Catalogus van dinsdag 15 juni           Kavels : 2001 - 2250 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
2001 antieke Franse tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2002 notenhouten gestoffeerd Louis XVI stijl fauteuil 40-80
2003 Hollands Biedermeier eiken zeslaads chiffonnière ladenkast 100-200
2004 18de eeuw Engels eiken tweedeurs kabinet (tuigkast) op een drielaads onderkast met twee schijnladen 100-200
2005 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 40-80
2006 mahonie Biedermeier chiffonière zesladenkast 150-250
2007 beige velours gestoffeerde mahonie Victoriaanse voltairestoel 40-80
2008 eiken met zwart Biedermeier tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 150-250
2009 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2010 antieke Duits eiken dekenkist met smeedijzeren handgrepen en twee laden, gedateerd 1810 100-200
2011 mahonie Duits Biedermeier klepsecretaire met een eendeurs opstand en getorste pilaren 200-300
2012 mahonie Biedermeier gestoken tweedeurs linnenkast met een opengestoken kuif 200-300
2013 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2014 Haagse School, eiken halbank 100-200
2015 antieke eiken Empire stijl klepsecretaire met zwarte pilaren 80-130
2016 eiken Art-nouveau tweedeurs linnenkast met facetgeslepen spiegeldeuren en met been- en ebbenhout inlegwerk 150-250
2017 oude Friese stoelklok 80-130
2018 mahonie Victoriaanse uitschuiftafel met drie tussenbladen 116 x 150 - 270 250-400
2019 paar Rococo zwart gekleurde eiken armstoelen met een gestoffeerde zitting 100-200
2020 eiken tweedeurs linnenkast met binnenladen 100-200
2021 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2022 18de eeuw eiken dekenkist vermaakt tot een tweedeurs kast met een lade 80-130
2023 Engelse nahonie drielaads sidetable met een ingelegde bies 127 x 47 en 75 hoog 100-0
2024 Engelse eijen Victoriaanse hangoortafl 150 x 105 50-100
2025 notenhouten Duits Biedermeier vrijslinger regulateurklok met slagwerk 40-80
2026 antieke eiken dekenkist met een `gebroken` deksel en een gestoken front met datering 1814 100-200
2027 antieke vruchternhouten Oostenrijkse betaaltafel met een lade 115 x 102 150-250
2028 eiken Duits Biedermeier tweedeurs verigokast met gestoken paneeldeuren en twee bovenladen 100-200
2029 Amsterdams staand horloge met slagwerk en maan- en datum in een wortelnoten kast met inlegwerk en op klauwpoten 1000-2000
2030 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 50-100
2031 mahonie Biedermeier voltairestoel met roze gebloemde velours stoffering 40-80
2032 18de eeuw palissanderhouten tweedeurs pastoorskast met een lade en op bolpoten 200-300
2033 antieke eiken Friese staartklok 70-120
2034 ovale mahonie Biedermeier tafel 135 x 160 met een gestoken rand en op een gestoken vierpoot 100-200
2035 set van zes mahonie Biedermeier stijl stoelen met blauw velours stoffering 40-80
2036 18de eeuw eiken tweedeurs pastoorkast met een lade en op bolpoten 100-200
2037 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise klokin een donker grenen kast 80-130
2038 antieke eiken linnenpers op een tweelaads onderkast 150-250
2039 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs drankenkabinetje met gestoken paneeldeuren en op een open onderstel met een lade 250-400
2040 antiek Engels mahonie tweedeur kabinet op een drielaads onderkast en met een ingelegde "crossband" 100-200
2041 rechthoekig geschulpt mahonie Biedermeier keukentafeltje op vier poten 30-60
2042 eiken Biedermeier klepsecretaire met een drielaads onderkast en een bovenlade en met een (herstelde) open gestoken kuif 100-200
2043 schoorsteenspiegel in een antieke Louis XV stijl bewerkte lijst105 x 83 150-250
2044 antiek Hollands mahonie tweedeurs kabinet op een vierlaads onderkast en met binnenladen 100-200
2045 opengewerkte notenhouten barometer met een thermometer en o.a. een gestoken hertenkop 30-60
2046 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 122 x 92 50-100
2047 ronde theetafel met een koperen rand en op een koperen driepoot met mannenhoofden en klauwpoten 40-80
2048 mahonie Biedermeier eemdeur glaskast met een opengetoken kuif 100-200
2049 ronde eiken Franse schoolklok 40-80
2050 antiek mahonie Louis XVI stijl tweedeurs klapbuffet met twee laden en uittrekbladen 100-200
2051 set van zes wit lacqué Louis XVI stijl stoelen met een gestoffeerde zitting en rieten rugleuning 200-200
2052 eiken Biedermeier tweedeurs (boeken)kast met glasdeuren 100-200
