Catalogus van dinsdag 23 maart           Kavels : 1001 - 3500
Kavel Omschrijving Taxatie
1001 antieke eiken Friese staartklok 100-200
1002 mahonie Biedermeier tweedeurs poortkastje met een bovenlade hoogte 1.22 mtr. 100-200
1003 eiken gestoffeerde en getorste armstoel met o.a. gestoken leeuwenkoppen 70-120
1004 mahonie Biedermeier eendeurs spiegelkast met een opengestoken kuif en lade en met een gestoken pilaren met fruitwerk 150-250
1005 antieke Engelse eiken staande tweegewicht klok met een geschilderde wijzerplaat 150-250
1006 19de eeuw Renaissance stijl palissanderhouten (schrijf)tafel met twee laden en op een eiken bolpoot onderstel en met ebbenhouten ingelegde biezen 100-200
1007 geel velours gestoffeerde mahonie Victoriaanse voltairestoel 40-80
1008 antieke eiken tweedeurs (tuig)kast met legplanken 100-200
1009 antieke Franse kolompendule met getorste pilaren en met koper inlegwerk 100-200
1010 ronde Victoriaanse palissanderhouten tafel op een driespant met klauwpoten 1.22 mtr. 100-200
1011 antiek mahonie naaitafel met een lade en een kolompoot op een vierspant met klauwpoten 50-100
1012 mahonie Biedermeier tweedeurs vitrinekast met een tussenraam en met "afgeschuinde" kanten 200-300
1013 oude Friese stoelklok met maan- en datumaanduiding en een wekkermechaniek 100-200
1014 19de eeuw rozenhouten Rococo stijl schrijftafel met divers bronzen beslag en met drie laden 500-700
1015 velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltairestoel 50-100
1016 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met toogdeuren met zes binnenladen en twee laadjes 100-200
1017 antieke Franse tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
1018 noten met wortelnoten Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
1019 ronde eiken bijzettafel met een gestoken rand en op drie klauwpoten 30-60
1020 antieke kersenhouten tweedeur 200-300
1021 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 50-100
1022 antieke mahonie Louis XVI stijl hangoor (bijzet)tafek met een lade 120 x 80 50-100
1023 antiek mahonie tweedeurs wandporseleinkastje 50-100
1024 19de eeuw Duits eiken dekenkist op slofpoten met vier kussenpanelen en een gestoken front 168 x 74 en hoog 87 cm. 100-200
1025 notenhouten Duits Biedermeier vrijslinger regulateurklok 70-120
1026 noten met wortelnoten Hollands eendeurs porseleinkastje op een drielaads onderkast met klauwpoten 250-400
1027 antiek Louis XVI stijl eiken pottenkastje met jalouziedeurtje en een lade 40-80
1028 antieke mahonie vierdeurs "breakfront" boekenkast met glasdeuren hoogte 2.30 en breedte 2.35 mtr. 400-600
1029 antieke gemarmerde met zilverkleurig Louis XVI stijl schoorsteenspiegel met o.a. een engelkop en leeuwenmaskers 200-300
1030 Hollands Biedermeier eiken zeslaads chiffonnière ladenkast 100-200
1031 mahonie Biedermeier gestoffeerde voltairestoel met een opengewerkte kuif met o.a. bloemdecor 40-80
1032 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een opengestoken kuif en met twee binnenladen 150-250
1033 antieke kortstaart Friese staartklok met een scheeplesmechaniek 250-400
1034 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een kuif en een drielaads onderkast 100-200
1035 antiek mahonie Louis XVI stijl theetafel met een ovaal geschulpt blad met een wortelnoten en met bloemdecor = inlegwerk blad 100-200
1036 18de euw Engels eiken tweedeurs kabinet (tuigkast) op een drielaads onderkast met twee schijnladen 200-300
1037 antieke eiken Friese staartklok met maan- en datumaanduiding 100-200
1038 antieke eiken zeslaads Louis XVI stijl chiffonnière ladenkast met zwarte pilaren 100-200
1039 set van acht Franse eiken stoelen met gevlochtrn riet ern met koperen handgrepen (één ontbreekt) w.o. twee armstoelen 70-120
1040 Franse eiken uitschuiftafel met een (incompleet) parketterie blad en met gestoken narrenkoppen (beschadiging aan poot) (twee tussenbladen) 50-100
1041 A. Roberson Paisley, antieke Engelse mahonie staande klok met een beschilderde wijzerplaat 200-300
1042 Horrix 's Gravenhage, ovale geschulpte mahonie tafel op een gestoken vierpoot en een gestoken rand met een palissanderhouten blad 140 x 95 200-300
1043 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en drie onderladen en met een opengewerkte kuif 100-200
1044 antiek mahonie Louis XVI stijl cilinderbureau met een drielaads gebombeerde onderkast op klauwpoten 150-250
1045 antieke eiken Friese staartklok 100-200
1046 antieke mahonie Louis XVI stijl uitschuiftafel 95 x 95 - 175 met een lade 100-200
1047 antiek Frans Louis XV stijl zwart met rozenhouten naaitafel in inlegwerk 150-250
1048 antiek eiken Louis XVI stijl tweedeurs Drents kabinet op een (gereconstrueerde) drielaads onderkast 200-300
1049 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 50-100
1050 ronde mahonie Biedermeier coulissentafel 1.35 mtr. met uitvalpoten en vier tussenbladen en op een gestoken vierpoot 200-300
1051 set van zes mahonie Victoriaanse stoelen met een beige velours zitting 100-200
1052 antieke Engelse mahonie vierdeurs hoekkast 150-250
1053 oude Friese stoelklok (grote gewicht ontbreekt) 199-299
1054 notenhouten Biedermeier facetgeslepen spiegel met volle pilaren 88 x 187 80-130
1055 schoorsteenspiegel in een antieke goudkleurige lijst met een opengewerkte kuif (beschadiging) 83 x 158 100-200
1056 schoorsteenspiegel in een antieke goudkleurige lijst met een opengewerkte kuif 100-200
1057 antieke spiegel in een goudkleurige Empire stijl lijst 65 x 122 70-120
1058 18de eeuw eiken dekenkist met een Gotisch gestoken front en smeedijzeren handgrepen 100-200
1059 paar palissanderhouten Biedermeier voltairestoelen met een gestoken kuif en met groen velours stoffering 200-300
1060 palissanderhouten Biedermeier voetenbank met een groen gestoffeerde zitting 50-100
1061 velours gestoffeerde notenhouten Biedermeier damesvoltaire met een gestoken kuif 70-120
1062 halfronde Engelse mahonie tweedeurs hoekkast met een lade en schijnladen 40-100
1063 19de eeuw mahonie bureaustoel met een Gotische rugleuning 40-80
1064 19de eeuw Hollands eiken tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast en met volle pilaren 200-300
1065 antieke iepenhouten Friese staartklok met maan- en datumaanduiding 100-200
1066 notenhouten Biedermeier damesstoel met een gestoken kuif en met beige velours stoffering 50-100
1067 achtkantig notenhouten Victoriaanse naaitafel op eem gestoken driepoot en met ingelegde klep met een schaakblad 80-130
1068 notenhouten Biedermeier voltaire stoel met beige velours stoffering 50-100
1069 Franse roze marmeren pendule met een legering beeld van een vrouw met een staf 50-100
1070 antiek mahonie kamergemak 0-80
1071 Duits Biedermeier notenhouten cilinderbureau met een tweedeurs onderkast 70-120
1072 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast 200-300
1073 Franse Louis XV stijl pendule met slagwerk en met vergulde metalen ornamenten 150-250
1074 zwart gelakt ovaal geschulpt teakhouten Biedermeier salontafel met een gestoken rand en op een bewerkte vierpoot 100-200
1075 mahonie Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel 100-200
1076 eiken Biedermeier tweedeurs glaskastje met facetgeslepen ruitjes 100-200
1077 antiek Engels staande tweegewicht klok met een geschilderde wijzerplaat en een mahonie kast met divers inlegwerk 240-400
1078 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs vertigokast met een bovenla 100-200
1079 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs vertifokast met een lade 50-100
1080 Duits/Oostenrijks notenhouten Biedermeier eendeurs glaskast 100-200
1082 antieke Franse boeren eiken (wand)tafel met twee laden 190 x 76 200-300
1083 acht antieke eiken met iepenhouten Engelse Windsor stijl armstoelen (kleine verschillen) 400-600
1084 mahonie Victoriaans tweedeurs kabinet met een vierlaads onderkast 100-200
1085 houten gestoken tweegewicht koekoeksklok 40-80
1086 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 50-100
1087 antieke deels iepenhouten Windsor armstoel 40-80
1090 antieke mahonie Louis XVI stijl klepsecretaire met divers inlegwerk en met een tweedeurs onderkas en een bovenlade 100-200
1091 antieke mahonie Louis XVI stijl halvemaantafel met een ingelegde bies (divers fineerschade) 40-80
1099 mahonie Biedermeier open bonheur met een tweedeurs onderkast met twee laden en een étagère opstand met een gestoken kuif 100-200
1106 antieke eiken dekenkist met een gestoken front op slofpoten en met smeedijzeren handgrepen 70-120
1110 ovale wortelnoten met intarsia ingelegde verlaagde Victoriaanse salontafel op een vierpoot 40-80
1111 antiek Engels mahonie "tilttop" klaptafeltje op een driepoot 80-130
1112 notenhouten Art-deco tweedeurs vitrinekast 250-400
1114 mahonie Biedermeier kaarttafel op een vierpoot 40-80
1115 rechthoekig eiken bolpoot bijzettafek 55 x 70 40-80
1116 palissanderhouten schrijftal 69 x 135 met twee laden en hetorste poten (herstelling aan tussenspant) 100-200
1117 oude Friese stoelklok 100-200
1118 eiken Art-nouveau cilinderbureau op een open onderstel 100-200
1119 antieke mahonie kaarttafel met een ingelegde bies en op een vierspant met klauwpoten 40-80
1120 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 100-200
1161 D. Barella Amsterdam, 10de eeuw mahonie Hollandse bakbarometer met een kwikbuis en een tinnen gegraveerde schaal 300-500
1162 ronde geschulpte mahonie Biedermeier uitschuiftafel met een tussenblad en op een vierpoot en met drie mahonie Biedermeier stoelen 50-100
1163 eiken porte-manteau met steekwerk en met een facetgeslepen spiegel 70-120
1164 eiken Art-nouveau buffetkastje met drie facetgeslepen glasdeuren en pilaren 100-200
1165 notehouten gestoffeerd Louis XVI stijl sofa 100-200
1166 mahonie gestoffeerde Biedermeier sofa met steekwerk in de kap en op klauwpoten 200-300
1167 mahonie Biedermeier étagère wandtafel met steekwerk en een gechulpt blad 40-80
1168 achtkantige palissanderhouten Victoriaanse bijzettafek met een kolompoot op een rondspant met vier bewerkte pootjes 50-100
1169 notenhouten Duits Biedermeier regulateurklok met slagwerk 50-100
1170 ronde mahonie Victoriaanse tafel 1.20 mtr. met een kolompoot op een driespant 70-120
1171 notenhouten gestoken armstoel met een gestreepte stoffering 50-100
1172 Duits Biedermeier notenhouten vierdeurs buffetkast met facetgeslepen spiegeltjes en een marmeren blad 150-250
1173 ovale facetgeslepen Engelse spiegel in een mahonie lijst 40-80
1174 ovale verlaagde noten met wortelnoten salontafel op een bewerkte vierpoot met vijf pilaren 40-80
1175 mahonie Biedermeier tweedeurs vertigokast met een bovenlade 100-200
1176 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een bovenlade en een tweedeurs onderkast 100-200
1177 notenhouten Duits Biedermeier paardjesregulateur met slagwerk 30-60
1178 eiken Art-deco theekastje met twee glasdeuren en met een los dienblad 50-100
1179 eiken rolliuikbureau met een s-rol en op twee vierladenblokken 80-130
1180 eiken met palissanderhouten tweedeurs kussenkast met twee laden en op bolpoten 100-200
1181 eiken Friese staartklok met een scheepjesmechaniek 70-120
1183 set van vijf notenhouten Biedermeier stijl stoelen met een gestoffeerde zitting 50-100
1184 eiken Mechels gestoken vierdeurs buffetkast met twee beschadigde gekleurde glas-in-lood deuren 100-200
1185 mahonie gestoffeerde Biedermeier voltairestoel met een bijpassend gestoffeerd voetenbankje 40-80
1186 notenhouten Biedermeier étagère trumeautafel met een lade en met divers steekwerk 100-200
1187 antieke iepenhouten Queen Anne stijl armstoel met een geborduurde zitting 40-80
1188 eiken Louis XV gestoken Luiks damessecretaire met een tweelaads onderkast 100-200
1189 Franse zwart marmeren pendule met een legering beeld van een manfiguur 40-80
1190 noten met zwart Willem salontafel met een geschulpt blad 104 x 56 40-80
1191 antieke notenhouten gestoken Dagobert stoel 40-80
1192 Pander, eiken Art-nouveau eendeurs buffet met een marmeren blad en met een facetgeslepen spiegelopstand 150-250
1193 teakhouten Friese staartklok met maan en datum 50-100
1194 driedelig Frans marmeren pendulestel met legering vazen en een vrouwfiguur 50-100
1195 gangspiegel in een goudkleurige houten Empire stijl lijst 40-80
1196 mahonie Biedermeier eendeurs vtrinekast 100-200
1197 Schwarzwald gestoken barometer met een thermometer en met een gestoken jager en dierfiguren (bluts l.o.) 150-250
1198 Franse notenhouten gestoken Henri-deux uitschuiftafel 117 x 127 met gestoken narren op de poten 150-250
1199 ovale spiegel in een antieke bewerkte goudkleurige lijst met een Louis XV stijl kuif 100-200
1200 eiken Mechels gestoken vierdeurs buffetkast met facetgeslepen spiegels 100-200
1201 antieke Franse wit bisquit Empire stijl pendule met een man en vrouw en een enegelfiguur, diverse beschadigingen 50-100
1202 Engels mahonie damesschrijftafel met vijf laden en groene leren bladen en op gebogen poten 70-120
1203 Engelse eiken gestoken barometer met een thermometer 40-100
1204 notenhouten Franse gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast met pilaren en facetgeslepen ruitjes 200-300
1205 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
1206 eiken tafel 100 x 220 met een "white wash" blad 200-300
