Catalogus van dinsdag 08 juni           Kavels : 2001 - 4320
Kavel Omschrijving Taxatie
2001 antieke Franse tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2002 notenhouten gestoffeerd Louis XVI stijl fauteuil 40-80
2003 Hollands Biedermeier eiken zeslaads chiffonnière ladenkast 100-200
2004 18de euw Engels eiken tweedeurs kabinet (tuigkast) op een drielaads onderkast met twee schijnladen 100-200
2005 antieke Franse koperen tweegewicht comtoiseklok met een harpslinger 40-80
2006 mahonie Biedermeier chiffonière zesladenkast 150-250
2007 beige velours gestoffeerde mahonie Victoriaanse voltairestoel 40-80
2008 eiken met zwart Biedermeier tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 150-250
2009 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2010 antieke Duits eiken dekenkist met smeedijzeren handgrepen en twee laden, gedateerd 1810 100-200
2011 mahonie Duits Biedermeier klepsecretaire met een eendeurs opstand en getorste pilaren 200-300
2012 mahonie Biedermeier gestoken tweedeurs linnenkast met een opengestoken kuif 200-300
2013 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2014 Haagse School, eiken halbank 100-200
2015 antieke eiken Empire stijl klepsecretaire met zwarte pilaren 80-130
2016 eiken Art-nouveau tweedeurs linnenkast met facetgeslepen spiegeldeuren en met been- en ebbenhout inlegwerk 150-250
2017 oude Friese stoelklok 80-130
2018 mahonie Victoriaanse uitschuiftafel met drie tussenbladen 116 x 150 - 270 250-400
2019 paar Rococo zwart gekleurde eiken armstoelen met een gestoffeerde zitting 100-200
2020 eiken tweedeurs linnenkast met binnenladen 100-200
2021 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2022 18de eeuw eiken dekenkist vermaakt tot een tweedeurs kast met een lade 80-130
2023 Engelse nahonie drielaads sidetable met een ingelegde bies 127 x 47 en 75 hoog 100-0
2024 Engelse eijen Victoriaanse hangoortafl 150 x 105 50-100
2025 notenhouten Duits Biedermeier vrijslinger regulateurklok met slagwerk 40-80
2026 antieke eiken dekenkist met een `gebroken` deksel en een gestoken front met datering 1814 100-200
2027 antieke vruchternhouten Oostenrijkse betaaltafel met een lade 115 x 102 150-250
2028 eiken Duits Biedermeier tweedeurs verigokast met gestoken paneeldeuren en twee bovenladen 100-200
2030 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade 50-100
2032 18de eeuw palissanderhouten tweedeurs pastoorskast met een lade en op bolpoten 200-300
2034 ovale mahonie Biedermeier tafel 135 x 160 met een gestoken rand en op een gestoken vierpoot 100-200
2035 set van zes mahonie Biedermeier stijl stoelen met blauw velours stoffering 40-80
2036 18de eeuw eiken tweedeurs pastoorkast met een lade en op bolpoten 100-200
2040 antiek Engels mahonie tweedeur kabinet op een drielaads onderkast en met een ingelegde "crossband" 100-200
2155 notenhouten Louis XV stijl damesstoel met roze velours stoffering 30-60
2201 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2202 mahonie met wortelnoten Engelse vierlaads kaptafel met drie facetgeslepen spiegels 100-200
2203 set van vieen Biedermeier oortjesstoelen met gevlochten rieten zitting 40-80
2204 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 150-250
2206 mahonie Victoriaanse vierlaads commode met een opstandje 50-100
2207 paar mahonie Biedermer stoeltjes met rood velours en met een opengestoken kuif 40-80
2208 gestoken eiken met wortelnoten tweedeurs kast met twee laden en een facetgeslepen glasdeur 50-1000
