Catalogus van donderdag 07 februari           Kavels : 1601 - 2080 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
1601 A. van Gilst (Aarnout), olieverf op doel met een havengezicht met kranen en schepen 80-130
1602 H.C. Kranenburg (Hendrik Cornelis), olieverf op doek met een gezicht op de Amstel en de Magere Brug 80-130
1603 A. Torringa, olieverf op doek met een vaart en boerderijen 80-130
1604 aquarel met het Spaarne en de Waag te Haarlem, r.o. gesigneerd M.....horst Heemstede 40-80
1605 Henk Visser Gorinchem 20-5-'62, aquarel met een riviergezicht met schepen en kranen 40-80
1606 H. Wiegman, olieverf op doek met een heidemeer met bomen en een roeiboot 40-80
1607 Clement van Vlaardingen, olieverf op doek `met een landschap met een vaart en bomen (bij Tienhoven) 50-100
1608 olieverf op doek met een Parijs stadsgezicht met de Seine en Eiffeltoren 40-80
1609 T. W....ll '76, olieverf op doek met een stilleven met o.a. fruit 107 x 129 100-200
1610 Frans van Brederode, olieverf op doek met een havengezicht met vissers en een zeilschip 50-100
1611 olieverf op board met een portret van een Volendammer visserman, r.o. gesigneerd Staal ? 40-80
1612 H. Endlich (Jan Knikker), aquarel met een boerderij aan water 50-100
1613 L. Bander Lutomirski (Léonie) Edam 1925, olieverf op doek met een binnenplaats en een Oosterse vrouw met een kruik en diverse bloemen 40-80
1614 olieverf op doek met een boerderij aan een sloot met een houten brug 30-60
1615 Michael Kuzminich 1996, olieverf op doek "De Verleiding van St. Antonius" 137 x 127 (documentatie aanwezig) 100-200
1616 olieverf op een eiken paneel met een boeket bloemen in een vaas 40-80
1617 C. Cox (Cornelis), pasteltekening met een duinlandschap en een doorkijk naar zee 165 x 62 50-100
1618 C. Cox (Cornelis). pasteltekening met een landschap en een berkenboom aan water 83 x 74 50-100
1619 J. Zoetenlief Tromp (Jan) olieverf op en eiken paneeltje 9 x 14 cm. (zonder lijst) met een spelende kleuter in de zee 50-100
1620 olieverf op een eiken paneeltje met een duinpad r.o. gesigneerd Toets ? 40-8
1621 paar olieverf schilderen op een houten paneel met Hollandse ijsgezichten, r.o. monogram J.D. 100-200
1622 J. Scherrewitz (Johan Frederik Cornelius), olieverf op doek met een strandgezicht en garanalenvisser met paard en wagen 100-200
1623 Olaf '88 (Baltus), olieverf op doek met een masker 128 x 156 50-100
1624 olieverf op doek met een portret van een meisje en een hondje 200-300
1625 Tilly Moes, olieverf op een triplex paneel met een stilleven met bloemen en fruit 40-80
1626 J. Rijkelijkhuysetn (Hermanus Jan Hendrik) paar 19de eeuw olieverf op eiken panelen (pendant) zonder lijst met een landschap met bomen 200-300
1627 H. Everout 1898, olieverf op een paneel (zonder lijst) met een boslandschap en twee herten en een gezicht op een meer 50-100
1628 H. Balman (Hendricus), olieverf op een paneel met een strandgezicht met vissersvrouwen en bomschuiten 200-300
1629 olieverf op een eiken paneel met een landweg en bomen, l.o. gesigneerd P/A. Ssipperus 40-80
1630 monogram G.H.T. 1940 (T.G.H. van Hettinga Tromp), olieverf op doek met een "Wedgewood bordje met ananas" 100-200
1631 olieverf op karton met een impressionistisch landschap 0-0
1632 Arnout Colnot, olieverf op doek (verfschade) met een boerderij en huizen 100-200
