Catalogus van woensdag 25 september           Kavels : 4301 - 4600 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
4321 iepenhouten dubbelzijdig gestoken speculaasplank 30-60
4322 set van zes Chinees blauw porseleinen borden met een bloemenmand 22.5 cm (diverse beschadiging en herstelling) 30-60
4323 Gouda Holland, blauw gekleurde 30'er jaren plateel kandelaar 50-100
4324 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk kruik "Erven Lucas Bols" met een (afwijkende) stop 30-60
4325 18de / 19de eeuw Delft blauw aardewerk dekselpot 40 cm.. (diverse beschadiging) 30-60
4326 Gouda Holland, gekleurde plateel vaas en een wandvaasje 30-60
4327 antieke grenenhouten schooltas 40-80
4328 Julius Lankas, bronzen scu;ptuur van een vrouwelijk naakt op een roodmarmeren sokkel 200-300
4329 18de eeuw Chinees blauw porseleinen bord met een bloempotdecor 24 cm. (herstelling) 40-80
4330 drie diverse bronzen vijzels 50-100
4331 bewerkte koperen vijflichts en een gotische drielichts kandelaar 40-80
4332 ronde bewerkte geelkoperen parapluiebak met o.a. een wapenschild 30-60
4333 Japans Imari gekleurd bord met o.a. vogeldecor en met een gegolfde rand (schilfer) 19 cm. 0-0
4334 antiek Imari gekleurd porseleinen scheerbekken (barstje en herstellingaan rand) 40-80
4335 antieke tinnen schotel 39 cm. gedateerd 1756 40-80
4336 antiek tinnen koffiepotje 30-60
4337 drie diverse 18de eeuw Famille rose Chinees porseleinen borden (herstellingen) 40-80
4338 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met bloemdecor 35 cm. (randbeschadiging) 50-100
4339 paar Frans Empire stijl (circa 1900) vergulde bronzen "cassolette" kandelaars omkeerbaar tot geurverstuiver (herstelling in bovenrand) 100-200
4340 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met bloemdecor 35 cm. (randschilfers) 50-100
4341 antiek Chinees blauw porseleinen doppotje (theebusje) met beschadigde bovenrand en afwijkend dekseltje 0-0
4342 antieke geelkoperen hengselbak en een rood- met geelkoperen doofpot 30-60
4343 Gouda Holland, gekleurde plateel boempot (schilfer aan bovenrand) 50-100
4344 18de eeuw ijzerten geld- of documentenkist met een opengewerkte en gegraveerde slotplaat 300-500
4345 18de eeuw Delft blauw aardewerk schotel met landschapsdecor 34 cm. (gescheurd en schilfers) 30-60
4346 opengewerkte bronzen kerkkandelaar op een driepoot 40-80
4347 antieke Delft blauwe aardewerk schotel met bloemdecor en een gele rand 34 cm. (schilfertjes) 40-80
4348 zeskantige koperen met stoffen Art-deco hangschemerlamp 40-80
4349 18de eeuw eiken speculaasplank met afbeelding van een wieg en een luiermand 80-130
4350 18de eeuw dubbelzijdige eiken speculaasplank met het alfabet en "weest leersaam" en met een gestoken haan 100-200
4351 antieke gehoutschilderde grenen schooltas met bloemdecor en monogram M.D. 50-100
4352 bronzen zittende Thaise Boedha 40-80
4353 set van zes Chinees blauw porseleinen borden met bloemdecor 50-100
4354 paar antieke Chinees porseleinen Famille rose borden met bloemdecor (één met barst) 40-80
4355 Gouda Holland, paar gekleurde plateel vazen 21 cm. 30-60
4356 Chinees blauw porseleinen schotel met landschapsdecor 27 cm. 30-60
4357 Chinees gekleurde schotel 35 cm. (herstelling), schaal 22 cm. en een achtkantige kom 40-80
4358 paar Imari gekleurde aardewerk vazen met een gegolfde kraag 40-80
4359 marmeren sculptuur met drie mussen 40-80
4360 Gouda Holland, driedelig gekleurd plateel rookstel op een ovaal dienblad 30-60
4361 Gouda Holland, gekleurd plateel fruitschaal 0-0
4362 Gouda Holland, gekleurd plateel vaas met twee oren (herstelling in bovenrand) 0-0
4363 antiek eiken documentenkist met (beschadigd) ijzeren beslag 40-80