2210 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met binnenladen 100-200
2211 Franse notenhouten Louis XVI stijl vijflaads commode met een marmeren blad en een drieluik facetgeslepen spiegelopstand 100-200
2212 Franse eiken gestoken vierdeurs jachtkast met getorste pilaren en gekleurde glasdeuren , gebeeldhouwde dierfiguren 150-250
2213 eiken Art/nouveau étagère buffet met twee laden ern een opstand met drie facetgeslepen spiegels en steekwerk 100-200
2214 ronde notenhouten (café)tafel 88 cm. met een gestoken bolpoot op een achtkantige voet met vier slofpoten 40-80
2215 ronde mahonie étagère bijzettafel met divers inlegwerk 40-80
2216 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast 70-120
2218 Franse eiken uitdchuiftafel op vier poten en een tussenspant 128 x 88 40-80
2219 ronde mahonie étagère bijzettafel met divers inlegwerk 40-80
2221 Friese stoelklok 50200-100
2222 antiek mahonie Empire stijl chiffonnière zesladenkast (diverse fineerschade) 40-80
2223 mahonie Victoriaanse toilettafel met een kantelspiegel 50-100
2224 nahonie Art-nouveau schrijfbureautje met een lade en een brievenvak met een schuif 100-200
2225 Franse roze marmeren pendule met een legering beeld van een vrouw 40-80
2227 vier diverse antieke ronde Windsor kruiken 50-100
2228 palissanderhouten tweedeyrs rankenkast met kussenpanelen 150-250
2229 antieke Franse wit bisquit Empire stijl pendule met een man-, vrouw-, en engelfiguur (diverse beschadiging) 30-60
2230 mahonie Victoriaanse vierlaads commode 50-100
2231 antieke Engelse eiken bureau-boekenkast met een vierlaads onderkast en twee glasdeuren 80-130
2232 notenhouten Chippendale stijl theetafel met een lade en op klauwpoten 100-200
2233 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
2234 antiek mahonie tweedeurs klapbuffetje met een lade 50-100
2235 ronde notenhouten Chippendale stijl salontafel op vier klauwpoten 50-100
2236 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs linnenkastje met spiegeldeuren en een kuifje 70-120
2237 Franse legering pendule met een man- en vrouwfiguur (slinger incompleet) 40-80
2238 antiek noten met wortelnoten Queen Anne stijl theetafel met een lade 50-100
2239 paar Franse eiken getorste en gestoken eetkamerstoelen 30-60
2240 Mechels eiken gestoken vierdeurs buffetkast met twee gekleurde glas-in-lood deuren 80-130
2301 antieke geelkoperen hengselbak met een smeedijzeren hengsel en met een deksel 30-60
2302 religieuze bronzen plaquette met reliëfdecorm Ste Thérès 30-60
2303 Chinees wit porseleinen vrouwfiguur (beschadiging en schilfers) 30-60
2304 twee antieke tinnen schotels 30-60
2305 gesigneerd Schmidt Hofer (Otto), bronzen beeldje van een jockey op een marmeren voet 80-130
2306 ovaal mahonie dienblad met geelkoperen banden 30-60
2307 Petrus Regout, paar blauw gekleurde aardewerk siervazen 33 cm. 40-80
2308 mahonie Biedermeier pijpenstandaard met drie Goudse pijpen 40-80
2309 Chinees blauw gekleurde schotel 28 cm. en een paar borden 22.5 cm (randschilfers en barstje) 40-80
2310 Victoriaanse (electrische) olielamp met een roodglazen reservoir en bloemdecor 40-80
2311 Goedewaagen, zes plateel koieen 40-80
2312 paar Rijnblauwe siervazen met landschapsdecor 32 cm. 40-80
2313 lot met divers Rijnblauw w.o. vazen, bordjes en een klompje 40-80
2314 geelkoperen met gekleurd glas-in-lood ganglantaarn 40-80
2315 19de eeuw bruin aardewerk voorraadkruik 30-60
2316 antieke stenen vijzel met een houten stamper 50-100
