Catalogus van woensdag 06 februari           Kavels : 1281 - 1600 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
1321 Mobach Utrecht, keramiek vaas met groen en roodbruin lusterglazuur 40-80
1322 Biedermeier kerkboekje met beender oplegwerk (Duits) en een koperen tabaksdoosje met beschilderd Hollands winterlandschap 30-60
1323 "pietra dura" techniek, gekleurd ingelegd stenen tableau van een bakker met een schaal 40-80
1324 drie Indische gegraveerde tinnen theebussen 30-60
1325 18de eeuw baardmankruik 42 cm. 250-400
1326 paar Franse gekleurde aardewerk kandelaars 30-60
1327 Gouda Holland, gekleurd plateel siervaas 56 cm. (randschilfers aan onderzijde) 150-250
1328 paar en twee vergulde metalen wandlusters (in doos) 50-100
1329 Indisch gegraveerde tabakspot op een voet 0-0
1330 lot met divers Chinees blauw porselein en terr Dr;ft b;auwe bordjes 50-100
1331 krat met o.a. divers antiek tin en een koperen kwispedoor 50-100
1332 paar vergulde tweelichts Louis XV stijl wandlusters 30-60
1333 Japans lacqué schaal en twee kistjes en een Oosterse leer beklede kist 30-60
1334 19de eeuw Indisch gegraveerde koperen schaal 51 cm. 30-60
1335 Famille rose gekleurde Chinees porseleinen schotel met bloemdecor 22 cm, 30-60
1336 koperen met glazen vijflichts zakkroon met kristallen pegels 100-200
1337 geelkoperen koffieketel op klaauwpootjes en met leeuwenmaskers 30-60
1338 lot met divers tin w.o. een antieke litermaat 30-60
1339 lot met divers gekleurd Japans porselein 30-60
1340 A. Termote 1920 (Albert), houten sculptuur van een zittemde vrouw (herstelling aan voet) 200-300
1341 bewerkte geelkoperen gangspiegel met een facetgeslepen spiegel en met een borstelset 40-80
1342 antieke geelkoperen strijkbout 30-60
1343 mahonie Victoriaanse toiletspiel met een klep en twee laden 40-80
1344 rond notenhouten Art-nouveau gestoken étagère plantentafel 30-60
1345 mahonie Biedermeier tweedeurs rookkastje met een lade 40-80
1346 notenhouten Art-nouveau eendeurs hangkastje met kerfsnede 40-80
1347 ovaal mahonie dienblad met geelkoperen banden 30-60
1348 mahinie geschulpte Biedermeier gangspiegel 30-60
1349 lot met divers Chinees blauw en Imari gekleurd porselein 100-200
1350 19de eeuw Chinees blauwe gemberpot 30-60
1351 eiken gestoken dubbel bordenrek 30-60
1352 antieke roodkoperen appelketel en een doofpotje 40-80
1353 set van vijf achtkantige en geschulpte antieke Famille rose borden (schilfers) 23 cm. 100-200
1354 antieke geelkoperen beddepan 30-60
1355 set van zes antieke Imari gekleurde porseleinen borden (schilfers) 23 cm, 50-100
1356 antieke geelkoperen schuimspaan 0-0
1357 eiken Art-nouveau bordenrek en met elf Franse borden met blauw bloemdecor 30-60
1358 Chinees blauw porseleinen bord en twee kommen 30-60
1359 ronde Indisch gestoken bijzettafel met pauwen- en drakendecor 30-60
1360 ovaal mahonie dienblad met geelkoperen banden 30-60
1361 antiek chinees blauw gekleurd porseleinen schotel 29 cm. met een landschap met een boom en vrouwfiguur 70-120
1362 set van drie Chinees blauw porseleinen doppotjes met bloemdecor 17 cm. 70-120
1363 Chinees blauw porseleinen trekpotje 150-250