1207 eiken pendule met slagwerk en een melodie 40-80
1208 Franse gestoken notenhouten vijfdeurs Henri-deux buffetkast 100-200
1209 eiken Friese staartklok met een bewegend mechaniek 100-200
1210 mahonie gestoffeerde Edwardian tweezits bank en twee armstoelen 100-200
1211 facetgeslepen schoorsteenspiegel in een mahonie Art-nouveau gestoken lijst 160 x 105 50-100
1212 Franse notenhouten gestoken vierdeurs buffetkast met gebeeldhouwde manfiguren (Bretons) 150-250
1213 notenhouten Biedermeier paardjesregulateurklok met slagwerk 40-80
1214 ronde mahonie Victoriaanse tafel op klauwpoten en met vier "balloon back" stoelen 50-100
1215 set van vier notenhouten Willem III stoelen met hroen velours stoffering 30-60
1216 smalle eiken eendeurs (archief)kast 70-120
1217 Franse gekleurde koperen tweegewicht comtoise wandklok 50-100
1218 mahonie Edwardian plat bureau met een lade en twee vierladenblokken 80-130
1219 rechthoekig geschulpte notenhouten Willem III salontafel (hoog model) 30-60
1220 eiken vierdeurs kast met smeedijzeren beslag en met briefpanelen 100-200
1221 notenhouten met zwart regulateurklok met slagwerk 40-80
1222 Franse notenhouten Louis XVI stijl tweedeurs kast met facetgeslepen spiegeldeuren en met een gestoken kuif (ingekorte poten aanwezig) 100-200
1223 Franse notenhouten festoken Louis XVI stijl eendeurs nachtkastje met een roodmarmeren blad 50-100
1224 Amsterdamse School, eiken met coromandelhouten driedeurs linnenkast met een bijpassens lits-jumeaux en een paar nachtkastjes 200-300
1225 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
1226 ronde eiken tafel 1.40 mtr. op vier poten met een kruisspant 100-200
1227 Engelse eiken Victoriaans gestoken drukbarometer met een thermometer 50-80
1228 mahonie geschulpte Biedermeier wandtafel op gebogen poten en met een (bestek)lade 50-100
1229 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
1230 donker eiken tafek 101 x 220 200-300
1231 A. Schuitema en Zonen, mahonie Art-deco stijl vierdeurs dressoir met zwart inlegwerk 200-300
1232 A. Schuitema en Zonen, ronde mahonie Art-deco stijl tafel met zwart inlegwerk en met zes bijpassende stoelen 200-300
1233 beschilderde Franse geelkoperen comtoise wandklok met een bloemslinger 40-80
1234 A. Schuitema en Zonen, mahonie gestoffeerde Art-deco stijl bureaustoel met zwart inlegwerk 40-80
1235 achtkantig mahoniehouten Victoriaanse naaitafel met een lade en incomplete knottenla (beschadiging op het blad) 40-80
1236 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast (ongerestaureerd) 50-100
1237 Franse geelkoperen tweegewicht comtoise wandklok met een slinger met een bewegend mechaniek 40-80
1238 mahonie Biedermeier naaitafel met een klep en op een zwart onderstel 40-80
1239 notenhouten Frans Louis XVI stijl ledikant met een gestoken kuif 70-120
1240 zwart gelakt eendeurs glaskast met een igelegde bies 50-100
1241 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast (ongerestaureerd) 40-80
1242 Franse eiken gestoken vierdeurs Henri-deux buffetkast 80-130
1243 facetgeslepen schoorsteenspiegel in een bewerkte goudkleurige lijst 100 x 66 40-80
1321 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk wandbord met spreuk "van het concert....." 40-80
1322 wit gekleurd keramiek kruisbeeld 30-60
1323 olielamp op een marmeren met geelkoperen voet en met een glazen reservoir 30-60
1324 ovaal mahonie dienblad met geelkoperen banden 30-60
1325 antieke geelkoperen hengselbak met een smeedijzeren hengsel en met een deksel 40-80
1326 antieke geelkoperen emmer en een treef 30-60
1327 mahonie Victoriaans étagère wandrek met getorste pilaren 40-80
1328 doos met veertien Imari gekleurde borden 50-100
1329 Mileson London, geelkoperen sextant met een mahonie handgreep 100-200
1330 roodkoperen "stuurboord" scheepslamp 50-100
1331 Raphaël Dumont 1905, barograph in een mahonie met glazen kast 100-200
1332 mahonie getorste Victoriaanse toiletspiegel met een klep en een kantelspiegel 40-80
1333 H. J. Eshuijs (Hendrikus Jacobus), bronzen plaquette 40 x 15 in een mahonie lijst en met een reliëf decor "Arbeid" 250-400
1334 19de eeuw Engelse geïllustreerde bijbel met een dubbele geelkoperen sluitng, beschadigde kaft 30-60
1335 religieuze ikoon op een paneel met een Heilige 100-200
1336 religieuze ikoon op een paneel met Madonna en kind en Heiligen 100-200
1337 religieuze bronzen plaquette met reliëfdecorm Ste Thérès 40-80
1338 bewerkte bronzen drielichts kandelaar op een driepoot 40-80
1339 antieke ronde mahonie ingelegde theestoof (reconstructie en beschadiging) 30-60
1340 Art-nouveau geelkoperen met marmeren staande olielamp electrisch gemaakt als schemerlamp 50-100
1341 ontwerp Lion Cachet (Carel Adolph), kunstmap (beschadiging) 40-80
1342 houten gestoken sculptuur Wilhelm Tell 30-60
1343 Velsen plateel kan met een oor 30-60
1344 Arnhem Holland, gekleurde plateel plantenhanger 30-60
1345 vier Imari gekleurde porseleinen borden met een gegolfde rand 30-60
1346 Chinees blauw gekleurde porseleinen vaas met een herstelde kraaghals 88 cm. 50-100
1347 bronzen sculptuur van een jongen "Adonis" 300-500
1348 geelkoperen Art-deco stijl hanglamp met vier schalen 100-200
1349 blauw met gekleurde Keuls aardewerk voorraadkan met een oor 50-100
1350 antiek Chinees blauw porseleinen bord met twee vrouwfiguren en zotjes 27 cm. 40-80
1351 antieke Chinees blauw porseleinen schotel met bloemdecor 37 cm. (barst) 50-100
1352 religieze ikoon op een houten paneel met een bisschop en kind 50-100
1353 religieus bronzen drieluik met reliëfdecor 40-80
1354 bruin aardewerk voorraadpot met twee handgrepen 30-60
1355 antiek Delft blauw aardewerk bord en twee schoteltjes 30-60
1356 antieke Chinees blauw porseleinen Kang-Shi schotel met o.a. vrouwfuguren 40.5 cm 500-700
1357 lot met Chinees porseleinen borden en kop en scjtels 40-80
1358 bewerkte bronzen kerkkandelaar op een driepoot 30-60
1359 Kon. Plazuid Goud, wit plateel beeld van vader met kind, "Ben ik lid van het NVV" (herstelling) 30-60
1360 bruin glazuur aardewerk voorraadpot met twee oren 30-60
1361 paar antieke Chinees blauw porseleinen borden met landschapsdecor 23 cm. (randschilfer) 40-80
1362 Imari gekleurde porseleinen schotel met een gegolfde rand 30.5 cm. 40-80
1363 Imari gekleurde porseleinen bloempot (bodembarst) 50-100
1364 Chinees wit porseleinen vrouwfiguur (beschadiging en schilfers) 30-60
1365 Tichelaar Makkum, ovale geschulpte blauwe aardewerk schaal met Oosters decor met twee vrouwen 50-100
1366 Chinees blauw porseleinen trekpotje met bloemdecor (randschilfer aan deksel) 100-200
1367 Chinees blauw porseleinen theepot met bloemdecor 100-200
1368 tafelschemerlamp op een Imari gekleurde porseleinen met houten voet 40-80
1369 paar bewerkte bronzen kandelaars op een driepoot met klauwpoten 40-80
1370 paar Japans gekleurde porseleinen puntvaasjes en een schemerlampvoet, Kutani 30-60
1371 paar eiken trappilaren met gestoken dierenkoppen 100-200
1372 paar tinnen dekselvazen met engelfiguren 30-60
1373 twee antieke tinnen schotels 30-60
1375 geelkoperen hangolielamp met twaalf kandelaars en met kristallen pegels 100-200
1376 antieke zeslichts koperen kaarsenkroon 50-100
1377 gemerkt Zaandam Holland, wit plateel vaas met Art-nouveau gekleurd decor 32 cm. (herstelling en beschadiging) 50-100
1378 oosters metalen dekselpotje met een drakenkop en draagbeugel 0-0
1379 antieke geelkoperen met ebbenhouten en beender wolwinder 100-200
1380 antiek bronzen wijwaterkruije met een baardman en op drie klauwpoten 50-100
1381 gesigneerd Schmidt Hofer (Otto), bronzen beeldje van een jockey op een marmeren voet 100-200
1382 antiek Japans blauw gekleurde porseleinen schotel 46 cm. met landschapsdecor 100-200
1383 Japans lacqué doos met reliëfdecor van man en vrouw 30-60
1384 19de eeuw Chinees blauwe porseleinen gemberpot 50-100
1385 paar gekleurde Chinees porseleinen kommen met een deksel 40-80
1386 set van zes Chinees blauw gekleurde porseleinen kop en schotels 50-100
1387 set van drie gekleurde Chinees porseleinen borden (randschilfers) 50-100
1388 koperen met glazen plafonnière, doorsnee 1.20 mtr. 250-400
1389 antiek eiken documentenkust met een gestoken front en datering 50-100
1390 antiek zeslichts koperen kaarsenkroon 40-80
1391 mahonie Biedermeier pijpenstandaard met drie Goudse pijpen 30-60
1392 negenlichts glazen hangkroon met kristallen pegels 50-100
1393 lot met o.a. divers chinees blauw porselein 50-100
1394 ovaal mahonie dienblad met geelkoperen banden 30-60
1395 lot met o.a. gekleurd Chinees porselein 100-200
1396 Tichelaar Makkum, blauw aardewerk fruittestje op een onderschotel 30-60
1397 antiek Imari gekleurd porseleinen trekpotje (herstelling) 50-100
1398 Indische kris in een houten met bewerkt geelkoperen schede 30-60
1399 antieke bronzen waterketel 30-60
1400 antieke rood- met geelkoperen (melk)kan met een oor 30-60
1401 O.L.A, Huizen (Orde voor Levende Arbeid), paar gekleurde plateel vazen 38 cm, (doorboord en randschifers) 80-130
1402 koperen met blauw gekleurd porseleinen tafelschemerlampvoet met bloemdecor 40-80
1403 eiken Art-nouveau rweeders rookkastje 30-60
1404 Zuid-Holland Gouda, wit plateel danspaar 40-80
1405 Tichelaar Makkum, gekleurd aardewerk theebus 30-60
1406 antiek eiken gestoken dubbel bordenrek 40-80
1407 antieke geelkoperen hemkit 30-60
1408 mahonie Victoriaanse cakestand 30-60
1409 Oosterse bronzen bloempot met cloisonné en reliëfdecor met vogeldecor 50-100
1410 mahonie Victoriaanse toiletspiegel met een kantelspiegel en twee laden 30-60
1411 antieke mahonie Empire stijl theestoof met geelkoperen banden 50-100
1412 facetgeslepen eiken kantelbare passpiegel in een standaard 40-80
1413 De Porceleyne Fles. Delft blauw aardewerk vaas, bonbonnière, twee borden en een schoteltje 40-80
1414 paar houten gestoken Louis XVI stijl tweelichts kaarsenlusters 40-80
1415 gekleurde Chinees porseleinen dekselvaas met bloemdecor 44 cm. 100-200
1416 Imari gekleurde porseleinen vaas met reliëf drakendecor en een gegolfde kraag 45 cm. 70-120
1417 blauw gekleurde Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor 58 cm. 100-200
1418 18de eeuw Engels mahonie bestekkist met inlegwerk 70-120
1419 18de eeuw palissanderhouten brievenkist 50-100
1420 gekleurde Chinees porseleinen dekselpot met o.a. Famille verte decor 100-200
1421 oude bajonet (U.S.) en een dolk in een bewerkte koperen schede 30-60
1422 antieke Indische kris in een (beschadigde) houten schede en met een beender gestoken handgreep 50-100
1423 Venetiaans kristallen zeslichts hangkroon 150-250
1424 19de eeuw percussie karabijn 100-200
1425 antieke houten schooltas "Zondervan 1903" 40-80
1427 koperen zeslichts hangkroon met o.a. kristallen pegels 100-200
1431 antiek eiken hangkast met twee deurtjes en een schuif met opengewerkte panelen en met drie binnenladen 42 x 197 80-130
1481 Keuls aardewerk kan, twee voorraadpotten en een bruin aardewerk komfoor 40-80
1482 18de eeuw Baardmankruik (herstelling) 100-200
1483 19de eeuw Indisch Wajang masker, herkomst Midden Java 30-60
1484 Imari gekleurd aardewerk met geelkoperen olielamp (electrisch gemaakt) 50-100
1499 paar ingelijste antieke Hollands blauwe landschapstegels 30-60
1500 antiek viertegeltableau met Hollands blauwe tegels met een bloemenvaas 40-80
1501 viertegeltableau met 18de eeuw Haarlemse kwadraattegels 70-120
1502 tableau met twaalf Hollandsmblauwe 17de eeuw tegels 250-400
1503 drietegeltableau met antieke Hollandse blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 30-60
1504 drietegeltableau met antieke Hollandse blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 30-60
1505 negentegeltableau met 18de eeuw Hollandse blauwe tegels met engelfiguren 100-200
1506 18de eeuw Hollands blauw zestegeltableau met herders 70-120
1507 viertegeltableau met antieke Hollands blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 40-80
1508 viertegeltableau met antieke Hollands blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 40-80
1509 viertegeltableau met 19de eeuw Hollandse polychroom landschapstegels 30-60
1510 19de eeuw viertegeltableau met een botter 70-120
1511 viertegeltableau met gekleurde kwadraattegels 50-100
1512 viertegeltableau met met polychroom kwadraattegels 40-80
1513 antiek Hollands mangaan viertegeltableau met bloemdecor 30-60
1514 antiek mangaan viertegeltableau met eebloem 30-60
1515 viertegeltableau met mangaan kwadraattegels 30-60
1516 viertegeltableau met blauwe bloemtegels 30-60
1517 twee gekleurde 20e eeuw tegels met eenden en met een zeilschip 40-80
1518 paar ingelijste blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 30-60
1519 set van drie ingelijste mangaan tegels met diverse figuren 30-60
1520 antieke ingelijste Hollandse mangaan tegel met een Bijbelse voorstelling 30-60
1521 Herend Hungary, porseleinen bloempot met blaoemdecor en ramskoppen met een bijpassend bloempotje en een bloempotje 60-100
1522 Herend Hungary, lot met divers gekleurd porseleinen borden (deksel)schalen en kop en schotel 50-100
1523 gekleurd Saksisch porseleinen beeld van een engelfiguur met een eivormige bloemenvaas 50-100
1524 Royal Copenhagen, gekleurd porseleinen beeldengroep met twee duiven 50-100
