Catalogus van dinsdag 01 december           Kavels : 4001 - 6400
Kavel Omschrijving Taxatie
4001 antieke vergulde Franse legering pendule met een jongeman (beschadiging) 50-100
4002 groen gestoffeerde mahonie Biedermeier sofa met een ingelegde bies (fineerschade aan achterzijde) 200-300
4003 groen gestreepte velours gesstoffeerde Franse eiken getorste armstoel met een gestoken kuif en dierenkoppen 100-200
4004 mahonie Biedermeier tweedeurs poortkastje met een bovenlade hoogte 1.22 mtr. 100-200
4005 antieke eiken Friese staartklok met maan- en datumaanduiding 100-200
4006 18de eeuw eiken dekenkist met vier gestoken panelen 100-200
4007 zwart gekleurde gestoken en gestoffeerde Biedermeier voltaire stoel 40-80
4008 18de eeuw mahonie Louis XVI tweedeurs kabinet op een enkelgebogen drielaads onderkast hoogte 2.25 mtr. 400-600
4009 18de eeuw Engelse eiken staande tweegewicht klok met een bronzen wijzerplaat en gesigneerd Geo: Mill Ripon 200-300
4010 antiek eiken Louis XVI vierladenkast met zwarte pilaren 80-130
4011 antieke Franse kolompendule met getorste pilaren en met koper inlegwerk 100-200
4012 18de eeuw eiken tweedeurs poortkast met palissanderhout en met divers steekwerk met o.a. engelfiguren 300-500
4013 antieke driedelige zwart marmeren Frans pendulestel met slagwerk 100-200
4014 iepenhouten Willem III tafel op een dubbele tweepoot met een tussenspant 180 x 80 50-100
4015 set van vier Franse eiken getorste stoelen met gevlochten rier en met o.a. gestoken leeuwen 70-120
4016 18de eeuw eiken gestoken Louis XV vierdeurs porseleinkast met twee glasdeuren en een lade en o.a. een gestoken kuif 500-700
4017 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 59-100
4018 antieke eiken dekenkist met een bolle deksel en ijzeren beslag en met smeedijzeren handgrepen 100-200
4019 eiken gestoffeerde en getorste armstoel met o.a. gestoken leeuwenkoppen 70-120
4020 antieke eiken gestoken tweedeurs rankenkast met paneelldeuren 100-200
4021 eiken schoorsteenklok met slagwerk 30-60
4022 18de eeuw eiken hangoortafel met een lade en op getorste poten 200-300
4023 Engels eiken eendeurs zilverkastje met een glasdeur 40-80
4024 17de eeuw Hollandse eiken gestoken vierdeurs kast met ebbenhout inlegwerk en o.a. gestoken engelkopjes 500-700
4025 antieke eiken Friese staartklok 100-200
4026 eiken (haard)bankje op slofpoten met een tussenspant 100 x 48 50-100
4027 antieke eiken Friese staartklok met maan- en datumaanduiding 100-200
4028 19de eeuw Renaissance stijl palissanderhouten (schrijf)tafel met twee laden en op een eiken bolpoot onderstel en met ebbenhouten ingelegde biezen 100-200
4029 antieke Franse zwart marmeren pendule met slagwerk en met een kwikslinger achter een facetgeslepen ruitje 100-200
4030 mahonie Biedermeuer tweedeurs glaskast met een onderlade 70-120
4031 notenhouten Willem III (salon)tafel op vier poten met een tussenspant 40-80
4032 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een opengestiken kuif en met twee binnenladen 100-200
4033 driedelig Frans gekleurd marmeren pendulestel met slagwerk 50-100
4037 antieke eiken Friese staartklok met maan- en datumaanduiding 100-200
4039 antieke Engelse bronzen met koperen "wings" lantaarnklok met wekkermechaniek (geen gewichten) 700-900
4081 antieke Franse wit bisquit Empire stijl pendule met een man en vrouw en een enegelfiguur, diverse beschadigingen 100-200
4085 antieke Franse Rococo stijl bronzen kartelklok met o.a. een engelfiguur 700-900
4089 antieke mahonie Groningse staartklok met een dubbele kap en met maanaanduiding 250-400
4194 mahonie Victoriaanse wastafel met een lade en met een wit marmeren blad 50-100
4196 antieke Franse iepenhouten Louis Philippe tweedeurs kast met twee binnenladen 150-250
4197 notenhouten staande klok met een deels antieke kast en met een 18de eeuw eengewicht uurwerk 100-200
4198 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met een gebogen front 70-120
4200 Pander Hollandia, mahonie Art-nouveau tweedeurs linnenkast met een facetgeslepen glasdeur en met inlegwerk en met een bijpassende toilettafel met een facetgeslepen drieluik spiegelopstand 200-300
4201 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
4202 antieke verlaagde kersenhouten betaaltafel als salontafel met twee laden 101 x 111 50-100
4204 Franse eiken gestoken vierdeurs buffetkast met twee facetgeslepen glasdeuren 100-200
4205 achtkantige eiken met teakhouten Amsterdamse School wandklok met slagwerk 40-80
4206 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met een gebogen front 70-120
4208 eiken Mechels gestoken vierdeurs buffetkast met twee gekleurde glas-in-lood deuren 100-200
4209 Engelse notenhouten pubklok met slagwerk en met parelmoer inlegwerk 40-80
4210 eiken Jugendstil gestoken tweedeurs vertigokast met een bovenlade 150-250
4211 notenhouten étagère kastje 40-80
4212 gestoken notenhouten Franse vierdeurs buffetkast met twee glasdeuren 100-200
4213 gekleurd porseleinen Schwarzwald tweegewicht wandklokje 30-60
4214 Engels mahonie damessecretaire met een vierlaads onderkast en met een bruin leren blad 100-200
4215 kersenhouten Victoriaanse (baby)commode met een lade een opstaande rand 70-120
4216 wortelnoten Hollandse tweedeurs porseleinkast op een vierlaads gebogen onderkast met klauwpoten 250-400
4217 Franse Rococo stijl pendule met een kopetren engelfiguur en op een bijpassende console 200-300
4218 wortelnoten Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel 70-120
