Catalogus van woensdag 03 juli           Kavels : 3271 - 3600 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
3321 paar blauwe Makkum aardewerk koeitjes 40-80
3322 Arnhem gekleurd plateel dekselpotje ) pindakaas" 30-60
3323 Geradus Klinkenberg, drie gekleurde keramiek borden met reliëfdecor van een fietser (barsten en schilfer) 40-80
3324 Gouda Holland, gekleurd plateel kruikje met een oor, gemerkt H. Hellebrekers Rotterdam 30-60
3325 antieke rood- met geelkoperen melkbus 30-60
3326 geelkoperen Art-nouveay staande olielamp 30-60
3327 paar antieke geelkoperen kandelaars 30-60
3328 mahonie miniatuur tweedeurs linnenkast met glasdeurtjes 50-100
3329 Japans lacqué tweedeurs bijouteriekastje met o.a. vogeldecor 40-80
3330 antieke tinnen schotel, papbordje schaal en een strooier 40-80
3331 antieke ijzeren kanonskogel 40-80
3332 Hendrik Methorst, handgeslagen roodkoperen Amsterdamse School schotel 29 cm. 40-80
3333 Japans lacqué ficheskistje met o.a. parelmoer ingelegd vogeldecor 40-80
3334 antieke reisikoon in een houten kastje 50-100
3335 antieke houten schooltas met een beschadigde en beschilderde deksel 40-80
3336 antiek roodkoperen appelketeltje 30-60
3337 tweedelige Oosterse houten mimiset 30-60
3338 niervormig mahonie Victoriaans dienblad met inlegwerk 40-80
3339 zeventienlichts kristallen hangkroon 200-300
3340 paar Franse zwart marmeren met legering vijflichts (pendule)kandelaars 50-100
3341 18de eeuw Japans Arita blauwe schotel met o.a. hertendecor 44 cm. (herstelling) 50-100
3342 De Griekse A, paar 18de / 19de eeuw Delft blauwe knobbelvazen 30 cm. (beiden met een herstelling) 40-80
3343 18de / 19de eeuw Delft blauw aardewerk dekselpot 40 cm.. (diverse beschadiging) 40-80
3344 set van drie 18de eeuw Chinees blauwe borden met een landschapsdecor en vogels 22 cm. 200-300
3345 18de eeuw Chinees blauw porseleinen achtkantig trekpotje met bloem- en vrouwendecor (herstelling in deksel) 200-300
3346 set van drie 18de eeuw Chinees blauw porseleinen kannetjes w.o. één met een strooideksel 500-700
3347 18de eeuw Chinees blauw porseleinen knobbelvaasje met vakverdeling (beschadiging en herstelling in bovenrand) 100-200
3348 18de eeuw Chinees blauw porseleinen bord met een bloempotdecor 24 cm. (herstelling) 50-100
3349 encre de Chine, driedelig 18de eeuw Chinees porseleinen theestel met een theepotje, theebus (barstje) en een lekbakje en met een landschapsdecor en karbouwen 700-900
3350 Encre de Chine, 18de eeuw Chinees porseleinen theepotje met landfschapsdecor 400-600
3351 18de eeuw achtkantige Imari gekleurde Chinees porseleinen theebus met een zilverkleurige dop (schilfer aan bovenrand) 70-120
3352 Japans Imari gekleurd bord met o.a. vogeldecor en met een gegolfde rand (schilfer) 19 cm. 0-0
3353 18de / 19de eeuw Famille rose gekleurd Chinees porseleinen tjeebusje (randschilfer aan bovenrand en deksel) 100-200
3354 18de eeuw Famille rose Chinees porseleinen schaaltje met bloemdecor 16.5 cm. (beschadiging en herstelling) 30-60
3355 drie diverse 18de eeuw Famille rose Chinees porseleinen borden (herstellingen) 50-100
3356 Chinees gekleurd porseleinen "snuffbottle" met decor van een monnik en mannen te paard 40-80
3357 antiek Chinees blauw porseleinen theepotje met een vrouwfiguur en bloemen (barstje) 50-100