1525 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroep met man en vrouw en een paar beeldjes met een man en vrouw op een stoel 40-80
1526 witte stenen sculptuur van een Madonna met kind op een zwart marmeren voet 40-80
1527 Tichelaar Makkum, twee gekleurde aardewerk borden en een kom 30-60
1528 Petrus Regout, paar blauw gekleurde aardewerk siervazen 33 cm. 40-80
1529 Dresden, gekleurs Saksisch porseleinen beeld van een vrouw met een fruitmand 30-60
1530 vier diverse gekleurde porseleinen beelden 30-60
1531 gekleurd Saksisch porseleinen beeldengroep met een man en vrouw op een sofa 30-60
1532 Hutschenreuther wit porseleinen schaal op een voet 30-60
1533 Adco, crèmekleurige plateel vaas 30-60
1534 gekleurde porseleinen tafellamp met een beeldengroep met man en vrouw 50-100
1535 gekleurde aardewerk schotel met bloem- en vogeldecor (Japan) 30-60
1553 kristallen karaf (beschadigde stop) en een geëtste glazen karaf met een oor 30-60
1554 glazen bloemenvaas met reliëfdecor van bloemen en vlinders 29 cm. 30-60
1555 vierdelig verzilverd koffie- en theestel op een dienblad 30-60
1556 vijf diverse o.a. kristallen karaffen 40-80
1557 gekleurde glazen vis (Murano ?) 30-60
1559 wit opaline olielamp met emaille beschilderd bloemdecor 40-80
1560 "Tantalus" afsluitbare chroom houder met drie karaffen 50-100
1561 geëtst glazen kan met vijf bijpassende bekers 40-80
1562 paar opaline vazen met bloemdecor 30-60
1563 Mats Jonasson, kristallen standaard met een reliëfdecor van een beer 0-0
1564 kristallen dekselcoupe 50-100
1565 A.D. Copier model Romanda, twaalf glazen op een voet 40-80
1566 kristallen bowlpot met olijfslijpsel op een onderschotel 30-60
1567 emaille beschilderd ronde blauw glazen flacon met vier flaconnetjes 40-80
1568 kristallen dekselcoupe 50-100
1569 kristallen taartschaal op een voet 30-60
1570 kristallen bowlpot op een onderschotel 30-60
1571 ruitenwaaier kristallen schaal en een dekselcoupe 40-80
1572 kristallen dekselcoupe 50-100
1573 lot met divers glas en krista; op een dienblad 40-80
1574 kristallen bowlpot op een onderschotel 30-60
1575 blauw met gematteers karafje en zeven likeurglaasjes met meandermotief op een blauw glazen blad 40-80
1576 kristallen dekselcoupe 40-80
1577 lot met o.a. diverse karaffen 40-80
1578 twee kristallen bowlpotten op onderschotels 40-80
1579 ruitenwaaier kristallen fruittest op een onderschotel en een koekpot 40-80
1580 kristallen dekselcoupe 40-80
1581 paar kristallen dekselbakjes op een onderschotel (schilfers) 30-60
1582 kristallen bowlpot met olijfslijpsen en op een onderschotel 30-60
1583 ribbelglazen koekpot met een nikkelen montuur en draagbeugel 0-0
1584 kristallen dekselcoupe 30-60
1585 houten met gekleurd porseleinen houder met een glazen olie- en axijnstel 0-0
1586 moderne groen glazen vaas 0-0
1587 kristallen karaf met ruitenwaaier slijpsel 30-60
1588 lot met divers o.a. ruitenwaaier kristal 50-100
1589 ronde kristallen coupe op een voet 40-80
1590 ruitenwaaier ovale schuitvormige kristallen coupe op een voet 40-80
1591 achtkantig Engels plate schaaltje met twee witte handgrepen 0-0
1592 Leerdam oraje vaasje "appeltje van oranje" 0-0
1593 A.D, Copier, Leerdam glazen waterkan met een oor 40-80
1594 A.D. Copier, blauw persglazen cactuspotje op een zwart glazen onderschotel 40-80
1595 twee Leerdam glazen spijkerbollen en een schaaltje 40-80
1596 ontwerp Steh Uiterwaal, gematteerde Leerdam glazen Madonna 50-100
1597 doos met divers glaswerk w.o. karaf en taartschaal 30-60
1598 ruitenwaaier slijpsel, kristallen kaasstolp en een koekpot op onderschotels 40-80
1599 kristallen schaal op een voet, suikerstrooier en zes borrelglaasje op o.a. zilveren voetjes 30-60
1600 glazen met nikkelen bowlpot 30-60
1601 Jan Doeser, olieverf op een triplex paneel met een rivierlandschap en een gezicht op Nijmegen 40-80
1602 olieverf op doek met diverse zeilschepen 40-80
1603 Jan Stapper 1951, olieverf op doek met een boslandschap 39-60
1604 Pollentine, olieverf op een paneeltje met drie mussen op een tak 30-60
1605 olieverf op schilderskarton met een havenhoofd en zeilschepen 40-80
1606 Hans Lenteman, olieverf op doek met een zeegezicht en een dam 50-100
1607 olieverf op doek met een zeegezicht, r.o. gesigneerdzx 40-80
1608 Julien, olieverf op een paneel met een strandgezicht en badgasten 50-100
1609 Jan van der Waarden 1846, olieverf op een mahonie paneel met een fruitstilleven 500-700
1610 19de eeuw olieverf op een mahonie paneel met een weidelandschap en grazende koeien 500-700
1611 H. de Winter Termaaten 1939, pasteltekening met een portret van een meisje en een aquarel met een portret van een vrouw 40-80
1612 set van vier miniatuur vrouwenportretten en een mannenportret 40-80
1613 Jan Koning 1939, olieverf op doek met een boerderij aan een vaart met een ophaalbrug 70-120
1614 H. de Klerk, olieverf op doek met een vissershaven en zeilschepen (Bunschoten ?) 40-80
1615 olieverf op doek met een Amsterdams grachtengezicht en Lutherse koepel 40-80
1616 aquarel met een liggend vrouwelijk naak 30-60
1617 l.o. Gabriel, olieverf op doek met een polderlandschap met eendenkooien en vissers 70-120
1618 J. Vos, olieverf op doel met een stadsgezicht met een zeilschip en een ophaalbrug 40-80
1619 olieverf op doek met een polderlandschap en een visser in een roeiboot 0-0
1620 olieverf op een triplex paneel met een fruitstilleven 30-60
1621 J.F. Geusenbroek, olieverf op doek (verfschade m.o.) met een sneeuwlandschap met een boerderij en ijsgezicht 50-100
1622 olieverf op doek met oostindische kers in een gemberpot 0-0
1623 olieverf op een eiken paneel met een besneeuwd stadsgezicht, r.o. gesigneerd W. Koekkoek 100-200
1624 olieverf op doek met een boeket bloemen in een kan 40-80
1625 l.o. Torrifelli ?. olieverf op doek (zonder lijst) met een bergmeer en vissers 30-60
1626 Jan Koning, olieverf op doek met een weidelandschap en een molen 49-80
1627 olieverf op doek met een boerenerf met boerderij en een hooiberg 30-60
1629 Piet Bouter, olieverf op doek (beschadiging) met een heidelandschap met een boerin en kudde schapen bij een schaapskooi 100-200
1630 M.A. Koekkoek 1851 (Marinus Adrianus), olieverf op doek met een landschap met bomen en koeien aan water 400-600
1631 Ed Karsen (Johann Eduard), olieverf op eem paneel met twee zeilschepen op zee 300-500
1632 twee 19de eeuw olieverf op een eiken paneeltje met een zomer- en wintergezicht met een molen aan water, o.a. l.o. gesigneerd 50-100
1633 Jan Knikker , olieverf op doek met een landschap met boom en kippen 70-120
1634 W. Marijs, o;oieverf op doek met een vissersdorp aan water en zeilschepen 40-80
1635 olieverf op doek met een boerenerf met boerderij en een boerin met kippen, l.o. gesigneerd 40-80
1636 W. Grijsels, olieverf op een triplex paneel met een zeehaven en diverse schepen 40-80
1637 Oosterse beschildering achter glas met vijf courtisanes in een landschap 40-80
1640 Jan Knikker, olieverf op doek met een boerderrij en erf met een boerin zittend op een tuinbank 100-200
1641 19de eeuw olieverf op doek (zonder lijst) met diverse vogels 30 x 125 40-80
1642 (Hermann) Hugo Berten, olieverf op doek (beschadiging in doek) met een boeket bloemen in een vaas 78 x 92 40-80
1643 J. v. Munster, olieverf op board met een strandgezicht en bomschuiten 60 x 80 50-100
1644 aquarel met een landschap met een landweg en een molen, l.o. gesigneerd 40-80
1645 aquarel met een landchap en een afgemeerde roeiboot. l.o. gesigneerd Ciceri 30-60
1646 l.o. Stortenbeiker, olieverf op een eiken paneel met een koe aan de waterkant 50-100
1647 W. Noordijk (Eemnes), olieverf op een triplex paneel met een heidelandschap en een meer 40-80
1648 ten Cate '92 Dordrecht, gouache met een riviergezicht en (zeil)schip en gezicht op besneeuwde huizen en molen 40-80
1649 monogram r.o., sepiatekening met een oosterse markt en diverse personen 500-700
1650 l.o. A. Vermeulen, sepiatekening (in map) met een heuvellandschap en met diverse figuren 300-400
1651 olieverf op een mahonie paneel 20 x 17.5 (zonder lijst) met twee aartende en één rokende man aan een herbergtafel 200-300
1652 olieverf op een mahonie paneel 14.5 x 10.5 (zonder lijst) met een portret van een jonge vrouw 40-80
1653 olieverf op doek met een gezicht op een rivier en bomen, r.o. gesigneerd W.H. Korlage ? 40-80
1654 olieverf op een triplex paneel met een boerenerf en schapen bij een stal 30-60
1655 J. Plank Linz (Josef), olieverf op board met een ruiter te paard 50-100
1656 olieverf op doek met een boerderij aan open water met twee roeiboten en een eendenkooi 40-80
1657 H.V. Overman, olieverf op doek met een biddende boer en boerin op een akker 40-80
1658 Jan Koning 1920, olieverf op doek met een dorp aan een vaart en met spelende kinderen 30-60
1659 v/ Veen, olieverf op doek met een boerderij aan water 0-0
1660 olieverf op doek (zonder lijst) met een bergmeer en bomen 30-60
1661 olieverf op doek met een kerk en een vaart met brug, l.o. gesigneerd 0-0
1662 Jaap Sax, olieverf op een triplex paneel met een polderlandschap 100-200
1663 H. de Klerk, olieverf op doek met een stadsgezicht met gracht en met paard en wagen 0-60
1664 olieverf op doek met een stadsgezicht en huizen aan een gracht 40-80
1666 Loots....., olieverf op doek met een boeket rozen in een vaas 40-80
1667 olieverf op doek met een boerenerf en een boerin, l.o. gesigneerd 30-60
1668 olieverf op een triplex paneel met een boerdij aan water, l.o. gesigneerd 30-60
1669 C. de Bruin (Cornelis), olieverf op doek met een Amsterdams havengezicht met zeilschepen en Nicolaaskerk 100-200
1670 Cornels de Bruin, olieverf op doek met 't Kolkje te Amsterdam 70-120
1671 19de eeuw olieverf op doek (verdoekt) met een 17de eeuws portret van een vrouw (restauratieplekken) 40-80
1672 19de eeuw olieverf op doek met een atelierinterieur en een kunstschilder, l.o. gesigneerd W.S.......uek ? 100-200
1673 olieverf op doek met een bospad 40-80
1675 Jan van Bragt, aquarel met een landschap met een meertje en bomen 30-60
1676 Jan van Bragt 1999, aquarel met een molen aan water 30-60
1677 Jan van Bragt, aquarel met een landhuis en een roeiboot 30-60
1678 Jan van Bragt '95, aquarel met een afgemeerde roeiboot 30-60
1679 Sami Briss, acrylverf op karton met een moeder en kind"telle mère tel fils" 500-700
1680 Leonard (Nanninga 1994), acrylverf op board "Madonna" met kind 61 x 45 30-60
1681 olieverf op een triplex paneel met molens en boerderijen aan water, r.o. gesigneerd 0-0
1682 J.T.A. Kühne 1923, olieverf met een gezicht op een bollenveld in een eiken lijst 30-60
1683 R. v.d. Pol, olieverf op doek (zonder lijst) met een vrouw met hoed en een boeket bloemen in een vaas 30-60
1684 A. van Wolde (Annemarie), olieverf op doek (zonder lijst) met een stilleven met o.a. een schaal met appels 30-60
1685 A. van Wolde (Annemarie), olieverf op een paneel met een zittende danseres 50-100
1686 monogram B.W.A., olieverf op een paneel met een tak en pruimen 40-80
1687 monogram B.W.A., olieverf op een paneel met een citroen en sinasappel 40-80
1688 Annem... van Wolde, pasteltekening met een vrouwelijk naakt 30-60
1689 A. van Wolde, olieverf op een paneel met een stilleven met o.a. drie tomaten 40-80
1690 annemarie van Wolde, pasteltekening met een vrouwelijk naakt 30-60
1691 monogram J.R., tekening met twee vrouwen 30-60
1692 Meeuwis v. Buuren, olieverf op doek met een zeegezicht en golven 100-200
1693 Adri Bleijs, olieverf met een zittende Volendammer visserman met een rieten mand 100-200
1694 olieverf (marouflé op board en geen lijst) met een Volendammer vissersjongen r.o. gesigneerd en gedateerd 1917 ? 40-90
1695 W. v. Dort (Willem), olieverf op doek met een hofje rondom kerk 50-100
1696 Dim-Holleman '38, olieverf op doek met een stadsgezicht (Bergen op Zoom ?) met een haven en vissersschuit 50-100
1697 W. v. Dort sr. (Willem), zwartkrijttekening met een stadsgezicht met een kerktrap en huizen 40-80
1698 G.W.P. v. Dokkum (Gerard "Gerrit" Willem Pieter), aquarel met een stalinterieur 40-80
1699 Anth. (Anthony Everhardus) Grolman, aquarel met een polderlandschap met twee molens en schuiten 40-80
1700 Jos Schimmer . 89, goache met een abstracte voorstelling 80-0
1701 olieverf op doek met een strandgezicht en een bomschit met vissersvrouwen, l.o. gesigneerd 100-200
1702 Jan Kelderman, olieverf op doek met een zeehaven en diverse schepen 50-100
1703 olieverf op schilderskarton met twee St. Bernhard puppies, gesigneerd Leon S. 40-80
1704 Louis Apol, olieverf op doek (verdoekt) met een besneeuwde boslaan en een paard en wagen 1200-1500
1705 A. Broekman, olieverf op doek met o.a. eenden aan waterkant 30-60
1706 Jan Groenhart, aquarel "boerderij in de sneeuw" met een boekwerk 30-60
1707 J. Piebeman, gouache met drie glansspreeuwen 30-60
1708 Perzische aquarel met polospelers te paard 40-80
1709 vier diverse miniatuur portretten 50-100
1710 W. Cornelis, olieverf op doek met een dorp aan een rivier 40-80
1711 paar aquarellen met een landschap en gebouw, gesigneerd Wi.....? 30-60
1712 T. v. ....dert. olieverf op doek (beschadiging) met een kustgezicht en zeilschepen 0-0
1713 Francois du Boid, olieverf op doek met een Parijs stadsgezicht en Monmartre 40-80
1714 J. Zwijgen, olieverf op doek met een stad aan een rivier met diverse schepen 40-80
