelig porseleinen servies met visdecor 50-100
1591 A.D. Copier en de Lorm, lot diverse Leerdam glazen w.o. Romanda 50-50
1592 lot met divers glas en kristal w.o. geëtste glazen 40-80
1593 set van drie kristallen coupes met accoladeslijpsel (schilfers) 50-100
1594 zestienlichts koperen hangkroon met kristallen pegels 50-100
1595 kristallen voupe en drie schotels (schilfers) 30-50
1596 kristallen karaf 0-0
1597 kristallen bowlstel met twaalfglazen en op een blad (schilfers) 30-60
1598 moderne rood gekleurde glazen schaal 0-0
1599 set van acht Moezel wijnglazen 0-0
1600 emaille beschilderde bowlpot op een voet en met elf bijpassende glazen 40-80
1601 A. van Gilst (Aarnout), olieverf op doel met een havengezicht met kranen en schepen 80-130
1602 H.C. Kranenburg (Hendrik Cornelis), olieverf op doek met een gezicht op de Amstel en de Magere Brug 80-130
1603 A. Torringa, olieverf op doek met een vaart en boerderijen 80-130
1605 Henk Visser Gorinchem 20-5-'62, aquarel met een riviergezicht met schepen en kranen 40-80
1606 H. Wiegman, olieverf op doek met een heidemeer met bomen en een roeiboot 40-80
1607 Clement van Vlaardingen, olieverf op doek `met een landschap met een vaart en bomen (bij Tienhoven) 50-100
1609 T. W....ll '76, olieverf op doek met een stilleven met o.a. fruit 107 x 129 100-200
1610 Frans van Brederode, olieverf op doek met een havengezicht met vissers en een zeilschip 50-100
1611 olieverf op board met een portret van een Volendammer visserman, r.o. gesigneerd Staal ? 40-80
1613 L. Bander Lutomirski (Léonie) Edam 1925, olieverf op doek met een binnenplaats en een Oosterse vrouw met een kruik en diverse bloemen 40-80
1614 olieverf op doek met een boerderij aan een sloot met een houten brug 30-60
1615 Michael Kuzminich 1996, olieverf op doek "De Verleiding van St. Antonius" 137 x 127 (documentatie aanwezig) 100-200
1617 C. Cox (Cornelis), pasteltekening met een duinlandschap en een doorkijk naar zee 165 x 62 50-100
1618 C. Cox (Cornelis). pasteltekening met een landschap en een berkenboom aan water 83 x 74 50-100
1619 J. Zoetenlief Tromp (Jan) olieverf op en eiken paneeltje 9 x 14 cm. (zonder lijst) met een spelende kleuter in de zee 50-100
1620 olieverf op een eiken paneeltje met een duinpad r.o. gesigneerd Toets ? 40-8
1621 paar olieverf schilderen op een houten paneel met Hollandse ijsgezichten, r.o. monogram J.D. 100-200
1622 J. Scherrewitz (Johan Frederik Cornelius), olieverf op doek met een strandgezicht en garanalenvisser met paard en wagen 100-200
1623 Olaf '88 (Baltus), olieverf op doek met een masker 128 x 156 50-100
1625 Tilly Moes, olieverf op een triplex paneel met een stilleven met bloemen en fruit 40-80
1705 19de eeuw miniatuur portret op ivoor van een luitenant. achterkant gedateerd 1831 50-100
1706 lot met o.a. zes aquarel miniatuur portretten van o.a. militairen 40-80
1707 lot met vier 19de eeuw o.a. aquarel en tekening van landschappen 40-80
1712 F. Bosschaart 1911. pasteltekening met een huis en brug ( Brugge ? ) 30-60
1713 19de eeuw olieverf op doek met een heuvellandschap en een boerin met kind en schapen bij een brug 30-60
1714 Dominique 2001, aquarel met een witte kat 0-0
1715 Israelische aquarel met dansende en musicerende mannen 30-60
1716 zwartkrijttekening met een gezicht op een stadje en kerktoren 0-0