3358 Regina Gouda, gekleurd plateel kruikje met een oor 30-60
3359 gegolfd schildpad theekistje met een binnendeksel en op beender pootjes 50-100
3360 paar antieke Frans Empire (circa 1820) vergulde bronzen "cassolette" kandelaars omkeerbaar tot geurverstuiver (herstelling in bovenrand) 900-1200
3361 Gouda Holland, twee gekleurd aardewerk hannen met een oor en met bloemdecor 30-60
3362 Art-nouveau bewerkte tinnen bowl op een voet en met druivendecor 30-60
3363 legering borstbeeld van een religieuze vrouw met een hoofddoek 50-100
3364 paar bronzen keaagkandelaars 40-80
3365 Regina Gouda, driedelig gekleurd plateel kaststel 50-100
3366 vierkante bewerkte geelkoperen Art-nouveau hanglamp met glazen pegels 70-120
3367 18de eeuw bewerkte bronzen vijzel gedateerd 1702 700-900
3368 18de eeuw bewerkte bronzen vijzel gedateerd 1753 (beschadiging aan bovenrand) 700-900
3369 oud grenen documentenkistje 30-60
3370 mahonie gewichtendoosje 30-60
3371 Tichelaar Makkum, vier blauwe Makkum aardewerk kommen 30-60
3372 19de eeuw Chinees blauw porseleinen schotel met o.a. divers bloemdecor 37 cm. (randschilfertjes) 100-200
3373 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met bloemdecor 35 cm. (randbeschadiging) 100-200
3374 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met bloemdecor 35 cm. (randschilfers) 100-200
3375 lot met divers Chinees blauw porselein w.o. antieke kop en schotels 100-200
3376 Zenith Gouda, paar gekleurde plateej kruiken met een oor 30-60
3377 paar antieke geelkoperen Engelse kandelaars 0-0
3378 bronzern leeuw op een roodmarmeren voetje 40-80
3379 antiek ikoontje in een bewerkt geekjoperen kastje 40-80
3380 Evert de Hartog (atelierstempel) bronzen sculptuur van een zittend meisje 40-80
3381 houten gestoken Chinese monnik 40-80
3382 mahonie Biedermeier haardscherm met een borduurwerk (beschdigd kuifje) 30-60
3383 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk bord en een Makkum gekleurd bord met een bloemenmand 0-0
3384 houten gestoken Chinese monnik als lampevoet 30-60
3385 Gouda Holland, twee gekleurde plateel vazen met bloemdecor 49-80
3386 Victoriaans tinnen trekpoje met een adelaar 0-0
3387 antieke rood- met geelkoperen doofpot 30-60
3388 antieke roodkoperen waterketel op een komfoor 30-60
3389 antiek roodkoperen pijpkomfoor op een mahonie plateau 0-0
3390 marmer met onyx en legering Art-nouveau schouwstuk met een vrouwfiguur met duif en twee ganzen 50-100
3391 gekleurd majolica met bronzen godslamp met drie kandelaars 100-200
3392 antiek houten kerkboektas met o.a. gestoken Turkse knoop en gedateerd 1874 50-100
3393 een paar en één 18de eeuw Chinees blauw porseleinen kop en schotels 50-100
3394 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met bloem- en pauwdecor 38 cn, (herstelling en beschadiging) 40-80
3395 set van vijf 18de eeuw Chinees blauw porseleinen kop en schotel met landschapsdecor (één kopje gekramd) 100-200
3396 vier ( drie en één) 18de eeuw Chinees blauw porseleinen papbordjes (herstelling en beschadiging) 50-100
3397 set van zes 18de eeuw Chineesblauw porseleinen kop en schotels met o.a. vis- en krabdecor 150-250
3398 18de eeuw Chinees blauw porseleinen platte theepot (herstelling aan tuit en handgreep) 100-200