4219 eiken Mechels gestoken kapstok met gestoken leeuwenmaskers 40-80
4220 Duits Biedermeier notenhouten tweedeurs buffet met een uittrekblad 70-120
4221 notenhouten tafelklok met slagwerk en maanaanduiding (fineerschade) 40-80
4222 notenhouten gestoken armstoel met gevlochten riet en o.a. engeldecor in de kap 70-120
4223 Engels mahonie damesschrijftafel met vijf laden en groene leren bladen en op gebogen poten 70-120
4224 noten met wortelnoten Hollandse eendeurs porseleinkast met een drielaads onderkast op klauwpoten 200-300
4225 notenhouten Friese staartklok met maanaanduiding 70-120
4226 Engelse mahonie toilettafel met een facetgeslepen kantelspiegel op een vierlaads onderkast met een ingelegde bies 50-100
4227 notenhouten gestoffeerde schommelstoel "Amerikaanse rocker" 30-60
4228 notenhouten Chippendale stijl uitschuiftafel 82 x 135 -225 en zes bruinvelours gestoffeerde stoelen op klauwpoten 100-200
4229 notenhouten tafelklok met slagwerk en met maanaanduiding 40-80
4230 Engels mahonie plat bureau 153 x 82 met een rood leren blad en drie laden en op twee drieladenblokken 100-200
4231 eiken gestoffeerde Dagobert stoel 30-60
4233 eiken bakbarometer met een kwikbuis en een koperen schaal 40-80
4234 notenhouten Frans Louis XVI stijl ledikant 80-130
4235 mahonie Biedermeier eendeurs (nacht)kastje 30-60
4236 noten met wortelnoten gestoken vierdeurs dressoir op klauwpoten 100-200
4237 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
4238 notenhouten Willem dames cilinderbureau (incomplete opstand) 50-100
4239 eiken gestoffeerde armstoel met getorste poten en gestoken armleuningen 40-80
4240 teakhouten Biedermeier eendeurs kast met een spiegeldeur 70-120
4301 vijflichts bewerkte geelkoperen Franse kandelaar 30-60
4302 olielamp op een marmeren met geelkoperen voet en met een glazen reservoir 30-60
4303 hangolielamp met een gekleurd aardewerk reservoir met bloemdecor 30-60
4304 paar gekleurde Oostenrijkse porseleinen siervazen met decor van wadende koeien 50-100
4305 antieke roodkoperen helmkit 30-60
4306 kersenhouten eendeurs wandkastje (rookkastje) 30-60
4307 antiek mahonie drielaads miniatuurkastje (fineerschade) 40-80
4308 Delft blauw aardewerk schaal met drie handgreepjes en met bloemdecor 0-0
4309 lot met negen diverse tinnen koffie- en theepotten 50-100
4310 antiek mahonie theekistje op koperen pootjes 30-60
4311 Gouda Holland gekleurde plateel dekselvaas en twee vazen met bloemdecor 50-100
4312 eiken Willem III tweedeurs hangkastje (rookkastje) 40-80
4313 Victoriaanse geelkoperen staande olielamp 30-60
4314 Makkum, twee gekleurde aardewerk theebussen 0-0
4315 mahonie Biedermeier tabakspot 0-0
4316 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk fruittest op een onderschotel met bloemdecor 30-60
4317 antieke tinnen beschilderde kraankan en een ovaal blikken koektrommel 40-80
4318 paar vergulde Franse bewerkte vierlichts kandelaars 50-100
4319 Imari gekleurde aardewerk dekselvaas en een paar bijpassende vazen 30-60
4320 18de eeuw Baardmankruik (herstelling) 150-250
4321 Imari gekleurd porseleinen trekpotje 50-100
4322 twalflichts bronzen bolkroon 40-80
4323 notenhouten Biedermeier tweedeurs hangkastje 0-0
4324 19de eeuw bruin aardewerk voorraadkruik 40-80
4325 ovaal zwart geschulpt dienblad met inlegwerk en twee ovale dienbladen met geelkoperen banden 40-80
4326 lot mety divers houtsnijwerk w.o. slijpplank met kerfsnede 40-80
4327 albast sculptuur van een kleuter op een rots, beschadigde voet (los onderdeel) 250-400
4328 antieke Japanse geschulpte porseleinen schotel met landschapsdecor 47 cm. 100-200
4329 twee differente 19de eeuw Imari gekleurde porseleinen schotels met een een gegolfde rand 30 cm. 50-100
4330 paar Satsuma gekleurde aardewerk v=siervazen 40 cm. 100-200
4331 lot met o.a. diverse gekleurd Chinees porselein 100-200
4332 vijf diverse antieke Famille verte porseleinen schotels (randschilfers) 100-200
4333 paar achtkantige Chinees blauw porseleinen schotels 40-80
4334 antiek Chinees blauw porseleinen trekpotje met bloemdecor 100-200
4335 antiek Chinees blauw porseleinen trekpotje met bloemdecor (herstelling) 50-100
4337 mahonie bestekbak met drie deksels 0-0
4338 Chinees blauwe porseleinen bolvormige vaas met decor van iverse manfiguren 26 cm. 40-80
4339 Indisch gegraveerd bronzen sirihstel 30-60
4341 lot met diverse Chinees blauw porseleinen kop en schotels 50-100
4342 19de eeuw gekleurde Chinees porseleinen siervaas met o.a bloempot decor 100-200
4343 bewerkte geelkoperen met stoffen Art-nouveay hanglamp met vijf (twee om drie) melkglazen kapjes 200-300
4344 driedelig antiek Delft blauw aardewerk kaststel (incompleet en met diverse beschadiging) 70-120
4345 Tichelaar Makkum, blauw aardewerk schotel met bloemdecor 39cm. 49-80
4346 Tichelaar Makkum, gekleurde en een blauwe (barst) Makkum aardewerk schotel 35 cm. 40-80
4348 lot met divers Chinees blauw porselein 100-200
4361 vier (drie en één) Chinees blauw gekleurde porseleinen borden 22 cm 80-139
4362 driedelig Delft blauw aardewerk kaststel met o.a. Ho;;ands landschapsdecor 40-80
4363 blauw gekleurde Japans porseleinen schotel met o.a. landschapsdecor 31 cm. 40-80
4365 set van zeven Chinees blauw porseleinen schotels 18.5 cm 40-80
4367 Chinees blauw porseleinen schaal en een schoteltje met o.a. vogeldecor 30-60
4369 Imari gekleurde porseleinen schotel met o.a. pauwendecor en een Imari gekleurde schaal 30-60
