Catalogus van woensdag 02 december           Kavels : 4281 - 4600 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
4281 paar bronzen tweelichts tafellampen (omgebouwd van gas) 40-80
4282 bewerkte geelkoperen Gotische zevenlichts kandelaar op een driepoot met klauwpotyen 50-100
4283 paar geelkoperen kerkkandelaars op een opengewerkte driepoot 40-80
4284 paar geelkoperen kerkkandelaars op een driepoot 40-80
4285 paar schoollampen met melkglazen bollen en geelkoperen Art-deco montuur 70-120
4286 paar bewerktye bronzen drielichts wandlusters 40-80
4287 mahonie Victoriaanse toiletspiegel met een kantelspiegel 30-60
4288 twaalflichts geelkoperen bolkroon voor kaarsen 50-100
4289 Japans blauw gekleurd porseleinen bord met een vrouwfiguur 30-60
4290 wit bisquit beeldengroep met een biddende jongen en een geestelijke 40-80
4291 blauw gekleurd keramiek sculptuur van een zittende Madonna en kind 40-80
4292 wit gekleurd keramiek kruisbeeld 30-60
4293 Hutschenreuther, gekleurd porseleinen sculptuur met twee papegaaien (beschadiging aan staart) 40-80
4294 modern houten sculptuur van een peinzende persoon 40-80
4295 ontwerp E. Bohm-Helma voor Passau Beieren, wit porseleinen sculptuur van een mannelijk naakt ern een kat (herstelling aan staart) 40-80
4296 Chinees blauw porseleinen kom en kommetje 40-80
4297 ronde bronzen achtlichts Empire stijl kaarsenkroon 30-60
4298 antieke geelkoperen telescopische zeekijker in een leren foudraal 100-200
4299 Victoriaanse olielamp met een roze gekleurd reservoir 50-100
4300 matzwarte bolle vaas met een smalle hals 30-60
4301 vijflichts bewerkte geelkoperen Franse kandelaar 30-60
4302 olielamp op een marmeren met geelkoperen voet en met een glazen reservoir 30-60
4303 hangolielamp met een gekleurd aardewerk reservoir met bloemdecor 30-60
4304 paar gekleurde Oostenrijkse porseleinen siervazen met decor van wadende koeien 50-100
4305 antieke roodkoperen helmkit 30-60
4306 kersenhouten eendeurs wandkastje (rookkastje) 30-60
4307 antiek mahonie drielaads miniatuurkastje (fineerschade) 40-80
4308 Delft blauw aardewerk schaal met drie handgreepjes en met bloemdecor 0-0
4309 lot met negen diverse tinnen koffie- en theepotten 50-100
4310 antiek mahonie theekistje op koperen pootjes 30-60
4311 Gouda Holland gekleurde plateel dekselvaas en twee vazen met bloemdecor 50-100
4312 eiken Willem III tweedeurs hangkastje (rookkastje) 40-80
4313 Victoriaanse geelkoperen staande olielamp 30-60
4314 Makkum, twee gekleurde aardewerk theebussen 0-0
4315 mahonie Biedermeier tabakspot 0-0
4316 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk fruittest op een onderschotel met bloemdecor 30-60
4317 antieke tinnen beschilderde kraankan en een ovaal blikken koektrommel 40-80
4318 paar vergulde Franse bewerkte vierlichts kandelaars 50-100
4319 Imari gekleurde aardewerk dekselvaas en een paar bijpassende vazen 30-60
4320 18de eeuw Baardmankruik (herstelling) 150-250
4321 Imari gekleurd porseleinen trekpotje 50-100
4322 twalflichts bronzen bolkroon 40-80
4323 notenhouten Biedermeier tweedeurs hangkastje 0-0
4324 19de eeuw bruin aardewerk voorraadkruik 40-80
4325 ovaal zwart geschulpt dienblad met inlegwerk en twee ovale dienbladen met geelkoperen banden 40-80
4326 lot met divers houtsnijwerk w.o. slijpplank met kerfsnede 40-80
4327 albast sculptuur van een kleuter op een rots, beschadigde voet (los onderdeel) 250-400