1717 C. van Rekum. olieverf op doek met een heidelandschap en berkenbomen 30-60
1718 C.. Sielens, olieverf op doek met een Madonna en kind in een rozenkrans 40-80
1719 W. Hoesen, olieverf op doek met een landschap met een vijver en een molen 40-80
1720 R/Borm '79, olieverf op board "Kelderhut in de schaduw" met een bosgezicht en een huisje 40-80
1801 J. Hebbelinck, kleurenets met een (Amsterdams ?) grachtengezicht en twee zeilschepen 40-80
1802 Anton Pieck (potlood gesigneerd), etsje met een straatje te Enkhuizen 40-80
1803 Anton Pieck, etsje met de Montelbaanstoren te Amsterdam 30-60
1804 Anton Pieck, ets "Plezierjacht in de 1te eeuw" bij Veere 40-80
1805 monogram W.K., houtsnede "grasmussen" l.o. potlood gesigneerd ,,,Kroes 30-60
1806 Frans Everbag, kleurenets met bloemen in een Oosterse blauwe vaas 30-60
1807 J.A. van Schooten (Jan Antonius) ets met een havengezicht Enkhuizen en met diverse vissersschepen 30-60
1808 Maarten Langbroek 1979, ets met Grote Markt te Haarlem 30-60
1809 Chris van der Woerd, kunstmap met diverse etsen 40-80
1876 Anneke van der Mandele, zeefdruk 9/20 "in the ...... spirit" 30-60
1877 Robert Benson, kleurenplaat "Coca Cola" 30-60
1878 set van vier Japanse lacqué panelen met o.a. vrouwfiguren 40-80
1879 paar 16de eeuw boekwerken "Beschryvind der Stad Amsterdam" 40-80
1880 kleurendruk met een ruiter te paar (Capriole), Spanish Riding School Vienna 0-0
1934 oosters tapijt (sleets) 158 x 203 0-0
1935 oosters tapijt, 90 x 150 30-60
1936 oosters tapijt, Bidjar 175 x 241 (slijtageplek) 0-0
1937 oosters Beloutch kussen 85 x 70 30-60
1938 twee oosterse kussens 40-80
1939 doos met diverse tapijten 30-60
2070 twee dozen met drie hangolielampen "schippertje" 40-80
2071 doos met o.a. divers glaswerk 0-0
2072 twee dozen divers met o.a. miniatuur houten schouwen en poppen 40-80
2073 doos met o.a. divers koperwerk wn plate 40-80
2074 twe dozen met o.a. divers serviesgoed 30-60
2075 doos divers met o.a. koperen ketel en een blikken documentenkist 30-60
2076 twee dozen met divers houtwerk w.o. karnton en statief 30-60
2077 twee dozen divers met o.a. blik en kandelaars 30-60
2078 doos met o.a. divers platde 30-60
2079 drie dozen met o.a. divers glaswerk 40-80
2080 doos met o.a. Regout aardewerk 30-60
2081 ronde notenhouten pianokruk met een gestoffeerde zitting 0-0
2121 "dienstbode" Fries tweegewicht stoelklokje met maanaanduiding 30-60
2122 Biedermeier bloemstuk onder een ovale glazen stolp 40-80
2123 porselein theelichtblad met edelweiss, gewichtenblokje, bewerkte koperen fotolijst en kaarsensnuiter 30-60
2124 palissanderhouten Art-deco toilettafel met een facetgeslepen spiegel en twee kastjes met inlegwerk en met marmeren bladen 40-80
2125 notenhouten staartklokje met maan- en datumaanduiding 30-60
2126 noten met zwart (wand)tafel met een lade 61 x 79 30-60
2127 spiegel in een mahonie lijst met een ronde kap en een gestoken kuifje 30-60
2128 Engelse notenhouten vierlaads commode en een spiegelopstand met een facetgeslepen kantelspiegel 30-60
2129 houten gestoken tweegewicht koekoeksklok 40-80
2130 paar bruin leren fauteuils 150-250
2131 notenhouten gestoken Chippendale stijl bankstel met gevlochten riet en met losse kussens, driezits en twee fauteuils 50-100
2132 notenhouten Hollandse tweedeurs porseleinkast op een vierlaads gebogen onderkast met klauwpoten 100-200