4371 driedelig Delft blauw aardewerk kaststel met bloemdecor 40-80
4390 Gelria Arnhem gekleurs plateel wandbord 27 cm. 0-0
4396 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk wandschotel met bloem- en vogeldecor 35.5 cm. 40-80
4560 set van vier ingelijste blauwe tegels 20 x 20 50-100
4561 gekleurd Saksisch porseleinen beeldengroep met een vrouw en een putti bij een pilaar 80-130
4562 gekleurd Saksisch porseleinen beeld van een engelfiguur met een eivormige bloemenvaas 70-120
4563 loy met o.a. divers gekleurd Makkum aardewerk 30-60
4564 Tichelaar Makkum, paar en éénn blauw aardewerk sierbord met Hollandse landschappen 40-80
4592 twee glazen boerenjongenspotten en een kristallen schaal 30-60
4593 Max Verboeket, moderne kristallen asbak 0-0
4594 smalle groene glazen vaas met emaille beschilderd bloemdecor 30-60
4595 Val St. Lambert, moderne kristallen asbak 0-0
4596 Jenaer Design, modern glazen met blauw porseleinen vierpersoons theeservies 30-60
4597 groene glazen fles met een smalle hals en een (beschadigde) stop 0-0
4598 gekleurde glazen orka 0-0
4599 lot met diverse kristal en een beschadigd Imari porseleinen schotel (hele plank) 40-80
4600 paar opaline vazen met bloemdecor 30-60
4601 Luigi Tagliarini l'Ateniese, olieverf op een triplex paneel met een heuvellandschap en een beek met een brug in een lijst met opgelegd bloemdecor (incl. boekwerkje) 150-250
4602 olieverf op doek met eem Hollands winterlandschap en ijspret, l.o. gesigneerd 70-120
4603 Bernard van de Hoog, olieverf op een paneel met een stadsgezicht en een kerk in een achtkantige goudkleurige lijst 100-200
4604 Tillyt Moes, olieverfschilderijtje op doek met een boeket bloemen in een vaas 30-60
4605 Jose V. Espuig "Benarroch", olieverf op een paneel met een stilleven met fruit en een boeket bloemen in een vaas 100-200
4606 Schumacher, olieverf op een paneel met een stalinterieur en o.a. mannen en paarden 100-200
4607 Tilly Moes, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 50-100
4608 E.W.T. Kapmp, olieverf op een triplex paneel met een vrouw en hond 30-60
4609 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met een binnenplaats en een zittende rokende man en een staande man 100-200
4610 J. v. Hattem, olieverf op doek met een polderlandschap met molens en koeien 100-200
4611 olieverf op een antiek eiken paneel met een landschap met rotsen en met diverse figuren aan een meer 70-120
4612 H.A. Jaarsma 1960 (Haaike Abraham), olieverf op board met een zeilschip op zee 70-120
4613 J. Renard, paar olieverf op doek met een havengezicht met huizen en vissersboten 150-260
4614 olieverf op doek met een kade met een kraan en een zeeschip, r.o. gesigneerd 50-100
4615 olieverf op doek met een bloem in een vaas, l.o. gesigneerd 30-60
4616 Leon S., olieverf op een paneel met een St. Berhard hond en drie pups 30-60
4617 olieverf op een triplex paneel met een Zuideuropees straatje en huizen, r.o. gesigneerd 40-80
4618 monogram A.M., olieverf op een paneel met een koe in de wei 250-400
4619 J.P. van Wisselingh (Johannes Pieter), olieverf op een eiken paneel (verfschade) met een landschap in Gelderland 200-300
4620 Julien, olieverf op een paneel net een strandgezicht en twee spelende kinderen 40-80
4621 C.L. Dake (Carel Lodewijk), olieverf met een Indisch landschap met rijstvelden en een vulkaan 250-400
4622 P.G. Vertin (Petrus Gerardus) olieverf op een mahonie paneel (zonder lijst 38 x 46) met een straatje met huizen en diverse personen 400-60
4623 J.H. Koekkoek 1811 (Johannes Hermanus), olieverf op een eiken paneel (zonder lijst 38 x 28) met een havenhoofd en diverse personen en een o.a. een tweemaster zeilschik 700-900
4624 Julien, olieverf op een paneel met een stadsgezicht en diverse figuren 30-60
4636 19de eeuw olieverf op een mahonie paneel met een interieur met een Franse officier en met een vrouw en een kind 300-500
4637 Th. Koch, aquarel met een rivierlandschap en zeilschepen bij een dorp 30-60
4638 gouache met een liggend vrouwelijk naakt, atelierstempel Johan Dijkstra 40-80
4639 Jan Knikker, olieverf op doek met een boerderrij en erf met een boerin zittend op een tuinbank 150-250
4640 olieverf op doek met een stadsgezicht met een terras en een brug 30-60
4681 olieverf op een triplex paneel met een heidelandschap, gesigneerd v/ Dam 0-0
4682 olieverf met een boerderij, r.o. gesigneerd 0-0
4683 H. v.d. Ende, olieverf op doek met een landschap en een boerin op een akker 30-60
4684 H. Gunneman, aquarel met een huis en vissersvrouwen 30-60
4685 Olof (Baltus) 2017, acrylverf op doek (zonder lijst) "Kroonprins" 50-100
4686 Winder '99 (Eric), olieverf op doek (zonder lijst) met welanden bij Bergen 100-200
4687 J. de Graaf, acrylverf achter glas met een molen in een weiland 0-0
4688 olieverf op een paneel met o.a. zeilschepen bij een havenmond, r.o. gesigneerd 70-120
4689 bloemenvaas met een boeket bloemen in een goudkleurige schilderijlijst 118 x 148 100-200
4690 rolcontainer met o.a. diverse schilderijen 50-100
4691 acht schilderijen ( rwee en zes zonder lijsten) met man- en vrouwfiguren 50-100
4692 olieverf op doek (diverse beschadiging) met een bergmeer in een zwarte lijst 30-60
4718 Fabian 2014, acrylverf op doek "Chill Out" met een gitarist 100 x 150 100-200
4719 Fabian, twee acrylverf op doek met gitaristen80 100-200
4720 Fabian, airbrush achter glas met twee mannenhoofden 40-80
4765 14 karaat gouden heren(pink)ring met een hematiet(21 gr.) 400-600
