Catalogus van dinsdag 08 september           Kavels : 3001 - 5400
Kavel Omschrijving Taxatie
3001 Franse legering bewerkte pendule met een beeld van Jezus met Kruis 50-100
3002 antieke eiken dekenkist met drie gestoken panelen dn ddn "gebroken" deksel (één handgreep ontbreekt) 70-120
3003 antiek eiken halstoeltje met een gestoken rugleuning en op getorste poten 40-80
3004 mahonie Hollands Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten 100-200
3005 Schwarzwald tweegewicht wandklok met een beschilderde houten wijzerplaat 30-60
3006 18de eeuw eiken dekenkist met vier gestoken panelen 100-200
3007 antieke eiken armstoel met o.a. een gestoken rugleuning 80-130
3008 eiken Biedermeier tweedeurs linnenkast met een incomplete opengestoken kuif 100-200
3009 druedelig wit marmeren Frans pendulestel met slagwerk 100-200
3010 mahonie Willem III cilinderbureau op een tweelaads open onderstel 100-200
3011 ovale facetgeslepen Engelse spiegel 40-80
3012 eiken Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast met een secretairelade 100-200
3013 antieke eiken Friese staartklok (geen beelden) 50-100
3014 achtkantig notenhouten Biedermeier salontafel op een vierspant met vier kolommen 50-100
3015 mahonie Biedermeier armstoel met een opengewerkte kuif en met geborfuurde stoffering 40-80
3016 Engelse Victoriaanse bordenkast met een tweedeurs onderkast en een opstand met twee glasdeuren 100-200
3018 verlaagde Franse eiken salontafel met twee laden 77 x 192 100-200
3019 18de eeuw iepenhouten orgelgebogen vierladenkast met bronzen handgrepen aan zijkanten 150-250
3020 donker grenen Biedermeier tweedeurs (meiden)kast met drie bovenladen 100-200
3022 Engels eiken plat bureau met drie laden en een groen leren blad en op twee drieladenblokken 100-200
3023 Engelse eiken draaibare bureaustoel met een gestoffeerde zitting 40-80
3024 18de eeuw nahonie Louis XVI stijl tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 500-700
3026 antieke Engelse eiken dekenkist met steekwerk en met drie gestoken toogpanelen 100-200
3027 ovale antieke mahonie Louis XVI stijl salontafel op vier poten en met beschadigde ingelegde koperen biezen 40-80
3030 zwart gepolitoerd notenhouten Willem III cilinderbureau op een open onderstel 100-200
3031 ronde kersenhouten Empire stijl eendeurs pottenkastje met een marmeren blad 40-80
3032 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade 100-200
3034 mahonie Biedermeier rolluikbureau met een tweelaads open onderstel en en twee bovenladen 100-200
3035 antieke eiken eendeurs hangporseleinkast 40-80
3038 18de eeuw wortelnoten Hollandse secretaire met openslaande knieën en een vijflaads onderkast 250-400
3039 Schwarzwald tweegewicht wandklokje met een houten beschilderde wijzerplaat 0-0
3040 antieke mahonie gestoffeerde Empire stijl sofa 150-250
3042 antiek eiken Louis XVI stijl klapbuffet met een tweedeurs onderkast 100-200
3046 antieke eiken tweedeurs kast met paneeldeuren 1.16 mtr. hoog 80-130
3063 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met een landschap en een huis, r.o. onduidelijk gesigneerd 70-120
3178 Franse notenhouten Henri-deux uitschuiftafel met een tussenblad 143 x 130 50-100
3179 set van zes Franse eiken getorste stoelen met een gestoken kuif 100-200
3182 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en een gebogen front 70-120
3184 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en binnenladen 80-130
3185 bronzen Rococo Franse pendule met slagwerk 40-80
3186 mahonie Biedermeier eendeurs nachtkastje met een marmeren blad en een lade 30-60
3187 paar antieke iepenhouten stoelen met een gestoffeerde zitting 0-0
3189 eiken schoorsteenklok met slagwerk en facetgeslepen glaasje 30-60
3190 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptfel 40-80
3191 Victoriaanse deels eiken schommelstoel met steekwerk 30-60
3192 mahonie Victoriaanse kaptafel met een kantelspiegel en met vijf laadjes 50-100
3193 houten gestoken tweegewicht koekoeksklok 40-60
3194 antieke verlaagde kersenhouten betaaltafel als salontafel met twee laden 101 x 111 50-100
3195 mahonie gestoffeerde Biedermeier sofa 100-200
3197 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
3198 eiken rolluikbureau met een s-rol en op twee vierladenblokken 70-120
3199 antieke kersenhouten stoel met een gestoffeerde zitting 30-60
3200 mahonie Biedermeier tweedeurs buffet met twee laden en met een zwart marmeren blad 50-100
3201 eiken gestoken wandklok met slagwerk en met een facetgeslepen glasdeur 30-60
3202 ovaal geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een vierpoot 40-80
3203 antieke ronde mahonie Empire stijl bijzettafel met een driespant op klauwpoten 40-80
3204 Engelse eiken gestoken vijfdeurs courtcupboeard 100-200
3205 Captain Fitzroy's 19de eeuw kwikbarometer in een eiken kast en met een papieren schaal 50-100
3206 Franse eiken Henri-deux tafel 104 x 148 30-60
3207 antiek mahonie Engels halstoeltje 30-60
