Catalogus van dinsdag 02 juli           Kavels : 3001 - 3270 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
3001 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 50-100
3002 18de eeuw tweedeurss commode met een laden en met o.a. gestoken ranken 100-200
3003 mahonie Victoriaanse hoekstoeltje met een ingelegde bies en met een gestoffeerde zitting 50-100
3004 mahonie Victoriaanse vierdeurs kabinet met binnenladen 150-250
3005 antieke Engelse mahonie bajo kwikbarometer net een thermometer en divers inlegwerk 50-100
3006 antieke Franse eiken hangoor uitschuiftal 198 x 118 50-100
3007 antieke mahonie Louis XVI stijl halvemaantafel met jalouziedeurtjes 8-130
3008 antieke mahonie Empirer stijl zeslaads chiffonnière ladenkast met een secretairelade en met volle pilaren fineerschade) 100-200
3009 antieke Franse tweegewicht comtoiseklok met een vouwslinger 40-80
3010 Engelse eiken hangoortafel met een lade 106 x 150 50-100
3011 antiek eiken halstoeltje met een opengestoken rugleuning 40-80
3012 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamen, onderlade en binnenladen 100-200
3013 19de eeuw ovaal marmer met glazen Empire stijl pendule met slagwerk en een kwikslinger en met een paar bijpassende tweelichts kandelaars 150-250
3014 notenhouten Bierdermeier breistoeltje met steekwerk in de kap en met velours stoffering 30-60
3015 notenhouten gestoffeerde Willem III bureaustoel 30-60
3016 nahonie Victoriaans tweedeurs kabinet met binnenladen en op een vierlaads onderkast 150-250
3017 John Broom Castle Coomb, antieke Engelse eiken staande klok met een bronzenzen wijzerplaat en een achtdaags uurwerk 200-300
3018 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en gebogen front en met divers steekwerk 50-100
3019 facetgeslepen Biedermeier schoorsteenspiegel met een eiken geschulpte lijst 40-80
3020 Mechels gestoken eiken tweedeurs credenskast met twee laden en met o.a. gestoken paneeldeuren 250-400
3021 vuurvergulde bronzen antieke Franse Empire pendule met slagwerk en touwslinger en met een vrouwfiguur (ca. 1810) 400-600
3022 velours gestoffeerde mahonie Biedermeier damesvoltairestoel met een opengestoken kuif 50-100
3023 ovaal mahonie Empire stijl bijzettafel met koperen ornamentjes 40-80
3024 mahonie Biedermeier vierdeurs bonheurkast met twee glasdeuren en divers steekwerk w.o. een gestoken kuif 200-300
3025 antieke eiken Friese staartklok 100-200
3026 Franse eiken facetgeslepen schoorsteenspiegel met getorste pilaren 96 x 130 40-60
3027 noten met wortelnoten Biedermeier naaitafel met twee laden en een klep 40-80
3028 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met binnenladen en met gestoken ornamentjes 100-200
3029 Sa. Gandy Cockermo, antieke Engelse mahonie staande klok met een bronzen wijzerplaat met secondewijzer en met een achtdaags uurwerk 250-400
3030 ovale geschulpte mahonie Biederrmeier tafel op een gestoken vierpoot 145 x 110 70-120
3031 set van zes mahonie Biedermeier stoelen met een velours zitting 50-100
3032 antieke halfronde eiken Louis XVI stijl hoekkast met jalouziedeuren en een lade 300-500
3033 Schwarzwald tweegewicht schilderijklok met een glazen beschilderde wijzerplaat 40-80
3034 antieke iepenhouten (geweren)kist 40-80
3035 Louis XVI stijl lacqué armstoel met gevlochten rieten rugleuning en een gestoffeerde zitting 50-100
3036 antieke mahonie wijnkist op vier klauwpoten 400-600
3037 antieke eiken Friese staartklok met een houten Atlas- en engelfiguren 100-200
3038 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 100-200
3039 kersenhouten Empire stijl stoeltje met een gesoffeerde zitting 30-60