2053 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 40-80
2054 eiken gestoken tweezits halbank met leeuwenmaskers en gebeeldhouwdr mannenkoppen op een tweedeurs onderkast 250-400
2055 ronde geschulpte mahonie Biedermeier bijzettafel op een getorste driepoot 50-100
2056 17de eeuw Noord-Nederlandse Renaissance vierdeurs kast 186 x 162 en 66 diep (binnenkastje in de bovenkast) 600-800
2057 antieke eiken Louis XVI stijl vierladenkast met zwarte pilaren 80-130
2058 antieke Engelse eiken dekenkist met drie laden vermaakt tot een tweedeurs "court cupboard" 100-200
2059 antieke mahonie Biedermeier armstoel of bureaustoel met een groen gestoffeerde zitting 50-100
2060 19de eeuw eiken Luikse tweedeurs kast 250-400
2061 eiken zesdeurs buffetkast met drie glasdeuren breedte 2.22 mtr. 200-300
2062 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast 100-200
2063 G.W. Horrix 's Gravenhage. ovale gechulpte Biedermeier theetafel met een ingelegd bloemdecor en gestoken rand en op een Schwarzwald gestoken onderstel 100-200
2064 antieke Engelse "gateleg" hangoortafel 100-200
2065 vier antieke Engelse Windsor armstoelen met o.a. iepenhouten zittingen 200-300
2066 antieke ronde Engelse kersenhouten "tiltop" klaptafel op een driepoot 100-200
2067 antieke Engek=lse Windsor stijl armstoel met een iepenhouten zitting 70-120
2069 mahonie "Josephientje" kolommenklokje 40-80
2070 mahonie Biederneier tweedeurs pebabtkast met een lade 50-100
2074 Franse eiken Henri-deux tafel 105 x 115 40-80
2075 verlaagde Franse notenhouten Henri-deuc salontafe; 73 x 103 30-60
2076 Franse eiken gestoken vierdeurs Henri-deux buffetkast (incompleet beslag) 70-120
2077 Engels eiken Arts & Crafts stijl secretaire net een tweedeurs boekenkast met glas-in-lood deuren 80-130
2078 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met binnenladen en gestoken ornamenten 100-200
2079 notenhouten gestoffeerde Louis XVI stijl salonbankje (herstelling aan voorpoot) met een gestoken kuifje 70-120
2080 18de eeuw Renaissance Noord-Nederlandse eiken vierdeurs kast met gestoken paneeldeuren en steekwerk in de kap en met twee onderladen en op bolpoten 600-800
2155 notenhouten Louis XV stijl damesstoel met roze velours stoffering 30-60
2161 eiken pendule met slagwerk en met vier getorste pilaartjes 30-60
2162 wortelnoten orgelgebogen Chippendale stijl drieladenkast op klauwpoten 100-200
2163 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs commode met een lade 60-100
2164 notenhouten Duits Biedermeier vierdeurs buffetkast met twee groene glas-in-lood deuren en een uittrekblad 150-250
2165 Empire stijl getorste kolompendule met inlegwerk (beschadiging) 40-80
2166 iepenhouten Biedermeier gechulpt keukentafeltje met een lade 30-60
2167 antieke mahonie vierladenkast (diverse fineerschade) 40-80
2168 notenhouten Willem III eendeurs kast met facetgeslepen spiegeldeur (kromme zijpanelen) 70-120
2169 antieke eiken Friese staartklok 70-120
2170 eikenhouten halbank met een klep 100-200
2171 mahonie Biedermeier (bureau)stoel met een gestoffeerde zitting 40-80
2172 mahonie Biedermeier eendeurs glaskastje met gestoken ornamenten 100-200
2173 langwerpig notenhouten gestoffeerd Chippendale stijl haardbankje met vier klauwpoten 50-100
2174 mahonie Biedermeier tweedeurs meidenkast met gestoken ornamenten 50-100
2175 notenhouten Louis XV stijl damesfauteuil met een geborduurde stofferingh 50-100
2176 Franse Louis XV stijl kast met een gestoken kuif en een glasdeur op een tweelaads onderkast 100-200
2177 Frans eiken Louis XV stijl eendeurs nachtkastje met een lade en met een wit marmeren blad 40-80
2178 ronde mahonie Victoriaanse tafel met een kolompoot op een driespant 1.20 mtr. 40-80
2179 set van vier mahonie Victoriaanse "balloon back" stoelen met een rode gestoffeerde zitting 40-80
2180 notenhouten geschulpte Willem III tafel 120 x 83 40-80
2181 noten met wortelnoten driedelige Chippendale stijl mimiset op klauwpoten 50-100
2182 geschulpte palissanderhouten Barok stijl tafel met divers steekwerk 184 x 89 100-200
2183 ovale gexhulpte mahonie Frans Biedermeier salontafel met twee laden en op een vierpoot 40-80
2184 Engelse notenhouten eendeurs linnenkast met een facetgeslepen spiegel en gestoken panelen 70-120
2185 Engelse notenhouten toilettafel met een facetgeslepen drieluik spiegelopstand en een vierlaads onderkast 70-120
2186 antiek mahonie eendeurs nachtkastje met een klep en lade en met een zwart marmeren blad 40-80
