Catalogus van dinsdag 16 april           Kavels : 2001 - 4320
Kavel Omschrijving Taxatie
2001 antieke Franse tweegewicht koperen comtoise wandklok met bloemdecor en een bloemslinger 50-100
2002 antieke enkelgebogen Hollandse notenhouten secretaire met een keldertje en een gebogen interieur 200-300
2003 facetgeslepen Mechelse gestoken schoorsteenspiegel met o.a. leeuwenkoppen 104 x 151 50-100
2004 19de eeuw eiken tweedeurs Fries kabinet op een drielaads onderkast 100-200
2005 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 50-100
2006 antiek mahonie Louis XVI stijl klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en met koper ingelegde bies 100-200
2007 rechthoekige antiek Engelse eiken "tilt top" klaptafel op een driepoot 60 x 85 50-100
2008 antiek mahonie Louis XVI stijl Hollands tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast (ladetrekker ontbreekt) (ongerestaureerd) 100-200
2009 antieke Engelse staande klok met een geschilderde wijzerplaat en in een eiken met mahonie kast, achrdaags uurwerk 100-200
2010 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en een bovenlade 100-200
2011 antiek mahonie pottenkastje met een lade en op gebogen pootjes 40-80
2012 18de eeuw Engelse eiken tweedeurs tuigkast met drie laden en vier schijnladen 100-200
2013 Schwarzwald tweegewicht schilderijklok met een glazen beschilderde wijzerplaat met cavalaristern 40-80
2014 mahonie Victoriaanse klepsecretaire net een bovenlade en een drielaads onderkast en met gestoken ornamenten 100-200
2015 antieke Hollands eiken Louis XVI stijl zeslaads chiffonniëre ladenkast met volle pilaren 100-200
2016 antiek boeren eiken tinbuffet met een tweedeurs onderkast en twee laden 150-250
2017 antieke bronzen Empire stijl pendule met een Cupido beeld, touwslinger ontbreekt 400-600
2018 19de eeuw Engels eiken vierlaads secretaire met een tweedeurs boekenkastopstand en met inlegwerk 100-200
2019 mahonie Duits Biedermeier halstoeltje met beschilderd hertendecor 40-800
2020 18de eeuw donker grenen Noordhollandse vierdeurs porseleinkast met twee glasdeuren 300-600
2021 antieke eiken Friese staartklok met een bruidskrans 100-200
2022 antieke boeren eiken tafel 98 x 208 100-200
2023 zwart met goudkleurige Willem III hangoortafeltje op wieltjes 40-80
2024 eiken Biedermeier tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast 100-200
2025 antieke eiken Friese staartklok 100-200
2026 noten met wortelnoten theetafel met een lade en twee uittrekbladen 50-100
2027 ovale geschulpte mahonie Biedermeier salontafel met twee laden en op een gestoken vierpoot 40-80
2028 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en met een opegestoken kuif 100-200
2030 notenhouten met beige velours gestoffeerd Louis XV stijl salonameublement met een tweezits bankje en twee fauteuils 200-300
2031 notenhouten Biedermeier sofa met een rood gestreepte stoffering 200-300
2032 antieke iepenhouten eendeurs hoekkast met een paneeldeur hoogte 2.25 mtr. 150-250
2034 ovale geschulpte mahonie Biedermeier tafel 105 x 140 op een vierpoot 50-100
2035 set van vier Biedermeier stijl stoelen met steekwerk in de kap en roze velours zitting 30-60
2036 eiken Biedermeier (keuken)tafel met twee laden 82 x 168 100-200
2037 set van zes Biedermeier mahonie stoelen w.o. twee armstoelen (fineerschade) 100-200
2038 mahonie Louis XVI stijl trumeau met een lade en een ingelegde bies en op koperen pootjes 150-250
2039 mahonie Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten en met een los glazen dienblad 100-200
2042 antiek notenhouten gestoffeerd Empire stijl r tweezits bankje (gereconstrueerd) 300-500
2043 antiek mahonie Louis XVI stijl klepsecretaire met een tweedeuras onderkast en met een ingelegde bies 100-200
2044 antiek Franse Napoleon III stijl eendeurs kast met divers intarsia inlegwerk en met een wit marmeren blad 500-700
2045 antieke Franse Louis XV stijl Boulle pendule met koper en schildpad inlegwerk (tweede periode) 900-1200
2046 paar bijpassende vijflichts kandelaars 100-200
2047 Empire stijl mahonie gestoffeerd fauteuiltje met koperen ornamenten 100-200
2190 ovale mahonie Biedermeier coulissentafel met twee tussenbladen en op een gestoken driepoot 50-100
2191 set van vier mahonie Biedermeier stoelen w.o.. twee armstoelen (beschadiging) 50-100
2194 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs vertigokast met een lade 80-130
2195 antieke Hollandse enkelgebogen teakhouten vierlaads commode 100-200
2198 eikenn Duits Art-nouveau gestoken bureau met twee onderkasten en met een tweedeurs opstand 100-200
2199 eiken Biedermeiers zeslaads chiiffonnière ladenkast met een secretairelade 80-130
2200 notenhouten Art-nouveau gestoken tweedeurs kast met facetgeslepen glasdeuren en met een onderlade 100-200
2202 19de eeuw eiken tweedeurs buffetje met een gebroken roodmarmeren blad 50-100
2203 notenhputen fauteuil met gestoken acanthusbladen en met gekleurd velours stoffering met vogeldecor 49-80
2204 wortelnoten Hollands tweedeurs porseleinkastje met een gebogen drielaads onderkast op klauwpoten 250-400
