Catalogus van donderdag 18 april           Kavels : 2601 - 3080 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
2601 monogram A 3, olieverf op een triplex paneel met een abstracte voorstelling 30-60
2602 Pierre Bertschi, olieverf op doek met een Zuideuropees bergdorp 119 x 93 100-200
2603 Nico Bruynestyeyn 1927 (Nicolaas), olieverf op doek met een stilleven met citroenen en een gemberpot 40-80
2604 Schrynder ("Jo"sephus Alphonsus), olieverf op doek "Konijnenjacht op Texesl" met een jager en hond op een duin 200-300
2605 R. Theunissen (Rick), olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2606 Frits Schiller, aquarel (in map) met een (zelf ?)portret van een lezende man 40-80
2607 Frans Baaijens, olieverf op doek met een boslandschap en een pad 40-80
2608 J. de Wit, olieverf op multiplex met een brug over water bij wilgenbpmen 40-80
2609 Harrie Kuyten, olieverf op board met de veemarkt en de Waag te Alkmaar 900-1200
2610 Willy Sluiter, tweeluik met inkttekeningen van boulevard te Scheveningen en strand van Katwijk aan Zee 250-400
2611 J. Koch ?, olieverf op doek met een polderlandschap en twee roeiboten 50-100
2612 K.Vincent, olieverf marouflé op schilderskarton met een landschap met bomen en een gezicht op een besneeuwde berg 30-70
2613 Johan Nymeyer '92, olieverf op board met een stilleven met o.a. bloemen in een (gebarsten) pot 50-100
2614 P.K. van Markenstein, olieverf op doek met een vaart en o.a. een afgemeerd zeilschip 40-80
2615 olieverf op doek naar B.C. Koekkoek met een sneeuwlandschap r.o gesigneerd 50-100
2616 P. Closset, olieverf op board met een heidelandschap en vennen 30-60
2617 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met een lezende man en een kind r.o. monogram en datering 18... 40-80
2618 olieverf op doek met een heidelandschap en een boom, r.o. signatuur 30-60
2619 olieverf (marouflé) met een boslandschap en een beekje 40-80
2620 H. Holtzbecher Berlin 1902 (Hans), olieverf op doek met een portret van een vrouw met opgestoken haar 100-200
2621 J. Koeman, olieverf op doek met een boeket rode bloemen in een vaas 40-80
2622 olieverf op doek met een straatje met huizen en twee vrouwen 30-60
2623 olieverf op doek met een landschap en twee oogstende boeren, l.o. gesigneerd G. W. van Blaaderen 100-200
2624 Gordon Gilham, aquarel met huizen eb boten bij een rivier bij Chicester 40-80
2625 Frans Brantsoen, olieverf op board met een havengezicht en huizen 150-250
2626 J. Berg 2007, olieverf "Sprookje" met bloemen en sprookjesachtige figuren 78 x 88 100-200
2627 J. Stikvoort, olieverf (marouflé) met een stalinterieur met paarden en mannen 50-100
2628 Walther Wünnenberg, 19de eeuw olieverf op doek met een gezicht op de Rijn met o.a. Nonnewert en de Lorelei 200-300
2629 Jan Hendrik Grauenkamp, olieverf (marouflé) met een erf met huis en schuren 50-100
2630 H.J. Burgers 1984, olieverf op doek met een gezicht op zee en een Grieks standbeeld van een man 40-80
2631 Tilly Moes, olieverf op doek met een orchidee in een vaas 0-0
2632 A. Klein, olieverf op doek met een Hollands rivierlandschap met laag water 40-80
2633 Jan Korthals, olieverf op doek met een grachtengezicht en een boot 250-400
2634 G.M. Tamson (George Marius), olieverf op doek met een duinlandschap en een gezicht op huizen en een kerk 100-200