4328 antieke Japanse geschulpte porseleinen schotel met landschapsdecor 47 cm. 100-200
4329 twee differente 19de eeuw Imari gekleurde porseleinen schotels met een een gegolfde rand 30 cm. 50-100
4330 paar Satsuma gekleurde aardewerk v=siervazen 40 cm. 100-200
4331 lot met o.a. diverse gekleurd Chinees porselein 100-200
4332 vijf diverse antieke Famille verte porseleinen schotels (randschilfers) 100-200
4333 paar achtkantige Chinees blauw porseleinen schotels 40-80
4334 antiek Chinees blauw porseleinen trekpotje met bloemdecor 100-200
4335 antiek Chinees blauw porseleinen trekpotje met bloemdecor (herstelling) 50-100
4336 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk wandschotel met bloem- en vogeldecor 35.5 cm. 40-80
4337 mahonie bestekbak met drie deksels 0-0
4338 Chinees blauwe porseleinen bolvormige vaas met decor van iverse manfiguren 26 cm. 40-80
4339 Indisch gegraveerd bronzen sirihstel 30-60
4340 Gelria Arnhem gekleurs plateel wandbord 27 cm. 0-0
4341 lot met diverse Chinees blauw porseleinen kop en schotels 50-100
4342 19de eeuw gekleurde Chinees porseleinen siervaas met o.a bloempot decor 100-200
4343 bewerkte geelkoperen met stoffen Art-nouvea hanglamp met vijf (twee om drie) melkglazen kapjes 200-300
4344 driedelig antiek Delft blauw aardewerk kaststel (incompleet en met diverse beschadiging) 70-120
4345 Tichelaar Makkum, blauw aardewerk schotel met bloemdecor 39cm. 49-80
4346 Tichelaar Makkum, gekleurde en een blauwe (barst) Makkum aardewerk schotel 35 cm. 40-80
4347 houten gestoken paneel met Laatste Avondmaal 84 x 48 40-80
4348 lot met divers Chinees blauw porselein 100-200
4349 antiek blauw Makkum aardewerk schotel met landschapsdecor (randbeschadiging) 36 cm. 40-80
4350 antieke houten boterton op een driehoekige houten bok 50-100
4351 antieke eiken mangelplank 30-60
4352 antieke houten voetenstoof met kerfsnede (beschadiging) 30-60
4353 geelkoperen Art-nouveau staande olielamp 30-60
4354 bronzen vijflichts kandelaar 30-60
4355 Victoriaanse geelkoperen met albast staande olielamp, in hoogte verstelbaar 150-250
4356 bewerkte geelkoperen kerkkandelaar op een driepoot 40-80
4357 mahonie Biedermeier pijpenstandaard met Goudse pijpen, tabakspot en een rood- met geelkoperen pijpenkomfoor 80-130
4358 lot met diverse o.a. regimentspijpen (beschadiging) 40-80
4359 achtarmige glazen hangkroon met kristallen pegels 50-100
4360 gekleurde porseleinen Boedha met vijf zotjes (één met herstelling) 40-80
4361 vier (drie en één) Chinees blauw gekleurde porseleinen borden 22 cm 80-139
4362 driedelig Delft blauw aardewerk kaststel met o.a. Hollands landschapsdecor 40-80
4363 blauw gekleurde Japans porseleinen schotel met o.a. landschapsdecor 31 cm. 40-80
4364 Chinees houten gestoken paneel met man- en dierfiguren (plm. 1930) 30-60
4365 set van zeven Chinees blauw porseleinen schotels 18.5 cm 40-80
4366 gegraveerde geelkoperen ooster model salonboot 40-80
4367 Chinees blauw porseleinen schaal en een schoteltje met o.a. vogeldecor 30-60
4368 bewerkte geelkoperen gangspiege met een borstelset 40-80
4369 Imari gekleurde porseleinen schotel met o.a. pauwendecor en een Imari gekleurde schaal 30-60
4370 19de eeuw Indisch Wajang masker, herkomst Midden Java 30-60
4371 driedelig Delft blauw aardewerk kaststel met bloemdecor 40-80
4372 19de eeuw Indische kris in een houten met koperen schede, herkomst Surakarta Java 40-80