2205 ronde koperen Art-nouveau kolompendule 30-60
2206 Engels mahonie tweedeurs vitrinekastje met een gestoken rand 50-100
2207 Engels mahonie plat bureau met een leren blad en met twee vierladenblokken 100-200
2208 notenhouten Franse gestoken zesdeurs Henri-deux buffetkast met o.a. facetgeslepen ruitjes 250-400
2209 achtkantig eiken theekastje met een klep en op een getorst onderstel (glasschade) 50-100
2210 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs vertigo kast met een opstand en met volle pilaren 100-200
2211 drie en twee Biedermeier oortjesstoelen 40-8
2214 notenhouten Fuits Biedermeier tweedeurs vertigo kastje met een lade 80-130
2215 mahonie Art-nouveau étagère theetafel 40-80
2216 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs kast met een lade en met volle pilaren 100-200
2217 set van vier groen velours gestoffeerde Oudhollandse eiken met ebbenhout stoelen met gestoken vrouwenhoofdjes 40-80
2218 mahonie Victoriaanse vijfladenkast 70-120
2219 notenhouten Davenport scheepsbureau met een ingelegde biers en met vier zijladen 100-200
2222 berkenhouten Duits Biedermeier eendeurs linnenkastje met schijnlade (secretaire model) 100-200
2223 antieke Engelse "tripod" klaptafel op een driepoot en met een rechthoekig blad 55 x 63 40-80
2224 18de eeuw wortelnoten tweedeurs kabinet op een gereconstrueerde drielaads onderkast (ongerestaureerd) 100-200
2225 notenhouten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten (diverse fineerschade) 80-130
2226 Victoriaanse eiken (salon)tafel met een gestoken rand en op vier gebogen poten met klauwpoten 70 x 123 40-80
2227 notenhouten Duits Biedermeier naaitafel met een lade 40-80
2228 notenhouten Duits Biedermeier plat bureau met drie laden en met twee onderkastjes 40-80
2230 ovale verlaagde wortelnoten Victoriaanse salontafel met intarsia inlegwerk (met een glazen bescherblad) 40-80
2231 verlaagde Franse notenhouten Henri-deux salontafel 105 x 114 40-80
2232 Franse eiken vierdeurs buffetkast met twee gekleurde glas-in-lood deuren met o.a. leeuwendecor 100-200
2233 Friese stoelklok 100-200
2234 eiken rolluikbureau met een s-rol en op twee vierladenkasten 100-200
2235 ronde mahonie salobtafel 70 cm. op een verlaagde mahonie Biedermeier vierpoot 30-60
2236 eiken met palissanderhouten tweedeurs rankenkast met twee laden en gestoken leeuwenkoppen 100-200
2238 mahonie gestoken met paars velours gestoffeerde Louis XV stijl fauteuil 50-100
2239 set van vier mahonie Victoriaanse Queen Anne stijl stoelen (afwijkende stoffering) 30-60
2249 notenhouten Franse gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast met facetgeslepen ruitjes 100-200
2281 gekleurde Kanton aardewerk vaas met afbeelding van krijgers 43 cm/ (schilfers aan de bovenrand) 30-60
2282 Gouda Holland, gekleurde plateel vaas met bloemdecor (decor Brian) 22 cm. 30-60
2283 19de eeuw eiken gestoken beeld van Maria met kind 57 cm. 100-200
2284 Zuid-Holland Gouda (Eta Lempke), wit plateel beeld van een danseres en een Villeroy & Boch vrouwfiguur (beiden hersteld) 30-50
2285 Hille Zaandam 1951, wit plateel olifant 30-60
2286 wit plateel geitje en een kat 30-60
2287 Zuid-Holland Gouda (Eta Lempke), wit plateel beeld met twee herten 30-60
2288 Zuid-Holland Gouda (Eta Lempke). wit plateel beeld van een knielende danseres 30-60
2289 Zuid-Holland Gouda (Eta Lempke), wit plateel beeld van een veulen 30-60
2290 Zui-Holland Gouda (Eta Lempke), wit plateel beeld van een skiester 40-80
2291 Zuid-Holland Gouda, wilt plateel beeld van een hert 30-60
2293 antiek Chinees blauw porseleinen stroopkannetje (herstelling aan oor) 30-60
2294 mahonie Victoriaanse kapspiegel met een ovale kantelspiegel en een klep 40-80
2295 schildpad lepeldoosje op beenderen pootjes 50-100
2296 Chinees blauw porseleinen schotel met decor van een boom 25 cm. 40-80
2297 gekleurd aardewerk plaquette van een koe 0-0
2298 modern groene stenen sculptuur van een gezicht op een houten sokkel 100-200
2299 opengewerkt mahonie Biedermeier hoekconsole 40-80
2300 Victoriaanse tinnen maat met een oor "quart" 30-60
2301 spekstenen sculptuur met een Chinese visserman en drie zotjes 50-100
2302 bewerkte geelkoperen Joodse aanwijsstok "yad" met opgelegde rode stenen 50-100
2303 Engelse mahonie cakestand met een ingelegde bies 30-60
2304 Gouda Holland, gekleurd plateel dienbld, plantenbakje en een pindastel 50-100
2305 vergulde bronzen zeslichts Empire stijl hangkroon 50-100
2306 blikken beschilderde kraantjeskan met bloemdecor en op klauwpootjes 30-6
2307 paar Imari gekleurde porseleinen borden 22 cm. 0-0
2308 Tichelaar Makkum, twee differente achtkantige gekleurde makkum schotels met o.a. bloem- en vogeldecor 30-60
2309 antieke ingelijste stoplap gedateerd 1794 40-80
2310 paar antieke metalen raamhorren met afbeelding van Chinese mannen 30-60
2311 Oosters rood lacqué dekselpot met steekwerk 30-60
2312 twee paar en één Engelse geelkoperen kandelaars 30-60
2313 nikkelen Art-nouveau tweelichts kandelaar 30-60
2314 Chinees blauwe en een gekleurde Chinees porseleinen gemberpot 40-80