3399 antiek Chinees blauw porseleinen doppotje (theebusje) met beschadigde bovenrand en afwijkend dekseltje 0-0
3400 19de eeuw gekleurde Japans porseleinen vaas met een gegolfde kraag 24 cm. 50-100
3401 paar antieke albast met geelkoperen drielichts (klokken)kandelaars 70-120
3402 19de eeuw Japanse bronzen koro (wierookbrander) met o.a. adelaarfiguren (vleugel beschadigd) hoogte 1.18 mtr. 1200-1500
3403 antieke geelkoperen schuimspaan en een kastanjepoffer 30-60
3404 set van vijf Oosterse ivoren sculptures met olifanten 100-200
3417 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met landschapsdecor 34 cm. (gescheurd en schilfers) 40-80
3419 antieke tinnen kraankan met drie kranen 60-100
3420 Gouda Holland, gekleurde plateel boempot (schilfer aan bovenrand) 50-100
3421 olielamp met een rood glazen reservoir en op een onyx met geelkoperen voet 40-80
3422 glazen eierlamp met geëtst meandermotief 40-80
3423 Chinees blauw gekleurde porseleinen vaas met bloemdecor en met een gegolfde kraag 37 cm. 40-80
3424 rood met blauw gekleurd dekselschaaltje en een Imar porseleinen kop en schotel 30-60
3425 antieke zwart houten humidir met koper inlegwerk (ongerestaureerd) 30-0
3426 ronde rieten dekselmand met Oosters lacqué beschildering (beschadiging) 0-0
3428 set van vijf antieke Delft aardewerk schotels met bloemdecor 22 cm. (randschilfers) 50-100
3429 antieke Delft blauwe aardewerk schotel met bloemdecor en een gele rand 34 cm. (schilfertjes) 59-100
3430 antieke Chinees blauw porseleinen schotel met landschapa- en vogeldecor 32 cm en een bijpassende schotel 21 cm. (randschilfers) 70-120
3431 set van zes Chinees blauw porseleinen bordjes met bloemdecor 17 cm. (randschilfertjes) 50-100
3432 set van drie antieke Chinees blauwe porseleinen borden met bloemdecor 22 cm. 70-120
3433 set van zes antieke Chinees blauwe borden met divers landschapsdecor 28 cm. 250-400
3434 18de eeuw Chinees blauwe porseleinen vaas (herstelling aan de hals en schilfers aan de onderrand) 250-400
3435 lot net diverse Chinees blauw porseleinen borden en kommen en met kop en schotels (o.a. met herstelling en beschadiging) 100-200
3436 antiek Famille rose gekleurd Chinees porseleinen bord met bloemdecor 23 cm. 40-80
3437 antiek Imari gekleurd porseleinen trekpotje (schilfers aan deksel) en een antiek bord (randbeschadiging) 100-200
3438 acht Imari gekleurde porseleinen schotels en negen kopjes (randschilfers) 40-80
3439 Imari gekleurd porseleinen scheerbekken 50-100
3440 set van drie Imari gekleurde porseleinen doppotjes en een paar vaasjes (randschilfers) 40-80
3441 antiek Frans dubbelloops percussie jachtgeweer 100-200
3442 drie oude wandelstokken w.o. twee met een degen 50-100
3443 Indische kris in een koperen met houten schede 30-60
3444 antieke mahonie kantelbare toiletspiegel met twee laden 40-80
3445 set van drie antieke Chinees blauwe porseleinen kastkommen 200-300
3446 bronzen birstbeeld van Boedha op een houten console (herkomst Bali) 40-80
3447 bronzen zittende Thaise Boedha 40-80
3448 gesigneerd Kees de Kruijff, bronzen sculptuur van een kemphaan 80-130
3449 bronzen zevenlicht Joodse "menorah" kandelaar 40-80
3450 herkomst Bali, Indische kris met een gestoken heft met een manfiguur 49-80