1715 A.S. Fontein (Adriana Sophia), olieverf op karton met een heidelandschap en een olieverf op een mahonie paneel met een besneeuwd landschap 40-80
1716 A.S. Fontein, olieverf op een eiken en op een triplex paneel met een fruitstlleven 50-100
1717 A.S. Fontein, olieverf op een mahonie paneel met een dode vogel 40-80
1718 A.S. Fontein, twee olieverf op eiken panelen met een duinlandschap en bomen en met een interieur en een knopstoel 50-100
1719 A.S. Fontein, twee oliverf op eiken panelen met een stilleven en boemen 50-100
1720 lot met schilderij, aquarel litho naar Toorop 40-80
1721 Koos Stikvoort 1941, krijttekening met een biddende prister op een bidstoel 100-200
1722 Eug. Rensburg 1919, gouache met kippen 50-100
1736 G. Martens, twee aquarellen met een zittende man en een vrouw op een kruk 30-60
1737 Jaap Kuijper, aquarel met een polderlandschap en boerderij en een vaart 30-60
1738 olieverf op doek met een boslandschap en een vijver, r.o. gesigneerd 40-80
1739 Mareij '90, gouache met een Franse markt bij een kerktoren 30-60
1740 doos divers schilderij en grafiek 40-80
1741 twee dozen met o.a. diverse schilderijen 40-80
1742 W. v.d. Heide, olieverf op doek (beschadiging) met een boerenerf en kippen 0-0
1743 zwartkrijttekening met een stadsgezicht en afgemeerde boten (Spaarne Haarlem ?) 30-60
1744 lot met o.a. divers grafiek en aquarellen 50-100
1745 doos met o.a. divers grafiek en schilderij 50-100
1746 M. M. Witteveen (Maria Mathilde), olieverf op doek met een Amsterdams stadsgezicht en Montelbaanstoren 50-100
1747 A. v.d. Berg, olieverf op board met een polderlandschap en een molen aan een vaart 80-130
1748 Roelof Klein, olieverf op doek met een stilleven en o.a. bloemen in een pot 80-130
1749 Cyr. Bleys (Cyriacus), pasteltekening met bolchrysanten in een pot 50-100
1750 Alison Korthals Altes 1985, acrylverf op doek met twee blauwe vissen (documentatie) 50-100
1751 K. v. Ameijden (Cornelis Rokus "Kees"), olieverf op doek met een boerderij aan water 40-80
1752 Verburg, olieverf op een triplex paneel met bomen en een huis aan water 30-60
1753 olieverf op een houten paneel (zonder lijst) met boekenruggen (Zeeuwse gemeenten) . 30-60
1754 olieverf op een eiken paneel met een strandgezicht en bomschuit met vissers 80-130
1755 olieverf op een triplex paneel met een keukeninterieur en een boerin en kind bij een wastobbe 30-60
1756 monogram W.J.D. (Waalko Jans Dingemans), potloodtekening met een ploegende boer en twee trekpaarden 30-60
1757 olieverf op doek met een landschap en een boerderij aan water, r.o. gesigneerd 30-60
1758 Cyr. Bleys, pasteltekening met tulpen in een vaas 50-100
1759 Th. de Bruin, aquarel met twee kraanvogels 30-60
1760 aquarel met een polderlandschap en rietkragen 30-60
1801 18de eeuw kopergravure met "Kerk te Bloemendaal 1746" 30-60
1802 ingekleurde gravure met "Het Beleg van Haarlem" 30-60
1803 Michel F. v. Overbeeke '77, kleurenets (zonder lijst 98 x 72) "Mijn wortels zullen uw liefde drinken" 50-100
1804 Rob Clous '76, kleurenlitho 23/50 "Wandeling" 23 x 50 40-80
1805 Rob Clous '77, kleurenlitho 1/50 "Moorse haan" 41 x 56 40-80
1806 Rob Clous '75, kleurenlitho 34/40 "Pyreneeënnacht" 49 x 60 40-80
1807 Ronkens '75, zeefdruk XVIII / L "Vogelman" 30-60
1808 paar ingekleurde gravures in goudkleurige Louis XVI stijl lijsten en met gezichten op de Zaan en huizen 50-100
1809 monogram H.E. (H. Erkelens), modern gekleurd reliëf 0-0
1810 18de eeuw kopergravure met Schermer-Poort te Alkmaar 1726 30-60
1811 18de eeuw kopergravure "Gesigt van de Geest Poort" te Alkmaar 30-60
1812 Jopie Huisman, kleurenplaat met een stilleven met o.a. oude schoenen 30-60
1813 ingelijste (Duitse) filmposter met Laurel en Hardy 40-8
1814 Tjeerd Bottema, kleurenets "Winter bij Laren" met een besneeuwde boerderij 50-100
1815 Henk van der Vet '86, zeefdruk 79/100 Elfstedentocht met Evert van Benthem 40-80
1816 19de kleurenlitho "Een Chinees Regtsgeding" 30-60
1817 H. Werkman (Hemdrik Nicolaas), kleurendruk 17/20 "De weg terug" (Chassidische Legenden) 500-700
1818 H. Werkman (Hendrik Nicolaas), kleurendruk 5/20 "De vertelling op de markt" (Chassidische Legenden) 500-700
1819 vier dozen met diverse kunstboeken 50-100
1820 paar antieke gravures met Nieuwe Kerk en Paleis op de Dam te Amsterdam 50-80
1821 kleurenets met een heidelandschap en een landweg bij Oldenburg, r.o. ? gesigneerd 30-60
1822 Frederick de Wit, 17de eeuw ingekleurde kopergravure met kaart "Noordt Hollandt" 100-200
1823 Thomas Erpenius (Thomae Erpenio), ingekleurde 17de eeuw kopergravure met een stadskaart van Gorchvm (Gorichemvm) 100-200
1824 ingekleurde 18de eeuw kopergravure "Het beleg van Alkmaar" 50-100
1825 Balthasar Floris Berckenrode, 17de eeuw kopergravure met kaar "Hollandiae vulgo Westfrisiae" 40-80
1826 antieke ingekleurde kopergravure met Vauxhall Gardens (at the entrance) 30-60
1827 Cees Bolding 1924, ets met havengezicht Volendam en vissermannen 50-100
1828 Jules Benoit-Lévy 1904, ets met een Volendammer café interieur (Hotel Spaander) met drie mannen en een vrouw 50-100
1829 staalgravure met een Franse modeplaat en twee vrouwfiguren 0-0
1830 Corn. Brandenburg, litho met Montelbaanstoren en Oudeschans te Amsterdam 30-60
1831 H. E. Roodenburg (Hendrikus Elias), kleurenets no. 164 met een Amsterdams grachtengezicht 40-80
1832 Issak Tirion, 19de eeuw kopergravure met een kaart van Spanje en Portugal 50-100
1833 Eug. Rensburg, ets 25/250 met een gezicht op Rotterdam en haven met diverse (zee)schepen 40-80
1834 Eug. Rensburg, ets "Koninklijke Nederlandsche Zoutindustrie Boekelo - Fabriek te Hengelo" 40-80
1835 Charlotte Mutsaers, kleurenlitho 76/100 met een spreuk 40-80
1836 Wim Beeke, kleurenets met Coolsingel te Rotterdam anno 1940 40-80
1837 rolcontainer met o.a. schilderij, aquarel en grafiek 50-100
1838 doos divers grafiek en schilderij 40-80
1839 kleurendruk 40/300 met een man en vrouw op een bank, r.o. gesigneerd 30-60
1840 set van drie kleurenplaten in goudkleurige lijsten 0-0
1898 oosters tapijt (met zijde) 80 x 60 40-80
1899 oosters tapijt 190 x 105 40-80
1900 oosters tapijt, Koerdistan 243 x 178 50-100
1901 oosters tapijt, Bochara 128 x 198 30-60
1902 oosters tapijt (slijtageplek) 295 x 218 40-80
1903 oosters tapijt, Bochara 190 x 126 40-80
1904 oosters tapijt, Kirman 240 x 170 80-130
1905 doos met diverse oosterse tapijtjes 40-80
1906 oosters tapijt, Bidjar 370 x 250 200-300
1907 doos met oosterse tapijtjes en kussens 40-80
1908 oosters tapijt, 180 x 280 (sleets) 40-80
1909 oosters tapijt, 240 x 150 50-100
1910 oosters tapijt, Thebriz 200 x 310 200-300
1911 oosters tapijt, loper 330 x 90 (beschadiging) 0-0
1912 oosters tapijt, 222 x 154 (slijtplek) 40-80
1913 oosters tapijt, Kaskay 30-60
1914 twee oosterse pijten o.a. Beloutch0 30-60
1915 oosters tapijt, Hamadan 160 x 129 40-80
1916 oosters tapijt, Naïn 290 x 380 (slijtageplek) 100-200
1917 oosters tapijt, 250 x 200 100-200
1918 oosters tapijt, Ghoum 272 x 390 (slijtage) 100-200
1919 oosters tapijt, Bochara 218 x 305 80-130
1920 wollen vloerkleed met o.a. Oosters bloemdecor 280 x 250 50-100
1961 rond oosters tapijt, 2.40 mtr. 50-100
1962 oosters tapijt met o.a. bloemdecor en meandermotief 160 x 210 50-100
1987 oosters tapijt, Koerdistan 215 x 138 40-80
1988 oosters tapijt, Kashan 215 x 140 50-100
1990 twee dozen met o.a. koperen pendule en glaswerk 30-60
1991 twee dozen met o.a. divers serviesgoed 30-60
1992 twee dozen met l.p.'s en c.d.'s 40-80
1993 twee dozen met diverse boeken 40-80
1994 doos divers met o.a. doofpot en een bronzen lavabo 30-60
1995 doos met o.a. divers wit aardewerk en plate bestek 30-60
1996 doos met divers glaswerk 30-60
1997 doos divers met o.a. doofpot en oosterse tapijtjes 30-60
1998 doos divers met o.a. oosters houyen beeld van een visser 30-60
1999 twee dozen divers met o.a. koper en ijzerwerk 30-60
2000 twee dozen met o.a. divers serviesgoed 30-60
2001 doos met o.a. divers koperwerk w.o. een hangkroon ,strijkbouten en incomplete ramenspuit 30-60
2002 drie dozen met divers glaswerk 30-60
2003 doos divers met o.a. speculaasplank 30-60
2004 doos divers met o.a. koper en ijzer 0-0
2005 doos divers met o.a. koperen verlichting 30-60
2006 doos divers met o.a. Delft blauw en een klok 30-60
2007 drie dozen met o.a. speelgoed en serviesgoed 30-60
2008 zeven dozen met diverse boeken w,o, Amsterdam 40-80
2009 vijf dozen met diverse l.p.; s en een doos met c.d.'s 40-80
2010 doos l.p.'s en een doos bladmuziek 30-60
2011 doos met divers gereedschap 0-0
2012 zes dozen met diverse boeken, l.p.'s en singles 40-80
2013 drie dozen divers met o.a. glaswerk, aardewerk en verlichting 40-80
2014 doos met diverse l.p's 0-0
2015 vijf dozen met diverse boeken w.o. Kunst 40-80
2016 vier dozen met o.a. aardewerk en glaswerk 50-100
2017 twee dozen met o.a. glaswerk en aardewerk 30-60
2018 drie dozen divers met o.a. aardewerk en een houten olifant 40-80
2019 twee dozen met o.a. Michelin pop, koperwer en lampen 30-60
2020 doos met o.a. beren en poppenstoel 0-0
2021 doos met boomstantafeltje en kindergeweren 0-0
2022 doos divers met o.a. speksteen, schaakspel, boekensteunen en weegschaal 30-60
2023 drie dozen met l.p.'s en singles en een c.d. rek Pinccio 30-60
2024 doos divers met o.a. glazen vazen en olielamp 0-0
2025 twee dozen met o.a. divers (chinees) porselein en aardewerk 30-60
2026 doos met een modern wit met gekleurd meerdelig servies 30-60
2027 drie dozen met o.a. divers platebestek, schalen en theepotten 40-80
2028 twee dozen met divers glaswerk 30-60
2029 lot met diverse klokken en uurwerken (hele plank) 50-100
2030 rolcontainer met divers schilderij en grafiek 40-80
2031 doos divers met o.a. klok en barometer 30-60
2032 twee dozen met o.a. glazen potten 30-60
2033 doos divers met o.a. speelgoed autootjes 30-60
2034 doos divers met o.a. klok en barometer 30-60
2035 doos divers met o.a. een snijplank en diverse borden 0-0
2036 doos met o.a. divers koperwerk en een olielamp 30-60
2037 doos divers met o.a. serviesgoed 30-60
2038 doos met divers grafiek en l.p.'s 30-60
2039 doos divers met o.a. schilderijlijst en oorlogskranten 0-0
2040 doos met p.a. Verkade albums 30-60
2081 Junghans, eiken met notenhouten schoorsteenklok met slagwerk 0-0
2082 open teakhouten boekenkast met een onderlade en met een gegolfde kap 40-80
2083 Zuid-Holland Gouda, driedelig gekleurd plateel kaststel met bloemdecor 40-80
2084 Oosterse teakhouten wandtafel met twee laden 80-130
2085 lot met o.a. divers Lange Lijs en zwiebelmuster servies 40-80
2086 notenhouten tweedeurs hoekkast met een glasdeur 40-80
2087 notenhouten eendeurs wandporseleinkastje 30-60
2088 rood gekleurde Victoriaanse grenen boekenkast met twee glasdeuren en een tweedeurs onderkast met een lade 50-100
2089 houten gestoken tweegewicht koekoeksklok 30-60
2090 Bohemer, accordeon in een bewaarkoffer 40-80
2091 Limoges, driedelig gekleurd koffiestel en een rond dienblad met o.a. diverse kop en schotels 40-80
2092 zwart gelakt Frans Art-deco tweedeurs barmeubel 50-100
2093 eiken barometer met een thermometer 0-0
2094 ronde eiken pianokruk met een beschadigde rieten zitting, hoogte verstelbaar 0-0
2095 Chinees rood lacqué schemerlampvoet 30-60
2096 Chinees rood lacqué tweeders kastje met ijzeren beslag 40-80
2097 rond notenhouten wijntafeltje op een driepoot 30-60
2098 notenhouten Baroks tijl zesladenkast met een gebogen front en met steekwerk en intarsia inlegwerk 70-120
2099 notenhouten gestoken Dagobert stoel met een leren zitting 0-0
2100 noten met wortelnoten driedeurs Art-deco linnenkast met een facetgeslepen spiegeldeur 50-100
2101 notenhouten Friese staartklok met maan en datum 40-80
2102 damspiegel in een goudkleurige lijst 51 x 167 0-0
2103 notenhouten Victoriaans tafeltje met beschadigd inlegwerk 42 x 88 op getorste poten 30-60
2104 mahonie 78-toeren grammofoonmeubel 40-80
2105 gobelin met zwarte houten klossen 40-80
2106 gobelin met zwarte houten klossen 40-80
2107 Doulton, Engelse po met blauw landschapsdecor 30-60
2108 victoriaanse stijl tweedeurs glaskast op gebogen pootjes 40-80
2109 albast pied de stalle met verlichting 40-80
2110 mahonie Victoriaans kamergemak 30-60
2111 twee ronde notenhouten wijntafeltjes op een driepoot en met leren bladen 30-60
2112 ovale geschulpte notenhouten Barok stijl salontafel op een vierpoot 30-60
2113 ronde Victoriaanse pianokruk op een gestoken notenhouten driepoot 30-60
2114 achtkantig notenhouten Regency stijl bijzettafel met vier laadjes en op een 30-60
2115 ovale (gang)spiegel in een goudkleurige lijst met een strikkuif 30-60
2116 Pander Hollandia, facetgeslepen mahonie Art-deco schoorsteenspiegel met pilaren en met beender en ebbenhouten inleg 40-80
2117 grenen staand klokje 0-0
2118 drie Engelse plate theepotten en een kan met deksel 30-60
2119 groen velours gestoffeerd mahonie stoeltje, ronde gestoffeerde kruk en een bijpassend gestoffeerd bankje met een klep 50-100
2120 facetgeslepen spiegel in en goudkleurige lijst 89 x 188 40-80
2121 meerdelig porseleinen keukenpottenset (incompleet) 0-0
2122 driedelig gekleurd Del;ft aardewerk kaststel (beschadiging in bovenrand) 30-60
2123 driedelig Delft blauw aardewerk kaststel 30-60
2124 antiek Engels donker grenen tweedeurs kabinet op een vierlaads onderkast en met beschilderd bloemdecor 70-120
