Catalogus van dinsdag 10 december           Kavels : 5001 - 5250 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
5001 Sa. Gandy Cockermo, antieke Engelse mahonie staande klok met een bronzen wijzerplaat met secondewijzer en met een achtdaags uurwerk 100-200
5002 notenhouten Louis XVI stijl tweezits salonbankje 150-250
5003 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs commode met een lade en met volle pilaren 50-100
5004 mahonie Biedermeier eendeurs vitrinekast met een facetgeslepen en gebogen glasdeur en met open schappen 200-300
5005 antieke Franse bronzen vuurvergulde pendule met een vrouwfiguur (houten cons le zonder stolp) 250-400
5006 antiek Hollands gebogen eiken secretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
5007 Windsor stijl "grandfather" armstoel 40-80
5008 19de eeuw Hollands eiken tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 250-400
5009 antieke eiken Friese staartklok met een bruidskrans 100-200
5010 ovale mahonie Victoriaanse tafel op een vierpoot 50-100
5011 schaaktafeltje met een eiken kolompoot op een driespant 40-80
5012 noten met zwart Biedermeier bonheur met een ovale glasdeur en een tweedeurs onderkast 250-400
5013 mahonie tafelklok met slagwerk en met Art-nouveau inlegwerk en een facetgeslepen glasdeurtje 50-100
5014 18de eeuw Hollandse eiken dekenkist met een gestoken front en met smeedijzeren handgrepen 100-200
5015 antieke iepenhouten dekenkist 50-100
5016 antieke donker grenen tweedeurs porseleinkast nop een driedeurs onderkast met binnenladen (reconstructies) 100-200
5017 driedelig zwart marmeren Frans pendulestel met slagwerk 50-100
5018 ronde mahonie Biedermeier tafel met een bolpoot op een driespant 1.10 mtr. 50-100
5019 set van vier mahonie Empire stijl stoelen met een gestoffeerde zitting 100-200
5020 mahonie Empire stijl tweedeurs vitrinekast met o.a. bronzen ornamenten 250-400
5021 antieke eiken Friese staartklok 70-120
5022 antieke Franse boeren iepenhouten tafel 88 x 218 200-300
5023 verlaagde Spaanse salontafel met een lade 59 x 116 50-100
5024 Mechels gestoken eiken vierdeurs buffetkast met twee glasdeuren 100-200
5025 antiek eiken Fries staartklokjem "kantoortje" 100-200
5026 Franse eiken tafel op vier gestoken poten met een tussenspant 128 x 100 50-1000
5027 set van zes (beschadigd) leer gestoffeerde eiken stoelen met gestoken leeuwenkoppen w.o. twee armstoelen 50-100
5028 wortelnoten Hollandse eendeurs porseleinkast op een drielaads gebogen onderkasy met klauwpoten 200-300
5029 notenhouten Biedermeier tafelklok met slagwerk 50-100
5030 ovale geschulpte mahonie Biedermeier coulissentafel op een gestoken vierpoot, met vier extra (steun)poten en geen tussenblad 100-200
5031 set van zes mahonie Bierdermeier stoelen met blauwe gestreepte velours stoffering 100-200
5032 mahonie Biedermeier plat damesbureau met twee laden en schijnladen 103 x 53 100-200
5033 verguld met marmer antiek Louis XVI stijl schoorsteenklokje gedragen door een bronzen engelfiguur (gesigneerd) 150-250
5034 leer gestoffeerde mahonie Edwardian fauteuil 40-80
5035 set van zes Franse eiken stoelen met groen velours en met kopetren hangrepen (draken), 40-80
5036 mahonie Biedermeier tweedeurs kast met toogdeuren en met twee binnenladen 200-300
5037 bronzen Rococo met facetglazen antieke Franse pendule met een miniatuur vrouwenportret in de slinger 250-400
5038 Franse eiken tafel met o.a. gestoken mannenkoppen en een tussenspant 129 x 100 40-80
5039 oude facetgeslepen damspiegel 32 x 260 40-80
5040 wortelnoten eendeurs Hollandse porseleinkast met een gebogen drielaads onderkast op klauwpoten 200-300
5041 zwart gepolitoerde Biedermeier Weense tweegewicht regulateurklok 200-300
5042 ovaal verguld Louis XVI stijl bijzettafel met een marmeren blad 100-200
5043 set van vier mahonie Victiriaanse stoelen met een gestoffeerde zitting 50-100
