Catalogus van dinsdag 24 september           Kavels : 4001 - 4250 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
4001 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 80-130
4002 mahonie Biedermeier stijl étagère wandkast met een bovenklep 50-100
4003 antieke iepenhouten Louis XVI stijl (bureau)armstoel met een groene velours zitting 40-80
4004 antiek Engels eiken met mahonie tweedeurs kabinetje op een zeslaads onderkast 100-200
4005 antieke Franse bronzen vuurvergulde pendule met een vrouwfiguur (houten cons le zonder stolp) 399-599
4006 mahonie Biedermeier étagëre hangoor "stomme knecht" bijzettafel met twee laden 59-100
4007 antieke eiken dekenkist met drie gestoken panelen en een "gebroken" deksel en met smeedijzeren handgrepen 70-120
4008 nahonie Victoriaans tweedeurs kabinet met binnenladen en op een vierlaads onderkast 100-200
4009 18de eeuw Engels eiken eengewicht staande klok met een bronzen wijzerplaat en datmaanduiding, eendaags uurwerk en gesigneerd J. Wollcy Codnor 150-250
4010 antiek Hollands gebogen eiken secretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 150-250
4011 mahonie Biedermeier keukentafeltje 88 x 60 30-60
4012 antieke mahonie zeslaads chiffonnière ladenkast met volle zwarte pilaren 100-200
4013 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
4014 18de eeuw teakhouten compagniekist met bronzen beslag en handgrepen 250-400
4015 antiek eiken met notenhouten halstoeltje met een gestoken leeuwenkop en een driehoekige leren zitting op drie poten 40-80
4016 Franse euken gestoken zevendeurs buffetkast met o.a. gebeeldhouwde vrouwfiguren en met volle pilaren 300-500
4017 Sa. Gandy Cockermo, antieke Engelse mahonie staande klok met een bronzen wijzerplaat met secondewijzer en met een achtdaags uurwerk 200-300
4018 18de eeuw Engelse eiken dekenkist met twee laden en met vier panelen 100-200
4019 antieke blauw velours gestoffeerde Louis XV stijl tweezits sofa 200-300
4020 noten met zwart Biedermeier bonheurkast met een glasdeur en opengestoken kuif en op een twee deurs onderkast 250-400
4021 Duits eiken Jugendstil tweegewicht staande klok 200-300
4022 teakhouten tafel met een lade 84 x 151 100-200
4023 ovale antieke zwart met goudkleurige spiegel met een een bewerkte kuif met o.a. vogeldecor 70-120
4024 Engelse mahonie Regency stijl eendeurs vitrinekast 300-5000
4025 antiek Franse Empire stijl bronzen vurrvergulde pendule met een herdersjongen en een hond (touwslinger) 500-700
4026 18de eeuw eiken tweedeurs broodkast op slofpoten, hoogte 1.04 mtr. 100-200
4027 19de eeuw Engels eiken eendeurs (hang)hoekkastje met een paneeldeur 50-100
4028 antiek eiken Louis XVI stijl Hollands tweedeurs kabinet met een gegopfde kap en gestoken kuif en op een drielaads rnkelgebogen onderkast 300-500
4029 notenhouten Duits Biedermeier tafellklok met slagwerk 80-130
4030 antieke eiken dekenkist met vier gestoken panelen en slofpoten 80-130
4031 groen velours gestoffeerde eiken Biedermeier (bureau)stoel 40-80
4032 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs vertigokast met een lade (fineerschade op bovenblad) 40-80
4033 antieke Franse koperen comtoise klok met een vouwslinger 50-100
4034 mahonie Queen Anne stijl hoekstoel met een gestoffeerde zitting 40-80
4035 antieke eiken Luikse staande klok met een Louis VX stijl gestoken deur 399-599
4036 zwart gepolitoerde Biedermeier tweedeurs kast met een opengestoken kuif en een lade en met notenhouten "zoute drop" panelen in de deuren 200-300
4037 K.J. Wild Dundee, antieke Schotse mahonie staande klok met een geschilderde wijzerplaat en met een seconde- en een datumwijzer, achtdaags uurwerk 200-300
4038 eiken Mechels gestoken porte-manteau met een facetgeslepen spiegel en handschenenkastje 125 x 205 50-100
4039 notenhouten armstoel met o.a. gestoken acanthusbladen en met een genorduurde stoffering 40-80