4799 doos met Oosterse tapijtjes 40-80
4801 An Markus, kleurendruk 2/25 met drie vrouwen bij het raam (potlood gesigneerd) 40-80
4802 An Markus, paar kleurendrukken met geblinddoekte vrouwfiguren (Maagd en Steenbok) r.o. potlood gesigneerd 70-120
4803 Aart van Dobbebburgh '80, litho met een boeket bloemen (potlood gesigneerd) 40-80
4804 Aart van Dobbenburgh '88, litho met een boslandschap en een vogel (potlood gesigneerd) 40-80
4805 Aart van Dobbenburgh '86, litho met een groep duinplanten (potlood gesigneerd) glas beschadigd 30-60
4806 Aart van Dobbenburgh '82, litho met een vogel op een tak (potlood gesigneerd) 40-80
4807 Guilini C, "Rik Axe", twee litho's met stadsgezichten Brugge (potlood gesigneerd) 30-60
4808 Martin van Waning, ets met de ingang van een kathedraal 0-0
4809 Marcel Schellekens '97, kleurenets 15/65 met een vissenkom 70-120
4810 antieke ingekleurde gravure "De Stadt Middelburg" 80-130
4811 paar antieke gravures met portetten van W. Shakespear en Geoffry Chaucer 30-60
4812 Willem Witsen, ets no. 50 met een grachtengezicht Amsterdam (Valkenburg) 50-109
4813 antieke gravure in een mahonie lijst "De Beroemde Onderneming op de Rivieren van London en Rochester" 50-100
4814 18de eeuw ingekleurde kopergravure met een kaar "The Westriding of Korke Shire" 50-100
4815 Hetty Brink '77, kleurenets 7/20 "Relaxen in het Park" met drie personen op een bankje 30-60
4816 Rob Scholte 2004, zeefdruk "Vrede van Munster" met een Romeinse strijdwagen 80-130
4817 L. Schäfer, paar moderne kleurenplaten met dierfiguren. gesigneerd en genummerd 40-80
4818 Marius Bauer, ets 67.5 x 52 met de Borobudur op Java r.o. potlood gesigneerd 300-500
4819 paar gravures met boslandschappen o.a. naar Schelfhout 0-0
4820 Kanbier '04, zeefdruk met een zittend vrouwekijk naakt 40-80
4836 kleurendruk met een portret van een vrouw in een goudkleurige lijst 40-80
4837 set van vier Japanse kleurenplaten met vrouwfiguren en vogeldecor 0-0
4838 lithosteen van een Duitse landkaart 30-60
4839 kleurendruk met een stadskaart van Hoorn 30-600
4840 kleurendruk met een man en vrouwfiguur, r.o. gesigneerd 30-60
4845 lot met o.a. diverse zilveren vorkjes en lepels (433 gr.) 100-200
4895 oosters tapijt (met zijde) 63 x 95 50-100
4896 oosters tapijt,m Kirman 315 x 200 70-120
4897 oosters tapijt, Bochara 250 x 142 40-80
4898 doos met Oosterse kussens 40-80
4900 oosters tapijt, Herez 310 x 208 200-300
4901 oosters tapijt, Hamadan 153 x 104 30-60
4902 oosters tapijt, Kashan 128 x 89 50-100
4903 oosters tapijt, Kashan 118 x 76 50-100
4904 oosters tapijt, Chinees 290 x 208 100-200
4905 oosters tapijt, Beloutch 207 x 135 40-80
4906 oosters tapijt, 120 x 80 50-100
4907 oosters tapijt, 127 x 98 40-80
4908 oosters tapijt, Bidjar 360 x 250 300-400
4909 oosters tapijt, Beloutch 184 x 110 40-80
4910 oosters tapijt, 400 x 280 200-300
4911 oosters tapijt met blokmotieven, 220 x 330 100-200
4912 oosters tapijt, Bidjar 316 x 204 200-300
4913 oosters tapijt, Kaskay 217 x 148 40-80
4914 oosters tapijt, 270 x 187 50-100
4915 oosters tapijt, 202 x 295 100-200
4916 oosters tapijt, Kirman 210 x 310 100-200
4917 oosters tapijt, 185 x 245 150-250
4918 oosters tapijt, Bidjar 288 x 210 200-300
4919 oosters tapijt, Bochara 280 x 210 (kleurverschil) 50-100
4920 oosters tapijt, Herez (sleets) 230 x 320 100-200
5001 doos divers met o.a. glas en tin 30-60
5002 krat met een oesterserviesje en een rechaud 0-0
5003 doos divers met o.a. divers koper en tin 30-60
5004 doos en een koffer met l.p.'s en een koffer met singles (klassiek) 30-60
5005 doosa divers 0-0
5006 drie dozen divers met o.a. koper en tin 30-60
5007 doos divers met o.a. een inheemse hoofdsteun en een betonnen uil 30-60
5008 twee dozen met een meerdelig servies met bloemdecor 40-80
5009 doos met o.a. twee plafonnières 30-60
5010 doos divers met o.a. aardewerk en tin 30-60
5011 doos met o.a. Oosters houtsnijwerk en olielampen 30-60
5012 doos met o.a. tapijtjes en grafiek 30-60
5013 twee dozen met o.a. tin, hout en aardewerk 30-60
5014 doos met divers glaswerk 0-0
5015 doos o.a. divers koperwerk, een grote kandelaar en een schemerlamp 30-60
5016 twee dozen met o.a. divers glas- en aardewerk 30-60
5017 doos met o.a. diverse c.d.'s 0-0
5018 drie dozen divers met o.a. glas en aardewerk 40-80
5019 drie dozen divers met o.a. glas en aardewerk 40-80
5020 vier dozen divers met o.a. glas en aardewerk 50-100
5021 doos met o.a. divers glaswerk 30-60
5022 doos divers met o.a. blauw geklerurd aardewerk w.o. Rijnblauw 40-80
5023 doos met o.a. diverse (olie)lampen 40-80
5024 doos divers met o.a. hout, servies en tegeltjes 30-60
5081 viool met een strijkstok (in beschadigde koffer) 30-60
5082 ronde eiken Art-nouveau groen gestoffeerde pianokruk 30-60
5083 ronde eiken pianokruk met een beschadigd rieten zitting 0-0
5084 viool met een strijkstok in een houten beschermkoffer 40-80
5085 houten gestoken engelfiguur met een gitaar 0-0
5086 groen gestoffeerde ronde eiken Biedermeier pianokruk 30-60
5095 leer gestoffeerd notenhouten pianobankje 30-60
5096 grenen bordenkast met getorste pilaren en op een tweedeurs onderkast met vier lade, hoogte 2.45 mtr. 150-250
5097 bewerkte witte lampeschaal 30-60
5098 ovaal reliëf met een vrouw- en engelfiguur in een goudkleurige met zwarte schilderijlijst 40-80
5099 reliëf met engelfiguren in een bewerkte goudkleurige schilderijlijst 40-80
5100 notenhouten armstoel met rode bloemstoffering en met een bijpassende voetenkruk 30-60