2125 notenhouten Fries staartklokje met maan en datum 30-60
2126 goudkleurige gipsen standaard met twee putti's (verlichting) 30-60
2127 bewerkt wit aardewerk pied de stalle met vrouwfiguren 30-60
2128 grenen Biedermeier stijl eendeurs kast met beschilderd bloemdecor en een haan 40-80
2129 staande schemerlamp op ee wit met goudkleurige voet 30-60
2130 kunststof Venus als schemerlamp op een zuil en een kunststof standaard op een driepoot 0-0
2131 wit gipsen hoofd "Lancome" (beschadiging) 30-60
2132 notenhouten 30'er jaren driedeurs buffet 40-80
2133 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
2134 notenhouten eendeurs wandporseleinkastje 30-60
2135 goudkleurige Louis XVI stijl fauteuil met groene gebloemde stoffering 70-120
2136 ronde geschulpte noten met wortelnoten Chippendale stijl salontafel op vier klauwpoten 40-80
2137 eiken Fries staartklokje, schippertje 30-60
2138 opengewerkte geelkoperen wandtafel met een wit houten blad 30-60
2139 ovaal gechulpt rood gelakt Biedermeier wijntafeltje op een driepoot en met bloemdecor (beschadigde rand) 30-60
2140 notenhouten damessecretaire met een tweelaads onderkast en twee onderkastjes 40-80
2141 eiken wandklok met slagwerk en melodie en facetgeslepen ruitjes 30-60
2142 antieke donker grenen dekenkist met een bolle deksel en met smeedijzeren handgrepen 40-80
2143 twee blaasinstrumenten met koorden 40-80
2144 notenhouten vierladenkast met een gebogen front 40-80
2145 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
2146 notenhouten eendeurs wandporseleinkastje 30-60
2147 tafelschemerlamp gedragen door een legering vrouwfiguur 0-0
2148 paar notenhouten armstoelen met gebloemde velours stoffering 30-60
2149 notenhouten regulateurklok 30-60
2150 notenhouten Louis XV stijl damesstoel met geborduurde stoffering 40-80
2151 ronde notenhouten Biedermeier stijl pianokruk op drie poten en in hoogte verstelbaar 30-60
2152 paar notenhouten Louis XV stijl damesstoelen met geborduurde stoffering 50-100
2153 notenhouten regulateurklok met slagwerk en met een adelaarfiguur 0-0
2154 set van vier gevlochten Loom armstoelen 50-100
2155 chroom bureaulamp 0-0
2156 groen leren driezits Chesterfield bank en een fauteuil 200-300
2157 eiken gestoken console met een incompleet uurwerk 40-80
2158 30'er jaren notenhouten facetgeslepen damspiegel 49 x 139 40-80
2159 geelkoperen pendellamp met een melkglazen kap 49-89
2160 ronde geschulpte notenhouten Barok stijl bijzettafel op een driepoot en met bloemdecor op het blad 30-60
2161 Frans koperen wandklokje op een eieken paneel 39-69
2162 gipsen borstbeeld Leopold II 40-80
2163 geelkoperen kerkkandelaar 0-0
2164 wortelnoten Engelse 30'er jaren tweedeurs linnenkast 50-100
2165 ronde Franse schoolklok met slagwerk 30-60
2166 paar Engelse Regency stijl mahonie wandtafels met o.a. een ingelegde bies 50-100
2167 gekleurd aardewerk dekschaal met o.a. bloemdeor met een verguld metalen montiir met diverse dierfiguren 40-80
2168 kersenhouten Engelse uitschuiftafel met twee tussenbladen 80 x 170 - 250 100-200
2169 eengewicht gekleurde Friese stoelklok 30-60
2170 ronde Engelse mahonie salontafel (hoog model) op vier poten en met o.a. een ingelegde bies 0-0
2171 wandconsole met een engelkopje 0-0
2172 gehoutschild grenen Biedermeier luierkabinetje (bovenlade ontbreekt) 0-0
2173 open gestoken houten barometer met een thermometer en met bladdecor 30-60
2174 langwerpig gestoffeerd bankje met decor van panters en een vierkante bruin leren kruk 0-0
2175 lot met 28 specerijenpotjes met Hummel decor 30-60
2176 paar zwart gelakte étagère bijzettafel (beschadiginmg op blad) met een paar schemerlampen 30-60
2177 electrische moederklok in een glazen kast en met een marmeren achterplaat 40-80
2178 facetgeslepen schoorsteenspiegel in een wit met goudkleurige lijst 71 x 89 40-80
2179 Wedgwood, meerdelig crèmekleurig servies 100-200
2180 mahonie Biedermeier stijl hangoor bijzettafel met een lade en met een ingelegde bies 30-60
2181 goudkleurige metalen Franse pendule gedragen door twee engelfiguren (beschadiging) 30-60
2182 ronde geschulpte Biedermeier mahonie tafel op een spinnekoppoot 30-60
2183 meerdelig aardewerk visservies met reliëfdecor van schaaldieren (randschilfer) 50-100
2184 metalen Art-nouveau sculptuur met een vrouw en twee hazewindhonden op een zwart marmeren voet 50-100
2185 kerfsnede houten barometer met een thermometer (glas beschadigd) 0-0
2186 paar Art-deco notenhouten eendeurs nachtkastjes met een 40-80
2187 paar gekleurde Staffordshire aardewerk honden 40-80
2188 notenhouten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
2189 houten gestoken Amerikaanse schoorsteenklok met wekkermechaniek 30-60
2190 mahonie Biedermeier stijl hangoor sofatafel met een lade en een kolompoot op een vierspant 40-80
2191 notenhouten eendeurs (medicijn)kastje met een binnenlade 39-60
2192 rood leren chaise longue 50-100
2193 geelkoperen kerkandelaar 30-60
2194 bewerkte goudkleurige schoorsteenspiegel met een bewerkte kuif 78 x 144 50-100
2195 accordeon 0-0
2196 groen gekleurd 18de eeuw tweedeurs grenen kabinet met beschilderde deuren en op een drielaads onderkast 100-200
2197 open gestoken houten barometer met eem thermometer en met bladdecor 30-60
2198 vierkante zwart gelakte étagère bijzettafel met drie laden en met een schemerlamp op een geel aardewerk voet 40-80
2199 rond porseleinen dienblad met o.a. decor van edelweiss en met een nikkelen rand 0-0
2200 teakhouten kloostertafel 81 x 200 100-200
2201 ijzeren Franse pendule met o.a. engelfiguren 40-80
2202 notenhouten open Louis XVI stijl boekenkastje 40-80
2203 paar zilverstenen standaards met een hoofd (één met een barst) 0-0
2204 ronde notenhouten uitschuiftafel 1.20 mtr met een tussenblad en met een zwart gedoreerd blad en vier bijpassende stoelen 50-100
2205 noten met zwart Biedermeier stijl regulateurklok met slagwerk 30-60
2206 notenhouten Regency stijl hangoorsalontafel met twee laden 30-60
2207 Oostenrijks gekleurd porseleinen houder met zes eierdoppen 0-0
2208 wollen geknoopt wandkleed 170 x 240 met jockey's te paard 50-100
2209 zwart gekleurde eiken wandklok met slagwerk 0-0
2210 notenhouten gestoffeerde Empire stijl kuipfauteuil met goudkleurige zwanenhalzen 80-130
2211 palissanderhouten ficheskist 30-60
2212 twee ronde wit lacqué Louis XVI stijl bijzettafels 39-69
2213 eiken driegewicht Friesen staartklok met maanaanduiding en melodie 50-100
2214 ovale notenhouten salontafel op een vierpoot 0-0
2215 Flora Gouda, driedelig gekleurd plateel kaststel 40-80
2216 donker grenen vierdeurs buffetkast met twee laden en met twee glasdeuren 40-80
2217 houten gestoken tweegewicht koekoeksklok 30-60
2218 facetgeslepen spiegel in een bewerkte goudkleurige lijst 125 x 80 40-80
2219 halfrond gekleurd (hal)tafeltje met een lade en o.a. bloemdecor 40-80
2220 notenhouten theestoof (geen binnenbak) en een wandporseleinkastje met Limoges porselein 40-80
2221 notenhouten met geelkoperen Art-nouveau wandklok met slagwerk 30-60
2222 noten met wortelnoten Chippendale theetafel op klauwpoten en met een lade en twee uittrekbladen 70-120
2223 notenhouten Louis XV armstoel met steekwerk en gebloemde velours stoffering 50-100
2224 wit geschilderd tweedeurs buffet net twee laden 70-120
2225 driedelig verguld Empire stijl klokkenstel (batterij) met een paar tweelichts kandelaars 50-100
2226 electrische gitaar in een houten bewaarkoffer 30-60
2227 saxofoon (mondstuk aanwezig) 40-80
2228 koper met glazen kroonluchter met o.a. bloemmotief 50-100
2229 P. Regout, paar driedelige aardewerk lampetstellen met blauw bloemdecor 40-80
2230 notenhouten drieladenkastje 30-60
2231 paar Franse notenhouten stoelen met geprint leren stoffering 30-60
2232 ronde kersenhouten Biedermeier stijl uitschuiftafel 1.30 - 187 mtr. met een tussenblad en op een kolompoot met een driespant 50-100
2233 set van zes kersenhouten armstoelen met gevlochten riet (beschadiging) 50-100
2234 zwart gekleurde Biedermeier wandtafel 30-60
2235 teakhouten Chinees gestoken kamferkist 40-80
2236 teakhouten Chinees gestoken kamferkist 40-80
2237 geelkoperen Art-nouveau stijl staande lampevoet met een onyx plateau 30-60
2238 paar notenhouten gestoffeerde Barok stijl fauteuils met een opengestoken kuif 50-100
2239 meerdelig crèmekleurig Wedgwood servies (twee planken) 100-200
2240 Duits Biedermeier grenen tweedeurs linnenkast met een onderlade 50-100
2241 koperen schoorsteenklok met een wekkermechaniek 30-60
2242 ronde zwart Biederneier stijl bijzettafel op een driepoot 39-60
2243 modern bronzen sculptuur met twee zittende figuren 30-60
2244 grenen Biedermeier boeren bureau/boekenkast met een tweedeurs onderkast 50-100
2245 ronde notenhouten bijzettafel en een rechthoekig telefoontafeltje net een groen leren blad en op een driepoot 30-60
2246 houten gestoken tafellamp met een adelaar en een houten gestoken sculptuur van een adelaar met een draak (herstellingen aan vleugel) 40-80
2247 notenhouten Louis XV stijl stoeltje met rode stoffering 0-0
2248 paar mahonie open boekenkast 87 x 120 40-80
2249 notenhouten wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
2250 teakhouten Oosters gestoken kamferkist en een kistje 40-80
2251 vier diverse Oosters houten gestoken beelden met drie vrouwfiguren en een Chinese visser 30-60
2252 kersenhouten "bateau" tweepersoons ledikant 50-100
2253 Japanse kimono met o.a. vogeldecor 40-80
2254 halfronde teakhouten wandtafel met een lade 40-80
2255 mahonie eendeurs nachtkastje me3t een marmeren blad en een lade 40-80
2256 grijs gekleurde smalle zesladenkastje 50-100
2257 notenhouten tafelklokje met slagwerk en met maanaanduiding 30-60
2258 mahonie Regency stijl vijfladenkast 40-80
2259 ronde notenhouten Regency stijl bijzettafel met een lade 30-60
2260 ronde notenhouten tafel op een vierpoot en met vier Barok stijl stoelen 40-80
2261 achtlichts kristallen met glazen hangkroon 50-100
2262 notenhouten eendeurs wandporseleinkastje 0-0
2263 notenhouten Art-nouveau tweedeurs hangkastje 30-60
2264 ronde Regency stijl notenhouten tafel met vier laden en een leren blad en met vier armstoelen met een gestoffeerde zitting 50-100
2265 driedelig Delft blauw aardewerk kaststelletje met een boer en boerin 30-60
2266 ovale beschadigde notenhouten salontafel op een driepoot 0-0
2267 paar gekleurde bisquit beelden van een jongen en meisje 30-60
2268 mahonie eendeurs nachtkastje met wortelnoten panelen 30-60
2269 notenhouten Louis XV stijl danesstoel met een geborduurde stoffering 40-80
2270 notenhouten met velours gestoffeerd telefoonbankje met een lade 40-80
2271 Nason's decor "Friarswood", meerdelig servies met bloemdecor 40-80
2272 antieke Engelse grenen vijfladenkast 50-100
2273 eiken Fries staartklokje "schippertje" 30-60
2274 paar celedon dekselvasen 58 cm. (één deksel beschadigd) 40-80
2275 zespersoons wit porseleinen servies met visdecor bestaande uit zes borden, vier schalen en een sauskom 40-80
2276 notenhouten Louis XVI stijl tweedeurs salonkastje met twee laden 40-80
2277 twee Staffordshire aardewerk honden 40-80
2278 drie en één notenhouten stoel 0-0
2279 Wedgwood decor "Noss Rose", meerdelig servies 100-200
2280 groen gekleurde tafel met een plantenbak 200 x 100 en vier rotan met rieten kuipstoeltjes 40-80
2281 wit gekleurde "boomstam" staande kapstok 40-80
2282 ronde gekleurde Chinees aatdewerk kruk 40-80
2283 gangspiegel in een bewerkte goudkleurige lijst 45 x 63 0-0
2284 rood gekleurde grenen tafel met een lade152 x 98 40-80
2285 tweegewicht notenhouten Zaanse klok 0-0
2286 wit gekleurde grenen (hal)bank met twee kleppen 2.02 mtr. 100-200
2287 moderne facetgeslepen spiegel 108 x 67 0-0
2288 grenen vierdeurs buffetkast met twee glasdeuren 40-80
2289 gekleurd metalen klokkeman 40-80
2290 teakhouten secretaire met een uittrekblad en groen leren blae en met zes laden en een bijpassend stoeletje met gevlochten riet 50-100
2292 notenhouten Empire stijl vierdeurs salonkast met twee glasdeuren en een lade 40-80
2293 moderne notenhouten driegewicht wandklok met slagwerk en melodie 30-60
2294 smal Engels notenhouten zesladenkastje met een ingelegde bies 30-60
2296 tweekleurig bruin leren fauteuil 40-80
2297 ronde wit lacqué kruk met een geborduurde zitting 40-80
2298 ronde notenhouten Barok stijl tafel 1.10 mtr. op een vierpoot 30-60
2299 bruin leer gestoffeerd notenhouten Louis XVI stijl (bureau)stoel met een ronde zitting 30-60
2300 frenen Duits Biedermeier tweedeurs linnenkast met een gegolfde kap 50-100
2301 eiken wandklok met slagwerk 30-60
2302 ronde notenhouten Regency stijl salontafel met vier laden en met een groen leren blad 1/10 mtr 40-80
2303 notenhouten hangoor bijzettafel met een lade en groen leren bladen 0-0
2304 ronde mahonie uitschuiftafel 1.10 mtr. met een tussenblad en op koperen pootjes 40-80
2305 set van zes mahonie Hepplewhite stijl stoelen w,o, twee armstoelen 40-80
2306 rechthoekige salontafel met een groen leren bladf 122 x 50 0-0
2307 notenhouten hangoor bijzettafel met twee laden 30-60
2308 grenen keukentafel 75 x 150 40-80
2309 verlaagde grenen salontafel met een lade 88 x 100 30-60
2310 notenhouten Engelse damessecretaire net een vierlaads onderkast (fineerschade) 30-60