1633 olieverf op doek met een botter op de helling, r.o. gesigneerd Peter R. 30-60
1634 olieverf op doek met twee mannen in een wijnkelder, l.o. gesigneerd 40-80
1635 olieverf op doek in een eiken lijst met een heidelandschap en een schaapskooi, r.o. gesigneerd 30-60
1636 (Hans) van Draanen '67, gouache met twee gezichten 50-100
1637 olieverf op doek met een boeket anemonen in een vaas, r.o. gesigneerd 50-100
1638 Cornelis de Bruijn, olieverf op doek met een witerlandschap en gezicht op Putten 50-100
1639 olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas, r.o. monogram 40-80
1640 Toon ? v. Ooyen, olieverf op doek met een boerderij en een molen 40-80
1641 Frans Meijers, olieverf op doek met een fruitstilleven 40-80
1642 L.P. Versteeg, olieverf op schilderskarton met een boerderij 30-60
1643 olieverf op doek (marouflé) met een vaart en twee schepen, r.o. gesigneerd 40-80
1644 Poppe Damave, aquarel met de kathedraal te Palma de Mallorca 50-100
1645 C.M. Koekkoek, olieverf op doek met een duinlandschap 40-80
1646 M. de Jongere (Marius Johannes), aquarel met een zeilschip en een kustplaats 40-80
1647 J v.d. Vuurst de Vries - Godin, olieverf op doek met een boeket bloemen (beschadiging in het doek) 40-80
1648 olieverf op een triplex paneel met een zeilschip op de rivier r.a. gesigneerd C. Hatenbeek ? 40-80
1649 Joh. Plas '44, olieverf op doek met liggende koeien in de wei 100-200
1650 Joh. Plas '56, olieverf op board met een stolleven met een schaal en een kruik 100-200
1651 atelierstempel Hein Heertjes, aquarel met een landweg en huizen 30-60
1652 Hein Heertjes, aquarel met een stalinterieur 30-60
1653 A.E. Gieben,, olieverf op een eiken paneel met een zeilschip op zee voor de kust 40-80
1654 olieverf op doek met een Rotterdams zeehavengezicht met diverse schepen, r.o. gesigneerd A. van ....? 100-200
1655 Koos Stikvoort, olieverf op een eiken paneel met vrouw en de was ophangen 100-200
1656 Koos Stikvoort 1954, olieverf op een eiken paneel met een non bij een poort 100-200
1657 Conrad (Kickert),, olieverf op doek met een stilleven met o.a. fruit op een tinnen schaal 200-300
1658 Conrad (Kickert), olieverf met een rotskust en een doorkijk naar zee 200-300
1659 Conrad 1917 (Kickert), tekening met een portret van een man 0-0
1660 J. v.d. Linde, olieverf op doek met een boerderij en landweg aan een vaart 50-100
1661 Wilm Roodhart, aquarel met een weidelandschap en een bruggetje 30-60
1662 Nefkens, gouache met een stalinterieur en schapen 40-80
1663 Jacques Mels, aquarel met een besneeuwd heuve;;andschap en bomen 30-60
1664 J. v. Gelder, olieverf op een triplex paneel met een stilleven met fruit 0-0
1665 K. Kos Koolhaalder (Klaas), olieverf op doek met een boeket rozen in een vaas 40-80
1666 monogram P.M.M. '14, olieverf (marouflé op triplex paneel) met gele tulpen in een rode vaas 30-60
1667 M. Roosenboom (Margaretha), aquarel met een boeket bloemen 40-80
1668 roodkrijttekening met een landschap met bomen 30-60
1672 gouache met een branding, r.o. gesigneerd S. van Beers 30-60
1673 olieverf op ovaal antiek eiken paneel (zonder lijst) met een landschap en huizen aan vaart 100-200
1674 olieverf op een paneel met een boeket bloemen in een vaas 40-80
