Catalogus van donderdag 26 september           Kavels : 4601 - 5080 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
4601 H. Hoppe, olieverf op een paneel met eenden en kuikens aan de waterkant 40-80
4602 naar Louis Apol, olieverf op een eiken paneel met sneeuwlandschap en boslaan met een paardenkoets 40-80
4603 paar olieverf op triplex paneel met een zomer- en winterlandchap, r.o. gesigneerd 30-60
4604 naar Louis Apol, olieverf op doek met een sneeuwlandschap en een vaart met afgemeerde zeilschepen 40-80
4605 naar J. H. Weissenbruch, olieverf op doek met een landweg met boerderijen en wandelaars 40-80
4606 olieverf op doek met een molen aan een vaart en met een eendenkooi 30-60
4607 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met twee militairen o.a. te paard, l.o. gesigneerd en gedateerd 1827 (verfschade) 40-80
4608 olieverf op een iepenhouten paneel met een stilleven en o.a. een gemberpot, r.o een monogram 40-80
4609 olieverf op een een mahonie paneel met een heuvellandschap en een landweg met een hooiwagen, r.o. monogram H.R. 1877 50-100
4610 R. Miedema (Rein), olieverf op doek met een riviergezicht en diverse zeilschepen en een stoomboot 250-400
4611 paar olieverf op doek met Biedermeier portretten van een man en vrouw 200-300
4612 Jac. H. Klei...., olieverf op doek met een boerderij en pad met een boerin en kind (verfschade in doek) 30-60
4613 F.A. v. Velsen (Franciscus von), olieverf op een paneel met een heidegezicht en een zandpad bij Havelte 40-80
4614 olieverf op een triplex paneel met een boerenkar op een zandpad bij een schaapskooi en hooiberg 30-60
4615 olieverf op schilderskarton met een boerderij en erf 30-60
4616 Koos Stikvoort 1965, olieverf op doek met een stilleven en o.a. een koffiepot 200-300
4617 W.G.F. Jansen (Willem George Frederik), olieverf op doek met een landschap met koeien en wilgenbomen 200-300
4618 Cornelis de Bruin, olieverf op doek "aan de Loosdrechte Plassen" met een boerderij aan water 100-200
4619 Nelly Goedewagen, aquarel met een een interieur met een hoekplantenstaard met diverse bloemen en planten 40-80
4620 olieverf op doek met een heuvellandschap en korenschoven, r.o. gesigneerd en gedateerd '62 40-80
4621 olieverf op doek met bomen r.o. monogram T.G. en achterkant gewemerkt Fr. Groenen van Kempen 40-80
4622 r.o. gemonogrammeerd Dirk Wiggers, olieverf op doek met een polderlandschap "Wolkschaduw" 200-300
4623 W. de Goederen, olieverf met een boerderij en hooibergen 30-60
4624 Soewardja, aquarel met een Indisch landschap en twee huizen aan water 30-60
4625 beschadigd olieverf op doek met een strandgezicht en een paard met schelpenkar, r.o. gesigneerd W.G.F. Jansen 1903 100-200
4626 olieverf op doek met een heuvellandschap met akkers en bomen, r.m. monogram en 1973 40-80
4627 Jan Makkes, olieverf op doek met een Alpenlandschap en naaldbomen 100-200
4628 olieverf op doek met een een militair op een wit paard 50-100
4629 olieverf op doek met een boerin bij een waterput, r.o. onduidelijk gesigneerd 100-200
4630 W. Jintes (Wilhelmus Hermanus), olieverf op doek met een boerderij en bomen 70-120
