Catalogus van dinsdag 01 december           Kavels : 4001 - 4280 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
4001 antieke vergulde Franse legering pendule met een jongeman (beschadiging) 50-100
4002 groen gestoffeerde mahonie Biedermeier sofa met een ingelegde bies (fineerschade aan achterzijde) 200-300
4003 groen gestreepte velours gesstoffeerde Franse eiken getorste armstoel met een gestoken kuif en dierenkoppen 100-200
4004 mahonie Biedermeier tweedeurs poortkastje met een bovenlade hoogte 1.22 mtr. 100-200
4005 antieke eiken Friese staartklok met maan- en datumaanduiding 100-200
4006 18de eeuw eiken dekenkist met vier gestoken panelen 100-200
4007 zwart gekleurde gestoken en gestoffeerde Biedermeier voltaire stoel 40-80
4008 18de eeuw mahonie Louis XVI tweedeurs kabinet op een enkelgebogen drielaads onderkast hoogte 2.25 mtr. 400-600
4009 18de eeuw Engelse eiken staande tweegewicht klok met een bronzen wijzerplaat en gesigneerd Geo: Mill Ripon 200-300
4010 antiek eiken Louis XVI vierladenkast met zwarte pilaren 80-130
4011 antieke Franse kolompendule met getorste pilaren en met koper inlegwerk 100-200
4012 18de eeuw eiken tweedeurs poortkast met palissanderhout en met divers steekwerk met o.a. engelfiguren 300-500
4013 antieke driedelige zwart marmeren Frans pendulestel met slagwerk 100-200
4014 iepenhouten Willem III tafel op een dubbele tweepoot met een tussensprant 180 x 80 50-100
4015 set van vier Franse eiken getorste stoelen met gevlochten rier en met o.a. gestoken leeuwen 70-120
4016 18de eeuw eiken gestoken Louis XV vierdeurs porseleinkast met twee glasdeuren en een lade en o.a. een gestoken kuif 500-700
4017 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 59-100
4018 antieke eiken dekenkist met een bolle deksel en ijzeren beslag en met smeedijzeren handgrepen 100-200
4019 eiken gestoffeerde en getorste armstoel met o.a. gestoken leeuwenkoppen 70-120
4020 antieke eiken gestoken tweedeurs rankenkast met paneelldeuren 100-200
4021 eiken schoorsteenklok met slagwerk 30-60
4022 18de eeuw eiken hangoortafel met een lade en op getorste poten 200-300
4023 Engels eiken eendeurs zilverkastje met een glasdeur 40-80
4024 17de eeuw Hollandse eiken gestoken vierdeurs kast met ebbenhout inlegwerk en o.a. gestoken engelkopjes 500-700
4025 antieke eiken Friese staartklok 100-200
4026 eiken (haard)bankje op slofpoten met een tussensprant 100 x 48 50-100
4027 antieke eiken Friese staartklok met maan- en datumaanduiding 100-200
4028 19de eeuw Renaissance stijl palissanderhouten (schrijf)tafel met twee laden en op een eiken bolpoot onderstel en met ebbenhouten ingelegde biezen 100-200
4029 antieke Franse zwart marmeren pendule met slagwerk en met een kwikslinger achter een facetgeslepen ruitje 100-200
4030 mahonie Biedermeuer tweedeurs glaskast met een onderlade 70-120
4031 notenhouten Willem III (salon)tafel op vier poten met een tussensprant 40-80
4032 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een opengestiken kuif en met twee binnenladen 100-200
4033 driedelig Frans gekleurd marmeren pendulestel met slagwerk 50-100
4034 eiken Louis XV stijl gestoken uitschuiftafel (utvalpoten) 126 x 98 met zes bijpassende leer gestoffeerde stoelen met een gestoken kuif 200-300
4035 set van vier mahonie Biedermeier oortjes stoelen met een groen velours zitting 50-100
4036 mahonie Biedermeier tweedeurs open bonheur met een spiegelopstand en een opengestoken kuif (brandvlekje) 80-130