1675 J.F. Geusebroek (Johannes Franciscus), potloodtekening met stadsgezicht Hoorn en haventoren 30-60
1676 J.F. Geusebroek (Johannes Franciscus), olieverf op doek met een dorpsgezicht Marken 1958 50-100
1677 W. Gdanietz (Wilhelm), olieverf op schilderskarton met een portret van een Volendammer visser 50-100
1678 Jan Weissenbruch, aquarel met een huis aan water en een afgemeerd zeilschip 100-200
1679 olieverf op een eiken paneeltje met een portret van een man naar van Mieris 30-60
1680 miniatuur portret van een vrouw 30-60
1681 D. Bles (David), 19de eeuw aquarel met een man met fles en een officier 100-200
1682 olieverf op een paneeltje met een portret van een Joodse man 39-69
1683 olieverf achter glas met een Zuideuropees huis op een rots 30-60
1684 olieverf op doek met een molen aan een riviertje 30-60
1685 J. den Klerck, olieverf op doek met een boslandschap en schaapskooien met een kudde schapen 50-100
1686 Tilly Moes, olieverf met een boeket rozen in een vaas 0-0
1687 H. Berlage, pasteltekening met viooltjes in een pot 30-60
1688 H. Berlage, pasteltekening met een boeket rode bloemen in een vaas 30-60
1689 Wim '78 (Theewis), olieverf met een portret van een clown 30-60
1690 Wim '76 en '77 (Theewis), twee olieverf met portretten van clowns 30-60
1691 Marja van der Burgt - van den Broek, olieverf op een paneel met drie "zotjes" 30-60
1692 olieverf op een paneel met bomen aan water, r.o. gesigneerd 30-60
1693 Jan Kelderman, olieverf op doek met een boerderij aan water 30-60
1694 Jan Kelderman, olieverf op doek met een polderlandschap met een roeiboot en palingfuiken 40-80
1695 Jan Kelderman, olieverf op doek met een grachtengezicht met huizen en een brug 40-80
1696 Jan Kelderman, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 30-60
1697 olieverf op een tripex paneel met een mannenportret, r.o. gesigneerd 30-60
1698 Ikt. Sumani, Indische aquarel met een ceremoniële optocht 40-80
1699 W. Hatty ...... Bali, olieverf op doek met een portret van een Indische man 30-60
1700 Arthur Dallmer, paar aquarellen met bospaden 30-60
1701 Saskia Hoogstraten, gouache met een slaapkamer en twee personen 40-80
1702 aquarel met drie zeilschepen op zee en monogram G. v.d. L paar aquarellen met een strand en zeilschepen 40-80
1703 olieverf op paneel met een kustgezicht en huizen en boten 30-60
1704 W. Raaphorst (Willem), olieverf op een triplex paneel met een boeket bloemen in een vaas 30-60
1705 19de eeuw miniatuur portret op ivoor van een luitenant. achterkant gedateerd 1831 50-100
1706 lot met o.a. zes aquarel miniatuur portretten van o.a. militairen 40-80
1707 lot met vier 19de eeuw o.a. aquarel en tekening van landschappen 40-80
1708 P. v. Meurs, olieverf op doek met een boerderij aan water 40-80
1709 J. Endlich, olieverf op doek met een boerijdeur en kippen 40-80
1710 olieverf op doek met een binnenplaats met kippen en een poort, l.o. gesigneerd 40-80
1712 F. Bosschaart 1911. pasteltekening met een huis en brug ( Brugge ? ) 30-60
1713 19de eeuw olieverf op doek met een heuvellandschap en een boerin met kind en schapen bij een brug 30-60
1714 Dominique 2001, aquarel met een witte kat 0-0
1715 Israelische aquarel met dansende en musicerende mannen 30-60
1716 zwartkrijttekening met een gezicht op een stadje en kerktoren 0-0
1717 C. van Rekum. olieverf op doek met een heidelandschap en berkenbomen 30-60