2133 notenhouten tweegewicht Zaanse wandklok met maanaanduiding 30-60
2134 notenhouten Engelse damessecretaire met een vierlaads onderkast 50-100
2135 ovaal notenhouten bijzettafel op een vierpoot en met een opstaande rand 30-60
2136 ronde kersenhouten tafel op vier poten 1.27 mtr. en met vier bijpassende stoelen 50-100
2137 bijpassende kersenhouten sidetable met drie laden 148 mtr. 30-60
2138 ronde teakhouten tafel met Chinees decor 1.22 op een kolompoot en met vier bijpassende stoelen 80-130
2139 paar notenhouten stoeltjes 30-60
2140 open notenhouten boekenkast 30-60
2141 notenhouten Zaanse tweegewicht wandklok 0-0
2142 klein model, notenhouten vierladenkastje 30-60
2143 facetgeslepem spiegel in een goudkleurige lijst 130 x 60 30-60
2144 kersenhouten vierlaads audiokastje met een klep 0-0
2145 eiken schoorsteenklokje met een facetgeslepen ruitje en een gestoken guirlande 0-0
2146 houten (naai)tafel met een lade en op een vierpoot 0-0
2147 ovale notenhouten tweedelige mimiset 0-0
2150 notenhouten Duits Jugendstil eendeurs nachtkastje met een opstand 30-60
2151 magonie Frans eendeurs nachtkastje met een lade en met een marmeren blad 30-60
2152 notenhouten geelgestoffeerde Varok stijl voltairestoel 30-60
2153 gangspiegel in een bewerkte Biedermeier lijst 30-60
2154 Oudhollands notenhouten getorst stoeltje met gevlochten riet 30-60
2155 twee achtkantige Oosterse bijzettafel met o.a. parelmoer inlegwerk 30-60
2157 lot met o.a. diverse kop en schotels en een zilverstenen theepot 30-60
2158 gobelin met een Middeleeuws jachttafreel en man- en vrouwfiguren 147 86 30-60
2159 set van vier teakhouten armstoelen met een bruine leren zitting en met dubbel gevlochten riet 50-100
2160 bruin leren tweezits Chesterdfield bank (beschadiging) 40-80
2162 notenhouten gestoffeerde Barok stijl fauteuil 40-80
2165 twee Oosters gestoken (documenten)kisten 0-0
2166 Lladro Spain, gekleurd porseleinen sculptuur met twee zwanen op een houten sokkel 100-200
2167 Lladro Spain, gekleurd porseleinen beeldengroep van een meisje en een hond 30-60
2168 Lladro Spain, gekleurd porseleinen beeldengroep met een meisje net mand en duiven 30-60
2169 Lladro Spain, gekleurd porseleinen beeldengroep met een jongen meisje met een (beschadigde) bloemenmand 0-0
2170 rtood gelakte Chinese voorraadkast met vier glazen schuifdeurtjes en drie laden en op een open onderkast met schuifdeurtjes (geen zijglas) 50-100
2171 Art-deco nikkelen met gejleurd aardewerk dienblad 30-60
2174 notenhouten "bamboe look" tweezits bankje met roze velours stoffering 0-0
2175 Hutschenreuther, witte porseleinen soepterrine met blauw decor en met leeuwenmaskers 0-0
2177 Wedgwood decor Rosalind, meerdelig ontbijtservies 50-100
2178 witte opaline staande olielamp 30-60
2179 blauw met rood gekleurde glazen hanglamp 30-60
2238 eiken rolluikbureau met een s-rol en op twee vierladenkasten 100-200
2374 paar Chinees blauwe porseleinen doppotten met bloemdecor 24 cm. 0-80
2401 wit gebeitste teakhouten kist met ijzeren beslag 50-100
2402 antieke Scandinavische grenen boeren tafel met een lade 64 x 157 40-80
2406 grenen Biedermeier (wand)tafel met een lade en op vier gebogen poten 100 x 70 40-80
2467 album met 103 oude antichtkaarten Noord-Holland 100-200
