Catalogus van dinsdag 16 april           Kavels : 2001 - 2260 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
2001 antieke Franse tweegewicht koperen comtoise wandklok met bloemdecor en een bloemslinger 50-100
2002 antieke enkelgebogen Hollandse notenhouten secretaire met een keldertje en een gebogen interieur 200-300
2003 facetgeslepen Mechelse gestoken schoorsteenspiegel met o.a. leeuwenkoppen 104 x 151 50-100
2004 19de eeuw eiken tweedeurs Fries kabinet op een drielaads onderkast 100-200
2005 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 50-100
2006 antiek mahonie Louis XVI stijl klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en met koper ingelegde bies 100-200
2007 rechthoekige antiek Engelse eiken "tilt top" klaptafel op een driepoot 60 x 85 50-100
2008 antiek mahonie Louis XVI stijl Hollands tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast (ladetrekker ontbreekt) (ongerestaureerd) 100-200
2009 antieke Engelse staande klok met een geschilderde wijzerplaat en in een eiken met mahonie kast, achrdaags uurwerk 100-200
2010 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en een bovenlade 100-200
2011 antiek mahonie pottenkastje met een lade en op gebogen pootjes 40-80
2012 18de eeuw Engelse eiken tweedeurs tuigkast met drie laden en vier schijnladen 100-200
2013 Schwarzwald tweegewicht schilderijklok met een glazen beschilderde wijzerplaat met cavalaristern 40-80
2014 mahonie Victoriaanse klepsecretaire net een bovenlade en een drielaads onderkast en met gestoken ornamenten 100-200
2015 antieke Hollands eiken Louis XVI stijl zeslaads chiffonniëre ladenkast met volle pilaren 100-200
2016 antiek boeren eiken tinbuffet met een tweedeurs onderkast en twee laden 150-250
2017 antieke bronzen Empire stijl pendule met een Cupido beeld, touwslinger ontbreekt 400-600
2018 19de eeuw Engels eiken vierlaads secretaire met een tweedeurs boekenkastopstand en met inlegwerk 100-200
2019 mahonie Duits Biedermeier halstoeltje met beschilderd hertendecor 40-800
2020 18de eeuw donker grenen Noordhollandse vierdeurs porseleinkast met twee glasdeuren 300-600
2021 antieke eiken Friese staartklok met een bruidskrans 100-200
2022 antieke boeren eiken tafel 98 x 208 100-200
2023 zwart met goudkleurige Willem III hangoortafeltje op wieltjes 40-80
2024 eiken Biedermeier tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast 100-200
2025 antieke eiken Friese staartklok 100-200
2026 noten met wortelnoten theetafel met een lade en twee uittrekbladen 50-100
2027 ovale geschulpte mahonie Biedermeier salontafel met twee laden en op een gestoken vierpoot 40-80
2028 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en met een opegestoken kuif 100-200
2029 notenhouten Biedermeier tweegewicht Weense regulateurklok 200-300
2030 notenhouten met beige velours gestoffeerd Louis XV stijl salonameublement met een tweezits bankje en twee fauteuils 200-300
2031 notenhouten Biedermeier sofa met een rood gestreepte stoffering 200-300
2032 antieke iepenhouten eendeurs hoekkast met een paneeldeur hoogte 2.25 mtr. 150-250
2033 Schwarzwald tweegewicht wandklok met een houten besc hilderde wijzerplaat 40-80
2034 ovale geschulpte mahonie Biedermeier tafel 105 x 140 op een vierpoot 50-100
2035 set van vier Biedermeier stijl stoelen met steekwerk in de kap en roze velours zitting 30-60
2036 eiken Biedermeier (keuken)tafel met twee laden 82 x 168 100-200
2037 set van zes Biedermeier mahonie stoelen w.o. twee armstoelen (fineerschade) 100-200