1718 C.. Sielens, olieverf op doek met een Madonna en kind in een rozenkrans 40-80
1719 W. Hoesen, olieverf op doek met een landschap met een vijver en een molen 40-80
1720 R/Borm '79, olieverf op board "Kelderhut in de schaduw" met een bosgezicht en een huisje 40-80
1721 olieverf op doek met een Zuideuropees heuvellandschap met twee figuren en een stadje, l.o. gesigneerd 0-0
1722 G. Stork, olieverf op doek met een polderlandschap net molens aan water 40-80
1723 T. W. Ros '97 (Theo), aquarel met twee maskers 40-80
1725 olieverf op doek met vrouwelijke naakten in een boslandschap 30-60
1726 19de eeuw pentekening met twee dansende apen in mannen- en vrouwenkleding 40-80
1727 August de C...... 1900, olieverf op een eiken paneel met een molen bij een sluis 40-80
1728 olieverf op doek met blauwe bloemen, r.o. gesigneerd 0-0
1729 olieverf op doek met een polderlandschap met riet 128 x 180 0-80
1730 C. de Bruijn (Cornelis), olieverf op doek met een boerderij aan water 40-80
1731 P. Blankevoort, olieverf op doek met zeilboten op het water 30-60
1732 P. Blankevoort, olieverf op doek met een zeilschip op zee 30-60
1733 olieverf op doek (zonder lijst) met drie mannen 0-0
1734 olieverf op doek met een zeegezicht en zeilboten r.o. gesigneerd 40-80
1735 olieverf op doek met een berglandschap en wadende koeien,l.o. gesigneerd 30-60
1736 olieverf op doek met een stadsgezicht en marktkoopluir.o. gesigneerd 40-80
1737 olieverf op schilderkarton met een boerderij aan water, l.o. gesigneerd 30-60
1738 Alfr. Daalman, olieverf op doek met een interieur met een boerin en kind 30-60
1739 olieverf op schilderskarton met een besneeuwde boerderij aan water en een zeilschip, l.o. gesigneerd 30-60
1740 paar olieverfschilderijen met zeilschepen in zwart met goudkleurige lijsten 50-100
1774 P. Wagenaar, olieverf op en paneel met een abstracte voorstelling 30-60
1801 J. Hebbelinck, kleurenets met een (Amsterdams ?) grachtengezicht en twee zeilschepen 40-80
1802 Anton Pieck (potlood gesigneerd), etsje met een straatje te Enkhuizen 40-80
1803 Anton Pieck, etsje met de Montelbaanstoren te Amsterdam 30-60
1804 Anton Pieck, ets "Plezierjacht in de 1te eeuw" bij Veere 40-80
1805 monogram W.K., houtsnede "grasmussen" l.o. potlood gesigneerd ,,,Kroes 30-60
1806 Frans Everbag, kleurenets met bloemen in een Oosterse blauwe vaas 30-60
1807 J.A. van Schooten (Jan Antonius) ets met een havengezicht Enkhuizen en met diverse vissersschepen 30-60
1808 Maarten Langbroek 1979, ets met Grote Markt te Haarlem 30-60
1809 Chris van der Woerd, kunstmap met diverse etsen 40-80
1810 Aat Veldhoen no. V '70, litho 15/70 met een erotische voorstelling 50-100
1811 paar 18de eeuw ingekleurde kopergravures met exotische vogels 50-100
1812 Frans Oerder, kleurenplaat met magnolia's 40-80
1813 Anton Heijboer 1961, ets "Het bloeien van uien" 300-500
1814 Greetje Grijpma 1987, kleuren linosnede 3/10 "Een andere Wereld met een vissersboot 0-0
1815 kleurenets 84/100 met een boer en twee paarden op een dijk, r.o. ? gesigneerd 40-80
1816 antieke gravure "de Koninklyje Bruyloft" 30-60
1817 Corneille '92, zeefdruk 206/250 met een vogel 100-200
1818 Corneille '75, zeefdruk 240/1000 met een vrouw en dierfiguren 40-80
1819 Corn. Brandenburg, kleurenets 83/250 met Damrak te Amsterdam 40-80