3451 bronzen vuurvergulde Art Nouveau stijl sculptuur van een vrouw met een ronde facetgeslepen spiegel 250-350
3452 tienkantige gebrandschilderde Art Deco hallantaarn 200-300
3453 houten gestoken sculptuur met twee steenbokken (Marie á Raphaël) 250-400
3454 mahonie pied-de-stalle 40-80
3455 Engelse mahonie kantelbare cakestand 30-60
3456 Engelse mahonie kolenbak met een schep 40-80
3457 Duits Biedermeier mahonie miniatuur tweelaads kistje en met een klep 70-120
3458 Engels Edwardian mahonie hangkastje met vier laden en inlegwerk in de kuif 40-80
3459 glazen eierlamp, gemerkt R. Ditmar Wien 50-100
3460 mahonie Victoriaanse toiletspiegel met een kantelspiegel 40-80
3461 paar Chinees blauw gekleurd porseleinen kommen met landschapdecor 50-100
3462 paar antieke Chinees blauw porseleinen kommen met o.a. bloemdecor (één met herstelling) 50-100
3463 paar gekleurde Chinese cloisonné knobbelvazen met o.a. vrouwendecor, 24 cm 100-200
3464 paar Chinees blauw gekleurde porseleinen Imari vazen met een gegolfde kraag, 22 cm 50-100
3465 bolle gekleurde Chinees porseleinen vaas met o.a. landschapdecor, 33.5 cm 100-200
3466 bronzen sculptuur van een adelaar en een jong op een granieten sokkel, in de steen gesigneerd Th. Somme 1900 (Théophile Francois) 150-250
3467 antieke bronzen vuurvergulde Louis XV stijl twaalflichts kaarsenkroon 400-600
3468 De Porceleyne Fles, Delf blauw aardewerk vaas 15 cm. en een kan met een oor (schilfer) 17 cm. 49-89
3469 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk tabakspot 40-80
3470 De Porceleyne Fles, twee Delft blauw aardewerk wandborden met bloemdecor 23 cm. 30-6
3471 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk bonbonnière 30-60
3472 De Porceleyne Fles, serie van zeven Delft blauw aardewerk herdenkingsbordjes 18 cm. 40-80
3473 de Porceleyne Fles, Delft blauwe wandschotel 29 cm. met afbeelding naar Blommers en wandbord 29 cm. met afbeelding naar Artz 50-100
3474 De Porceleyne Fles, Delft blauwe aardewerk kom (Bevrijdingsjaar 1945) 40-80
3475 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk herdekingsbord 1881-1931 (22 cm.) en een wandbordje met bloemdecor 14 cm. 30-60
3476 drie Satsuma gekleurde aardewerk vazen 40-80
3477 twee antieke Chinees blauwe doppotjes met bloemdecor (beschadiging) 50-100
3478 twee antieke Delft blauw aardewerk borden met Oosters landschaps- en vogeldecor (randschilfers) 40-80
3479 antieke Delft blauw aardewerk schotel met bloendecor met een bloemenmand 31 cn. (herstelling) 30-60
3480 glazen met koperen zakkroon met negen kandelaars 250-400
3481 twee ingelijste 17de eeuw gekleurde Hollandse tegels met tulpdecor 100-200
3482 mangaan viertegeltableau met Hollandse havengezichten 40-80
3483 viertegeltableau met 17de eeuw gekleurde kwadraattegels met een bloemenvaas 50-100
3484 paar 17de eeuw Hollandse gekleurde tegels met een bloenvaas en in eiken lijsten 50-100
3485 17de eeuw gekleurde Hollandse tegel met vogeldecor (herstelling) 70-120
3486 antieke eiken mangelplank met kerfsnede en gedateerd 1622 gereconstrueerd tot een pijpenrek met Goudse pijpen 50-100
3487 antiek gekleurde majolica schotel met decor van een fruitschaal 31 cm. (herstelling) 40-80
3488 antiek gekleurd Delft aardewerk bord met een bloemenvaas 22 cm. (herstelling) 30-60
