Catalogus van woensdag 09 september           Kavels : 3281 - 3600 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
3303 antieke roofkoperen Biedermeier waterketel 30-60
3304 Franse officiers galasabel in een beschadigde leren met geelkoperen schede 100-200
3305 antiek Delft blauw aardewerk wandbordje 22.5 cm, randbeschadiging achterzijde 0-0
3306 antiek mahonie drielaads miniatuur kastje (fineerschade) 100-200
3307 Delft blauw aardewerk schaal met drie handgreepjes en met bloemdecor 0-0
3308 Chinees blau gekleurde porseleinen wandschotel met een landschapsdecor 56 cm. 100-200
3309 antieke geelkoperen hengselbak en een rood- met geelkoperen doofpot 30-60
3311 ingelijste merklap met datering 30-60
3312 paar rood gekleurde Chinese tempelhondjes en twee Boedha's 0-0
3313 Delft blauw aardewerk dekselpot met afbeelding van 't Hooge Huys te Alkmaar 30-60
3314 Amsterdamse School koperen met stoffen wandlampje 0-0
3315 antieke geelkoperen beddepan met een houten steel 30-60
3316 antiek palissanderhouten theekistje met intarsia inlegwerk en met een paar Biedermeier gekleurde porseleinen theeflacons 70-120
3317 antieke tinnen maatkan en diverse borden 30-60
3318 paar Delft blauwe aardewerk dekselvazen (deksel beschadigd) en een plooischotel (herstelling in rand) 30-60
3319 vierlichts koperen hangkroon met toortskelken 40-80
3320 paar 19de eeuw Chinees blauw porseleinen borden 28 cm. net bloempotdecor (schilfer aan achterzijde) 40-80
3321 antieke roodkoperen appelketel en een rood- met geelkoperen doofpot 30-60
3322 lot met vijf diverse o.a. Art-deco ganglampjes en plafonnières 50-100
3323 geelkoperen Art-nouveau gegraveerde gong met vogeldecor 30-60
3324 geelkoperen twaalflichts kaarsenkroon met een paar tweelichts wandlusters 50-100
3325 paar open getorste geelkoperen kandelaars 0-0
3326 paar Franse (gebronsde) legering dekselcoupes op een zwart houten voet 30-60
3327 paar bewerkte bronzen Empire stijl klokkenstandaards 30-60
3328 O.L.A, (Orde voor Levende Arbeid) Huizen Holland, gekleurde plateel (fruit)schaal 40-80
3329 antiek mahonie theekistje met ingelegde bies en een parelmoer lepeldoosje (losse delen) 40-80
3330 Indische kris in een houten schede 30-60
3331 koperen zeslichts bolkroon 40-80
3332 Engels eiken schrijfkastje met twee gekleurde aardewerk inktpotjes en met een facetgeslepen glazen klep 40-80
3334 paar Chinees blauwe porseleinen dekselpotten met drakendecor 100-200
3335 drie diverse Chinees blauwe porseleinen kommen 30-60
3336 rond Japans lacqué bijzettafel op vier gebogen pootjes 50-100
3337 lot met o.a. (beschadigd) gekleurd plateel inktpotje en een tinnen kannetje 40-80
3338 notenhouten bewerkte plantentafel met een marmeren blad 40-80
3339 Rozenburg Den Haag, gekleurd plateel beker met o.a. decor van een koe en gedateerd 1913 40-80
3340 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk wandbord met o.a. vogeldecor en een wandbord (Hoogovens) 30-60
3341 antieke bronzen zesarmige kaarsenkroon 50-100
3342 goudkleurige vergulde houten Rococo stijl gangspiegel 40-80
3343 paar geelkoperen wandlusters met kristallen pegels 40-80
3344 19de eeuw ingelijst borduurwerk gedateerd 1863 40-80
3345 cilindervormige Chinees blauw porseleinen vaas 61 cm. met bloem en vogeldecor (beschadiging en herstelling) 40-80
3346 Gouda Holland, gekleurde plateel bloempot 80-130
3347 Gouda Holland, gekleurd plateel dienblad met een paar bijpassende karaffen 80-130
3348 antieke goudkleurige Empire stijl spiegel 104 x 52 30-60