3208 mahonie Biedermeier rolluikbureau met een opstand met een jalouziedeurtje 100-200
3209 antieke houten gestoken tweegewicht koekoeksklok met diverse dierfiguren 50-100
3210 18de eeuw grenen dekenkist, Zuidduits / Zwitserland 100-200
3211 vierkante mahonie Victoriaanse bijzettafel op een driepoot 30-60
3212 eiken Mechels gestoken driedeurs buffetkast met twee gekleurde glas-in-lood deuren 100-200
3213 Schwarzwald tweegewicht appelklokje met een houten beschilderde wijzerplaat 30-60
3214 facetgeslepen notenhouten Duits Biedermeier gangspiel met volle pilaren en op een trumeautafel hoogte 2.45 mtr 100-200
3215 deels iepenhouten antieke (bureau)stoel met een gestoffeerde zitting (fineerschade) 30-60
3217 antieke Hollandse palissanderhouten "banjo" kwikbarometer 50-100
3218 djattihouten Biedermeier kaarttafel op gebogen poten 50-100
3219 groen velours gestoffeerde mahonie Victoriaanse voltairestoel 40-80
3221 mahonie wandklok met slagwerk en met een melodie 30-60
3222 mahonie Victiriaans bureau met twee drielaads onderkasten en een lessenaar met groen leren bladen (fineerschade) 40-80
3223 roze gestoffeerd mahonie Biedermeier dames armstoeltje met een opengewerkte rug en kuig 50-100
3225 Schwarzwald eengewicht appelklokje met een houten beschilderde wijzerplaat 0-0
3226 Engelse eiken hangoortafel 122 x 187 met twee laden en met ze eiken "ladderback" stoelen met een bruin leren zitting 70-120
3227 notenhouten Duits Biedermeier schoorsteenspiegel met volle pilaren 74 x 170 40-80
3229 eiken schoorsteenklok met slagwerk en met een geslepen ruitje 30-60
3230 ronde mahonie Biedermeier tafel 1.12 mtr. met een bolpoot op een driespant 40-80
3231 antieke Windsor "Captain's chair" armstoel 40-80
3232 notenhouten (Zuid)duitse Biedermeier tweedeurs linnenkast 50-100
3233 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 40-80
3234 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 50-100
3235 vruchtenhouten Biedermeier theetafel met een lade 40-80
3236 kersenhouten tafel met twee doorschuifladen 90 x 2004171 150-250
3237 antieke Engelse "banj" kwikbarometer met een beschadigde thermometer 40-80
3238 kersenhouten Biedermeier theetafel met een lade (beschadiging aan rand) 40-80
3239 mahonie Biedermeier bureaustoel met rode gestreepte velours stoffering 40-80
3240 mahonie Jugendstil gestoken tweedeurs linnenkast met een lade 100-200
3250 notenhouten tweedeurs kast met divers steekwerk en drie kolommen en met een vierlaads onderkast 100-200
3251 palissanderhouten Engelse pubklok met parelmoer inlegwerk (beschadigde wijzerplaat) 40-80
3252 notenhouten gestoken en gestoffeerde Louis XVI stijl armstoel met o.a. een gestoken kuif (incomplete knoppen) 40-8
3253 ronde Franse Biedermeier vruchtenhouten tafel op vier verrijdbare poten 1.00 mtr. 40-80
3254 ongerestaureerd mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een tweedeurs onderkast 40-80
3255 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een rechthoekige wijzerplaat en met een bloemslinger 50-100
3256 eiken Biedermeier tweedeurs commode met een lade en een incompleet marmeren blad 40-80
3257 notenhouten Biedermeier eendeurs nachtkastje met een wit marmeren blad 30-60
3258 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en gestoken ornamenten (incompleet) 50-100
3259 notenhouten Willem III theetafel met een incompleet blad 30-60
3260 mahonie Duits Biedermeier rolluikbureau met een tweedeurs onderkast en een bovenlade 50-100
3303 antieke roofkoperen Biedermeier waterketel 30-60
3304 Franse officiers galasabel in een beschadigde leren met geelkoperen schede 100-200
3305 antiek Delft blauw aardewerk wandbordje 22.5 cm, randbeschadiging achterzijde 0-0
3306 antiek mahonie drielaads miniatuur kastje (fineerschade) 100-200
3307 Delft blauw aardewerk schaal met drie handgreepjes en met bloemdecor 0-0
3308 Chinees blau gekleurde porseleinen wandschotel met een landschapsdecor 56 cm. 100-200
3309 antieke geelkoperen hengselbak en een rood- met geelkoperen doofpot 30-60
3310 Japanse gekleurde aardewerk schemerlampvoet met blauw decor en (beschadigd) lacqué beschildering 40-80
3311 ingelijste merklap met datering 30-60
3312 paar rood gekleurde Chinese tempelhondjes en twee Boedha's 0-0
3313 Delft blauw aardewerk dekselpot met afbeelding van 't Hooge Huys te Alkmaar 30-60
3314 Amsterdamse School koperen met stoffen wandlampje 0-0
3315 antieke geelkoperen beddepan met een houten steel 30-60
3316 antiek palissanderhouten theekistje met intarsia inlegwerk en met een paar Biedermeier gekleurde porseleinen theeflacons 70-120
3317 antieke tinnen maatkan en diverse borden 30-60
3318 paar Delft blauwe aardewerk dekselvazen (deksel beschadigd) en een plooischotel (herstelling in rand) 30-60
3319 vierlichts koperen hangkroon met toortskelken 40-80
3320 set van drie 19de eeuw Chinees blauw porseleinen borden 28 cm. net bloempotdecor (schilfer aan achterzijde) 70-120