4037 antieke eiken Friese staartklok met maan- en datumaanduiding 100-200
4038 eiken gestoken hoekstoel met een rood gestoffeerde zitting 40-80
4039 antieke Engelse bronzen met koperen "wings" lantaarnklok met wekkermechaniek (geen gewichten) 700-900
4040 mahonie Biedermeier damesbureau met een uittrekblad en een drielaads opstand met een opengestoken kuif (hoekstukje ontbreekt) 50-100
4081 antieke Franse wit bisquit Empire stijl pendule met een man en vrouw en een enegelfiguur, diverse beschadigingen 100-200
4082 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en een gebogen front 50-100
4083 facetgeslepen Oudhollandse spiegel in een bewerkte goudkleurige lijst met o.a. een adelaar 133 x 63 70-120
4084 antieke eiken tweedeurs kast op bolpootjes (kartonnen achterwand) 50-100
4085 antieke Franse Rococo stijl bronzen kartelklok met o.a. een engelfiguur 700-900
4086 antieke donker grenen boeren bordenkast op slaofpoten 100-200
4087 antieke Spaanse kastanjehouten bordenkast met een tweedeurs onderkast en smeedijzeren beslag 200-300
4088 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met divers steekwerk en met een onderlade en twee binnenladen 100-200
4089 antieke mahonie Groningse staartklok met een dubbele kap en met maanaanduiding 250-400
4090 ovale antieke mahonie Louis XVI tafel op vierpoten (beschadiging op het blad)156 x 136 100-200
4091 antieke Empire stijl spiegel groene bewerkte lijst en met een kuifstuk met o.a. putti's en een Romeins keizershoofd 302 x 106 300-500
4092 Pander , eiken achtdeurs Jacobijnen stijl buffetkast met facetgeslepen ruitjes, getorste pilaren en gestoken mannenkoppen 240 x 200 250-400
4093 vruchtenhouten Duits Biedermeier regulateurklok met slagwerk 70-120
4094 antiek mahonie Louis XVI zeslaads chiffonnière ladenkast 200-300
4095 antiek Enpire stijl vergulde bewerkte gangspiegel met een kuifstuk 42 x 73 70-120
4096 antieke eiken Louis XVI stijl drieladenkast (incompleet beslag) 50-100
4097 antieke Hollandse mahonie banjo barometer met een kwikbuis 100-200
4098 antiek Louis XVI eiken pottenkastje met een jalouziedeurtje en een lade 40-80
4099 rechthoekig geschulpt mahonie Biedermeier bijzettafel met een kolompoot op een viersprant 40-80
4100 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten 200-300
4102 18de eeuw verlaagde ronde mahonie Engelse bijzettafel op een driepoot 80-130
4103 set van vier mahonie Victoriaanse "balloon back" stoelen met een velours zitting 50-100
4104 ronde mahonie tafel 1.15 mtr. met een Victoriaanse kolompoot op een driesprant 40-80
4105 geelkoperen kolompendule met dr kolommen op een notenhouten voet en met een bolvormige uuirwerkkast 70-120
4106 ronde geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 1.00 mtr.) 40-80
4107 18de eeuw Engels kamergemak vermaakt tot bijzettafel met een klep 0-0
4108 antieke teakhouten kamferkist met bronzen beslag en handgrepen 200-300
4109 houten gestoken driegewicht koekoeksklok met een melodie en carousselmechaniek 50-100
4110 eiken uitschuiftafel 110 x 150 - 270 op gestokern bolpoten en met een tussesprant en met een set van zes leer gestoffeerde stoelen w.o. twee armstoelen 200-300
4111 18de eeuw ronde mahonie Engelse bijzettafel op een driepoot 80-130
4112 eiken tweedeurs linnenkast met twee laden 100-200
4113 oude Friese stoelklok met maan- en datumaanduiding en een wekkermechaniek 100-200
4114 noten met wortelnoten Chippendale theetafel met een lade 0-0