4040 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs vertigokasy met een lade en een opstand met een facetgeslepen spiegel 100-200
4041 antieke Engelse mahonie staandeklok met slagwerk, datum- en sekondewijzer en een achtdaagsuurwerk 200-300
4042 mahonie Biedermeier hangoor bijzettafel met een lade en op een zwart gepolitoerd onderstel 50-100
4043 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 70-120
4044 antieke mahonie trumeautafel met een spiegelwand en klauwpootjes 100-200
4045 James Shaw Halifax, antiek Engelse mahonie staande klok met een geschilderde wijzerplaat en met maan- en datumaanduiding 200-300
4046 antiek mahonie Empire stijl klepsecretaire met een eendeurs onderkast (schijnladen) en met volle pilaren 100-200
4047 antiek Engels mahonie hangoor bijzettafel met twee laden en op een vierpoot met koperen klauwpootjes 50-100
4048 mahonie Biedermeier tweedeurs glaskast met gestoken ornamenten 100-200
4049 driedelig zwart marmeren Frans pendulestel met slagwerk 70-120
4050 zwart gepolitoerde ovale geschulpte Biedermeier spinnekoptafel 40-80
4051 paar zwart gepolitoerde Louis XV stijl stoeletjes met o.a. een gestoken kuif 40-80
4052 noten met zwart Biedermeier open bonheurkast met een tweedeurs onderkast en met een gestoken kuif 100-200
4053 antieke Groningse eiken staartklok met een fubbele kap en met een bewegend mechaniek 200-300
4054 ovale mahonie Biedermeier coulissentafel met een tussenblad en met uitvalpoten 107 x 134 - 178 (reconstructie) 40-80
4055 rechthoekig mahonie Biedermeier étagère bijzettafel 40 x 50 30-60
4056 mahonie Victoriaanse vierdeurs boekenkast met divers steekwerk en met een secretairelade 100-200
4057 18de eeuw palissanderhouten tweegewicht Zaanse wandklok (geen slinger) 900-1200
4058 notenhouten gestoffeerde Louis XV stijl damesfauteuil 50-100
4059 velours gestoffeerde mahonie Edwardian fauteuil 40-80
4060 teakhouten boeren tafel met een lade 84 x 152 100-200
4061 Observer, ronde geelkoperen scheepsklok (slaat glazen) 40-80
4062 mahonie Biedermeier tafel met een lade 83 x 150 100-200
4063 bronzen bewerkte Franse pendule met slagwerk en met o.a. leeuwenmaskers 150-250
4064 smalle eiken tweedeurs Bretonse kast met een facetgeslepen spiegel en gebeeldhouwde man- en vrouwfiguur 100-200
4065 driedelig roodmarmeren Frans pendulestel met een legering vrouwfiguur en met een paar vijflicht kandelaars 100-200
4066 antieke Franse Louis XVI stijl rozenhout met citroenhouten tweelaads commode met een marrmeren blad 200-300
4067 Franse marmeren pendule met slagwerk en met een gebronsd legering sculptuur ben een engel en een steigerend paard "la Eenommée par X. Raphanel) 200-300
4068 notenhouten Franse tweedeurs Henri-deux hoekkast met een gestoken mannekop en een opengewerkte kuif 100-200
4069 driedelig roodmarmeren Frans pendulestel met twee vroufiguren "les Fauvettes" en met een paar klokkenvazen 100-200
4070 noten met wirtelnoten Chippendale stijl tweeladenkast met een gebogen front 100-200
4071 wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
4072 19de eeuw eiken met ebbenhouten tweedeurs Utrechtse poortkast op drie bolpoten 200-300
4073 antiek eiken Fries staartklokje met een bruidskrans en met latoen koperen ornamenten 100-200
4074 ovaal geschulpte zwarte Biedermeier theetafel met een los dienblad met een wortelnoten en ingelegd blad met bloemdecor 100-200
4075 antieke Hollands eiken eendeurs hangvitrinekast 40-80
4076 19de eeuw Engels mahonie tweedeurs kabinet op een vierlaads onderkast 100-200
4077 Franse vergulde legering met albast pendule onder een ovale glazen stolp 100-200
4078 noten met wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
4079 facetgeslepen Mechelse gestoken schoorsteenspiegel met o.a. leeuwenkoppen 87 x 136 40-80
4080 19deeeuw Hollandse eiken Renaissance stijl vierdeurs kast met twee laden en op bolpoten en met divers steekwerk o.a. in de kap en leeuwenmaskers 300-500