2468 album met 112 oude ansichtkaarten stadsgezichten Nederland 100-200
2469 oud speelgoed kindernaaimachientje 30-60
2470 oude blikken speelgoed globe 30-60
2471 ronde bronzen plaquette Königliche Preusische Eisenbahn Verwaltung 0-0
2472 lot met o.a. diverse porseleinen poppenmeubeltjes 30-60
2473 Sarrequemines, meerdelig servies met gekleurde kinderspelen (herstelling en beschadiging) 50-100
2474 doos met diverse Verkade plaatjesalbums 30-60
2475 doosje met o.a. antieke kanten kapjes 0-0
2476 houten miniatuur drieladenkastje 30-60
2477 miniatuur houten spinnewiel 30-60
2478 kistje met beenderen schaakstukken 0-0
2479 oud popje met een porseleinen hoofd 30-60
2480 oud houten schoo;bankje 40-80
2481 twee bronzen legpenningen, Koning Willem I en Luitenant Admiraal 1886 - 1962 40-80
2482 lot met o.a. diverse postzegelalbums 30-60
2483 twee lakstempels met een ivoren en een agaat handgreep 40-80
2484 bewerkte zilveren lakstempel met een carnolijnen handgreep 40-80
2485 Biedermeier schildpad met goud afgezet tondeldoosje 50-100
2486 Hollands zilveren asbak met molendecor en een asbakje met een Rijksdaalder 1938 30-60
2487 schildpad koker (visitekaartjes) 50-100
2488 doos met diverse postzegels en 1e dag enveloppen 30-60
2489 Hollands zilveren postzegeldoosje met reliëfdecor met Hollandse landschappen 30-60
2520 14 karaat gouden collier met een gouden tientje 1897 als hanger gevat in in een 14 karaat gouden rand (15,8 gr.) 250-400
2521 Eterna, 14 karaat gouden (mechanisch) damespolshorloge met een 14 karaat gouden polsband (bruto 25 gr.) 250-400
2522 14 karaat gouden damespolshorloge (defect) met een leren polsband 50-100
2523 Priosa, 14 karaat gouden (quartz) damespolshorloge met een leren polsband 100-200
2524 Tissot (mechanisch) en een Seiko (quartz) damespolshorloge met een leren band 30-60
2525 horlogeketting met twee zilveren herenzakhorloges (beschadigde wijzerplaat) 30-60
2526 lot met drie diverse herenpolshorloges w.o. twee Seiko 30-60
2527 Prisma, 14 karaat gouden damespolshorloge met een leren polsband 50-100
2561 miniatuur filigrain zilveren salonameublement met vijf stoelen, tafek en een beschadigd bankje 40-80
2562 miniatuur filigrain zilveren schuitvormig bonbonsmandje 0-0
2563 antiek zilveren miniatuur blsker 70-120
2564 antiek zilveren miniatuur blaker 70-120
2565 Hollands zilveren miniatuur windmolen (1939) 500-100
2566 Hollands zilveren miniatuur windmolen 40-80
2567 Hollands zilveren miniatuur windmolen 30-60
2568 Hollands zilveren miniatuur windmolen 30-60
2569 zilveren miniatuur windmolen 30-60
2570 zilveren miniatuur vijflichts kandelaar 0-0
2571 vier diverse o.a. zilveren miniaturen w.o. een vogel, stoeltje en twee dovers 30-60
2572 Hollands zilveren miniatuur met drie schaatsers en een zwierstok 40-80
2573 Hollands zilveren miniatuur zeilboot 40-80
2574 Hollands zilveren miniatuur zeilboot 40-80
2575 zilveren Louis XV stijl schildje met reliëfdecor van een vrouwfiguur en putti's 30-60
2576 zesdelig zilveren engelenorkest 400-600
2595 19de eeuw Hollands ajour zilveren gesp 40-80
2596 ovale 700/1000 zilveren gesp met lichtblauw emaille 30-60
2597 zeven divers 19de eeuw zilveren (manchet)knopen met afbeelding van een ruiter te paard 40-80
2598 maliëkolder tasje met een 800/1000 zilveren beugel en draagketting 0-0