4631 Gerardus Johannes Ernens, olieverf op doek met een duinlandschap en een doorkijk naar zee (incl. oorspronkelijke bewerkte goudkleurige lijst) 80-130
4632 Jan Bleys, pastelteekening met een boeket rozen in een bolle glazen vaas 40-80
4633 olieverf op doek met zonnebloemen 141 x 101 40-80
4634 paar olieverfschilderijtjes op triplex paneet met een boeket rozen en een boeket klaprozen, r.o. gesigneerd 30-60
4635 J.A. Hesterman (Johannes Albertus) 1927, olieverf op doek met een scheepswerf hoek Ouden Wetering en Ringvaart 50-100
4636 P.K. v. Markenstein, olieverf op doek met een landschap met een afgemeerd zeilschip 50-100
4637 H. Winter, olieverf op doek met een straatje en huizen 40-80
4638 J. Martens, olieverf op doek met een havengezicht en toren van Dordrecht 40-80
4639 olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
4640 Cyr. Bleys, pasteltekening met chrysanten in een bolle glazen vaas (geen glas en in een eiken lijst) 50-100
4641 Balande (Gaston), olieverf op een triplex paneel met een boerenerf en een meisje op een bankje 100-200
4642 H.B. Slotman, olieverf op doek met met een bospad en een boerderij 49-80
4643 H.B. Slotman, olieverf op doek met een boerderij en bomen bij een zandpad 50-100
4644 M. Terborch, olieverf op doek met een polderlandschap en een boerderij aan water 50-100
4645 P. Vertin (Petrus Gerardus), olieverf op doek met een stadsgezicht in de sneeuw en met diverse wandelaars 200-300
4646 F.J. Maris (Ferdinand Jogannes), olieverf op een paneel met een witte haan en twee kippen 100-200
4647 gouache "Yemenitische Synagoge Jeruzalem '66" met drie mannen, r.o. gesigneerd 40-80
4648 A. Wehder Kiel, olieverf op doek met een edelhert en een gezicht op een meet bij zonsondergang 100-200
4649 aquarel "Gloria in Excelsis Deo" met o.a. zeven diverse figuren, r.o. gesigneerd Charles K....... 40-80
4650 Joke Cops 1981, pasteltekening met Zuideuropese huizen (Cordes) 30-60
4651 C. Bolding '19 (Cornelis "Cees"), olieverf op doek met een kerkje in de sneeuw en met kerkgangers 200-300
4652 J. v.d. Helder, olieverf op doek met een kustdorp en zeilschepen 80-130
4653 H. Heijenbrock (Johann Coenraad Hermann "Herman"), pasteltekening en aquarel met fabrieksgebouwen aan water en met diverse afgemeerde schepen 600-800
4654 Sigurd Schou 1935 (Denwmarken), olieverf op doek met een zeegezicht en een kust 40-80
4655 monogram T.M., olieverf op doek met anemonen in een gemberpot 30-60
4656 Hardy Falken (Jacobsen), olieverf op doek met een Deens boerenerf 30-60
4657 M. Lane, aquarel met een steiger en een een bootje 0-0
4658 oliever op doek met twee jagers en een jachthond 40-80
4659 aquarel met een stilleven met fruit, l.o. gesigneerd 0-0
4660 olieverf op doek met een Hollands polderlandschap en een hooiberg, r.o. gesigneerd Willem H...... 50-100
4661 G.J.A. v. Reede, olieverf op doek met een Hollands winterlandschap en een molen en huizen aan een vaart 100-200
4662 Schrynder (Jo), olieverf op doek met een duinlandschap en een bosrand 200-300
4663 C. Noltee, olieverf op doek met een besneeuwd stadsgezicht met een brug en een paard en wagen 250-400
4664 H. Aernout, olieverf op doek met een stilleven en o.a. een boeket bloemen op een hocker (gaatje in doek) 30-60
