Catalogus van donderdag 10 september           Kavels : 3601 - 4080 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
3601 olieverf op doek met een stadsgezicht en wandelaars, l.o. gesigneerd 50-100
3602 olieverf op doek met een boerenerf en kippen, r.o. gesigneerd 40-80
3603 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met een landschap en een huis, r.o. onduidelijk gesigneerd 70-120
3604 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met een heuvellandschap met een zandpad en wandelaars, r.o. gesigneerd C.J.P. Schmi.... 80-130
3605 antieke ikoon op een houten paneel en met een afbeelding van een Heilige 48 x 62 100-200
3606 L. van Gemert, olieverf op doek met een een zittende oude man met een baard 0-0
3607 olieverf op doek (verdoekt) met een landschap met een huis en bomen en met diverse personen 30-60
3608 Jan Kelderman, olieverf op doek met een haventoren van Hoorn en zeilschepen 40-80
3609 olieverf op doek met een sneeuwlandschap en roeiboten in het water, l.o. gesigneerd 30-60
3610 Mari Heijl, aquarel met een riviergezicht en zeilschepen 50-100
3611 E. Bley 1914, olieverf op doek met een heidelandschap en bomen 40-80
3612 Francien, olieverf op een paneel met een strandgezicht en een mpeder met kinderen 40-80
3613 R. Rutting, acrylverf op karton met een liggend vrouwelijk naakt 40-80
3614 John Bevort, olieverf op doek met een stadsgezicht en diverse zeilschepen 100-200
3615 Karen Gillis '88, olieverf op doek met een vrouwengezicht en een kat 40-80
3616 J. v.d. Most, olieverf op doek met een boer en koeien in een weiland 40-80
3617 Jan Makkes, olieverf op doek met een boslandschap en maanlicht 78 x 82 100-200
3618 Jan Makkes, olieverf op doek met besneeuwde huizen en bomen en een wandelaar 66 x 88 100-200
3619 Jan Makkes, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 70-120
3620 Jan Makkes, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 94 x 110 100-200
3621 Fabian, airbrush op doek "chello" met een vrouwfiguur 100 x 100 100-200
3622 J. Garjeanne (Johannes Josephus), potloodtekening met twee molens aan het water en een roeiboot en twee pasteltekeningen met een boerderij 40-80
3623 olieverf op doek met een boerderij aan water (verfschade) 0-0
3624 H. Bergman, olieverf op doek met een zandweg en bomen 30-60
3625 naar J. Zoetelief Tromp, map met een aquarel (in passe-partout) met een zittende visserman 0-0
3626 olieverf op doek met bolchrysanten in een bruine pot, r.o. gesigneerd C... Fe.... 30-60
3627 Marc Ottee, olieverf op doek met Vischpoort te Harderwijk 40-80
3628 A.J. Fels, olieverf op doek met een kustgezicht met rotsen en een branding 30-60
3629 Ad Selhorst (1916-1987), olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
3630 olieverf op doek met een stadsgezicht met een terras en een brug 30-60
3631 olieverf op doek met een stadsgezicht Hoorn r.o. gesigneerd J. Wynands 50-100
3632 Johannes Erdmans, twee olieverf op paneeltjes met een stilleven met fruit en bloemen 40-80
3633 Johannes Erdmans, tweeluik achter glas met olieverf met een fruit- en bloemstilleven 40-80
3634 paar olieverf op eiken panelen met een kustgezicht en zeilschepen, r.o. gesigneerd Kordian 100-200
3635 olieverf op een paneel met een berglandschap en besneeuwde toppen 60-100