2635 Wim L. van Dijk Delft (Willem Leendert), olieverf op doek met een grachtengezicht met een brug en huizen 50-100
2636 J. Beekman, olieverf op doek met een landschap en een dorp met kerk aan water 50-100
2637 Joh(anna) Pieneman, olieverf op schilderskarton met een boerderij aan water 40-80
2638 Johanna Pieneman, gouache met een boerderij en erf 30-60
2639 Johanna Pieneman, olieverf op doek met een boerderij aan water 50-100
2640 paar bronzen Louis XVI stijl vijflichts wandlusters met glazen kelken 50-100
2641 Johanna Pieneman, olieverf op een triplex paneel met een boslandschap en een bospad 50-100
2642 John Bevort, olieverf op doek met een strandgezicht en een schelpenvisser 100-200
2643 J.C. Heeck (Johannes Cornelis) olieverf op doek met een zeegezicht en een schip in de golven 70-120
2644 J. v. Ginkel, olieverf op doek met een -sneeuwlandschap met een bospad langs een vaart 100-200
2645 paar 19de eeuw olieverf op (iepenhouten en mahonie) panel net jagers en en met een burcht- 80-130
2646 Piet Bouter (Pieter Adrianus), olieverf op doek met een heidelandschap en schapen bij een schaapskooi 70-120
2647 Koost Stikvoort 1966, olieverf op doek met een stilleven met o.a. een kom 100-200
2648 Francesco Schiller, olieverf op doek met een boerenerf en toren aan water 50-100
2649 Adolf Nowey. olieverf op een paneel met een stalraam en paardenhoofd en met pluimvee 100-200
2650 P. Sterkenburg (Peter J.), olieverf op doek met een zeilschepen bij een kust 250-400
2651 olieverf op doek met een landschap met bomen en een meertje r/o/ gesigneerd 40-80
2652 olieverf op doek met jongen en meisje op een heuvel met een hond en schapen r.o. gesigneerd Land.... 50-100
2653 M. Reinhard , olieverf op doek met een stilleven met o.a. fruit en bloemen 50-100
2654 Meeuwis van Buuren (Willem), olieverf op doek met een strandgezicht en branding 100-200
2655 Jan Schonk, olieverf op doek met een heuvellandschap met heide 195 x 100 100-200
2656 Dik (Pieter Daniel), olieverf op doek met een hert en een jong in een duinlandschap 100 x 120 500-700
2657 Adolf Wegener.olieverf op doek met een berglandschap "Stubai tal" 50-100
2658 Dirk Trap '85, olieverf op doek "boomgaard" met een abstracte voorstelling en drie bomen 200-300
2659 Matth.(ieu) Wiegman, gouache met kathedraal te Reims 100-200
2660 olieverf op doek met zeilschep op zee 70-120
2661 Koost Stikvoort 1954. olieverf op doek met een stilleven met een schaal en fruit 200-300
2662 Karel Colnot, olieverf op doek met kerkje te Groet 200-300
2663 Bruno Fuhrmann, olieverf op doek met een heidelandschap en bomen 100-200
2664 olieverf op doek met een Indusch landschap met een vulkaan en rijstvelden 40-80
2665 T. Adam. aquarel met een Indisch landschap en een rivier met waterval 30-60
2666 aquarel met een boerderij aan vaart en een ophaalbrug, l.o. gesigneerd 30-60
2667 Bob Denneboom, drieluik aquarel met een balletdanseres 70-120
2668 olieverf op doek met een abstracte voorstelling in een witte lijst r.o. gesigneerd S. Nebl ? 50-100
2669 abstract olieverf op doek (zonder lijst) met een bloem r.o. gesigneerd S. Nebl ? 30-60
2670 W.J. Alberts, olieverf op doek met een landweg en een gezicht op rivier en schepen 30-60
2671 olieverf op doek met een boslandschap en een beek 30-60
2672 olieverf op doek met een landschap met een vaart en huizen 40-80
2673 H. v. Dijk, olieverf op doek met een Hollands winterlandschap en ijspret 40-80