4665 Pieter Dik, olieverf op doek met een boeket bloemen 50-100
4666 olieverf op doek met een vaart en een ophaalbrug 30-3060
4667 olieverf op doek met een portret van een man, r.b. monogram 30-60
4668 Bob Denneboom, aquarel met een vissersboot op het strand 40-80
4669 olieverf op doek met een boeket margrieten in een Keuls aardewer kam (beschadiging) 0-0
4670 olieverf op doek met een strandgezicht met zeilschepen, r.o. gesigneerd 30-60
4671 olieverf op doek met een strandgezicht en een schelpenvisser 40-80
4672 olieverf op doek met bospad, l.o. gesigneerd 30-60
4673 olieverf op een paneel met een Hollands rivierlandschap met een een molen en een zeilschip 80-130
4674 olieverf op doek naar Vertin met een stadsgezicht en een binnenplaats met diverse figuren 50-100
4675 twee olieverfschilderijtjes met poezen 30-60
4676 olieverf op doek met een interieur en een kleermaker, r.o. gesigneerd Frauenfelder 40-80
4677 olieverf op doek met een zeilschip op zee, r.o. gesigneerd 40-80
4678 olieverf op doek met een landschap en molens aan water, r.o. gesigneerd 40-80
4679 Jan Kelderman, olieverf op doek met een stadsgezicht met een brug en zeilschepen 30-60
4680 olieverf op doek met een strandgezicht en bomschuiten, r.o. gesigneerd P. Bruyn 30-60
4681 olieverf op doek met een boerderij aan water en met een boerin, l.o. gesigneerd 30-60
4682 A. v. Kortenhove, olieverf op doek met waterlelies 30-60
4683 olieverf op een triplex paneel met een stilleven met o.a. fruit, r.o. gesigneerd 30-60
4684 olieverf op doek met een berglandschap met naaldbomen en een beek, r.o. gesigneerd 30-60
4685 Harry Tielemans '52, zwartkrijttekening met een stolleven met o.a. een gewei 30-60
4686 Doeser (Jacobus Johannes), p;ieverf op doek met een boeket rozen in een vaas 70-120
4687 Jos But, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
4688 A. Torringa, olieverf op doek met hortemsia's in een tinnen kan 40-80
4689 ovaal miniatuur vrouwenportret in een houten lijstje 30-60
4690 olieverf op een eiken paneel met een vissersdorp en personen in de duinen, r.o. gesigneerd 40-80
4691 ovaal miniatuur vrouwenportret in een beenderen lijst 0-0
4692 ovaal miniatuur vrouwenportret in een beenderen lijst 40-80
4693 miniatuur vrouwenportret in een beenderen lijsy 40-80
4694 olieverf op doek met een Hollands polderlandschap en een boerderij 40-80
4695 olieverf 0- schilderskarton met een binnenplaats en huizen, r.o. gesigneerd 0-0
4696 P.M. Soeters, olieverf op doek met een portret van een meisje 40-80
4697 Pieter Scheen, tweedelige Lexicon Beeldende Kunstenaard 1750 - 1950 100-200
4698 Piet warffemius, potloodtekening met een portret van een jongeman 30-60
4699 A. Verwey, olieverf op doek met een zeilschip op volle zee 50-100
4700 Siem Wardenaar '75, olieverf op doek met een zittende clown 40-80
4701 Hans Abbing '93, houtkooltekening met een mannenhoofd 30-60
4702 T, v. Voorhout, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
4703 josef Santen, olieverf op board met een portret van een man met een blokfluit 0-0
4704 aquarel met huizen en een strandje aan water, r.o. gesigneerd 40-80