3636 olieverf op een eiken paneel met een stadsgezicht en een gracht met een ophaalbrug 50-100
3637 olieverf op een paneel met een romantisch exterieur met een man en vrouwfiguur 100-200
3638 olieverf op doek met een boeket bloen en fruit op een vensterbank, r.b. gesigneerd J, v.d. Kaats 50-100
3640 Fabian, acrylverf op doek "Cobra" met een vrouwentorso 100-200
3641 olieverf op doek met een jachttafel met gevogelte en fruit 30-60
3642 olieverf op een paneeltje met huizen aan een vaatt met zeilschepen, r.o. gesigneerd 40-80
3643 olieverf op paneel naar Rubens met Cimon en Pero 40-80
3644 aquarel met een liggend vrouwelijk naakt 30-60
3645 Burnett, olieverf op doek met Montmartre en Moulin Rouge te Parijs 50-100
3646 Burnett, olieverf op doek (zonder lijst) met een Parijs stadsgezicht en Moulin Rouge 30-60
3647 C. Nieuwehuis, olieverf op doek met een riviergezicht en een dorp met een kerk 40-80
3648 H. Heesakkers, olieverf op een paneel met een boeket bloemen 50-100
3649 Maya Wildevuur (Martje Lammigje 1944), aquarel met een bloemstilleven 80-130
3650 olieverf op doek met een heidelandschap en een boer met twee werkpaarden, r.o. gesigneerd 80-130
3651 Corn. de Bruin, olieverf op doek met een boslandschap en een meertje 50-100
3652 Pos Colpaert, olieverf op doek met een stalinterieur en een boer met paard 50-100
3653 olieverf op karton met een strandgezicht en twee ruiters te paard, r.o. gesigneerd 30-60
3654 olieverf op een paneeltje met een kerk en vissershuisje l.o. gesigneerd en op een geelkoperen Louis XVI stijl standaard 50-100
3655 Anton v.d. Hoeven, olieverf op een paneel met een winterlandschap met een molen en schaatsers 40-80
3656 G. Martens. olieverf op doek (beschadiging in doek l.b.) met drie zeilschepen 50-100
3657 olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas, r.o. gesigneerd 0-0
3658 olieverf op doek met een boerderij in de sneeuw, l.o. monogram 0-0
3659 N. Bergman, olieverf op doek met een bospad en bruggetje (Bergen ?) 30-60
3660 J. Meyer, olieverf op een paneel met een Parijs stadsgezicht en Arc de Triomphe 40-80
3661 olieverf op doek met een heidelandschap met bomen en een kudde schapen, r.o. gesigneerd 100-200
3662 Benjamin Rooijaards '77, gouche met een moeder en kind aan een tafel gezeten 50-100
3663 v. Niekerk '29 (Carl Cornelis), (zelf?)portret van een man in een schildersatelier 40-80
3664 olieverfschilderijtje op doek met een landschap en een visser in een roeiboot 30-60
3665 ...A. v.d. Maarel (Marinus), olieverf opeen paneel met een boeket bloemen in een vaas 40-90
3666 ....A. v.d. Maarel (Marinus) , olieverf op een paneel met een boeket bolchrysanten in een vaas 50-199
3667 J.H. Eversen 1980 (joannes Hendrik), aquarel stilleven met drie potjes en een gouache (ongesigneerd) met een landschap en bomen 40-80
3668 Jet Schregardus, aquarel (1990) met een landschap wn vaart in de Schermer 30-60
3669 paar aquarellen met klaprozen r.o. monogram H.S.K. 0-0
3670 olieverf op doek met een strandgezicht en bomschuit en een vissersvrouw met een kind 40-80
3671 Fabian, acrylverf op doek "Violin" 100-200
3672 Fred Grote, olieverf op doek met een kustgezicht en rotsen 30-60
3673 Leo Hoving, olieverf op doek met een landschap en een boerderij 30-60
3674 olieverf op board met een huizen en kerktoren in de sneeuw, l.o. monogram H.D. 30-60