4115 koperen pendule met pilaren en facetgeslepen ruitje 40-80
4116 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met gestoken ornamenten en een opengestoken kuif 200-300
4117 antieke Franse tweefewucht comtoiseklok met een vouwslingen en een zonnekuif 50-100
4118 ronde mahonie Biedermeier tafel 1.00 mtr. op een driepoot 40-80
4119 set van vier nahonie Victoriaanse stoelen met een groen velours zitting 40-80
4120 open eiken boekenkast op een vierdeurs onderkast met gestoken panelen 260 x 203 200-300
4121 rechthoekige mahonie Biedermeier bijzettafel op een driepoot 30-60
4122 verlaagde 18de eeuw Engelse mahonie "tilt-top" tafel op een driepoot 80-130
4123 Engelse eiken gestoken drukbarometer met een thermometer 40-80
4124 velours gestoffeerde mahonie Victoriaanse voltaire stoel 50-100
4125 noten met zwart Biedermeier eengewicht regulateurklok met incompleet uurwer (geem kabel) 50-100
4126 velours gestoffeerde mahonie Victoriaanse breistoel met een gestoken kuifje 40-80
4127 groen velours gestoffeerde mahonie Biedermeier armstoel met een opengestoken kuif 70-120
4128 Engelse mahonie vierladenkast op gebogen pootjes 40-80
4129 antieke eiken Friese staartklok met latoenkoperen ornamenten 80-130
4130 paar mahonie velours gestoffeerde Biedermeier damesstoelen 40-80
4131 noten met wortelnoten Chippendale theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
4132 mahonie Empire stijl plat bureau met een lade en twee onderkasten en op bronzen klauwpootjes 200-300
4133 notenhouten Willem III armstoel of bureaustoel met gestreepte velours stoffering 40-80
4134 Duits Biedermeier eiken vierladenkast met een secretaire-lade 50-100
4135 Frans notenhouten tweelaads commode met divers inlegwerk 40-80
4136 Engels mahonie zeslaads archiefkastje met kantelladen (78 toeren platen) 50-100
4137 antieke eiken gestoken Victoriaanse drukbarometer met een thermometer 50-100
4138 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met gestoken ornamenten 40-80
4139 mahonie Biedermeier ledikant 0-0
4140 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een opengestoken kuif 150-250
4141 antieke palissanderhouten kolompendule met intarsia inlegwerk 100-200
4142 zwart gelakte Biedermeier tweezits sofa met drie gestoken kuifjes en velours stoffering 100-200
4143 antieke Franse hangoortafel 140 x 138 70-120
4144 notenhouten Duits Biedermeier damesbureau met drie laden en een opstandje met twee laden (fineerschade) 40-80
4145 Frans notenhouten eendeurs nachtkastje met een lade (vernieuwd blad) 30-60
4146 mahonie Victoriaanse vierladenkast met geelkoperen knoppen 100-200
4147 mahonie Biedermeier driezits sofa met steekwerk in de kap en met velours stoffering 200-300
4148 mahonie Biedermeier hangoor sofatafel met getorste poten 100-200
4149 notenhouten gestoffeerd Louis XVI stijl salonfauteuiltje met eern gestoken kuifje 50-100
4150 ronde Franse mahonie Biedermeier tafel met een marmeren blad 1.00 mtr. en op een gestoken driepoot 100-200
4151 notenhouten Willem III eendeurs nachtkastje met een lade en met een wit marmeren blad 40-80
4152 mahonie Biedermeier tête à tête sofa met drie opengewerkte kuiven en met gebloemde stoffering 300-500
4153 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
4154 noten met zwart Biedermeier naaitafel (fineerschade op blad) 40-80
4155 antiek mahonie Louis XVI stijl halvenaan kastje met jalouziedeurtjes 40-80