2317 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk herdingsbord mert een bloemenmand 30-60
2318 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk herdenkingsbord Rotterdam 1328/1928 30-18
2319 De Porceleyne Fles, twee diverse Delft blauw aardewerk borden met bloemdecor 30-60
2320 Indisch gestoken teakhouten naaitafel met o.a. pauwendecor 40-80
2321 vier diverse degens o.a. in schede en met beenderen heft 100-200
2322 antieke rood- met geelkoperen doofpot 30-60
2323 Tichelaar Makkum, blauw aardewerk schotel 34 cm. met pauwendecor (schilfertjes) 30-60
2324 mahonie met noten Biedermeier tabakspot en een tinnen kraankannetje (geen knop) 30-60
2325 set van zeven antieke (o.a. Hollandse) tinnen maatbekers 100-200
2326 eiken tweedeurs Art-nouveau rookkastje 30-60
2327 antiek mahonie haardscherm (diverse fineerschade) 30-60
2521 paar ingelijste antieke Hollands blauwe landschapstegels 30-60
2522 drietegeltableau met antieke Hollandse blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 30-60
2523 drietegeltableau met antieke Hollandse blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 30-60
2524 18de eeuw Hollands blauw zestegeltableau met herders 50-100
2525 19de eeuw viertegeltableau met een botter 50-100
2526 viertegeltableau met gekleurde kwadraattegels 40-80
2527 viertegeltableau met met polychroom kwadraattegels 30-60
2528 antiek Hollands mangaan viertegeltableau met bloemdecor 30-60
2529 viertegeltableau met mangaan kwadraattegels 30-60
2530 viertegeltableau met blauwe bloemtegels 30-60
2531 twee gekleurde 20e eeuw tegels met eenden en met een zeilschip 30-60
2532 paar ingelijste blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 30-60
2533 set van drie ingelijste mangaan tegels met diverse figuren 30-60
2534 antieke ingelijste Hollandse mangaan tegel met een Bijbelse voorstelling 30-60
2561 Royal Copenhagen, gekleurd porseleinen beeldengroep met twee duiven 40-80
2562 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroep met man en vrouw en een paar beeldjes met een man en vrouw op een stoel 30-60
2563 vier diverse gekleurde porseleinen beelden 30-60
2564 gekleurd Saksisch porseleinen beeldengroep met een man en vrouw op een sofa 30-60
2565 gekleurde porseleinen tafellamp met een beeldengroep met man en vrouw 40-80
2592 doos met divers glaswerk w.o. karaf en taartschaal 30-60
2593 A.D, Copier, Leerdam glazen waterkan met een oor 30-60
2594 ruitenwaaier ovale schuitvormige kristallen coupe op een voet 30-60
2595 ronde kristallen coupe op een voet 30-60
2596 paar kristallen dekselbakjes op een onderschotel (schilfers) 30-60
2597 ruitenwaaier kristallen fruittest op een onderschotel en een koekpot 30-60
2598 lot met divers glas en krista; op een dienblad 30-60
2599 Mats Jonasson, kristallen standaard met een reliëfdecor van een beer 0-0
2600 paar opaline vazen met bloemdecor 30-60
2601 olieverf op doek met een zeegezicht, r.o. gesigneerdzx 40-80
2602 Jan van der Waarden 1846, olieverf op een mahonie paneel met een fruitstilleven 300-500
2603 19de eeuw olieverf op een mahonie paneel met een weidelandschap en grazende koeien 300-500
2604 H. de Winter Termaaten 1939, pasteltekening met een portret van een meisje en een aquarel met een portret van een vrouw 40-80
2605 olieverf op doek met een Amsterdams grachtengezicht en Lutherse koepel 40-80
2606 olieverf op doek met een polderlandschap en een visser in een roeiboot 0-0
2607 olieverf op doek met een boerenerf met boerderij en een boerin met kippen, l.o. gesigneerd 40-80
