Catalogus van dinsdag 02 juli           Kavels : 3001 - 5400
Kavel Omschrijving Taxatie
3001 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 50-100
3002 18de eeuw tweedeurss commode met een laden en met o.a. gestoken ranken 100-200
3003 mahonie Victoriaanse hoekstoeltje met een ingelegde bies en met een gestoffeerde zitting 50-100
3004 mahonie Victoriaanse vierdeurs kabinet met binnenladen 150-250
3005 antieke Engelse mahonie bajo kwikbarometer net een thermometer en divers inlegwerk 50-100
3006 antieke Franse eiken hangoor uitschuiftal 198 x 118 50-100
3007 antieke mahonie Louis XVI stijl halvemaantafel met jalouziedeurtjes 8-130
3008 antieke mahonie Empirer stijl zeslaads chiffonnière ladenkast met een secretairelade en met volle pilaren fineerschade) 100-200
3009 antieke Franse tweegewicht comtoiseklok met een vouwslinger 40-80
3010 Engelse eiken hangoortafel met een lade 106 x 150 50-100
3011 antiek eiken halstoeltje met een opengestoken rugleuning 40-80
3012 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamen, onderlade en binnenladen 100-200
3013 19de eeuw ovaal marmer met glazen Empire stijl pendule met slagwerk en een kwikslinger en met een paar bijpassende tweelichts kandelaars 150-250
3014 notenhouten Bierdermeier breistoeltje met steekwerk in de kap en met velours stoffering 30-60
3015 notenhouten gestoffeerde Willem III bureaustoel 30-60
3016 nahonie Victoriaans tweedeurs kabinet met binnenladen en op een vierlaads onderkast 150-250
3017 John Broom Castle Coomb, antieke Engelse eiken staande klok met een bronzenzen wijzerplaat en een achtdaags uurwerk 200-300
3018 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en gebogen front en met divers steekwerk 50-100
3019 facetgeslepen Biedermeier schoorsteenspiegel met een eiken geschulpte lijst 40-80
3020 Mechels gestoken eiken tweedeurs credenskast met twee laden en met o.a. gestoken paneeldeuren 250-400
3021 vuurvergulde bronzen antieke Franse Empire pendule met slagwerk en touwslinger en met een vrouwfiguur (ca. 1810) 400-600
3022 velours gestoffeerde mahonie Biedermeier damesvoltairestoel met een opengestoken kuif 50-100
3023 ovaal mahonie Empire stijl bijzettafel met koperen ornamentjes 40-80
3024 mahonie Biedermeier vierdeurs bonheurkast met twee glasdeuren en divers steekwerk w.o. een gestoken kuif 200-300
3025 antieke eiken Friese staartklok 100-200
3026 Franse eiken facetgeslepen schoorsteenspiegel met getorste pilaren 96 x 130 40-60
3027 noten met wortelnoten Biedermeier naaitafel met twee laden en een klep 40-80
3028 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met binnenladen en met gestoken ornamentjes 100-200
3029 Sa. Gandy Cockermo, antieke Engelse mahonie staande klok met een bronzen wijzerplaat met secondewijzer en met een achtdaags uurwerk 250-400
3030 ovale geschulpte mahonie Biederrmeier tafel op een gestoken vierpoot 145 x 110 70-120
3031 set van zes mahonie Biedermeier stoelen met een velours zitting 50-100
3032 antieke halfronde eiken Louis XVI stijl hoekkast met jalouziedeuren en een lade 300-500
3033 Schwarzwald tweegewicht schilderijklok met een glazen beschilderde wijzerplaat 40-80
3034 antieke iepenhouten (geweren)kist 40-80
3035 Louis XVI stijl lacqué armstoel met gevlochten rieten rugleuning en een gestoffeerde zitting 50-100
3036 antieke mahonie wijnkist op vier klauwpoten 400-600
3037 antieke eiken Friese staartklok met een houten Atlas- en engelfiguren 100-200
3038 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 100-200
3039 kersenhouten Empire stijl stoeltje met een gesoffeerde zitting 30-60
3127 Engelse mahonie Victoriaanse "banjo" kwikbarometer met een thermometer 100-200
3141 John Smith Lonon, mahonie tafelklok met slagwerk en met maan- en datumaanduiding 200-300
3142 mahonie Biedermeier tweedeurs kastje met een bovenlade 100-200
3143 notenhouten Louis XV stijl tweezits bankje met groen gestreepte velours stoffering en met een losse kussen 200-300
3145 antieke mahonie Queen Anne stijl hangoortafel 50-100
3146 mahonie Biedermeier voltairestoel met een groen gestreepte stoffering 40-80
3147 mahonie Biedermeier voltairestoel met een groen gestreepte stoffering 40-80
3148 Oudhollandse eiken bolpoot uitschuiftafel met een tussenblad 100 x 128 - 2.25 50-100
3150 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met gestoken ornamentjes 50-100
3151 paar mahonie Biedermeier voltairestoelen met een gebloemde stoffering 100-200
3154 ovale mahonie Biedermeier coulissentafel op een vierpoot 125 x 143 80-130
3155 antieke mahonie Empire stijl gangspiegel 40-80
3156 eikenhouten armstoel 40-80
3158 mahonie Biedermeier vader- en moederkastje met aan weerszijde vier laden 80-130
3159 set van vier iepenhouten Biedermeier boerenstoeltjes met een gestoffeerde zitting 40-80
3161 antieke Franse bronzen pendule met een windhond (touwslinger) 150-250
3162 Engelse mahonie drieladenkast met een ingelegde bies 50-100
3163 mahonie Louis XVI stijl drieladenkast met pilaartjes 50-100
3164 verlaagde Biedermeier mahonie bijzettafel op een driepoot 30-60
3165 verlaagde Biedermeier mahonie bijzettafel op een driepoot 30-60
3166 teakhouten tafel met een lade 84 x 151 100-200
3167 set van zes Windsor keukenstoelen met een iepenhouten zigtting 100-200
3168 eiken met coromandelhout Haagse School vierdeurs boekenkast met twee glasdeuren 200-300
3170 mahonie Biedermeier kaarttafel 40-80
3171 mahonie Biedermeier haardkruk met een geborduurde zitting 40-80
3172 antieke Engelse eiken hoekkast met een open onderkast en twee gestoken paneeldeuren 100-200
3174 notenhouten Duits Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een drielaads onderkast 100-200
3175 ovale noten met wortelnoten berlaagde Biedermeier salontafel op een driepoot 30-60
3176 wortelnoten met zwart Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en een gebogen front 100-200
3177 ronde mahonie tweegewicht wandklok met een glazen wijzerplaat en een wekkermechaniek 49-80
3178 eiken oorte-manteau met een spiegel en met een handschoenenklep 100-200
3179 paar Schwarzwald gestoken armstoelen met een gevlochten rieten zitting 100-200
3180 noten met zwart Willem III eendeurs onderkast met twee laden en met gestoken ornamenten 50-100
3181 Schwarzwald houten gestoken driegewicht koekoeksklok met o.a. gestoken vogels 100-200
3182 antiek eiken Louis XVI stijl vierladenkast met zwarte pilaren 100-200
3183 facetgeslepen Franse notenhouten schoorsteenspiegel met Louis XV stijl steekwerk 200 x 119 100-200
3184 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 100-200
3185 notenhouten Biedermeier tafelklok met slagwerk en met divers koperen beslag 80-130
3186 antiek mahonie Chippendale stijl drielaads commode 100-200
3187 notenhouten Duits Biedermeier drieladenkast 50-100
3188 Engels eiken Victoriaanse tweedeurs boekenkast op een vijflaads onderkast met een ingelegde mahonie bies 100-200
3189 Schwarzwald open gestoken barometer met een thermometer met o.a. gestoken geweien en herten 50-100
3190 mahonie Victoriaans Chippendale stijl vierdeurs buffetje met twee gesyoken paneeldeuren en twee glasdeuren 100-200
3191 wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
3192 antieke eiken tweedeurs tuigkast met paneeldeuren 100-200
3193 oude eiken Fries staartklok met houten Atlas- en engelfiguren 50-100
3194 ongerestaureerd notenhouten Willem III cilinderbureau 50-100
3195 ontwerp Paul Bromberg voor Pander, Haagse School notenhouten tweedeurs dressoir met twee laden 100-200
3196 notenhouten tweedeurs kussenkast met twee laden en op bolpoten en met o.a. steekwerk op de kussens en gestoken mannekoppen 150-250
3197 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een vouwslinger 50-100
3198 eiken met palissanderhout tweedeurs rankenkast met twee laden en op bolpoten 100-200
3199 palissanderhouten Art-deco tweedeurs boekenkast met een open schap 100-200
3200 bijpassend palissanderhouten Art-deco vierdeurs boekenkast met twee glazen schuifdeuren 100-200
3201 antieke mahonie tweegewicht wandklok met slagwerk 50-100
3202 antiek mahonie eendeurs hangvitrinekastje 50-100
3203 ronde Franse Biedermeier mahonie bijzettafel op een gestoken vierpoot (73 cm) 30-60
3204 19de eeuw Hollands eiken tweedeurs kabinet met een drielaads onderkast 100-200
3205 ovale geschulpte Franse "stierenoog" wandklok met slagwerk en met parelmoer inlegwerk 50-100
3206 antieke eiken linnenpers op een tweedeurs onderkast met een lade 50-100
3207 mahonie Biedermeier kaarttafel op een vierpoot 40-80
3208 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkastje met een bovenlade en met toogdeuren 100-200
3209 Schwarzwald tweegewicht wandklokje met een houten geschilderde wijzerplaat 40-80
3210 driedelige eiken zesdeurs "kist"kast met een uittrekblad 100-200
3211 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en een gebogen front 40-80
3212 19de eeuw Franse eiken vierdeurs boekenkast met twee glasdeuren en twee laden en met een gestoken kuif, hoogte 2,68 mtr. 150-250
3213 Schwarzwald tweefewucht wandklokje met een bewerkte geelkoperen wijzerplaat 40-80
3214 mahonie Victoriaans vierlaads commode met een facetgeslepen kantelspiegel 50-100
3215 roze velours gestoffeerde eiken armstoel 40-80
3216 mahonie Victoriaans tweedeurs kabinet met gestoken ornamenten en op een vierlaads onderkast 100-200
3217 koperen eengewicht lantaarnklok 80-130
3218 19de eeuw Engels eiken vierlaads secretaire met een tweedeurs boekenkastopstand en met inlegwerk 100-200
3219 set van zes Biedermeier mahonie stoelen w.o. twee armstoelen (fineerschade) 50-100
3220 notenhouten Franse zesdeurs gestoken Henri-deux buffetkast met o.a. gestoken narren 100-200
3221 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkastje met binnenladen (beschadiging) 70-120
3222 antiek mahonie Hollands gebogem secretaire op klauwpoten (beschadigd en ongerestaureerd) 50-100
3223 wit lacqué Louis XVI stijl damesstoeltje met gebloemde stoffering 50-100