3675 Frans Baaijens, olieverf op doek met een landschap met een ven en bomen 40-80
3676 gouache (potlood en aquarel) met een heuvellandschap en een boom 0-0
3677 set van vier gouaches (aquarel met inkt) in een passe-partout en met Amsterdamse grachtengezichten 0-0
3678 olieverf op doek met een heuvellandschap met een burcht en huizen, l.o. gesigneerd 40-80
3679 olieverf op doek met een polderlandschap met riet en opvliegende eend l.o. gesigneerd 0-0
3680 Sharon L. Johnson, drie naieve schilderijen met diverse figuren 30-60
3681 olieverf op board met een landweg en korenvelden, r.o. gesigneerd 0-80
3682 T. de Koning, gouache met een caféinterieur met een man en twee vrouwen 40-80
3683 olieverf op schilderskarton met een landschap en een boerderij bij een bruggetje 30-60
3684 olieverf op doek met de molen bij Wijk bij Duurstede naar J. van Ruysdael 40-80
3685 olieverf op doek met een weidelandschap met drie koeien bij een hek 60-100
3686 aquarel met een polderlandschap en een molen bij een brug, r.o. gesigneerd 40-80
3687 Jan Knikker, olieverf op doek met een boerderrij en erf met een boerin zittend op een tuinbank 150-250
3688 J.M. Linnenbank (Jozef Maria "Jos"), olieverf op doek met een landschap en een boerderij 50-100
3695 olieverf op doek met een stilleven met divers fruit 30-60
3696 Jan Kelderman, olieverf op doek met een stadsgezicht en een poort 30-60
3697 A. Buls '64, olieverf op schilderskarton met vissen en waterplanten 30-60
3698 J. van Lier 1953, olieverf op doek met een landweg en bomen (verfschade) 0-0
3699 olieverf op doek met een bloemstilleven, l.o. gesigneerd 0-0
3700 Christa '03, stronkje hout en een potloodtekening 0-0
3801 J. Toorop, plaat met een Madonna 0-0
3802 H. E. Roodenburg (Hendrikus Elias) , kleurenets met Geldersekade te Amsterdam 40-80
3803 naar Ruysdael, plaat met een strandgezicht Scheveningen 30-60
3804 Corneille, lithografische reproductie met een vogel en een kat 0-0
3805 Herman Brood, kleurenplaat met diverse figuren 40-80
3806 ets 13/50 met Delfshaven te Rotterdam, r.o. gesigneerd 30-60
3807 Rosina Wachtmeister, paar kleurenplaten met een brug en een poort en een kleurenplaat met "l'église d'or" 0-0
3808 Eug. Rensburg, etsje met Willemsbrug en Laurenskerk te Rotterdam 0-0
3809 kleurengravure met een jager en hond in een rotslandschap 0-0
3810 Wim Worm '69, ets 11/20 "Palm Pasen" met o.a. diverse naakten en dierfiguren 30-60
3811 Francois Halma, 18de eeuw ingekleurde kopergravure "Het Bild, De Negende en Laatste Grietenije van Wester Goo" (Friesland) 30-60
3812 paar kleurenplaten met rustende honden en met een spreuk 0-0
3813 H. v.d. Woerd '88, kleurendruk 236/393 met een havengezicht Rotterdam en een spoorbrug 0-0
3814 J. van Zwieten, ets met een zeilschip (bark) 0-0
3815 paar platen in witte lijst met witte bloemen 0-0
3816 antieke kopergravure met een kaart van "Meiery van 's Hertogenbosch" 30-60
3817 Willem van Konijnenburg, driedelige kunstmap met afbeeldingen 30-60
3818 Kuno Brinks '25, ets met een paard bij een hek 0-0
3819 Sjoerd Kuperus, ets met een vogel op een tak 0-0
3820 18de eeuw ingekleurde kopergravure met de Langestraat en Groote Kerk te Alkmaar 30-60
3821 kleurenets met Spaarne en Waag te Haarlem, r.o. gesigneerd A. Wielinga 30-60
3822 lithografische reproductie naar Bosboom met een interieur van Grote Kerk te Alkmaar 30-60