2187 set van vier antieke Engelse eiken (keuken)stoelen 50-100
2188 Franse notenhouten gestoken vijfdeurs Henri-deux kast 250-400
2189 eiken eendeurs wandporseleinkastje met steekwerk 30-60
2190 verlaagde vruchtenhouten salontafel met twee laden 70 x 149 50-100
2191 mahonie Biedermeier eendeurs (nacht)kastje 40-80
2192 mahonie Biedermeier tweedeurs meidenkast met een bovenlade en binnenladen 50-100
2193 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 70-120
2194 Pander, rond geschulpt noten met wortelnoten Chippendale stijl bijzettafel 40-80
2195 Pander, vierkante geschulpte notenhouten Chippendale stijl theetafel met een los dienblad (diverse beschadiging) 40-80
2196 wortelnoten eendeurs porseleinkast met een Hollands gebogen drielaads onderkast op l;auwpoten 250-400
2197 78 x 120 Franse notenhouten Biedermeier tafel (knoppen ontbreken) 30-60
2198 notenhouten Duits Jugendstil plat bureau met drie laden en op twee onderkasten met binnenladen2039 100-200
2199 teakhouten Art-nouveau damessecretaire met open boekenschappen 100-200
2200 antieke donker grenen eendeurs broodkast op slofpoten 100-200
2201 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2202 mahonie met wortelnoten Engelse vierlaads kaptafel met drie facetgeslepen spiegels 100-200
2203 set van vieen Biedermeier oortjesstoelen met gevlochten rieten zitting 40-80
2204 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 150-250
2205 antiek Engels eiken dekenkistje 50-100
2206 mahonie Victoriaanse vierlaads commode met een opstandje 50-100
2207 paar mahonie Biedermer stoeltjes met rood velours en met een opengestoken kuif 40-80
2208 gestoken eiken met wortelnoten tweedeurs kast met twee laden en een facetgeslepen glasdeur 50-1000
2209 Franse roodmarmeren pendule met een los legering beeld van een Romeinse godin 40-80
2210 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met binnenladen 100-200
2211 Franse notenhouten Louis XVI stijl vijflaads commode met een marmeren blad en een drieluik facetgeslepen spiegelopstand 100-200
2212 Franse eiken gestoken vierdeurs jachtkast met getorste pilaren en gekleurde glasdeuren , gebeeldhouwde dierfiguren 150-250
2213 eiken Art/nouveau étagère buffet met twee laden ern een opstand met drie facetgeslepen spiegels en steekwerk 100-200
2214 ronde notenhouten (café)tafel 88 cm. met een gestoken bolpoot op een achtkantige voet met vier slofpoten 40-80
2215 ronde mahonie étagère bijzettafel met divers inlegwerk 40-80
2216 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast 70-120
2217 notenhouten Biedermeier schoorsteenklok met slagwerk en met een glasdeur 40-80
2218 Franse eiken uitdchuiftafel op vier poten en een tussenspant 128 x 88 40-80
2219 ronde mahonie étagère bijzettafel met divers inlegwerk 40-80
2220 eiken gestoken vijfdeurs Louis XV stijl buffetkast met o.a. facetgeslepen ruitjes 80-130
2221 Friese stoelklok 50200-100
2222 antiek mahonie Empire stijl chiffonnière zesladenkast (diverse fineerschade) 40-80
2223 mahonie Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel 50-100
2224 nahonie Art-nouveau schrijfbureautje met een lade en een brievenvak met een schuif 100-200
2225 Franse roze marmeren pendule met een legering beeld van een vrouw 40-80
2226 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs commode met een lade 40-80
2227 vier diverse antieke ronde Windsor kruiken 50-100
2228 palissanderhouten tweedeyrs rankenkast met kussenpanelen 150-250
2229 antieke Franse wit bisquit Empire stijl pendule met een man-, vrouw-, en engelfiguur (diverse beschadiging) 30-60
2230 mahonie Victoriaanse vierlaads commode 50-100
2231 antieke Engelse eiken bureau-boekenkast met een vierlaads onderkast en twee glasdeuren 80-130
2232 notenhouten Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
2233 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2234 antiek mahonie tweedeurs klapbuffetje met een lade 50-100
2235 ronde notenhouten Chippendale stijl salontafel op vier klauwpoten 50-100
2236 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs linnenkastje met spiegeldeuren en een kuifje 70-120
2237 Franse legering pendule met een man- en vrouwfiguur (slinger incompleet) 40-80
2238 antiek noten met wortelnoten Queen Anne stijl theetafel met een lade 50-100
2239 paar Franse eiken getorste en gestoken eetkamerstoelen 30-60
2240 Mechels eiken gestoken vierdeurs buffetkast met twee gekleurde glas-in-lood deuren 80-130