3489 twee antieke tinnen lepels 0-0
3490 twee antieke gerestaureerde majolica schotels en een fragment met een poortwachter 49-80
3491 antiek houten met beenderen maatstok, kwart ellemaat 30-60
3493 acht diverse antieke aardewerk zalfpotjes 30-60
3494 lot met diverse o.a. antieke Hollandse tegels 70-120
3495 terra cotta sculptuur van een Oosters paard 40-80
3496 drie bruin aardewerk bodemvondsten (kan, graap en test) en een groen aardewerk olielamp 40-80
3497 lot met o.a. diverse antieke Hollandse tegels 100-200
3498 vier ingelijste antierke Hollandse blauwe tegels 80-130
3499 twee antieke blauwe viertegeltableau's met kwadraattegels 80-130
3500 lot met o.a. diverse antieke Hollandse tegels 70-120
3501 18de eeuw Hollands mangaan zestegeltableau met een zeilschip (l.b. bijgeschilderde tegel) 80-130
3502 zestegeltableau met 18de eeuw Hollands mangaan Bijbelse tegels (beschadiging) 50-100
3503 19de eeuw grijs aardewerj voorraadkruikje met bewerkte schildjes 40-80
3504 blauw gekleurd twaalftegeltableau met randtegels, Heilige S. Lourenço 50-100
3505 eiken tweedeurs theemeubel met achttien antieke Hollandse tegels op het blad (zes verzaagd) 50-100
3506 ingelijste antieke Hollands blauwe landschapstegel met o.a. een boerin en koeien 30-60
3507 ingelijste antieke Hollandse gekleurde ornamenttegel 50-10
3508 vier tableaux met diverse o.a. antieke Hollandse blauwe tegels 200-300
3509 o.a. Porceleyne Fles, lot met veertien diverse gekleurde (herdenkings)tegels 150-250
3510 smeedijzeren bijzettafel met negen antike Hollandse blauwe tulptegels 40-80
3511 Société Céramique Maastricht, tegels 36 x 52 (herstelling) met een polderlandschap en een molen in een eiken lijst 40-80
3512 set van drie antieke ingelijste Hollandse blauwe tulptegels 40-80
3516 blauw zestegeltableau met een Hollandse windmolen 30-60
3517 gekleurd viertegeltableau met een boeket bloemen in een vaas 0-0
3518 blauw zestegeltableau met een duinlandschap en een kudde schapen 30-60
3519 lot met diverse tegelw w.o. twee antiek Hollands blauwe 40-80
3520 beender handschoenspanner en een parelmoer ingelegde brillenkoker 0-0
3521 Herend (Hungary) acht groen gekleurde schaaltjes en Westraven (Utrecht) zes gekleurde aardewerk onderzetters 30-60
3522 twee antieke Frans Empire wit met goudkleurig porseleinen sierkoppen met een deksel en op een onderschotel 70-120
3523 Frans Biedermeier gekleurd porseleinen theepotje met o.a. diverse vrouwfiguren 50-100
3524 doos met vijfmaal divers plateel 40-80
3525 ovale gekleurde aardewerk schaal met bloemdecor in een vergulde houder 30-60
3526 ronde marmeren Biedermeier bijzettafel op een bewerkte gietijzeren driepoot 50-100
3527 De Porceleyne Fles, rood met blauw gekleurd Delft aardewerk vaas, bord en een kandelaar 40-80
3528 Nymphenburg Deutschland, set van drie Biedermeier gekleurde porseleinen borden, 21 cm met fruitdecor en opengewerkte rand 40-80
3529 set van drie Biedermeier porseleinen theebussen met bloemdecor en ingesnoerde hoeken, hoogte 14 cm 70-120
3530 paar crèmekleurige Biedermeier cakeschalen met een opengewerkte rand, 22 cm 30-60
3531 opengewerkt mandje (Villeroy & Boch) en een opengewerkte porseleinen mand met blauw bloemdecor 40-80