2599 twee maliënkolder beursjes met een zilveren beugels 0-0
2600 mali¦nkolder avondtas met een ajour Hollands zilveren beugel en draagketting (gedateerd 22-10-'17) 40-80
2601 vierdelig Hollands zilveren theeservies met parelfiletrand (1922) plm. 720 gr. 250-400
2602 ovale Hollands zilveren theedoos met parelfiletrand (1904) 215 gr. 70-120
2603 bewerkte zilveren luciferdooshouder en twee differente vingerdoekringen 0-0
2604 ovaal Hollands zilveren pillendoosje met reliëfdecor 30-60
2605 rond glad zilveren inktpotje 30-60
2606 ovaal geschulpt zilveren presenteerblaadje met een filetrand (182 gr.) 40-80
2607 800/1000 zilveren sigarettenkoker met streepdecor 30-60
2608 van Kempen, Biedermeier stijl gegraveerd Hollands zilveren trekpotje met een bijpassende roomkan (1909) plm. 351 gr. 100-200
2609 antiek kristallen parfumflacon met een gegraveerd zilveren montuur (beschadigd scharnier) 40-80
2610 twee differente kristallen glazen op 19de eeuw Hollands zilveren voeten 40-80
2611 twee Boheems kristallen glazen op differente Hollands zilveren voeten 40-80
2612 tweedelig kristallen zuurstel (Russisch slijpsel) op een blad met een Hollands zilveren draagbeugel met een parelfiletrand 50-100
2613 kristallen coupe (schilfers) met een geëtste deksel en op een Hollands zilveren voet 30-60
2614 kristallen boterstolp (schilfers) met olijfslijpsel op een onderschotel en met een zilveren knop met o.a. gegraveerd meandermotief 40-80
2615 kristallen schaal (schilfers) met olijfslijpsel en met een bewerkte Hollands zilveren draagbeugel met bloemdecor (1850) 50-100
2616 geëtst glazen sigarenbeker "hoorn de overvloeds" op een zwart houten met Biedermeier gegraveerd zilveren plateau met beenderen pootjes 50-100
2617 Biedermeier zilveren houden met drie kristallen zuurschaaltjes (accoladeslijpsel) 70-120
2618 polychroom porseleinen zwavelstoktonnetje met een beschadigd zilveren montuur 0-0
2619 antiek Delft blauw aardewerk theebus (herstelling en beschadfiging) met een Hollands zilveren montuur 40-80
2620 antieke Chinese porseleinen tabakspot met Famille rose decor en met een 19de eeuw gegraveerde Hollands zilveren deksel 100-200
2621 kristallen geslepen suikerschaal op een zilveren voet met parelfiletrand 30-60
2622 19de eeuw Hollands zilveren standaard met engelendecor en met een bruin kristallen zoutvaatje 40-80
2623 twee zilveren theeschepjes, Hollands glad en rondfilet 0-0
2624 twee zilveren theezeefjes 0-0
2625 19de eeuw Hollands zilveren roomlepel 30-60
2626 Hollands zilveren roomlepel met vogeldecor en met reliëfdecor 30-60
2627 zilveren naaldenkoker, sigarettenpijpje en een vulpotloodje 0-0
2628 Hollands zilveren R.K. bedieningsdoosje (olie- en zalfset) 50-100
2629 zilveren pillendoosje met re;iëfdecor 0-0
2630 ovaal Hollands zilveren pillendoosje met reliëfdecor 30-60
2631 ovaal 800/1000 zilveren pillendoosje met stippeldecor en parelfiletrand 30-60
2632 vierkant bewerkt Hollands zilveren pillendoos (1873) 50-100
2633 Empire stijl Hollands zilveren lodereindoosje met ribbeldecor (1842), 50-100
2634 bewerkt Hollands zilveren lodereindoosje (1850) 50-100
2635 Biedermeier gegraveerde Hollands zilveren strooilepel (1863) 40-80
2636 Biedermeier gegraveerde Hollands zilveren strooilepel (1873) 40-80
2637 Empire stijl Hollands zilveren strooilepel (1828) 50-100
