Catalogus van dinsdag 08 september           Kavels : 3001 - 3280 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
3001 Franse legering bewerkte pendule met een beeld van Jezus met Kruis 50-100
3002 antieke eiken dekenkist met drie gestoken panelen dn ddn "gebroken" deksel (één handgreep ontbreekt) 70-120
3003 antiek eiken halstoeltje met een gestoken rugleuning en op getorste poten 40-80
3004 mahonie Hollands Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten 100-200
3005 Schwarzwald tweegewicht wandklok met een beschilderde houten wijzerplaat 30-60
3006 18de eeuw eiken dekenkist met vier gestoken panelen 100-200
3007 antieke eiken armstoel met o.a. een gestoken rugleuning 80-130
3008 eiken Biedermeier tweedeurs linnenkast met een incomplete opengestoken kuif 100-200
3009 driedelig wit marmeren Frans pendulestel met slagwerk 100-200
3010 mahonie Willem III cilinderbureau op een tweelaads open onderstel 100-200
3011 ovale facetgeslepen Engelse spiegel 40-80
3012 eiken Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast met een secretairelade 100-200
3013 antieke eiken Friese staartklok (geen beelden) 50-100
3014 achtkantig notenhouten Biedermeier salontafel op een vierspant met vier kolommen 50-100
3015 mahonie Biedermeier armstoel met een opengewerkte kuif en met geborfuurde stoffering 40-80
3016 Engelse Victoriaanse bordenkast met een tweedeurs onderkast en een opstand met twee glasdeuren 100-200
3017 antieke eiken Friese staartklok met een houten Atlas en engelfiguren 70-120
3018 verlaagde Franse eiken salontafel met twee laden 77 x 192 100-200
3019 18de eeuw iepenhouten orgelgebogen vierladenkast met bronzen handgrepen aan zijkanten 150-250
3020 donker grenen Biedermeier tweedeurs (meiden)kast met drie bovenladen 100-200
3021 antieke eiken Friese staartklok met maan- en datumaanduiding 100-200
3022 Engels eiken plat bureau met drie laden en een groen leren blad en op twee drieladenblokken 100-200
3023 Engelse eiken draaibare bureaustoel met een gestoffeerde zitting 40-80
3024 18de eeuw nahonie Louis XVI stijl tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 500-700
3025 Franse legering met zwart marmeren pendule met een edelman en een hons 50-100
3026 antieke Engelse eiken dekenkist met steekwerk en met drie gestoken toogpanelen 100-200
3027 ovale antieke mahonie Louis XVI stijl salontafel op vier poten en met beschadigde ingelegde koperen biezen 40-80
3029 antieke eiken Friese staartklok met maan- en datumaanduiding 100-200
3030 zwart gepolitoerd notenhouten Willem III cilinderbureau op een open onderstel 100-200
3031 ronde kersenhouten Empire stijl eendeurs pottenkastje met een marmeren blad 40-80
3032 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade 100-200
3033 zwart marmeren Franse pendule met slagwerk en met een (los) verguld legering beeld van een edelman 70-120
3034 mahonie Biedermeier rolluikbureau met een tweelaads open onderstel en en twee bovenladen 100-200
3035 antieke eiken eendeurs hangporseleinkast 40-80
3036 mahonie Victoriaanse tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 100-200
3037 zwart met gekleurd marmeren Franse pendule met slagwerk 40-80
3038 18de eeuw wortelnoten Hollandse secretaire met openslaande knieën en een vijflaads onderkast 250-400
3039 Schwarzwald tweegewicht wandklokje met een houten beschilderde wijzerplaat 0-0
3040 antieke mahonie gestoffeerde Empire stijl sofa 150-250