2315 set van drie Chinees blauw porseleinen borden met bloemdecor 23 cm. (randschilfer) 40-80
2316 Chinees blauw porseleinen penseelbeker met drakendecor en een blauwe dekselpot 40-80
2317 lot met o.a. diverse Chinees kop en schotels en een herstelde schotel met inhoud 50-100
2318 18de eeuw Chinees blauw porseleinen schotel met bloemdecor 40 cm. (barstje 50-100
2319 Chinees blauw porseleinen theepotje 50-100
2320 paar Japanse Satsuma gekleurde schotels met o.a. vrouwfiguren (één met barst) 50-100
2321 paar Chinees blauw met rood porseleinen trekpotjes 50-100
2322 paar Chinees blauw porseleinen kobbel- of puntvaasjes 40-80
2323 paar Amsterdams Bont gekleurde porseleinen schotel met een opengewerkte rand 31 cm. (één met herstelling) 50-100
2324 antiek vierkant mahonie theekistje 30-60
2325 lot met divers tin w,o, een antiek zoutvat 30-60
2326 Chinees blauw porseleinen schaal met een Hollands zilveren draagbeugel 40-80
2327 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk koe 30-60
2328 koperen hangkroon met een geslepen kristallen schaal en drie kapjes 100-200
2329 set van vier houten sculptures met manfiguren 40-80
2330 schildpad theekistje (herstelling aan achterzijde) 30-60
2331 Chinees blauw porseleinen bord met o.a. vogeldecor en een Chinees blauwe kom (randbeschadiging) 40-80
2332 geelkoperen getorste kerkkandelaar op klauwpootjes 40-80
2338 oude eiken kinderknopstoel met een biezen zitting (hoog model) 30-60
2438 antieke officierssabel 70-120
2506 blauw zestegeltableau met een boer en paard bij de hoefsmid 30-60
2507 Delft Holland, gekleurd zestegeltableau met een Hollands landschap met molens en palingfuiken 40-80
2508 blauw twaalftegeltrableau met een stadsgezicht met een gracht en brug 30-60
2509 antiek Hollands blauw viertegeltableau met landschappen en Bijbelse voorstellingen 40-100
2510 antiek Hollands blauw viertegeltableau met landschappen en huizen 40-80
2511 twee antieke Hollands blauwe tegels met zeilschepen 40-80
2512 antiek Hollands blauw tegeltableau met dierfiguren 40-80
2513 Hollands blauw viertegeltableau met fruitdecor 30-60
2514 antieke gekleurde Hollandse tegel met een poortwachter 40-80
2515 tableau net een paar antieke Hollands blauwe tegels met een hond 30-60
2516 drietegeltableau met antiek Hollandse blauwe tegels met o.a. een visser en een jager 30-60
2517 ;ot met vier differente antieke Hollandse blauwe en één mangaan tegel 50-100
2518 doos met een twintigtegeltableau met "de Weesperpoort te Amsterdam in de 17e eeuw" 100-200
2519 kistje met vijftien antieke Hollandse blauwe tegels 100-200
2520 Westraven Utrecht, set van vier ingelijste tegels met vier jaargetijden 0-0
2521 vierdelig porseleinen kaststel met Delf blauw Hollands landschapsdecor, twee doppotten en twee vazen 40-80
2522 paar Franse gekleurde porseleinen dames"hakjes" met Famille rose decor 40-80
2523 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk dekselvaasje 30-60
2540 Johanna Piebeman, gouache met een boerenerf en o.a. kippen 40-80
2592 geëtste glazen kan een oor en met afbeelding van een boerenfamilie net paard en wagen 40-80
2593 kristallen kaasstolp op een beschadigde onderschotel en met een (losse) zilveren knop 0-0
2594 kristallen standaard met een tweedelig zuurstel 30-60
2595 kristallen schaal op een voet en met accoladeslijpsel 30-60
2596 lot met o.a. zes kristallen karaffen 40-80
2597 paar blauwe met goudkleurige Art-nouveau glazen vazen 50-100
2598 lot met divers Anna groen Leerdam glaswerk 40-80
2599 kristallen kaasstolp op een onderschotel 0-0
2600 Leerdam glazen koekschaal met een gematteerde deksel en met een bijpassende bonbonsschaal 30-60
2601 monogram A 3, olieverf op een triplex paneel met een abstracte voorstelling 30-60
2602 Pierre Bertschi, olieverf op doek met een Zuideuropees bergdorp 119 x 93 100-200
2603 Nico Bruynestyeyn 1927 (Nicolaas), olieverf op doek met een stilleven met citroenen en een gemberpot 40-80
2605 R. Theunissen (Rick), olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2606 Frits Schiller, aquarel (in map) met een (zelf ?)portret van een lezende man 40-80
2607 Frans Baaijens, olieverf op doek met een boslandschap en een pad 40-80
2609 Harrie Kuyten, olieverf op board met de veemarkt en de Waag te Alkmaar 900-1200
2610 Willy Sluiter, tweeluik met inkttekeningen van boulevard te Scheveningen en strand van Katwijk aan Zee 250-400
2611 J. Koch ?, olieverf op doek met een polderlandschap en twee roeiboten 50-100
2613 Johan Nymeyer '92, olieverf op board met een stilleven met o.a. bloemen in een (gebarsten) pot 50-100
2614 P.K. van Markenstein, olieverf op doek met een vaart en o.a. een afgemeerd zeilschip 40-80
2615 olieverf op doek naar B.C. Koekkoek met een sneeuwlandschap r.o gesigneerd 50-100
2617 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met een lezende man en een kind r.o. monogram en datering 18... 40-80
2618 olieverf op doek met een heidelandschap en een boom, r.o. signatuur 30-60
2619 olieverf (marouflé) met een boslandschap en een beekje 40-80
2620 H. Holtzbecher Berlin 1902 (Hans), olieverf op doek met een portret van een vrouw met opgestoken haar 100-200