4100 antiek eiken Louis XVI stijl Drents kabinet met o.a. steekwerk in de kap 300-500
4101 verlaagde ovale mahonie Victoriaanse salontafel op een driepoot 30-60
4102 ovale geschulpte zwart gepolitoerde Biedermeier tafel op een gestoken vierpoot met o.a. vossenkoppen 100-200
4103 set van vier zwart gepolitoerde Louis XV stijl gestoffeerde stoelen 100-200
4104 ovale mahonie Biedermeier tafel op een bewerkte vierpoot 40-80
4105 set van vier notenhouten Biedermeier stoelen met een blauw gestoffeerde zitting 40-80
4106 Hollands gebogen notenhouten damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
4107 noten met wortelnoten Hollandse tweedeurs hangvitrinekast 40-80
4108 noten met wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 1500-250
4109 geelkoperen Art-nouveau Franse pendule met slagwerk 50-100
4110 Franse eikenhouten gestoken vijfdeurs Henri-deux biffetkast met twee glas-in-lood deuren 100-200
4111 notenhouten met coromandelhouten Amsterdamse School pendule met dlagwerk en met een bronzen wijzerplaat 50-100
4112 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henro-deux buffetkast 100-200
4113 antieke eiken met iepenhouten "dikkop" Friese staartklok met maanaanduiding en met een houten Atlas en engelfiguren 100-200
4114 roze gestoffeerde mahonie Victoriaanse voltairestoel 50-100
4115 goudkleurige houten zonneklok (herstelling) 40-80
4116 Franse notenhouten gestoken tweedeurs commpode met een facetgeslepen spiegel met een gestoken kuif 100-200
4117 Franse vergulde legering met albast Franse pendule met een man en een ploeg 40-80
4118 ovaal geschulpt Biedermeier notenhouten klaptafeltje met inlegwerk en brandvlek en op een vierpoot 30-60
4119 mahonie Art-deco boekenkast met een open schap, glasdeur en een paar glazen schuifdeuren 100-200
4120 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast 70-120
4121 Haid sr. ronde geelkoperen scheepsklok 30-60
4122 ovale geschulpte mahonie spinnekoptafel 70-120
4123 vier ( rwee en twee) mahonie Biedermeier stoelen 30-60
4124 mahonie Biedermeier tweedeurs onderkast met een eendeurs opstand met een opengestoken kuif 150-250
4125 Schwarzwald Biedermeier noten met zwart tweefewicht schilderijklok 40-80
4126 mahonie Louis XVI stijl tweedeurs commode met een lade 50-100
4127 ovaal geschulpt mahonie Biedermeier bijzettafel op een vierpoot 30-60
4128 antiek mahonie Louis XVI stijl tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 100-200
4129 antieke Franse tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger en met een secondewijzer in de kap 50-100
4130 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een gebogen front ( 50-100
4131 ovale geschulpte mahonie spinnekoptafel en vier Biedermeier stoeltjes met gevlochten riet 70-120
4132 antieke eiken dekenkist met smeedijzeren handgrepen en op vernieuwde slofpoten 70-120
4133 Franse zwart met groen marmeren pendule met slagwerk (los ornament) 40-80
4134 mahonie Biedermeier naaitafel met een klep en hangoren en op getorste poten 50-100
4135 gangspiegel in een antiek mahonie Empire lijst 70 x 49 30-60
4136 antieke eiken tweedeurs boeren tuigkast op slofpoten 100-200
4137 antieke Engelse eiken eengewicht staande klok met een bronzen wijzerplaat (reconstructie) 100-200
4138 antieke verlaagde vruchtenhouten betaaltafel met een lade 120 x 120 50-100
4139 40notenhouten Amerikaanse rocker met gestreepte velours stoffering 40-80
4140 Engelse Victoriaanse mahonie vijfladenkast met een gebogen front (beschadigde poot) 50-100
4141 notenhouten gestoken Biedermeier tafelklok met slagwerk 40-80
4142 19de eeuw Engelse eiken hangoortafel 40-80
4143 mahonie Biedermeier spiegel met een opengestoken kuif 30-60
4144 mahonie Biedermeuer tweedeurs linnenkast met gestoken onamenten en met een onderlade 100-200
4145 notenhouten Biedermeier paardjesregulateurklok met slagwerk 40-80
4146 verlaagde Spaanse salontafel met een lade 118 x 59 40-80