2638 paar Biedermeier stijl gegraveerde vleesvorkjes met een getorste steel (1906) 0-0
2639 paar Biedermeier gegraveerde Hollands zilveren vleesvorkjes (1876) 30-60
2640 Hollands zilveren broodvork met een ajour bewerkte handgreep met o.a. engelendecor (1901) 40-80
2641 kristallen parfumflacon met een 14 karaat gouden dop 100-200
2657 set van acht Hollands zilveren Apostel" koffielepels 30-60
2658 zilver met mahonie flessenbak met een bewerkte rand met druivendecor 30-60
2659 lot met o.a. diverse zilveren theelepels, suikerschep en vorkje 30-60
2660 lot met vijf diverse zilveren flessenkurken 30-60
2661 Hollands zilveren geboortebeker Piet Hein" (1884) 30-60
2662 Birmingham zilveren met mahonie flessenbak 30-60
2663 ajour Hollands zilveren theezeef net Wapen van Nederland 0-0
2664 Sterling zilveren lekbakje met een theezeefje en een ebbenhouten handgreep 30-60
2665 Hollands zilveren flessenbak met een parelfiletrand 30-60
2666 paar Hollands zilveren zuilvormige kandelaar 21 cm. (1988) 50-100
2667 geborduurde avondtas met een ojour Hollands zilveren beugel en draagketting (1919) 40-80
2668 paar Biedermeier geëtste glazen vazen op een Hollands zilveren vor met inscripties en datering 1885 50-100
2669 kralenbeursje met een antiek Hollands zilveren beugek (1846) 30-60
2670 kralenbeursje met een antiek Hollands zilveren beugek 30-60
2671 Hollands zilveren suikerschepje met een carnolijnen heft en zes Biedermeier gegraveerde theelepels 30-60
2672 kristallen suikerschaal met accolade- en olijfslijpsel en op een Hlaands zilveren voet 30-60
2673 bloauw Meissen porsleinen theebus met zwiebelmuster decor en met een Hollands zilveren monruur 40-80
2674 antiek Hollands zilveren herdekingsbeker met monogram (1842) 40-80
2675 antiek Hollands zilveren strooilepel met een ebbenhouten handgreep (1833) 40-80
2676 paar Hollands zilveren kandelaars in de vorm van zuilen 14 cm. 40-80
2677 oaar kristallen suikerschalen met een omgeslagen rand en op Sterling zilveren voetjes 30-60
2678 antieke ajour Hollands zilveren gesp 40-80
2679 kralentas met een ajour 19de eeuw zilveren beugel en riemhaak met o.a. engelendecor 70-120
2680 zwart fluwelen avondtas met een ajour Hollands zilveren beugel en draagketting 40-80
2681 geëtst glaasje (randschilfertje) op een sterling zilveren voetje en een glazen suikerschaal op een bewerkte Hollands zilveren voet 30-60
2682 achtkantig bewerkt Hollands zilveren lodereindoosje (1859) 50-100
2683 kristallen parfumflacon met een zilveren dop en met een binnenstopje 40-60
2684 ronde schildpad met zilver ingelegde poederdoos met een bewerkte 1e gehalte zilveren rand 50-100
2685 glazen met Hollands zilveren parfumflacon 40-80
2686 ebbenhouten voorzittershamer met zilver afgezet en met diverse inscripties 100-200
2687 zilverkleurig doosje op zes pootjes (Chinese keuren) en twee bewerkte flacons 30-60
2688 zilverkleurige druivenschaar met druivendecor 0-0
2689 19de eeuw Hollands zilveren suikerstrooilepel (1842) 30-60
2690 19de eeuw Hollands zilveren gegraveerde pillendoos (1857) 40-80
2691 19de eeuw Hollands zilveren pillendoos met een afbeelding van Paleis voor Volksvlijt (1868) 40-80
2692 19de eeuw Hollands zilveren pillendoos met ribbeldecor ( ? ) 40-80
2723 14 karaat gouden solitair (pink)ring met een briljant geslepen diamant (0.25 crt.) 12.7 gr. 250-400