1820 set van vier 19de eeuw staalgravures met Militaire officieren (veldheren) i 80-130
1821 18de eeuw kopergravure met een gezicht op Osdorp 0-0
1822 antieke gravure "Amsterdam aan de Waterkant van 't Y te sien" 30-60
1823 antieke ingekleurde gravure met Paleis op de Dam 40-80
1824 Tj. Bottema, kleurenets "Kraaien op het ijs" 40-80
1825 Fouquet jr., paar kleurengravures met Nieuw-Markt en Haarlemmer-Poort te Amsterdam 30-60
1834 kleurenplaat met een polderlandschap en eenden (J. Wessels) 30-6
1836 doos met o.a. divers grafiek 40-80
1837 Jef van Turenhout, kleurenlitho met een vrouwfiguur "de afspraak" 50-100
1838 Jef Turenhout, litho 13/96 op zilverkarton met een portret van een vrouw met ontblote borsten 50-100
1839 Jef van Turenhout, kleurenlitho 37/96 met een portret van een vrouw met een bloem 50-100
1840 paar antieke gravures met de Oude Kerk en opstand anno 1578 te Amsterdam 30-60
1841 Leemtje Linders 91?100 eigen druk met o.a. etstechniek, drie vogels en bomen in een duinlandschap "Kopperprent '94" 50-100
1842 Th. Ros '77, (Theo), ets "Hollands theeuurtje" 40-80
1843 druk op doek met een paardentram en diverse figuren 0-0
1844 kleurendruk met een Zuidfranse vissershaven (l.o9. C. Gorbateff 1928 ?) 30-60
1845 Herman Brood, plaat met "Mick Jagger Performance" 0-0
1846 ingelijste landkaart "Caerte van noorthollant" 30-60
1847 David Durham '87, kunstdruk 2/150 met café Reijnders te Amsterdam 0-0
1848 Dick Hogewoning '90, ets met een kustdorp en een vuurtoren (Katwijk ?) 30-60
1849 Peter Drenth, linoleumdruk met Concertgebouw en een Amsterdamse tram 40-80
1850 Engelse kleurenplaat "Morning" met ruiters en jachthonden 30-60
1851 kleurenets Amsterdams grachtengezicht met Montelbaenstoren, r.o. gesigneerd Brouwer ? 30-60
1852 kleurenplaat in een goudkleurige lijst en met een zwarte glazen passe partout 0-0
1853 doos divers met o.a. religieus en Japans grafiek 40-80
1854 lot met negen o.a. religieus grafiek 40-80
1855 kleurenplaat met een driemaster zeilschip 0-0
1856 litho met twee Volendammer visserjongens naar Cees Bolding 30-60
1857 doos met diverse o.a. oosterse tapijtjes 40-80
1858 oosters tapijt, Herez 285 x 230 (sleets) 50-100
1859 doos met diverse o.a. oosterse tapijtjes 40-80
1860 paar kleurenplaten met "Kuifje" voorstelling 30-60
1861 plaat "Baljuwschap van Kennemerland" 0-0
1862 kleurenplaat "door-ijzing der eenige koopvaardij-schepen" 30-60
1863 twee langqwerpige kleurenplaten met Zaanse molens 0-0
1864 doos met o.a. oosters grafiek 0-0
1865 Willem Hopman 1992, ets met "Huis van Zessen" 0-0
1866 paar Franse kleurenplaten met parktaferelen 30-60
1867 Franse kleurengravure met een saloninterieur "le Bal Paré" 30-60
1868 Joh. Josseaud, ets met Leidsegracht Amsterdam en Frans Loenen hofje Haarlem 30-60
1869 paar Franse kleurenlitho's met spotprenten van honden "comme nos maâtres" 40-80
1870 gravure met Zuiderkerk te Amsterdam 0-0
1871 Willem Thijs (potlood gesigneerd) serie van zes kleurendrukken 40-80
1872 gravure met een zeeslag en een portret van Admiraal Adriaan Bankert 30-60
1873 ingelijste stadskaart Bruxelles 30-60
1874 paar kleurenplaten met Spaanse stadsgezichten 0-0
1875 vier diverse moderne ingelijste kunstwerken met een abstracte voorstelling in reliëf o.a. gesigneerd J. v.d. Venne '84 50-100