3041 Blundell Dublin, zwart gepolitoerde antieke Engelse tafelklok (snekuurwerk op een ketting) 200-300
3042 antiek eiken Louis XVI stijl klapbuffet met een tweedeurs onderkast 100-200
3043 antiek palissanderhouten tweelaads hangoor bijzettafel met intarsia inlegwerk 80-130
3044 eiken met ebbenhouten Willem III eendeurs glaskastje (opstandje ontbreekt) 50-0
3045 Engelse geelkoperen eengewicht lantaarnklok 80-130
3046 antieke eiken tweedeurs kast met paneeldeuren 1.16 mtr. hoog 80-130
3047 18de eeuw mahonie Chippendale stijl armstoel op klauwpoten en met een gestoffeerde zitting (herstelling aan armleuning) 80-130
3048 palissanderhouten gestoffeerd Frans Biedermeier salonameublement met een bankje en twee fauteuils 300-500
3049 18de eeuw Engelse eiken staande tweegewicht klok met een bronzen wijzerplaat en gesigneerd Geo: Mill Ripon 250-400
3050 antieke mahonie Queen Anne stijl theetafel met een schuifblad en een uittrekbare vijfde poot 80-130
3051 antieke Windsor stijl armstoel 50-100
3052 19de eeuw eiken Hollands tweedeurs kabinet met binnenladen en een opengewerkte rand en op een vierlaads onderkast 100-200
3053 antieke palissanderhout met zwart Weense eengewicht regulateur met een opengewerkte kuif 200-300
3054 noten met zwart Willem III cilinderbureau op een open onderstel 100-200
3055 facetgeslepen spiegel in een opengewerkte eiken gestoken lijst met een kuif 87 x 128 50-100
3056 mahonie Biedermeier cilinderbureau met twee onderkasten en met drie bovenladen 150-250
3057 notenhouten Biedermeier tweegewicht Weense regulateurklok 200-300
3058 eiken gestoken halbank met een klep en met o.a. gestoken mannekoppen en leeuwenmaskers 250-400
3059 paar mahonie Victoriaanse "balloon back" stoelen 30-60
3060 antiek mahonie Louis XVI stijl klapbuffet met twee laden en met inlegwerk 150-250
3061 antieke Fries staartklokje met latoenkoperen ornamentjes "kantoortje" 150-250
3062 Engelse mahonie Victoriaanse Chippendale stijl uitschuiftafel op vier klauwpoten en met twee tussenbladen 122 x 145 - 238 200-300
3063 mahonie gestoffeerde Art-nouveau salonameublement met een tweezits bank, paar fauteuils en vier stoelen 250-400
3064 Engelse mahonie vierladenkast 50-100
3065 Franse vergulde legering pendule met slagwerk en een beeld van een man (op een houten console) 40-80
3066 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en gestoken ornamentjes 50-100
3067 antieke eiken getorste bidstoel met een opengestoken rugleuning met o.a. engelkopjes en dierfiguren 70-120
3068 18de eeuw eiken tweedeurs poortkast met palissanderhout en met divers steekwerk met o.a. engelfiguren 500-700
3069 antieke mahonie Hollandse "banj" barometer met een thermometer en met een kwikbuis 100-200
3070 antiek Hollands gebogen eiken damessecretaire op een drielaads onderkast 150-250
3071 antieke Engelse eiken damessecretaire met een keldertke en met zes laden 150-250
3072 eiken halbank met een onderklep en met gotisch steekwerk in de rug 150-250
3073 Franse ovale geschulpte stierenoogklok met slagwerk en parelmoer inlegwerk 50-100
3074 10de eeuw wortelnoten Queen Anne stijl tweelaads commode 100-200
3075 antieke eiken dekenkist met vier gestoken panelen 100-200
3076 eiken Biedermeier vierlaads commode 50-100
3077 antieke eiken Friese staartklok met latoenkoperen ornamenten 50-100
3078 antiek eiken wandtafel met een lade en o.a. een gereconstrueerd blad 55 x 80 40-80
3079 antiek eiken eendeurs wandporseleinkastje 50-100
3080 18de eeuw Engels eiken vierlaads sidetable 200-300