3224 Biedermeier bonheurkast met een glasdeur en een opengestoken kuif op een tweedeurs onderkast 150-250
3225 Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 40-80
3226 noten met wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 0-130
3227 antiek mahonie "bateau" ledikant 100-200
3228 mahonie Willem III tafel op een dubbele tweepoot 80 x 120 (fineerschade) 40-80
3229 set van vier mahonie Victoriaanse stoelen met een gestreepte stoffering 40-80
3230 antieke mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade 40-80
3231 mahonie Biedermeier twee deurs linnenkast 50-100
3232 ronde mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 1.04 mtr. 30-60
3321 paar blauwe Makkum aardewerk koeitjes 40-80
3322 Arnhem gekleurd plateel dekselpotje ) pindakaas" 30-60
3323 Geradus Klinkenberg, drie gekleurde keramiek borden met reliëfdecor van een fietser (barsten en schilfer) 40-80
3324 Gouda Holland, gekleurd plateel kruikje met een oor, gemerkt H. Hellebrekers Rotterdam 30-60
3325 antieke rood- met geelkoperen melkbus 30-60
3326 geelkoperen Art-nouveay staande olielamp 30-60
3327 paar antieke geelkoperen kandelaars 30-60
3328 mahonie miniatuur tweedeurs linnenkast met glasdeurtjes 50-100
3329 Japans lacqué tweedeurs bijouteriekastje met o.a. vogeldecor 40-80
3330 antieke tinnen schotel, papbordje schaal en een strooier 40-80
3331 antieke ijzeren kanonskogel 40-80
3332 Hendrik Methorst, handgeslagen roodkoperen Amsterdamse School schotel 29 cm. 40-80
3333 Japans lacqué ficheskistje met o.a. parelmoer ingelegd vogeldecor 40-80
3334 antieke reisikoon in een houten kastje 50-100
3335 antieke houten schooltas met een beschadigde en beschilderde deksel 40-80
3336 antiek roodkoperen appelketeltje 30-60
3337 tweedelige Oosterse houten mimiset 30-60
3338 niervormig mahonie Victoriaans dienblad met inlegwerk 40-80
3339 zeventienlichts kristallen hangkroon 200-300
3340 paar Franse zwart marmeren met legering vijflichts (pendule)kandelaars 50-100
3341 18de eeuw Japans Arita blauwe schotel met o.a. hertendecor 44 cm. (herstelling) 50-100
3342 De Griekse A, paar 18de / 19de eeuw Delft blauwe knobbelvazen 30 cm. (beiden met een herstelling) 40-80
3343 18de / 19de eeuw Delft blauw aardewerk dekselpot 40 cm.. (diverse beschadiging) 40-80
3344 set van drie 18de eeuw Chinees blauwe borden met een landschapsdecor en vogels 22 cm. 200-300
3345 18de eeuw Chinees blauw porseleinen achtkantig trekpotje met bloem- en vrouwendecor (herstelling in deksel) 200-300
3346 set van drie 18de eeuw Chinees blauw porseleinen kannetjes w.o. één met een strooideksel 500-700
3347 18de eeuw Chinees blauw porseleinen knobbelvaasje met vakverdeling (beschadiging en herstelling in bovenrand) 100-200
3348 18de eeuw Chinees blauw porseleinen bord met een bloempotdecor 24 cm. (herstelling) 50-100
3349 encre de Chine, driedelig 18de eeuw Chinees porseleinen theestel met een theepotje, theebus (barstje) en een lekbakje en met een landschapsdecor en karbouwen 700-900
3351 18de eeuw achtkantige Imari gekleurde Chinees porseleinen theebus met een zilverkleurige dop (schilfer aan bovenrand) 70-120
3352 Japans Imari gekleurd bord met o.a. vogeldecor en met een gegolfde rand (schilfer) 19 cm. 0-0
3353 18de / 19de eeuw Famille rose gekleurd Chinees porseleinen tjeebusje (randschilfer aan bovenrand en deksel) 100-200
3354 18de eeuw Famille rose Chinees porseleinen schaaltje met bloemdecor 16.5 cm. (beschadiging en herstelling) 30-60
3355 drie diverse 18de eeuw Famille rose Chinees porseleinen borden (herstellingen) 50-100
3356 Chinees gekleurd porseleinen "snuffbottle" met decor van een monnik en mannen te paard 40-80
3357 antiek Chinees blauw porseleinen theepotje met een vrouwfiguur en bloemen (barstje) 50-100
3358 Regina Gouda, gekleurd plateel kruikje met een oor 30-60
3359 gegolfd schildpad theekistje met een binnendeksel en op beender pootjes 50-100
3360 paar antieke Frans Empire (circa 1820) vergulde bronzen "cassolette" kandelaars omkeerbaar tot geurverstuiver (herstelling in bovenrand) 900-1200
3361 Gouda Holland, twee gekleurd aardewerk hannen met een oor en met bloemdecor 30-60
3362 Art-nouveau bewerkte tinnen bowl op een voet en met druivendecor 30-60
3363 legering borstbeeld van een religieuze vrouw met een hoofddoek 50-100
3364 paar bronzen keaagkandelaars 40-80
3365 Regina Gouda, driedelig gekleurd plateel kaststel 50-100
3366 vierkante bewerkte geelkoperen Art-nouveau hanglamp met glazen pegels 70-120
3367 18de eeuw bewerkte bronzen vijzel gedateerd 1702 700-900
3368 18de eeuw bewerkte bronzen vijzel gedateerd 1753 (beschadiging aan bovenrand) 700-900
3369 oud grenen documentenkistje 30-60
3370 mahonie gewichtendoosje 30-60
3371 Tichelaar Makkum, vier blauwe Makkum aardewerk kommen 30-60
3372 19de eeuw Chinees blauw porseleinen schotel met o.a. divers bloemdecor 37 cm. (randschilfertjes) 100-200
3373 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met bloemdecor 35 cm. (randbeschadiging) 100-200
3374 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met bloemdecor 35 cm. (randschilfers) 100-200
3375 lot met divers Chinees blauw porselein w.o. antieke kop en schotels 100-200
3376 Zenith Gouda, paar gekleurde plateej kruiken met een oor 30-60
3377 paar antieke geelkoperen Engelse kandelaars 0-0
3378 bronzern leeuw op een roodmarmeren voetje 40-80
3379 antiek ikoontje in een bewerkt geekjoperen kastje 40-80
3380 Evert de Hartog (atelierstempel) bronzen sculptuur van een zittend meisje 40-80
3381 houten gestoken Chinese monnik 40-80
3382 mahonie Biedermeier haardscherm met een borduurwerk (beschdigd kuifje) 30-60
3383 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk bord en een Makkum gekleurd bord met een bloemenmand 0-0
3384 houten gestoken Chinese monnik als lampevoet 30-60
3385 Gouda Holland, twee gekleurde plateel vazen met bloemdecor 49-80
3386 Victoriaans tinnen trekpoje met een adelaar 0-0
3387 antieke rood- met geelkoperen doofpot 30-60
3388 antieke roodkoperen waterketel op een komfoor 30-60
3389 antiek roodkoperen pijpkomfoor op een mahonie plateau 0-0
3390 marmer met onyx en legering Art-nouveau schouwstuk met een vrouwfiguur met duif en twee ganzen 50-100
3391 gekleurd majolica met bronzen godslamp met drie kandelaars 100-200
3392 antiek houten kerkboektas met o.a. gestoken Turkse knoop en gedateerd 1874 50-100
3393 een paar en één 18de eeuw Chinees blauw porseleinen kop en schotels 50-100
3394 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met bloem- en pauwdecor 38 cn, (herstelling en beschadiging) 40-80
3395 set van vijf 18de eeuw Chinees blauw porseleinen kop en schotel met landschapsdecor (één kopje gekramd) 100-200
3396 vier ( drie en één) 18de eeuw Chinees blauw porseleinen papbordjes (herstelling en beschadiging) 50-100
3397 set van zes 18de eeuw Chineesblauw porseleinen kop en schotels met o.a. vis- en krabdecor 150-250
3398 18de eeuw Chinees blauw porseleinen platte theepot (herstelling aan tuit en handgreep) 100-200
3399 antiek Chinees blauw porseleinen doppotje (theebusje) met beschadigde bovenrand en afwijkend dekseltje 0-0
3400 19de eeuw gekleurde Japans porseleinen vaas met een gegolfde kraag 24 cm. 50-100
3401 paar antieke albast met geelkoperen drielichts (klokken)kandelaars 70-120
3417 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met landschapsdecor 34 cm. (gescheurd en schilfers) 40-80
3424 rood met blauw gekleurd dekselschaaltje en een Imar porseleinen kop en schotel 30-60
3425 antieke zwart houten humidir met koper inlegwerk (ongerestaureerd) 30-0
3426 ronde rieten dekselmand met Oosters lacqué beschildering (beschadiging) 0-0
3428 set van vijf antieke Delft aardewerk schotels met bloemdecor 22 cm. (randschilfers) 50-100
3429 antieke Delft blauwe aardewerk schotel met bloemdecor en een gele rand 34 cm. (schilfertjes) 59-100
3430 antieke Chinees blauw porseleinen schotel met landschapa- en vogeldecor 32 cm en een bijpassende schotel 21 cm. (randschilfers) 70-120
3431 set van zes Chinees blauw porseleinen bordjes met bloemdecor 17 cm. (randschilfertjes) 50-100
3432 set van drie antieke Chinees blauwe porseleinen borden met bloemdecor 22 cm. 70-120
3433 set van zes antieke Chinees blauwe borden met divers landschapsdecor 28 cm. 250-400
3434 18de eeuw Chinees blauwe porseleinen vaas (herstelling aan de hals en schilfers aan de onderrand) 250-400
3435 lot net diverse Chinees blauw porseleinen borden en kommen en met kop en schotels (o.a. met herstelling en beschadiging) 100-200
3436 antiek Famille rose gekleurd Chinees porseleinen bord met bloemdecor 23 cm. 40-80
3437 antiek Imari gekleurd porseleinen trekpotje (schilfers aan deksel) en een antiek bord (randbeschadiging) 100-200
3438 acht Imari gekleurde porseleinen schotels en negen kopjes (randschilfers) 40-80
3439 Imari gekleurd porseleinen scheerbekken 50-100
3440 set van drie Imari gekleurde porseleinen doppotjes en een paar vaasjes (randschilfers) 40-80
3441 antiek Frans dubbelloops percussie jachtgeweer 100-200
3442 drie oude wandelstokken w.o. twee met een degen 50-100
3443 Indische kris in een koperen met houten schede 30-60
3476 drie Satsuma gekleurde aardewerk vazen 40-80
3477 twee antieke Chinees blauwe doppotjes met bloemdecor (beschadiging) 50-100
3478 twee antieke Delft blauw aardewerk borden met Oosters landschaps- en vogeldecor (randschilfers) 40-80
3479 antieke Delft blauw aardewerk schotel met bloendecor met een bloemenmand 31 cn. (herstelling) 30-60
3480 glazen met koperen zakkroon met negen kandelaars 250-400
3481 twee ingelijste 17de eeuw gekleurde Hollandse tegels met tulpdecor 100-200
3482 mangaan viertegeltableau met Hollandse havengezichten 40-80
3483 viertegeltableau met 17de eeuw gekleurde kwadraattegels met een bloemenvaas 50-100
3484 paar 17de eeuw Hollandse gekleurde tegels met een bloenvaas en in eiken lijsten 50-100
3485 17de eeuw gekleurde Hollandse tegel met vogeldecor (herstelling) 70-120
3486 antieke eiken mangelplank met kerfsnede en gedateerd 1622 gereconstrueerd tot een pijpenrek met Goudse pijpen 50-100