3321 antieke roodkoperen appelketel en een rood- met geelkoperen doofpot 30-60
3322 lot met vijf diverse o.a. Art-deco ganglampjes en plafonnières 50-100
3323 geelkoperen Art-nouveau gegraveerde gong met vogeldecor 30-60
3324 geelkoperen twaalflichts kaarsenkroon met een paar tweelichts wandlusters 50-100
3325 paar open getorste geelkoperen kandelaars 0-0
3326 paar Franse (gebronsde) legering dekselcoupes op een zwart houten voet 30-60
3327 paar bewerkte bronzen Empire stijl klokkenstandaards 30-60
3328 O.L.A, (Orde voor Levende Arbeid) Huizen Holland, gekleurde plateel (fruit)schaal 40-80
3329 antiek mahonie theekistje met ingelegde bies en een parelmoer lepeldoosje (losse delen) 40-80
3330 Indische kris in een houten schede 30-60
3331 koperen zeslichts bolkroon 40-80
3332 Engels eiken schrijfkastje met twee gekleurde aardewerk inktpotjes en met een facetgeslepen glazen klep 40-80
3334 paar Chinees blauwe porseleinen dekselpotten met drakendecor 100-200
3335 drie diverse Chinees blauwe porseleinen kommen 30-60
3336 rond Japans lacqué bijzettafel op vier gebogen pootjes 50-100
3337 lot met o.a. (beschadigd) gekleurd plateel inktpotje en een tinnen kannetje 40-80
3338 notenhouten bewerkte plantentafel met een marmeren blad 40-80
3339 Rozenburg Den Haag, gekleurd plateel beker met o.a. decor van een koe en gedateerd 1913 40-80
3340 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk wandbord met o.a. vogeldecor en een wandbord (Hoogovens) 30-60
3341 antieke bronzen zesarmige kaarsenkroon 50-100
3342 goudkleurige vergulde houten Rococo stijl gangspiegel 40-80
3343 paar geelkoperen wandlusters met kristallen pegels 40-80
3344 19de eeuw ingelijst borduurwerk gedateerd 1863 40-80
3345 cilindervormige Chinees blauw porseleinen vaas 61 cm. met bloem en vogeldecor (beschadiging en herstelling) 40-80
3348 antieke goudkleurige Empire stijl spiegel 104 x 52 30-60
3497 salontafel met een blauw tientegeltableau en randtegels en een bijpaasende bijzettafel 40-80
3498 mangaan zestegeltableau in een eiken lijst 30-60
3499 vier ingelijste Hollands blauw tegels met een Bijbelse voorstelling (beschadiging en herstelling) 0-0
3500 lot met o.a. diverse Hollandse blauwe en mangaan tegels 30-60
3501 lot met drie diverse Makkum aardewerk borden, kwispedoor en een theelicht 40-80
3502 Joodse houten met koperen aanwijsstok met gekleurde stenen "Jad" 40-80
3503 lot met o.a. divers tin w.o. pijpkomfoor en koektrommel 40-80
3517 Italiaans gekleur aardewerk wandschotel met een mannelijk en vrouwelijk naakt 50-100
3518 bisquit plantenbakje met een longen 0-0
3519 (incompleet) gekleurd bisquit beeldje van een vrouw als standaard 0-0
3596 gekleurde opaline vaas met o.a. decor van een zeilschip 30-60
3597 vierdelig verzilverd koffiestel op een ovaal dienblad 40-80
3598 emaille beschilderde waterkan met blowmdecor en met vier bijpassende glazen 30-60
3599 gekleurde opaline vaas met Art-nouveau decor 0-0
3600 waaierkristallen beschuitbus op een onderschotel en een ruitenwaaier kristallen schaal 30-60
3601 olieverf op doek met een stadsgezicht en wandelaars, l.o. gesigneerd 50-100
3602 olieverf op doek met een boerenerf en kippen, r.o. gesigneerd 40-80
3604 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met een heuvellandschap met een zandpad en wandelaars, r.o. gesigneerd C.J.P. Schmi.... 80-130
3605 antieke ikoon op een houten paneel en met een afbeelding van een Heilige 48 x 62 100-200
3606 L. van Gemert, olieverf op doek met een een zittende oude man met een baard 0-0
3607 olieverf op doek (verdoekt) met een landschap met een huis en bomen en met diverse personen 30-60
3608 Jan Kelderman, olieverf op doek met een haventoren van Hoorn en zeilschepen 40-80
3609 olieverf op doek met een sneeuwlandschap en roeiboten in het water, l.o. gesigneerd 30-60
3610 Mari Heijl, aquarel met een riviergezicht en zeilschepen 50-100
3611 E. Bley 1914, olieverf op doek met een heidelandschap en bomen 40-80
3612 Francien, olieverf op een paneel met een strandgezicht en een mpeder met kinderen 40-80
3613 R. Rutting, acrylverf op karton met een liggend vrouwelijk naakt 40-80
3614 John Bevort, olieverf op doek met een stadsgezicht en diverse zeilschepen 100-200
3615 Karen Gillis '88, olieverf op doek met een vrouwengezicht en een kat 40-80
3616 J. v.d. Most, olieverf op doek met een boer en koeien in een weiland 40-80
3617 Jan Makkes, olieverf op doek met een boslandschap en maanlicht 78 x 82 100-200
3618 Jan Makkes, olieverf op doek met besneeuwde huizen en bomen en een wandelaar 66 x 88 100-200
3619 Jan Makkes, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 70-120
3620 Jan Makkes, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 94 x 110 100-200
3621 Fabian, airbrush op doek "chello" met een vrouwfiguur 100 x 100 100-200
3622 J. Garjeanne (Johannes Josephus), potloodtekening met twee molens aan het water en een roeiboot en twee pasteltekeningen met een boerderij 40-80