1876 Anneke van der Mandele, zeefdruk 9/20 "in the ...... spirit" 30-60
1877 Robert Benson, kleurenplaat "Coca Cola" 30-60
1878 set van vier Japanse lacqué panelen met o.a. vrouwfiguren 40-80
1879 paar 16de eeuw boekwerken "Beschryvind der Stad Amsterdam" 40-80
1880 kleurendruk met een ruiter te paar (Capriole), Spanish Riding School Vienna 0-0
1910 oosters tapijt, Bidjar 250 x 350 0-300
1911 oosters tapijt, Hamadan loper 220 x 97 40-80
1912 oosters tapijt, loper 208 x 80 50-100
1913 oosters tapijt met o.a. dierfiguren 218 x 143 70-120
1914 oosters lopertje, Mir 145 x 71 30-60
1915 oosters tapijt, 175 x 94 50-100
1916 oosters tapijt, 160 x 80 40-80
1917 oosters tapijt, Indo Herez plm. 170 x 240 40-80
1918 oosters tapijt 200 x 120 40-80
1919 oosters tapijt, loper 290 x 77 50-100
1920 oosters tapijt, Herez plm. 250 x 335 met beschadiging 50-100
1934 oosters tapijt (sleets) 158 x 203 0-0
1935 oosters tapijt, 90 x 150 30-60
1936 oosters tapijt, Bidjar 175 x 241 (slijtageplek) 0-0
1937 oosters Beloutch kussen 85 x 70 30-60
1938 twee oosterse kussens 40-80
1939 doos met diverse tapijten 30-60
1987 set van vier notenhouten Biedermeier stijl stoelem met een gestoken kuifje 40-80
2041 doos divers met o.a. (kunst)boeken, affiche PM en(Boheems) kristal 30-60
2042 doos divers met o.a. wandversiring en een kindergrammofoon met singles 30-60
2043 doos divers aardewerk (w.o. Makkum) en een doos met glaswerk 30-60
2044 doos divers met o.a. boeken en grafiek (o.a. naakt en Krommenie) 30-60
2045 twee dozen divers met o.a. lampevoeten 30-60
2046 doos met glaswerk 0-0
2047 twee dozen met o.a. serviesgoed 30-60
2048 twee dozen met boeken 0-0
2049 twee dozen met l.p.'s 0-0
2050 doos met een zakkroon en twee plafonnières 30-60
2051 twee dozen met divers glaswerk 30-60
2052 drie dozen met divers serviesgoed 40-80
2053 doos met divers ijzer, koper en tin 30-60
2054 twee dozen met o.a. Oosterse vaas en een theestoof 0-0
2055 twee dozen divers met o.a. verlichting en een pop 30-60
2056 twee dozen met divers koperwerk 30-60
2057 doos met o.a. diverse l.p.'s 0-0
2058 twee koffertjes met l.p.'s 0-0
2059 doos divers met o.a. blik en tin 39-70
2060 twee dozen met o,a, divers aardewerk en serviesgoed 30-60
2061 vier dozen met divers glaswerk en kristal 50-100
2062 doos met twee P. Regout serviezen 40-80
2063 twee dozen met o.a. divers serviesgoed en aardewerk 40-80
2064 doos divers met o.a. houtwerk w.o. koffiemolen en Hindelopen 30-60
2065 twee dozen met o.a. antiek koper en plate 40-80
2066 doos met divers o.a. antiek tin 40-80
2067 twee dozen met servies 30-60
2068 twee dozen met servies 30-60
2069 twee dozen met servies 30-60
2070 twee dozen met drie hangolielampen "schippertje" 40-80
2071 doos met o.a. divers glaswerk 0-0
2072 twee dozen divers met o.a. miniatuur houten schouwen en poppen 40-80
2073 doos met o.a. divers koperwerk wn plate 40-80
2074 twe dozen met o.a. divers serviesgoed 30-60
2075 doos divers met o.a. koperen ketel en een blikken documentenkist 30-60
2076 twee dozen met divers houtwerk w.o. karnton en statief 30-60
2077 twee dozen divers met o.a. blik en kandelaars 30-60
2078 doos met o.a. divers platde 30-60
2079 drie dozen met o.a. divers glaswerk 40-80
2080 doos met o.a. Regout aardewerk 30-60