5101 langwerpig Oosters zwart lacqué salontafel met bloem- en vogeldecor en met een lade 30-60
5102 zwarte kunststof sculptuur van een vrouwfiguur (tafelpoot) 30-60
5103 Engelse mahonie "balloon back" stoel met een gestoffeerde zitting 0-0
5104 bronzen sculptuur van een ballerina op een zwart marmeren voet 40-80
5105 zwarte Biedermeier étagère muziekstandaard 30-60
5106 bronzen sculptuur van een vrouwelijk naakt in een fauteuil en op een ronde marmeren voet 100-200
5107 Royal Albert decor Old Country Rose, meerdelig servies 70-120
5108 Kaiser W.Germany, wit (ongeglazuurd) porseleinen wandschotel met reliëfdecor van een Middeleeuwse man en vrouw op een paard 30-60
5109 olielamp op een beschilderde opaline voet 30-60
5110 Chinese opengestoken plantentafel met een marmeren blad 30-60
5111 schemerlamp op een gekleurde Chinees porseleinen voet 30-0
5112 djattihouten Chinese salontafel 50 x 120 40-80
5113 ovaal diemblad en een ronde schaal met een Art-deco gekleurd blad en een nikkelen rand 50-100
5114 antiek goudkleurig Louis XV salonameublement met een bankje en twee fauteuils (beschdigd riet en kuifje) 50-100
5115 rond noten bijzettafeltje op een driepoot 0-0
5116 ovale geschulpte verlaagde Biedermeier salontafel met twee laden en op een driepoot (fineerschade) 30-60
5117 bruin stenen sculptuur van een vrouwfiguur op een kei, gesigneerd 40-80
5118 verlaagde ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekop salontafel 30-60
5119 houten met aardewerk keukenpottenrek (herstelling) 40-80
5120 houten zestienlaads (archief)kastje 40-80
5121 driedelig plexiglazen pendulestel met een paar kandelaars (batterij uurwerk) 0-0
5122 Wedgwood, zevendelig zwart aardewerk theestel "weduwnserviesje" 40-80
5123 Goebel, lot met diverse "Hummel" beeldjes, norden en schaaltjes 60-100
5124 grenen vijfdeurs buffetkast met twee laden en drie o.a. facetgeslepen glasdeuren 70-120
5125 opengestoken notenhouten barometer met een thermometer (incompleet) 30-60
5126 velours gestoffeerde notenhouten Biedermeier stijl dames- of breistoel 30-60
5127 lot met diverse porseleinen beeldjes 40-80
5128 oosterse teakhouten kamferkist met gegraveerd koperen en bronzen beslag 100-200
5129 tweegewicht Fries stoelklokje 30-60
5130 noten met wortelnoten boekenmolen 50-100
5131 spiegel in een bewerkte goudkleurige schilderijlijst 80 x 53 0-0
5132 wit gelakte Louis XV stijl damesstoel en voetenbank met geborduurde stoffering 40-80
5133 ovaal gekleurd porseleinen Droste dienblad met een chocoladepot en vier kop en schotels 100-200
5134 notenhouten tafel op een dubbele driepoot met een tussenspant en met decor van een Franse lelie 110 x 240 100-200
5135 notenhouten velours gestoffeerde (bureau)stoel 0-0
5136 grenen vijfdeurs buffetkast met drie glasdeuren 50-100
5137 eiken tafelklokje met slagwerk en met maanaanduiding 30-60
5138 notenhouten gestoffeerde Louis XV stijl damesstoel met geborduurde stoffering 30-60
5139 Oosters djattihouten eendeurs wandvitrine met o.a. diverse Hummel beeldjes 80-130
5140 paar ronde oosterse djattihouten hockers met mameren bladen 50-100
5141 gekleurde Tiffany stijl lampeschaal 30-60
5142 houten atelier schildersezel 40-80
5143 rond notenhouten wijntafeltje op een driepoot 0-0
5144 notenhouten getorste staande kapstok op een driepoot 40-80
5145 ovale spiegel in een bewerkte goudkleurige lijst 30-60
5146 Oosterse teakhouten kamferkist met inlegwerk van o.a. bloem- en vogeldecor 40-80
5147 paar Staffordshire gekleurde aardewerk hondjes 30-60
5148 donker grenen Biedermeier secretaire met een tweedeurs onderkast en een tweedeurs boekenkastopstand met glasdeuren 50-100
5149 gekleurde Tiffany stijl tafellamo op een metalen voet 50-100
5150 Chinese gestoken teakhouten kamferkist met diverse manfiguren 50-100
5151 notenhouten Fries staartklokje met maanaanduiding 30-60
5152 bruin leren Chesterfield stijl bankstel met een tweezits en een driezits 100-200
5153 gekleurde Tiffany stijl wandlamp 30-60
5154 donker grenen Biedermeier tweedeurs commode met een lade 40-80
5155 wit gelakte salontafel met een gestoken rand en op vier klauwpoten 63 x 109 30-60
5156 wit gelakte Louis XV stijl damesstoel met geborduurde stoffering 30-60
5157 gekleurde Tiffany stijl tafellamp op een metalen voet 50-100
5158 paar Engelse bruin leer met notenhouten oorfauteuils 100-200
5159 gekleurde Tiffany stijl plafonnière 40-80
5160 donker grenen bordenkast met een eendeurs onderkast en met zeven laden 50-100
5161 jaarklok onder een glazen stolp 30-60
5162 spiegel on een mahonie Biedermeier lijst 30-60
5163 Limoges, verzameling dirs o.a. rood en blauw gekleurd porselein (inhoud kast) 70-120
5164 achtdeurs notenhouten Barok stijl porseleinkast met vier o.a. halfronde glasdeuren 100-200
5166 grenen vijflaads wascommode met een wit marmeren blad 50-100
5167 gewolkte glazen lampeschaal 0-0
5168 leer gestoffeerde notenhouten Louis XVI stijl damesstoel 50-100
5169 twee porseleinen theepotten met blauw zwiebelmuster decor 40-80
5170 ronde Drentse klaptafel 1.15 mtr. op een driepoot en vier boeren stoeltjes met een biezen zitting 40-80
5171 ingelijste gobelin met een romantisch exterieur met man- en vrouwfiguren 30-60
5172 ronde notenhouten Barok stijl tafel 1.20 mtr. op een gestoken vierpoot en met vier stoelen 80-130
5173 Barok stijl spiegel in een opengestoken houten lijst met een kuif 85 x 115 40-80
5174 zeskantige Oosterse bijzettafel met divers o.a. parelmoer inlegwerk 30-60