4373 18de een Indische kris in een houten met koperen schede, herkomst Java (zeldzame sepang kling) 50-100
4374 Indische kris in een houten schede, herkomst Midden Java 40-80
4375 19de eeuw Indische kris in een houten schede, herkomst Oost Sumatra 40-80
4376 19de eeuw Indische kris in een houten schede, herkomst Oost Sulawesi (Celebes) 40-80
4377 Tchelaar Makkum, gekleurd aardewerk wandschotel met pauwendecir 34 cm. 40-80
4378 Franse bronzen zevenlicht hangkroon met een toortslamp en zes kelken 250-400
4379 paar Imari gekleurde aardewerk doppotten 40-80
4380 koperen met bronzen zevenlichts Empire stijl hangkroon 300-500
4381 lot met diverse Delft en Chinese borden w.o. Porceleyne Fles 40-80
4382 antieke nahonie reisapotheek met o.a. diverse glazen flacons 100-200
4383 Plazuid Gouda, gekleurde plateel wandschotel 30 cm. 30-60
4384 lot met vier divers Imari gekleurd aardewerk met o.a. dekselvaas 40-80
4385 Bilz, paar boekwerken "De nieuwe natuurgeneeswijze" met Art-nouveau decor 0-0
4386 Oosters gekleurd aardewerk potje en een bronzen bewerkt vaasje met bloem- en vogeldecor 40-80
4387 twee meerschuim pijpen met gestoken mannenhoofden 30-60
4388 achtlichts hangkeoon met kristallen pegels 100-200
4389 lot met diverse o.a. oosterse vazen en een rechthoekige schaal met vogeldecor 40-80
4390 oosterse terra cotta vaas met opgelegd drakendecor en een groen glazuur kruik 50-100
4391 eiken gestoken schaal met Hollandse Leeuw en op een houten gestoken voet 40-80
4392 paar antieke Chinees porseleinen doppotten met Famille rose bloemdecor 100-200
4393 paar bronzen kandelaars 40-80
4394 lot met met o.a. Chinees blauw porseleun en Imari gekleurde kop en schoteltjes 70-120
4395 antiek Chinees blauw porseleinen trekpotje (herstelling aan deksel) 50-100
4396 antiek Imari gekleurd porseleinen bord (schilfer( en een Chinees blauw porseleinen bord 30-60
4397 19de eeuw Chinees blauw porseleinen schotel 31.5 cm. met Japans Wan Li decor 100-200
4398 vijfdelig Chinees blauw porseleinen kaststelletje met bloemdecor 70-120
4399 set van vier antieke gekleurde Delft aardewerk borden met bloemdecor (twee met beschadiging en herstelling) 40-80
4400 herkomst Diana Cargo (1817), set van negen antieke witte porseleinen borden (randbeschadiging) 50-100
4481 mahonie theeemmer met een geelkoperen bak en op een driesprant 40-80
4482 bronzen bewerkte zeslichts Art-deco hanglamp met glazen kelken 70-120
4483 laboratoriumweegschaal in een mahonie met glazen kast en met twee laboratoriumglazen 50-100
4484 eiken Art-nouveau eendeurs rookkastje met een binnenlade 40-80
4485 ingelijste merklap gedateerd 1770 50-100
4486 antiek iepenhouten miniatuur rolluikbureau met een tweedeurs onderkast 150-250
4487 antieke Delft blauw aardewerk dekselpot met oosters decor (herstelling aan deksel) 50-100
4488 Franse smeedijzeren drielichts Art-deco hanglamp met gekleurde glazen kappen 200-300
4489 antieke speeldoos met een dubbele kam "Syphonion" 200-300
4490 mahonie gestoken tabakspotje 0-0
4491 bronzen met geelkoperen mijnwerkerslamp 30-60
4492 mahonie Empire stijl plantenstandaard op drie poten en met een geelkoperen binnenbak 50-100
4493 Velsen, gele plateel kan met een oor 30-60
4494 Gouda Holland, gekleurde plateel kan met een oor 30-60
4495 ovaal mahonie gekuipt dienblaadje met geelkoperen banden 30-60
4496 antieke rood- met geelkoperen doofpot met en bewerkte deksel 30-60
4497 antieke geelkoperen blokkenbak met een smeedijzeren hengsel 30-60