2724 paar gouden oorringen bezet met een briljant geslepen diamant (0.50 crt) 4.7 gr. 300-500
2727 14 karaat gouden brede fantasie schakelarmband (33.5 gr.) 400-600
2728 14 karaat gouden goermet schakelarmband (16.8 gr.) 200-300
2729 14 karaat gouden Figaro schakelarmband met een musketonsluiting (5 gr.) 70-120
2730 drie kleuren gevlochten gouden armbandje met een beschadiging (2 gr.) 0-0
2731 14 karaat gouden gematteerde schakelarmband met een kruisvormig witgouden middenstuk bezet met diamantjes (22 gr.) 300-500
2732 drierij granaten armband met een roodgouden sluiting 40-80
2733 bloedkoralen colliet (kaasjes) met een bewerkte gouden sluiting (58 cm.) 400-600
2734 bloedkoralen collier (kaasjes) met een gouden sluiting en bezet met diamantjes (47 cm.) 300-500
2735 14 karaat gouden Venetiaans collier (choker) met een fantasie middenstuk (3.2 gr.) 30-60
2736 tweerij granaten collier met een 14 karaat roodgouden sluiting 150-250
2737 14 karaat gouden (aflopend) koordcollier (11 gr.) 150-250
2738 14 karaat gouden collier (12.5 gr.) en hanger met een rookglazen steen 150-250
2739 14 karaat gouden collier (8.2 gr.) en een fantasiehanger met een rood gekleurde steen 100-200
2740 14 karaat gouden Venetiaans collier (9.5 gr.) en hanger met drie donkere bolletjes 150-250
2741 rozenkwarts hanger in een 14 karaat gouden vatting 40-80
2742 bewerkte 14 karaat gouden broche (3.4 gr.) 30-60
2743 twee witgouden solitairringen met een briljantje 50-100
2744 gouden ring met een ovale camée 30-60
2745 14 karaat gouden ring met filigrain en met een ovale bewerkte bloedkoraall 50-100
2746 gouden solitair (pink)ring met een briljant geslepen diamant (5.4 gr.) 150-250
2747 18 karaat gouden rijring met brilantjes (2.1 gr.) 30-60
2748 gouden ring met een blauwe saffier en met aan weerszijde een briljantje 70-120
2749 14 karaat gouden ring bezet met een parel 50-100
2752 drierij bloedkoralen collier met een 14 karaat gouden sluiting 80-130
2753 14 karaat gouden ring bezet met een ovale gepolijste steen 40-80
2756 roodgouden met zilveren opengewerkte Biedermeier stijl broche bezet met vijftien pareltjes (10.5 gr.) 100-200
2757 drierij granaten armband met een gouden sluiting 50-100
2837 tweerij cultivé parelcollier met een zilveren sluiting 40-80
2838 lot met bloedkoralen kralen 30-60
2839 drie diverse colliers w.o. maansteen 0-0
2840 cultivé parelcollier met een zilveren sluiting 0-0
2843 Union damesfiets 30-60
2865 lot met o.a. diverse zilveren sieraden 30-60
2906 vierdelig Engels plate koffie- en theeservies 30-60
2908 lot met een meerdelig plate bestek 30-60
2941 lot met oude koperen deurkrukken 30-60
2942 whirlpool wasautomaat 30-60
2944 Pfaff handnaaimachine in een houten koffer 0-0
2945 oude hutkoffer met houten latten en een bolle deksel 0-0
2946 vier houten kaastonnen en een beschilderde melkbus 0-0
2947 ronde zwart emaille hekjeskachel 50-100
2948 bronzen kraan op een houten paneel 30-60
2949 Winkel - Zeiss , microscoop in een houten beschermkist 50-100
2950 doos met o.a. diverse fotoapparatuur 30-60
3058 zwarte Thonet stijl barkruk met een gevlochten rieten zitting 0-0
3059 moderne grijze metalen wandlamp met "petroleum"glas en een tl-buisje 40-80
3060 ronde 60'er jaren wit metalen hanglamp met bewerkte glaasjes 30-60
3146 paar rotan fauteuils 50-100