3623 olieverf op doek met een boerderij aan water (verfschade) 0-0
3624 H. Bergman, olieverf op doek met een zandweg en bomen 30-60
3625 naar J. Zoetelief Tromp, map met een aquarel (in passe-partout) met een zittende visserman 0-0
3626 olieverf op doek met bolchrysanten in een bruine pot, r.o. gesigneerd C... Fe.... 30-60
3627 Marc Ottee, olieverf op doek met Vischpoort te Harderwijk 40-80
3628 A.J. Fels, olieverf op doek met een kustgezicht met rotsen en een branding 30-60
3629 Ad Selhorst (1916-1987), olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
3630 olieverf op doek met een stadsgezicht met een terras en een brug 30-60
3631 olieverf op doek met een stadsgezicht Hoorn r.o. gesigneerd J. Wynands 50-100
3632 Johannes Erdmans, twee olieverf op paneeltjes met een stilleven met fruit en bloemen 40-80
3633 Johannes Erdmans, tweeluik achter glas met olieverf met een fruit- en bloemstilleven 40-80
3634 paar olieverf op eiken panelen met een kustgezicht en zeilschepen, r.o. gesigneerd Kordian 100-200
3640 Fabian, acrylverf op doek "Cobra" met een vrouwentorso 100-200
3641 olieverf op doek met een jachttafel met gevogelte en fruit 30-60
3642 olieverf op een paneeltje met huizen aan een vaatt met zeilschepen, r.o. gesigneerd 40-80
3643 olieverf op paneel naar Rubens met Cimon en Pero 40-80
3644 aquarel met een liggend vrouwelijk naakt 30-60
3645 Burnett, olieverf op doek met Montmartre en Moulin Rouge te Parijs 50-100
3646 Burnett, olieverf op doek (zonder lijst) met een Parijs stadsgezicht en Moulin Rouge 30-60
3647 C. Nieuwehuis, olieverf op doek met een riviergezicht en een dorp met een kerk 40-80
3648 H. Heesakkers, olieverf op een paneel met een boeket bloemen 50-100
3650 olieverf op doek met een heidelandschap en een boer met twee werkpaarden, r.o. gesigneerd 80-130
3651 Corn. de Bruin, olieverf op doek met een boslandschap en een meertje 50-100
3652 Pos Colpaert, olieverf op doek met een stalinterieur en een boer met paard 50-100
3653 olieverf op karton met een strandgezicht en twee ruiters te paard, r.o. gesigneerd 30-60
3654 olieverf op een paneeltje met een kerk en vissershuisje l.o. gesigneerd en op een geelkoperen Louis XVI stijl standaard 50-100
3655 Anton v.d. Hoeven, olieverf op een paneel met een winterlandschap met een molen en schaatsers 40-80
3656 G. Martens. olieverf op doek (beschadiging in doek l.b.) met drie zeilschepen 50-100
3657 olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas, r.o. gesigneerd 0-0
3658 olieverf op doek met een boerderij in de sneeuw, l.o. monogram 0-0
3659 N. Bergman, olieverf op doek met een bospad en bruggetje (Bergen ?) 30-60
3660 J. Meyer, olieverf op een paneel met een Parijs stadsgezicht en Arc de Triomphe 40-80
3661 olieverf op doek met een heidelandschap met bomen en een kudde schapen, r.o. gesigneerd 100-200
3662 Benjamin Rooijaards '77, gouche met een moeder en kind aan een tafel gezeten 50-100
3663 v. Niekerk '29 (Carl Cornelis), (zelf?)portret van een man in een schildersatelier 40-80
3664 olieverfschilderijtje op doek met een landschap en een visser in een roeiboot 30-60
3665 ...A. v.d. Maarel (Marinus), olieverf opeen paneel met een boeket bloemen in een vaas 40-90
3666 ....A. v.d. Maarel (Marinus) , olieverf op een paneel met een boeket bolchrysanten in een vaas 50-199
3667 J.H. Eversen 1980 (joannes Hendrik), aquarel stilleven met drie potjes en een gouache (ongesigneerd) met een landschap en bomen 40-80
3668 Jet Schregardus, aquarel (1990) met een landschap wn vaart in de Schermer 30-60
3669 paar aquarellen met klaprozen r.o. monogram H.S.K. 0-0
3670 olieverf op doek met een strandgezicht en bomschuit en een vissersvrouw met een kind 40-80
3671 Fabian, acrylverf op doek "Violin" 100-200
3672 Fred Grote, olieverf op doek met een kustgezicht en rotsen 30-60
3673 Leo Hoving, olieverf op doek met een landschap en een boerderij 30-60
3674 olieverf op board met een huizen en kerktoren in de sneeuw, l.o. monogram H.D. 30-60
3675 Frans Baaijens, olieverf op doek met een landschap met een ven en bomen 40-80
3676 gouache (potlood en aquarel) met een heuvellandschap en een boom 0-0
3677 set van vier gouaches (aquarel met inkt) in een passe-partout en met Amsterdamse grachtengezichten 0-0
3678 olieverf op doek met een heuvellandschap met een burcht en huizen, l.o. gesigneerd 40-80
3679 olieverf op doek met een polderlandschap met riet en opvliegende eend l.o. gesigneerd 0-0
3680 Sharon L. Johnson, drie naieve schilderijen met diverse figuren 30-60
3801 J. Toorop, plaat met een Madonna 0-0
3802 H. E. Roodenburg (Hendrikus Elias) , kleurenets met Geldersekade te Amsterdam 40-80
3803 naar Ruysdael, plaat met een strandgezicht Scheveningen 30-60
3804 Corneille, lithografische reproductie met een vogel en een kat 0-0
3805 Herman Brood, kleurenplaat met diverse figuren 40-80
3806 ets 13/50 met Delfshaven te Rotterdam, r.o. gesigneerd 30-60
3807 Rosina Wachtmeister, paar kleurenplaten met een brug en een poort en een kleurenplaat met "lÉglise dÓr" 0-0