4147 eiken Louis XVI stijl pottenkastje met een klep en een lade 30-60
4148 mahonie Victoriaanse wandtafel met een lade en met een rood goudgerand leren blad 40-80
4149 eiken Biedermeier tafelklok met slagwerk 50-100
4150 antieke eiken dekenkist met een gestoken front en met smeedijzeren handgrepen 70-120
4151 eiken met groen velours Willem III (bureau)stoel 40-80
4152 open Art-nouveau boekenkast met drie laden en op een vierdeurs onderkast met steekwerk op de deuren 150-250
4153 zwart marmeren Franse pendule met een legering beeld van een zaaiende boer 40-80
4154 antieke Engels mahonie Regency stijl kaarttafel met een lade 50-100
4155 Franse notenhouten gestoken en gestoffeerde armstoel met o.a. een bewerkte kuif 40-80
4156 wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
4157 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 30-60
4158 ovale geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een gestoken vierpoot 50-100
4159 set van vier Biedermeier oortjesstoelen met een gevlochten zitting 40-80
4160 notenhouten tweedeurs linnenkast met Art-nouveau gestoken panelen en met een onderlade 100-200
4161 Jacot Pryje London, mahonie Engelse staande klok met slagwerk en melodie en met een bronzen wijzerplaat 100-200
4162 ronde mahonie coulissentafel 1.30 mtr. met acht tussenbladen en met een sluierpoot op een vierspant 200-300
4163 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast 50-100
4164 eiken Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast 80-130
4165 teakhouten kamferkist met koperen beslag en handgrepen 50-100
4166 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en steekwerk op de deuren 50-100
4167 noten met wortelnoten Chippendale stijl (bureau)stoel op klauwpoten 50-100
4168 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten (beschadigde paneeldeur) 50-100
4169 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise klok met een vouwslinger 50-100
4170 Engels eiken hangoortafel 40-80
4171 notenhouten Frans Biedermeier hangoor uitschuiftafel 50-100
4172 Renaissance stijl eiken gesoken tweedeurs glaskast 100-200
4173 antieke eiken Friese staartklok met een bruidskrans 100-200
4174 Engels mahonie Edwardian damessecretaire 50-100
4175 set van vier Franse eiken getorste stoelen met een gestoken kuif en met gevlochten rieten zitting 50-100
4176 mahonie Victoriaanse tweedeurs linnenkast met een lade 50-100
4177 groen onyx Franse pendule 40-80
4178 ronde verlaagde mahonie Biedermeier salontafel op een gestoken vierpoot 84 cm. 30-60
4179 mahonie Biedermeier armstoel met een gestoken kuif en met rood velours stoffering 40-80
4180 mahonie Victoriaanse tweedeurs kabinet met binnenladen en op een vierlaads onderkast 100-200
4181 Engelse mahonie pubklok met slagwerk 40-80
4182 noten met zwart ovale geschulpte spinnekoptafel 40-80
4183 mahonie Louis XVI stijl pottenkastje met een lade en jalouziedeurtjes 40-80
4184 noten met wortelnoten tweedeurs Duits Biedermeier vertigo kast met een lade en volle pilaren (geen achterwand) 50-100
4185 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade (vernieuwd blad) 40-80
4186 mahonie Biedermeier drielaads commode 50-100
4187 teakhouten koloniale Biedermeier tweedeurs meidenkast met paneeldeuren en met een mahonie lade 40-80
4188 notenhouten Duits Biedermeier vierdeurs buffetkast met twee glasdeuren 150-250
4189 Engelse eiken tafelklok met slagwerk en met een melodie 80-130
4190 notenhouten Louis XV stijl tweezits salonbankje met geborduurde bloemstoffering 150-250
4191 paar Franse mahonie eendeurs nachtkastjes met steekwerk en met marmeren bladen 100-200
4192 Franse notenhouten gestoken Henri-deux vijfdeurs buffetkast 200-300
4193 mahonie Biedermeier kaarttafel 40-80
4194 mahonie Victoriaanse uitschuiftafel met een tussenblad en met een slinger 101 x 117 - 167 100-200
4195 set van vier mahonie Biedermeier oortjesstoelen met gevlochten rieten zitting 40-80