2608 (Hermann) Hugo Berten, olieverf op doek (beschadiging in doek) met een boeket bloemen in een vaas 78 x 92 40-80
2609 olieverf op doek met een gezicht op een rivier en bomen, r.o. gesigneerd W.H. Korlage ? 40-80
2610 H.V. Overman, olieverf op doek met een biddende boer en boerin op een akker 40-80
2611 olieverf op doek (zonder lijst) met een bergmeer en bomen 30-60
2612 E. Laurent, olieverf op doek met een interieur en een boerin met kinderen 59-199
2613 Hendrik Balman, olieverf op doek met een strandgezicht met bomschuiten en een schelpenvisser (herstelling in doek) 100-200
2614 A. van Wolde (Annemarie), olieverf op doek (zonder lijst) met een stilleven met o.a. een schaal met appels 30-60
2615 W. v. Dort sr. (Willem), zwartkrijttekening met een stadsgezicht met een kerktrap en huizen 40-80
2616 Anth. (Anthony Everhardus) Grolman, aquarel met een polderlandschap met twee molens en schuiten 40-80
2617 Gerard Verbrugge, olieverf op doek met een Amsterdams stadsgezicht van Pr. Hendrikkade met Nicolaaskerk en Montelbaanstoren 80-130
2618 Rob Houdijk, olieverf op doek met een polderlandschap en grazende koeien 250-400
2619 J.G. de Hengst (Johannes Gerardus), aquarel met Admiralengracht te Amsterdam 50-100
2620 Koos Stikvoort 1941, krijttekening met een biddende prister op een bidstoel 100-200
2621 S. Pollentine, olieverf op paneel met drie roodborstjes op een tak 40-80
2622 olieverf op doek met een Zuideurpees landschap met boerderij en twee mannen, ;/o/ gesigneerd 50-100
2623 Jan Knikker, olieverf op doek met een boerderij en erf met een boerin zittend op een tuinbank 90-130
2624 Chris Soer, olieverf op doek met een sneeuwlandschap en schuren aan een vaart 199-299
2625 M. de Jongere (Marinus Johannes), olieverf op een triplex paneel met een landschap met een vaart en een houten brug 100-200
2626 Gerard Cornelis Krol, olieverf op doek (zonder lijst) met een Zaans polderlandschap met rietsnijders in roeiboten 70-120
2640 Tilly Moes, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2701 olieverf op doek met het Sterkenhuis te Bergen 0-0
2702 A. Kuppens (Anton), aquarel met bomen en een schuur 40-80
2703 L. Tulp (Lida, Castricum), olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2704 Lida Tulp, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2705 Lida Tulp, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2706 Cyr. Bleys, pasteltekening (zondr glas) met bloemen in een glazen vaas 30-60
2707 aquarel met een polderlandschap en rietkragen 30-60
2708 monogram W.J.D. (Waalko Jans Dingemans), potloodtekening met een ploegende boer en twee trekpaarden 30-60
2709 K. v. Ameijden (Cornelis Rokus "Kees"), olieverf op doek met een boerderij aan water 40-80
2710 Alison Korthals Altes 1985, acrylverf op doek met twee blauwe vissen (documentatie) 50-100
2711 Mareij '90, gouache met een Franse markt bij een kerktoren 30-60
2712 Jaap Kuijper, aquarel met een polderlandschap en boerderij en een vaart 30-60
2713 G. Martens, twee aquarellen met een zittende man en een vrouw op een kruk 30-60
2714 Leonard (Nanninga 1994), acrylverf op board "Madonna" met kind 61 x 45 30-60
2715 Jan van Bragt '95, aquarel met een afgemeerde roeiboot 30-60
2716 Jan van Bragt, aquarel met een landhuis en een roeiboot 30-60
2717 Jan van Bragt 1999, aquarel met een molen aan water 30-60
2718 Jan van Bragt, aquarel met een landschap met een meertje en bomen 30-60
2719 paar aquarellen met een landschap en gebouw, gesigneerd Wi.....? 30-60
2720 Jos Schimmer . 89, goache met een abstracte voorstelling 30-60