2621 J. Koeman, olieverf op doek met een boeket rode bloemen in een vaas 40-80
2622 olieverf op doek met een straatje met huizen en twee vrouwen 30-60
2623 olieverf op doek met een landschap en twee oogstende boeren, l.o. gesigneerd G. W. van Blaaderen 100-200
2625 Frans Brantsoen, olieverf op board met een havengezicht en huizen 150-250
2626 J. Berg 2007, olieverf "Sprookje" met bloemen en sprookjesachtige figuren 78 x 88 100-200
2627 J. Stikvoort, olieverf (marouflé) met een stalinterieur met paarden en mannen 50-100
2629 Jan Hendrik Grauenkamp, olieverf (marouflé) met een erf met huis en schuren 50-100
2630 H.J. Burgers 1984, olieverf op doek met een gezicht op zee en een Grieks standbeeld van een man 40-80
2631 Tilly Moes, olieverf op doek met een orchidee in een vaas 0-0
2633 Jan Korthals, olieverf op doek met een grachtengezicht en een boot 250-400
2634 G.M. Tamson (George Marius), olieverf op doek met een duinlandschap en een gezicht op huizen en een kerk 100-200
2635 Wim L. van Dijk Delft (Willem Leendert), olieverf op doek met een grachtengezicht met een brug en huizen 50-100
2637 Joh(anna) Pieneman, olieverf op schilderskarton met een boerderij aan water 40-80
2638 Johanna Pieneman, gouache met een boerderij en erf 30-60
2639 Johanna Pieneman, olieverf op doek met een boerderij aan water 50-100
2641 Johanna Pieneman, olieverf op een triplex paneel met een boslandschap en een bospad 50-100
2682 strasser, olieverf met een boeket zonnebloemen in een vaas 30-60
2683 olieverf op board met een vissershaven en een gezicht op een dorp, r.o. gesigneerd Wall '06 40-80
2684 olieverf op doek met een landschap en korenschoven, r.o. gesigneerd 30-60
2685 olieverf op doek met een kustgezicht met huizen en een zeilschip 40-80
2686 Jan van der Meer, olieverf op doek met een sneeuwlandschap en een boerderij 40-8
2687 Gien Brouwe, olieverf op doek met een polderlandschap en opvliegende eenden 70-120
2688 Ans Wortel '66, gouache "Je erbij neerleggen........" 100-200
2689 olieverf op doek met een dorpsgezicht met figuren en een kerktoren, r.o. gesigneerd 30-60
2690 olieverf op board met een zeilschip op zee, r.o. gesigneerd 39-69
2691 olieverf op triplex paneel met een boerderij aan bosrand 30-60
2692 olieverf op doek met een driemaster zeilschip op zee , l.o. gesigneerd 39-60
2693 olieverf op doek met een zeilschip voor de kust 30-60
2694 twee olieverf op doek met een heidelandschap en boerderijen en een molen aan vaart r.o. gesigneerd 30-60
2695 H. Cox, gouache met een polderlandschap en berkenbomen aan de waterkant 40-80
2696 olieverf op doek met een boeket bloemen in een pot (beschadiging) 0-0
2697 olieverf op paneel met een weidelandschap en koeien, l.o. gesigneerd 30-60
2698 olieverf op paneel met een vissersschuit bij een pier, r.o. gesigneerd 40-80
2699 olieverf op een paneel met een stalinterieur en kippen 40-80
2700 olieverf op een paneel met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2701 olieverf op een antiek eiken paneel met een portret van een man 40-80
2702 F.A. Noordam, olieverf op doek met een stilleven met o.a. fruit en een Delft schotel 30-60
2703 David Eddington, olieverf op doek met een een portret van een vrouw met ontblote borsten 30-60
2704 olieverf op schilderskarton met een boerderij aan water, l.o. gesigneerd 0-0
2705 P. Blankevoort, olieverf op doek met een zeilschip op zee 30-60
2706 G. Stork, olieverf op doek met een polderlandschap en molen aan water 30-60
2707 Toon ? v. Ooyen, olieverf op doek met een boerderij en een molen 30-60
2708 olieverf met een landschap met een kerktoren en huizen l.o. gesigneerd 30-60
2709 L. v.d. Pluijm Bergen, gouache met een boerderij en een erf 0-0
2710 potloodtekeni ng een huis aan een vaart, r.o. gesigneerd 0-0
2711 olieverf op een triplex paneel met een sneeuwlandschap en een molen aan water l.o. gesigneerd 0-0
2712 olieverf op doek in een eiken lijst met een heidelandschap en een schaapskooi, r.o. gesigneerd 30-60
2713 Dirk Nap, olieverf (marouflé op schilderskarton) met rode bloemen in een vaas 30-60
2714 Piet van Beek, olieverf op een triplex paneel met 't Kolkje te Amsterdam 30-60
2715 Louis Sierig, olieverf op doek met een sneeuwlandschap en bomen 40-80
2716 Sandro 2002, acrylverf achter glas met een moderne voorstelling met o.a. een haas en bloemen 30-60
2717 Bram Vegt, olieverf op doek met huizen en een roetboot 40-80
2718 olieverf op doek met een landschap en opvliegende vogels, r.o.gesigneerd Jordan 40-80
2719 Jan Kelderman, olieverf op doek met twee botters op zee 40-80
2720 olieverf op doek met een moderne abstracte voorstelling 128 x 128 30-60
2801 Jan Boon, lithografische druk (uitgave Francois Buffa Amsterdam) met huizen en een man en vrouwfiguren 30-60
2802 Gea Karhof '82, ets 14/60 "Airole" met een bosnimf 40-80
2803 Herman Godijn 1994. ets II / X met een stadsgezicht met een tram en met tramspoor 50-100
2804 kleurenets 91/745 met een abstracte voorstelling, r.o. ? gesigneerd en gedateerd 2000 30-60
2805 Hans Kanters '87, kleurenlitho 53/250 met een koorddanser op wielen en met een narrenmuts 100-200