3487 antiek gekleurde majolica schotel met decor van een fruitschaal 31 cm. (herstelling) 40-80
3488 antiek gekleurd Delft aardewerk bord met een bloemenvaas 22 cm. (herstelling) 30-60
3489 twee antieke tinnen lepels 0-0
3490 twee antieke gerestaureerde majolica schotels en een fragment met een poortwachter 49-80
3491 antiek houten met beenderen maatstok, kwart ellemaat 30-60
3493 acht diverse antieke aardewerk zalfpotjes 30-60
3494 lot met diverse o.a. antieke Hollandse tegels 70-120
3495 terra cotta sculptuur van een Oosters paard 40-80
3496 drie bruin aardewerk bodemvondsten (kan, graap en test) en een groen aardewerk olielamp 40-80
3497 lot met o.a. diverse antieke Hollandse tegels 100-200
3498 vier ingelijste antierke Hollandse blauwe tegels 80-130
3499 twee antieke blauwe viertegeltableau's met kwadraattegels 80-130
3500 lot met o.a. diverse antieke Hollandse tegels 70-120
3501 18de eeuw Hollands mangaan zestegeltableau met een zeilschip (l.b. bijgeschilderde tegel) 80-130
3502 zestegeltableau met 18de eeuw Hollands mangaan Bijbelse tegels (beschadiging) 50-100
3503 19de eeuw grijs aardewerj voorraadkruikje met bewerkte schildjes 40-80
3504 blauw gekleurd twaalftegeltableau met randtegels, Heilige S. Lourenço 50-100
3505 eiken tweedeurs theemeubel met achttien antieke Hollandse tegels op het blad (zes verzaagd) 50-100
3506 ingelijste antieke Hollands blauwe landschapstegel met o.a. een boerin en koeien 30-60
3507 ingelijste antieke Hollandse gekleurde ornamenttegel 50-10
3516 blauw zestegeltableau met een Hollandse windmolen 30-60
3517 gekleurd viertegeltableau met een boeket bloemen in een vaas 0-0
3518 blauw zestegeltableau met een duinlandschap en een kudde schapen 30-60
3519 lot met diverse tegelw w.o. twee antiek Hollands blauwe 40-80
3520 beender handschoenspanner en een parelmoer ingelegde brillenkoker 0-0
3521 Herend (Hungary) acht groen gekleurde schaaltjes en Westraven (Utrecht) zes gekleurde aardewerk onderzetters 30-60
3522 twee antieke Frans Empire wit met goudkleurig porseleinen sierkoppen met een deksel en op een onderschotel 70-120
3523 Frans Biedermeier gekleurd porseleinen theepotje met o.a. diverse vrouwfiguren 50-100
3524 doos met vijfmaal divers plateel 40-80
3525 ovale gekleurde aardewerk schaal met bloemdecor in een vergulde houder 30-60
3526 ronde marmeren Biedermeier bijzettafel op een bewerkte gietijzeren driepoot 50-100
3550 encre de Chine, 18de eeuw Chinees porseleinen theepot met een landschapsdecor met man- en vrouwfiguren 400-600
3559 moderne rood gekleurde vaas 46 cm. 30-60
3560 doos met o.a. beschadigd kristal en porseleinen beeldjes 30-60
3561 18de eeuw geëtst "Zeven Provincieën" glas op een herstelde gereconstrueerde zilveren voet 100-200
3562 ruitenwaaier kristallen koekpot en brokkenpotje op onderschotels 40-80
3563 18de eeuw slingerglas 70-120
3564 rood geëtst Boheems glazen karafje met o.a. hertendecor 30-60
3565 vier diverse gekleurde Murano glazen dierfiguren 40-80
3589 kristallen karaf met ruitenslijpsel en op een onderschotel 0-0
3590 twee Murano gekleurde glazen kemphanen 30-60
3591 Nurano gekleurde glazen vis 40-80
3592 Mats Jonasson Sweden, kristallen sculptuur met een leeuwenkop 30-60
3593 kristallen karaf met olijfslijpsel 30-60
3594 kristallen boerenjongenspot met olijfslijpsel ern op een onderschotel 30-60
3595 kristallen dekselcoupe met een omgeslagen kraag 40-80
3596 Egelse kristallen vaas op een witte met goudkleurige voet 0-0
3597 Murano glazen schemerlampje met een vis 30-60
3598 gematteerd glazen Madonna 30-60
3599 langwerpig vijfdelig kristallen olie- en azijnstel en een driehoekig pepr- en zoutstel 30-60
3600 doos met o.a. diverse moderne (Mrano) glazen vazen 30-60
3601 J. Beekman, olieverf op doek met een landschap en een dorp met kerk aan water 40-80
3602 J.C. Heeck (Johannes Cornelis) olieverf op doek met een zeegezicht en een schip in de golven 40-80
3603 P.K. van Markenstein, olieverf op doek met een vaart en o.a. een afgemeerd zeilschip 30-60
3604 Harrie Kuyten, olieverf op board met de veemarkt en de Waag te Alkmaar 500-700
3605 Koost Stikvoort 1966, olieverf op doek met een stilleven met o.a. een kom 100-200
3606 Koost Stikvoort 1954. olieverf op doek met een stilleven met een schaal en fruit 200-300
3607 M. Reinhard, olieverf op doek met een stilleven met o.a. fruit en bloemen 50-100
3608 F.A. Noordam, olieverf op doek met een stilleven met o.a. fruit en een Chinese schotek 30-60
3609 olieverf op doek met een molen aan een vaart en met een eendenkooi 40-80
3610 L. Eland (Leonardus Joseph "Leo") 1918. pasteltekening met een Indisch berglandschap 100-200
3611 Soewardja, aquarel met een Indisch landschap en twee huizen aan water 30-60
3612 Conrad Theodoor van Elsen. pasteltekening met een portret van een Indische vrouw 40-80
3613 olieverf op een 18de eeuw eiken paneel met een heuvellandschap met een pad en twee paarden 50-100
3614 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met twee militairen o.a. te paard, l.o. gesigneerd en gedateerd 1827 (verfschade) 50-100
3615 H. Endlich, twee olieverf op triplex paneeltjes met bloemen in een vaas 30-60
3616 monogram H.R. (Henriëtte Ronner), pentekening met een spelende hond en een kussen 100-200
3617 naar Louis Boudin, olieverf op paneel "Amitiés Lucia"met een strandgezicht met vrouwen kinderen 50-100
3618 F.A. v. Velsen (Francois von), olieverf op een paneel met een duinlandschap 40-80
3620 Th. B., olieverf op tri[lex paneel met een landweg en bomen en een boerin 0-0
3621 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met een Holland winterlandschap en een dorp aan vaart, r.o. gesigneerd G. Wars 50-100
3622 olieverf op doek met een Christus kop, l.o. gesigneerd A. Vrolijk ? 30-60
3623 J. Damstra, olieverf op doek met eenden en kuikens in een weiland bij water 40-80
3624 olieverf op een triplex paneel met een boeket bloemen in een vaas, r.o. gesigneerd Veldkamp 70-120
3625 olieverf op een triplex paneel met een boeket rozen in een vaas 70-120
3626 Koos Stikvoort 1915. olieverf op doek met een stilleven en een eend 100-200
3627 olieverf op een triplex paneel met een stilleven met fruit en een fazant, r.o. monogram 100-200
3628 olieverf op een een mahonie paneel met een heuvellandschap en een landweg met een hooiwagen, r.o. monogram H.R. 1877 70-120
3629 H. v. Straaten, olieverf op doek met een boereninterieur en een moeder met twee kinderen 40-80
3630 H. v. Straaten, olieverf op doek met een boereninterieur met een een echtpaar en twee spelende kinderen 40-80
3631 M. v. Haren, olieverf op doek met spelende poezen 70-120
3632 E. Ligtelijn (Evert Jan), olieverf op doek met een interieur en een brieflezende vrouw 200-300
3633 naar J.H. Weissenbruch, olieverf op doek met een landweg met boerderijen en wandelaars 40-80
3634 J. Nymeyer achterkant gemerkt (Joop Nijmeijer), olieverf op een paneel met eem stilleven met o.a. twee flessen 100-200
3635 Jan de Boer, olieverf op karton met een sneeuwlandschap met een boom en huizen 50-100
3636 Jan van Vucht Tijssen, olieverf op doek met een straatje te Nijmegen en gezicht op Valkhof 40-80
3637 19de eeuw olieverf op een 17de eeuw eiken paneel met een portret van een vrouw 100-200
3638 R. Miedema (Rein), olieverf op doek met een riviergezicht en diverse zeilschepen en een stoomboot 500-700
3639 Joop Kropff, olieverf op doek met een gezicht op een haven met huizen en een kerktoren 200-300
3640 olieverf (verdoekt en marouflé op triplex) met een Bijbelse voorstelling en in een bewerkte goudkleurige lijst 178 x 143, Antonius van Padua 400-600
3641 monogram I.O.H. '57. olieverf op doek met een stlleven en o.a. een vis op een schotel 40-80
3642 olieverf op board met een stadsgezicht en wandelaars, monogram M.F. (achterkant gemerkt en Nijmegen ?) 0-0
3643 olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas, l.o. monogram 0-0
3644 paar olieverf op doek met Biedermeier portretten van een man en vrouw 250-400
3660 Gräfin Nesselrode 1939 ?, olieverf op doek met een kop van een St. Bernard hond (verdoekt) 50-100
3661 Bona Si, abstract acrylverf op papier 'Hongaarse volbloed' 30-60
3662 Bona Si, abstract acrylverf op papier met 'Hongaarse progressie' 30-60
3663 olieverf op doek met een winterlandschap en schaarsers bij een boerderij 30-60
3664 C.W. P. ? Philips 1859, olieverf op een eiken paneel met een zittende man met pijp in een herberg 50-100
3665 olieverf op doel met een winters grachtengezicht en schepen, r.o. gesigneerd Mackenzie 100-200
3666 olieverf op een triplex paneel met een sneeuwlandschap en een vaart, l.o. gesigneerd 30-60
3667 aquarel met een boerderij aan zandpad en bij duinen, r.o. gesigneerd 30-60
3668 olieverf op doek met een polderlandschap met riet en een boerderij aan water 30-60
3669 olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas l.o. gesigneerd M. van Lent 30-60
3670 olieverf op een houten paneel met een polderlandschap een molen aan water 40-80
3671 olieverf op doek met een molen een boerderij aan een vaart, l.o. gesigneerd 40-80
3672 paar olieverf op paneel met boslandschappen 50-100
3673 olieverf op doek met een ruiter te paard langs een vaart, r.o. gesigneerd 40-80
3674 olieverf op een triplex paneel met een boerderij aan water 0-0
3675 J. van Ginkel, olieverf op board met een molen aan een vaart 30-60
3676 Tilly Moes, olieverf op een triplex paneeltje met blauwe viooltjes 30-60
3677 olieverf op een paneel met een heidelandschap en bomen 40-80
3678 olieverf op board met een winterlandschap en een molen aan vaart 30-60
3679 olieverf op doek met een zeilschip op volle zee voor de kust 40-80
3680 twee olieverf op doek met ijsvissers en met een winterlandschap en stadsmuur 40-80
3681 paar gouaches met zeilschepen, o.a. gesigneerd Ger van Vliet 40-80
3682 paar gouaches met landschappen met huizen aan water 40-80
3683 gouache met wandelaars langs het strand, r.o. gesigneerd P. Arntzenius 40-80
3684 Anton Heyboer 1989, krijttekening "Kunst is de Vrouw" met twee vrouwen 100-200