2802 18de eeuw kopergravure met "Kerk te Bloemendaal 1746" 30-60
2803 Rob Clous '76, kleurenlitho 23/50 "Wandeling" 23 x 50 40-80
2804 Rob Clous '77, kleurenlitho 1/50 "Moorse haan" 41 x 56 40-80
2805 Rob Clous '75, kleurenlitho 34/40 "Pyreneeënnacht" 49 x 60 40-80
2806 18de eeuw kopergravure met Schermer-Poort te Alkmaar 1726 30-60
2807 18de eeuw kopergravure "Gesigt van de Geest Poort" te Alkmaar 30-60
2808 paar facsimile H. Werkman (Hemdrik Nicolaas), paar kleurendrukken uit serie Chassidische Legenden 500-700
2809 H,N, Werkman, kunstmap met kleurendrukken van "Chassidische Legenden" 100-200
2810 paar antieke gravures met Nieuwe Kerk en Paleis op de Dam te Amsterdam 30-60
2811 Frederick de Wit, 17de eeuw ingekleurde kopergravure met kaart "Noordt Hollandt" 80-130
2812 Thomas Erpenius (Thomae Erpenio), ingekleurde 17de eeuw kopergravure met een stadskaart van Gorchvm (Gorichemvm) 80-130
2813 boekwerk "Gezigten Neêrlands Indië" met diverse staalgravures 199-299
2814 Décoration Pratiqueau Pochoir, Franse Art-nouveau map met sjablonen 50-100
2816 Chris van der Woerd, ets 105/200 "Stremming" met een polderlandschap 30-60
2823 doos met o.a. polirike prenten 0-0
2824 doos met diverse schilderijen 30-60
2826 doos met o.a. divers grafiek en schilderij 30-60
2827 kleurenets met Amsterdams grachtengezicht en Montelbaantoren, r.o, gesigneerd 30-60
2828 twee kleurengravures met o.a. engelfiguren "Nederland hersteld door heldenmoed" en "Opvoeding" 0-0
2829 Jannie Kuiper, kleurendruk 150/150 met gezicjt op Markt te Schagen 70-120
2830 Tjeerd Bottema, kleurenets ij de haar" met een visserman en een pan met vis 40-80
2831 gravure met een heuvellandschap en waterval "les Cascatelles de Tivoli" 0-0
2832 kleurenlitho met Wittenburgergracht, paardenstallen Napoleon 30-60
2833 zeefdruk 26/100 met de aankomst van Simon Bolivar op Curacao, r.o. monogram en gedateerd 2006 40-80
2834 vijf (vier en één) kleurenlitho's met Franse modeplaten 40-80
2835 staalgravure met een Franse modeplaat en twee vrouwfiguren 0-0
2836 antieke ingekleurde kopergravure met Vauxhall Gardens (at the entrance) 30-60
2837 Henk van der Vet '86, zeefdruk 79/100 Elfstedentocht met Evert van Benthem 40-80
2838 Th. de Bruin, aquarel met twee kraanvogels 30-60
2839 kleurenlitho met huizen aan een vaart met een brug en zeilschip 30-60
2840 lot met o.a. divers grafiek en aquarellen 50-100
2881 oosters tapijt, Kashan 136 x 210 100-200
2882 oosters tapijt, Kashan 310 x 246 (beschadiging) 100-200
2883 oosters tapijt, Berber 275 x 200 50-100
2884 oosters tapijt, Bidjar 407 x 293 (herstelling) 100-200
2886 oosters tapijt, Saroch 246 x 346 100-200
2887 oosters tapijt, Koerdistan 215 x 130 40-80
2888 oosters kussen 70 x 110 40-80
2889 oosters tapijt, Chinees 359 x 261 met bloemdecor 100-200
2890 oosters tapijt, Naïn 387 x 197 100-200
2891 oosters tapijt, kashan 360 x 214 100-200
2922 moderne blauw gestoffeerde bureaustoel 30-60
2923 bewerkye gietijzeren haardplaat met een wapenschild en vogeldecor 50-100
2985 doos met o.a. diverse oosterse tapijtjes 40-80
2991 doos divers met o.a. emaille lampekappen 30-60
2992 doos met o.a. divers glas en kristal 40-80
2993 doos met o.a. messing hoedenplank en twee plafonnières 0-0
2994 twee dozen met o.a. divers serviesgoed 30-60
2995 twee dozen met wit Arzberg servies 0-0
2996 twee dozen met boeken en twee dozen met l.p.'s en singles 30-60
2997 doos divers met o.a. koperwerk 30-60
2998 twee dozen met o.a. divers porselein en aardewerk 30-60