2674 olieverf (marouflé) op een paneel met een rivierlandschap, r.o. gesigneerd W.A. Knip 50-100
2675 olieverf op doek met een Hollands winterlandschap en ijs[ret, r.o. gesigneerd 40-80
2676 Laetus Groothuizen 1978, olieverf op doek met een landschap met een boerderij en een vijver (Sluispolder bij Kogendijk ) 40-80
2677 M. Witteveen, olieverf op doek met een landweg en een schapenkooi 30-60
2678 Henk Welther, olieverf op doek met met een polderlandschap en een roeiboot 40-80
2679 Willem Scholte 1917, aquarel met een stilleven met een vis op een tinnen schotel 40-80
2680 olieverf op doek met een zeeslag, l.o. gesigneerd 40-80
2682 strasser, olieverf met een boeket zonnebloemen in een vaas 30-60
2683 olieverf op board met een vissershaven en een gezicht op een dorp, r.o. gesigneerd Wall '06 40-80
2684 olieverf op doek met een landschap en korenschoven, r.o. gesigneerd 30-60
2685 olieverf op doek met een kustgezicht met huizen en een zeilschip 40-80
2686 Jan van der Meer, olieverf op doek met een sneeuwlandschap en een boerderij 40-8
2687 Gien Brouwe, olieverf op doek met een polderlandschap en opvliegende eenden 70-120
2688 Ans Wortel '66, gouache "Je erbij neerleggen........" 100-200
2689 olieverf op doek met een dorpsgezicht met figuren en een kerktoren, r.o. gesigneerd 30-60
2690 olieverf op board met een zeilschip op zee, r.o. gesigneerd 39-69
2691 olieverf op triplex paneel met een boerderij aan bosrand 30-60
2692 olieverf op doek met een driemaster zeilschip op zee , l.o. gesigneerd 39-60
2693 olieverf op doek met een zeilschip voor de kust 30-60
2694 twee olieverf op doek met een heidelandschap en boerderijen en een molen aan vaart r.o. gesigneerd 30-60
2695 H. Cox, gouache met een polderlandschap en berkenbomen aan de waterkant 40-80
2696 olieverf op doek met een boeket bloemen in een pot (beschadiging) 0-0
2697 olieverf op paneel met een weidelandschap en koeien, l.o. gesigneerd 30-60
2698 olieverf op paneel met een vissersschuit bij een pier, r.o. gesigneerd 40-80
2699 olieverf op een paneel met een stalinterieur en kippen 40-80
2700 olieverf op een paneel met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2701 olieverf op een antiek eiken paneel met een portret van een man 40-80
2702 F.A. Noordam, olieverf op doek met een stilleven met o.a. fruit en een Delft schotel 30-60
2703 David Eddington, olieverf op doek met een een portret van een vrouw met ontblote borsten 30-60
2704 olieverf op schilderskarton met een boerderij aan water, l.o. gesigneerd 0-0
2705 P. Blankevoort, olieverf op doek met een zeilschip op zee 30-60
2706 G. Stork, olieverf op doek met een polderlandschap en molen aan water 30-60
2707 Toon ? v. Ooyen, olieverf op doek met een boerderij en een molen 30-60
2708 olieverf met een landschap met een kerktoren en huizen l.o. gesigneerd 30-60
2709 L. v.d. Pluijm Bergen, gouache met een boerderij en een erf 0-0
2710 potloodtekeni ng een huis aan een vaart, r.o. gesigneerd 0-0
2711 olieverf op een triplex paneel met een sneeuwlandschap en een molen aan water l.o. gesigneerd 0-0
2712 olieverf op doek in een eiken lijst met een heidelandschap en een schaapskooi, r.o. gesigneerd 30-60
2713 Dirk Nap, olieverf (marouflé op schilderskarton) met rode bloemen in een vaas 30-60
2714 Piet van Beek, olieverf op een triplex paneel met 't Kolkje te Amsterdam 30-60