4364 bronzen sculptuur van Venus van Milo, 44 cm. en met een inscriptie en datering 1905 200-300
4365 lot met diverse gekleurd Chinees porselein w.o. een cilindervormige vaas met vogeldecor 50-100
4366 paar Delft blauw aardewerk wandschoteltjes met bloemdecor 18 cm. 0-0
4367 Chinees blauw porseleinen schotel met dierfuguren 30 cm. en een Chiees blauw porseleinen theepotje met bloemdecor 40-80
4368 paar twaalfkantige Chinees blauw porseleinen chotels met bloemdecor 21 cm, 50-100
4369 doos met o,a, diverse antieke stop- en merklappen en drie losse ingelijste merklappen 100-200
4370 antieke Delft blauw aardewerk schotel met bloem- en vogeldecor 33 cm. (randbeschadigingen) 30-60
4371 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk wandschotel met o.a. pauwendecor 40 cm. 40-80
4372 Indisch gegraveerd driedelig bronzen rookstel op een rond dienblad 40-80
4373 paar eiken gestoken Louis XV stijl ornamenten met vis- en vogeldecor 40-80
4374 paar vuurvergulde metalen Empire stijl tweelichts kandelaars 40-80
4375 koperen hanglamo met een gematterde glazen schaal en drie kelken 40-80
4376 antieke roodkoperen helmkit 40-80
4377 antiek bronzen vergulde hallantaarn met een roze glazen kap met bloemdecor 80-130
4378 ovale antieke mahonie theeemmer met een geelkoperen binnenbak en kooltjestang 50-100
4379 paar Imari gekleurde vazen 30 cm. en één vaas 21 cm. 40-80
4380 antieke bronzen vijzel met een stamper 200-300
4381 mahonie wandconsole met o.a. een gestoken acanthusblad en met een groen marmeren blad 40-80
4382 notenhouten (naai)kist met divers inlegewerk 30-60
4383 groen gepatineerde met bewerkt bronzen twaalflichts Empire stijl hangkroon met een vrouwfiguur 400-600
4384 antieke bronzen kraagkandelaar 40-80
4385 Victoriaanse mahonie met koperen postweegschaal met gewichten 40-80
4386 gegraveerd koperen Indisch rookstel 30-60
4387 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk dekselpot met bloemdecor 30 cm. 40-80
4388 notenhouten gestoken eendeurs medicijn- of rookkastje met een spiegel 40-80
4389 antiek mahonie thee- of tabakskistje in de vorm van een hondehok (beschadiging) 40-80
4390 cilindervormoge Chinees porseleinen vaas met een vogel en bloemdecor 26 cm. 40-80
4391 Ram Arnhem Holland (H. van Lerven), gekleurde plateel vaas 30 cm. (schilfers aan onderrand) 40-80
4392 twee differente Chinees porseleinen Famille rose borden met bloemdecor 22 en 24 cm. 50-100
4393 Delft blauw aardewerk plooischotel met bloemdecor (achterzijde beschadiging) 30 cm. 30-60
4394 set van drie polychroom Delft aardewerk borden met bloemdecor 24 cm. (randbeschadiging) 40-80
4395 paar zeskantige Oosterse cloissonné vazen (één handgreep ontbreekt) 30 cm. 80-130
4396 apothekersweegschaal in een houten met glazen kast 40-80
4397 paar Chinees blauw porseleine vazen (maanflessen) met o.a. decor van vrouwfiguren 30 cm. 100-200
4398 blauw gekleurde Japans porseleinen schotel met een boom en bloemen en eenvogel 40 cm. 100-200
4399 Tichelaar Makkum, gekleurd Makkum aardewerk schotel met bloemdecor 35.5 cm. 30-60
4400 Engelse mahonie kolenbak 30-60
4401 twee gekleurde Chinees porseleinen borden met o.a. dierfiguren 30-60
4402 Jugendstil hangolielamp met een gekleurd aardewerk reservoir 40-80
4403 wandelstok met een beenderen heft 30-60
4404 paar antieke bronzen kandelaars 30-60
4405 rood gekleurde Japans porseleinen puntvaas en drie bijpassende puntvaasjes 40-80
4406 mahonie Biedermeier eendeurs hangporseleinkastje 40-80
4407 Japans lacqué en een gekleurd aardewerk Japans bord 30-60
4408 mahonie facetgeslepen gangspiegel met een handschoenenvak 30-60
4409 antieke Russische ikoon 100-200