2999 doos met divers glaswerk w.o. karaffen 30-60
3000 doos divers met o.a. serviesgod 30-60
3100 Paul & Co klein model eiken piano met een pianokruk 50-100
3101 drie diverse notenhouten boeren stoeltjes met een biezen zitting 0-0
3102 mahonie Biedermeier stijl hangoor sofatafel met een lade en een kolompoot op een vierspant 40-80
3103 Wedgwood, meerdelig crèmekleurig servies 100-200
3104 wit gekleurd vierdeurs keukenbuffetkast met twee glasdeuren en met vierladen 150-250
3105 Junghans, eiken met notenhouten schoorsteenklok met slagwerk 0-0
3106 kersenhouten "bateau" tweepersoons ledikant 50-100
3107 modern bronzen sculptuur met twee zittende figuren 30-60
3108 wortelnoten Hollandse eendeurs porseleinkast op een gebogen drielaads onderkast met klauwpoten 150-250
3109 eiken wandklok met slagwerk en met facetgeslepen ruitjes 30-60
3110 gangspiegel in een bewerkte goudkleurige lijst 45 x 63 0-0
3111 achtlichts kristallen met glazen hangkroon 40-80
3112 rood velours gestoffeerde met mahonie gestoken Biedermeier stijl tête à tête bank met een medaillon 150-250
3113 notenhouten regulateurklok 30-60
3114 verlaagde grenen salontafel met een lade 88 x 100 30-60
3115 driedelig Delft blauw aardewerk kaststelletje met een boer en boerin 30-60
3116 grenen tweedeurs buffet met twee laden 40-80
3117 Frans koperen wandklokje op een eieken paneel 30-60
3118 grenen tienerbureau met een vierladenblok 0-0
3119 paar gekleurde bisquit beelden van een jongen en meisje 30-60
3120 wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaads onderkast op klauwpoten 100-200
3121 zwart gekleurde eiken wandklok met slagwerk 0-0
3122 Oosters gekleurde Chinese siervaas met goudkleurig bloemdecor 1.08 mtr. 0-120
3123 twee paar gekleurde bisquit wanappliques met man- en vrouwfiguur 30-60
3124 ongerestaureerd notenhouten Biedermeier naaitafel 0-0
3125 Franse koperen comtoiseklok met een harpslinger in een eiken gestoken kast 50-100
3126 vierkant teakhouten Louis XV stijl gestoken bijzettafel 40-80
3127 oranje schemerlamp op een goudkleurige houten voet 0-0
3128 donker grenen Duits Biedermeier tweedeurs kast met een gegolfde kap 50-100
3129 notenhouten met geelkoperen Art-nouveau wandklok met slagwerk 30-60
3130 gekleurde aardewerk siervaas met o.a. 30-60
3131 vijflichts glazen hangkroon met kristallen pegels 40-80
3132 noten met wortelnoten vierdeurs buffetkast met twee laden en twee glasdeuren 70-120
3133 tweegewicht notenhouten Zaanse klok 0-0
3134 groen metaal Enpire stijl staande schemerlamp 40-80
3135 wit porseleinen dienbla (Rosenthal), soezenschaal, dekselbak en een siervaas met bloemdecor 30-60
3136 Lodsh, paar wit gekleurde armstoelen met een beige stoffering 40-80
3137 moderne notenhouten driegewicht wandklok met slagwerk en melodie 0-0
3138 twee Spaans model houten tweelaads halkastjes 30-60
3139 lot met divers zwiebelmuster decor w.o. eierstel en een theelicht 49-89
3140 grenen vijfdeurs buffetkast met drie glasdeuren en drie laden 80-130
3141 notenhouten staande driegewicht klok met een glasdeur en een harpslinger, slagwerk en melodie 100-200
3142 bamboe Art/nouveau porte/manteau 100-200
3143 notenhouten Louis XV stijl gestoken tweeladenkastje 0-0
3144 donker Amerikaans grenen eendeurs linnenkast met een facetgeslepen spiegeldeur en een lade 50-100
3145 oude leren `Gladstone` dokterskoffertje 30-60
3146 noten met wortelnoten eendeurs wandporseleinkastje 30-60
3147 gekleurde engelfiguur (beschadigde vleugels) 0-0