3040 antieke eiken eendeurs spindekast met sneedijzeren beslag 100-200
3077 eiken wandklok met slagwerk en melodie en met facetgeslepen ruitjes 40-80
3078 mahonie Willem III damesscretaire ,et een vierlaads opstand en een gestoken kuif 100-200
3079 ronde Engelse eiken pubklok 40-80
3080 ronde mahonie Victoriaanse tafel op een driepoot 1.18 mtr 40-80
3081 antieke Engelse eiken met mahonie staande klok met maanaanduiding 300-500
3082 antiek mahonie cilinderbureau met een drielaads onderkast 100-200
3083 antieke Engelse mahonie vierdeurs hoekkast 100-200
3084 notenhouten Biedermeier tweedeurs glaskast 100-200
3085 beschilderde flap-aan-de-wand tafel met een Bijbelse voorstelling 100-200
3086 mahonie Biedermeier hangoortafel 112 x 120 40-80
3087 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met gestoken ornamentjes 40-80
3088 antieke Engelse eiken bordenkast met een driedeurs onderkast met drie laden 100-200
3089 antieke eiken Friese staartklok (beschadigde houten Atlas en engelfiguren) 50-100
3090 mahonie Biedermeier étagère hangoor "stomme knecht" bijzettafel met twee laden 50-100
3091 mahonie Biedermeier hangoor sofatafel 63 x 123 50-100
3092 mahonie Hollands Biedermeier tweedeurs kabinet met een opengewerkte kuif en op een drielaads onderrkast met beschadigde laden hoogte plm. 2.80 mtr. 200-300
3093 mahonie Biedermeier barometer met een thermometer 30-60
3094 neo-gotisch gestoken Franse eiken armstoel met o.a. mannenkoppen 100-200
3095 neo-gotisch gestoken Franse eiken armstoel 80-130
3096 mahonie Victoriaanse Schotse zesladekast met gestoken ornamenten 100-200
3097 Duitse eiken Jundstil tweegewicht staande klok 100-200
3098 Franse notenhouten tafel op twee gestoken consoles met klauwpoten 98 x 175 100-200
3099 verlaagde Franse eiken salontafel op gestoken dolfijnpoten 104 x 77 50-100
3100 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een onderlade en gestoken ornamentjes 100-200
3101 antieke eiken Friese staartklok met een koperen beschilderde wijzerplaat in reliëf 100-200
3102 paar Franse eiken neo-gotisch gestoken armstoelen 200-300
3103 noten met zwart Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
3104 Hollands Biedermeier eiken tweedeurs kabinet met een opengewerkte kuif en met een drielaads onderkast en binnenladen 100-200
3105 K.J. Wild Dundee, antieke Schotse mahonie staande klok met een geschilderde wijzerplaat en met een seconde- en datumwijzer, achtdaags uurwerk 300-500
3106 18de eeuw Engelse eiken dekenkist met twee laden en met vier panelen 150-250
3107 facetgeslepen Oudhollandse schoorsteenspiegel in een goudkleurige lijst 71 x 120 40-80
3108 18de eeuw Hollands Louis XVI stijl tweedeurs kabinet op een enkrlgebogen vijf laads onderkast hoogte 2.80 mtr (diverse beschadiging) 200-300
3109 Franse "mysterieuse" penduke met een adelaar en gedragen door een legering meisje 70-120
3110 mahonie Victoriaans "breakfront" vierdeurs sideboard met een opstand en drie laden en met drie binnenladen 100-200
3111 set van zes eiken Queen Anne stijl stoelen met blauw velours stoffering w.o. twee armstoelen 50-100
3112 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een gebogen front 40-80
3113 palissanderhouten Victoriaanse banjo barometer met een thermometer en met een kwikbuis 100-200
3114 antieke eiken dekenkist met een bolle deksel en smeedijzeren beslag Anno 1786 100-200
3115 eiken armstoel met gestoken leeuwenkoppen en gestreepte velours stoffering 40-80
3116 Franse teakhouten uitschuiftafel met uitvalpoten 140 x 140 op een gestoken vierpoot met Oosterse dierfiguren 200-300