1364 lot met o.a. doverse Chinees blauwe kop en schotels 100-200
1365 lot met divers blauw em gekleurd Chinees porselein 100-200
1366 Imari gekleurde porseleinen dekselpot 30-60
1367 paar zeskantige Imari gekleurde porseleinen siervazen 25 cm, 40-80
1368 de Klauw, Deft blauw aardewerk houder met een oli- en azijnkruikje 150-250
1369 paar en één Chinese porseleinen kom met gekleurd bloemdecor 30-60
1370 Japans lak kist en een ficheskist met o.a. patelmoer inlegwerk 100-200
1371 palissanderhouten schrijfkist met met ingelegd parelmoer bloemdecor 30-60
1372 Gouda Holland, gekleurd herdenkingsbord Wilelmina 1923 (32 cm.) 30-60
1373 19de eeuw Chinees blauwe gemberpot met een deksel 40-80
1375 Biedermeier rood- met geelkoperen doofpot en een geeljkoperen waterketel 30-60
1376 mahonie Biedermeier haardscherm met geprint leer met decor van distels 40-80
1377 antiek goudweegschaaltje met gewichtjes en in een mahonie kistje 100-200
1378 Japans blikken beschilderd dienblad met een landschapsdecor en o.a. pagode's 40-80
1379 lotje met acht antieke bronzen gewichtjes gewichtjes 40-80
1380 antieke Chinees blauw gekleurde ghendi 150-250
1381 serie van veertien antieke Chinees blauw porseleinen schoteltjes 16 cm. 200-300
1382 antiek Chinees blauw porseleinen stroopkannetje (herstelling aan oor) 40-80
1383 set van drie Chinees blauw porseleinen schotels 16 cm. 50-100
1384 lot met o.a. Chinees blayw porseleinen kom en divers kop en schotels 100-200
1385 zeslichts Venetiaans glazen hangkroon met kristallen pegels 50-100
1386 bronzen zeslichts Empire stijl hangkroon 100-200
1387 ronde Biedermeier iepenhouten met geelkoperen voetenstoof en een roodkoperen waterketel 30-60
1388 noten met zwart Biedermeier theestoof 40-80
1389 paar gekleurde aardewerk koeien 40-80
1390 ronde Biedermeier notenhouten thee-emmer met geelkoperen binnenbak 30-60
1391 paar Chinees blauwe porseleinen gemberpotten met bloemdecor en houten opengewerkte deksel 40-80
1392 djattihouten Oosters gestoken hocker met een marmeren blad 80-130
1393 djattihouten Oosters gestoken hocker met een marmeren blad 80-130
1394 Oosterse lacqué hocker 40-80
1395 paar Chinees famille rose gekleurde vierkante vazen 40-80
1396 bewerkt geelkoperen schemerlampvoet met een driepoot en klauwpootjes (model kerkkandelaar) 50-100
1397 houten gestoken Chinese visser 30-60
1398 antieke bewerkte rood- met geelkoperen plantenbak met leeuwenmaskers en op klauwpoten 40-80
1399 koperen vijflichts kerkkandelaar op een driepoot 30-60
1400 Schoonhoven (ontwerp Frans van Katwijk), zwart plateel Art-deco vaas 17 cm. 30-60
1401 Arnhem, gekleurd paleel bord met bloemdecor 28 cm. 0-0
1402 Goedewaagen Holland, twee aardewerk tabakspotten met een geelkoperen deksel en met blauw decor 40-80
1403 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk wandbord met bloemdecor 30-60
1404 mahonie Victoriaanse kapspiegel met een klep 40-80
1405 19e eeuw Duits aardewerk kruik met tinnen montuur 40-80
1406 groengekleurde houten pied-de-stalle met o.a. vlinderdecor 40-80
1407 antieke roodkoperen Friese nagelemmer met een geelkoperen beugel 40-80