4410 antieke Symphonion in een beschilde kist en een kistje met diverse metalen platen 200-300
4411 tafelschemerlampje op een geelkoperen met Chinees blauw porseleinen voet 30-60
4412 antieke mahonie theestoof met een geelkoperen ketel 0-0
4413 mahonie met stoffen Louis XVI stijl haardscherm (herstelling aan pootje) 40-80
4414 Arnhem gekleurde plateel plantenhanger 30-60
4415 Arnhem Holland, gekleurde plateel bloempot 50-100
4416 koperen met stoffen Art-deco hangschemerlamp 40-80
4417 Zuid-Holland Gouda ontwerp Breetvelt, gekleurde plateel vaas 54 cm. 100-200
4418 groene Art-nouveau aardewerk vaas met goudkleurig bloemdecor 62 cm 100-200
4419 coromandelhouten gestoken Balinees vrouwfiguur 1.20 mtr. 100-200
4420 bronzen drielichts kaarsenkroon met drie engelfiguren 100-200
4421 wit plateel sculptuur van een aap naar Altorf, gemerkt Amsterdam Holland 40-80
4422 gouda en een Arhem gekleurde plateel schaal 40-80
4423 paar ebbenhouten boekensteunen met inheemse vrouwenhoofden 40-80
4424 Regina Gouda Holland, paar gekleurde plateel vazen op een voet 27 cm. 50-100
4425 paar Oosterse gekleurde houten poppen, zittende mannen 100-200
4426 gekleurd plateel dienblad met een paar klompjes, schaaltje en drie vaasjes 40-80
4427 Louis (Laurens) Bogtman, 30'er jaren gekleurde houten schaal (herstelling) 30-60
4428 Gouda Holland, gekleurd plateel wandbord 31 cm. 30-60
4429 antieke roodkoperen nagelemmer 30-60
4430 gekleurde plateel rozenbowl en een wandvaasje 30-60
4431 houten gestoken Chinese monnik 64 cm. met zilver inlegwerk 40-80
4432 Regina Gouda Holland, paar gekleurde plateel amfora vazen 25 cm. 40-80
4433 Arnhem, wit plateel vaas met Art-nouveau decor 22 cm. 30-60
4434 antieke ingelijste stoplap gedateerd 1899 30-60
4435 oud bronzen sculptuur met een poortwachter 50-100
4436 koperen zeskantige met gebogen gekleurd glazen Art-deco hangschemerlamp 50-100
4437 wortelnoten met rozenhouten likeurkistje (geen interieur) 50-100
4438 houten sculptuur van een zittend vrouwelijk naakt 40-80
4439 antieke gekleurde houten (brandweer)emmer met een leren draagbeugel 40-80
4440 paar vergulde en bewerkte kerkandelaars met een driepoot op klauwpootjes 40-80
4441 antieke bajonet in een metalen schede en een leren riemhouder 40-80
4442 dolk in een metalen schede en een antieke bajonet in een metalen schede 40-80
4443 antieke voorlader percussie jachtgeweer met een houten gestoken kolf 100-200
4444 18de eeuw houten met smeedijzeren en koperen vuursteenpistool 250-400
4445 antiek Frans gewichtendoosje met een balansje 40-80
4446 opengetorste geelkoperen Engelse kandelaar 0-0
4447 marineofficiersdolk in een bewerkte koperen schede (W. Vervloet 's Gravenhage) en een aquarel van marineschip gesigneerd Hop 1940 50-100
4448 paar Chinees blauw gekleurde porseleinen doppotten 33 cm. 50-100
4465 dertienlichts kristallen hangkroon 100-200
4466 houten gestoken Chinese monnik 40-80
4467 mahonie Biedermeier tabakspot 0-0
4468 antieke roodkoperen doofpot 30-60
4469 gekleurde Duits aardewerk sigarenbeler met een man in een boomhut 30-60
4470 antieke geelkoperen kastanjepoffer 30-60
4471 oosters gekleurde porseleinen dekselpot met o.a. vogel- en bloemdecor40 cm. 50-100
4472 gekleurde aardewerk varkentje 50-100
4473 antieke glazen met bronzen staande schemerlampvoet op klauwpoten plm. 1.50 mtr. (beschadigd oliereservoir) 80-130
4474 antieke geelkoperen blokkenbak met een smeedijzeren hengsel 40-80
4475 bronzen asbak met een uil 40-80
4476 ovaal gangspiegeltje in een Schwarzwald opengestoken houten lijst met een hertenkop 40-80
4477 Oosters bewerkte bronzen vaas net o.a. drakendecor 27 cm. 40-80