3808 Eug. Rensburg, etsje met Willemsbrug en Laurenskerk te Rotterdam 0-0
3809 kleurengravure met een jager en hond in een rotslandschap 0-0
3810 Wim Worm '69, ets 11/20 "Palm Pasen" met o.a. diverse naakten en dierfiguren 30-60
3811 Francois Halma, 18de eeuw ingekleurde kopergravure "Het Bild, De Negende en Laatste Grietenije van Wester Goo" (Friesland) 30-60
3812 paar kleurenplaten met rustende honden en met een spreuk 0-0
3813 H. v.d. Woerd '88, kleurendruk 236/393 met een havengezicht Rotterdam en een spoorbrug 0-0
3814 J. van Zwieten, ets met een zeilschip (bark) 0-0
3815 paar platen in witte lijst met witte bloemen 0-0
3816 antieke kopergravure met een kaart van "Meiery van 's Hertogenbosch" 30-60
3817 Willem van Konijnenburg, driedelige kunstmap met afbeeldingen 30-60
3818 Kuno Brinks '25, ets met een paard bij een hek 0-0
3819 Sjoerd Kuperus, ets met een vogel op een tak 0-0
3820 18de eeuw ingekleurde kopergravure met de Langestraat en Groote Kerk te Alkmaar 30-60
3821 kleurenets met Spaarne en Waag te Haarlem, r.o. gesigneerd A. Wielinga 30-60
3822 lithografische reproductie naar Bosboom met een interieur van Grote Kerk te Alkmaar 30-60
3823 doos met o.a. divers grafiek en lijsten 40-80
3824 doos met o.a. divers grafiek 30-60
3825 Marcel Jacque, kleurenets met "lÉglise de Barbizon et la Maison de Theodore Rousseau" 30-60
3826 Franse kleurenets met twee vrouwen bij een verongelukte koets r.o. potlood gesigneerd en een atelierstempel L.M. Paris 40-80
3827 Jan Sierhuis 2002, litho 19/70 met een vrijend paar 100-200
3828 Toni de Klerk 2001, zeefdruk 3/60 "Bubo Bubo I" met een uil 50-100
3829 Harrie Gerritz 1995, zeefdruk 47/125 met een abstracte voorstelling 50-100
3830 Wil Willemsen, zeefdruk 52/150 "A Charming Party" 100-200
3831 Kees Salentijn, drie diverse genummerde zeefdrukken 70-120
3832 W.O.J. Nieuwenkamp (Wijnand Otto Jan), ets Opus 141 anno 1913 "Het aardige sluisje Edam" 200-300
3833 Caren van Herwaarden 2004, piezografie 23/50 "Soulmade" 40-80
3834 set van drie kleurenplaten met vogel- en bloemdecor 30-60
3835 Berserik 1985 (Hermanus), ets met een drieluik met o.a. een paspop en speelgoed paard 40-80
3836 Biedermeier vrouwenportret in een ovale antieke Louis XVI stijl lijst met een kuif 100-200
3837 doos divers grafiek w.o. antieke Franse gravures 30-60
3838 Willebordus vander Burght 18de eeuw ingekleurde kopergravure met een kaart van "Brabantiae" met stadswapens 40-80
3839 antieke ingekleurde kopergravure "Het Stadhuis van Veere" 30-60
3840 antieke gravure met Henrik, Heer van Brederode 0-0
3841 antieke ingekleurde kopergravure "Neerland" 0-0
3842 set van acht Franse kleurenlitho's met afbeelding van militairen 50-100
3843 Lense Elzinga 1977, kleurenets 51/300 met gezicht op Krommenie anno 1795 0-0
3844 potlood gesigneerd Fritz Neumann, kleurendruk met een paardenhoofd 0-0
3845 koperen gravureplaat met gezicht op "Antverpia" 0-0
3921 oosters tapijt, Bochara 185 x 120 39-69
3922 oosters tapijt (Albanië).67 x 137 0-0
3923 oosters tapijt, 127 x 78 30-60
3924 oosters tapijt, Afchaam 227 x 300 100-200
3925 oosters tapijt, plm. 170 x 240 50-100
3926 oosters tapijt, Thebriz 300 z 200 150-250
3927 oosters tapijt, Mir 95 x 160 40-80
3928 oosters tapijt, 255 x 190 40-80
3929 oosters tapijt 157 x 220 50-100
3930 oosters tapijt, Kirman 187 x 294 200-300
3931 oosters tapijt, Mir 180 x 122 40-80
3932 oosters tapijt, Kelim 125 x 163 50-100
3933 oosters tapijt, 200 x 122 40-80
3934 oosters tapijt, 120 x 74 30-60
3935 oosters tapijt, 165 x 127 50-100
3937 twee dozen met o.a. vijf Oosterse kussens 40-80
4065 drie dozen met divers o.a. wit aardewerk 40-80
4066 twee dozen met divers (beschadigd) glaswerk 30-60
4067 twee dozen divers 30-60
4068 twee dozen met diverse l.p.'s 30-60
4069 doos divers met o.a. koperen hengselbak en (antiek) grafiek 30-60
4070 twee dozen divers met o.a. glaswerk en hotelzilver 30-60
4071 doos divers met o.a. grafiek 0-0
4072 twee dozen divers met o.a. tinnen kraankan 30-60
4073 twee dozen divers met o.a. aardewerk en koperwerk 30-60
4074 doos divers met o.a. glaswerk 0-0
4075 doos met o.a. divers blauw serviesgoed w.o. "willow pattern" 40-80
4076 doos met o.a. divers serviesgoed 30-60
4077 doos divers met o.a. bronzen en jegering beelden en kandelaars 40-80
4078 doos divers met o.a. koperwerk 30-60
4079 doos divers met o.a. aardewerk 30-60
4080 doos divers met o.a. houtwek en een spiegel 0-0
4081 bisquit borstbeeld Liszt 0-0
4082 ronde notenhouten pianokruk, hoogte verstelbaar 30-60
4097 set van drie eiken stoelen met een Art-nouveau gestoken rugleuning 0-0
4098 mahonie Biedermeier eenpersoons ledikant 50-100
4099 set van drie mahonie Biedermeier stoelen met een zwart velours zitting 0-0
4100 verlaagde ovale mahonie Biedermeier salontafel op een bewerkte vierpoot 30-60
4121 klokje onder een glazen stolp en een jaarklok onder een glazen stolp 30-60