3117 Litherland. Davis & Comp Liverpool, antieke Engelse mahonie regulateurklok 350-500
3118 antieke mahonie zeslaads chiffonnière ladenkast met volle zwarte pilaren 100-200
3119 set van zes noten met wortelnoten Chippendale stijl stoelen op klauwpoten 100-200
3120 notenhouten Franse gestoken zesdeurs Henri-deux buffetkast met o.a. gestoken leeuwenmaskers 200-300
3121 antieke Engelse mahonie staandeklok met slagwerk, datum- en sekondewijzer en een achtdaagsuurwerk 800-1000
3122 antieke mahonie Louis XVI stijl vierladenkast met volle pilaren 150-250
3123 mahonie Biedermeier kleosecretaire met een bovenlade en een tweedeurs onderkast 70-120
3124 18de eeuw Hollandse eiken eendeurs porseleinkast met een tweedeurs onderkast met bolpootjes hoogte 235 en breedte 165 700-900
3125 Padri en Figli Torino, mahonie tafelklok met achtdaags uurwerk en kwartierslag en met facetgeslepen glas 400-600
3126 antieke ronde mahonie Empire stijl tafel op drie poten met een driespant en met een zwart marmeren blad 95 cm. 200-300
3127 set van zes antieke iepenhouten Louis XVI stijl stoelen en een bijpassende armstoel 100-200
3128 antieke eiken Gelderse tweedeurs kussenkast op bolpoten en met steekwerk in de kap (vernieuwde achterwand) 150-250
3129 Schatz, ronde koperen scheepsklok met slagwerk, slaat glazen 50-100
3130 entieke eiken dekenkist met een gestoken front en op slofpoten en met twee zijladen 100-200
3131 mahonie eendeurs wandporseleinkastje 40-80
3132 eiken Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een tweedeurs onderkast 50-100
3133 Duits eiken Jugendstil tweegewicht staande klok 200-300
3134 nahonie Edwardian damesfauteuil met steekwerk in de kap en met bloemetjesstoffering 40-80
3135 ovale geschulpte Franse mahonie Biedermeier salontafel met een (beschadigd) marmeren blad en op een gestoken vierpoot 40-80
3136 notenhouten Duits Biedermeier eendeurs linnenkast met een gegolfde kap 100-200
3137 antieke Friese stoelklok 200-300
3138 mahonie Willem III tafel op een spinnekop onderstel en met vier oortjesstoelen (herstelling) 50-100
3139 antieke mahonie gestoken stoel met o.a. een opengestoken kuif 30-60
3140 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs commode met een lade 50-100
3141 John Smith Lonon, mahonie tafelklok met slagwerk en met maan- en datumaanduiding 200-300
3142 mahonie Biedermeier tweedeurs kastje met een bovenlade 100-200
3143 notenhouten Louis XV stijl tweezits bankje met groen gestreepte velours stoffering en met een losse kussen 200-300
3144 eiken Edwardian vierdeurs boekenkast met twee glasdeuren en met een gestoken tweedeurs onderkast met een secretairelade 100-200
3145 antieke mahonie Queen Anne stijl hangoortafel 50-100
3146 mahonie Biedermeier voltairestoel met een groen gestreepte stoffering 40-80
3147 mahonie Biedermeier voltairestoel met een groen gestreepte stoffering 40-80
3148 Oudhollandse eiken bolpoot uitschuiftafel met een tussenblad 100 x 128 - 2.25 50-100
3149 Franse marmeren pendule met een legering beeld van een boerin (geen slinger) 40-80
3150 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met gestoken ornamentjes 50-100
3151 paar mahonie Biedermeier voltairestoelen met een gebloemde stoffering 100-200
3152 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een gegolfde kap en met een opengestoken kuif 150-250
3153 mahonie Biedermeier spiel met een opengewerkte kuif 40-80
3154 ovale mahonie Biedermeier coulissentafel op een vierpoot 125 x 143 80-130
3155 antieke mahonie Empire stijl gangspiegel 40-80
3156 eikenhouten armstoel 40-80
3157 geelkoperen Franse tweegewicht comtoise wandklok met een vouwslinger 40-80