4705 Harrie Koolen, olieverf op triplex paneel met een stilleven met o.a. een fles 40-80
4706 Jos Verwiel, paar gemengde techiek "Wilton" en "Potvis" 50-100
4707 olieverf op een triplex paneel met een landschap en wadende koeien, r.o. gesigneerd 0-0
4708 olieverf op een eiken paneeltje met een zeegezicht en zeilschepen, r.o. monogram 30-60
4709 olieverf op doek met een boslandschap en een pad (in zwarte lijst) 40-80
4710 aquarel met een Zuideuropees stadsgezicht met huizen en mensen, r.o. gesigneerd 30-60
4711 acrylverf achter glas met een portret van een vrouw in een gestoken lijst 40-80
4712 olieverf op board met een stilleven met o.a. kersen 0-0
4713 olieverf op board met een heuvellandschap en met een boer en boerinnen, r.o. gesigneerd 30-60
4714 acrylverf achter glas met een landschap met een beek en met wassende vrouwen, r.o. gesigneerd 40-80
4715 olieverf op schilderskarton met een portret van een vrouw, l.o. gesigneerd 30-60
4716 olieverf op doek met een heuvellandschap en twee vrouwen op een akker, r.o. gesigneerd 50-100
4717 olieverf op board met een sneeuwlandschap met bomen en huizen 30-60
4718 olieverf op doek met een straatje en huizen, r.o. gesigneerd (beschadiging in doek) 30-60
4719 olieverf op doek met eenh marktplein met mensen en kramen, l.o. gesgneerd en gedateerd '53 50-100
4720 olieverf op doek met een landschap met een boerderij en een sloot, r.o. gesigneerd 40-80
4721 Francine, olieverf op een paneeltjemet een strandgezicht en badgasten 50-40
4722 Francine, olieverf op een paneeltje achter glas met een man en vrouw aan een Frans terrastafeltje 40-80
4723 Francine, olieverf op een paneeltje achter glas met een liggend vrouwelijk naakt 40-80
4724 Francine, olieverf op een paneeltje met een winterlandschap en schaatsers 40-80
4725 ovaal miniatuur vrouwenportret in een beenderen lijst 40-80
4726 Nico Olsthoorn 2001, aquarel met zeven poppen 40-80
4727 gouache met een Oosterse vorst en courtisane 40-80
4728 aquarel met een kerkinterieur r.o. gesigneerd 0-0
4729 acrykverf achter glas met twee kraanvogels, r.o. gesigneerd 40-80
4730 paar olieverfschilderijtjes op een paneeltje met landschappen 0-0
4731 modern koperen wandsculptuur 30-60
4732 olieverf op doek met een landschap en een boom 30-60
4733 D. v,d, Zweep, olieverf op doek met een abstracte voorstelling met een huis en bomen 30-60
4734 A. Ruhiyat, olieverf op doek met een tempel en vier vrouwen 30-60
4735 P.A. Niijgh (Pieter Arie), aquarel met een boerderij en bpmen 30-60
4736 B. Haakman, tekening met twee windhonden in een zwarte lijst 40-80
4737 S. v. Norden, olieverf op boars met een staande vrouw 40-80
4738 C.H. Nunspeet, aquarel met een riviergezicht en diverse schepen 30-60
4739 olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 30-60
4740 Eric Hansen (1976), olieverf op doek met een landschap en een vaart 0-0
4741 olieverf op doek met een interieur met een vrouw en een schemerlamp 0-0
4742 oliografie naar Vermeer met een vrouw bij een venster 0-0
4743 olieverf op board met een liggende kat 70 x 175 (incl. eiken lijst) 40-80
4761 Celine, olieverf op een paneeltje met een strandgezicht en o.a. spelende kinderen 50-100