4122 paar halfronde bruin leren clubfauteuils (één met beschadiging aan binnenzijde) 100-200
4123 glazen met geelkoperen zakkroontje 30-60
4124 groen geschilderde Biedermeier bonheurkast met een glaadeur en een opengestoken kuif 50-100
4125 wortelnoten Friese staartklok met maanaanduiding 30-60
4126 teakhouten Chinese salontafel 95 x 95 30-60
4127 ovaal porseleinen dienblad met lelietjts van dalen en vergeetmenietjes en met een nikkelen rand 30-60
4128 grenen buffetkast met zes laden en met twaalf schuifdeuren w.o. zes glasdeuren 200 x 363 200-300
4129 antieke eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen glas 30-60
4130 ovale verlaagde mahonioe Victoriaanse salontafel op een vierpoot 30-60
4131 moderne bronzen sculptuur met een danspaar en op een marmeren voet 100-200
4132 noyenhouten orgelgebogen drieladenkast op Queen Anne stijl poten 30-60
4133 eiken wandklok met slafwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
4134 ronde verlaagde mahonie Biedermeier salontafel op een driepoot 0-0
4135 bronzen olifanf en een schemerlampje met een (beschadigd) bronzen olifant 30-60
4136 rood met goudkleurig gelakte Chinese vierdeurs kast met divers steekwerk 100-200
4137 gekleurd Fries tweegewicht stoelklokje met maanaanduiding en een gekleurd Fries stoelklokje 30-60
4138 rond notenhouten 30'er jaren café-tafeltje 70 cm. op een kruispoot met een rondspant 30-60
4139 vijfdelig wit porseleinen kaststel met bloem- en vogeldecor 30-60
4140 notenhouten pied de stalle 30-60
4141 notenhouten staande tweegewicht klok 40-80
4142 roze gestoffeerde mahonie Biedermeier damesvoltaire met een gestoken kuif 40-80
4143 bronzen sculptuur van een ballerina op een zwart marmeren voet 40-80
4144 wortelnoten Art-deco tweedeurs linnenkast met twee laden en met ingelegde panelen met o.a. parelmoer 100-200
4145 eiken Art-deco wandklok met slagwerk 30-60
4146 ronde mahonie Victoriaanse (salon)tafel 88 cm. op een kolompoot met een driespant 30-60
4147 notenhouten scheerspiegel met o.a. een kammenbakje 0-0
4148 notenhouten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 70-120
4149 notenhouten tweegewicht Fries staartklokje 30-60
4150 ronde verlaagde antieke mahonie salontafel met een gestoken bolpoot op een driespant 1.01 mtr. 30-60
4151 koperen Art-nouveau vierlichts hanglamp met glazen pegels 30-60
4152 Enhelse mahonie eemdeurs linnenkast met steekwerk en een facetgeslepen spiegeldeur 50-100
4153 driegewicht eiken Fries staartklokje met een melodie 30-60
4154 mahonie halvemaan wandtafel op vier Biedermeier poten 30-60
4155 mahonie dekselbak met gestoken fruit op de deksel 30-60
4156 notenhouten tafel op een dubbele driepoot met een tussenspant en met decor van een Franse lelie 110 x 240 150-250
4157 Petrus Regout, merdelig wit aardewerk servies met gekleurd bloemdecor 50-100
4158 verlaagde mahonie (wand)salontafel met twee laden 112 x 55 30-60
4159 bronzen sculptuur van een ballerina op een zwart marmeren voet 40-80
4160 grenen Biedermeier tweedeurs luierkabinetje met een bovenlade en een tweedeurs onderkast 80-130
4161 eiken gestoken barometer met een thermometer 0-0
4162 set van zes mahonie Victoriaanse stijl eetkamerstoelen (twe afwijkend gestoffeerd) 40-80
4163 paar bisquit beelden met een meisje op een stoel 30-60
4164 paar notenhouten orgelgebogen drieladenkastjes met een ingelegde bies 40-80
4165 tweegewicht gekleurd Fries stoelklokje 30-60
4166 rood velours gestoffeerde oorfauteuil op Queen Anne stijl poten 40-80
4167 twee Engelse gekleurde aardewerk "Toby jugs" 30-60
4168 roude notenhouten Art-deco uitschuiftafel 1.08 mtr. op een vierkante kolompoot 40-80
4169 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 0-0
4170 ovale verlaagde mahonie salontafel op een gestoken driepoot 30-60
4171 set van zes teakhouten stoelen met gevlochten rieten zitting en rugleuning 30-60
4173 notenhouten gestoken barometer met een thermometer 0-0
4174 ronde geschulpte notenhouten Chippendale stijl salontafel op vier klauwpotem 0.90 cm. 40-80
4175 Boch, Delft blauw gekleurd wandbord met een Friese sjees 39 cm. 0-0
4176 grenen gehoutschilderde Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 40-80
4177 gekleurd houtsnijwerk met o.a. vogeldecor en een uurwerk 30-60
4178 kersenhouten smalle rolluik archiefkast met twee laden 50-100
4179 houten tweedeurs likeurkastje met twee karadden en twaalf glaasjes 40-80
4180 notenhouten Willem III ledikant met een kuif (incomplete knoppen) 40-80
4181 notenhouten tafelklok met slagwerk en maanaanduiding 30-60
4182 noten met wortelnoten Engelse damessecretaire met een vijflaads ondertkast 80-130
4183 wit gekleurd eendeurs nachtkastje met een lade en een wit marmeren blad 0-0
4185 zwarte Japans lacqué beschilderde armstoel 30-60
4186 notenhouten Engelse vierladenkast 40-80
4187 notenhouten wijntafeltje op een driepoot 0-0
4188 mahonie Biedermeier uitschuif keukentafel met een lade 85 x 100 - 180 40-80
4190 teakhouten "opium" salontafel 120 x 60 40-80