2715 Louis Sierig, olieverf op doek met een sneeuwlandschap en bomen 40-80
2716 Sandro 2002, acrylverf achter glas met een moderne voorstelling met o.a. een haas en bloemen 30-60
2717 Bram Vegt, olieverf op doek met huizen en een roetboot 40-80
2718 olieverf op doek met een landschap en opvliegende vogels, r.o.gesigneerd Jordan 40-80
2719 Jan Kelderman, olieverf op doek met twee botters op zee 40-80
2720 olieverf op doek met een moderne abstracte voorstelling 128 x 128 30-60
2721 Wim Merkx, olieverf op doek met een stolpboerderij (Butterhuizen aan Westerweg te Heerhugowaard) 30-60
2722 Wim Merkx, olieverf op doek met Langereis bij Oude Niedorp 30-60
2723 olieverf op een iepenhouten paneel met koeien en personen aan de waterkant, r.o. gesigneerd Hendriks 40-80
2724 olieverf ioo een triplex paneel met een boerderij aan water 0-0
2725 A. Torringa, olieverf op doek met een landweg en bomen 40-80
2726 paar olieverf op karton met Indische landschappen 0-0
2727 aquarel met een boslandschap en een beek, l.o. gesigneerd 39-69
2728 olieverf op doek met een sneeuwlandschap en afgemeerde zeilschepen r.o. gesigneerd H. Stokvis '48 30-60
2729 olieverf op doek met een polderlandschap en een roeiboot, r.o. gesigneerdHaerman 0-0
2730 J.P.C. van Os, olieverf op een triplex paneel 30-60
2731 olieverf op doek met een portret van een visserman, r.o. gesigneerd K. Roorda 30-60
2732 paar sepiatekeningen met landschappen, gesigneerd C. Spitzner '84 40-80
2733 olieverf op een triplex paneel met een boerenkar op een zandpad bij een schaapskooi en hooiberg 30-60
2734 J. Harvey, olieverf op doek met een zeeslag en twee zeilschepen 30-60
2735 olieverf op doek met een zeilschip op volle zee 30-60
2736 H. Roorda, olieverf op doek met een boerderij en erf aan een vaart 40-80
2737 olieverf op doek met een Zuideuropees kustgezicht met een baai 40-80
2738 Tania '40, olieverf op doek met een atelierinterieur 40-80
2739 olieverf op doek met een Indische ladweg met een huis, bomen en diverse figuren 40-80
2740 H. Lugt (Hermann), olieverf op een paneel net een gezicht op een dorp in Dalmatië 100-200
2741 Peter Smit, olieverf op doek met een strandgezicht (Camperduin en badgasten 40-80
2742 Frans Huysmans, gouache met een aardappel schillende persoon met een hoed (tweezijdig) 100-200
2743 monogram A.S. en gedateerd 1842, olieverf op een eiken paneel met een landschap met een huis en toren 100-200
2744 C. Hoffmann 1960, olieverf (marouflé op board) met bloemen 30-60
2745 Ko Brautigam, olieverf op board met een Oosterse poort en een fruitverkoper 30-60
2746 olieverf op doek met een landhuis en bomen 40-80
2747 C. v.d. Kaaij 1953 (Cornellis), olieverf op een triplex paneel met besneeuwde huizen aan water en een kathedraal 40-80
2748 olieverf op doek met een polderlandschap en vogels en met een gezicht op dorp met een kerktoren 30-60
2749 aquarel met een blauw landschap en een witte tent 40-80
2750 Truus Claes, olieverf op doek met een portret van een man met een gitaar (Raymond van 't Groenewoud ?) 100-200
2751 olieverf op een multiplex paneel met koeien aan de waterkant, r.o. gesigneerd v. Prooijen 40-80
2752 olieverf op doek met een Zuideuropees stadsgezicht met een terras, r.o. gesigneerd 30-60
2753 twee olieverf op paneel met Hollandse wintergezichten (één met beschadigde kijst) 50-100