5044 eiken Victoriaanse vierdeurs boekenkast met een lade en twee glasdeuren 100-200
5045 antieke eiken Friese staartklok 100-200
5046 19de eeuw Hollands gebogen eiken drieladenkast op klauwpoten 100-200
5047 antieke iepenhouten armstoel met sabelpoten en een blauw gestoffeerde zitting 40-80
5048 antieke mahonie Empire stijl tweezits sofa 250-400
5049 palissanderhouten Biedermeier Weense eengewicht regulateurklok 200-300
5050 19de eeuw eiken boekenmolen 100-200
5051 antiek mahonie halvenaan kastje met twee laden 100-200
5052 antieke Spaanse vierdeurs kast met twee laden, smeedijzeren beslag en op houten slofpoten 200-300
5053 antieke eiken gestoken tweegewicht staande klok met een koperen wijzerplaat, gesigneerd Joannes Provoost Leysele 200-300
5054 noten met wortelnoten Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
5055 eiken eendeurs Hollands wandporseleinkastje 40-80
5056 eiken Biedermeier tweedeurs toogkast 150-250
5057 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 50-100
5058 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en met twee binnenladen 100-200
5059 antieke ronde mahonie bijzettafel op een driepoot 40-80
5060 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en twee binnenladen 100-200
5066 mahonie gestoffeerd Victoriaans klapstoeltje 30-60
5067 pvaal mahonie Victoriaanse theetafel 30-60
5068 ronde mahonie Victoriaanse étagère salontafel op zes poten 30-60
5069 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een gebogen front 50-100
5070 notenhouten Henri-deux tafel en zes notenhouten Franse stoelen 50-100
5071 eiken getorste sidetable met een gestoken rand en opstandje 104 cm. breed 30-60
5072 Franse mahonie Biedermeier eendeurs linnenkast met een facetgeslepen spiegel en een onderlade 150-250
5073 mahonie Biedermeier tweedeurs grbogrn onderkast met een étagère spiegelopstand met opengestoken kuif 150-250
5074 ronde mahonie Biedermeier coukissen uitschuiftale 1.24 mtr. op een driepoot uitvalpoten en met twee tussenbladen 2.10 mtr. 100-200
5075 Engels mahonie tweedeurs sideboard met een opstand met pilaren en een ovaal facetgeslepen spiegel 100-200
5076 antiek Hollands gebogen Louis XVI tweedeurs kabinet op een enkelgebogern drielaads onderkast 250-400
5077 notenhouten gestoffeerde schommelstoel, Amerikaanse rocker 30-60
5078 eiken vierdeurs buffetkast met twee facetgeslepen glasdeuren en met steekwerk op de onderdeuren 100-200
5079 eiken theekastje met een ovaal facetgeslepen glazen klep en met een los dienblad 40-80
5080 antiek mahonie tweedeurs Empire stijl étagère buffet met een marmeren blad en met volle pilaren en op klauwpoten 250-400
5161 Duitse eiken vierdeurs buffetkast met twee facetgeslepen glasdeuren en met divers steekwerk en getorste pilaren, hoogte 2.45 mtr. 150-250
5162 notenhouten Louis XV stijl damesstoel met een geborduurde stoffering 40-80
5163 set van vijf iepenhouten boerenstoeltjes met een biezen zitting 40-80
5164 Jacobijnen stijl plat bureau op getorste poten en met twee onderkasten en een lade 50-100
5165 palissanderhouten met ebbenhouten tweelaads étagre buffet met o.a. gestoken engelkopjes 100-200
5166 zwart met notehouten gestoffeerde Biedermeier fauteil met een gestoken kuif 40-80
5167 set van zes Franse notenhouten Henri-deux stoelen 30-60
5168 antieke donker grenen tweedeurs spindekast op slofpoten 80-130
5169 antieke Franse legering pendule met een edelman onder een ovale glazen stolp 100-200
5170 iepenhouten Biedermeier armstoel met een gestoffeerde zitting 40-80
5171 zeven (vijf en twee) Biedermeier oortjesstoelen met gevlochten riet (één incompleet) 40-80
5172 wortelnoten tweedeurs Hollandse porseleinkast op een gebogen drielaads onderkast met klauwpoten 200-300
5173 notenhouten opengestoken barometer met een thermometer en met druivendecor 30-60