3349 Arnhem, gekleurde plateel fruittest op een onderschotel 40-80
3350 lot met o.a. diverse plateel kannen en vazen 40-80
3351 Zuid-Holland Gouda, Unica gekleurd plataal wandbord met roosdecor 34,5 cmm 40-80
3352 bewerkte geel- met roodkoperen plantenbak met o.a. leeuwenmaskers eop een onderstel met drie klauwpoten 50-100
3353 twee diverse gekleurde Gouda plateel tabakspotten (herstelling aan onderrand) 30-60
3354 Gouda Holland, gekleurde plateel geplooide wandschotel 34 cm. 40-80
3355 Gouda Holland gekleurde plateel kan met een oor (randschilfer onderzijde) en een Zuid-Holland plateel kan met een oor en met bloemdecor 50-100
3356 houten met wit porseleinen keukenpottenrek (herstelling) 40-80
3357 Gouda Holland gekleurde plateel vaas (schilfer aan onderzijde) 45 cm. 80-130
3358 Gouda Holland gekleurde plateel dekselvaas en twee vazen met bloemdecor 100-200
3359 Plazuid Gouda plateel wandbord met bloemdecor en een gegolfde rand 31,5 cm. 30-60
3360 staande schemerlamp op een roodkoperen Art-nouveau voet 50-100
3361 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk bolle vaas met bloemdecor 30-60
3362 Velsen plateel kan met een oor 40-80
3363 bronzen sculptuur van een zittend meisje, gesigneerd Nieneke Lamme 150-250
3364 Chinees blauw gekleurde porseleinen bloempot met o.a. vogeldecor en op een beschadigde onderschotel 100-200
3365 Kon, Plazuid Gouda Holland gekleurd plateel wandschotel met bloemdecor 41 cm. 50-100
3366 Regina Gouda driedelig gekleurd plateel kaststel 100-200
3367 Regina Gouda gekleurde plateel vaas met twee oren en met pauwendecor 28 cm. 50-100
3368 antieke roodkoperen appelketel no. 10 50-100
3369 Christoph Lenz, bronzen sculptuur van een ganzenhoeder 11.5 cm. 50-100
3370 19de eeuw gekleurde Chinees porseleinen gemberpot met vier vrouwfiguren 100-200
3371 19de eeuw gekleurde Chinees porseleinen gemberpot met een vrouwfiguur en drie zotjes 100-200
3372 19de eeuw gekleurde Chinees porseleinen gemberpot met een vrouwfiguur in een bloementuin 100-200
3373 Zuid-Holland Gouda gekleurd plateel vaas met een opengewerkte rand 20 cm. 40-80
3374 Gouda gekleurde plateel vaas met bloemdecor 33 cm. en een gegolfde plateel vaas 23 cm. 40-80
3375 Royal Plazuid Gouda (decor Averil) gekleurde plateel dekselpot en een kan met een oor 40-80
3376 Amsterdamse School zeskantige gebrandschilderde glazen met koperen hangschemerlamp met een bijpassend toplicht 250-400
3377 paar gekleurde porseleinen siervazen met decor van wadende koeien 50-100
3378 paar Indisch gegraveerde bronzen vazen 30-60
3379 antieke roodkoperen helmkit 30-60
3380 antieke roodkoperten melkemmer 30-60
3381 cilindervormige Chinees blauwe vaas met vogeldecor 40-80
3382 19de eeuw gekleurd Chinees porseleinen vaas met bloem- en vogeldecor 43 cm. 100-200
3383 19de eeuw gekleurd Chinees porseleinen vaas met o.a. zoze bloemdecor 58 cm. 200-300
3384 bijpassende 19de eeuw gekleurd Chinees porseleinen vaas met o.a. roze bloemdecor 43 cm. 100-200
3385 dolk in een Oosters gestoken beenderen schede (beschadiging) 50-100
3386 paar ivorine beelden van een Chinese man- en vrouwfiguur 100-200
3387 mahonie Victoriaanse toiletspiegel met een kantelspiegel en een klep 40-80
3388 geelkoperen blokkenbak en een antieke roodkoperen blokkenbak met een smeedijzeren hengsel 30-60
3389 antiek wortelnoten theekistje (geen binnendeksels) 30-60
3390 palissanderhouten zeslaads bijouteriekastje 50-100
3391 achtarmige geelkoperen kaarsenkroon 40-80