2038 mahonie Louis XVI stijl trumeau met een lade en een ingelegde bies en op koperen pootjes 150-250
2039 mahonie Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten en met een los glazen dienblad 100-200
2040 19de eeuw Hollands eiken tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast 100-200
2041 antieke eiken Friese staartklok 100-200
2042 antiek notenhouten gestoffeerd Empire stijl r tweezits bankje (gereconstrueerd) 300-500
2043 antiek mahonie Louis XVI stijl klepsecretaire met een tweedeuras onderkast en met een ingelegde bies 100-200
2044 antiek Franse Napoleon III stijl eendeurs kast met divers intarsia inlegwerk en met een wit marmeren blad 500-700
2045 antieke Franse Louis XV stijl Boulle pendule met koper en schildpad inlegwerk (tweede periode) 900-1200
2046 paar bijpassende vijflichts kandelaars 100-200
2047 Empire stijl mahonie gestoffeerd fauteuiltje met koperen ornamenten 100-200
2048 mahonie Biedermeier tweedeurs glaskast met gestoken ornamenten en een onderlade 100-200
2049 antieke Friese stoelklok 200-300
2050 mahonie Willem III coulissentafel met vijf grenen tussenbladen 102 x 126 - 400 100-200
2051 set van vier mahonie Biedermeier stoelen met een gestoffeerde zitting 50-100
2052 19de eeuw Engels mahonie met teakhouten vijlaads "Military Chest" met koperen beslag en handgrepen, tweedelig 200-300
2053 antieke Hollandse palissanderhouten bajo barometer (defecter kwikbuis) 100-200
2054 18de eeuw donker grenen tweedeurs aanrechtkast 100-200
2055 18de eeuw mahonie Hollands gebogen vierladenkast op klauwpoten 200-300
2056 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten, bovenlade en binnenladen 100-200
2057 antieke eiken Empire stijl vierladenkast met zwarte pilaren 70-120
2058 antiek Hollands noten met zwart schrijfkabinet net eeb tweedeurs en drielaads onderkast op klauwpoten en met een eendeurs porseleinkast opstand 300-500
2059 ovaal Victoriaans mahonie étagère bijzettafel met divers inlegwerk 40-80
2060 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkastje met een bovenlade en met toogdeuren 100-200
2061 Parkinson Lancaster, antiek Engels mahonie staand horloge met een bronzen wijzerplaat met een scheepjesmechaniek en met datumaanduiding 400-600
2062 notenhouten vierlaads commode, 18de eeus model 100-200
2063 antiek mahonie eendeurs hangvitrinekastje 100-200
2064 antiek donker grenen tweedeurs Drents kabinet met een drielaads onderkast 100-200
2065 antieke eiken Friese Staartklok 100-200
2066 antiek mahonie Empire stijl tweedeurs klapbuffet net een lade en twee klauwpoten 150-250
2067 set van zeven mahonie Biedermeier stoelen met steekwerk met een bijpassende armstoel en een beschadigde armstoel 150-250
2068 Duits notenhouten eendeurs servieskast met een drielaads onderkast en met een gestoken kuifje 100-200
2069 Franse legering met zwart marmeren pendule met twee meisjesfiguren en met één vijflichts kandelaar 100-200
2070 langwerpig geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een driepoot met steekwerk 70-120
2071 set van vier EngelseVictoriaanse mahonie stoelen met een gestoffeerde zitting 50-100
2072 antieke opengewerkte goudkleurihe spiegel 200 x 94 met een verlaagde trumeautafel met een marmeren blad hoogte 69 cm. 0-0
2073 antieke Engelse mahonie banjo barometer met een thermometer en divers inlegwerk en een kwikbuis 100-200
2074 noten met zwart Biedermeier damescilinderbureautje met een open onderstel 100-200