3823 doos met o.a. divers grafiek en lijsten 40-80
3824 doos met o.a. divers grafiek 30-60
3825 Marcel Jacque, kleurenets met "lÉglise de Barbizon et la Maison de Theodore Rousseau" 30-60
3826 Franse kleurenets met twee vrouwen bij een verongelukte koets r.o. potlood gesigneerd en een atelierstempel L.M. Paris 40-80
3827 Jan Sierhuis 2002, litho 19/70 met een vrijend paar 100-200
3828 Toni de Klerk 2001, zeefdruk 3/60 "Bubo Bubo I" met een uil 50-100
3829 Harrie Gerritz 1995, zeefdruk 47/125 met een abstracte voorstelling 50-100
3830 Wil Willemsen, zeefdruk 52/150 "A Charming Party" 100-200
3831 Kees Salentijn, drie diverse genummerde zeefdrukken 70-120
3832 W.O.J. Nieuwenkamp (Wijnand Otto Jan), ets Opus 141 anno 1913 "Het aardige sluisje Edam" 200-300
3833 Caren van Herwaarden 2004, piezografie 23/50 "Soulmade" 40-80
3834 set van drie kleurenplaten met vogel- en bloemdecor 30-60
3835 Berserik 1985 (Hermanus), ets met een drieluik met o.a. een paspop en speelgoed paard 40-80
3836 Biedermeier vrouwenportret in een ovale antieke Louis XVI stijl lijst met een kuif 100-200
3837 doos divers grafiek w.o. antieke Franse gravures 30-60
3838 Willebordus vander Burght 18de eeuw ingekleurde kopergravure met een kaart van "Brabantiae" met stadswapens 40-80
3839 antieke ingekleurde kopergravure "Het Stadhuis van Veere" 30-60
3840 antieke gravure met Henrik, Heer van Brederode 0-0
3841 antieke ingekleurde kopergravure "Neerland" 0-0
3842 set van acht Franse kleurenlitho's met afbeelding van militairen 50-100
3843 Lense Elzinga 1977, kleurenets 51/300 met gezicht op Krommenie anno 1795 0-0
3844 potlood gesigneerd Fritz Neumann, kleurendruk met een paardenhoofd 0-0
3845 koperen gravureplaat met gezicht op "Antverpia" 0-0
3846 ingekleurde optica gravure met een gezicht op Middelburgh 30-60
3847 Antony van Lieshout '72, kleurenlitho 4/12 "Barranco del Mascarat" met rotsen en een beek 30-6
3848 Antony van Lieshout '76, kleurenlitho "Spelonk" 30-60
3849 Martin van Waning, ets met de ingang van een kathedraal 0-0
3850 set van vier 19de eeuw staalgravures met stadsgezichten 's Gravenhage 50-100
3851 Anna Doedijns, paar ovele etsen met een Ijsselaak en een Boeier 30-60
3852 Suze Slager-Velsen, twee etsen met een boerderij 30-60
3853 papiercollage met een vis 40-80
3854 K. de Bazel 1895 (Karel Pieter Cornelis) litho "Genootschapchapsgebouw voor Architecten" met een gevel 50-100
3855 houtsnede (voor Wendingen) door L.O. Wenckenbach (Ludwig Oswald) met "Isaäk zegent Jacob" 40-80
3856 foto van Waterlooplein en Mozes en Aäron Kerk te Amsterdam 51.5 x 110.5 cm. 40-80
3857 Marcel Schellekens '97, kleureneys 15/65 met een vissenkom 80-130
3858 Lont 2007 (Piet C.), kleurenhoutsnede 17/20 met Balistraat A'dam Oost 72.5 x 102 80-130
3859 Lont 2005 (Piet C.), kleurenhoutsnede 16/18 met De Zwijger A'dam Oost 72.5 x 102 80-130
3860 plaat in een zilverkleurige lijst met witte bkoemen in glazen vazen 0-0
3861 doos divers met o.a. schilderijen en grafiek 40-80
3862 Marc Jonk, twee zeefdrukken met vrouwfiguren 40-80
3863 Ferdinand Jean Luigini, kleurenets met een stadsgezicht met huizen en een brug en met o.a. een man met handkar 40-80
3864 r.o. monogram Bernard Sluyterman l.o. atelierstempel, litho met twee mariboe's 50-100