1408 Gouda Holland, gekleurd plateel bonbonschaaltje op voet 40-80
1409 gekleurd aardewerk plaquette van een koe 30-60
1410 blauw gekleurd Makkum plaquette met een Hollands rivierlandschap (beschadiging) 0-0
1411 paar gekleurde bisquit beelden van Japanse man- en vrouwfiguur (handje ontbreekt) 50-100
1412 lot met negen diverse o.a. Chinese ivoren beeldjes 100-200
1413 bronzen sculptuur van een koe, Germans (Akersloot) 2017 100-200
1414 twee paar Imari gekleurde aardewerk vaasjes 40-80
1415 paar geelkoperen met glazen Art-deco drielichts kandelaars 40-80
1416 vierdelig Indisch gestoken teakhouten mimiset 40-80
1417 schildpad lepeldoosje met beenderen pootjes 50-100
1418 antike geelkoperen gegraveerde tabaksdoos en twee antieke blikken beschilderde tabaksdozen 40-80
1419 paar bronzen Louis XVI stijl drielichts wandlusters met lristallen schaaltjes 40-80
1420 zeslichts koperen bolkroon met kwabornamentjes 100-200
1421 mahonie Louis XVI stijl pied de stalle met vier pilaren en met een roodmdmarmeren blad 70-120
1422 antieke Delft blauw schotel met een vrouwfiguur en bloemen- en fruitdecor 34 cm. (randschilfers) 50-100
1423 antieke Delft blauwe wandschoten met een bloemenmand 34 cm. (randschilfers) 40-80
1424 Chinees blauw porseleinen schotel met decor van een boom 25 cm. 50-100
1425 antiek gekleurd aardewerk bord met een spreuk en gedateerd 1810 (randschilfers) 22 cm. 40-80
1426 antiek gekleurd porseleinen bord 23 cm. met een man en vrouw "d'Oranje Zon aan 't Roer" (schi;lfertjes) 50-100
1427 antieke Delft blauw aardewerk bord met bloemdecor 23 cm. (schilfers) 30-60
1428 antieke iepenhouten voetenstoof en een ronde Biedermeier iepenhouten met geelkoperen voetenstoof 30-60
1429 ingelijste antieke merklap gedateerd 1785 40-80
1430 antiek mahonie haardscherm met een borduurwerk (kuif ontbreekt) 40-80
1431 antieke roodkoperen doofpot 30-60
1432 glazen zeslichts hangkroon met kristallen pegels 40-80
1433 ovaal geschulpt blauw porseleinen schaal met bloemdecor 30-60
1434 gekleurd Chinees porseleinen bord met Famille verte bloemdecor 24 cm. 0-0
1435 paar Chinees blauw porseleinen borden met bloemdecor 23 cm. 40-80
1436 Chinees blauw gekleurde porseleinen (fruit)schaal op een voet en met decor van een vrouw 27 cm. 40-80
1437 twee Chinees blauw porseleinen borden met een landschapsdecor 23 en 29 cm. (schilfers) 40-80
1438 Jo Boer ? , bronzen sculptuur met een zeemeermin op een marmeren voet, Kaagwek 1929 40-80
1439 antieke rood- met geelkoperen doofpot 30-60
1440 paar onyx met bronzen klokkenvazen 40-80
1441 antieke Indische kris in een houten schede en met zilver afgezet 40-80
1442 antieke Indische kris (zonder schede) met een ivoren handgreep 40-80
1443 antieke Indische kris (zonder schede) met een houten handgreep 30-60
1444 antiek enkelloops percussie jachtgeweer 150-250
1445 antiek dubbelloops jachtgeweer 150-250
1446 antiek Frans dubbelloops percussie jachtgeweer 100-200
1447 antiek Frans dubbelloops voorlader jachtgeweer 100-200
1448 antiek Frans dubbelloops percussie jachtgeweer 100-200
1450 antieke bajonet in een metalen schede 30-60
1451 Indische kris in een houten schede en een Indische kris zonder schede 40-80