3532 Dresden, gebombeerde ovale porseleinen schaal met bloemdecor 40-80
3533 ovaal opengewerkt porseleinen schaal met bloemdecor 30-60
3534 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroep met een hoefsmid en twee paarden (beschadigd oor) 50-100
3535 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroep met een vrouw en een knielende man 40-80
3536 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroep met een vrouw en een opdringerige man 40-80
3537 paar Saksisch gekleurde porseleinen beeldengroepjes met een man en vrouw (beschadigd vingertje) 40-80
3538 Saksisch gekleurd porseleinen beeldje van een danseres 30-60
3539 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroepje met een ruiter te paard en een vrouw 0-0
3550 encre de Chine, 18de eeuw Chinees porseleinen theepot met een landschapsdecor met man- en vrouwfiguren 400-600
3556 rond opaline crèmepotje met cannelures en verguld montuur 30-60
3559 moderne rood gekleurde vaas 46 cm. 30-60
3560 doos met o.a. beschadigd kristal en porseleinen beeldjes 30-60
3561 18de eeuw geëtst "Zeven Provincieën" glas op een herstelde gereconstrueerde zilveren voet 100-200
3562 ruitenwaaier kristallen koekpot en brokkenpotje op onderschotels 40-80
3563 18de eeuw slingerglas 70-120
3564 rood geëtst Boheems glazen karafje met o.a. hertendecor 30-60
3565 vier diverse gekleurde Murano glazen dierfiguren 40-80
3567 veelkantig kristallen coupe met accoladeslijpsel op zeskantige voet 50-100
3568 paar geslepen kristallen dekselcoupes 100-200
3569 veelkantig kristallen geslepen coupe met accoladeslijpsel 50-100
3570 nest met drie kristallen schalen op drie pootjes en met olijfslijpsel 30-60
3571 set van drie kristallen dekselcoupes met o.a. olijfslijpsel en met een omgeslagen kraag 150-250
3572 kristallen kaasstolp met olijfslijpsel en op een onderschotel 30-60
3573 vijfdelig kristallen olie- en azijnstel op een onderschotel 30-60
3574 ovale kristallen schaal met olijfslijpsel en accoladeslijpsel 30-60
3575 kristallen flacon met een stop 30-60
3576 glazen waterkan en een kristallen karaf 30-60
3577 kristallen schaal met een omgeslagen kraag op een bijpassende onderschotel 0-0
3578 drie diverse kristallen coupes en twee deksels 40-80
3579 kristallen dekselcoupeje, coupeje en een stolpje op onderschotel 40-80
3580 ovale rood gekleurde Boheems kristallen (fruit)schaal 30-60
3586 Boheems kristallen mandje en een asbak 0-0
3587 lot met divers glaswerk w.o. glazen en schalen 30-60
3588 ruitenslijpsel kristallen karaf 0-0
3589 kristallen karaf met ruitenslijpsel en op een onderschotel 0-0
3590 twee Murano gekleurde glazen kemphanen 30-60
3591 Nurano gekleurde glazen vis 40-80
3592 Mats Jonasson Sweden, kristallen sculptuur met een leeuwenkop 30-60
3593 kristallen karaf met olijfslijpsel 30-60
3594 kristallen boerenjongenspot met olijfslijpsel ern op een onderschotel 30-60
3595 kristallen dekselcoupe met een omgeslagen kraag 40-80
3596 Egelse kristallen vaas op een witte met goudkleurige voet 0-0
3597 Murano glazen schemerlampje met een vis 30-60
3598 gematteerd glazen Madonna 30-60
3599 langwerpig vijfdelig kristallen olie- en azijnstel en een driehoekig pepr- en zoutstel 30-60
3600 doos met o.a. diverse moderne (Mrano) glazen vazen 30-60