2075 opengewerkte goudkleurige gangspiegel met o.a. een vrouwenhoofd en met facetgeslepen (beschadigde) spiegel 80-130
2076 mahonie met velours gestoffeerde Biedermeier damesvoltaire 50-100
2077 notenhouten Duits Biedermeier vrijslinger regulateurklok 50-100
2078 eiken Willem III eendeurs met een facetgeslepen spiegeldeur en een onderlade2079 100-200
2079 bijpassende eiken Willem III vijflaads commode met een wit marmeren blad en een facetgeslepen spiegelopstand 100-200
2080 bijpassend eiken Willem III nachtkastje met een lade en marmeren blad 40-80
2092 eiken Art-nouveau tweeders boekenkast met glasdeuren 100-20
2093 antiek Franse koperen met marmeren pendule (touwslinger) 70-120
2094 antieke eiken dekenkist met palissanderhouten inlegwerk 100-200
2095 ronde Engelse eiken pubklok 40-80
2096 groen velours gestoffeerd mahonoe Victoriaans tête-à-têter bankje 200-300
2097 set van vier mahonie Biedermeier stoelen met bruin leer gestoffeerde zitting 50-100
2098 antieke mahonie Queen Anne stijl hangoortafel 108 x 116 80-130
2101 eiken Biedermeier vierladenkast 80-130
2102 Engelse eiken getorste hangoortafel 89 x 121 40-80
2103 paar mahonie Biedermeier stoelen met een open gestoken rugleuning en roze velours stoffering 40-80
2104 Franse (Vretons) eiken schrijftafel met een lade en met een gestoken onderstel met o.a. leeuwenkopjes 80 x 135 100-200
2105 set van vier Franse eiken gestoken en getorste eetkamerstoelen met groene gestreepte velours stoffering 80-130
2106 mahonie Biedermeier gestoken haardscherm op een vierpoot en met geborduurd bloemstuk 70-120
2107 rood velours gestoffeerde noten met zwart Biedermeier bureaustoel 50-100
2108 mahonie Biedermeier kaarttafel op een gestoken vierpoot 50-100
2109 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 200-300
2110 ronde Biedermeier zwart gepolitoerde plantentafel op een spinnekop driepoot en met een eiken blad 50-100
2111 notenhouten Chippendale stijl bureaustoel met o.a. gestoken arendskoppen en op klauwpoten 50-100
2112 paars velours gestoffeerde Chippendale stijl oorfauteuil op een mahonie gestoken onderstel met klauwpoten 150-250
2113 vergulde legering met groen onyx Franse pendule met een vrouwfiguur 70-120
2114 noten met zwart Biedermeier naaitafel met een klep en divers steekwerk 80-130
2115 Victoriaanse mahonie gestoffeerde damesstoel met steekwerk in de rug 50-100
2116 mahonie Victoriaans Chippendale stijl rweedeurs vitrine-hoekkast met glasdeuren en met o.a. een gestoken kuif 100-200
2149 paar eiken armstoelen met een gestoken kuif en met gevlochten riet 50-80
2150 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 100-200
2151 [alissanderhouten Art-deco vierdeurs boekenkast met twee glazen schuifdeuren 200-300
2152 bijpassend palissanderhouten Art-deco tweedeurs boekenkast met een open schap 100-200
2153 Engels eiken getorst hangoortafeltje 40-80
2154 notenhouten Louis XVI stijl fauteuil met een strikkuifje 40-80
2155 Franse notenhouten gestoken armstoel met velours stoffering 70-120
2156 paar Franse Louis XV stijl lacqué dames- en herenfauteuil met een gebloemde stoffering 200-300
2157 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
2158 antieke gekleurde boerenwagen met o.a. een beschilderd wagenschot met een spreuk en gedateerd 7 mei 1949 Hoeve "Weltevreden " Zuidervaart Z. en N. Schermer 500-700
2159 dubbele eiken rolluik archiefkast 100-200
2160 plat eiken partnerbureau met zes laden en met vier drieladenblokken 100-200