3149 30'er jaren chroom parapluiestandaard 30-60
3150 60'er jaren teakhouten salontafel 48 x 120 30-50
3151 70'er jaren schemerlamp op een glazen voet 30-60
3153 wit metalen met aluminium 70'er jaren plafonnière 30-60
3154 palissanderhouten met chroom bijzettafel mety een lektuurbak 30-60
3155 60'er jaren chroom met emaille bureaulamp 30-60
3156 60'er jaren pa;issanderhouten uitschuiftafel 80 x 170 met twee uittrekbladen 50-100
3157 ontwerp Theo Ruth voor Artifort,, 60'er jaren rood gestoffeerd damesstoeltje 40-80
3158 Thonet Austria, armstoel met gevlochten riet, model 79 40-8
3159 Roberto Mechi 1968, bolle glazen spiegehanglamp 100-200
3160 60'er jaren teakhouten tweedeurs buffet met vier laden en met glazen schuifdeurtjes 100-200
3161 70'er jaren kunststof met aluminium hanglamp 30-60
3278 antieke houten voerbak 30-60
3279 achtkantige Oudhollandse eiken salontafel met een gestoken blad 0-0
3281 hangolielamp met een gekleurd aardewerk reservoir 30-60
3282 Oosters gestoken teakhouten bankje met een deksel 40-80
3283 bewerkte geelkoperen facetgeslepen gangspiegel met een borstelset 30-60
3284 eiken driedeurs linnenkast met steekwerk en met een facetgeslepen spiegeldeurs en spigeltjes 50-100
3285 gekleurde houten gestoken Madonna met kind 40-80
3286 koper met glazen hangkroon 0-0
3287 koper met glazen plafonnière en een wandlamp (in doos) 0-0
3288 eiken Biedermeier stijl keukentafel 165 x 79 50-100
3289 set van zes Windsor stijl keukenstoelen 40-80
3290 eiken Art-deco tweedeurs theekastje met facetgeslepen glasdeuren 40-80
3291 eiken armstoel met gestoken bloem- en dolfijn decor in de rugleuniong 40-80
3292 paar teakhouten open boekenkasten met twee laden 200 x 97 70-120
3293 facetgeslepen teakhouten met zwart Art-deco gangspiegel met drie kapstokhaken 30-60
3294 ronde eiken Drentse klaptafel op een driepoot 111 cm. 30-60
3295 teakhouten Art-deco krukje (bankje) met twee armleuningen 30-60
3296 eiken tweedeurs (boeken)kast met facetgeslepen ruitjes 100-200
3297 vierkante eiken "Haagse School" plantentafel 0-0
3298 teakhouten tafel 160 x 85 40-80
3299 teakhouten salontafel met een lade 69 x 120 30-60
3300 teakhouten vierdeurs voorraadkast met twee laden en een onderlade 50-100
3301 zeskantige geelkoperen met melkglazen Art-deco stijl hanglamp 40-80
3302 eiken bidbankje 30-60
3303 Engelse eiken "ladderback" stoel en een Windsor keukenstoel 30-60
3305 set van drie Windsor keukenstoelen 0-0
3306 Engelse eiken drielaads commode 0-0
3307 Oudhollands eiken gestoken en getorste kruk 0-0
3308 eiken Art-nouveau tweedeurs boekenkastje met glasdeurtjes 40-80
3309 inheems houten stoeltje op drie poten 0-0
3310 facetgeslepen schoorsteenspiegel in een eiken lijst met o.a. een gestoken kuifje 158 x 80 49-89
3311 eiken hangboekenkastje met een deurtje 30-60
3313 set van vier eiken groen gestoffeerde medaillonstoelen 0-0
3314 Engels eiken klepbureautje 0-0
3315 rond eiken Art-deco salontafel 0-0
3316 eiken gestoken vierdeurs buffetkast met twee facetgeslepen glasdeuren (beschadiging aan blad) 40-80
3317 een paar en één Engelse eiken getorste kandelaar 0-0
3318 bidstoel met een biezen zitting 0-0
3319 hangolielamp schippertje net een wit aardewerk reservoir (in krat) 30-60
3320 Engels eiken Jacobijnen stijl tweedeurs linnenkast met twee laden 50-100