5176 bruin leer gestoffeerd notenhouten Barok stijl bankstel met een driezits en twee fauteuils 200-300
5177 set van drie Chinees Famille rose gekleurde porseleinen vazen 40-80
5178 ronde notenhouten Barok stijl salontafel op een vierpoot 30-60
5179 olielamp met een glazen reservoir en op een metalen Jugendstil bewerkte voet 30-60
5180 donkergrenen (wand)tafel met twee smeedijzeren beugels en met een notenhouten blad 69 x 219 50-100
5182 bruin leer gestoffeerde notenhouten Barok stijl fauteuil en een een voetenbank 50-100
5183 bruin leren fauteuil met een losse kussen 50-100
5185 twee gewokte lampeschalen 0-0
5186 noten met wortelnoten Engelse tweelaads commode 40-60
5195 lot met diverse gekleurde aardewerk kommen w.o. P. Regout 40-80
5196 lot met o.a. divers Lange Lijs en zwiebelmuster servies 40-80
5197 vierdelig lampetstel met bloemdecor, beschadigde schaal 0-0
5199 oosters schaaktafeltje met olifantspoten 30-60
5200 donker gekleurde eiken met grenen boeren secretaire met een drielaads onderkast en een opstand met twee glasdeuren 80-130
5204 grenen geschilderde tweedeurs kast met paneeldeuren 40-80
5356 globe met verlichting op een ronde houten voet 30-60
5361 album met oude ansichtkaarten met Hollandse molengezichten 70-120
5362 album met oude fantasie ansichtkaarten 40-80
5363 houten gestoken hobbelpaard 40-80
5364 leren paardenzadel 30-60
5365 kinderstoel in de vorm van een zebra 40-80
5367 gekleurde houten Piccolo met een verwijsbord "Antiques" 50-100
5368 twee oude bobsleeën 30-60
5369 mechanische speelgoed locomoties met wagons en rails (in kist) 40-80
5370 windbuks met parelmorer inlegwerk 30-60
5371 blikken globe 30-60
5372 paar gekleurde houten kinderstoelen, Micky Mouse en een poes 30-60
5373 paar gekleurde metalen hanen 50-100
5374 houten met metalen toverlantaarn 100-200
5519 tableau met elf zilveren "De Penningen der Elf Provinciën" in een bewaardoos 50-100
5520 gouden Kruger Rand 1982 (Fyngoud 1 oz Fine Gold) 1200-1500
5521 lot met vijf defecte o.a. zilveren zakhorloges en een horlogeketting 30-60
5522 lot met diverse polshorloges 30-60
5561 Hollands zilveren miniatuur vogelkooi met een vogeltje 40-80
5601 vierdelig Regecy stijl Duits zilveren koffie- en theestel op een ovaal zilveren dienbla (plm. 3100 gr.) 1200-1500
5602 tweedelig Hollands zilveren gembercouvert met gegraveerd bloemdecor (1873) 30-60
5603 gegraveerd Hollands zilveren vlaschep (1875) 40-80
5604 paar gegraveerde Hollands zilveren vleesvorkjes (1856) 0-0
5605 Hollands glad, Hollands zilveren groenteschep (1854) 40-80
5606 rondfilet, Hollands zilveren vleesdienvork (1891) 40-80
5607 rondfilet. paar Hollands zilveren jusscheppen (1881) 40-80
5608 Hollands glad, vijf Hollands zilveren tafellepels en zes vorken (1871) 673 gr. 150-250
5609 Hollands glad, zes Hollands zilveren tafelvorken en acht lepels (1861) 715 gr. 200-300
5610 Haags lofje, zespersoon Hollands zilveren dessertcouvert (1913) 460 gr. 100-200
5611 rondfilet, zespersoons Hollands zilveren tafelcouvert (1865) 644 gr. 150-250
5612 Hollands glad, vier Hollands zilveren tafellepels en vorken (differente jaarletters) 150-250
5613 Haags lofje, zes Hollands zilveren dessertlepels en vorken (differente jaarletters) 458 gr. 100-200
5614 tweedelig Biedermeier gegraveerd Hollands zilveren slacouvert (1860) 50-100
5615 Hollands zilveren ijsschep met een ajour Biedermeier heft (1863) 40-80
5616 Biedermeier gegraveerde Hollands zilveren siervork (1875) 40-80
5617 ajour Hollands Biedermeier zilveren sierschep met o.a. bloemdecor (1865) 40-80
5618 Hollands zilveren pasteischep met een parefiletrand (1889) 40-80
5619 ajour Hollands zilveren Biedermeter gegraveerde sierschep (1863) 30-60
5620 Biedermeier gegraveerd tweedelig Hollands zilveren confiture couvert (1851) 40-80
5621 18de eeuw gegraveerde Frans zilveren visschep met een ebbenhouten heft (1780-1791) 100-200
5622 rondfilet, Hollands zilveren groenteschep (1901) 40-80
5623 gegraveerde Hollands zilveren jusschep (1866) 0-0
5624 Hollands glad, set van twaalf Hollands zilveren gebaksvorken (248 gr.) 50-100
5625 set van zes Hollands zilveren longdrinklepels met een gedeeltelijk getorste steel9134 GR.) 40-80
5626 klerenborstel met een Hollands zilveren kap met reliëfdecor van een herbergexterieur (1919) 30-60
5627 rond ajour Hollands zilveren bonbonsschaaltje met bloemdecor (1913) 30-60
5628 étui met een set van twaalf Hollands zilveren gebaksvorken met bloemdecor 40-80
5629 zeven diverse glazen op zilveren voetjes 30-60
5630 twee Biedermeier leren sigarenkokers met een zilveren montuur 30-60
5631 blauw gekleurde porseleinen schaal (beschadiging aan rand) met een landschapsdecor en met een Biedermeier gegraveerde Hollands zilveren beugel 30-60
5632 Chinees blauw porseleinen schaaltje met een Biedermeier gegraveerd Hollands zilveren beugel (1884) 40-80
5633 ruitenwaaier kristallen koekschaal met een Hollands zilveren draagbeugel met een parelfiletrand (randbeschadiging) 30-60
5637 twee zilveren servetbanden en twee vingerdoekringen 0-0
5638 Djokja zilveren suikerschep met wajangdecor en met elf bijpassende theelepels 30-60
5639 paar gegraveerde Hollands zilveren zuurvorkjes (1917) 0-0
5640 Biedermeier stijl gegraveerde suikerschep en twaalf moccalepeltjes met een getorste steel 40-80
5641 Hollands zilveren ajour sierschep met reliëfdecor herberginterieur en met een molentje (1922) 40-80
5642 Hollands zilveren jusschep met een parefiletrand (1919) 0-0