3392 eiken Jugendstil gestoken tweedeurs rookkastje 40-80
3393 paar antieke Delft blauw aardewerk borden met spreuken (voor- en achterzijde) 22.5 cm. 50-100
3394 antieke palissanderhouten theekistje met koperen beslag (geen binnenwerk) 40-80
3395 antiek mahonie theekistje met een binnendeksel 40-80
3396 ovaal geschulpt mahonie Biedermeier dienblad inlegwerk 40-80
3397 lotje met o.a. twee Chinees blauw porseleinen schaaltjes . kopjes en een paar herstelde borden 30-60
3398 19de eeuw gekleurde Chinees porseleinen vaas met vijf vrouwfiguren 58 cm. 200-300
3400 Gouda Holland, gekleurde kan met een oor 40-80
3455 Indische kris in een houten met koperen schede 40-80
3456 Indische kris in een houten met koperen schede 40-80
3457 Indisch krisje in een houten schede 40-80
3458 amtieke eiken (documenten)kist met koperen handgrepen 30-60
3459 De Porceleyne Fles, paar Delft blauw aardewerk vaasjes 0-0
3460 beender gestoken beeld van een Chinese monnik 30-60
3461 19de eeuw gekleurde Chinees porseleinen schotel 42.5 cm. met Famille rose bloemdecor (beschadiging aan de rand) 100-200
3462 Wang Li, 18de eeuw Chinees blauw porseleinen schotel 28 cm. 300-500
3463 set van drie Chinees blauw gekleurde porseleinen schotels 21.5 cm. (schilfers en herstelling) 40-80
3464 Chinees vkauwe porseleinen scjotel 31.5 cm. met een gegolfde rand en met decor van o.a. vissen 50-100
3465 ronde en een achtkantige Chinees blauwe schotel 40-80
3466 antieke geelkoperen schuimspaan 30-60
3467 lot met o.a. divers schildpad en een beenderen visitekaartdoosje 50-100
3468 schildpad lepeldoosje 40-80
3469 schildpad lepeldoosje op beenderen pootjes 40-80
3470 schildpad theekistje met een binnendeksel (deksel beschadigd) 40-80
3471 Eskaf gekleurde plateel bloempot 70-120
3472 Ivora Gouda gekleurd plateel vaas 30-60
3473 koperen zeslichts kaarsenkroon 30-60
3474 Velsen plateel vaas met oranje decor 40-80
3475 antieke geelkoperen beddepan met een houten steel 30-60
3476 antieke mahonie Victoriaanse schrijfkist met een paar koperen handgrepen 50-100
3477 bronzen vijflichts hanglamp met glazen kelkjes 40-80
3478 lot met divers blauw en gekleurd Chinees porseleinen borden en schalen 100-200
3479 mahonie Victoriaanse kapspiegel met een kantelspiegel (fineerschade) 30-60
3480 antieke grenen geschilderde (documenten)kist 40-80
3481 R. Schermer Hoorn, 19de eeuw grijs aardewerk voorraadkruik 40-80
3482 gekleurd zestegeltableau met een koe en twee boeren "Die pleit om een koe, geeft er een toe" 40-80
3483 twaalftegeltableau met twee blauw gekleurde kippen 40-80
3484 lot met tien diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3485 lot met tien diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3486 lot met tien diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3487 lot met tien diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3488 lot met tien diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3489 lot met veertien diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3490 lot met tien diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3491 lot met tien diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3492 lot met tien diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3493 lot met tien diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3494 lot met twaalf diverse antieke Hollandse o.a. gekleurde tegels 150-250
3495 lot met toen diverse antieke Holladse o.a. gekleurde tegels 150-250
3496 vijf lots met diverse antieke Hollandse blauwe tegels 100-200