2311 zevenlichts geelkoperen Chinese kandelaar 30-60
2312 schoorsteenspiegel met een zilverkleurige lijst 72 x 122 30-60
2313 twee paar gekleurde bisquit wanappliques met man- en vrouwfiguur 40-80
2315 blauw gekleurd eendeurs hanghoekkastje met een glasdeur 30-60
2361 Hindelopen beschilderde kinderbakstoel 30-60
2362 hindelopen beschilderde parapluiebak 0-0
2363 notenhouten Louis XVI stijl oorfauteil met blauwe velours stoffering 80-130
2364 ronde notenhouten uitschuiftafel 1.10 mtr. op een vierpoot en met een tussenblad 39-60
2383 Koninklijke Shell, oude benzine tafelaansteker 0-0
2384 oude globe met verlichting 30-60
2385 paar witte houten kaketoe's 30-60
2386 drie Oosterse waaiers 0-0
2387 loy mert 82 oude religieuze schoolkaarten 40-80
2388 moderne Waterman vulpen in een étui 40-80
2389 lot met minerale stenen en schelpen 30-60
2390 lot met divers Hindelopen beschilderd houtwerk w.o. een schooltas (documentatie) 40-80
2391 electrische speelgoed locomotie met wagons en rails 40-80
2392 paar wit gekleurde houten reigers 30-60
2393 twee dozen met o.a. een pop en beren 0-0
2394 oude Schildpad pop 30-60
2395 hoogte verstelbare houten poppenstoel 0-0
2396 eiken met leer gestoffeerde poppenstoel 30-60
2397 driedelig rieten kinderstel met een paar kuipstoeltjes 30-60
2398 kinderknopstoel met een biezen zitting 0-0
2399 mechanisch speelgoed blikken man met koffer (originele doos) 30-60
2400 lot met o.a. diverse miniatuur dierfiguren 30-60
2401 globe op een geelkoperen voet 30-60
2402 gekleurd blikken scheepsmodel van een sleepboot 40-80
2403 drie diverse miniatuur scheepsmodellen (o.a. in fles) en tableau met scheepsknopen 40-80
2404 Bing, opwindbaar blikken speelgoed limousine 200-300
2405 oude blikken speelgoed pickup truck 50-100
2406 oude blikken speelgoed limousine 50-100
2407 blikken met kunststof speelgoed legertank (batterij) 40-80
2408 vijf diverse oude blikken speelgoed auto's 40-80
2409 scheepsmodel van 18de eeuws Engels driemaster oorlogsschip 100-200
2410 scheepsmodel van een tweemaster zeilschep 40-80
2411 vijf diverse scheepsmodellen w.o. zeilschepen, botter en een onafgebouwd schip 50-100
2412 vijf oude blikken speelgoed auto's en een speedboot w.o. Schuco 50-100
2413 drie diverse showcasesmet geprepareerde vlinders 40-80
2414 oude speelgoed stoommachine 40-80
2415 globe met verlichting op een houten voet 30-60
2416 groene blikken "Buggy" (batterij) 0-0
2417 lot met diverse clusters koraal- 40-80
2418 twee oude speelgoed kindernaaimachientjes 40-80
2419 gekleurde kunststof brievenbus 30-60
2420 oude blikken speelgoed auto, Opel Kapitan 30-60
2421 twee karabijnen 40-80
2422 showmodel houten gekleurde golftas met clubs als een c.d. rek 30-60
2423 scheepsmodel van een driemaster zeilschip 40-80
2424 blikken met kunstof speelgoed spartwagem (batterij) 0-0
2425 speelgoed stoommachine 40-80
2426 Wilesco, speelgoed stoomwals 40-80
2427 drie blikken speelgoed windmolens en drie blikken werkmannen met o.a. spanzaag en cirkelzaag 40-80
2428 kot met zes diverse o.a. blikken autootjes 40-80
2429 RemS, metalen constructie doos 0-0
2430 doos met o.a. speelgoed racebaan 30-60
2431 Tri-ang, doos met diverse scheepsmodellen en een oud matroos popje 30-60
2432 zes oude blikken moterfietsen 40-80
2433 lot met divers oud speelgoed w.o. popjes, paarden en pluche beesten 50-100
2434 twee oude blikken speelgoed draaimolens 30-60
2435 blauwe blikken speelgoed cabriolet en een rode Mercedes (batterij) 30-60
2436 oude blikken speelgoed brandweer ladderwagen 30-60
2437 plateau met twee speelgoed stoommachines en diverse werktuigen 50-100
2438 oude mechanische speelgoed winkelkassa 0-0
2439 Meccano "Hornby series" mechanische locomotief met een overgang en een "Richting"bord 50-100
2440 Lehmann, twee oude blikken speelgoed autootjes 40-80
2481 Knaud '86, zilveren legpenning Tjarda in een étui (Jhr. Mr. Dr. A.W.L. Tjarda van Starkenborgh Stachouwer) 40-80
2482 étui met een zilveren onderscheiding Kon, Wilhelmina 50-100
2483 vier diverse o.a. zilveren lakstempels 30-60
2484 doos met diverse postzegels 30-60
2485 étui met een Meissen wit bisquit penning en een doosje met vier o.a. bronzen legpenningen 30-60
2486 lot met diverse o.a. zilveren legpenningen w.o. Noord Holland 50-100
2487 zilveren tientje 1970 0-0
2488 Nederlandse Ridder Orde en bijpassende onderscheiding 100-200
2489 lot met o.a. divers Nederlands muntgeld en papiergeld 30-60
2491 étui met eren zilveren muntenset Olymoische Spelen Montreal 1975 30-60
2492 houten étui met een zilveren muntenset Montreal 1976 30-60
2493 houten étui met een zilveren muntenset Montreal 1976 30-60
2494 houten étui met een zilveren muntenset Montreal 1976 30-60
2495 houten étui met een zilveren muntenset Montreal 1976 30-60
2496 Hongarije 1915, gouden 10 Franc in een 14 karaat gouden vatting als broche?hanger 100-200
2497 gouden vijfje 1912 in een 14 karaat gouden vatting als hanger met een 14 karaat gouden collier 150-250
2498 gouden tientje 1875 in een 14 karaat gouden vatting als hanger 200-300
2499 50 Daalders, gouden herdenkingsmunt Unie van Utrecht 1579-1979 100-200
2500 gouden tientje 1897 gecat in een 14 karaat gouden rand als hanger 200-300
2501 lot met divers nuntgeld 30-60
2502 lot met o.a. diverse bronzen legpenningen, lakstempel en onderscheiding 50-100
2503 gouden schakelarmband met een gouden vijfje 1912 in een gouden vatting (18 gr,) 300-500
2504 gouden vijfje 1912 (in een étui) 50-100
2505 lot met diverse Nederlandse munten w.o. 10 gulden (Juliana) en 2 1/2 gulden (Willem III) 40-80
2506 lot met o.a. diverse Euro munten 30-60
2507 lot met divers muntgeld en bankbiljetten 50-100
2508 gouden schakelarmband bezet met malachiet (één schakel los) 150-250
2516 vijf zilveren tientjes (Juliana) 30-60
2517 elf zilveren 10 Gulden munten (Beatrix) 40-80
2518 twaalf zilveren 50 Gulden munten 200-300
2519 gouden dukaat 1986 (in étui) 70-120
2520 gouden vijfje 1980 (in étui) 70-120
2521 Enicar, 18 karaat gouden mechanisch herenpolshorloge met een leren band 100-200
2522 ovaal Prisma damespolshorloge (defect) met een 14 karaat gouden schakelpolsband 100-200
2523 14 karaat gouden mechanisch damespolshorloge met een 14 karaat gouden polsband 200-300
2524 Lasita, 18 karaat gouden damespolshorloge (defect) en een gouden schakelpolsband 200-300
2525 Longines, defect 18 karaat gouden herenpolshorloge 150-250
2526 Omega Automatic Chronometer, doublé herenpolshorloge met een leren band 40-80
2527 Lasita, 14 karaat gouden (defect) mechanisch herenpolshorloge met een onedele rekpolsband 70-120
2528 Bifora, 14 karaat gouden damespolshorloge met een leren band 40-80
2529 Prisma 14 karaat gouden damespolshorloge met een 14 karaat gouden polsband (bruto 18 gr.) 200-300
2530 Omega Seamaster, 18 karaat gouden (defect) mechanisch herenpolshorloge met een stalen polsband 200-300
2531 Omega Seamaster Automatic, 18 karaat gouden herenpolshorloge met een 18 karaat gouden polsband (bruto 64 gr.) 1200-1500
2532 Geneve, 14 karaat gouden quartz herenpolshorloge met datum en met een leren band (ING) 100-200
2533 étui met een 18 karaat gouden herenzakhorloge 200-300
2534 Pontiac Nageur, 18 karaat mechanisch vintage herenpolshorloge met een leren band en in een bewaardoos 200-300
2535 étui met een (incompleet) zilveren nagelgarnituur 0-0
2536 Hollands zilveren handgreep (van een stolp) met een koe 40-80
2537 paar (losse) kristallen fruitschalen op een gegraveerde zilveren voet met druivendecor 100-200
2538 kristallen fruitschaal op een Hollands zilveren voet met druivendecor 100-200
2539 Hollands Louis XVI stijl zilveren mosterdpotje met een blauw glazen binnenbakje 40-80
2540 ovaal Louis XVI stijl zilveren zoutvaatje met een blauw glazen binnenbakje 40-80
2541 schilpad horlogestandaard met een herenzakhorloge 40-80
2549 zilveren schotel 21 cm. met een bewerkte rand en indiaan en dierfiguren plm. 320 gr. (Guatamala) 100-200
2550 Michel Jordi Geneve, stalen chronograph en blauw leren polsband in een étui 100-200
2551 Hollands zilveren sierlepel met molendecor en stadswapen van Amsterdam 40-80
2552 ajour 800/1000 zilveren bonbonsmandje met twee handgrepen 30-60
2553 Hollands zilveren geboortebeker 30-60
2554 bewerkt Djokja zilveren tabaksdoos 40-80
2555 rechthoekig geschulpt 2de gehalte zilveren dienblad (398 gr.) 100-200
2556 Hollands zilveren suikerstrooilepel met filetrand (1871) 30-60
2557 Hollands zilveren suikerschep met een getorste steel en zes bijpassende theelepels (1897) 40-80
2558 Hollands zilveren miniatuur poseleinkast 70-120
2559 Hollands zilveren miniatuur b"gouden" koets 40-80
2565 D'orville, 14 karaat quartz danespolshorloge en 14 karaat gouden schakelpolsband 250-400
2566 zilveren miniatuur openhaard haal 30-60
2567 Hollands zilveren miniatuur danspaar en een orkestje 40-80
2568 Hollands zilveren miniatuur koetsje met paard 30-60
2569 twee Hollands zilveren miniaturen, golfer en een vader met kinf 40-80
2570 Hollands zilveren miniatuur man met een hondekar 30-60
2571 filigrain zilveren zeilschip 30-60
2572 Hollands zilveren miniatuur kinderwagen en wandelwagen 50-100
2573 zilveren miniatuur schommelstoel en een staande schemerlamp 30-60
2574 Haags lof, Hollands zilveren taartschep (1912) 30-60
2575 étui met zes Biedermeier stijl gegraveerde koffielepels 30-60
2576 zilveren Joodse aanwijsstok "jad" 40-80
2577 beschadigde kristallen schaal op een Hollands zilveren voet 0-0
2578 rechthoekig geschulpt 2de gehalte zilveren dienblad met een gegraveerd wapen van Alkmaar (plm. 1330 gr.) 300-500
2579 Biedermeier gegraveerd zilveren theepotje (433 gr.) 100-200
2580 Hollands zilveren herdenkingslepel met wapen van Nederland (MSD 35 jaar 1989) 30-60
2581 lot met diverse zilveren voorwerpen plm. 1370 gr. 300-500
2582 lot met o.a. divers zilveren bestek plm. 1205 gr. 300-400
2583 lot met divers zilveren bestek plm. 1115 gr. 250-400
2584 bewerkte ovale Djokja zilveren schaal en zes bijpassende schaaltjes 80-130
2585 rechthoekig geslepen kristallen bonbonsschaaltje (schilfers)met een 19de eeuw Hollands zilveren draagbeugel 30-60
2586 modern 2de gehalte zilveren kandelaartje 30-60
2587 ribbelglazen dekselpot met een Hollands zilveren knop (beschadiging aan bovenrand) 30-60
2588 kristallen schaal met olijfslijpsel en op een Hollands zilveren voet 30-60
2589 kristallen cakeschaal met een Hollands zilveren Biedermeier gegraveerde draagbeugel 30-60
2590 ruitenwaaier kristallen bonbonsschaal met een Hollands zilveren draagbeugel met een parelfiletrand 40-60
2591 bewerkte Hollands zilveren taartvork en een opengewerkt sierlepeltje 30-60
2641 lot met o.a. Wajang theezeef en theelepels 30-60
2642 Hollands zilveren klontjestang met een parelfiletrand 0-0
2643 bewerkte Hollands zilveren klontjestang met klauwarmen (1967) 309-60
2644 kristallen suikerschaal met een Hollands zilveren montuur en parelfiletrand 30-60
2645 schuitvormig ajour Hollands zilveren bonbonsmandje met een parelfiletrand (1917) 40-80
2646 gladde Hollands zilveren trekpot met een parelfiletrand (1916) 100-200
2647 Hollands zilveren taartschep met een gegraveerde heft 0-0
2648 lot mwt o.a. diverse zilveren borden en schaal (o.a. Inner Wheel) 100-200
2649 paar bewerkte zilveren schalen op drie opengewerkte pootjes (267 gr.) 50-100
2650 kristallen boterstolp op een onderschotel en met een zilveren knop 30-60
2651 kerkboek met een zilveren sluiting 30-60
2652 lot met zeven diverse zilveren vingerhoedjes 30-60
2653 Biedermeier gegraveerd Hollands zilveren tabaksdoos (1875) met streepreliëf 100-200
2654 zwart fluwelen beurs met een Hollands zilveren beugel (1860) 30-60
2655 gehaakt beursje met een gegraveerd Biedermeier zilveren beugel 30-60
2656 kralenbeursje met een Biedermeier gegraveerd zilveren beugel (1890) 30-60
2657 twee zilveren maliënkolder beursjes 30-60
2658 kristallen parfumflacon met een gouden dop 50-100
2659 gegraveerde eb bewerkte Hollands zilveren strooilepel (1851) 40-80
2660 fluwelen avondtas met een ajour Hollands zilveren beugel en draagketting 50-100
2661 geborduurde avondtas met een Hollands zilveren beugel en draagketting 50-100
2662 zilveren bezine- en een gasaansteker 30-60
2663 800/1000 zilveren met agaat pillendoos 30-60
2664 Birmingham zilveren sierkurk met een uil (1971) 40-80
2665 paar Sterling zilveren peper- en zoutstrooiers 30-60
2666 Hollands zilveren flessenbak met een ajour rand (1944) 40-80
2667 ovale kristallen trommel met een gegraveerd Hollands zilveren deksel (1884) 40-80
2668 ovaal Sterling zilveren bonbonsschaaltje met een bewerkte rand (Sheffield 1901) 40-80
2669 waaierkristallen schaal op een Hollands zilveren voet 30-60
2670 rond glazen dienblaadje met een bewerkt Hollands zilveren montuur en twee handgrepen met o.a. druivendecor 40-80
2671 antieke Hollands zilveren klederdrachtkap met boeken (1878) 100-200
2672 antieke ajour Hollands zilveren gesp (1837) 40-80
2673 rondfilet, paar Hollands zilveren suikerstrooilepels (1872) 40-80
2674 paar Duits zilveren schaaltjes, paar Engels zilveren zoutvaatjes en een Hollands zilveren theezeef met parelfiletrand 30-60
2675 ronde ajour Djokja zilveren schaal met bloemdecor (350 gr.) 50-100
2676 ronde 800/1000 zilveren schaal en Hollands zilveren dessertlepel (1908) met een parelfiletrand 30-60