3685 F.A. v. Velsen (Franciscus von), olieverf op een paneel met een heidegezicht en een zandpad bij Havelte 40-80
3686 P.J.A. Wagemans 1940 (Pieter), olieverf op doek met een Hollands stadsgezicht en een haven met zeilschepen 70-120
3687 potloodtekening met een riviergezicht (Zaan ?) met o.a. theekoepeltjes en molens, r.o. gesigneerd en l.o. met een onderschrift 30-60
3688 Joh(anna) Pieneman, olieverf op schilderskarton met een boerderij aan water 40-80
3689 Johanna Pieneman, olieverf op een triplex paneel met een boslandschap en een bospad 50-100
3690 olieverf op doek met een Indusch landschap met een vulkaan en rijstvelden 40-80
3691 T. Adam. aquarel met een Indisch landschap en een rivier met waterval 30-60
3692 aquarel met een boerderij aan vaart en een ophaalbrug, l.o. gesigneerd 30-60
3693 Willem Scholte 1917, aquarel met een stilleven met een vis op een tinnen schotel 40-80
3694 Jan van der Meer, olieverf op doek met een sneeuwlandschap en een boerderij 40-8
3695 paar olieverf op karton met Indische landschappen 0-0
3696 olieverf op doek met een sneeuwlandschap en afgemeerde zeilschepen r.o. gesigneerd H. Stokvis '48 30-60
3697 olieverf op een triplex paneel met een boerenkar op een zandpad bij een schaapskooi en hooiberg 30-60
3698 Jenny Bakker '67 (Groningen), gouache met een kustgezicht en een baai 30-60
3699 olieverf op paneel met walvisvaarders in Poolzee bij Spitsbergen 50-100
3700 olieverf op een triplex paneeltje met een kudde schapen , l.o. gesigneerd 0-0
3701 olieverf op schilderskarton met een boerderij en erf 30-60
3702 olieverf op een paneel met een winterlandschap en een huis aan een vaart met schaatsers, l.o. gesigneerd 40-80
3703 ollieverf op een triplex paneel met huizen aan een vaart en een zeilschip, r.o. gesigneerd 40-80
3704 olieverf op een triplex paneel met een molen aan water, r.o. gesigneerd 40-80
3705 naar Bauffe, olieverf op doek met een weidelandschap met bomen en koeien 50-100
3706 naar duChattel, olieverf op doek met een ophaalbrug en huizen aan water 50-100
3707 Dirk Roggeveen, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
3708 Jan de Leeuw. olieverf op doek met witte bloemen 40-80
3709 olieverf op doek met een zottende visserman bij de haven 30-60
3710 olieverf op doek met een keukentafel met o.a. diverse groente en fruit 30-60
3711 J. Ruighsver, olieverf op doek met een stilleven en een vis 30-60
3712 olieverf op een triplex paneel met een sneeuwlandschap en een vaart 30-60
3713 W. de Goederen, olieverf met een boerderij en hooibergen 30-60
3714 W. de Goederen, olieverf op doek (zonder lijst) met een bloemstilleven 0-0
3715 J. de Veen / 83, olieverf op board met een surrealistisch landschap 30-60
3716 olieverf op doek met een heidelandschap en een kudde schapen, r.o. gesigneerd 30-60
3717 olieverf op board met een boeket bloemen in een vaas, r.o. gesigneerd 0-0
3718 P. Blankevoort, olieverf op doek met een zeilschip op zee 30-60
3719 olieverf op doek met een driemaster zeilschip op zee , l.o. gesigneerd 39-60
3720 olieverf op een miltiplex paneel met een stadsgezicht (beschadiging aan opengewerkte lijst) 30-60
3801 Joh. "Joop" Vreugdenhil, serie van vier kleurenlitho's met planten 40-80
3836 antiek mahonie (foto)lijst voor een miniatuur portret 30-60
3851 kleurendruk "Winterdag Middenbeemster" 0-0
3852 Corn. Brandenburg, ets met besneeuwde Zuiderkerk met poort 40-80
3853 lithografische druk met een affiche van Keith Haring Napoli 1983 40-80
3855 Jean Lurçat, kleurendruk op doek met een boom en een mandoline, r.o. gesigneerd 100-200
3856 Jean Lurçat, groen met zwart gekleurde keramische tegel met een hoofd en takken 50-100
3857 doos met divers grafiek en een schilderij op een dienblad 30-60
3858 kleurenplaat met twee rokende Volendammer jongens 40-80
3859 rolcontainer met diverse lijstn, grafiek en schilderijen 40-80
3860 prent met een vrouwfiguur en engelen in een goudkleurige schilderijlijst 30-60
3861 plaat met een kaart van Uytwaterende Sluysen in Kennemerlant 0-0
3862 plaat in een goudkleurige schilderijlijst met drie vrouwerlijke naakten 40-80
3863 plaat in een zwart met goudkleurige schilderijlijst met een bloemstilleven 40-80
3864 Anton Heyboer, litho 30-60
3865 twee differente bewerkte goudkleurige schilderijlijsten 30-60
3866 set van drie afbeeldingen van bloemen in goudkleurige lijsten 50-100
3867 paar 19de eeuw staalgravures met kaart van N. en Z. Schermer en van de Rijp 30-60
3869 A. v. Hemert, ets met De Waag te Haarlem 0-0
3870 kleurendruk "Carte du Canada ou de la Nouvelle France" 30-60
3871 Groeneveld '83 (Doris ?), zeefdruk 42/50 met een landschap en een regenboog 40-80
3872 litho met een liggend naaktmodel en met drie schetsende mannen 0-0
3873 doos met o.a. diverss schilderijen en grafiek 40-80
3874 twee kleurenplaten met een meisje en een vrouw in opengewerkte schilderijlijsten 30-60
3875 oliografie met een herdersjongen en meisje met schapen en een hond zittend op een heuvel 30-60
3876 oliografie naar J. Storck met een Hollands stadsgezicht en diverse schepen 40-80
3877 oliografie naar D. Teniers met een herbergexterieur en een maaltijd 40-80
3878 oliografie met een kustgezicht en zeilschepen in een storm 40-80
3879 oliografie op doek naar D. Teniers met een herberginterieur 30-60
3880 paar antieke palissanderhouten fotolijstjes met een bewerkte rand (beschadigingen) 30-60
3921 doos met diverse o.a. oosterse tapijtjes 40-80
3922 oosters tapijt, Ghoum 105 x 175 (met zijde) 50-100
3923 oosters tapijt, Nepal 165 x 95 0-0
3924 oosters tapijt, Hamadan 200 x 137 50-100
3925 oosters tapijt, Hamadan 240 x 124 50-100
3926 oosters tapijt, Kaskay 163 x 112 40-80
3927 oosters tapijt, Bochara 96 x 60 30-60
3928 oosterds tapijt, Koerdistan 165 x 118 40-80
3929 oosters tapijt Hamadan 190 x 130 50-100
3930 oosters tapijty, 215 x 125 50-100
3931 oosters tapijt, 185 x 123 40-80
3932 oosters tapijt (met zijde' 151 x 94 50-100
3933 oosters tapijt, Bochara plm. 120 180 50-100
3934 oosters tapijt, 105 x 427 100-200
3935 oosters tapijt, Indo Bidjar 350 x 254 100-200
3936 twee diverse oosterse tapijtjes 39-69
3949 entieke eiken boeren eendeurs spindekast op houten slofpoten 100-200
4037 doos divers met o.a. borden en vazen 30-60
4055 doos divers met o.a. portret, porselein en een voetenkrukje 30-60
4056 doos divers met o.a. Zaans klokje en grafiek 0-0
4057 doos divers met o.a. twee houten gekleurde beelden 30-60
4058 drie dozen met o.a. divers aardewerk en serviesgoed 40-80
4059 twee dozen met o.a. kruik, dienblad en koper en plate 30-60
4060 twee dozen met divers glaswerk 30-60
4061 twee dozen met diverse boeken 30-60
4062 doos divers met o.a. Engelse bloempot 30-60
4063 doos divers met o.a. bronzen vijzel en een tinnen kraankan 30-60
4064 doos divers met o.a. Maastricht serviesje en een Engelse vaas 30-60
4065 doos met divers aardewerk w.o. Mobach 40-80
4066 doos met o.a. divers porselein en aardewerk 30-60
4067 doos divers met o.a. glaswerk en Rijnblauwe bloempot 30-60
4068 doos divers o.a. houtwerk en een koperen brassero 30-670
4069 doos divers met o.a. stoof, voetenbankje en koperen doofpot 30-60
4070 doos met o.a. divers glaswerk en serviesgoed 30-60
4071 doos met o.a. divers plate 30-60
4072 doos met o.a. divers plate 30-60
4074 doos met divers Satsuma porselein 30-60
4076 doos divers met o.a. fotoapparatuur 30-60
4077 doos divers met o.a. gips 30-60
4078 doos divers met o.a. een tabakspot 30-60
4079 doos met diverse boeken w.o.twee delen Pieter Scheen 40-80
4080 doos met twee hanglampen o.a. met een metalen vogel 30-60
4095 doos met o.a. porselein en glaswerk 30-60
4104 paar zwart met goudkleurige Louis XV stijl damesfouteuils met zwart met goudkleurige stoffering 100-200
4105 dwarsfluit in een étui 40-80
4106 Loewe Opta, oude notenhouten radio 30-60
4107 Seeburg jukebox 250-400
4108 hoogte verstelbaar zwart houten pianostoeltje op een vierpoot 30-60
4109 bakeliet Philips radiootje 40-80
4110 lot met diverse metalen platen voor een speeldoos 0-0
4111 houten speeldoos met kartonnen platen, handbediening (handbediening) 100-200
4112 Laul Estonia Tallinn, mahonie mahonie vleugel 900-1200
4113 gipsen borstbeeld van Beethoven 30-60
4114 koperen trompet in een beschermkoffer en met twee mondstukken 70-120
4115 Schotse doedelzak 70-120
4119 bronzen sculptuur van een saxofonist op een zwart marmeren voet 40-80
4120 zwart gelakt met goudkleurig Thais bankje (kinderbedje) 100-200
4121 notenhouten paardjesregulateurklok met slagwerk 30-60
4122 kersenhouten tweedeurs t.v. last met een klep en een lade 30-60
4123 Capodimonte, lot met o.a. een aardewerk bloempot en vier dekselpotten met opgelegde bloemen 30-60
4124 donkergroen leren Chesterfield 2 1/2 zits bank 100-200
4125 notenhouten Zaanse tweegewicht wandklok 30-60
4126 kersenhouten étagère salontafel met een lade en op koperen pootjes 65 x 65 30-60
4127 paar gekleurde porseleinen windhonden 30-60
4128 kersenhouten vierdeurs dressoir met zeven laden 215 x 49 en 82 hoog 40-80
4129 Maastricht, vierdelig wit aardewerk lampetstel met een groene bies 30-60
4130 kersenhouten tafel met twee laden 200 x 100 100-200
4131 kersenhouten salontafel met een lade 113 x 85 30-60
4132 kersenhouten vierdeurs kast met twee laden 100-200
4133 80 days pendule onder een ronde glazen stolp 30-60
4134 ronde kersenhouten hangoor uitschuiftafel 1.20 mtr. net twee tussenbaden 2.25 mtr. 70-120
4135 wortelnoten eendeurs wandporseleinkastje 0-0
4136 notenhouten Louis XVI stijl zesladenkastje 30-60
4137 paar notenhouten Regency stijl tweelaads bijzettafels (nachtkastjes) met ronde leren bladen (fineerschade) 30-60
4138 kersenhouten tafel met twee laden 100 x 220 150-250
4139 rond porseleinen dienblad met afbeelding van edelweiss en gentianen en met een nikkelen rand 30-60
4140 geschulpte notenhouten Barok stijl eendeurs halkast met een lade 40-80
4141 Junghans, eiken schoorsteenklok met slagwerk 0-0
4142 kersenhouten barmeubel met een klep en een tweedeurs onderkast en met twee flessenladen 100-200