2754 olieverf op doek in een bewerkte goudkleurige lijst, r.o. gesigneerd Bruyn 50-100
2755 Antoon Koster, olieverf op board met een landweg 40-80
2756 olieverf op board met een landweg en een boerderij, l.o. gesigneerd 30-60
2757 olieverf "the Athlete" met een gespierde man, r.o. gesigneerd 0-0
2758 olieverf op een paneel naar du Chattel met een molen aan een rivier 30-60
2759 olieverf op doek met een boerderij aan water, rr.o. gesigneerd 30-60
2760 Jenny Bakker '67 (Groningen), gouache met een kustgezicht en een baai 40-80
2801 Jan Boon, lithografische druk (uitgave Francois Buffa Amsterdam) met huizen en een man en vrouwfiguren 30-60
2802 Gea Karhof '82, ets 14/60 "Airole" met een bosnimf 40-80
2803 Herman Godijn 1994. ets II / X met een stadsgezicht met een tram en met tramspoor 50-100
2804 kleurenets 91/745 met een abstracte voorstelling, r.o. ? gesigneerd en gedateerd 2000 30-60
2805 Hans Kanters '87, kleurenlitho 53/250 met een koorddanser op wielen en met een narrenmuts 100-200
2806 Tjeerd Bottema, kleurenets "Kraaien op het ijs" 40-80
2807 Poppe Damave, ets "ruine" 0-0
2808 staalgravure met een gezicht op Edam "van den Purmerringdijk gezien" 0-0
2809 I. Tirion, 18de eeuw kopergravure met Kaart van Noord Hollands Zuidelykste Gedeelte 50-100
2810 18de eeuw kopergravure met "Grondtekening der Stad Purmerende" 30-6
2811 Francois Bohn (Haarlem), 19de eeuw ingekleurde gravure met Kaart van Noord-Holland 50-100
2812 16de eeuw ingekleurde kopergravure met een kaart van de Graafschappen Holland en Utrecht 100-200
2813 19de eeuw kleurenlitho met "Basilique de Saint Basile" ((Moscou) 40-80
2814 18de eeuw kopergravure met een stadsgezicht De Ryp 40-80
2815 Sal Meijer, twee etsen met grachtengezichten Amsterdam 0-0
2817 Cees Boendermaker '56, litho met een bloem 30-60
2828 kleurenplaat met een meisje op een schommel in een bewerkte goudkleurige lijst 30-60
2829 19de eeuw Franse kleurenlitho met vrouwe en kinderen in een ovale bewerkte lijst met o.a. roosjes 30-60
2830 ovaal porseleinen miniatuur portret van een kind. gesigneerd 50-100
2831 antieke kopergravure "t Dorp Groet " uit 1793 door Anna C. Brouwer 40-80
2832 A. Zeeman, 19de eeuw ingekleurde kopergravure met gezicht op kerk van Hoogwoud 30-60
2833 18de eeuw kopergravure 't Dorp Hoogtwoude en 't Dorp Eertswoude 1726 30-60
2834 19de eeuw staalgravure met kaart van Gemeente Hoogwoud 30-60
2835 I. Tirion, 18de eeuw kopergravure met een stadskaart van Edam "Haven der Stad Edam" 30-6
2836 J. Blaeu, 18de eeuw kopergravure met stadskaart van Edam 30-60
2837 18de eeuw kopergravure met een kaar "Hoogheemraetschap der Zeeweringen van den Honds Bossche en Duynen tot Petten" 30-60
2838 18de eeuw kopergravure met stadskaart van Edam 30-60
2839 A. Rademaker, 17de eeuw kopergravure met gezicht op Petten 1609 30-60
2840 18de eeuw kopergravure 't Dorp Eertswoude 1726 30-60
2841 kleurengravure (naar Ioachim Ottens) "Totius Neobelgii Nova et Accuratissima Tabule" 40-80
2842 kleurendruk "Carte du Canada ou de la Nouvelle France" 30-60
2843 paar staalgravures met 19de eeuw kaarten van Gemeente Zuid-Scharwoude en Noord-Scharwoude 40-80
2844 A. Zeeman, 18de eeuw kopergravure met "Broek" en "Suiderwouw" 30-60
2845 17de eeuw kopergravure "Beschryvinghe van Hollant" 30-60
2846 Engelse kleurengravure "a Visit to the Child at Nurse" 30-60