5174 verrijdbare antieke teakhouten kist met smeedijzeren beslag 100-200
5175 set van vier notehouten Willem III keukenstoelen met (beschadigd) gevlochten riet 30-60
5176 't Woonhuys Amsterdam, mahonie met ebbenhout Art-nouveau buffetkast met vier facetgeslepen glasdeuren en een tweedeurs onderkast met twee ladenblokken 250-400
5177 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een vouwslinger 40-80
5178 mahonie Biedermeier dames voltairestoel met gestreepte groene velours stoffering 40-80
5179 set van zes Victoriaanse notenhouten stoeltjes met een gestoffeerde zitting 40-80
5180 Engelse grenen vierdeurs servieskast op een negenlaads onderkast met een deurtje hoogte 2.59 mtr. 200-300
5181 eiken regulateur wandklok met slagwerk 30-60
5182 antiek notenhouten Louis XV stijl geschulpte salontafel 50-100
5183 eiken driezits kerkbank 1.52 mtr 100-200
5184 Franse eiken buffetkast met een tweedeurs onderkast en met een gekleurd glas-in-lood deur 100-200
5185 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 50-100
5186 Duits Biedermeier grenen elflaads plat bureau met twee twee ladenblokken 80-130
5187 notenhouten Engels Queen Anne stijl sidetable met drie laden en met een goudgerand leren blad 50-100
5188 eiken rolluikbureau met een S-rol en op twee ladenblokken 100-200
5189 antieke eikeb Friese staartklok, diverse beschadigingen 40-80
5190 antiek Engels eiken damessecretaire met een vierlaads onderkast 100-200
5191 Biedermeier schoorsteenspiegel in een zwart met goudkleurige lijst 42 x 86 40-80
5192 eiken Biedermeier tweedeurs commode met een lade 40-80
5193 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 50-100
5194 notenhouten eendeurs Biedermeier stijl hangvitrine 40-80
5195 schoorsteenspiegel in een mahonie Biedermeier lijst met een gegolfde kap 60 x 128 40-80
5196 18de eeuw eiken eendeurs tuigkast op slofpoten (vernieuwde achterwand) 100-200
5197 zwart met rood marmeren Franse pendule met slagwerk 50-100
5198 wortelnoten enkel- en orgelgebogen damessecretaire met een ingelegde bies en op klauwpoten, openslaande knieën 150-250
5199 groen velours gestoffeerd Victoriaans eiken damesstoeltje 40-80
5200 Engels mahonie Regency stijl vierladenkast met een secretairelade en met een tweedeurs boekenkastopstand met glasdeuren 100-200
5201 eiken Biedermeier tafelklok met slagwerk 40-80
5202 Hollands gebogen notenhouten damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
5203 Engelse mahonie étagère theetafel met twee uittrekbladen 40-80
5204 nahonie Victoriaans tweedeurs kabinet met binnenladen en op een vierlaads onderkast 100-200
5205 ronde geelkoperen kolompendule met slagwerk 40-80
5206 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 40-80
5207 groen velours gestoffeerde eiken Biedermeier (bureau)stoel 30-60
5208 eiken met palissanderhouten tweedeurs rankenkast 80-130
5209 mahonie rolluikbureau met een s-rol en op twee drieladenblokken 100-200
5210 ronde mahonie Biedermeier tafel op een gestoken driepoot 98 cm. 30-60
5211 ovale geschulpte verlaagde mahonie Biedermeier salontafel op een driepoot 30-60
5212 19de eeuw Engels mahonie tweedeurs kabinet met een vierlaads onderkast 100-200
5213 antieke Franse beschilderde geelkoperen tweegewicht comtoise wandklo met een bloemslinger 50-100
5214 mahonie Victoriaans plat bureau met drie laden en een goudgerand leren blad en op twee drieladenblokken 100-200
5215 Windsor stijl "rope back" iepenhouten armstoel 40-80
5216 Franse notenhouten gestoken vierdeurs Henri-deux buffetkast 100-200
5217 ovale schoorsteenspiegel in een antieke goudkleurige lijst 40-80
5218 antieke eiken dekenkist met een gestoken front en op slofpoten (beschadiging) 40-80
5219 antieke eiken facetgeslepen Louis XVI stijl gangspiegel (herstelling aan kuif) 40-80
5220 eiken drielaads onderkast voor een kabinet 50-100