4478 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk wandbord met bloemdecor 22cm. 30-60
4479 coromandelhouten gestoken sculptuur 40-80
4480 Gouda Holland, gekleurd plateel wandbord 31 cm. 30-60
4500 antieke roodkoperen doofpot 30-60
4501 paar blauw gekleurde aardewerk vissen 30-60
4502 Jema Holland, twee gekleurd aardewerk sculpturen met vissen 30-60
4503 Kanton gekleurde Chinees porseleinen dekselpot 40-80
4504 paar gekleurde keramiek reliëfborden met kreeften 40-80
4506 mangaan zestegeltableau met twee mannen en een koe "Die pleit om een koe, geeft er één toe" 50-100
4507 blauw zestegeltablauw met Waag en Bathbrug te Alkmaar in een eiken lijst (Stoel van Klaveren) 50-100
4508 paar porseleinen Biedermeier vazen met gekleurd bloemdecor 30-60
4509 flessengroen glazen schaal 30-60
4510 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroep met een man en vrouwfiguur en een lam 40-80
4511 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroep met een jongen en meisje met een vis 40-80
4512 wandconsole met acht antieke halzen van baardmankruiken 59-0
4513 gekleurd zestegeltableau met koeien in de wei 50-100
4514 eiken tafeltje met acht antieke mangaan tegels 30-60
4515 Rozenburg Den Haag, polychroom tegel met een visser op een steiger gesigneerd C. Koppenol 24 x 17 100-200
4516 Arum, ovaal antiek Fries aardewerk schildje met een vrouwfiguur 40-80
4517 Delft blauw zestegeltableau met een kudde schapen 30-60
4518 wit tegeltableau met twee Art-nouveua stijl gekleurde drietegeltableaux 40-80
4519 lot met o.a. twee aardewerk Oosterse paarden en een bronzen wierookbrander 40-80
4520 doosje met o.a. antieke Hollandse tegels 40-80
4522 paar Oosters gekleurde cloissonné bordjes 15 cm. en een paar schotels 30 cm. 30-60
4523 gekleurd Weens porseleinen wandbord met o.a. vrouwfiguren 30 cm. 30-60
4524 paar blauwe cloissonné vazen en een schaal met bloemdecor 30-60
4525 De Porceleyne Fles, rood met blauw gekleurd Delft aardewerk dekselvaas en een blauw aardewerk kandelaar 30-60
4526 Meissen, paar porseleinen sierbordjes met bloemdecor 20 cm. 40-80
4527 lot met divers gekleurd Chinees porseleinen borden en gemberpotjes 40-80
4528 twee Herend en één Royal Copenhagen en één Meissen miniatuur porseleinen vaasjes 30-60
4529 Gouda Holland, twee zwart plateel vazen met bloemdecor 40-80
4530 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk schotel met tulpdecor 35 cm. (gracioudly offered ny Philips and ING) 40-80
4531 Schoonhoven Holland, drie polychroom keramiek schotels met tulpdecor 25 en 29.5 cm. en een bijpassende vaas 27 cm. (specially made for Rijksmuseum( incl. bewaardozen 50-100
4532 polychroom keramiek sculptuur van een man met spade 32 cm. 40-80
4533 Wenen, wit keramiek sculptuur met Godin Artemis en een hert 38 cm. 50-100
4534 De Sphinx "Petrus Regout" Maastricht, wit keramiek sculptuur met een vrouw en een Pierrot 30 cm. 50-100
4535 Bergen, gekleurd pateel dienblad en twee vazen met oren 23 en 27 cm. 40-80
4536 polychroom keramiek koe met tulpendecor 30-60
4537 groen keramiek vaas met Art-nouveau stijl decor 29 cm. 0-0
4538 polychroom Delft aardewer kan met een oor en met tulpendecor 21 cm. 30-60
4539 polychroom keramiek tulpenvaas 20.5 cm. gesigneerd aan onderzijde 0-0
4541 Lladro Spain, moderne wit porseleinen vaas met reliëfdecor van blemen en bladeren en met een smalle hals 39 cm. 50-100
4542 V. Voets, wit keramiek sculptuur van een zittende man op klompen 42 cm. 40-80
4543 Brouwer (Willem Coenraad), blauw gekleurde keramiek kan met een oor 40-80
4544 Gouda Holland, gekleurd plateel vaas met twee oren en met bloemdecor 21 cm. 0-0
4545 Sarrequemines (France), polychroom aardewerk vaas met tulpen- en vlinderdecor 37 cm. 40-80