2848 Isaak Tirion, 18de eeuw ingekleurde kopergravure met "Nieuwe Kaart van de Baronie van Breda en 't Markgraafschap van Bergen op Zoom" 50-100
2849 Ans Wortel '78, kleurenlito "als jij er onderdoor wil is dat jouw zaak...." 40-80
2850 Ans Wortel Bergen '75, kleurenplaat "omdat 't kind dat ik los moet latenme nog 't meest vasthoudt...." 30-60
2851 Hans van Draanen, drie diverse etsen 50-100
2852 Riek Schagen ("Saartje"), kleurenlitho "Het spel van schijn en wezen" 30-60
2853 oude prtretfoto van een jongetje in een schilderijlijst 0-0
2854 Franco Costa (potlood gsigneerd) kleurenlitho Stars & Stripes Victory "America's Cup 1987" 80-130
2855 C. Petrus '97, kleurenlitho met "Spoorhaven Enkhuizen" 40-80
2856 gemengde techiek met twee ingelijste wajangpoppen 30-60
2857 serie van drie antieke kleurengravures met zwemvogels 50-100
2858 boekwerk in een bewaardoos, Nederlandsche Vogelen 1770 - 1829 (Nozeman & Sepp) 40-80
2859 drie blikken, een ovale hoten en een glazen met geelkoperen dienblad 40-80
2860 twee kleurenplaten met 't IJ en gezicht op Amsterdam 30-60
2861 plaat in een schilderijlijst met een zeilschip op zee 30-60
2862 Hendrikus IJkelenstam '28, litho met een besneeuwde boerderij 0-0
2863 Eddy Varekamp (l.o. in potlood), kleurenlitho met een vrouwelijk naakt in erotische pose 40-80
2864 moderne kleurenlitho 141/200 met een stilleven met o.a. bloemen en fruit, r.o. gesigneerd 0-0
2865 Ramesh (Darji), zeefdruk 148/150 met een dansende vrouw "10 jaar Integer Information" 30-60
2866 A. v. Hemert, ets met De Waag te Haarlem 0-0
2867 ets met Groenburgwal te Amsterdam 0-0
2868 M.M. Burgers Witteveen 1966 (Maria Mathilde "Mieke"), kleurenlitho 87/125 met drie meisjes rond een tafel 30-60
2869 paar Franse ovale kleurengravures in een goudkleurige lijst met zwat glazen passe-partout 40-80
2870 "Marino" ets van Marius Maini uit Imagines 30-60
2871 Jan Sirks, ets met Buurkerkhof te Utrecht 30-60
2872 H. Berk, ets met Raamgracht te Amsterdam 0-0
2873 ingelijste landkaart van De Boesbosch 30-60
2874 Doris Groeneveld '78, paar zeefdrukken met Westfriese dijk 80-130
2875 Michel F. van Overbeeke '74, paar kleurenetsen 100-200
2876 doos met o.a. divers grafiek 0-0
2877 Melle, map met o.a. reproducties en twee ingelijste werken 30-60
2878 lithografische druk naar Dirk Harting met de Brouwersgracht te Amsterdam 30-60
2879 serie van twaalf gravures met Amsterdamse stadsgezichten 40-80
2880 serie van vier gravures met Amsterdamse stadsgezichten 30-60
2881 affiche (lithografisch) van Damhotel te Edam 0-0
2882 paar kleurenplaten met Spaanse stadsgezichten 0-0
2883 paat met een vrouwenportret (beschadiging) in een bewerkte schilderijlijst 0-0
2884 ddos met o.a. divers grafiek w.o. Edam en Veere 40-80
2921 oosters tapijt, Berber 250 x 180 40-80
2922 lotje met o.a. Oosters textiel 0-0
2923 Kashmir zijde geweven kleed 90 x 140 50-100
2924 oosters tapijt, Beloutch kussen 73 x 73 30-60
2925 oosters tapijt, Beloutch 102 x 150 40-80
2926 oosters tapijt, Kaskay 115 x 165 40-80
2927 oosters tapijt, Ghoum 105 x 175 (met zijde) 100-200
2928 oosters tapijt, beige met bloemdecor 244 x 294 100-200
2929 oosters tapijt, Mir 245 x 177 100-200
2930 oosters tapijt, Bidjar 240 x 170 100-200
2931 oosters tapijt, Mir 250 x 173 100-200
2932 ooster tapijt, Nepal 235 x 173 (gebruiksporen) 0-0