4498 antieke roodkoperen puddingvorm en een tulbandvorm 30-60
4499 antieke geelkoperen visemmer 0-0
4500 antieke geelkoperen schuimspaan en een kastanjepoffer 30-60
4501 antieke iepenhouten met geelkoperen voetenstoof en een roodkoperen zakketel 40-80
4502 antieke geelkoperen hengselbak en een roombak met smeedijzeren oren 30-60
4503 doos divers met o.a. antiek koperwerk 30-60
4504 koperen ganglamp met 24 gematteerde en gefacetteerde ruitjes 30-60
4505 antieke blauw gekleurde aardewerk schotel met bloemdecor 34.5 cm 50-100
4506 antiek mahonie kistje met een beenderen knopje 30-60
4507 twee antieke Chinees blauw porseleinen borden 23 cm. (randbeschadiging) 50-100
4508 schildpad lepeldoos op beenderen pootjes 40-80
4509 schildpad theekistje met een binnendeksel en op beenderen pootjes (beschadiging aan achterzijde) 40-80
4510 paar antieke bronzen drielicht kandelaars 40-80
4511 mahonie zandloper midel theeemmerop een driesprant 40-80
4512 Indisch kapmes in een houten schede en met een hoornen heft (vogelkop) 40-80
4513 houten gestoken sculptuur van een nar 40-80
4514 mahonie paneel in bladvorm met gestoken visdecor 40-80
4515 antieke roodkoperen helmkit eneen melkbus 30-60
4516 paar antieke bronzen drielichts kandelaars 50-100
4517 wortelnoten met zwart Biedermeier naaldenkussen met een laadje en beenderen knopje 30-60
4518 cardanisch scheepskompas in een mahonie kist met bronzen handgrepen 50-100
4519 W, Ottway & Co London, koperen met bronzen zeekijker in een bewaarkist 100-200
4520 Petrus Regout, dekselvaas met Deft blauw decor 43 cm. 40-80
4521 bruin aardewerk vuurpot 30-60
4522 Satsuma gekleurde aardewerk vaas 49 cm. 50-100
4523 twee antieke aardewerk kandelaars, bodemvondsten met een herstelling) 70-120
4524 bruin aardewerk kruik met een oor 40-80
4525 Oosterse bronzen vaas met opgelegd drakendecor 30-60
4526 antieke Baardmankruik 40 cm. 200-300
4527 antieke mahonie kappenkist met een lade en met divers inlegwerk op de deksel (fineerschade) 40-80
4528 bruin aardewerk zuurkoolpot met twee oren 57 cm.en een Keulse voorraadpot 28 cm. 40-80
4529 Holmgard, moderne ronde kristallen fruitschaal33 cm. 40-80
4530 doos met o.a. antiek koper en tin 40-80
4531 wit bisquit beeld van een Romeinse tempel en manfiguur 30-60
4532 moderne blauw glazen vaas 0-0
4533 Daum Nancy, glazen schemerlampvoet met fruitdecor 30-60
4534 twee ingelijste 19de eeuw Hollands blauwe tegels 30-60
4535 set van drie ingelijste 18de eeuw Hollands blauwe tegels 40-80
4536 paar ingelijste 18de eeuw mangaan tegels met bloemdecor (Ameland) 30-60
4537 gekleurde glazen bloemenvaas 0-0
4538 twee antieke Hollands blauwe tegels (tulp en een ruiter) met koperen rand 40-80
4539 twee gekleurde Perzische tegels met bloemdecor 40-80
4540 gekleurd viertegeltableau met o.a. vogeldecor (Portugal) 0-0
4541 17de eeuw gekleurde Hollandse tulptegel 40-80
4542 17de eeuw gekleurde Haarlemse tulptegel 40-80
4543 Utrecht, gekleurd achttientegeltableau "boterstraat Alkmaar" 100-200
4544 mangaan zestegeltableau met een boerin en een koe 100-200
4545 mangaan zestegeltableau met een boer en paard 100-200
4546 blauw zestegeltableau met een boerenerf en een klompenmaker 30-60
4547 lot met 24 antieke Hollands blauwe tegels 100-200
4548 lot met 12 o.a. antieke Hollandse (kwadraat)tegels 50-100
4549 lot met 13 o.a. antieke Hollands mangaan (kwadraat)tegels 59-199