4156 eiken tafelklok met slagwerk en melodie en met maanaanduiding 50-100
4157 Engelse koperen gegraveerde tweegewicht lantaarnklok op een houten stoel 50-100
4158 mahonie Biedermeier naaitafel met een klep en lade en op getorste poten (beschadiging op klep) 70-120
4161 open gestoken houten Hollandse barometer met een thermometer 30-60
4162 eiken gestoken porte-manteau met een ovale facetgeslepen spiegel 80-130
4163 bewerkte Franse koperen pendule met slagwerk 50-100
4164 eiken Biedermeier tweedeurs linnenkast met twee laden en met gestoken fruitwerk en leeuwenmaskers hoogte 2.37 mtr. 100-200
4165 eiken tafelklok met slagwerk en met een kuifje 40-80
4166 Engelse eiken vierdeurs hoekkast 100-200
4167 modern blauw gestoffeerde antieke Franse eiken armstoel met een gestoken kuif 70-120
4168 notenhouten Duits Biedermeier glaskast met een gestoken kuif 100-200
4169 Engelse eiken gestoken barometer met een thermometer 40-100
4170 ronde Franse marmeren tafel 1.00 mtr. op een eiken driepoot met gestoken leeuwenkoppen en op klauwpoten 80-130
4171 Franse joperen tweegewicht comtoise wandklok met een bloemslinger met een bewegend mechaniek 40-80
4172 palissanderhout met eiken tweedeurs rankenkast met kussenpanelen en twee laden 100-200
4173 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een vouwslinger 40-80
4174 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs commode met een lade 50-100
4175 eiken met coromandelhouten Art-deco schoorsteenklok met slagwerk en op chroom pootjes 30-60
4176 Oudhollandse eiken vijfdeurs buffetkast met een facetgeslepen spiegel en ruitjes 80-130
4178 ovale verlaagde mahonie Biedermeier salontafel op een vierpoot 40-80
4179 velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltairestoel 30-60
4180 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs linnenkast 100-200
4181 vergulde legering Franse pendul met een beeld van een herdersjongen 70-120
4182 Engelese eiken getorste hangoortafel 50-100
4183 mahonie gestoffeerde Biedermeier voltairestoel met een opengewerkte kuif 50-100
4184 noten met wortelnoten Duits Biedermerier tweedeurs vertogokast met een lade (beschadigd bovenblad) 40-80
4185 antieke Engelse eiken staande tweegewicht klok met een geschilderde wijzerplaat 100-200
4186 eiken armstoel met panelen 40-80
4187 Franse bronzen met wit marmeren penduke met twee twee putti's 100-200
4188 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs linnenkast 100-200
4189 eiken pendule met slagwerk en een melodie 40-80
4190 Engels eiken Jacobijnen stijl damessecretaire met een drielaads onderkast en een boekenkastopstand met twee glasdeuren en met steekwerk in de kap 80-130
4191 Engelse geelkoperen scheepsbarometer met een cardanische ophanging 50-100
4192 mahonie Victoriaanse tweedeurs linnenkast met paneeldeuren en een onderlade 100-200
4193 zwart marmeren Franse pendule met slagwerk en met goudkleurig sierwerk 50-100
4194 mahonie Victoriaanse wastafel met een lade en met een wit marmeren blad 50-100
4195 wortelnoten Hollands gebogen drielaads damessecretaire op klauwpoten 100-200
4196 antieke Franse iepenhouten Louis Philippe tweedeurs kast met twee binnenladen 150-250
4197 notenhouten staande klok met een deels antieke kast en met een 18de eeuw eengewicht uurwerk 100-200
4198 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met een gebogen front 70-120
4199 wortelnoten Hollandse tweedeurs porseleinkast met een gebogen drielaads onderkast op klauwpoten 200-300