3158 mahonie Biedermeier vader- en moederkastje met aan weerszijde vier laden 80-130
3159 set van vier iepenhouten Biedermeier boerenstoeltjes met een gestoffeerde zitting 40-80
3160 18de eeuw eiken driedeurs kast met een lade en op slofpoten en met ingelegde paneeldeuren hoogte 112 en breedte 180 200-300
3161 antieke Franse bronzen pendule met een windhond (touwslinger) 150-250
3162 Engelse mahonie drieladenkast met een ingelegde bies 50-100
3163 mahonie Louis XVI stijl drieladenkast met pilaartjes 50-100
3164 verlaagde Biedermeier mahonie bijzettafel op een driepoot 30-60
3165 verlaagde Biedermeier mahonie bijzettafel op een driepoot 30-60
3166 teakhouten tafel met een lade 84 x 151 100-200
3167 set van zes Windsor keukenstoelen met een iepenhouten zigtting 100-200
3168 eiken met coromandelhout Haagse School vierdeurs boekenkast met twee glasdeuren 200-300
3170 mahonie Biedermeier kaarttafel 40-80
3171 mahonie Biedermeier haardkruk met een geborduurde zitting 40-80
3172 antieke Engelse eiken hoekkast met een open onderkast en twee gestoken paneeldeuren 100-200
3173 Engelse mahonie Victoriaanse "banjo" kwikbarometer met een thermometer 100-200
3174 notenhouten Duits Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 100-200
3175 ovale noten met wortelnoten berlaagde Biedermeier salontafel op een driepoot 30-60
3176 wortelnoten met zwart Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en een gebogen front 100-200
3177 ronde mahonie tweegewicht wandklok met een glazen wijzerplaat en een wekkermechaniek 49-80
3178 eiken oorte-manteau met een spiegel en met een handschoenenklep 100-200
3179 paar Schwarzwald gestoken armstoelen met een gevlochten rieten zitting 100-200
3180 noten met zwart Willem III eendeurs onderkast met twee laden en met gestoken ornamenten 50-100
3181 Schwarzwald houten gestoken driegewicht koekoeksklok met o.a. gestoken vogels 100-200
3182 antiek eiken Louis XVI stijl vierladenkast met zwarte pilaren 100-200
3183 facetgeslepen Franse notenhouten schoorsteenspiegel met Louis XV stijl steekwerk 200 x 119 100-200
3184 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 100-200
3185 notenhouten Biedermeier tafelklok met slagwerk en met divers koperen beslag 80-130
3186 antiek mahonie Chippendale stijl drielaads commode 100-200
3187 notenhouten Duits Biedermeier drieladenkast 50-100
3188 Engels eiken Victoriaanse tweedeurs boekenkast op een vijflaads onderkast met een ingelegde mahonie bies 100-200
3189 Schwarzwald open gestoken barometer met een thermometer met o.a. gestoken geweien en herten 50-100
3190 mahonie Victoriaans Chippendale stijl vierdeurs buffetje met twee gesyoken paneeldeuren en twee glasdeuren 100-200
3191 wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
3192 antieke eiken tweedeurs tuigkast met paneeldeuren 100-200
3193 oude eiken Fries staartklok met houten Atlas- en engelfiguren 50-100
3194 ongerestaureerd notenhouten Willem III cilinderbureau 50-100
3195 ontwerp Paul Bromberg voor Pander, Haagse School notenhouten tweedeurs dressoir met twee laden 100-200
3196 notenhouten tweedeurs kussenkast met twee laden en op bolpoten en met o.a. steekwerk op de kussens en gestoken mannekoppen 150-250
3197 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een vouwslinger 50-100
3198 eiken met palissanderhout tweedeurs rankenkast met twee laden en op bolpoten 100-200
3199 palissanderhouten Art-deco tweedeurs boekenkast met een open schap 100-200
3200 bijpassend palissanderhouten Art-deco vierdeurs boekenkast met twee glazen schuifdeuren 100-200
3201 antieke mahonie tweegewicht wandklok met slagwerk 50-100