2806 Tjeerd Bottema, kleurenets "Kraaien op het ijs" 40-80
2807 Poppe Damave, ets "ruine" 0-0
2808 staalgravure met een gezicht op Edam "van den Purmerringdijk gezien" 0-0
2809 I. Tirion, 18de eeuw kopergravure met Kaart van Noord Hollands Zuidelykste Gedeelte 50-100
2810 18de eeuw kopergravure met "Grondtekening der Stad Purmerende" 30-6
2870 "Marino" ets van Marius Maini uit Imagines 30-60
2871 Jan Sirks, ets met Buurkerkhof te Utrecht 30-60
2872 H. Berk, ets met Raamgracht te Amsterdam 0-0
2873 ingelijste landkaart van De Boesbosch 30-60
2874 Doris Groeneveld '78, paar zeefdrukken met Westfriese dijk 80-130
2875 Michel F. van Overbeeke '74, paar kleurenetsen 100-200
2876 doos met o.a. divers grafiek 0-0
2877 Melle, map met o.a. reproducties en twee ingelijste werken 30-60
2878 lithografische druk naar Dirk Harting met de Brouwersgracht te Amsterdam 30-60
2879 serie van twaalf gravures met Amsterdamse stadsgezichten 40-80
2880 serie van vier gravures met Amsterdamse stadsgezichten 30-60
2881 affiche (lithografisch) van Damhotel te Edam 0-0
2882 paar kleurenplaten met Spaanse stadsgezichten 0-0
2883 paat met een vrouwenportret (beschadiging) in een bewerkte schilderijlijst 0-0
2921 oosters tapijt, Berber 250 x 180 40-80
2922 lotje met o.a. Oosters textiel 0-0
2923 Kashmir zijde geweven kleed 90 x 140 50-100
2924 oosters tapijt, Beloutch kussen 73 x 73 30-60
2925 oosters tapijt, Beloutch 102 x 150 40-80
2926 oosters tapijt, Kaskay 115 x 165 40-80
2928 oosters tapijt, beige met bloemdecor 244 x 294 100-200
3053 doos met een meerdelig porseleinen servies met bloemdecor 40-80
3054 doos divers met o.a. gekleurd Delft aardewerk 30-60
3055 doos met o.a. divers Wedgwood en Maastricht serviesgoed 30-60
3056 doos divers met o.a. oud blik en plate bestek 0-0
3057 doos met o.a. divers plate en kandelaars 30-60
3058 twee dozen met divers wit serviesgoed 40-80
3059 drie dozen met diverse l.p.'s en boeken 30-60
3060 doos met divers glaswerk 30-60
3081 Hohner "Erica" klein model accordeon 50-100
3082 teakhouten orgelbankje 0-0
3083 His Master's Voice 78-toeren tafelgrammofoon met een koperen hoorn en met een doos met 78-toeren platen 70-120
3085 Spaanse gitaar 30-60
3086 Steve's electrische gitaar 30-60
3087 koperen hangkroon met glazen pegels 40-80
3091 bronzen fruitschaal met bladdecor 0-0
3121 ovaal Art-deco gekleurd porseleinen dienblad met een nikkelen rand 0-0
3122 mahonie kapstok met kerfsnede 40-80
3123 gobelin met een romantisch heuvellandschap 92 x 135 40-80
3125 houten gestoken tweegewicht koekoeksklok 30-60
3126 ronde kersenhouten hangoor uitschuiftafel 1.20 mtr. net twee tussenbaden 2.25 mtr. 100-200
3127 set van vier notenhouten stoelen met leer en stof bekleed 0-0
3128 notenhouten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
3129 eiken wandklok met slagwerk 0-0
3130 notenhouten met bruin leren fauteuil 30-60
3131 blauw met rood gekleurde matglazen hanglamp 30-60
3134 Engelse notenhouten salontafel met een lade en een ingelegde bies 75 x 121 30-60
3135 Wedgwood decor Carlton, meerdelig servies 50-100
3136 Engelse notenhouten kaptafel met een facetgeslepen kantelspiegel en een drielaads onderkast 40-80
3137 rechthoekige Venetiaans geslepen spiegel 30-60
3138 teakhouten salontafel met een parketterie blad en aan weerszijde zeven laden 90 x 60 40-80
3139 ovaal houten dienblad met geelkoperen banden 0-0
3142 notenhouten kapstok met kersnede en een doos met divers kerfsned w.o. barometer en een voetenstoof 30-60
3143 ronde notenhouten Chippendale stijl étagère salontafel 30-60
3144 teakhouten dressoir met twee gebogen deurtjes, open schap en met tien laadjes 2.00 mtr. 50-100
3145 halfrond notenhouten (hal)tafel met een lade en met een groen leren blad 30-60
3146 ovaal geschulpt Barok stijl bijzettafel op een vierpoot en met ingelegd bloemdecor op het blad 30-60
3147 ronde notenhouten bijzettafel met twee laden en groen leren blad en op een driepoot 0-0
3148 mahonie Victoriaanse stijl uitschuiftafel met twee tussenbladen 120 x 163 - 260 100-200
3149 set van zes Queen Anne stijl stoelen met een geruite stoffering 50-100
3150 schemerlampje met een koperen vrouwfiguur op een notenhouten plateau 40-80
3151 zespersoons gekleurd Engels aardewerk theeservies 0-0
3152 smalle kersenhouten eendeurs vitrinemast met twee onderladen 50-100
3154 paspop op een driepoot 40-80
3155 lot divers met o.a. Pierrot dekselbak, Royaj Doulton en vijf miniatuur hondjes 40-80
3156 kersenhouten étagère salontafel met twee laden 70 x 130 40-80
3157 paar gekleurde aardewerk vazen met bloem- en vogeldecor 30-60
3158 vier diverse blauw gekleurde borden 0-0
3159 bronskleurig metalen beeld van een jockey te paard 40-80
3160 set van drie gekleurde aardewerk vazen met engelendecor 40-80
3161 inktstel met een geelkoperen steigerenf paard 0-0
3162 ronde notenhouten Regency stijl "drum"salontafel met een leren blad en laden 30-60
3163 Tiffany stijl hanglamp 30-60
3166 wortelnotenhouten eendeurs wandporseleinenkastje 30-60
3167 set van drie blauw gekleurde beelden van Chinese mannen 30-60