3921 oosters tapijt, Bochara 185 x 120 30-60
3922 oosters tapijt (Albanië).67 x 137 0-0
3923 oosters tapijt, 127 x 78 30-60
3924 oosters tapijt, Afchaam 227 x 300 100-200
3925 oosters tapijt, plm. 170 x 240 50-100
3926 oosters tapijt, Thebriz 300 z 200 150-250
3927 oosters tapijt, Mir 95 x 160 40-80
3928 oosters tapijt, 255 x 190 40-80
3929 oosters tapijt 157 x 220 50-100
3930 oosters tapijt, Naïn 187 x 294 200-300
3931 oosters tapijt, Mir 180 x 122 40-80
3932 oosters tapijt, Kelim 125 x 163 50-100
3933 oosters tapijt, 200 x 122 40-80
3934 oosters tapijt, 120 x 74 30-60
3935 oosters tapijt, 165 x 127 50-100
3936 oosters tapijt, Herez 380 x 255 (sleets) 70-120
3937 twee dozen met o.a. vijf Oosterse kussens 40-80
3938 oosters tapijt, 133 x 200 30-60
3939 oosters tapijt, Kashan 125 x 187 100-200
3940 oosters tapijt, Ziegler 420 x 303 250-400
3941 oosters tapijt, 183 x 123 40-80
3942 oosters tapijt, Bochara 280 x 210 100-200
3951 antieke Windsor stijl armstoel 50-100
3957 doos met divers kinderserviesgoed 0-0
3958 drie dozen met o.a. divers houten en ijzeren beslag 30-60
3959 doos divers met o.a. aardewerk en bont 30-60
3960 doos met diverse l.p.'s 30-60
3999 Ivora Gouda, gekleurde plateel kan met een oor 30-60
4041 doos net o.a. divers aardewerk 40-80
4042 doos divers met o.a. Imari aardewerk en porselein 40-80
4043 doos met metalen chocoladevormen 30-60
4044 doos met o.a. bijouxkoffer en bestekkoffer met een cijferslot 30-60
4045 twee dozen met o.a. diverse kistjes 30-60
4046 twee dozen met o.a. divers glaswerk en emaille 30-60
4047 twee dozen met divers houtwerk 30-60
4048 drie dozen met o.a. oude blokkendozen 40-80
4049 vijf dozen met o.a. divers kant 50-100
4050 twee dozen met o.a. tasjes en koperwerk 30-60
4051 twee dozen met o.a. divers plateel een kinder- en moccaserviesje 30-60
4052 drie dozen met divers koperwerk 50-100
4053 doos divers met o.a. borden, lampetschaal en bloempotten 30-60
4054 doos divers 0-0
4055 doos divers met o.a. glaswerk 30-60
4056 doos divers met o.a. blauwe borden 30-60
4057 krat met diverse o.a. Imari gekleurde borden en schotels 50-100
4058 doos met een Jugenfsti; hangolielamp 0-0
4059 twee dozen divers met o.a. glas.porselein ,en (wajang)poppen 30-60
4060 twee dozen divers met o.a. koperwerk en weegschalen 30-60
4061 doos met diverse poppen en aardewerk 30-60
4062 doos divers met o.a. moccaservies 30-60
4063 doos divers met porselein en aardewerk 40-80
4064 twee dozen met divers glas en kristal 40-80
4065 drie dozen met divers o.a. wit aardewerk 40-80
4066 twee dozen met divers (beschadigd) glaswerk 30-60
4067 twee dozen divers 30-60
4068 twee dozen met diverse l.p.'s 30-60
4069 doos divers met o.a. koperen hengselbak en (antiek) grafiek 30-60
4070 twee dozen divers met o.a. glaswerk en hotelzilver 30-60
4071 doos divers met o.a. grafiek 0-0
4072 twee dozen divers met o.a. tinnen kraankan 30-60
4073 twee dozen divers met o.a. aardewerk en koperwerk 30-60
4074 doos divers met o.a. glaswerk 0-0
4075 doos met o.a. divers blauw serviesgoed w.o. "willow pattern" 40-80
4076 doos met o.a. divers serviesgoed 30-60
4077 doos divers met o.a. bronzen en jegering beelden en kandelaars 40-80
4078 doos divers met o.a. koperwerk 30-60
4079 doos divers met o.a. aardewerk 30-60
4080 doos divers met o.a. houtwek en een spiegel 0-0