4143 ovaal houten dienblad met geelkoperen banden 0-0
4144 notenhouten Regency stijl damessecretaire met een tweedeurs onderkast en met een boekenkastopstand met glasdeuren 80-130
4145 groen met goudkleurig porseleinen moccaserviesje met vijf kop en zes schotels 0-0
4146 houten globe op een standaard als een huisbar 40-80
4147 Maastricht decor Beatrix, blauw gekleurde aardewerk fruittest 30-60
4148 notenhouten eendeurs wandporseleinkastje 30-60
4149 notenhouten Fries staartklokje met maanaanduiding 40-80
4150 paar vierkante gekleurde aardewerk vazen en een bijpassende ronde vaas 30-60
4151 schemerlamp met een legering beeld van man met een steigerend paard 40-80
4152 notenhouten Louis XV stijl damesstoel met geborduurde stoffering 40-80
4153 twee schemerlampen op diverse opaline voeten 30-60
4154 bronzen engelfiguur met een toorts 40-80
4155 legering beeld van een matroos 0-0
4156 bronzen beeld van een een vrouw met een kruik en bij een pilaar 30-60
4157 porseleinen schoorsteenklokje met opgelegde bloemen en een lezend meisje 40-80
4158 smalle teakhouten negenlaads archiefkast met koperen militair beslag 80-130
4159 marmer met gebronsd metalen lamoje met een beeld van een smid en met een rode toortslamp 40-80
4160 notenhouten gestoffeerde Louis XV stijl damesstoel en een voetenbankje 30-60
4161 driehoekig notenhouten Barok stijl gestoken bijzettafel met bloemdecor op het blad 30-60
4162 bewerkt geelkoperen met glazen hallamp 50-100
4163 witte opaline staande olielamp met een glazen reservoit 30-60
4164 notenhouten tweelaads étagère sideboard 152 x 46 3n hoogte 9 40-80
4165 bijpassende notenhouten tweelaads étagère salontafe; 152 x 81 30-60
4166 ronde kersenhouten tafel met sterdecor op het blad en met een sluierpoot op een driespant 1.52 mtr. 100-200
4167 set van zes kersenhouten en gestoffeerde Empire stijl armstoelen met steekwerk 100-200
4168 tweedelig kersenhouten vierdeurs wandmeubel met twee glasdeuren en een drieladenblok 100-200
4169 bronzen electrisch schoorsteenklok met een steenbok 40-80
4170 bijpassend bij 4165 notenhouten bijzettafel met een lade 60 x 60 30-60
4171 koperen met kristallen plafonniëre 30-60
4172 notenhouten Regency stijl tweedeurs hoekkast met een glasdeur 50-100
4173 koperen vierlichts Art-dec o hangkroon met glazen kappen 40-80
4174 notenhouten Empire stijl fauteuil met een geruite stoffering 40-80
4175 porseleinen pendellamp met een blauw gkleurde melkglazen kap 30-60
4176 Thonet stijl wastafel met een driedelig porseleinen lampetstel (bodembarst) 40-80
4177 notenhouten wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
4178 notenhouten gestoffeerde Louis XV stijl fauteuil met een bijpassende hocker 80-130
4179 paar koperen wandlampen met bruine glazen kappen en glazen pegels 30-60
4180 notenhouten eendeurs porseleinkast met een drielaads Hollands gebogen onderkast op klauwpoten 80-130
4181 goudkleurige Louis Xv stijl schoorsteenspiegel met een ovale spiegel en twee prenten met vrouwenportretten 50-100
4182 facetgeslepen spiegel in een houten met goudkleurige lijst 84 x 146 30-60
4183 facetgeslepen spiegel in een donker grenen lijst 62 x 92 0-0
4184 paar vierkante goudkleurige Louis XVI stijl bijzettafels met een zwart marmeren blad 40-80
4185 zwart houten Biedermeier barometer met een thermometer 30-60
4186 mahonie Biedermeier stoeltje met een ronde geborduurde zitting 30-60
4187 Tiffany stijl gekleurde hanglamp met een paardencarrousel 100-200
4188 notenhouten Hollands gebogen drieladenkast op klauwpoten 50-100
4189 notenhouten eendeurs wandporseleinkastje 30-60
4190 rond verlaagd mahonie Biedermeier salontafeltje op een gestoken driepoot 0-0
4191 rond geschulpt notenhouten bijzettafel op een driepoot 0-0
4192 notenhouten Queen Anne stijl tweedeurs kastje met twee laden 40-80
4193 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
4194 mahonie Biedermeier tweelaads kastje met een gereconstrueerd bovenblad 30-60
4195 tweedelig Oosterse teakhouten mimiset 30-60
4196 teakhouten Oosters armstoel 50-100
4197 koperen Amsterdamse School stijl tafellamp met een geel gewolkte lampeschaal 40-80
4198 paar notenhouten groen velours gestoffeerde Louis XV stijl damesfauteuil 70-120
4199 notenhouten halvemaankastje met twee jalouziedeurtjes 30-60
4200 paar geelkoperen wandlampen met gele gewolkte glazen bollen 40-80
4201 eiken schoorsteenklok met slagwerk 0-0
4202 notenhouten velours gestoffeerde Louis XV stijl damesstoel 40-80
4203 ovale facetgeslepen Engelse schoorsteenspiegel in een zwarte met bruine lijst 30-60
4204 facetgeslepen glazen tafel 180 x 90 op twee terra cotta Griekse zuilpoten 100-200
4205 paar blauw gekleurde aardewerk vazen met bloemdecor, Petrus Regout 40-80
4206 damspiegel in een zwarte lijst 32 x 112 30-60
4207 Rijnblauwe bloempot met twee oren (barst en herstelling) 30-60
4209 bronzen opwind schoorsteenklok met een steenbok 40-80
4210 nikkelen vijflichts kandelaar met glazen pegels 40-80
4211 Tiffany stijl tafellampje op een nessing poot 30-60
4212 notenhouten tweedeurs wandporseleinkastje 30-60
4213 twee bronzen scultures met een aap 50-100
4214 notenhouten bijzettafel met twee laden en zwanenhalzen 30-0
4215 paar mahonie étagèe bijzettafels 30-60
4217 noten met zwart Biedermeier stijl regulateurklok met slagwerk 30-60
4218 Frans zwart met goudkleurig lacqué stoeltje met een gestoffeerde zitting 30-60
4219 schemerlamp opeen bronzen voet met een Griekse zuil 0-0
4220 houten keukenpottenrek met aardewerk keukenpotten (schilfer) 40-80
4221 Wedgwood, meerdelig crèmekleurig servies Edmé" 50-100
4222 schemerlamp op een goudkleurige aardewerk voet 0-0
4223 schemerlamp op een albast voet met Louis XVI stijl ornamentje 30-50
4224 opaline met koperen schemerlamp, olielamp model 30-60
4225 notenhouten tweegewicht Zaanse wandklok 30-60
4226 notenhouten naaikist met een klep en twee laden 0-0
4227 tweedelig Engels gekleurd aardewerk lampetstel 30-60
4228 antieke Franse legering pendule met een man en vrouwfiguur 70-120
4229 gekleurde Chinees aardewerk kruk met bloemdecor en met drakenkoppen 30-60
4230 paar geruwd leren oorfauteuils met een gecapitonneerde rugleuning 100-200
4231 facetgeslepen spiegel in een bruine bewerkte lijst 70 x 100 30-60
4232 facetgeslepen spiegel in een goudkleurige lijst met een spiegelrand 62 x 93 30-60
4233 eiken schoorsteenklok met slagwerk en met Art-deco steekwerk 0-0
4234 facetgeslepen damspiegel in een goudkleurige lijst met een kuifje 30-60
4235 wit porseleinen schemerlampvoet met bladdecor 0-0
4236 notenhouten Louis XV stijl schildersezel 40-80
4237 ovale porseleinen schaal en zes bijpassende borden met visdcor 40-80
4238 notenhouten staande kapstok 30-60
4239 damesfauteuiltje met gevlochten riet 0-0
4240 mahonie bureautje met een klep en een open onderkast 30-60
4241 paar moderne bronzen beelden, vrouwfiguren 30-60
4242 mahonie met zwart Art-deco eendeurs nachtkastje met een lade en uittrekblad en met een zwart marmeren blad 30-60
4243 decor Conway, meerdelig Wedgwood servies 100-200
4244 facetgeslepen spiegel in een rode met goudkleurige lijst en met een ronde bovenkanty 30-60
4245 eiken regulateurklok met slagwerk 30-60
4246 facetgeslepen spiegel in een bewerkte goudkleurige lijst 87 x 117 40-80
4247 ronde gekleurde Tiffany stijl hanglamp 30-60
4249 houten gestoken wandklokje met slagwerk 0-0
4250 witte met roze gewolkte lampeschaal 30-60
4251 bewerkte witte glazen lampeschaal 30-60
4252 gewolkte glazen lampeschaal 0-0
4253 electrische bronzen met roodkoperen schoorsteenklok 30-60
4254 bruin leren oorfauteuil met een hecapitoneerde rugleuning (sleetse armleuningen) 40-80
4255 rond notenhouten wijntafeltje op een driepoot en met een groen leren blad 0-0
4258 notenhouten Louis XV stijl damesstoel met een geborduurde stoffering 40-80
4259 Sarreguemines decor Obernai, meerdelig gekleurd Frans aardewerk servies 100-200
4260 notenhouten Louis VX stijl damesstoel met een geborduurde zitting 40-80
4261 'paar bruine met gekleurde aardewerk siervaasjes 0-0
4262 paar schemerlampen met zwart aardewerk voet 30-60
4263 drie diverse aardewerk apothekerspotten met blauw en gekleurd decor 30-60
4282 wit gekleurd smeedijzeren sidetable met een geëtst glazen blad (bluts) 47 x 153 50-100
4361 set van vier zwart gelakte armstoelen met zwart/wit gestreepte stoffering en met een bijpassemde kruk 40-80
4362 wit gelakt drielaads sidetable met twee wijnrekken 42 x 158 en 75 hoog 30-60
4363 grenen theekastje met een los dienblad 30-60
4364 antiek donker grenen lessenaar op twee onderkasten 50-100
4365 wit geschilderde ronde geschulpte Biedermeier tafel op een driepoot (1 mtr.) 40-80
4366 rood gekleurde antieke Oosterse tweelaads commode 50-100
4367 wit gekleurde moderne keukenkast met twee glasdeuren en met vier onderladen 50-100
4368 halfrond grenen Biedermeier stijl vierdeurs hoekkast met twee glasdeuren 59-100
4369 laag model grenen tweedeurs hoekkast 30-60
4370 grenen tweedeurs hoekkastje met een open schap en een lade 40-80
4371 blauw lacqué Louis XV stijl damesstoeltje met velours stoffering 30-60
4372 Franse eiken getorste tafel met een wit gekleurd onderste; 105 x 130 40-80
4373 paar zwarte kunststof gecapitnneerde spiegels 89 x 89 30-60
4374 paar wit gelakte nachtkastjes met een lade en een open schap en met een goudkleurige bies 40-80
4375 mintgroen keukenbuffet met drie glasdeuren en op een tweedeurs onderkast met zes laden 250-400
4376 open iepenhouten grutterskast 40-80
4377 wit geschilderd eendeurs hangvitrinekastje 0-0
4378 groene met blau en goudkleurige zuil 40-80
4379 antieke grenen beschilderde Duitse tweedeurskast 100-200
4380 grenen eendeurs spekkastje met vier afsluitbare laden 50-100
4381 houten gekleurd paard als een bankje 40-80
4382 wit gekleurde Hollands gebogen drieladenkast op klauwpoten 40-80
4383 zwart gelakte ovale geschulpte Biedermeier spinnekoptafel 100-200
4385 set van vier bamboe met gevlochten riet stoelen 30-60
4401 Bing Germany, vintage blikken opwind speelgoed model 20'er jaren limousine met een chauffeur 100-200