3168 verlaagde notenhouten Willem III salontafel 110 x 70 30-60
3169 paar notenhouten Louis XV stijl damesstoelen met geborduurde stoffering en met een bijpassend voetenbankje 100-200
3170 groot houten sierbordenrek 0-0
3171 set van zes notenhouten Biedermeier stijl stoelen met een gestoffeerde zitting 30-60
3172 kersenhouten tafel met twee doorschuifladen 90 x 200 50-100
3174 langwerpig noten met wortelnoten Chippendale salontafel op vier klauwpoten 30-60
3175 langwerpig notenhouten Louis XV stijl bankje met geborduurde stoffering 39-69
3178 vierluik kamerscherm met Louis XV stijl decor 40-80
3180 ronde notenhouten bijzet klaptafel op een gestoken driepoot 40-80
3401 witte metalen achtlichts hangkroon met kristallen pegeltjes 30-60
3402 grenen Biedermeier stijl sidetable 40 x 125 30-60
3403 rood gelakt Chinees tweedeurs kastje 40-80
3404 antieke Engelse grenen vierdeurs kast 70-120
3405 antieke Franse paspop op een zwarte houten driepoot 40-80
3406 groen met goudkleurige gelakte Louis XV stijl oorfauteuil met roze stoffering 50-100
3407 donker grenen spektafe;tje met een lade 30-60
3408 ovale witgeschilderde uitschuiftafel 84 x 138 met een tussenblad 40-80
3409 set van zes groen gekleurde boeren stoeltjes met een biezen zitting 30-60
3410 set van vier blankhouten (keuken)stoelen met een biezen zitting 30-60
3447 doos met o.a. oude ansichtkaarten Nederland 40-80
3449 fossiele vondst, Dinosaurus kies 40-80
3450 lot met diverse minerale stenen 30-60
3451 golftas met een damesset golfclubs 40-80
3452 bakeliet (tafelmodel) puntenslijper 30-60
3453 oude kleuter driewieler 0-0
3454 oude poppenwandelwagen met inhoud 30-60
3455 oude globe op een houten 30'er jaren voet 40-80
3456 twee antieke golftassen met golfclubs 40-80
3457 lot met diverse McDonald's speeltjes 30-60
3458 doos en een étui met speelgoed auto;s w.o. Matchbox 30-60
3459 twee antieke dozen met bouwstenen 30-60
3460 drie bronzen beelden van indianen 40-80
3461 lot met o.a. diverse fossiele vondsten 30-60
3462 vier diverse toverlantaarns en een lot met glazen paatjes 40-80
3463 twee ptvistanden 40-80
3481 bronzen legpenning in een étui "Die Hansestadt Hamburg" 30-60
3482 lot met divers munt- en papiergels w/o/ U.S. dollars 0-0
3483 lot met divers buitenlands munt- en papiergeld w.o. dollars en roebels 30-60
3543 Rexona, 14 karaat gouden damespolshorloge (defect) met een gevlochten 14 karaat gouden polsband (bruto 22.3 gr.) 150-250
3544 Roamer, 14 karaat gouden damespolshorloge met een 14 karaat gouden gevlochten polsband (bruto 20.9 gr.) 100-200
3545 Omega, 14 karaat gouden damespolshorloge met een katoenen polsband 50-100
3546 incompleet 14 karaat gouden dames colllierhorloge en een 14 karaat gouden polshorloge als broche 50-100
3547 Election, Art-deco damespolshorloge met ingelegde steentjes 30-60
3548 Jean Jacques, étui met een quartz damespolshorloge met met verwisselbare gekleurde ringen 30-60
3549 bureauklokje (batterij) met een Engels zilveren rand 30-60
3550 Omega, stalen 70'er jaren automatic stalen en een 60'er jaren mechanisch herenpolshorloge 50-100
3551 Omega, zilveren herenzakhorloge 40-80
3552 Omega Seamaster, mechanisch stalen herenpolshorloge met datum en met een leren band 40-80
3553 Omega Seamaster De Ville, mechanisch doublé herenpolshorloge 40-80
3561 antiek Hollands zilveren miniatuur doofpot (Amsterdams keur) 50-100
3562 Hollands zilveren miniatuur koets met een paard 50-100
3563 zilveren miniatuur sjees met een paard 30-60
3564 zilveren miniatuur riksja 30-60
3565 zilveren miniatuur draagstoel 30-60
3566 zilveren miniatuur draagstoel 30-60
3588 rechthoekig bewerkt en gegraveerd verzilverd dienblad met twee handgrepen en met een vierdelig koffie- en theeservies 50-100
3594 Hollands zilveren druivenschaar 30-60
3595 rond geribbeld Hollands zilveren pillendoosje (1864) 30-60
3596 rechthoekig bewerkt Hollands zilveren lodereindoosje (1858) 40-80
3597 19de eeuw zilveren pijpenrager in een houder 30-60
3598 geribbeld Hollands zilveren naaldenkoker 30-60
3599 antieke bewerkte zilveren naaldenkoker met decor van o.a. vrouwen 40-80
3600 antieke geribbelde Hollands zilveren breipenschede 40-80
3601 geborduurde avondtas met een ajour Hollands zilveren beugel en draagketting (1916) 50-100
3602 Birmingham, paar Engelse sterling zilveren pilaarkandelaars op een vierkante voet 100-200
3603 ovaal ajour Hollands zilveren bonbonsschaal met vogeldecor 40-80
3604 rechthoekig 19de eeuw Hollands zilveren tabaksdoos net een gegraveerd paardendecor (1849) 100-200
3605 glazen vaas op een bewerkte Hollands zilveren voet met bloemdecor 30-60
3606 Hollands zilveren theezeef met een boer met een melkjuk en op een lekbakje (1918) 30-70
3607 19de eeuw gegraveerd Hollands zilveren lodereindoosje 40-80
3608 19de eeuw Hollands zilveren tabakspot op een ebbenhouten plateau met paardendeoc en inscriptie "Heerenveen 1846" 100-200
3609 set van drie Hollands Louis XVI stijl zilveren zoutvaatjes met blauw glazen bakjes 50-100
3610 gegraveerd Hollands ziveren nootmuskaathouder met een raspje (1922) 50-100