3148 ovale beschilderde houten doos, bak en een emmer 30-60
3149 eiken Fries staartklokje 30-60
3150 notenhouten met roze velours gestoffeerde Barok stijl voltaire met een gestoken kuifje 30-60
3151 Hummel schemerlampje, paar boekensteunenn en een jongensbeeldje 30-60
3152 blauw gekleurde tweedeurs linnenkast met een lade en met facetgeslepen ruitjes 50-100
3153 ronde notenhouten Barok stijl bijzettafel op een driepoot 30-60
3154 notenhouten Hollands gebogen drieladenkast op klauwpotem 40-80
3156 notenhouten salontafel 80 x 130 0-0
3157 negenlichts Venetiaans glazen hangkroon 40-80
3158 ronde geschulpte notenhouten Barok stijl bijzettafel op een driepoot 30-60
3159 notenhouten "zandloper" theeemmer met een roodkoperen ketel 30-60
3160 blauw gekleurde grenen toonbank met drie laden en open schappen 50-100
3162 paar aardewerk oosterse siervazen met goudkleurig bloemdecor (losse ornamenten) 1.07 mtr 100-200
3163 donker grenen Biedermeier keukentafeltje met een lade45 x 65 30-60
3164 teakhouten tafel met twee laden en een aansteekblad 90 x 180 - 230 100-200
3165 teakhouten sidetable met twee laden 200 x 40 en 78 hoog 50-100
3166 teakhouten tweedeurs buffet met vier laden breedte 180 x 50 en 88 hoog 80-130
3167 teakhouten achtdeurs buffetkast mwt vier glasdeuren en negen laden en met twee halfronde glazen kleppen 200-300
3168 mahonie Engelse secretaite met een tweedeurs boekenkasyopstand en met divers inlegwerk 50-100
3170 crèmekleurige "Egyptische" vitrinekast 40-80
3171 "Egyptische" tweedeurs commode 40-80
3172 palissanderhouten tweedeurs rankenkast met kussenpanelen en twee laden 50-100
3173 set van vier grijs gekleurde stoelen met een oranje zitting 0-0
3174 langwerpige geschulpte notenhouten salontafel op vier klauwpoten 30-60
3175 twee ronde notenhouten Chippendale stijl bijzettafels op klauwpoten (fineerschade) 30-60
3178 Victoriaanse notenhouten schommelstoel met een geprinte houten zitting 30-60
3179 wit gelakt Louis XVI stijl damesstoeltje met roze velours stoffering 30-60
3180 mahonie met coromandelhout Amsterdamse School theemeubel met glazen schuifdeurtjes 40-80
3181 30'er jaren vijflichts hanglamp met gewolkte kappen 30-60
3182 paar mahonie met coromandelhout Amsterdamse School armstoelen 30-60
3401 rood gekleurs houten Art-deco poppenfauteuil 0-0
3402 moderne Waterman vulpen in een étui 30-60
3403 lot met divers Hindelopen beschilderd houtwerk w.o. een schooltas (documentatie) 30-60
3404 oude Schildpad pop 30-60
3405 eiken met leer gestoffeerde poppenstoel 30-60
3406 kinderknopstoel met een biezen zitting 0-0
3407 gekleurd blikken scheepsmodel van een sleepboot 40-80
3408 scheepsmodel van een tweemaster zeilschep 40-80
3409 groene blikken "Buggy" (batterij) 0-0
3410 antiek Windsor kinderstoeltje 30-60
3411 oude blikken speelgoed brandweer ladderwagen 30-60
3412 oude mechanische speelgoed winkelkassa 0-0
3413 Meccano "Hornby series" mechanische locomotief met een overgang en een "Richting"bord 50-100
3414 Lehmann, twee oude blikken speelgoed autootjes 30-60
3415 poppenhuis, poppenstoel en een poppenledikant 30-60
3416 houten wandklimrek 40-80
3417 houten gekleurd beeld van Marilyn Monroe (herstelling) 40-80
3418 electrische kinderattracte "showboat" 100-200
3419 houten hobbelpaard 0-0
3561 Hollands zilveren miniatuur koetsje met paard 30-60
3562 filigrain zilveren zeilschip 30-60
3563 filigrain zilveren miniatuur riksja in een showcase 30-60
3564 filigrain zilveren miniatuur driemaster zeilschip in een showcase 39-60