4402 album met oude fantasie ansichtkaarten 40-80
4403 album met oude ansichtkaarten van Amsterdam 50-100
4405 hoge zije in een bewaardoos 0-0
4406 bibliotheektrapje omklapbaar tot een stoeltje 40-80
4407 houy met metalen beeld van een ridder te paard 0-0
4408 gekleurd houten beeld van Louis Armstrong 40-80
4409 Chinees gestoken ivoren schaakspel in eem lacqué kist 100-200
4410 houten gekleurde kabouter en een maan 30-60
4411 hoog model Thonet stijl kinderstoel met gevlochten riet 40-80
4412 scheepsmodel driemaster zeilschip 0-0
4413 twee oude schoolkaarten Nederland en Midden-Oosten 30-60
4414 hoogte verstelbare antieke Franse kinderstoel 40-80
4415 Hindelopen beschilderde kinderbakstoel met een beschadigde deksel 30-60
4416 oude negerpop, meisje 30-60
4417 paar grijs/blauwe aardewerk miniatuur damesschoenen 0-0
4418 golfkar met een golfset 40-80
4419 lot met plm. 45 K.L.M. huisjes 70-120
4422 John Bier (Alkmaar), moderne bronzen sculptuur met acrobaten 30-60
4423 bronzen sculptuur van een locomotief, gemaakt van een kraan 30-60
4424 speelgoed tractor en een scooter 30-60
4425 scheepsmodel zeiljacht 50-100
4426 scheepsmodel driemaster zeilschip 50-100
4427 doosje met diverse oude ansichtkaarten 30-60
4428 glazen snoeppot 0-0
4429 ovaal dienblaadje met een vierpersoons kindertheeserviesje 0-0
4430 ontwerp Roland Holst voor Petrus Regout, ovale gekleurde Ca;vé schaal 30-60
4431 Engelse Art-nouveau lrtrn fotoalbum met een koperen sluiting 30-60
4432 gekleurd gipsen beeld van een liggende hond en een jong, spaniël 30-60
4433 gekleurd gipsen beeld van een voetballer U.D. 1875 (Utile Dulci Deventer) 30-60
4434 gekleurde houten kist in de vorm van gestapelde boeken 30-60
4435 lot met vijftien K.L.M. huisjes 30-60
4436 houten gekleurd beeld van een golfer 40-80
4437 gekleurd houten paard 80-139
4438 modelvliegtuig dubbeldekker 50-100
4439 vier oude schoolkaarten 30-60
4481 blik met plm. 5 kg. Nederlandse centen stuivers 30-60
4482 lot met o.a. een zilveren tientje 1970 FFr/ 50 en divers buitenlands papiergeld 30-60
4483 album Juliana munten 1948-1980 50-100
4484 dertien F.D.C. muntensets Nederland in plastic hoes 30-60
4485 drie herslagen van 10 Gulden 1818 Koning Willem I (verguld) 40-80
4486 drie munt- en postzegelset Huwelijk 2002 en een muntenset Nederland 2000 0-0
4487 zilveren dollar Australie 2008 met Paus en Vaticaanstad 50 Euro 2002 50-100
4488 vier étui's met muntset Nederland 1982 t/m 1985 30-60
4489 drie houten étui's met een zilveren 50 Gulden munt 50-100
4490 lot met o.a. diverse Wilhelmina guldens en rijksdaalders 30-60
4491 lot met divers o.aq. zilveren Juliana guldens en rijksdaalders 30-60
4492 lot met o.a. diverse bizondere Euro muntjes 30-60
4493 drie houten étui's met een zilveren 50 Gulden munt 50-100
4494 drie zilveren tientjes 1970 en een zilveren tientje 1973 30-60
4495 vijf zilveren tientjes 1999 30-60
4496 lot met divers o.aq. buitenlands papier- en muntgeld 30-60
4497 drie houten étui's met een zilveren tientje 1999 30-60
4498 paar 800/1000 zilveren schaaltjes met een Arabische munt 30-60
4499 lot met diverse Hollandse munten w.o. drie zilveren tientjes 30-60
4500 carnolijnen en een getorste beenderen lakstempels 40-80
4501 gouden Nederlandse 10 Euro herdenkingsmunt 2006 met een afbeelding van Beatrix en Rembrandt 100-200
4502 gouden tientje 1911 100-200
4503 gouden 10 Roebel 1899 (Tsaar Nicolaas II) 150-250
4504 gouden 5 Roebel 1898 70-120
4505 Parma-Italy gouden 40 Lire munt 1815 als hanger gevat in een gouden rand en met een 14 karaat gouden collier (30 gr.) 500-700
4506 14 karaat gouden close-forever schakelarmband met diverse (gesoldeerde) gouden munten (43 gr.) 600-800
4507 houden tientje 1912 100-200
4508 doos met diverse postzegels en vijf steekboeken 50-100
4509 zilveren muntendoosje met een 1/2 gulden Willem III als deksel 70-120
4510 zilveren penning (als hanger " Watersnood van 1926" met beeltenis van Willem III Koning der Ned. G.H.V.L. 50-100
4511 zilveren legpenning "Lvdovicvs Magnvs Fran et Nav Rex P.P." met beeltenis van Lodewijk XIV 70-120
4512 herdenkingsmunt (NMB) 1945-1985 Nederland 40 jaar bevrijd 0-0
4513 étui met gouden penning als hanger in een gouden vatting "Voor zeer uitnemende verdiensten jegens de Provincie Gelderland" 1957 (54 gr.) 900-1200
4514 zes zilveren tientjes 1970 en één van 1973 30-60
4515 herdenkingsmunt 1 Merlet Bergen 800 (1988) 0-0
4516 zilveren rijksdaalder 1933 0-0
4517 drie zilveren rijksdaalders 1961 - 1963 - 1966 0-0
4518 lot met diverse Hollandse munten w.o. Unie van Utrecht 40-80
4519 vier étui's met zilveren Beatrix tientjes 30-60
4520 vier étui's met zilveren Beatrix 50 gulden herdenkingsmunten 50-100
4546 Indus, 14 karaat roodgouden damespolshorloge met een rekpolsband 100-200
4552 8 jours (zak)horloge met secondewijzer in een reisétui 40-80
4553 zilveren beschermkast met reliëfdecor voor een zakhorloge 30-60
4554 Omega DeVille, mechanisch stalen herenpolshorloge met daum en secondewijzer en met een leren band 50-100
4555 twee zilveren en een doublé damespolshorloge 30-60
4557 Alpina, 14 karaat gouden damespolshorloge en schakelpolsband 100-200
4558 14 karaat gouden Figaro schakel horlogeketting met een veerring en een musketonsluiting (22.7 gr.) 300-500
4559 étui met een 14 karaat gouden savonet herenzakhorloge met gegraveerd decor van een veulen en paard en van een chalet aan een meer 250-400
4560 PHe DuBois Suisse, 14 karaat gouden herenzakhorloge met een onedele horlogeketting en in een étui 200-300
4561 Hollands zilveren miniatuur velocépède 0-0
4599 bewerkt rond Hollands zilveren lepelvaasje 0-0
4600 porseleinen parfumflacon met een landschapsdecor en vrouwfiguur en met een zilveren montuur 50-100
4601 geslepen kristallen doos met een Hollands zilveren montuur (1839) 100-200
4602 1e gehalte ronde ajour zilveren mand met een parelfiletrand (340 gr.) 100-200
4603 antiek Hollands zilveren Empire stijl theepot met een ebbenhouten handgreep (1835) 375 gr. 100-200
4604 Hollands zilveren theezeefje met twee opengewerkte handgrepen 0-0
4635 Hollands zilveren natfruitschep met reliëfdecor en met drie engelfiguren 40-80
4636 Haags lofje, Hollands zilveren taartschep 30-60
4637 antiek Hollands zilveren lodereindoosje met gotisch decor 40-80
4638 twee diverse antieke zilveren naaldenkokers 40-80
4639 berkenhouten lepeldoosje met zilveren suikerschepje en diverse koffi- en moccalepels 30-60
4640 Hollands zilveren taartschep (1948) en set van zes Hollandse zilveren koffielepels 30-60
4641 kristallen parfumflacon met een 14 karaat gouden montuur 100-200
4642 kristallen parfumflacon met een 14 karaat gouden montuur 100-200
4643 kristallen parfumflacon met een 14 karaat gouden montuur 150-250
4644 kristallen parfumflacon met een 14 karaat gouden montuur 150-250
4645 paar Sterling zilveren kandelaars 40-80
4646 bewerkt 2de gehalte zilveren kaartendoos met o.a. bloemdecor 40-80
4647 paar Birmingham zilveren kandelaartjes met een bewerkte rand 30-60
4648 Hollands zilveren lepeldoosje met divers reliëfdecor van o.a. een boer met koeien en schapen 50-100
4649 Hollands zilveren suikerschepje met o.a. een boerin met een melkjuk 0-0
4650 Haags lofje, Hollands zilveren groentelepell en een sauslepel 40-80
4651 opengewerkte zilveren caketang met een Louis XV stijl bloemenmand 30-60
4652 driedelig zilveren Regency stijl theestell (904 gr,) 200-300
4653 zilveren theelicht met een parelfiletrand (stalen bovenblad) 40-80
4654 Biedermeier geëtst glazen schaaltje op een mahonie plateau en met een zilveren montuur (1842) 30-60
4655 Hollands zilveren taartschep met een zeilboot (Kaagweek 1949) en twee schaaltjes Alkmaardermeer-week 1958 0-0
4656 geborduurde kralentas met een ajour Hollands zilveren beugel en draagketting (1919) 50-100
4657 hersteld wit opaline met Hollands zilveren schaal op een voet met inscriptie en datering 1877 40-80
4658 lotje met divers zilver w,o. een pillendoosje 0-0
4659 kristallen parfumflacon met een zilveren dop 40-80
4660 Birmingham, Engels zilveren zoutvaatje met een blauw glazen bakje en met een bewerkte rand en met een bijpassende mosterdpot 50-100
4661 St. Eloy, vijfdelig getordeerd Frans zilveren met glazen peper- zout- en olie- en azijnstel (stopje beschadigd) 40-80
4662 twee differente zilveren servetbanden en drie vingerdoekringen 30-60
4663 800/1000 bewerkt Djokja zilveren dekselbakje op een onderschotel 40-80
4664 ovaal Hollands zilveren pillendoosje met reliëfdecor (1929) 30-60
4665 Haags lofje, twee Hollands zilveren tafelvorken 0-0
4666 Hollands zilveren herdenkingslepel met decor van een molen en een zeilschip 40-80
4667 rond Peruaans 1e gehalte zilveren dienblad met een bewerkte rand (plm. 430 gr.) 100-200
4668 bootvormige handgeslagen zilveren bonbonsschaal 40-80
4669 kristallen cakeschaal met accolade- en olijfslijpsel (schilfers)en met een Hollands zilveren draagbeugel met parelfiletrand (1889) 30-60
4670 kristallen pul met een Hollands zilveren deksel met inscriptie en datering 1889 40-80
4671 étui met twaalf Biedermeier gegraveerde en getorste Hollands zilveren koffielepels (1889) 30-60
4672 palissanderhouten kistje in de vorm van een piano met een beschadigd zilveren naaigarnituur en en met een speelwerkje 40-80
4673 palissanderhouten leleldoosje met parelmoer inlegwerk en met zes getorste Hollands zilveren gebaksvorkjes 40-80
4674 ajour zilveren Louis XV stijl taartschep met een engelkopje en decor van een jongeman 30-60
4675 vierdelig bewerkt 800/1000 zilveren koffiestel met o.a. engelendecor op een bijpassend dienblad (plm. 4134 gr.) herkomst omgeving Oostenrijk / Hongarije 800-1100
4676 Biedermeier stijl gegraveerd driedelig zilveren moccastel op een bijpassend dienblad (706 gr.) 200-300
4677 zilveren theepot met een ebbenhouten handgreep en knop (582 gr.) 150-250
4678 Hollands zilveren Louis XVI stijl mosterdpotje met een blauw glazen binnenbakje 40-80
4679 waaierkristallen lepelvaasje met een Hollands zilveren rand 0-0