1452 antieke bajonet in een metalen schede 40-80
1453 antieke bajonet in een metalen schede 30-60
1454 zes Delft blauw aardewerk pauwenborden, drie schteltjes en twee schoteltjes met bloemdecor 0-80
1455 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk vaas op een voet 30-60
1456 lot met divers blauw en gekkeurd Chinees porselein 100-200
1457 antieke bronzen bewerkte vijzel met twee oren 100-200
1458 De Duif Den Dolder, paar gekleurde plateel vazen (één met randschilfer) 30-60
1459 antieke blauw aardewerk plooischotel met een Bijbelse voorstelling 34 cm. (gekramde herstelling) 40-80
1460 set van vier antieke Imari gekleurde porseleinen borden 22 cm. 50-100
1461 lot met o.a. divers Chinees porselein 50-100
1462 notenhouten Biedermeier speeldoos met tien metalen platen 200-300
1463 geelkoperen Art-nouveau ketel op een komfoor in de stijl van Jan Eisenloeffel 40-80
1464 J.J. Ducel (Jean-Jacques) Me. de Froges Paris, g19de eeuw ietijzeren sculptuur van een everzwijn 61 x 33 en hoogte 46 cm. 1200-1500
1465 Japans lacqué tweedeurs bijouteriekastje met laadjes en een bovenklep (losse onderdelen) 40-80
1466 geelkoperen Ooster fegraveerde wandschotel met een gegolfde rand en met o.a. hanendecor 45 cm. 0-0
1467 parelmoer lepeldoosje met vier theelepels 0-0
1468 houten met gekleurd Art-deco aardewerk keukenpottenrek 70-120
1469 W.C. Brouwer, drie diverse groene keramiek kannen met een oor 30-60
1470 Arnhem, driedelig gekleurd plateel rookstel op een dienblad 30-60
1471 Famille rose gekleurd Chinees porseleinen schaal met een verzilverde draagbeugel 0-0
1472 geelkoperen Art-nouveau pendellamp met een bewetrkte glazen kap 80-130
1473 vierkante geelkoperen Art-nouveau pendellamp met een beschadigde melkglazen kap 0-0
1474 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk theebus en een kwispedoor 0-0
1511 Stoke on Trent, Engelse blauw gekleurde ingelijste tegel met een hond en een bok bij een stal 0-0
1512 ronde blauw gekleurde tegel met vier personen en in een ronde lijst 0-0
1513 twee antieke Hollands blauwe tegels 0-0
1514 tafeltje met twaalf Hollandse blauwe tegels 30-60
1515 twee blauwe twaalftegeltableaux met stasgezichten 40-80
1516 drie blauwe negentegeltableaux met boeren tafrelen 40-80
1517 lot met diverse o.a. antieke blauwe en mangaan tegels 70-120
1518 lot met diverse antieke Hollandse blauwe tegels 50-100
1519 lot met o.a. diverse antieke en Makkum tegels 30-60
1520 lot met zeven diverse antieke blauwe en gekleurde Hollandse tegels 40-80
1521 meerdelig Biedermeier porseleinen servies met bloem- en vogeldecor 100-200
1522 zes zwiebelmuster kop en schotels met een Meissen trekpotje, theebus en roomkan met zilveren montuur 80-130
1523 Herend Hungary decor Apponyi Maron, meerdelig porseleinen servies met rood gekleurd bladdecor 300-500
1524 cloisonné vaas met uilendecor en een paar cloissonné vaasjes met bloemdecor 40-80
1525 meerdelig porseleinen servies met visdecor 50-100
1526 Herend Hungary, gekleurde porseleinen schemerlampvoet met o.a. bloem- en vlinderdecor 40-80
1527 porseleinen met koperen schemerlampvoet met bloem- en vlinderdecor 40-80