3121 paar teakhouten Chippendale stijl stoelen op klauwpoten en met een gestoffeerde zitting 30-3060
3122 antieke eiken eendeurs wandporseleinkastje 100-200
3123 antiek eiken pottenkastje met een lade en een jalouziedeurtje 40-80
3124 eiken Biedermeier tweedeurs meidenkast met een bovenlade en met gestoken ornamenten 80-130
3125 Engels eiken vierdeurs boekenkast met twee glasdeuren en met twee laden hoogte 2.24 mtr. 100-200
3126 mahonie Louis XVI stijl open boekenkastje met twee bovenladen 50-100
3136 Pander Hollandia, mahonie Art-nouveau tweedeurs linnenkast met een facetgeslepen glasdeur en met inlegwerk 200-300
3137 bijpassend, Pander Hollandis mahonie Art-nouveau toiletmeubel met een drieluik facetgeslepen spiegelopstand met inlegwerk 100-200
3138 ovale geschulpte mahonie Biedermeier uitschuiftafel met een kolompoot op een vierpoot 40-80
3139 mahonie gestoffeerde Biedermeier armstoel of bureaustoel 50-100
3140 Pander, plat eiken bureau met twee laden en met twee onderkasten 100-200
3141 mahonie Queen Anne stijl tafel 90 x 125 met vier bijpassende stoelen 40-80
3142 verlaagde ovale geschulpte noten met zwart Biedermeier bijzettafel op een driepoot 40-80
3143 mahonie Biedermeier tweedeurs meidenkast met een bovenlade en met gestoken ornamenten 100-200
3144 eiken vierdeurs broodkast op slofpoten 80-130
3145 notenhouten Hollandse eendeurs porseleinkast op een gebogen drielaads onderkast met klauwpoten 200-300
3146 ronde eiken salontafel met een groen marmeren blad en op drie poten met klauwpoyen en dierfiguren 70-120
3147 facetgeslepen schoorsteenspiegel in een Art-nouveau gestoken lijst 210 x 142 80-130
3148 Arts & Crafts stijl eiken parte-manteau facetgeslepen spiegel en divers inlegwerk (geen haken) 80-130
3149 notenhouten met grijs velours Louis XVI stijl salonameublement met een tweezits bankje en een paar fauteuils 250-400
3150 eiken Louis XV stijl gestoken driedeurs linnenkast met een bolle deur en met drie laden 100-200
3151 bijpassend eiken Louis XV stijl gestoken ombouw met twee halfronde deuren en een gebogen kap 100-200
3152 eiken Louis XV stijl gestoken kaptafel met een spiegel en een vijflaads onderkast 50-100
3153 eiken gestoken pottenkastje met twee laadjes 30-50
3154 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 70-120
3155 set van vier notenhouten Biedermeier keukenstoelen met gevlochten rieten zitting 30-60
3156 eiken gestoken Willem III zesdeurs kast met schuifdeuren w.o. twee facetgeslepen glasdeuren (één glas ontbreekt) 200-300
3157 eiken Biedermeier kaarttafel 30-60
3158 ronde mahonie Biedermeier tafel 1.05 mtr. op een driepoot en met drie oortjesstoelen met een rieten zitting 40-80
3159 eiken Louis XV stijl gestoken étafg 50-100
3160 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs vertigokast met een lade (geen opstand) 70-120
3161 eiken staande tweegewicht klok met facetgeslepen ruitjes 100-200
3162 mahonie Victoriaanse achtladenkast met volle pilaren 150-250
3163 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs vertigokast met gestoken paneeldeuren en lade en met volle pilaren (fineerschade) 50-100
3164 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs buffet met twee laden 100-200
3165 beige met bruin marmeren Franse pendule 30-60
3166 mahonie Willem III tafel (geen tussenspant) 78 x 120 30-60
3167 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en getorste pilaren 50-100
3168 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met een gebogen front 70-120