3611 bewerkt 1e gehalte Hollands zilveren reiskandelaartje (1922) 40-80
3612 gladde Hollands zilveren kinderbeker met een parelfilet onderrand (1930) met inscriptie Hans 30-60
3613 900/1000 zilveren kan met een oor (411 gr.) 100-200
3614 ronde Hollands zilveren eeuwigdurende kalender (1995) 40-80
3615 ovaal Hollands zilveren pillendoosje met quillocheerwerk 40-80
3616 19de eeuw Hollands zilveren herdenkingslepel met decor van een koe (18540 40-80
3617 Hollands zilveren herdenkingslepel met decor van een ooievaar en een opengewerkte bak 40-80
3618 Hollands zilveren herdenkingslepel met decor van 18de eeuwse man (1922) 40-80
3619 bewerkt Hollands zilveren reisbestekje met een monogram 30-60
3620 paar Hollands zilveren natfruitschepjes met een parelfiletrand (1905) 30-60
3621 set van elf Hollands zilveren moccalepeltjes met een getorste steel 30-60
3622 set van acht Hollands zilveren koffielepels met bloemdecor 30-60
3623 Hollands glad, paar Hollands zilveren vleesvorkjes (1927) 30-60
3624 gegraveerd Hollands zilveren roomlepel (1923) 0-0
3625 lot mwr o.a. twee diverse zilveren suikerschepjes en vorkjes 30-60
3626 lot met twee zilveren servetbanden en vijf vingerdoekringen 30-60
3627 lot met o.a. twee zilveren cakevorken en een kindereetschuifje 30-60
3628 lot met o.a. zilveren naaldenkoker, paar zoutlepeltjes en een sigarettenpijpje 30-60
3629 lot met vijf differente Hollands zilveren lepels en vier vorken (510 gr.) 100-200
3630 Haags lofje, paar Hollands zilveren groentescheppen (1928) 50-100
3670 lot met een set van tien en een set van twaalf zilveren koffielepels 30-60
3671 lot met divers Hollands zilveren bestek (plm. 481 gr.) 100-200
3672 opengewerkt Hollands zilveren caketang 30-60
3673 lot met divers o.a. antiek zilveren voorwerpen w.o. een suikerstrooilepel 50-100
3674 Sterling zilveren petit-four schepje en een Hollands zilveren natfruitschepje met parelfiletrand 30-60
3676 ovaal geschulpt zilveren dienblad (plm. 605 gr.) 100-200
3677 driedelig Hollands zilveren koffiestel met beenderen handgrepen (plm. 860 gr._ 200-300
3678 gegraveerd Hollands zilveren asbak met een handgreepje 30-60
3679 étui met een glazen parfumflacon met een 1e karaat gouden dop 50-100
3680 zilveren pillendoosje met reliëfdecor 30-60
3685 ovaal bewerkte Duits Biedermeier piëce de millieu met een (beschadigde) geëtste glazen binnenbak 200-300
3723 14 karaat gouden gladde slavenarmband 19.5 gr. (deukje) 250-350
3724 14 karaat gouden gladde slavenarmband (9 gr.) 100-200
3725 14 karaat gouden gegraveerde slavenarmband (19.9 gr.) 300-400
3726 14 karaat gouden ring bezet met een parel 30-60
3727 14 karaat gouden gevkochten armband (27.9 gr.) 350-500
3728 drierij granaten armband met een 14 karaat gouden sluiting 50-100
3730 rechthoekig gouden broche met divers filigrainwerk (6.6 gr.) 70-120
3731 filigrain ovale gouden broche bezet met drie bloedkoralen 40-80
3732 ronde 14 karaat gouden broche met een grote gefacetteerde granaat 30-60
3733 ovale caméebroche met een bewerkte 14 karaat gouden rand 50-100
3734 14 karaat gouden takbroche bezet met een parel (3.4 gr.) 49-89
3737 gouden fantasiehanger (4.7 gr.) 50-100
3738 ronde gouden gegraveerde memoriehanger en een broche 40-80
3739 ovale caméehanger in een gouden rand met een parelfiletrand 40-80
3740 14 karaat gouden takbroche bezet met roosdiamanten 70-120
3741 zwarte Biedermeier memoriehanger met een gouden montuur en in zilver gezette roosdiamanten 50-100
3742 14 karaat gouden collier (choker) en hanger bezet met twee briljantjes (12.2 gr.) 150-250
3745 14 karaat gouden collier (choker) met een opengewerkte hanger met roosdecor en met een paar bijpassende oorclips (11.6 gr,) 150-250
3746 14 karaat gevlochten gouden armband met een middenstuk bezet met vier briljanten (7.6 gr.) 100-200
3747 14 karaat gouden Venetiaans collier en hanger bezet met een aquamarijn en een briljant en met een paar bijpassende oorhangers (17.2 gr.) 200-300
3748 18 karaat witgouden gourmet collier en hangertje bezet met vier briljantjes (3.3 gr. 40-80
3749 14 karaat gouden ring bezet met drie granaatjes 30-60
3750 14 karaat gouden fantasie schakelcollier (choker) met een baksluiting (19.3 gr.) 250-400
3753 gouden solitairring bezet met een roosdiamant 30-60
3755 14 karaat gouden slagring bezet met briljantjes (2.5 gr.) 40-80
3757 14 karaat witgouden ring bezet met een smaragd en twee briljantjes ((2.1 gr.) 40-80
3759 wit- met geelgouden ring bezet met een blauwe saffier en briljantjes 40-80
3761 twee witgouden ringen bezet met een briljantje 50-100
3763 9 karaat gouden ring bezet met een citrien 0-0
3765 gouden ring bezet met een ovale bloedkoraal en roosjes 50-100
3767 14 karaat wit- met geelgouden schakelcollier (28/5 gr. 400-600
3769 14 karaat gladde gouden slavenarmband (17.7 gr.) 200-300
3784 Gero, vijfdelig verzilverd koffieservies met een parelfiletrand 40-80
3797 Biedermeier bewerkte roodgouden polsband met een porseleinen schildje met een engelfiguur in een entourage van pareltjes (18gr.) 250-400
3798 antieke roodgouden vierkante broche met filigrain en met een porseleinen schildje met tortelduifjes (8 gr.) 100-200