1528 gekleurd porseleinen met geelkoperen schemerlampvoet met jongen en meisje 40-80
1529 Royal Copenhagen, moccaserviesje met bloemdecor, vijf kop en zes schotels 40-80
1530 gekleurd aardewerk wandschotel met vogel en bloemdecor, 40 cm 30-60
1531 paar Biedermeier gekleurde porseleinen siervazen met vrouwfiguren 40-80
1532 Napels, gekleurd porseleinen beeldengroep van kaartende mannen en vrouwen 70-120
1533 Dresden, gekleurd porseleinen kandelaar met een Putti en opgelegde bloemen 40-80
1534 Saksisch porseleinen beeldengroep met man- en vrouwfiguur (beschadiging) 30-60
1535 lot met diverse porseleinen beelden en KPM kop en schotel 50-100
1536 porseleinen gekleurde beeldengroep met een vrouwfiguur en putti's (vingertje beschadigd) 40-80
1554 Swarovski Esperanza 2014, kristallen miniatuur paard 50-100
1555 Swarovski Endangerd Wildlife, twee kristallen miniatuur gorillas 50-100
1556 Swarovski Woders of the Sea, kristallen mioniatuur met drie vissen (Communiy) 100-200
1557 Swarovski 2004, keistallen danmseres 100-200
1558 Swarovski Wonders of the Sea, kristallen miniatuur met twee vissen (Harmony) 100-200
1559 Swarovski Wonders of the Sea, miniatuur met een zeeschildpad (Eternity) 100-200
1560 Swarovski Siku 2011, kristallen miniatuur Polar Bear 100-200
1561 A.D. Copier, Leerdam glazen vaas met tincraquelé 40-80
1562 A.D. Copier, set van tien Leerdam glazen vingerkommen 40-80
1563 lot met divers geslepen kristallen voorwerpen (inhoud van kast) 0-200
1573 lot met divers o,a, emaille beschilderde (parfum}flacons 40-80
1574 groene beschilderde opaline vaas en een paar witte opaline vazen met dansende vrouwen 30-60
1575 19d eeuw glazen bokaal met inscriptie "Vivat Oranje" 50-100
1577 kristallen fruitschaal en een bonbonschaal op een voet 30-60
1578 paar kristallen karaffen met ruitenslijpsel 40-80
1579 vierkante geëtste glazen karaf 30-60
1580 kristallen koekpot met ruitenwaaierslijpsel op een onderschotel en een brokkenpotje 40-80
1581 geslepen kristallen koekpot op een onderschotel 40-80
1582 paar kristallen dekselcoupes 40-80
1583 kristallen pièce-de-milieu met waaierslijpsel 50-100
1584 gele glazen vaas met tincraquelé 30-60
1585 twee Swarovski kristallen draakfiguren (in doos) 50-100
1586 lot met diverse Swarovski miniaturen vnl. dierfiguren 100-200
1587 twee Swarovski kristallen Pierrot's (in doos) 50-100
1588 Swarovski kristallen dolfijnen en paard (Pegasus) 40-80
1589 twee Swarovski kristallen dekelnakjes (in kistje) 40-80
1590 lot met divers Swarovski kristal 50-0
1591 A.D. Copier en de Lorm, lot diverse Leerdam glazen w.o. Romanda 50-50
1592 lot met divers glas en kristal w.o. geëtste glazen 40-80
1593 set van drie kristallen coupes met accoladeslijpsel (schilfers) 50-100
1594 zestienlichts koperen hangkroon met kristallen pegels 50-100
1595 kristallen voupe en drie schotels (schilfers) 30-50
1596 kristallen karaf 0-0
1597 kristallen bowlstel met twaalfglazen en op een blad (schilfers) 30-60
1598 moderne rood gekleurde glazen schaal 0-0
1599 set van acht Moezel wijnglazen 0-0
1600 emaille beschilderde bowlpot op een voet en met elf bijpassende glazen 40-80