4191 twee notenhouten Barok stijl voltairestoelen 40-80
4192 grenen vierdeurs buffetkast met twee glasdeuren 0-0
4194 notenhouten damessecretaire met een drielaads onderkast 30-60
4195 lot met o.a. diverse (herdenkings)borden w.o. Bevrijding en Kon. Huis 40-80
4196 wit gekleurd Louis XVI stijl salonbankje 50-100
4197 goudkleurige Louis XVI stijl damspiegel met een bisquit schildeje en een strikkuif 30 x 80 40-80
4198 Italiaans gekleurde aardewerk siervaas met leeuwenmaskers 50 cm. 40-80
4199 paar bronzen sculptures net een vrouwelijk en mannelijk naakt 40-80
4200 nahonie Biedermeier stijl bijzettafel met een lade 0-0
4201 bruin aardewerk chocoladepot met een metalen handgreep 30-60
4202 paar spiegels in goudkleurige lijsten 131 x 131 40-80
4203 lacqué Louis XV stijl damesstoel met geborduurde stoffering 40-80
4205 facetgeslepen moderne spiegel in een zilverkleurige lijst 0-0
4207 Wedgwood deor Briar Rose, meerdelig servies 100-200
4208 kersenhouten tafel 90 x 200 met twee doorschuifladen 100-200
4209 lotje met Wedgwood, Swarovski en Rosenthal 30-60
4211 wit porseleinen dienblad met een koffiestel en met een gekleurde chocoladepot 30-60
4361 canvas met leren hoedendoos met een hoge zije 30-60
4362 blikken beschilderde druivenplukkersmand met bloemdecor 30-60
4363 replica Japans Samoerai zwaard 40-80
4364 krokodillen leren sigarettendoos met inhoud 30-60
4365 twee differente houten kinderstoelen 30-60
4366 antieke kinderwandelwagen met wit porseleinen handgreep 30-60
4367 eiken kinderstoel 0-0
4368 rood gekleurd houten hobbrlpaard 0-0
4369 modelauto Jaguar E-type en een Porsche 356 B 30-60
4370 lot met tweedozen met modelautootjes 40-80
4371 lot met plm. dertig K.L.M/ huisjes 40-80
4372 lotje met mechanisch blik speelgoed 30-60
4373 lot met diverse Hummel beeldjes (hele plNK) 100-200
4374 lot met diverse Hummel beeldjes (hele plank) 100-200
4375 lot met diverse Hummel beeldjes (hele plank) 100-200
4376 lot met diverse Hummel bordjes en bellen (twee planken) 100-200
4377 lot met diverse Hummel beeldjes (hele plank) 100-200
4378 lot met diverse Hummel beeldjes (hele plank) 100-200
4379 doos met divers o.a. damast 30-60
4380 album met oude ansichtkaarten fantasie en stadsgezichten 40-80
4381 ingelijste antieke doopjurk 0-0
4481 étui met 34 vergulde Hollandse herdenkingsmunten 30-60
4482 lot met diverse munten w,o, twee zilveren tientjes en een mapje met Hollandse munten 30-60
4483 doos met diverse DAVO albums met postzegels Nederland 70-120
4484 twee kratten met diverse postzegels Nederland 70-120
4521 lot met diverse damespolshorloges 0-0
4522 Ancre. 14 karaat gouden mechanisch herenpolshorloge met een secondewijzer en datumaanduiding 100-200
4523 Lincoln, mechanisch 14 karaat gouden damespolshorloge (defect) 50-100
4601 kristallen suikerschaaltje (olijfslijpsel) op een Hollands zilveren voetje 0-0
4602 Louis XV stijl bewerkte Sterling zilveren handspiegel met een haarborstel en drie borstels (Birmingham) 40-80
4603 étui met twaalf Hollands zilveren koffielepels met bloemdecor (D.E.) 30-60
4604 notenhouten kistje met een zilveren applique en met vijf zilveren theelepels en een vingerdoekring 0-0
4605 kristallen suikerschaaltje op een zilveren met ebbenhouten voet met beenderen pootjes 30-60
4606 bewerkte zilveren breipenschede 30-60
4721 14 karaat witgouden rozetring met een robijn in een entourage van briljanten (1.00 ctr.) 500-700
4723 antieke gouden "bootjes"collier bezet met granaten (twee losse schakels) 700-900
4725 goud op zilveren takbroche bezet met roosdiamanten 50-100
4727 gouden hanger met drie gefacetteerde stenen 30-60
4731 paar gouden spelden bezet met een granaat 30-60
4733 14 karaat witgouden ring bezet met drie brijantjes 40-80
4735 14 karaat witgouden ring bezet met zes robijntjes en vier briljantjes 40-80
4737 twee gouden ringetjes bezet met saffiertjes (incompleet) 40-80
4739 14 karaat gouden ring bezet met een gepolijste karneool 40-80
4741 broche gemaakt van een antieke gouden sluiting 50-80
4801 tweerij kapittel bloedkoraal collier 30-60
4802 zilveren ring met bolletjes 0-0
4837 lot met diverse munten en bijouterieën w.o. zilver tientje en gouden trouwring 40-80
4838 lot met o.a. vier zilveren lepeltjes 30-60
4839 lotje met o.a. armbandhorloges en nikkelen muntjes 0-0
4840 lot met o.a. een fantasiering met een leeuwenmasker 0-0
4921 blauw geschilderd rond metalen (tuin)tafeltje op een driepoot 30-60
4922 smeedijzeren standaard met een vierdelig haardstel en een paar haardbokken met koperen knoppen 30-60
4923 microscoopje in een houten beschermkist 0-0
4924 Philips flatscreen t.v. met een a.b. 0-0
4925 antieke ijzeren treeft 0-0
4926 Cortina, witte kinderfiets met een transportrek en versnelling 40-80
4927 drie diverse gietijzeren (deur)roosters 50-100
4928 zanussi wasautomaat 50-100
4929 antieke Engelse metalen met geelkoperen kolenbak 30-60
4930 Mettropolis fietsmet een bagagerek en versnelling 50-100