4762 Robert Cox. olieverf op doek met een boeket rozen in een vaas 30-60
4763 olieverf op doek (zonder lijst) met rode tulpen l.o. monogram en 2000 0-0
4765 lot met diverse schilderijen en lijsten (in een rolcontainer) 100-200
4766 Oosterse voorstelling op zijde geschilderd met een lusthof en courtisanes 86 x 124 40-80
4767 lot met diverse schilderijen, grafiek en lijste (in rolcontainer) 100-200
4769 olieverf op een houten paneeltje met twee mannen bij een venster, r.o. gesigneerd R. Proost 30-60
4770 Oostindische inkttekening met een vrouw, r.b. gesigneerd 0-0
4771 moderne ijzeren sculptuur hoogte 98 cm. 40-80
4773 monogram E.H. '91, stenen sculptuur van een schaap 40-80
4774 J. Huriel 1977, gekleurd glasmozaiek "Haan" in een showcase 50-100
4775 moderne houten met zwart metalen wandconsole 6/165 met verlichting "skyline" gesigneerd Henneman 2002 0-0
4777 Frank Porcelijn, terra cotta sculptuur "Ziggurat" met een toeren 0-0
4778 moderne betonnen sculptuur 40-80
4779 monogram P.L. 99, modern metalen sculptuur van een vrouwfiguur op een zwartmarmeren sokkeltje 0-0
4814 aquarel ingekleurde Japanse druk met afbeelding van krijgers 50-100
4815 Jan Cremer, map met twee litho's en een boekwerkje 40-80
4816 paar Engelse gravures met man- en vrouwfiguren en met zwarte glazen passe-partout 40-80
4817 Arend Hendriks, ets met interieur van St. Bavo kerk te Haarlem 0-0
4818 H. E. Roodenburg (Hendrikus Elias), kleurenets met een stadsgezicht Delft bij Prinsenhof 40-80
4819 H. E. Roodenburg (Hendrikus Elias), kleurenets met een grachtengezicht Rotterdam 40-80
4820 "De Republyk der Herbreen" twee delen 17de eeuw boekwerken met diverse gravures 100-200
4821 Marius Bauer. ets no. 42 met een Oosterse stadspoort en diverse figuren 50-100
4822 Henri Cassiers, kleurenlitho een sneeuwlandschap en een watermolen te Volendam anno 1900 100-200
4823 Dirk Harting, kleurenets "Enkhuizen" met huizen aan water 40-80
4824 Corn. Brandenburg, ets met Zuiderkerk en een poortje in de sneeuw 30-60
4825 Henri Cassiers, kleurenlitho met een schip en schippersvrouw bij de St. Nicolaaskerk te Amsterdam 70-120
4826 Joh. Josseaud, ets met munttoren te Amsterdam 30-60
4827 vier diverse Chinese portretten van man en vrouwfiguur 30-60
4828 doos met divers grafiek 30-60
4829 litho met een parapluie 0-0
4830 lithografische reproductie naar I. Blaeu met een stadskaart van Dordrecht 30-60
4831 Peter de Rijcke '81, ets 50-8 "havensuis Hoorn" 0-0
4832 Peter de Rijcke '79. ets 25-21 met een scheepswerf 0-0
4833 Erna van Mondfrans 1977, ets 35/50 "een duifje in balans" 0-0
4834 Ingeborg Oderwald, ets 15/38 "auto's in de straat" 0-0
4835 Jaap Dekker (Heiloo), linoleumsnede met een huis en bomen 30-60
4836 Willem A. van Konijnenburg, twee delen kunstmappen 40-80
4837 kleurenlitho "Kattengejammer" net een kat en volle maan 40-80
4838 Anton Heyboer, set van drie litho's in goudkleurige lijsten 100-200
4839 R.N. Roland Holst (Richard), lithografische druk "40ste Tentoonstelling Hollandsche Teekenmaat'ij 1917" 100-200
4860 doos met o.a. divers grafiek 0-0
4861 ingelijste stadskaart van Alkmaar 0-0
4862 infelijste stadskaart van Amsterdam 30-60