2933 oosters tapijt, Nepal 165 x 95 30-60
2934 oosters tapijt, 240 x 325 100-200
2935 oosters tapijt, 155 x 235 (herkomst Marokko) 30-60
2936 oosters tapijt, 115 x 175 50-100
2937 oosters tapijt, 130 x 205 50-100
2938 oosters tapijt, 155 x 250 50-100
2939 oosters tapijt, Afchaam plm. 200 x 300 100-200
2940 oosters tapijt, Thebriz 200 x 300 100-200
2941 oosters tapijt, Herez (sleets) 200 x 300 40-80
2942 oosters kussen 60 x 62 30-60
2943 oosters tapijt, Beloutch 88 x 134 40-80
2947 Groeveld '83 (Doris), zeefdruk 42/50 "Regenboog" 40-80
3009 krat met o.a. een houten koffiemolen en diverse kop en schotels 30-60
3010 doos divers met o.a. koperwerk en verrlichting 30-60
3011 doos divers met o.a. twee Engelse aardewerk bloempotten 30-60
3012 doos divers met o.a. Engels porseleinen theepot 30-60
3013 doos divers met o.a. houten lijsten 30-60
3014 doos divers met o.a. divers porselein en theelichtjes 30-60
3015 doos met o.a. koperen aker en lampen 40-80
3016 doos divers met o.a. houten voetenstoof en beschadigde beeldengroep 30-60
3017 doos divers met o.a. glaswerk en serviesgoed 30-60
3018 doos divers met o.a. antiek koperwerk 30-60
3019 doos met diverse bolle melkglazen hanglampen 40-80
3020 doos met o.a. antieke koperen akertjes 40-80
3023 doos divers met o.a. dienbladen glaswerk en een tabakspot 40-80
3024 doos divers met o.a. Japans aardewerk en porselein 40-80
3025 doos met o.a. divers plate en glaswerk 30-60
3026 doos met o.a. divers serviesgoed 30-60
3027 twee dozen met reclame asbakken 30-60
3028 doos divers met o.a. weegschaal en een herderskruikje 30-60
3029 doos met divers glas en aardewerk w.o. blauwe vazen 30-60
3030 doos met o.a. modern keramiek en een barometer 0-0
3031 drie dozen met o.a. divers glaswerk 0-0
3032 twee dozen met o.a. divers servies en aardewerk 30-60
3033 doos mewt diverse l.p.'s en c.d.'s 0-0
3034 drie dozen met boeken w.o. kunstboeken 30-60
3035 twee dozen met een meerdelig Engels aardewerk servies 30-60
3036 twee dozen met o.a. divers aardewerk en serviesgoed 30-60
3037 doos net glazen vazen en dierfiguren 30-60
3038 doos met o.a. divers koper en tin 40-80
3039 doos divers met o.a. koper en plate 30-60
3040 doos met o.a. diverse plaatjesalbums 30-60
3041 doos divers met o.a. een zonneklok en beschadigd Staffordshire 30-60
3042 krat met o.a. divers koperwerk 30-60
3043 doos met o.a. divers glaswerk en grafiek w.o. Haarlem 30-60
3044 doos divers met o.a. oude blikken houtwerk en fototoestellen 30-60
3045 doos divers met o.a. Oosters tjeeservies en gemberpotten 30-60
3046 doos met o.a. diverse borden en schalen 30-60
3047 doos met o.a. divers Aer-nouveau stijl glaswerk 40-80
3048 doos divers met o.a. kristal en textiel 0-0
3049 doos divers met o.a. kinderfornuisje en serviesgoed 30-60
3050 doos met o.a. divers glaswerk 0-0
3051 doos met o.a. divers aardewerk en koper 30-60
3052 twee dozen met diverse plaatjesalbums w.o. Verkade 40-80
3053 doos met een meerdelig porseleinen servies met bloemdecor 40-80
3054 doos divers met o.a. gekleurd Delft aardewerk 30-60
3055 doos met o.a. divers Wedgwood en Maastricht serviesgoed 30-60
3056 doos divers met o.a. oud blik en plate bestek 0-0
3057 doos met o.a. divers plate en kandelaars 30-60
3058 twee dozen met divers wit serviesgoed 40-80
3059 drie dozen met diverse l.p.'s en boeken 30-60
3060 doos met divers glaswerk 30-60