4680 schuitvormig ruitenwaaier kristallen bonbonsschaal met een Hollands zilveren beugel met een parelfiletrand 30-60
4707 18 karaat brede gouden schakelarmband (29.5 gr.) 500-700
4713 paar gouden trouwringen (plm. 5 gr.) 50-100
4721 14 karaat gouden gevlochten fantasiering (5 gr.) 50-100
4722 paar gouden trouwringen (7 gr.) 80-130
4723 paar 14 karaat gouden ruitvormige manchetknopen met streepreliëf decor (9 gr.) 100-200
4724 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten (1.58 crt.) 1000-1200
4725 paar ovale gouden manchetknopen met streepreliëf (5.1 gr.) 70-120
4726 14 karaat gouden ring met drie witte saffieren 40-80
4727 gouden broche in de vorm van een bloem (één parel ontbreekt) 12 gr. 150-250
4728 drieslag 18 karaat gouden met witgouden rijring bezet met briljanten (0.68 crt.) 800-1000
4729 paar gladde gouden manchetknopen bezet met een parel 70-120
4730 14 karaat witgouden (solitair) (ring met een diamant (0.40 crt.) en diamantjes (0.64 crt.) 1200-1500
4732 14 karaat witgouden entouragering bezet met briljanten (1.50 crt.) 800-1200
4733 set van drie 14 karaat gouden boordknopen bezet met een parel 40-80
4734 9 karaat gouden rijring met briljantjes (0.15 crt.) 80-130
4735 cultivé parelcollier met een 14 karaat gouden sluiting 50-100
4736 18 karaat gouden rrozetring bezet met briljanten (0.55 crt.) 300-500
4737 étui met drie 14 karaat gouden boordknopen (5.4 gr.) 70-120
4738 14 karaat witgouden (solitair)ring met een briljant (0.30 crt) en briljantjes (0.30 crt.) 800-1000
4739 14 karaat gouden rozetring bezet met een granaat en een entourage van granaatjes 40-80
4740 18 karaat gouden ring bezet met een briljant en brilantjes (0.49 crt.) 300-500
4741 paar ronde opengewerkte 14 karaat gouden manchetknopen (13 gr.) 200-300
4742 gouden oorhanger met engeldecor in reliëf (2.8 gr.) 0-0
4743 14 karaat gouden brochette bezet met twee parel, een brilant geslepen diamant en briljantjes (4 gr.) 50-100
4744 paar 14 karaat witgouden oorhangers met granaten in een entourage van briljanten (1.0 crt.) 900-1200
4745 ovale Art-nouveau bewerkte gouden memoriebroche bezet met een parel 50-100
4746 gouden jasseron schakelcollier (3.9 gr.) 40-8
4747 14 karaat witgouden glade collier (choker) 31.2 gr.. (in rode étui) 400-600
4748 14 karaat gouden ankerschakelcollier en hanger bezet met een briljant geslepen diamant (0.20 crt. en 5.5. gr.) in blauwe étui 80-130
4749 drie gladde gouden trouwringen (13.6 gr.) 200-300
4750 gouden zegelring met een ovale zwarte steen met een monogram (8.9 gr.) 100-200
4751 14 karaat gouden zegelring met een ovale blauwe steen (4.9 gr.) 50-100
4752 18 karaat roodgouden creolen bezet met briljantjes ( (1.12 crt.0 800-1000
4753 14 karaat gouden zegelringetje met een ovale blauwe steen met een monogram (4/4 gr.) 50-100
4754 gouden solirairring met een roosdiamant (1.8 gr.) 30-60
4755 9 karaat gouden rijring met vijf briljantjes (2.2 gr.) 30-60
4757 14 karaat witgouden ring bezet met een blauwe saffier en vier briljantjes (4.5 gr.) 70-120
4758 18 karaat witgouden ring bezet met een maansteen (6.5 gr.) 100-200
4759 14 karaat gouden ring bezet met een topaas en aan weerszijde drie briljantjes (5.7 gr.) 70-120
4781 gouden ring bezet met drie zirkonen 30-60
4782 14 karaat gouden brochette bezet met een parel (3.5 gr.) 40-80
4783 gouden zegelring met een ovale rode steen (3.5 gr.) 40-80
4785 gouden zegelring met een ovale groene steen (5.5 gr.) 70-120
4786 twee paar 14 karaat gouden oorclips en een paar 14 karaat gouden oorknoppen (10.5 gr.) 150-250
4787 14 karaat gouden fantasie strikbroche (5 gr.) 70-120
4789 gouden met zilveren Biedermeier stijl ring bezet met een parel en witte stenen (moisaniet) 80-130
4790 14 karaat gouden strikbroche bezet met een parel (6 gr.) 80-130
4791 gouden solitairring met een briljant 70-120
4793 14 karaat gouden brochette (2.5 gr.) 30-60
4794 cultivé parelcollier met een 14 karaat witgouden sluiting bezet met een parel 70-120
4795 14 karaat gouden Figaro schakelarmband (4.5 gr.) 50-100
4798 gegraveerde 14 karaat gouden slavenarmband 300-500
4799 9 karaat gouden schakelarmband bezet met tijgeroog stenen 100-200
4800 9 karaat gouden ring bezet met een tijgeroog 40-80
4801 14 karaat gouden hanger met een rooktopaas 30-60
4802 gouden collier met een Heilig kruisje 50-100
4803 14 karaat gouden gedraaid koordcollier (11.5 gr.) 150-250
4804 14 karaat giudeb hanger met een opengewerkte rand en bezet met een parel (2.5 gr.) 40-80
4805 14 karaat gouden collier met een ronde caméehanger 80-130
4806 14 karaat gouden Figaro schakelcollier (10 gr.) 150-250
4807 gouden trouwring en een 14 karaat gouden solitairringetje (7 gr,) 80-130
4808 14 karaat witgpuden collier en solitairhanger met een briljant (0.46 crt.) 700-900
4809 18 karaat roodgouden lijnarmband bezet met briljanten (2.22 crt.) 1500-1800
4810 18 karaat witgouden lijnarmband bezet met briljanten (3.0 crt.) 1400-1700
4811 18 karaat roodgouden lijnarmband bezet met blauwe topaas en achtkant briljantjes 700-900
4812 14 karaat gouden rijring met briljantjes in witgoud gezet (0.33 crt.) 100-200
4813 14 karaat wit- met geelgouden oorknoppen bezet met briljantjes (0.50 crt.) 150-250
4836 Oosterse bewerkte riem met een incomplete gesp 0-0
4837 twee diverse cultivé parelcolliers 30-60
4838 lot met o.a. diverse zilveren ringen, oorclips en bedels 40-80
4839 drie diverse zilveren schakelarmbanden 30-60
4840 drie diverse goudkleurige colliers 30-60
4841 lot met o.a. divers zilver w.o. kandelaartje en een dienvork 30-60
4842 lot met o.a. divers (beschadigd) glas en kristal met zilveren monturen 40-80
4843 doosje met bloedkoraal en ivoor snoeren 40-80
4844 model puntfilet, meerdelig Gero verzilverd bestek (twee dozen) 30-60
4845 lot met o,a. diverse colliers w.o. zilverern in een lacqué kistje 40-80
4846 Biedermeier stijl gegraveerde verzilverde met koperen pijpenkomfoor 30-60
4847 paar verzilverde kandelaars 0-0
4848 lotje divers plate w.o. miniatuur riksje, zakhorloge en Engels muntgeld 30-60
4849 kristallen bonbonsschaaltje op een plate voet en en een kristallen koekschaal met een plate draagbeugel 30-60
4850 lot met diverse bijouteriën 30-60
4851 Engelse plate kom met een roomkan, rozenvaasje en een specerijenschaaltje 30-60
4852 lot met diverse bijouterieën 30-60
4853 puntfilet, rwaalfpersoons verzilverde viscouvert (Nieuwpoort) 30-60
4854 lot met drie polshorloges en o.a. zilveren sieraden 30-60
4881 lot met diverse bijouterieën w.o. Michaela Frey Wien 40-80
4882 kistje met o.a. diverse colliers 30-60
4883 twee plakjes van 5 en 19 gr. fine silver 0,999 0-0
4921 blauwe rollator 0-0
4922 Miele wasautomaat 30-60
4923 doos met o.a. diverse fotoapparatuur 50-100
4924 Siemens wasdroger 40-80
4925 zwart metalen met chroom platte buiskachel 80-130
4926 Siemens vaatwasser 50-100
4927 mini kindermotorfietsje met een benzinemoter 50-100
4928 rond gietijzeren potkacheltje 30-0
4929 oude houten atelier schildersezel 40-80
4930 Liebherr eendeurs vrieskast met vijf binnenladen 50-100
4931 ronde koperen Art-deco straatkachel 0-0
4932 oude hutkoffer met houten banden 0-0
4933 grote bruin aardewerk voorraadkruik 30-60
4934 houten gestoken drukmal (chablon) "Krachtochtendvor" H.D. Kan Koog a/d Zaan 40-80
4935 paar gekleurde gijetijzeren paardenhoofden 50-100
4936 Miele, laag model eendeurs koelkast 40-80
4937 antieke verrekijker 0-0
4938 doos met een B & O c.d.speler en twee geluidsboxen 40-80
4939 oude treinlamp 0-0
4940 Samsung flatscreen t.v. met een a.b. 40-80
4941 ronde gietijzeren potkachel op een onderplaat en met een zwart emaille zakketel en kolenkit 40-80
4942 houten met bronzen schietlood 0-0
4943 set van drie witte smeedijzeren terrasstoelen met armleunningen 40-80
4944 kantelbaar scheerspiegeltje met kandelaars en op een smeedijzeren driepoot 30-60
4945 blauw smeedijzeren scheertafel en een bijpassende armstoel 40-80
5016 vierkante gekleurde houten tafel op een gietijzeren onderstel, 80 x 80 40-80
5017 koeienvacht 50-100
5018 bamboe tafel op een driepoot en vijf differente bamboe armstoelen 40-80
5019 industrieel bureaustoeltje in hoogte verstelbaar en op een metalen vierpoot 0-0
5020 zwart houten 60'er jaren (dag)bed 0-0
5021 witte metalen met roodkoperen industriële hanglamp 40-80
5022 moderne paarse kunststof theewagen met een los dienblad 0-0
5023 driedelige moderne perspex mimiset 30-60
5024 50'er jaren palissanderhouten uitschuiftafel 90 x 120 30-60
5025 bruin met wit 60'er jaren open boekenkastje met een tyweedeurs onderkast 30-60
5026 bruine metalen industriële staande kapstok 40-80
5027 moderne zwarte metalen staande kapstok 40-80
5028 60'er jaren teakhouten kastje met twee kleppen 30-60
5029 50'er jaren skai gestoffeerd damesstoeltje 30-60
5030 rotan kuipstoeltje op zwart metalen onderstel en een driehoekig rotan salontafeltje met glazen blad 40-80
5031 industrieel chroom met matglazen eendeurs kastje 30-60
5032 rondee chroom bartafel met een kersenhouten blad en met twee bijpassende krukken 50-100
5033 design plat bureau met een metalen tweelaads onderstel (één poot beschadigd) 0-0
5041 Kartel, driedelig stapelbaar wit kunststof bijzetkastje 30-60
5042 paar witte kunststof schemerlampjes met een stoffen kap 30-60
5101 60'er jaren grijs metalen boekenrekje met twee zwarte en een rood metalen plankje 40-80
5102 wit metalen hangboekenkastje met drie grenen planken en een zwart houten bijzettafel op een wit metalen onderstel met lektuurrekje 0-0
5103 palissander lektuurbak met een chroom draagbeugel 0-0
5104 set van vier zwart en wit metalen open boekenkasten 100-200
5105 70'er jaren leeslamp met een bruine kunststof kap en een staande lamp met twee bruine kunststof kappen 40-80
5106 laag model teakhouten dressoir met twee schuifdeurtjes1.60 mtr. 40-100
5108 A.A. Patijn, 60'er jaren salonkast mret een klep en vierdeurs onderkast met twee laden 1.77 mtr. en met een los tweedeurs hoekelement 150-250
5109 70'er jaren bruin metalen met chroom hanglamp 30-60