3202 antiek mahonie eendeurs hangvitrinekastje 50-100
3203 ronde Franse Biedermeier mahonie bijzettafel op een gestoken vierpoot (73 cm) 30-60
3204 19de eeuw Hollands eiken tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast 100-200
3205 ovale geschulpte Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en met parelmoer inlegwerk 50-100
3206 antieke eiken linnenpers op een tweedeurs onderkast met een lade 50-100
3207 mahonie Biedermeier kaarttafel op een vierpoot 40-80
3208 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkastje met een bovenlade en met toogdeuren 100-200
3209 Schwarzwald tweegewicht wandklokje met een houten geschilderde wijzerplaat 40-80
3210 driedelige eiken zesdeurs "kist"kast met een uittrekblad 100-200
3211 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en een gebogen front 40-80
3212 19de eeuw Franse eiken vierdeurs boekenkast met twee glasdeuren en twee laden en met een gestoken kuif, hoogte 2,68 mtr. 150-250
3213 Schwarzwald tweefewucht wandklokje met een bewerkte geelkoperen wijzerplaat 40-80
3214 mahonie Victoriaans vierlaads commode met een facetgeslepen kantelspiegel 50-100
3215 roze velours gestoffeerde eiken armstoel 40-80
3216 mahonie Victoriaans tweedeurs kabinet met gestoken ornamenten en op een vierlaads onderkast 100-200
3217 koperen eengewicht lantaarnklok 80-130
3218 19de eeuw Engels eiken vierlaads secretaire met een tweedeurs boekenkastopstand en met inlegwerk 100-200
3219 set van zes Biedermeier mahonie stoelen w.o. twee armstoelen (fineerschade) 50-100
3220 notenhouten Franse zesdeurs gestoken Henri-deux buffetkast met o.a. gestoken narren 100-200
3221 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkastje met binnenladen (beschadiging) 70-120
3222 antiek mahonie Hollands gebogem secretaire op klauwpoten (beschadigd en ongerestaureerd) 50-100
3223 wit lacqué Louis XVI stijl damesstoeltje met gebloemde stoffering 50-100
3224 Biedermeier bonheurkast met een glasdeur en een opengestoken kuif op een tweedeurs onderkast 150-250
3225 Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 40-80
3226 noten met wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 0-130
3227 antiek mahonie "bateau" ledikant 100-200
3228 mahonie Willem III tafel op een dubbele tweepoot 80 x 120 (fineerschade) 40-80
3229 set van vier mahonie Victoriaanse stoelen met een gestreepte stoffering 40-80
3230 antieke mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade 40-80
3231 mahonie Biedermeier twee deurs linnenkast 50-100
3232 ronde mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 1.04 mtr. 30-60
3233 ovale mahonie tafel op een driepoot 0-0
3234 Engelse satijnhouten vierlaads toilettafel met een facetgeslepen kantelspiegel 50-100
3235 facetgeslepen Franse notenhouten Henri-deux schoorsteenspiegel 40-8
3236 Franse eiken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 50-100
3237 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 59-100
3238 Frans notenhouten gestoken tweedeurs buffet met een opstand em o.a. gestoken mannekoppen 100-200
3239 Frans notenhouten gestoken vierdeurs kastje met twee laden en o,.a. gestoken vogels 50-100
3240 notenhouten Duits Biedermeier slaapkamer met twee linnenkasten, toilettafel ledikant en twee nachtkastjes 250-400
3241 facetgeslepen Franse notenhouten Henri-deux schoorsteenspiegel 30-60
3242 ongerestaureerd antiek teakhouten tweedeurs porseleinkast met een Hollands gebogen vierlaads onderkast op klauwpoten 50-100
3243 mahonie Biedermeier draagstoel op een verrijdbaar onderstel, gemerkt Simonis Den Haag en Amsterdam 50-100