4863 paar litho's met een abstracte voorstelling, gesigneerd Keller ? '65 en '67 30-60
4864 rolcontainer met divers olieverf en grafiek 100-200
4865 Willem A. van Konijnenburg, drie delen kunstmappen 50-100
4866 kleurenlitho met een portret van Keith Richard 40-80
4867 Piet Klaasse '90, litho met een portret van B.B. King 40-80
4868 Matthieu Wiegman, "Zwart - Wit" boekje gemaakt voor zijn kleinkinderen 0-0
4869 Harald Vlugt 2008, kleurenlitho 3/50 "Long live the Bastard` 83 x 108 30-60
4870 ingelijste reclameplaat Verkade 50-100
4871 Nico Vrielink, paar klreurenplaten met vrouwfiguren 0-0
4872 Nico Vrielink, kleurenplaat met een man en vrouw aan een snookertafel 30-60
4873 Nico Vrielink, kleurenplaat met twee vrouwgiguren in badkostuum 30-60
4874 Nico Vrielink, twee kleurenplaten met een vrouw in een badkostuum 40-80
4875 Nico Vrielink 1995, kleurenplaat met een liggend vrouwelijk naakt 83 124 40-80
4886 map met divers grafiek 0-0
4887 doos met o.a. divers grafiek 30-60
4888 doos met divers (Tsjechisch) grafiek en o.a. kuntsboeken 30-60
4889 paar kleurenplaten met strandgezichten in (o.a. beschadigde) schilderijlijsten 0-0
4890 paar collages achter bol glas met Franse CanCan danseressen 30-60
4891 oosters tapijt, Thebriz plm. 200 x 313 (sleets) 200-200
4892 oosters tapijt, Mir plm. 170 x 240 100-200
4893 oosters tapijt, Hamadan 330 x 210 80-130
4894 oosters tapijt, 200 x 300 100-200
4895 oosters tapijt, Kashan plm. 300 x 400 200-300
4896 oosters tapijt, Bidjar 188 x 288 200-300
4897 oosters tapijt, Bochara 48 x 54 0-0
4898 oosters Beloutch kussen 59 x 123 40-80
4899 oosters tapijt, Bochara 77 x 74 30-60
4900 oosters tapijt, Mir 235 x 170 200-300
4901 oosterse loper 85 x 280 50-100
4902 oosters tapijt, Kashan 155 x 85 100-200
4903 oosters tapijt, 175 x 115 100-200
4904 oosters tapijt, Bidjar 305 x 215 250-400
4905 oosters tapijt, Hamadan 150 x 85 0-0
4906 oosters tapijt, Kashan 303 x 252 200-300
4907 doos met diverse oosterse tapijyjes en kussens 40-80
4908 oosters tapijt, Kars 160 x 210 100-200
4909 paar vloerkleden met Oosters decor 170 x 240 30-60
4910 oosters tapijt, 90 x 130 3-60
4911 oosterse loper met blokmotieven 61 x 170 40-80
4912 oosters tapijt met bloemdecor 242 x 305 200-300
4913 oosters tapijt 100 x 83 30-60
4914 oosters tapijt, Bidjar 310 x 240 150-250
4915 Oosters tapijt met toogdecor 150 x 104 50-100
4916 oosters tapijt, kashan 305 x 205 150-250
4917 oosters tapijt, 54 x 90 0-0
4918 oosters tapijt, Bidjar 230 x 170 100-200
4919 Oosters tapijt, Beloutch 76 x 105 0-0
4920 oosters tapijt, Indo Bidjar 150 x 250 40-80
4921 oosters tapijt, Mir 187 x 124 50-100
4922 oosters tapijt, Herati 89 x 169 40-80
4923 oosters tapijt, Beloutch 100 x 80 30-60
4924 oosters tapijt, loper 334 x 82 70-120
4925 oosters tapijt, plm. 170 x 240 100-200
4926 oosters tapijt, Ardabil 143 x 117 40-80
4954 doos divers 30-60
4955 doos divers 30-60
4956 doos divers 30-60
4957 doos divers 30-60
4958 doos divers 30-60
4959 doos divers 30-60
4961 doos met o.a. divers aardewerk en glaswerk 30-60
4962 doos divers met o,a, ronde Philips draaitafel 30-60
4963 doos met o.a. houten sculptures en modern glaswerk 30-60