4200 Pander Hollandia, mahonie Art-nouveau tweedeurs linnenkast met een facetgeslepen glasdeur en met inlegwerk en met een bijpassende toilettafel met een facetgeslepen drieluik spiegelopstand 200-300
4201 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
4202 antieke verlaagde kersenhouten betaaltafel als salontafel met twee laden 101 x 111 50-100
4203 mahonie Biedermeier vierlaads wascommode met een wit marmeren blad 40-80
4204 Franse eiken gestoken vierdeurs buffetkast met twee facetgeslepen glasdeuren 100-200
4205 achtkantige eiken met teakhouten Amsterdamse School wandklok met slagwerk 40-80
4206 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met een gebogen front 70-120
4207 mahonie spiegel met een gegolfde kap 93 x 77 40-80
4208 eiken Mechels gestoken vierdeurs buffetkast met twee gekleurde glas-in-lood deuren 100-200
4209 Engelse notenhouten pubklok met slagwerk en met parelmoer inlegwerk 40-80
4210 eiken Jugendstil gestoken tweedeurs vertigokast met een bovenlade 150-250
4211 notenhouten étagère kastje 40-80
4212 gestoken notenhouten Franse vierdeurs buffetkast met twee glasdeuren 100-200
4213 gekleurd porseleinen Schwarzwald tweegewicht wandklokje 30-60
4214 Engels mahonie damessecretaire met een vierlaads onderkast en met een bruin leren blad 100-200
4215 kersenhouten Victoriaanse (baby)commode met een lade een opstaande rand 70-120
4216 wortelnoten Hollandse tweedeurs porseleinkast op een vierlaads gebogen onderkast met klauwpoten 250-400
4217 Franse Rococo stijl pendule met een kopetren engelfiguur en op een bijpassende console 200-300
4218 wortelnoten Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel 70-120
4219 eiken Mechels gestoken kapstok met gestoken leeuwenmaskers 40-80
4220 Duits Biedermeier notenhouten tweedeurs buffet met een uittrekblad 70-120
4221 notenhouten tafelklok met slagwerk en maanaanduiding (fineerschade) 40-80
4222 notenhouten gestoken armstoel met gevlochten riet en o.a. engeldecor in de kap 70-120
4223 Engels mahonie damesschrijftafel met vijf laden en groene leren bladen en op gebogen poten 70-120
4224 noten met wortelnoten Hollandse eendeurs porseleinkast met een drielaads onderkast op klauwpoten 200-300
4225 notenhouten Friese staartklok met maanaanduiding 70-120
4226 Engelse mahonie toilettafel met een facetgeslepen kantelspiegel op een vierlaads onderkast met een ingelegde bies 50-100
4227 notenhouten gestoffeerde schommelstoel "Amerikaanse rocker" 30-60
4228 notenhouten Chippendale stijl uitschuiftafel 82 x 135 -225 en zes bruinvelours gestoffeerde stoelen op klauwpoten 100-200
4229 notenhouten tafelklok met slagwerk en met maanaanduiding 40-80
4230 Engels mahonie plat bureau 153 x 82 met een rood leren blad en drie laden en op twee drieladenblokken 100-200
4231 eiken gestoffeerde Dagobert stoel 30-60
4232 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 100-200
4233 eiken bakbarometer met een kwikbuis en een koperen schaal 40-80
4234 notenhouten Frans Louis XVI stijl ledikant 80-130
4235 mahonie Biedermeier eendeurs (nacht)kastje 30-60
4236 noten met wortelnoten gestoken vierdeurs dressoir op klauwpoten 100-200
4237 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
4238 notenhouten Willem dames cilinderbureau (incomplete opstand) 50-100
4239 eiken gestoffeerde armstoel met getorste poten en gestoken armleuningen 40-80
4240 teakhouten Biedermeier eendeurs kast met een spiegeldeur 70-120