5643 ajour Hollands zilveren roomlepel en een suikerschepje met een carnolijnen heft 30-60
5644 gegraveerde Hollands zilveren suikerstrooilepel ( 30-60
5645 gegraveerde Hollands zilveren suikerstrooilepel (1861) 30-60
5646 ajour Hollands zilveren gebakschep met Art-nouveau decor (1919) 40-80
5647 antieke geraveerde Hollands zilveren tabaksdoos vermaakt tot een lepeldoos op klauwpootjes 70-120
5648 ajour Hollands zilveren bonbonsmandje met een parelfiletrand en strikvormige handgreepjes 40-80
5649 étui met een zespersoons fruitcouvert met zilveren heften en een parelfiletrand 30-60
5650 set van twaalf Hollands zilveren koffielepels (1919) 40-80
5651 ebbenhouten met ivoren officiersstafje met een zilveren montuurtje 40-80
5652 rond filigrain zilveren zoutvaatje met een draagbeugel en met een blauw glazen binnenbakje 40-80
5653 kristallen theebus met een Hollands zilveren montuur met een parelfiletrand 30-60
5654 lot met twee zilveren servetbanden, armband met een agaat en een 800/1000 gebortebekertje 30-60
5655 achtkantige gegraveerde 2de gehalte zilveren pillendoos 40-80
5656 gladde Hollands zilveren peperstrooier 0-0
5657 beender briefopener met een zilveren olifantskop als handgreep 30-60
5658 gegraveerde Hollands zilveren petit-four schep met bloemdecor 30-60
5659 gegraveerd 2de gehalte Duits zilveren zwavelstokdoosje 30-60
5660 800/1000 Duits zilveren boer en een boerin als peper- en zoutstrooier 30-60
5661 gegraveerde Hollands zilveren taartschep met bloemdecor (1920) 30-60
5662 800/1000 zilveren caketang 0-0
5663 gegraveerd Hollands zilveren gembervork en lepel (differente jaarletters) 30-60
5664 paar 2de gehalte zilveren compotescheppen met een bewerkte steel 40-80
5665 Djokja bewerkte zilveren bonbonsmand met een draagbeugel en twee schaaltjes 70-120
5666 tweedelig Hollands zilveren gembercouvert met een bewerkte steel 30-60
5667 Haags lofje, Hollands zilveren jusschep ((1930) 30-60
5668 Hollands glad, Hollands zilveren vlaschep (1919) 40-80
5669 drie diverse zilveren servetbanden en vijf vingerdoekringen 30-60
5670 Haags lofje, zespersoons Hollands zilveren dessertcouvert (diverse jaarletters) 490 gr. 150-250
5671 tweedelig Art-deco Hollands zilveren tafelcouvert (1924) 30-60
5672 Hollands glad, negen Hollands zilveren tafellepels en acht vorken (985 gr.) 250-400
5673 Haags lofje, set van zes Hollands zilveren ijslepels (1942) 70-120
5674 set van zeven Hollands zilveren longdrinklepels 40-80
5675 Birmingham, paar Engels sterling zilveren pilaarkandelaars op een vierkante voet 50-100
5676 2e gehalte zilveren suikerstrooibus (Portugal) 40-80
5677 Hollands glad, Hollands zilveren rijstschep (19280 40-80
5678 ovaal ajour Hollands zilveren bonbonsmandje met een parelfiletrand (1924) 40-80
5679 ovaal ajour Hollands zilveren bonbonsmandje met een parelfiletrand (1924) 40-80
5680 paar ronde gladde 2e gehalte zilveren peper- en zoutstrooier 40-80
5761 gouden "bootjes" collier bezet met granaten (twee losse schakels) 200-300
5763 14 karaat gouden Figaro schakelcollier (46.7 gr.) 800-1100
5767 14 karaat gouden ring met een jade steen 50-100
5770 drierij bloedkoralen armband met een 18 karaat gouden sluiting 100-200
5771 gouden ring en twee paar gouden oorbellen bezet met een bloedkoraal 40-80
5773 drierij granaten armband met een 14 karaat gouden sluiting 100-200
5774 14 karaat gouden ring bezet met een ovale granaat 0-100
5775 paar gouden oorknoppen met een granaatje en een paar oorbellen met een trosje granaatjes 40-80
5841 lot met vijf divers o.a. Birmingham zilveren borstel en mosterdpotje 30-60
5842 lot met een Hollands zilveren theezeef, suikerschep en drie sierlepeltjes 30-60
5843 lot met drie differente suikerschepjes en twee (vlees)vorkjes 30-60
5844 Haags lofje, drie Hollands zilveren tafelcouverts en een dessertcouvert (371 gr.) 80-130
5846 lot met o.a. visvoorsnijbestek. taartschep en een broodvork met zilveren heften 40-80
5847 set van twaalf gegraveerde Hollands zilveren moccalepeltjes 0-0
5848 lot met divers Hollands zilveren (strooi)lepeltjes (boter)mesjes en (vlees)vorkjes (335 gr.) 80-130
5849 lot met twee zilveren servetbanden, drie vingerdoekringen en een sierkurk 0-0
5850 Hollands glad, twee zilveren tafelcouverts, twee dessertcouverts en een dessertlepel 417 gr. (differente jaarletters) 100-200
5860 lot met diverse bijouterieën w.o. twee armbandhorloges 0-0
5879 lot met een plate gebakschep en acht dessertmessem 0-0
5880 doos met o.a. divers plate 0-0
5921 witte houten schouw met een "gel" haard 30-60
5922 zware hutkoffer met koperen beslag en handgrepen 50-100
5923 zestien flessen diverse oude wijnen w.o. 1945 40-80
5924 Mettropolis fietsmet een bagagerek en versnelling 50-100
5925 houten kano, plm. 4,80 mtr. 100-200
5926 chroom met gekleurd emaille kolenkikker 30-60
5927 "antieke" hardhouten koelkast met drie spiegeldeuren 100-200
5928 Giant Metro, herensportfiets met vijf versnellingen en handremmen 40-80
5929 vierkante notenhouten statafel 50 x 50 40-80
5930 papierrolhouder 0-0
5931 twee opengewerkte gietijzeren deurroosters 50-100
5932 Indesit, grijze tweedeurs koel- vriescombinatie 40-80
5933 landmeterkijker (theodoliet) in een groene metalen koffer 30-60
5934 oude hutkoffer met houten banden 30-60
5935 Art-nouveau stijl smeedijzeren deurrooster 81 x 27 30-60
5937 30'er jaren nikkelen rookstandaard 0-0
5938 Philips, 50'er jaren radiootje eb eeb koffergrammofoon 30-60
5939 tweedelig houten sculptuur 40-80