3169 Art-nouveau gestoken notenhouten wandklok met geslepen ruitjes en met slagwerk en een melodie 30-60
3170 mahonie gestoffeerde Biedermeier voltairestoel 50-100
3171 teakhouten Art-nouveau theetafel met palissanderhout inlegwerk 50-0
3172 eiken tweedeurs (boeken)kast met facetgeslepen glasdeuren en gestoken panelen en met een onderlade en volle pilaren 100-2000
3173 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een bloemslinger met een bewegend mechaniek 40-80
3174 paar rood velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltairestoelen (reconstructie) 50-100
3175 mahonie Art-nouveau gestoken ledikant 1.50 mtr. 100-200
3176 achtlaads Victoriaanse ladenkast 100-200
3177 zwart marmeren Franse pendule met slagwerk en met een legering beeld van een vrouw 40-80
3178 Franse notenhouten Henri-deux uitschuiftafel met een tussenblad 143 x 130 50-100
3179 set van zes Franse eiken getorste stoelen met een gestoken kuif 100-200
3180 Franse eiken tweedeurs linnenkast met facetgeslepen spiegels en een opengestoken kuif 100-200
3181 legering bewerkte Franse pendule en een paar klokkenvaasjes 40-80
3182 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en een gebogen front 70-120
3183 mahonie Biedermeier étagèr bijzettafel met een lade en een geschulpt blad 30-60
3184 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en binnenladen 80-130
3185 bronzen Rococo Franse pendule met slagwerk 40-80
3186 mahonie Biedermeier eendeurs nachtkastje met een marmeren blad en een lade 30-60
3187 paar antieke iepenhouten stoelen met een gestoffeerde zitting 0-0
3188 notenhouten Duits Biedermeier gestoken tweedeurs bank/kast met glasdeuren (klep ontbreekt) 100-200
3189 eiken schoorsteenklok met slagwerk en facetgeslepen glaasje 30-60
3190 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptfel 40-80
3191 Victoriaanse deels eiken schommelstoel met steekwerk 30-60
3192 mahonie Victoriaanse kaptafel met een kantelspiegel en met vijf laadjes 50-100
3193 houten gestoken tweegewicht koekoeksklok 40-60
3194 antieke verlaagde kersenhouten betaaltafel als salontafel met twee laden 101 x 111 50-100
3195 mahonie gestoffeerde Biedermeier sofa 100-200
3196 Franse eiken gestoken vierdeurs buffetkast met getorste pilaren en gestoken mannenkoppen 100-200
3197 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
3198 eiken rolluikbureau met een s-rol en op twee vierladenblokken 70-120
3199 antieke kersenhouten stoel met een gestoffeerde zitting 30-60
3200 mahonie Biedermeier tweedeurs buffet met twee laden en met een zwart marmeren blad 50-100
3201 eiken gestoken wandklok met slagwerk en met een facetgeslepen glasdeur 30-60
3202 ovaal geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een vierpoot 40-80
3203 antieke ronde mahonie Empire stijl bijzettafel met een driespant op klauwpoten 40-80
3204 Engelse eiken gestoken vijfdeurs courtcupboeard 100-200
3205 Captain Fitzroy's 19de eeuw kwikbarometer in een eiken kast en met een papieren schaal 50-100
3206 Franse eiken Henri-deux tafel 104 x 148 30-60
3207 antiek mahonie Engels halstoeltje 30-60
3208 mahonie Biedermeier rolluikbureau met een opstand met een jalouziedeurtje 100-200
3209 antieke houten gestoken tweegewicht koekoeksklok met diverse dierfiguren 50-100
3210 18de eeuw grenen dekenkist, Zuidduits / Zwitserland 100-200
3211 vierkante mahonie Victoriaanse bijzettafel op een driepoot 30-60
3212 eiken Mechels gestoken driedeurs buffetkast met twee gekleurde glas-in-lood deuren 100-200