3799 Biedermeier gegraveerde ronde memoriehanger als broche (5.5 gr.) 50-100
3800 paar 14 karaat gouden Biedermeier oorknoppen met een granaat 50-100
3801 14 karaat gouden ringen met een blauwe saffier en briljantjes 50-100
3802 14 karaat gouden rozetring bezet met een blauwe saffier en een entourage van briljantjes (0.12 crt.) 100-200
3803 14 karaat gouden collier en een opengewerkte hanger met een druppelvormige granaat 100-200
3804 14 karaat gouden met witgouden rozetring bezet met briljantjes (0.21 crt.) 100-200
3805 14 karaat gouden rijring met drie blauwe saffieren en twee diamantjes 70-120
3806 14 karaat gouden Venetiaans collier met een rozethanger bezet met briljantjes (0.30 crt.) 150-250
3837 1e gehalte Deens design zilveren collier en hanger bezet met een bloedkoraal 40-80
3838 cultivé parelcollier met een zilveren sluiting 0-0
3839 tweerij cultivé parelcollier met een zilveren sluiting 40-80
3840 antiek leren beursje met Biedermeier gegraveerd gouden sluiting en hoekstukken 50-100
3881 lot met diverse onedele en b.w.g. gouden sieraden 40-80
3882 lot met diverse parelcolliers 30-60
3883 lot met diverse bijouterieën 30-60
3885 lot met o.a. zilveren sieraden 30-60
3889 lot met diverse bijouterieën 30-60
3890 lot met diverse bijouterieën 30-60
3891 lot met diverse bijputerieën 30-60
3892 lot met diverse bijouterieën 30-60
3899 zespersoons verzilverd en gegraveerd viscouvert 30-60
3900 vierdelig Engels plate koffie- en theeservies 30-60
3901 lot met diverse bijouterieëm 30-60
3902 meerdelig bewerk Sheffield plate bestek 40-80
3921 antiek rond opengewerkt zwart emaille (deur)rooster 28 cm. (breukje) 30-60
3922 Winkel - Zeiss , microscoop in een houten beschermkist 50-100
3923 Miele bovenlader wasautomaat 40-80
3924 antieke sextant in een houten beschermkist 100-200
3925 zwart metalen maritiem meetinstrument 30-60
3926 antieke sextant in een mahonie kist met koper inleg op de deksel 100-200
3927 inklapbare rtolstoel 30-60
3928 koperen bootsmanfluitje 0-0
3929 Kremer's koffie- en theeblik 0-0
3931 antieke ijzeren boekenpers 30-60
3933 paar gekleurde metalen standaards met een afbeelding van een schoorsteenveger 40-80
3935 antiek fototoestel in een blikken beschermkast 50-100
3937 ronde opengewerkte gietijzeren tuintafel met twee stoeltjes 80-130
4073 70'er jaren zwart met chroom bureaulamp met een knikarm 40-80
4075 paar wit metalen eenlaads wandconsolekastjes 40-80
4077 Gispen 50'er jaren wit metalen staande schemerlamp 50-100
4078 schemerlamp op een moderne glazen voet 0-0
4079 Louis Poulsen model Panthella, 70'er jaren wit kunststof tafellamp 100-200
4080 Artifort, ronde witte 70'er jaren salontafel op een metalen sluierpoot 1 mtr. 50-100
4121 zwarte Thonet stijl staande kapstok 30-60
4123 gestoffeerde Thonet armstoel 30-60
4142 palissanderhouten 30'er jaren tweedeurs boekenkastje 40-80
4282 teakhouten tafel 90 x 233 100-200
4284 teakhouten tweedeurs legkast met paneeldeuren 50-100
4286 teakhouten vierlaads (hal)kastje 40-80
4288 eiken gestoken tweedeurs poortkast met twee laden en op zwarte bolpoten 100-200
4290 eiken tafel 90 x 180 met een set van vier moderne gestoffeerde stoelen 50-100
4292 eiken tweedeurs hoekkast met een glasdeur en een lade 40-80
4293 Engelse eiken cakestand 30-60
4294 achtkantig rustiek eiken tafel op een vierpoot en een set van vijf eiken stoelen w.o. een armstoel 40-80
4295 halbankje met een eiken getorste rugleuning 0-0
4297 eiken Art-nouveu uitschuif keukentafel met twee tussenbladen 90 x 118 - 209 0-0
4298 teakhouten tafel met twee laden 90 x 180 100-200
4299 paar eiken Windsor stijl armstoelen met spijlen 30-60
4300 eiken tweedeurs linnenkast met een facetgeslepen spiegeldeurr en twee laden 50-100
4301 Oudhollands iepenhouten hoekstoelyje met een biezen zitting 0-0
4302 eiken Louis XV stijl vierladenkast op gebogen pootjes en met steekwerk 40-80
4303 metalen staande Thaise Boedha 39 cm. 30-60
4304 gestoken open boekenkastje met een driedeurs onderkast met gestoken deurtjes 50-100
4305 zeslichts geelkoperen kaarsenkroon 30-60
4306 orgelgebogen vierladenkastje 30-60
4307 eiken Queen Anne stijl plantentafel met een rond blad 30-60
4308 driedelige eiken zesdeurs "kist"kast met een uittrekblad 100-200
4309 eiken lektuurstandaard en een ronde parapluiebak 0-0
4310 eiken tweedeurs commode met twee laden en met een wit marmeren blad 30-60
4311 eiken armstoel met getorste spijlen en met een gebloemde stoffering 30-60
4312 eiken drielaads halkast op een open onderstel en een facetgeslepen eiken gangspiegel 30-60
4313 eiken klooster salontafel 50 x 85 0-0
4314 twee kleuren eiken tafel 90 x 100 40-80
4315 blanke teakhouten salontafel 140 x 80 30-60
4316 vierdeurs buffetkast met twee laden en met twee gekleurde glas-in-lood deuren 40-80
4317 suède gestoffeerde stoel en een armstoel 30-60
4318 acht diverse ovale en ronde geelkoperen plantenbakken 40-80
4319 geprepareerde kaaiman 90 cm. 50-100
4320 eiken vierdeurs buffetkast met o.a. gestoken dierfiguren en met een vierlaads onderkast 50-100