2677 Hollands zilveren kinderbeker met een oor (1927) 30-60
2678 zilveren rammelaar met bloemdecor en met een bijtring 30-60
2679 Empire stijl Hollands zilveren suikerstrooilepen (1828) 40-80
2680 Louis XV stijl Hollands zilveren roomlepel (1927) 30-60
2711 18 karaat gouden fantasiering met een amethist en rozenkwarts in een entourage van briljanten (0.50 crt.) 900-1200
2712 14 karaat goud met witgouden rijring met acht bolsjewiek geslepen diamanten (0.50 crt.) 300-500
2713 18 karaat witgouden ring bezet met acht rijen briljant (1.0 crt.) 1000-1200
2714 18 karaat witgouden ring bezet met achtkant diamanten (1.00 crt.) 1000-1200
2715 b.w.g. witgouden ring bezet met een parel en twee briljantjes (0.14 crt.) 300-400
2716 18 karaat goud met witgouden ring bezet met drie bolsjewiek geslepen diamanten (0.70 crt.) 500-700
2717 14 karaat gouden rijring met vijf briljantjes 30-60
2718 14 karaat gouden collier en een dolfijnhanger (19 gr.) 300-500
2719 14 karaat witgouden collier (choker) en solitairhanger met een briljant geslepen diamant (0.25 crt.) 400-600
2720 14 karaat gouden gournet schakelarmband (11.5 gr.) 200-300
2721 "silver filled" Figaro schakelcollier met een 14 karaat gouden sluiting 100-200
2722 18 karaat witgouden ring bezet met een parel en briljanten (1.2 crt.) 1000-1200
2723 granaat collier met een 14 karaat gouden sluiting 50-100
2724 18 karaat witgouden ring bezet met een parel en vijf briljanten (0.30 crt.) 500-700
2725 granaat collier met een zilveren sluiting 30-60
2726 18 karaat witgouden ring bezet met een parel in een entourage van achtkant diamanten (0.22 crt.) 350-500
2727 opengewerkte zilveren broche en een filigrain hanger met een paarse steen 30-60
2728 18 karaat witgouden ring bezet met een parel en acht briljanten (1.15 crt.) 1200-1500
2729 gladde gouden slavenarmband bezet met een roosdiamant (31.3 gr.) 500-700
2730 witgouden solitairring met een briljant (ca. 1.00 crt.) 400-600
2731 14 karaat witgouden ring bezet met drie blauwe saffieren en vier briljanten 300-500
2732 natuurstenen hanger met een gouden montuur en een gouden fantasiehangertje 40-80
2733 14 karaat gouden hanger met een agaat 50-100
2734 18 karaat gouden ring bezet met een robijn en twaalf diamanten (0.50 crt.) 500-700
2735 14 karaat roodgouden ring bezet met een ovale granaat in een entourage van granaatjes 100-200
2736 14 karaat gouden met witgouden rijring met vier briljanten (0.50 crt.) 350-500
2737 granaat collier 1.28 mtr. met een zilveren sluiting (tonnetje) 70-120
2738 18 karaat gouden fantasiering bezet met briljanten (0.50 crt.) 700-900
2739 14 karaat gouden ring bezet met een parel (6.5 gr.) 100-200
2740 14 karaat witgouden rozetring bezet met briljanten (0.45 crt.) 350-500
2741 tweerij kapittel bloedkoraal collier met een 14 karaat gouden sluiting en met een paar kapittel bloedkoraal met gouden oorknoppen 100-200
2742 18 karaat gouden met witgouden ring bezet met achtkant diamanten 250-350
2743 gouden ring bezet met een ovale gefacetteerde blauwe steen 50-100
2744 18 karaat witgouden alliancering bezet met blauwese saffieren en briljanten 450-600
2745 14 karaat gouden ring bezet met een ovale granaat 40-80
2746 14 karaat goud met witgouden rijring met bolsjewiek geslepen diamantenn (1.00 crt.) 1200-1500
2747 paar 18 karaat gouden oorknoppen met een parel 50-100
2748 b.w.g. goud op zilveren ring met zwart onyx en bolsjewiek diamant (0.50 crt.) 400-600
2749 vijfrij granaten armband met een gouden sluiting bezet met granaten 100-200
2750 18 karaat roodgouden ring bezet met een druppelvormige blauwe saffier en zes briljanten 300-400
2751 kapittel bloedkoraal collier 97 cm, met een gouden sluiting en met een polsband 50-100
2752 paar 18 karaat witgougen bloemvormige oorknoppen met amethist en een briljantje 100-200
2753 drie diverse 14 karaat gouden trouwringen (7.5 gr.) 100-200
2754 18 karaat gouden bloemvormige oorknoppen met agaat en een briljantje 100-200
2755 14 karaat gouden schakelarmband bezet met granaten 250-400
2756 14 karaat gouden collier en een goud op zilveren hanger bezet met roosdiamanten (0.60 crt.) 500-700
2757 gouden ring bezet met een ovale zwarte steen 70-120
2758 18 karaat gouden lijnarmband bezet met veertig briljanten (3.40 crt.) 3300-3800
2759 ronde gouden broche met een camée met een vrouwenportret 50-100
2760 14 karaat gouden collier en een rozethanger bezet met roosdiamanten 2.50 crt.) 2700-3200
2761 opengewerkte en gegraveerde Djokja zilveren ceintuur met diverse dierfiguren 50-100
2762 18 karaat gouden slagring met zes rijen met briljant (1.48 crt.) 1200-1500
2763 14 karaat gouden ring bezet met drie bloedkoralen 40-80
2764 14 karaat witgouden ring bezet met vijf robijnen en twaalf briljanten (1.00 crt.) 750-900
2765 14 karaat gouden (trouw)ring bezet met een briljant (5.5 gr.) 100-200
2766 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten (1.05 crt.) 750-900
2767 gouden ring met een maansteen en een 14 karaat gouden zegelring (Inner Wheel) 80-130
2768 18 karaat witgouden hele alliancering bezet met briljanten (1.00 crt.) 700-800
2769 zilveren broche met filigrain en bezet met smaragd en zoetwaterparel 30-60
2770 18 karaat witgouden ring bezet met roosdiamanten (1.95 crt.) 1100-1300
2771 ronde gouden broche bezet met een mosagaat 150-250
2772 Biedermeier gegraveerd en opengewerkt gouden met zwart onyx weduwebroche 200-300
2773 14 karaat gouden ring met een ovale groene steen 50-100
2774 14 karaat gouden ring met een carneool 40-80
2775 paar 14 karaat gouden manchetknopen (12.4 gr.) 200-300
2776 drie 14 karaat gouden colliers en twee armbandjes (30 gr.) 600-800
2777 lot met achttien diverse 14 karaat gouden (trouw)ringen plm. 54 gr. 1000-1200
2778 14 karaat gouden Figaro schakelcollier (incomplete sluiting) 11.1 gr. 200-300
2779 lot met divers sloopgoud plm. 155 gr. 3000-3500
2780 vier paar 14 karaat gouden oorringen "creolen" (13.3 gr.) 250-400
2781 lot met 11 gouden (revers)spelden o.a. met robijn en briljantje (15;5 gr.) 300-400
2782 14 karaat gladde gouden slavenarmband (16.6 gr.) 300-400
2783 vier diverse 14 karaat gouden broches (9.1 gr.) 150-250
2784 lotje 18 karaat (sloop)goud 8.7 gr. 150-250
2785 14 karaat gouden zegelring met zwart onyx (gedeukt) 50-100
2786 14 karaat gouden ring bezet met een rooktopaas 50-100
2787 14 karaat gouden ring met een canée 30-60
2788 18 karaat gouden ring bezet met een parel en robijntjes 50-100
2789 18 karaat gouden hanger met een rode gefacetteerde steen 50-100
2790 gouden ring met een rode steen 40-80
2791 14 karaat gouden collier (choker) met een fantasiehanger (7.5 gr.) 100-200
2792 14 karaat gouden rijring met vijf briljantjes 30-60
2793 paar gouden oorknoppen en een paar oorhangers met wiite steentjes 40-80
2794 18 karaat gegraveerde gouden polsband met in opengewerkt zilver gezette roosdiamanten (2.50 crt.) 4300-4800
2795 [latina collier en hanger bezet met een bloedkoraal in een entourage van diamanten (2.00 crt.) 2000-2400
2796 paar 18 karaat witgouden oorhangers met een blauwe topaas in een entourage van briljanten (0.60 crt.) 700-900
2797 paar 18 karaat gouden oorhangers met een blauwe saffier in een entourage van briljanten (0.60 crt.) 900-1200
2798 14 karaat gouden cillier en een solitairhanger met een roosdiamant 300-400
2799 18 karaat witgouden lijnarband bezet met blauwe saffieren en briljanten (0.50 crt.) 1500-1800
2800 14 karaat roodgouden collier en hanger met een blauwe saffier 100-200
2801 drie diverse 14 karaat gouden sterrenbeeldhangers (kreeft, steenbok en waterman) 12.3 gr.) 200-300
2802 14 karaat gouden collier (choker) 42 cm. 80-130
2803 18 karaat gouden ring bezet met diverse gekleurde stenen 50-100
2804 paar gouden oorclips bezet met een parel en een entourage van robijntjes 100-200
2805 14 karaat gouden schakelarmband (9.5 gr.) 150-250
2806 slagtand als hanger met een b.w.g. gouden montuur 30-60
2807 14 karaat roodgouden strikbroche (4 gr.) 70-120
2808 18 karaat gouden Ichtus hanger, vis bezet met een briljantje 40-80
2809 18 karaat gouden Ichtus speld, vis bezet met een briljantje 40-80
2810 lotje met divers sloopgoud (plm. 15 gr.) 250-350
2832 lot met o.a. zilveren sieraden en een vijfrij parelcollier 40-80
2833 lot met bloedkoralen, gitten en granaten 30-60
2836 lot met o.a. diverse plate voorwerpen 30-60
2837 lot met o.a. zilveren maatbeker 30-60
2838 lot o.a. diverse sieraden w.o. gouden dasspelen CNV 40-80
2839 drie diverse o.a. zilveren broches 30-60
2840 lotje met diverse bijouterieën 0-0
2920 Batavus damesfiets met versnelling 30-60
2921 wit gekleurde gietijzeren stierenkop als handdoekrek 30-60
2922 oude leren koffer 30-60
2923 oud voorraadblik, van Ysendyk's Koffie 40-80
2924 paar gekleurde Art-deco glas-in-lood ramen 109 x 70 40-80
2925 N.V. Observator Rotterdam, antieke bronzen meter en een wiel 0-0
2926 rekenlineaal, passerset, veldkompas en een 50-jarige kalender 30-60
2927 groen smeedijzeren deurrooster 30-60
2928 Hindelopen beschilderde eendeurs kluis met o.a. vogeldecor (sleutel aanwezig) 100-200
2929 houten stuurwiel met een Schatz ronde koperen scheepsklok 40-80
2930 Observer, ronde geelkoperen scheepsbarometer en een Hydrometer 50-100
2931 grijs metalen zesladenkastje 40-80
2932 set van drie chroom ronde krukken met een teakhouten zitting 40-80
2933 eiken met glazen toonbank/vitrine met twee schuifdeuren (geen bovenblad en planken) 40-80
2934 rond marmeren tuintafeltje op een metalen voet en met een paar groen metalen tuinstoelen 40-80
2935 moderne blauw gestoffeerde bureaustoel 30-60
2936 electrisch bedienbare beige leren sta-op stoel (voedingskabel en handbediening aanwezig) 50-100
2937 paar eiken gestoken (kast)ornamenten 0-0
2938 twee geëtste ramen en drie gekleurde glas-in-lood ramen 30-60
2939 doos met diverse religieuze beelden 0-0
2940 zwarte herernfiets met een transportrek 59-100
2941 smalle zwart met glazen eendeurs vitrinekast met verlichting 50-100
2942 geelkoperen stokbalans 0-0
2943 bewerkte geelkoperen met ijzeren kolenbak met een schep 0-0
2944 Sparta Amazone damesfiets met vier versnellingen en met een bagage rek en kinderzitje 50-100
2945 koperen en een zinken staande olielamp 0-0
2946 Jewel eendeurs kluis (twee sleutels aanwezig) 50-100
2947 Panasonic flatscreen t.v. met een a.b. 40-80
2948 Liebherr, tweedeurs koel- vriescombinatie 50-100
2949 oude vierkante hutkoffer met houten banden 40-80
2950 wit gekleurd opengewerkt ron gietijzeren deurrooster 40-80
2951 wit gekleurd opengwerkt gietijzeren deurroostertje 30-60
2952 damesfiets met zes versnellingen en een bagagerek 40-80
2953 kleinne hutkoffer met een bolle deksel en met houten banden 30-60
2954 ijzeren toonbankweegschaal met een geelkoperen bak en met een blok gewichten 0-0
2956 Gazelle damesfiets met drie versnellingen 30-60
2957 bewerkye gietijzeren haardplaat met een wapenschild en vogeldecor 50-100
2958 paar vierkante groen metalen lantaarnkappen 100-200
2959 opengewerkte gietijzeren porte-manteau 40-80
2960 antieke rode gietijzeren mangel 50-100
2961 paar gekleurde glas-in-lood deuren 50-100
2962 drie diverse gekleurde glas-in-lood ramen 40-80
2963 houten dressboy en een electrische broekenpers 30-60
2964 paar Whirlpool airco's 50-100
2965 moderne vierkante glazen eendeurs vitrinekast 30-60
2966 draaibare gestoffeerde bureaustoel op een verrijdbare chroom vierpoot 0-0
2967 Sparta herenfiets met handrem en versnelling 40-80
2968 ronde bewerkte gietijzeren houtkachel 30-60
2976 Villa Antinori Chianti Classico 1978 magnum flas (5 ltr.) in een bewaarkist 40-80
2977 D.E. koffie en thee voorraadblik 0-0
2978 teakhouten audiokast met twee laden en twee schuifdeuren 30-60
2979 vijf (drie en twee) groen met wit emaille hanglamples 40-80
2980 vijf ronde witte Thonet stijl barkrukken en een barstoel met gevlochten riet 30-60
2981 NUFA, ronde electrische wandklok 30-60
2982 glazen salontafel 80 x 120 op metalen verchroomde poten 0-0
2983 doos met vier diverse o.a. design lampen 30-60
2984 doos met zestiger jaren verlichting 0-0
2985 grenen tienerbureau met een vierladenblok 0-0
2986 paar 50'er jaren chroom met formica keukenstoelen 30-60
2987 nikkelen Art-deco stijl staande schemerlamp met een melkglazen kap 50-100
2988 Becht & Dyserink ijzeren kolemhaard met o.a. brons en geelkoper 100-200
2989 paar retro stoelen en een klepkastje 0-0
2990 50'er jaren blauw metalen met houten kinderstoel 30-60
2991 opklapbaar houten veldkrukje met een wandelstok 0-0
2992 wit gekleurde opklapbare theaterstoel 30-60
2993 moderne aluminium kapstok met een hoedenplank 1.90 mtr. 40-80
2994 geelkoperen theewagen 40-80
2995 geelkoperen staande kapstok met twee zwart marmeren plateau's 50-100
2996 gestoffeerde Gispen bureaustoel op een verrijdbare chroom vijfpoot 40-80
2997 doos met een gekleurd metalen 60'er jaren boekenrek 30-60
2998 60'er jaren blauw vloerkleed 30-60
2999 60'er jaren beige vloerkleed 30-60
3000 vierkant zwart houten met metalen étagère bijzettafel 30-60
3001 paar 50'er jaren metalen met chroom buisframe nachtkastjes 50-100
3002 ontwerp Earo Saarinen, rood gestoffeerde 60'er jaren fauteuil op chroom poten 50-100
3003 set van vier Italiaans design bruin leren met zwart houten stoelen met armleuning 100-200