5941 twee 30'er jaren bureaulampen 0-0
5942 houten dressbuy 0-0
6051 30. er jaren Philips (reclame)gloeilamp 30-60
6053 rechthoekig 60'er jaren palissanderhouten bijzettafel 30-60
6054 mahonie 50'er jaren salontafel 108 x 49 30-60
6055 30'er jaren matglazen plafonnière met een metalen montuur 40-80
6057 60'er jaren metalen theewagen met twee losse dienbladen 30-60
6058 set van acht witte gevlochten rieten stoelen op een chroom buisframe onderstel 100-200
6059 ovale vitage spiegel met verlichting en met kunststof bloemrozetten 40-80
6061 ontwerp Mathieu Matgot, ronde koperen 60'er jaren (gang)spiegel met verlichting 40-80
6062 drie diverse chroom vloerlampen 0-0
6063 60'er jaren houten bubusvormige tafellamp 30-60
6064 modern zwart leren bankstel in een chroom buizenframe, 2 1/2 zits en twee fauteuils (lichte schade) 50-100
6066 paars gestoffeerde buisframe armstoel met houten armleggers 40-80
6067 wit geschilderd metalen 60'er jaren wanfkapstok 30-60
6068 dertiger jaren chroom met eiken open boekenkast 251 z 173 en een incomplete bijpassende boekenkast 290 x 210 (ontwerp Jan Anthonie Snellebrand) 100-200
6069 50'er jaren bureaulamp 30-60
6070 ronde glazen bijzettafel op een chroom poot 30-60
6071 tweedelige chroom met houten mimiset 0-0
6072 moderne chroom staande kapstok en een chroom staande lamp met een blauwe kap 70-120
6073 70'er jaren staande lamp met twee metalen bollen 40-80
6074 Gispen, buisframe met gestoffeerde stoel en armstoel 50-100
6075 Raak, 60'er jaren chroom hanglamp met drie bollen en met groene stenen 50-100
6076 60'er jaren teakhouten plat bureautje met een tweelaads onderkast en een open boekenkastje 70-120
6077 vier differenter 60'er jaren houten met gestoffeerde armstoelen 70-120
6078 60'er jaren open boekenkast met gekleurde metalen planken 100-200
6079 70'er jaren bruine tweelicht staande lamp 40-80
6080 zwarte gestoffeerde "Safari" armstoel 40-80
6121 set van vier Oudhollandse knopstoelen met een biezen zitting 30-60
6122 paar bewerkte ronde betonnen tuinvazen op een voet 70-120
6123 gemerkt P. Messelaar (Alkmaar), 19de eeuw stenen gebeeldhouwde Maria beeld op een sokkel (beschadiging) hoogte 1.50 mtr. 300-500
6124 smalle teakhouten tweedeurs glaskast 2. 40 mtr. hoog 70-120
6125 rechthoekige bewerkte betonnen plantenvak op twee blokken 40-80
6126 ronde bewerkte betonnen tuinvaas op een voet 40-80
6127 Oudhollands iepenhouten hoekstoeltje met een leer gestoffeerde zitting 0-0
6128 eiken kloostersalontafel op twee bolpoten met sloffen en een tussenspant115 x 66 30-60
6129 paar ebbenhouten Afrikaanse borstbeelden van een man- en vrouwfiguur 100-200
6130 houten "slagtand" en een brug met gestoken olifanten 30-60
6131 doos met o.a. stenen dierfiguren 0-0
6132 teakhouten gestoken bijzettafel met olifantspoten (beschadigde tand) 30-60
6133 gekleurde gipsen wandconsole met een engelfiguur (schilfertje) 49-89
6134 teakhouten Indisch gestoken naaitafel met o.a. pauwendecor 40-80
6135 houten lektuurrekje met leeuwenmaskers 30-60
6136 eiken tweedeurs porseleinkast op een gebogen drielaads onderkast met klauwpoten 80-130
6137 paar houten gestoken boekensteunen met een Oosterse man- en vrouwfiguur 0-0
6138 eiken gestoken kapstok met acht koperen haken 30-60
6139 Hollands gebogen eiken drieladenkast op klauwpoten 30-60
6140 eiken vierdeurs kastje met Art-deco gestoken paneeltjes 30-60
6141 bewerkte geelkoperen gangspiegel met een facetgeslepen deurtje en een borstelset 30-60
6142 Hollands gebogen eiken drieladenkast op klauwpoten 30-60
6143 bewerkte geelkoperen turfkist met een bolle deksel en met scheepsdecor en een antiek zwart emaille turfbak 30-60
6144 tweedelige stenen tuinvaas op een voet 30-60
6145 paar gietijzeren Louis XVI stijl tuinvaasjes 40-80
6146 eiken tweedeurs kastje met gestoken deuren en met een open schap 30-60
6147 lot met inheemse speren 0-0
6148 eiken Art-nouveau uitdchuif(keuken)tafel 110 x 130 - 230 40-80
6149 eiken Mechels gestoken kapstok met o.a. twee leeuwenkoppen (haken incompleet) 40-80
6150 iepenhouten Biedermeier vierladenkast 40-80
6151 rood- en een geelkoperen helmkit 0-0
6152 eiken tweedeurs boekenkast met glasdeuren 100-200
6153 Oudhollandse eiken knoparmstoel met kerfsnede en een biezen zitting 0-0
6154 moderne eiken salonyafel 76 x 152 30-60
6155 set van vier Oudhollandse eiken knopstoelen w.o. drie armstoelen met kerfsnede op de armleuning en één beschadigde zitting 40-80
6156 langwerpige eiken tafel 74 x 140 40-80
6157 houten gestoken beeld van een Indische danser 50-100
6158 houten gestoken beeld van een oosterse visserman 40-80
6159 open eiken boekenkastje met o.a. Mechels gestoken leeuwenkoppen 30-60
6160 eiken dekenkist op slofpoten 30-60
6161 geprepareerde eend 30-60
6162 ovale eiken uitschuiftafel met een tussenblad en op vier poten met een tussenspant en zwarte bolpootjes 30-60
6163 set van vijf Oudhollandse eiken knopstoen met (beschadigde) biezen zitting w.o. één armstoel 40-80
6164 eiken tweedeurs rankenkast met twee kussenpanelen en met gestoken leeuwenkoppen 80-130
6165 antieke stenen grenspaal 50-100
6166 Engelse eiken verrijdbare theewagen met een lade 0-0
6167 betonnen (gevel)ornament met een leeuwenmasker 30-60
6168 ovale eiken salontafel op vier poten met een tussenspant 150 x 110 30-60
6169 bewerkte geelkoperen gangspiegel met een borstelset en facetgeslepen spiegel 30-60
6170 Engelse eiken damessecretaire met een drielaads onderkast 40-80