4546 paar gekleurde Duits aardewerk siervazen met drie oren 34 cm. 40-80
4547 Esther Stasse 2005, set van drie moderne zwart keramiek (stapelbare) vazen 40-80
4548 moderne blauw keramiek schotel met wit decor, onderkant gesigneerd 37 cm. 30-60
4549 ontwerp Sander Alblas voor Goedewaagen Gouda, wit plateel dekselbak met bloemreliëf in de deksel 30-60
4550 Royal Doulton, gekleurd porseleinen beelfje van een paard 30-60
4551 Flora Gouda, moderne zwart met gekleurde plateel vaas 22 cm. 30-60
4552 wit plateel plantenhanger met zwart decor 30-60
4553 Royal Dux, twee moderne wit porseleinen scgulpture met o.a. een kat 40-80
4554 Willem Heesen, modern Leerdam glazen sculptuur met blauw decor H. 8130 50-100
4555 Novy Bor 143-250 B.S. blauw glazen moderne sculptuur (schilfers) met twee gematteerd glazen steunen 30-60
4556 Swarovski kristallen miniatuur Chinese draak 50-100
4557 Swarovski kristallen miniatuur liggende steenbok 50-100
4558 Swarovski kristallen miniatuur Pierrot 50-100
4559 Swarovski kristallen miniatuur liggende leeuw 50-100
4560 Leerdam glazen vaas met tincraquelé 21 cm. 40-80
4561 swaovski kristallen miniatuur met twee vogels 50-100
4562 Swarovski kristallen miniatuur met twee zeehonden 50-100
4563 ontwerp Copier voor Leerdam (model Flora), groene glazen vaas 30 cm. (randschilfer en productiefout) 199-299
4564 C. de Lorm, Leerdam glazen beker 0-0
4565 A.D. Copier, twee paarse Leerdam glazen bekers 0-0
4566 A.D. Copier, blauwe Leerdam glazen (drijf)schaal 40-80
4567 A.D. Copier, twee lage bolle Leerdam glazen vazen 40-80
4568 ontwerp Copier, lot met diverse persglazen cactuspotjes 40-80
4569 Leerdam amberkleurige vaas 36 cm. (productiefoutje) 70-120
4570 Swarovski kristallen miniatuur dolfijn 50-100
4571 twee differente kristallen karaffen 0-0
4572 moderne groene en een blauw gekleurde kristallen vaas (onderkant gemerkt) 30-60
4573 rood gekleurde Boheems kristallen schaal en een karaf 40-80
4574 A.D. Copier, paar Leerdam flessengroen vazen met twee oren hoogte 36 cm.(één oor hersteld) 100-200
4575 kristallen karaf 30-60
4576 moderne rode matglazen vaas op een groene glazen vaas 42 cm. 30-60
4577 bolle groene glazen flrd hoogte 60 cm. 30-60
4578 bolle Leerdam glazen vaas met tincraquelé 40-80
4579 Leerdam glazen drijfschaal met tincraquelé 30 cm. 40-80
4580 Leerdam glazen vaas met tincraquelé 40-80
4581 Leerdam glazen boerenjongenspot op een zwart glazen voet 30-60
4582 A.D. Copier, blauw glazen drijfschaal 40-80
4583 drie Swarovski kristallen miniatuur uilen 50-100
4584 lot met o.a. diverse Swarovski kristallen miniaturen 50-100
4585 ontwerp C. Riezebos voor Royal Leerdam, twee moderne glazen sculpturen 50-100
4586 moderne kristallen kom met oranje en blauw decor 13 cm. 0-0
4587 moderne Spaanse groene glazen vaas op een blauwe voet (recycled glass) 40 cm. 0-0
4588 lot met o.a. divers gekleurd glaswerk (o.a. Ingrid) 0-0
4589 moderne bruin kristallen vaas met polychroom decor 20 cm. 0-0
4590 A.D. Copier, Leerdam glazen waterkan en een glas 40-80
4591 moderne gekleurde kristallen vaas (plat model) 25 cm. 0-0
4592 Boda (sweden) "Jumbo light" (originele doos) 30-60
4593 Barbini Murano, moderne gekleurde vaas 40-80
4594 Rosenthal Versace, kristallen flessenstop met een paars mannenhoofd (Medusa) 30-60
4595 lot met divers glaswerk w.o. glazen en schalen 30-60
4596 doos met divers o.a. Boheems kristal 30-60
4597 rode Boheems kristallen vaas en een ovale schaal 30-60
4598 paar moderne gekleurde vazen 30-60
4599 gekleurde Boheems kiristallen po, glas en een vaas met bloemdecor 30-60
4600 paar gekleurde opaline vazen met goudkleurig bloem- en vogeldecor 40-80