4964 doos divers met o.a. textiel en glas-in-lood 30-60
4965 doos met diverse minerale stenen 40-80
4966 doos divers met o.a. oud speelgoed 30-60
4967 twee dozen met o.a. divers aardewerk 30-60
4968 dooa mewt o.a. divers houtwerk w.o. een pendule 30-60
4969 doos met o.a. divers houtwerk 30-60
4970 doos met o.a. divers koper, tin en design 30-60
4971 doos met o.a. divers aardewerk 30-60
4972 doos divers met hallampen en koper en metaal 40-80
4973 doos met o.a. divers modern glaswerk 30-60
4974 doos met o.a. divers aardewerk 30-60
4975 doos o.a. divers houtwerk w,o, een lektuurrek en dienblad 30-60
4976 doos divers met modern glas, keramiek en lampeschalrn 30-60
4977 doos met o.a. diverse koperen verlichting 30-60
4978 doos met divers Oosters houtsnijwerk en maskers 30-60
4979 doos divers met o.a. een houten pendule 30-60
4980 doos divers met o.a. koper en tin 30-60
4981 twee dozen met divers aardewerk en serviesgoed 30-60
4982 twee dozen met o.a. divers plate, tim en blik 40-80
4983 twee dozen met o.a. divers glaswerk 30-3060
4984 vier dozen met diverse boeken w.o. kunstboeken 40-80
4985 doos divers met o.a. speelgoed 0-0
4986 doos met o.a. divers kristal 30-60
4987 doos divers met o.a. grafiek 30-60
4988 doos met diverse l.p.'s 0-0
4989 doos divers met o.a. trompet en een stationsklok 30-60
4990 doos met aardewerk kruiken en een doos met glazen stopflessen 40-80
4991 doos divers ,et o.a. twee houten voetenstoven 0-0
4992 doos met o.a. divers glaswerk 0-0
4993 doos met o.a. divers porselein en aardewerk 30-60
4994 doos divers met o.a. twee spiegels en een sambabal 30-60
4995 doos met o.a. een stenen sculptuur en een koperen hengselbak 30-60
4996 doos met o.a. diverse kunstboeken 30-60
4997 twee dozen met c.d.'s, singles en l.p.'s 30-60
4998 doos divers met o.a. koper en blikken 0-0
4999 doos met o.a. divers houtwerk 0-0
5000 doos met divers glaswerk 0-0
5056 twee dozen met o.a. divers serviesgoed 30-60
5057 twee dozen met divers aardewerk 30-60
5058 lot (op dienblad) met o.a. vazen, beelden en tiinen plaquette met Griekse worstelaars 30-60
5059 twee dozen divers met o.a. koper, ijzer en verlichting 40-80
5060 doos divers met o.a. grafiek en een nikkelen theestel (Kurz Tiel) 0-0
5061 doos divers porselein en aardewerk w.o. borden en vazen 30-60
5062 doos met o.a. divers plate 30-60
5063 twee dozen met o.a. hangolielamp en een bronzen Empire stijl hangkroon met pegels 40-80
5064 doos divers met o.a. spiegel en een gekuipt dienblad 30-60
5065 twee dozen met o.a. divers koper, tin en een houten voetenstoof 30-60
5066 drie dozen met o.a. divers glas en kristal 40-80
5067 doosje met Wilow pattern borden en divers koperwerk w.o. antieke kandelaars 30-60
5068 doos divers met o.a. koperwerk en een Wajangpop 40-80
5069 doos divers met o.a. inheemse voorwerpen 30-60
5070 doos divers koperwerk w.o. doofpot en waterketels 30-600
5071 twee dozen divers et o.a. serviesgoed en verlichting 30-60
5072 dos met o.a. verlichting 0-0
5073 krat met divers Wedgwood serviesgoed 50-100
5074 twee dozen met o.a. divers aardewerk en serviesgoed 30-60
5075 doos met o.a. divers glaswerk 30-60
5076 doos met o.a. divers koperwerk 30-60