5110 ronde 60'er jaren teakhouten tafel op vier zwart metalen poten 1.10 mtr. 100-200
5111 70'er jaren tweelichts chroom wandlamp met twee bruine kunststof kappen 50-100
5112 Mahjongg, teakhouten vierdeurs dressoir met vier laden 2.40 mtr 100-200
5113 60'er jaren wit metalen met chroom bureaulampje 30-60
5114 60'er jaren teakhouten eendeurs buffet met vier laden 40-80
5115 70'er jaren witte metalen leeslamp en een staande lamp met drie witte metalen bollen 40-80
5116 60'er jaren teakhouten uitschuiftafel, 80 x 170 met twee tussenbladen en met een set van zes bijpassende stoelen 150-250
5117 70'er jaren metalen met houten theewagen met een verwarmbaar blad 0-0
5118 Asko Finland, 70'er jaren wit driedeurs dressoir 50-100
5119 wit houten tweedeurs kastje op een zwart metalen onderstel 0-0
5120 eiken met teakhouten 60'er jaren salonkastje met o.a. een klep en gematteerde glazen schuifdeurtjes 50-100
5121 70'er jaren drielichts chroom hanglamp met drie bruine metalen verstelbare bollen 30-60
5122 zwart met chroom bureaulamp met een buigarm (made in China) 0-0
5123 driedelige moderne perspex mimiset 30-60
5124 60'er jaren teakhouten secretaire met een vierlaads onderkast 70-120
5125 Fagerhults Sweden, 70´er jaren wit met zwart kunststof nureaulamp 30-50
5126 Pedrali, vier van zes moderne oranje kuipstoeltjes op een chroom onderstel 50-100
5127 Dijkstra, aluminium 70'er jaren hanglamp 30-60
5128 60'er jaren teakhouten driedeurs linnenkast 50-100
5129 chroom 70'er jaren wandlamp met een knikarm en met een bruin metalen kap 30-60
5130 ontwerp Theo Tempelman voor AP Originals,, 70'er jaren chroom met gestoffeerde bureaustoel 100-200
5131 70'er jaren chroom met palissanderhout wandlamp met een knikarm en met een stoffen kap 30-60
5132 A.A. Patijn, teakhouten 50'er jaren salonkast met o.s. glazen schuifdeuren en een klep 2.63 mtr. en met twee losse elementen 150-250
5133 Dijkstra, 70'er jaren bruin metalen hanglamp met een messing knop 30-60
5134 Paul Cadovius voor Royal System, 60'er jaren teakhouten Deens design wandsysteem met een drieladenblok en twee kasten met schuifdeuren 300-500
5135 Kartel, moderne zwarte kunststof staande kapstok 30-60
5136 moderne zwart leren Deens design relaxfauteuil 100-200
5137 bruine kunststof met chroom 70'er jaren hangschemerlamp 30-60
5138 Theo Ruth voor Artifort, 60'er jaren grijs geruit bankstel met een sofa en twee fauteuils 100-200
5139 60'; er jaren teakhouten theewagen net een uitschuifbaar blad 40-80
5140 Cees Braakman voor Pastoe, eiken 60'er jaren driedeurs dressoit met drie laden 1.80 mtr. 150-250
5141 chroom 70'er tafellamp met een melkglazen kap 30-60
5142 ontwerp Martin Visser voor 't Spectrum, zwart metalen tafel op chroom poten 100 x 200 100-200
5143 Italiaans design drielichts hanglamp met drie witte glazen bollen (in mand) 30-60
5144 ontwerp Sormani. rood houten met zwart skai design driezits bank 50-100
5145 Vitra.Eames, set van vier witte kunststof stoelen op een chroom onderstel 80-130
5146 70'er jaren chroom buisframe schommelstoel met groene stoffering 50-100
5147 nikkelen zeslichts design hanglamp 30-60
5148 Gispen stijl zwart met chroom tafel met een (palissander look) formica blad 200 x 100 100-200
5149 set van zes chroom 70'er jaren stoelen met rode skai zittingen 50-100
5150 Horn Collection, 70'er jaren bruin kunststof verrijdbare salontafel met een glazen blad 120 x 70 en met een vierkante bijzettafel 72 x 72 40-80
5151 ontwerp Richard Neagle voor Sormani , wit kunststof met zwart skai fauteuil "Nike chair" 50-100
5152 ontwerp Richard Neagle, wit kunststof met zwart skai fauteuil "Nike chair" 50-100
5153 ontwerp Richard Neagle, wit kunststof met zwart skai fauteuil "Nike chair" 50-100
5154 70'er jaren teakhouten uittrektafel 120 x 85 met vier bijpassende geel/bruin gestreepte stoelen 40-80
5155 chroom met zwart 60'er jaren bureaulamp 40-80
5156 A.A, Patijn voor Zijlstra, 60'er jaren teakhouten plat bureau 75 x 145 met een een onderkast en een tweeladenblok en op messing pootjes 110-200
5157 Cees Braakman voor Pastoe, 60'er jaren draadstaal design stoeltje 50-100
5158 Cees Braakman voor Pastoe, 60'er jaren teakhouten vierlaads dressoir met een eendeurs kast en twee schuifdeuren (handgreep ontbreekt) 2.43 mtr. 150-250
5159 Gispen 50'er jaren wit metalen staande schemerlamp 50-100
5160 69'er jaren chroom booglamp met een kunststof kap 100-200
5161 messing staande kapstol 40-80
5162 Haagse School, mahonie met coromandelhouten theekastje met glazen schuifdeuren (opstandje ontbreekt) 50-100
5163 ronde rotan salontafel met een witmarmeren blad 90 cm. 50-100
5164 moderne zwart leren fauteuil op een metalen onderstel 40-80
5165 paar rood en zwart leer gestoffeerde moderne verijdbare fauteuiltjes 50-100
5166 set van vier Thonet stijl stoelen met gevlochten rieten zitting 40-80
5231 paar bruine betonnen liggende leeuwen 40-80
5233 houten spinnewiel 0-0
5235 ronde bewerkte en gegraveerde Oosterse schaal met o.a. decor van een olifant 40 cm. 30-60
5237 bewerkte ronde roodkoperen schotel met o,a, een afbeelding van Adam en Eva 40-80
5238 Hollands gebogen eiken drieladenkast 30-60
5239 geelkoperen parapluiebak met reliëfdecor van Volendammers 30-60
5241 gekleurd opaline kruisbeeld 0-0
5242 geelkoperen plaquette met reliëfdecor van een H. Hart en kindeke in een teakhouten lijst 87 x 61 50-100
5243 geelkoperen parapluiebak met reliëfdecor van o.a. een straattafreel 30-60
5244 eiken dekenkist met drie gestoken panelen 40-80
5245 geelkoperen haardscherm met reliëfdecor van een boereninterieur 0-0
5246 eiken Art-nouveau schrijftafeltje met een lade en een opstand met facetgeslepen ruitjes 50-100
5247 paar nikkelen kandelaars 62 cm. hoog 30-60
5248 rond houten met smeedijzeren wiel als salontafel op een smeedijzeren onderstel 40-80
5249 paar gietijzeren Louis XVI stijl tuinvazen 55 cm. 50-100
5250 paar bronzen ridderfiguren 1.60 mtr. hoog 600-800
5251 bewerkte geelkoperen kerkkandelaar op een driepoot 40-80
5252 eiken Art-deco theekastje met een glasdeur, twee laden en een deurtje 40-80
5253 ronde opengewerkte gietijzeren plantenbak 30-60
5254 paar donkere teakhouten eendeurs nachtkastjes met een lade 40-80
5255 paar ovale bewerkte gietijzeren plantenbakken 40-80
5256 open eiken boekenkastje met een Gotisch gestoken deurtje en lade 30-60
5257 paar coromandelhouten Indisch opengestoken lampevoeten met o.a. decor van danseressen 50-100
5258 kist model, eiken kast met een klep en met drie panelen 30-60
5259 gipsen wandplaquette met een religieuze afbeelding in reliëf 30-60
5260 eiken tafel 80 x 120 met zes eiken stoelen 30-60
5261 eiken eendeurs nachtkastje met een lade en een wit marmeren blad 0-0
5262 eiken tweedeurs theekastje met beschadigde glasdeur 0-0
5263 inheems houten gestoken stoeltje 0-0
5264 facetgeslepen eiken schoorsteenspiegel 30-60
5265 wit gekleurde gietijzeren tuinvaas met twee oren 40-80
5266 wit gekleurde gietijzeren bewerkte tuinvaas 40-80
5267 Engels aardewerk waterfilter 30-60
5268 houten gestoken dietrenkoppen (neushoorn) op een pilaar 0-0
5269 bronzen zeslichts hangkroon met albast kappen 50-100
5270 eiken dressoir met twee jalouziedeurtjes 40-80
5271 koperen wandplaat met reliëfdecor van een herberinterieur 80 x 80 0-0
5272 eiken tweedeurs commode met twee laden en met een wit marmeren blad 30-60
5273 eiken eendeurs medicijnkastje met een lade en facetgeslepen spiegeldeurtje 30-60
5274 plat eiken bureau met twee vierladenblokken 150 x 74 50-100
5275 eiken met coromandelhout Art-deco bureaustoel 30-60
5276 eiken tweedeurs linnenkast met steekwerk en facetgeslepen spiegeltjes en met een onderla 50-100
5277 eiken theekastje met een klep en met facetgeslepen ruitjes 40-80
5278 eiken Art-nouveau uitschuif (keuken)tafel met een tussenblad 80 x 116 - 153 40-80
5279 eiken keukentafeltje 49 x 80 30-60
5280 eiken Art-nouveau tafel 93 x 165 70-120
5281 Hollands gebogen eiken drieladenkastje op klauwpoten 30-60
5282 teakhouten tafel met twee laden 69 x 170 100-200
5283 eiken eendeurs wandporseleinkastje 30-60
5284 eiken met coromandelhout Art-deco tweedeurs linnenkast met een facetgeslepen spiegeldeur en met twee laden 100-200
5285 eiken getorste staande schemerlamp 30-60
5286 groen gekleurde gietijzeren Louis XVI stijl tuinvaas 70-120
5287 eiken halbankje met een klep en met steekwerk in de rugleuning 50-1
5288 eiken Art-nouveau tweedeurs boekenkast met twee glasdeuren en een onderlade 50-100
5289 langwerpige Oosterse showcase met divers vogel- en bloemdecor 40-80
5290 rond opengewerkt aluminium tuintafeltje met twee bijpassende stoelen 40-80
5291 ronde rustiek eiken salontafel op drie poten 98 cm. 30-60
5292 eiken tweedeurs linnenkast met een facetgeslepen spiegeldeurr en twee laden 50-100
5293 oosterse houten gestoken console met een vogeldecor en met een bronzen Thaise zittende Boedha 50-100
5294 groen gekleurde aluminium tuinpot op een opengewerkte standaard en met engelkopjes 50-100
5295 eiken Spaans model twee laads salontafel met een kastanjehouten blad 58 x 155 40-80
5296 Oudhollands eiken buffetkast met geslepem glas en spiegels en met een tweedeurs onderkast 70-120
5297 zeslichts metalen hangkroon met drie putti's 40-80
5298 gietijzeren Louis XVI stijl tuinvaas met twee oren 40-80
5299 rond eiken Art-deco tooktafel ,et een bewerkt koperen blad 0-0
5300 eiken vierdeurs dressoir met drie laden 50-100
5301 zeslichts koperen bolkroon 30-60
5302 ronde marmeren tuintafel 74 cm. op een gietijzeren driepoot 40-80
5303 achtkantige eiken Amsterdamse School étagère salontafel 40-80
5304 plat eiken bureau met een onderkast en een vierladenblok en met een rolluik opstand 80-130
5305 eiken Biedermeier (gang)spiegel 0-0
5306 paar gietijzeren tuinvazen met een gegolfde rand 40-80
5307 geelkoperen blokkenbak en koperen bak met smeedijzeren hengsels 0-0
5308 Franse eiken gestoken vijfdeurs buffetkast (beschadigd tussenstuk) 50-100
5309 doos met twee diverse hangoliemapen en een doos met twee kappen 40-80
5321 witte opaline olielamp 0-0