4931 Giant Metro, herensportfiets met vijf versnellingen en handremmen 40-80
4932 Altra meisjesfiets 30-60
4933 houten met ijzeren transportkar 30-60
4934 paar opengewerkte gietijzeren deurroosters 58 x 29 40-80
4935 paar opengewerkte gietijzeren tuinbanksteunen 40-80
4936 Gazelle damesfiets 40-80
4937 moderne zwarte met glazen smalle tweedeurs vitrinekast met verlichting 30-60
4998 50'er jaren teakhouten tweedeurs kastje met drie laden 30-60
4999 ontwerp Maroesjka Metz, metalen tafellamp met herfstbladeren 30-60
5000 set van zes Thonet stijl armstoelen met een gevlochten rieten zitting 50-100
5081 Siemens ontwerp Peter Behrens, paar 30'er jarem koper met glazen hang;ampen met melkglazen schaal 100-200
5082 Pastoe ? 60'er jaren plat tienerbureau met een klep en een open boekenkastje 40-80
5083 paar vierkante melkglazen hanglampen met een nikkelen montuur 40-80
5084 teakhouten 70'er jaren vierladenkast op zwart metalen poten 40-80
5085 bamboe fauteuiltje op een zwart metalen onderstel 30-60
5086 70'er jaren chroom salontafel met een gekleurd 24-tegelblad 46 x 122 40-80
5087 Goete Meubler Sweden, bruin leer gestoffeerde 70'er jaren draaifauteuil 70-120
5088 Sparta damesfiets met handrem en drie versnellingen 50-100
5089 twee witte met zwart (school)lampen met nikkelen montuur 40-80
5090 70'er jaren wengé met teakhouten tienerbureau met een klep en een tweedeurs kastje 30-60
5091 Keuls aardewerk voorraadpot met twee oren 0-0
5092 bruin gestoffeerde 60'er jaren fauteuil 40-80
5093 houten hutkoffert met zwart gelakte banden en een bolle deksel 30-60
5094 60'er zwart metalen bureaulampje en een 70'er jaren bruin metalen staande schemerlamp 30-60
5095 Kembo, bruin skai stoeltje op een zwart metalen onderstel 0-0
5096 Philips flatscreen t.v. met een a.b. 30-60
5097 Tomado boekenrekje met gekleurde metalen bladen 0-0
5098 wit metalen met zwart houten 70'er jaren wandkapstok 30-60
5099 Nebu Holland, rond bruin kunststof 70'er jaren bijzettafeltje 0-0
5100 60'er jaren teakhouten dagbed met een ombouw met twee klepkasten 100-200
5101 Fagerhults Sweden, rode kunststof 70'er jaren bureaulamp 50-100
5102 antieke Deense telefoon 30-60
5103 afsluitbare eendeurs glazen vitrinekast met berlichting 30-60
5104 metalen koffer en een doos met fotoapparatuur 30-60
5105 60'er jaren teakhouten fauteuil met roze velours stoffering 40-80
5198 set van zes eiken stoelen met een biezen zitting 30-60
5199 geprepareerde zwijnenkop 40-80
5221 paar eiken haardschermen met bloemdecor velours stoffering 0-0
5222 eiken pied de stalle op een driepoot 30-60
5223 eiken eendeurs hangkastje met een glasdeur 0-0
5224 plat eiken bureau met twee onderkasten en twee laden en met o.a. gestoken vogeldecor 30-60
5225 facetgeslepen bewerkte geelkoperen gangspiegel 30-60
5226 eiken tafel 90 x 152 50-100
5227 bewerkte metalen kerkkandelaar op een driepoot 0-0
5229 eenlichts schemerlamp gedragen door een legring manfiguur en een adelaar 30-60
5230 eiken driedeurs theemeubel met twee glazen schuifdeuren 30-60
5231 eiken gestoken kapstok met o.a. een mannen- en vrouwenkop (verzaagd) 30-60
5232 eiken met notenhouten Art-deco tweedeurs theemeubel met een lade (geen glazen schuifdeurtjes) 30-60
5233 bewerkte geelkoperen turfbak 0-0
5234 eiken rolluikbureau met een D-rol en op twee drieladenblokken 80-130
5235 eiken gestoken kapstok 0-0
5236 eiken Art-deco eendeurs linnenkast met een facetgeslepen spiegeldeur en ebbenhouten pennen en inlegwerk 100-200
5237 achtkantig eiken Art-deco bijzettafel 0-0
5238 paar bewerkte gietijzeren kerkkandelaars 1.50 mtr. 100-200
5239 opengewerkte gietijzeren "hall-stand" met een parapuiestandaard 100-200
5240 eiken uitschuiftafel op twee gestoken bolpoten met een tussenspant 85 x 140 - 255 40-80
5241 set van vier eiken Oudhollandse knopstoelen met een biezen zitting en met steekwerk in de kap 30-60
5242 antiek ijzeren met geelkoperen ledikant 40-80
5243 paar chroom tafelschemerlampen met een zwarte kap 30-60
5245 Oudhollands iepenhouten hoekstoeltje met een leer gestoffeerde zitting 0-0
5246 kistmodel eiken bankje met een klep en een gestoffeerde zitting 0-0
5247 ronde eiken Art-deco plantentafel 0-0
5248 eiken étagère (boeken)kastje 0-0
5249 eiken étagère Willem III tafeltje 0-0
5250 ovale eiken tafel op vier poten 0-0
5251 Oudhollandse knopstoel en een twee knoparmstoelen met steekwerk en biezen zitting 0-0
5254 eiken rookstoel met een losse kussen 0-0
5255 set van vier eiken gestoffeerde Oudhollandse stoelen met steekwerk in de rugleuning 30-60
5256 twee ronde eiken salontafels met bolpoten 0-0
5258 eiken tweedeurs halkastje 0-0
5259 rond inheems houten gestoken tafeltje en met vier inheems houten gestoken sculpturen 50-100
5261 set van drie Engelse "ladderback" stoelen met een biezen zitting 0-0
5262 eiken gestoffeerde armstoel met gestoken leeuwenkopjes 30-60
5275 set van vijf en één afwijkende eiken knopstoelen met een biezen zitting 0-0