3497 salontafel met een blauw tientegeltableau en randtegels en een bijpaasende bijzettafel 40-80
3498 mangaan zestegeltableau in een eiken lijst 30-60
3499 vier ingelijste Hollands blauw tegels met een Bijbelse voorstelling (beschadiging en herstelling) 0-0
3500 lot met o.a. diverse Hollandse blauwe en mangaan tegels 30-60
3501 lot met drie diverse Makkum aardewerk borden, kwispedoor en een theelicht 40-80
3502 Joodse houten met koperen aanwijsstok met gekleurde stenen "Jad" 40-80
3503 lot met o.a. divers tin w.o. pijpkomfoor en koektrommel 40-80
3504 twee gekleurde tegeltableaux met een Friese sjees, o.a. Schoonhoven 30-60
3505 paar en één stenen kruik met twee oren 40-80
3506 lot met tien diverse stenen voorraadpotten en -kruiken 100-200
3507 lot met achttien diverse stenen potten en kruiken 50-100
3508 lot (twee planken) met diverse stenen schalen, kandelaars en tulbandvormen 50-100
3509 antieke Victoriaanse gegraveerde tinnen met geelkoperen kraankan 50-100
3510 Franse legering met onyx drielichts kandelaar (twee armen ontbreken) 30-60
3511 geelkoperen kerkkandelaar op een driepoot (met kaars) 1.02 hoog 50-100
3512 Tichelaar Makkum, lot met drie gekleurde aardewerk borden en acht schoteltjes 40-80
3513 bronzen sculptuur van een Art-deco stijl danseres op een marmeren voet 100-200
3514 bronzen sculptuur van een luipaard op een marmeren sokkel 100-200
3515 bronzen Art-deco stijl sculptuur van een uil op een marmeren sokkel 80-130
3516 bronzen sculptuur van een Art-deco stijl danseres op een marmeren voet 100-200
3517 Italiaans gekleur aardewerk wandschotel met een mannelijk en vrouwelijk naakt 50-100
3518 bisquit plantenbakje met een longen 0-0
3519 (incompleet) gekleurd bisquit beeldje van een vrouw als standaard 0-0
3520 Gouda Holland, grijs plateel H. Hart beeld 47 cm. 40-80
3521 teakhouten gestoken paneeltje met o.a. Thaise goden Brahma en Vishnu-Narayana 30-60
3522 Tichelaar Makkum, ovaal geschulpte gekleurde aardewerk schaal 0-0
3523 vierkante geelkoperen hallantaarn met gekleurd glas-in-lood 40-80
3524 paar cloissonné vazen met bloemdecor 40-80
3525 negenlichts Art-nouveau metalen hanglamp met een geslepen glazen schaal 80-130
3526 paar bruin aardewerk kruiken 0-0
3527 cloissonné vaas met Oosters landschap en een cloissonné bloempot 30-60
3528 gekleurde Duits aardewerk Rumtopf met reliëfdecor 30-60
3529 Zsolnay Hungary, gekleurde porseleinen beeldengroep met twee vechtende beren 150-250
3581 A.D. Copier serie "Peer", fumée Leerdam glazen vaas op een achtkantige voet 47 cm. 250-400
3582 ontwerp A.D. Copier, Leerdam glazen drijfschaal met tincraquelé 37.5 cm. 40-80
3583 groen gekleurde bloemenvaas met opgelegde figurewn 28 cm. 30-60
3584 Kosta Boda, moderne ovale kristallen vaas 40-80
3590 twee diverse glazen karaffen 0-0
3591 opaline dekselvaas met spelende kinderen en een driedelig opaline kaststel met o.a. Chinese vrouwen en zotjes 40-80
3592 verzilverd dienblad en o.a. een koffiestel 30-60
3593 gekleurde opaline siervaas net een vrouwenportret (als schemerlampvoet) 30-60
3594 kristallen bowlpot met een schep en zes koppen 0-0
3596 gekleurde opaline vaas met o.a. decor van een zeilschip 30-60
3597 vierdelig verzilverd koffiestel op een ovaal dienblad 40-80
3598 emaille beschilderde waterkan met blowmdecor en met vier bijpassende glazen 30-60
3599 gekleurde opaline vaas met Art-nouveau decor 0-0
3600 waaierkristallen beschuitbus op een onderschotel en een ruitenwaaier kristallen schaal 30-60