3004 teakhouten tafel 160 x 80 op een grijs metalen onderstel en zes bijpassende gestoffeerde stoelen 100-200
3005 moderne plexiglazen lektuurstandaard 30-60
3006 afsluitbare eiken archiefkast met veertien rolluikjes 200-300
3007 verrijdbaar teakhouten étagère bijzettafel 30-60
3008 paar moderne verrijdbare roodleren armstoelen 40-80
3009 set van vierr zwar emaille industriele hanglampen 100-200
3010 zwart metalen bureaulampje met een chroom buigarm 30-60
3011 ronde houten gekuipte plantenbak op drie poten 0-0
3012 moderne ronde glazen salontafel op een chroom vijfpoot 40-80
3041 paar Indische houten gestoken boekensteunen 0-0
3042 eivormige melglazen schoollamp met een nikkelen armatuur 40-80
3043 bolle melkglazen schoollamp met een nikkelen armatuur 40-80
3044 deSede, bruin leren (voeten)bankje 30-60
3045 Chiavari Italy, paar zwart gelakte 50'er jaren (hal)stoelen met een gestoffeerde zitting 100-200
3046 rond bamboe salontafeltje met een rookglazen blad en op een zwart metalen driepoot 30-60
3047 modern rond glazen bijzettafel op een witte kunststof voet 0-0
3048 twee geelkoperen met ijzeren stokbalansen 30-60
3049 ontwerp Angelo Cortesi model "Ponte", moderne glazen salontafel 88 x 128 50-100
3050 set van tien zwart gestoffeerde stoelen op een buisframe chroom onderstel 70-120
3051 twee 70'er jaren tweelicgt staande lampen met witte en bruine metalen bollen 0-0
3052 70'er jaren beukenhouten met bruin leren fauteuil met een bijpassende voetenbank 70-120
3053 moderne ovale matglazen hanglamp met een verstelbaar koperen montuur 40-80
3054 Rob Parry voor Gelderland, 60'er jaren leer gestoffeerde teakhouten met chroom fauteuil, loungechair model 1611 250-400
3055 Cees Braakman voor Pastoe, 50'er jaren zwart metalen standaard met vier gekleurde houten naaiboxen 100-200
3056 70'er jaren teakhouten plat bureau 55 x 130 met een onderkast en een drieladenblok 50-100
3060 LIFA Denmark, 60'er jaren palissanderhouten bankstel met losse oranje kussens, driezits en twee fauteuils 250-400
3061 set van drie melkglazen Art-deco stijl plafonnières 50-100
3062 50'er jaren velours gestoffeerde fauteuil 30-60
3063 Kartell, vergeeld kunststof design lektuurbak 30-60
3064 ronde 60'er jaren palissanderhouten uitschuiftafel 1.14 mtr. op vier poten en met een tussenblad 100-200
3065 ontwerp Marcel Breuer,, chroom buisframe (bureau)stoel met gevlochten riet 30-60
3066 vierkante wengé salontafel 7 x 77 30-60
3067 60. er jaren (stelbare) zwart metalen staande lamp met drie chroom kappen 50-100
3068 ontwerp Friso Kramer voor Auping, zwart metalen met houten 60'er jaren dagbed 100-200
3069 ontwerp Anna Castelli voor Kartell, verrijdbare en stapelbare witte kunststof bijzettafel 40-80
3070 Gispen, grijs metalen wandkast met een gekleurde klep en vier laden 50-100
3071 ontwerp Tjerk Reyenga voor Pilastr, 60'er jarenn zwart metalen wandkapstok met twaalf gekleurde metalen haken 100-200
3072 ronde eiken tafel op een metalen industriële vierpoot 50-100
3073 iepenhouten 60'er jaren design kruk met een groene juchtleren zitting 40-80
3074 60'er jaren palissanderhouten uitschuiftafel 85 x 125 - 225 80-130
3075 bamboe lektuurstandaard 0-0
3076 palissanderhouten 60'er salonkast met vier schuifdeuren en met twee laden 185 x 120 hoog 200-300
3077 bamboe 60'er jaren kuipfauteultje 40-80
3078 60'er jaren palissanderhouten dressoir met vier schuifdeuren en en met binnenladen 2.03 mtr. 200-300
3079 Haagse School, open eiken boekenkast met een tweedeurs onderkast en twee laden 100-200
3080 ronde gematteerde glazen bijzettafel met een houten kolompoot op een rondspant 40-80
3081 70. er jaren buisframe chroom salontafel met een rookglazen blad 80 x 80 40-80
3082 teakhouten 60'er jaren vierladenkast 50-100
3083 Ilu, modene glazen "zebra" tafellamp 100-200
3084 ontwerp Ludwig Mies van Rohe, zwart gestoffeerde "Barcelona" stoel op een chroom onderstel 100-200
3085 gewolkte glazen met smeedijzeren 60'er jaren plafonnière 30-60
3086 ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, 60'er jaren wengé met wit lak wandmeubel 200-300
3087 moderne chroom tafellamp met een glazen schaal 20-60
3088 eiken tweedeurs boekenkast met glasdeuren 100-200
3089 70'er jaren vierkant wit metalen hallamp 30-60
3090 Pierre Vandel Paris, 70'er jaren metalen salontafel 74 x 124 met twee facetgeslepen bladen 70-120
3091 50'er jaren keukentafel met geel formica vlad en een paar bijpassende stoelen 40-80
3092 set van vier 60 'er jaren palissanderhouten armstoelen 50-100
3093 Martin Visser voor Spectrum, 60'er jaren chroom met gevlochten rieten armstoel model SZ 01 100-200
3094 ontwerp Martin Visser voor Spectrum, zwart gebeitste essenhouten lattenbank 80 x 200 en 30 hoog 100-200
3095 60'er jaren Safari stoel met een canvas zitting en leren armleggers 50-100
3096 Rolf Benz, wit leren bankste; met een tweezits en een vierzits bank 300-500
3097 ontwerp Jan des Bouvrie, bruin glazen hanglamp 30-60
3098 ronde gematteerd glazen bijzettafel op een houten voet met drie pilaren 40-80
3099 70'er jaren wit kunststof met bruin metalen hangschemerlamp 30-60
3100 70'er jaren teakhouten bureau met een wit tweeladenblok en een zwart kunststof blad 50-100
3101 Artifort, wit gestoffeerde tweezeit bank 100-200
3102 Hag, set van drie moderne armstoelen met leren zitting en op een chroom onderstel 50-100
3103 ontwerp Niels Möller, set van vijf 60'er jaren palissanderhouten stoelen (beschadiging) 100-200
3104 70'er jaren chroom met zwart houten fauteuil 40-80
3105 drie diverse design stoelen o.a. met gevlochten riet 30-60
3106 A.A. Patijn, set van vier notenhouten gestoffeerde 60'er jaren armstoelen 100-200
3107 tweedelig bewerkt geelkoperen mimiset met zwarte tegelbladen 40-80
3108 ontwerp Theo Ruth voor Artifort, paar 60'er jaren groen gestoffeerde fauteuils 250-400
3109 60'er jaren rotan kuipstoeltje 30-60
3110 moderne glazen schrijftafel op een paar chroom schragen 70 x 150 50-100
3111 Kartell, rode en een gele kunststof kinderstoel 30-60
3112 ontwerp Friso Kramer voor Ahrend, 60'er jaren tekentafel met een bijpassende industriële kruk 50-100
3113 eiken 60'er jaren boekenstandaard 30-60
3114 ontwerp Theo Tempelman, notenhouten (vergader)tafel op op twee aluminium poten met een tussensant 100 x 260 100-200
3115 moderne zwart metalen staande kapstok met chroom en houten knoppen 40-80
3116 Thonet stijl staande kapstok(incompleet) 40-80
3117 zeslichts hangkroon met dolfijnfiguren 30-60
3118 eiken rookfauteuil met losse kussens 30-60
3119 eiken eendeurs (nacht)kastje met een lade 30-60
3120 eiken eendeurs linnenkast met een facetgeslepen spiegeldeur 50-100
3121 negenlichts koperen bolkroon 0-0
3122 rond smeedijzeren barmeubel met een tweedeurs wijnrek 100-200
3123 eiken schemerlampvoet als kandelaar 0-0
3124 eiken uitschuiftafel 90 x 120 - 225 op vier getorste poten met een kruisspant en met vier gestoffeerde eiken Willem III stoelen 50-100
3125 antiek iepenhouten bedsteebankje 30-60
3126 rustiek eiken salontafe; 140 x 58 op twee bolpoten met slofpoten 30-60
3127 vergulde bronzen zittende Thaise Boedha 50-100
3128 eiken met palissanderhout tweedeurs rankenkast met kussenpanelen en twee laden 50-100
3129 eiken gestoken kapstok met een ovale facetgeslepen spiegel 0-0
3130 gekleurd gipsen beeld van een Heilige met een kind 1.33 mtr. (beschadiging) 80-130
3131 spiegel in een bewerkte zwarte lijst 64 x 132 30-60
3132 eiken tweedeurs boekenkast met glas-in-lood deuren (beschadigd beslag) 0-0
3133 eiken haardscherm met een een borduurwerk met o.a. flamingo's 40-80
3134 eiken tweedeurs kastje met gestoken deurtjes 0-0
3135 eiken kastje met een gestoken klep (kist model) 30-60
3136 eiken klepsecretaire met o.a. gestoken wapenschild A'dam en met een tweedeurs onderkas en lade 40-80
3137 geelkoperen Gotische kerkkandelaar 30-60
3138 eiken tweedeurs theekastje met facetgeslepen glasdeuren 30-60
3139 bronzen tweelichts kandelaar met een ridderfiguur 30-60
3140 set van vier donker teakhouten open boekenkasten 50-100
3141 oosters gegraveerd koperen blad 58 cm. 30-60
3142 eiken theekastje met een geslepen glasdeurtje 40-80
3143 set van vier eiken Windsor stijl "wheelback" (keuken)stoelen 40-80
3144 Pander, eiken Art-deco kuipstoel met gebloemde velours stoffering 40-80
3145 veertiendelig gekleurde gipsen Kruisweg Statie (diverse beschadiging) 100-200
3146 eiken theekastje met een glazen klep en met een los dienblad 40-80
3147 eiken servettenmangel 30-60
3148 set van vijf Franse eiken gestoken Henri-deux stoelen 30-60
3149 geelkoperen vijf-, zes- en een zevenlichts kerkkandelaar 30-60
3150 drie gekleurd gipsen (orthodox) religieuze beelden 50-100
3151 paar bolle melkglazen hanglampen met een geelkoperen monturr 40-80
3152 eiken Art-deco tweedeurs boekenkastje met glasdeuren 40-80
3153 vierkante metalen met stoffen vier jaargetijden hangschemerlamp 30-60
3154 Haagse School, eiken met coromandelhouten vierkant salontafeltje met uittrekbladen en op een kruispoot 40-80
3155 langwerpige inheems houten gestoken paneel met een mannenhoofd 30-60
3156 eiken vierdeurs broodkast met ijzeren beslag 50-100
3157 eiken gestoken documentenkist 30-60
3158 eiken tweedeurs hangkastje met koperen Art-deco beslag 30-60
3159 twee Indische houten gestoken borstbeelden van een man en vrouw 30-60
3160 eiken damessecretaire met een drielaads onderkast 30-60
3161 twee inheems houten gestoken beelden 30-60
3162 Haagse School , paar eiken eendeurs nachtkastjes met eendeurs hangkastjes 50-100
3163 drie diverse gekleurde (orthodox) religieuze beelden 30-60
3164 eiken theekastje met een glazen klep en een los dienblad 40-80
3166 paar eiken gestoffeerde Queen Anne stijl armstoelen 30-60
3167 rechthoekig eiken Art-nouveau bijzettafel met een lade 30-60
3168 eiken vierdeurs broodkast met een lade 100-200
3169 eiken met zwart Amsterdamse School schenerlampvoet 0-0
3170 ronde donker grenen bijzettafel op een Thonet stijl vierpoot 0-0
3171 tafelschemerlamp op een bewerkte geelkoperen driepoot met klauwpoten 30-60
3172 eiken Amsterdamse School staande schemerlamp met een plateau 40-80
3173 Art-deco tinnen koffie- en theepot 0-0
3174 vierkant inklapbaar (kaart)tafeltje met een leren beschilderd blad met pauwen- en bloemdecor 40-80
3175 eiken eendeurs wandporseleinkastje 30-60
3176 eiken damessecretaire met een tweedeurs onderkast 30-60
3177 paar wit gekleurde gietijzeren Louis XVI stijl tuinvazen op een sokkel 100-200
3178 betonnen tuinvaasje en een betonnen standaard 49-89
3179 wit geschilderde gietijzeren Louis XVI stijl tuinvaas 40-80
3180 twee moderne stenen sculpturen 50-100
3181 paar Oosterse houten gekleurde consoles met gevleugelder dierfiguren 30-60
3182 verlaagde eiken Henri-deux salontafel 114 x 105 40-80
3183 smeedijzeren staande olielamp op een driepoot met een roodkoperen reservoir 30-60
3184 eiken met wortelnoten tweedeurs kast met twee laden (middendeur ontbreekt) 50-1000
3185 paar melkglazen schoollampen met een nikkelen armatuur 70-120
3186 eiken tafel met een la 90 x 180 100-200
3187 ovale geelkoperen hengselbak en een hanglamp met drie kelken en een geslepen glazrn schaal 40-80
3188 eiken driedeurs boekenkast met groene glas-in-lood deuren en op getorste poten 168 x 130 50-100
3189 paar gipsen siervazen met o.a. ramskoppen )barst) 30-60
3190 gipsen borstbeeld van een man 30-60
3191 èiken bordenrek 0-0
3192 eiken tafel 90 x 188 en zes eiken knopstoelen met een biezen zitting 100-200
3193 eiken gestoffeerde opoestoel met een verstelbare rugtleuning 0-0
3194 eilen theekastje met een facetgeslepen glazen klep en met een los dienblad 40-80
3195 eiken hangoor bijzettafel met twee uittrekbladen 30-60
3196 teakhouten tweedeurs kast met een ronde kap en drie laden 50-100
3197 Jugendstil (electrische) hangolielamp met een gekleurd majo;ica reservoir 40-80
3198 plat eiken Jacobijnen stijl bureautje met getorste poten en met een vierladenblok 50-100
3199 paar melkglazen schoollampen met een nikkelen armatuur 70-120
3200 Jacobijnen stijl tweedeurs onderkast met drie laden 165 x 72 40-80
3201 rechthoekig eiken gestoffeerd bankje met gestoken bolpootjes 30-60
3202 eiken bladmuziekstandaard 30-60
3203 facetgeslepen spiegel in een geschulpte eiken lijst 0-0
3204 Franse eiken Henri-deux uitschuiftafel 102 x 114 40-80
3205 hangolielamp "schippertje" net een geelkoperen reservoir en een beschilderde kap 30-60
3206 facetgeslepen schoorsteenspiegel in een eiken lijst 125 x 49 0-0
3207 bronzen opengewerkte kerkkandelaar op een driepoot 30-60
3208 eiken Mechels gestoken tafel 88 x 118 en een bijpassende verlaagde salontafel 78 x 108 40-80
3209 koperen pendellamp met een melkglazen beschilderde kap en drie toplichten 40-80
3210 eiken eendeurs (hal)kastje met een gestoken paneeldeurtje 30-60
3211 geelkoperen bureaulamp met een groene glazen kap 30-60
3213 geprepareerd schildpadje 30-60
3214 houten kruisbeeld met een wit bisquit corpus 30-60
3215 gekleurde kunststof Madonna onder een ronde glazen stolp 40-80
3217 eiken Henri-deux poppenstoel met een gestoffeerde zitting 30-60
3218 paar Javaanse houten gestoken boekensteunen met een man- en vrouwfiguur 30-60
3219 bronzen vierlichts kandelaar (incompleet) 30-60
3221 showcase met drie spinnen 30-60