4550 lot met 12 diverse antieke Hollandse mangaan en blauwe tegels 50-100
4551 lot met 13 diverse antieke Hollandse mangaan en blauwe tegels 50-100
4552 lot met 12 diverse antieke Hollandse mangaan en blauwe tegels 50-100
4553 lot met 13 o.a. mangaan met blauwe antieke kwadraattegels 40-80
4554 lot met 10 antieke Hollands blauwe en mangaan tegels 40-80
4555 lot met 9 o.a. antieke Hollandse blauwe en mangaan tegels w.o. schildpadtegel met een zilveren Willem III munt 40-80
4556 kot met 8 diverse antieke Hollands blauwe tegels 40-80
4557 lot met 13 diverse antieke Hollandse mangaan en blauwe (kwadraat)tegels 50-100
4558 lot met 28 antieke diverse o.a. Hollands blauwe tegels 100-200
4559 antieke ingelijste Hollandse mangaan tegel met een Bijbelse voorstelling 30-60
4560 set van vier ingelijste blauwe tegels 20 x 20 50-100
4561 gekleurd Saksisch porseleinen beeldengroep met een vrouw en een putti bij een pilaar 80-130
4562 gekleurd Saksisch porseleinen beeld van een engelfiguur met een eivormige bloemenvaas 70-120
4563 lot met o.a. divers gekleurd Makkum aardewerk 30-60
4564 Tichelaar Makkum, paar en éénn blauw aardewerk sierbord met Hollandse landschappen 40-80
4565 paar bewerkte tinnen wijnkoelers met handgrepen 50-100
4566 wit met grijs porseleinen sculptuur van een hond 40-80
4567 wit aardewerk sculptuur van een zittende jager en een hond 40-80
4568 Rino (van Voorbergen) 1987 keramiek kaarsenstandaard en (Maya) Wildevuur 3003 vierkante aardewerk schaal met een haan (fabriek Schoonhoven) 40-80
4569 Rijnblauwe bloempot met oren 50-100
4570 Royal Albert decor Moonlight Rose, meerdelig twaalfpersoons theeservies 100-200
4571 groene glazen wijnfles 40-80
4572 geëtst glazen kan met vijf bijpassende bekers 40-80
4573 A.D. Copier, amberkleurige Leerdam glazen vaas 20 cm. 50-100
4574 moderne oranje glazen vaas met twee vlakken 30-60
4575 gekleurde glazen sculptuur van een butler 30-60
4576 gekleurde glazen sculptuur van een haan 30-60
4577 paar blauw opaline Biedermeier flacons met emaille beschildering 30-60
4578 ruitenwaaier kristallen fruittest op een onderschotel 30-60
4579 kristallen zuurstel en een olie- en azijnstel op een standaard 30-60
4580 Leerdam glazen vaas met tincrquelé, model Sonoor 40-80
4581 paar opaline Biedermeier coupes met kristallen pegels 50-100
4582 paar rode glazen Biedermeier coupes met kristallen pegels 50-100
4583 A.D. Copier, kegelvormige bloemenvaas 25 cm. 40-80
4585 A.D. Copier, Leerdam glazen violenvaas (randschilfer) 30-60
4586 Sofia W. Steninge Slott 2002, modernne rode glazen schaal met afbeelding van een olifant 37 cm. 30-60
4587 Peill & Putzler, moderne vaas 30-60
4588 kristallen karaf met een 1e gehalte zilveren hals 30-60
4589 paar glazen op een gedraaide en gekleurde voet 30-60
4590 lot met diverse o.a. Swarovski miniaturen (beschadiging) 50-100
4591 slingerglas 30-60
4592 twee glazen boerenjongenspotten en een kristallen schaal 30-60
4593 Max Verboeket, moderne kristallen asbak 0-0
4594 smalle groene glazen vaas met emaille beschilderd bloemdecor 30-60
4595 Val St. Lambert, moderne kristallen asbak 0-0
4596 Jenaer Design, modern glazen met blauw porseleinen vierpersoons theeservies 30-60
4597 groene glazen fles met een smalle hals en een (beschadigde) stop 0-0
4598 gekleurde glazen orka 0-0
4599 lot met diverse kristal en een beschadigd Imari porseleinen schotel (hele plank) 40-80
4600 paar opaline vazen met bloemdecor 30-60