4196 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken paneeldeuren en een lade en met volle pilaren 100-200
4197 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 30-60
4198 mahonie Louis XVI stijl étagèrekastje met twee laden 50-100
4199 antiek eiken dekenkist met een bolle "gebroken" deksel en met smeedijzeren handgrepen 80-130
4200 eiken met palissanderhouten vierdeurs Zeeuse kussenkast met twee laden en op bolpoten 150-250
4201 geschilderde Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een bloemslinger 40-80
4202 Engelse mahonie drielaads kaptafel met een facetgeslepen kantelspiegel en met een ingelegde bies 40-80
4203 set van zes mahonie Biedermeier stoelen met een gestoffeerde zitting 50-100
4204 H. Pander, mahonie Art-deco buffetkastje met twee facetgeslepen glasdeuren en met drie laden 200-300
4205 Schwarzwald tweegewicht schilderijklok met een glazen beschilderde wijzerplaat 30-60
4206 driedelige eiken Art-nouveau mimiset met een lade en met facetgeslepen glazen bladen 40-80
4207 zwart gepolitoerde Willem III kaarttafel 40-80
4208 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast met o.a. vogeldecor en met facetgeslepen ruitjes 100-200
4209 Duitse eiken Jundstil tweegewicht staande klok 100-200
4210 mahonie Victoriaanse vijfladenkast 50-100
4211 paar mahonie eendeurs vitrinekastjes met een glasdeur en een wit marmeren bovenblad 50-100
4212 eiken Gelderse tweedeurs kussenkast op bolpoten en met steekwerk in de kap 100-200
4213 palissanderhouten Victoriaanse banjo barometer met een thermometer en met een kwikbuis 100-200
4214 notenhouten Biedermeier tweedeurs wascommode met een lade en met een wit marmeren blad 40-80
4215 eiken gestoffeerde armstoel met gestoken leeuwenkoppen 40-80
4216 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met binnenladen en met gestoken ornamentjes 100-200
4217 Engelse eiken gestoken barometer met een thermometer 40-80
4218 mahonie Victoriaanse drieladenkast met een gebogen front 50-100
4219 mahonie Biedermeier kleosecretaire met een bovenlade en een tweedeurs onderkast 50-100
4220 Franse eiken gestoken tweedeurs tuigkast met twee laden en met gestoken dierenkoppen 100-200
4221 Schatz weerstation met een ronde koperen scheepsklok en en een barometer 100-200
4222 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade en met een grenen bovenblad 40-80
4223 eikenhouten armstoel 40-80
4224 eiken tweedeurs Gelderse kussenkast met twee laden en op bolpoten en met steekwerk in de kap 100-200
4225 wortelnoten driegewicht Friese staartklok met maan en datumaanduiding en met een melodie 80-120
4226 noten met zwart Willem III eendeurs onderkast met twee laden en met gestoken ornamenten 50-100
4227 noten met zwart Biedermeier gestoffeerde armstoel met een opengestoken kuif 40-80
4228 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met facetgeslepen spiegeldeuren en met twee laden 100-200
4229 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een bloemslinger 40-80
4230 Engelse eiken damessecretaire met een "keldertje" en een vierlaads onderkast 100-200
4231 Engelse eiken hangoortafel met een geschulpte rand 40-80
4232 donker grenen Duits Biedermeier bureau met twee onderkasten en een tweedeurs opstand met vier laden 50-100
4233 mahonie facetgeslepen Biedermeier schoorsteenspiegel met een gegolfde kap 55 x 96 40-80
4234 mahonie Duits Biedermeier rolluikbureau met een tweedeurs onderkast met een lade en een eenlaads opstand 100-200
4235 groen velours gestoffeerde Mahonie Biedermeier voltairestoel 50-100
4236 ovale mahonie Victoriaanse tafel op een vierpoot 50-100
4237 set van vie mahonie Victoriaanse stoeltjes met een gestoffeerde zitting 30-60
4238 ovale mahonie tafel op een driepoot 0-0
4239 antieke Engelse eiken damessecretaire met een drielaads onderkast 50-100
4240 mahonie Biedermeier tweedeurs glaskast met een opengestoken kuif 50-100