3213 Schwarzwald tweegewicht appelklokje met een houten beschilderde wijzerplaat 30-60
3214 facetgeslepen notenhouten Duits Biedermeier gangspiel met volle pilaren en op een trumeautafel hoogte 2.45 mtr 100-200
3215 deels iepenhouten antieke (bureau)stoel met een gestoffeerde zitting (fineerschade) 30-60
3216 donker Amerikaans grenen tweedeurs (school)kast met paneeldeuren en gestoken ornamenten hoogte 2.35 mtr. 100-200
3217 antieke Hollandse palissanderhouten "banjo" kwikbarometer 50-100
3218 djattihouten Biedermeier kaarttafel op gebogen poten 50-100
3219 groen velours gestoffeerde mahonie Victoriaanse voltairestoel 40-80
3220 donker Amerikaans grenen tweedeurs (school)kast met paneeldeuren en twee laden en met o.a. o.a. gestoken leeuwenmaskers 2.35 mtr. hoog 100-200
3221 mahonie wandklok met slagwerk en met een melodie 30-60
3222 mahonie Victiriaans bureau met twee drielaads onderkasten en een lessenaar met groen leren bladen (fineerschade) 40-80
3223 roze gestoffeerd mahonie Biedermeier dames armstoeltje met een opengewerkte rug en kuig 50-100
3224 mahonie Biedermeier tweedeurs glaskast met een onderlade en met een gestoken kuif 100-200
3225 Schwarzwald eengewicht appelklokje met een houten beschilderde wijzerplaat 0-0
3226 Engelse eiken hangoortafel 122 x 187 met twee laden en met ze eiken "ladderback" stoelen met een bruin leren zitting 70-120
3227 notenhouten Duits Biedermeier schoorsteenspiegel met volle pilaren 74 x 170 40-80
3228 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een onderlade 40-80
3229 eiken schoorsteenklok met slagwerk en met een geslepen ruitje 30-60
3230 ronde mahonie Biedermeier tafel 1.12 mtr. met een bolpoot op een driespant 40-80
3231 antieke Windsor "Captain's chair" armstoel 40-80
3232 notenhouten (Zuid)duitse Biedermeier tweedeurs linnenkast 50-100
3233 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 40-80
3234 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 50-100
3235 vruchtenhouten Biedermeier theetafel met een lade 40-80
3236 kersenhouten tafel met twee doorschuifladen 90 x 2004171 150-250
3237 antieke Engelse "banj" kwikbarometer met een beschadigde thermometer 40-80
3238 kersenhouten Biedermeier theetafel met een lade (beschadiging aan rand) 40-80
3239 mahonie Biedermeier bureaustoel met rode gestreepte velours stoffering 40-80
3240 mahonie Jugendstil gestoken tweedeurs linnenkast met een lade 100-200
3250 mahonie Biedermeier tweedeurs meidenkast met een onderlade 50-100
3251 palissanderhouten Engelse pubklok met parelmoer inlegwerk (beschadigde wijzerplaat) 40-80
3252 notenhouten gestoken en gestoffeerde Louis XVI stijl armstoel met o.a. een gestoken kuif (incomplete knoppen) 40-8
3253 ronde Franse Biedermeier vruchtenhouten tafel op vier verrijdbare poten 1.00 mtr. 40-80
3254 ongerestaureerd mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een tweedeurs onderkast 40-80
3255 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een rechthoekige wijzerplaat en met een bloemslinger 50-100
3256 eiken Biedermeier tweedeurs commode met een lade en een incompleet marmeren blad 40-80
3257 notenhouten Biedermeier eendeurs nachtkastje met een wit marmeren blad 30-60
3258 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en gestoken ornamenten (incompleet) 50-100
3259 notenhouten Willem III theetafel met een incompleet blad 30-60
3260 mahonie Duits Biedermeier rolluikbureau met een tweedeurs onderkast en een bovenlade 50-100