2161 antieke zwarte houten kolommenpendelule met getorste kolommen en met divers inlegwerk 100-200
2162 notenhouten gestoken Duits Biedermeier tweedeurs kastje met een lade (fineerschade op blad) 40-80
2163 set van vier boeren Empire stijl antieke iepenhouten stoelen met biezen zitting (één poot beschadigd) 40-80
2164 19de eeuw Franse eiken vierdeurs boekenkast met twee glasdeuren en twee laden en met een gestoken kuif, hoogte 2,68 mtr. 200-300
2165 notenhouten Biedermeier paardjesregulateurklok 50-100
2166 antieke eiken boeren tafel met een kersenhouten blad 81 x 148 en vier eiken knopstoelen met een biezen zitting 100-200
2167 antieke eiken linnenpers op een tweedeurs onderkast met een lade 70-120
2168 eiken Biedermeier cilinderbureau met een tweelaads onderkast en uittrekblad en met een tweedeurs opstand met glasdeuren 100-200
2169 ronde Franse schoolklok met slagwerk 40-80
2170 ovale mahonie Victoriaanse tafel op een gestoken 40-80
2171 set van vier nahonie Victoriaanse stoelen met lichtblauwe velours stoffering 40-80
2172 mahonie Biedermeier eendeurs kast met een onder- en bovenlade (diverse beschadiging) 40-80
2173 antieke kersenhouten stickbarometer 40-80
2174 notenhouten Biedermeier cilinderbureau met een tweedeurs onderkast en met een tweedeurs opstand met glasdeuren 100-200
2175 notenhouten Biedermeier naaitafel met twee laden en een klep 40-80
2176 eiken Art-nouveau rolluikarchiefkast met twee onderladen en steekwerk 200-300
2177 mahonie gestoffeerde Biedermeier sofa 150-250
2178 notenhouten Louis XV stijl gestoken eendeurs buffet met een facetgeslepen spiegelopstand en een gestoken kuif 80-130
2179 notenhouten Duits Biedermeier schoorsteen- of gangspiegel 107 x 195 50-100
2180 mahonie Duits Biedermeier vierladenkast 50-100
2181 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
2182 Duits eiken gestoken halfrond tweedeurs buffet met een opstand en met twee laden en een uittrekblad 50-100
2183 antieke mahonie klepsecretaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 100-200
2184 mahonie Biedermeier klepsecretaire met gestoken ornamenten en een tweedeurs onderkast 100-200
2185 notenhouten armstoel met o.a. gesoken acanthusbladeren en geborduurde stoffering 40-80
2186 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs vertigo jast met een lade 50-100
2187 wortelnoten Hollands gebogen drieladenkast op klauwpoten 70-120
2188 mahonie Biedermeier tweedeurs glaskast met binnenladen en een onderlade 100-200
2189 notenhouten Biedermeier paardhesregulateurklok met slagwerk 40-80
2190 ovale mahonie Biedermeier coulissentafel met twee tussenbladen en op een gestoken driepoot 50-100
2191 set van vier mahonie Biedermeier stoelen w.o.. twee armstoelen (beschadiging) 50-100
2192 ronde geschulpte manonie Biedermeier tafel op een 1.12 mtr. 40-80
2193 set van vier Franse eiken stoelen met een opengestoken rugleuning en kuif 80-130
2194 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs vertigokast met een lade 80-130
2195 antieke Hollandse enkelgebogen teakhouten vierlaads commode 100-200
2196 mahonie Biedermeier bonheurkast met een ovale glasdeur en een opengestoken kuif en op een tweedeurs gebogern onderkast 200-300
2197 iepenhouten Friese staartklok met een wekkermechaniek 50-100
2198 eikenn Duits Art-nouveau gestoken bureau met twee onderkasten en met een tweedeurs opstand 100-200
2199 eiken Biedermeiers zeslaads chiiffonnière ladenkast met een secretairelade 80-130
2200 notenhouten Art-nouveau gestoken tweedeurs kast met facetgeslepen glasdeuren en met een onderlade 100-200
2201 Schwarzwald tweegewicht appelklok met een houten beschilderde wijzerplaat 30-60
2202 19de eeuw eiken tweedeurs buffetje met een gebroken roodmarmeren blad 50-100
2203 notenhputen fauteuil met gestoken acanthusbladen en met gekleurd velours stoffering met vogeldecor 49-80
2204 wortelnoten Hollands tweedeurs porseleinkastje met een gebogen drielaads onderkast op klauwpoten 250-400
2205 ronde koperen Art-nouveau kolompendule 30-60
2206 Engels mahonie tweedeurs vitrinekastje met een gestoken rand 50-100
2207 Engels mahonie plat bureau met een leren blad en met twee vierladenblokken 100-200
2208 notenhouten Franse gestoken zesdeurs Henri-deux buffetkast met o.a. facetgeslepen ruitjes 250-400
2209 achtkantig eiken theekastje met een klep en op een getorst onderstel (glasschade) 50-100
2210 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs vertigo kast met een opstand en met volle pilaren 100-200
2211 drie en twee Biedermeier oortjesstoelen 40-8
2212 mahonie Victoriaans tweedeurs kabinet met gestoken ornamenten en op een vierlaads onderkast 100-200
2213 Franse legering pendule met een vrouwfiguur 30-60
2214 notenhouten Fuits Biedermeier tweedeurs vertigo kastje met een lade 80-130
2215 mahonie Art-nouveau étagère theetafel 40-80
2216 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs kast met een lade en met volle pilaren 100-200
2217 set van vier groen velours gestoffeerde Oudhollandse eiken met ebbenhout stoelen met gestoken vrouwenhoofdjes 40-80
2218 mahonie Victoriaanse vijfladenkast 70-120
2219 notenhouten Davenport scheepsbureau met een ingelegde biers en met vier zijladen 100-200
2220 eiken gestoken vijfdeurs buffetkast met facetgeslepen ruitjes 100-200
2221 eiken met coromandelhouten Amsterdamse School pendule met slagwerk 50-100
2222 berkenhouten Duits Biedermeier eendeurs linnenkastje met schijnlade (secretaire model) 100-200
2223 antieke Engelse "tripod" klaptafel op een driepoot en met een rechthoekig blad 55 x 63 40-80
2224 18de eeuw wortelnoten tweedeurs kabinet op een gereconstrueerde drielaads onderkast (ongerestaureerd) 100-200
2225 notenhouten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten (diverse fineerschade) 80-130
2226 Victoriaanse eiken (salon)tafel met een gestoken rand en op vier gebogen poten met klauwpoten 70 x 123 40-80
2227 notenhouten Duits Biedermeier naaitafel met een lade 40-80
2228 notenhouten Duits Biedermeier plat bureau met drie laden en met twee onderkastjes 40-80
2229 notenhouten Friese staartklok met maanaanduiding 40-80
2230 ovale verlaagde wortelnoten Victoriaanse salontafel met intarsia inlegwerk (met een glazen bescherblad) 40-80
2231 verlaagde Franse notenhouten Henri-deux salontafel 105 x 114 40-80
2232 Franse eiken vierdeurs buffetkast met twee gekleurde glas-in-lood deuren met o.a. leeuwendecor 100-200
2233 Friese stoelklok 100-200
2234 eiken rolluikbureau met een s-rol en op twee vierladenkasten 100-200
2235 ronde mahonie salobtafel 70 cm. op een verlaagde mahonie Biedermeier vierpoot 30-60
2236 eiken met palissanderhouten tweedeurs rankenkast met twee laden en gestoken leeuwenkoppen 100-200
2238 mahonie gestoken met paars velours gestoffeerde Louis XV stijl fauteuil 50-100
2239 set van vier mahonie Victoriaanse Queen Anne stijl stoelen (afwijkende stoffering) 30-60
2240 notenhouten Franse gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast met facetgeslepen ruitjes 100-200