3623 trancheercouvert met gegraveerd zilveren heften met bloemdecor (1827) 40-80
3624 twee paar slacouverts met bewerkte zilveren heften 40-80
3625 vergulde zilveren taartschep met een bewerkt Louis XVI stijl zilveren heft 40-80
3626 trancheercouvert met gegraveerde Hollands zilveren heften 40-80
3627 slacouvert met Haags lofje Hollands zilveren heften met een monogram 0-0
3628 gegraveerd Biedermeier Hollands zilveren visvoorsnijbestek (1888) 80-130
3629 800/1000 ajour zilveren tasbeugel met bloemdecor 40-80
3630 Birmingham zilveren sigarettendoos 50-100
3631 étui met een Hollands zilveren ijsschep en achttien gegraveerde lepels met een getorste steel (1886) 50-100
3632 zilveren bezine- en een gasaansteker 30-60
3633 kerkboek met een zilveren sluiting 30-60
3634 kristallen boterstolp op een onderschotel en met een zilveren knop 30-60
3635 kristallen suikerschaal met een Hollands zilveren montuur en parelfiletrand 30-60
3636 ribbelglazen dekselpot met een Hollands zilveren knop (beschadiging aan bovenrand) 30-60
3637 modern 2de gehalte zilveren kandelaartje 30-60
3638 rechthoekig geslepen kristallen bonbonsschaaltje (schilfers)met een 19de eeuw Hollands zilveren draagbeugel 30-60
3639 antiek gouden oorijzer en boeken met filigrain (59.7 gr.) 1200-1500
3640 ajour Hollands zilveren broodmand (1967) 250-400
3721 granaat collier 1.28 mtr. met een zilveren sluiting (tonnetje) 40-80
3725 kapittel bloedkoraal collier 97 cm, met een gouden sluiting en met een polsband 50-100
3729 agaat collier 30-60
3733 drie diverse o.a. zilveren broches 30-60
3815 Chris van der Woerd, ets 36/100 "Oude hut" met een boerderij en erf met kippen 30-60
3825 drie kleurenlitho's met voorstelling van planten 30-60
3839 lot met diverse sieraden 0-0
3840 opengewerkte en gegraveerde Indische ceintuur met diverse dierfiguren en met een losse sluiting 30-60
3921 Observer, ronde geelkoperen scheepsbarometer en een Hydrometer 30-60
3922 ronde electrische industriële of schoolklok 30-60
3923 groen emaille met ijzeren industrieel wandlampje 0-0
3924 witte houten schouw met een electrische haard 40-80
3925 houten dressboy en een electrische broekenpers 30-60
3926 draaibare gestoffeerde bureaustoel op een verrijdbare chroom vierpoot 0-0
3927 twee diverse kapstokken met hoornen haken 40-80
3929 paar gekleurde glas-in-lood toplichten 30-60
3930 twee diverse gekleirde glas-in-lood ramen 40-80
3931 paar houten gestoken trapornamenten 100-200
3933 industriële kinderkappersstoel (beschadigde leuning) 30-60
3934 Liebherr tweedeurs koel- vriescombinatie 40-80
3935 70'er jaren chroom buisframe met zwart skai kappersstoel 30-60
3936 AEG wasautomaat 30-60
3937 groen geschilderde grenen kist met ijzeren handgrepen 30-60
3938 grijs gekleurd grenen militair kistje 3-60
3939 groen geschilderde grenen kist met ijzeren handgrepen 20-60
3940 groen gekleurde grenen kist met een bolle deksel en ijzeren handgrepen 30-60
3941 paar vierkante zwart metalen statafels met een houten blad60 x 60 40-80
3942 roodkoperen blokkenbak met twee smeedijzeren handgrepen doorsnee 83 cm. 40-80
4093 ovaal bakeliet dienblad en een ronde fruitschaal 30-60
4094 aet van drie driehoekige teakhouten stapelbare bijzettafels met rookglazen bladen (étagère) 40-80
4095 driedelig chroom mimiset met onux bladen 30-60
4096 70'er jaren wengé uitschuiftafel met een wit blad 170 x 83 40-80
4097 Thonet stijl parapluiestandaard 40-80
4098 zestiger jaren eiken salontafel op een smeedijzeren onderstel 49 x 149 30-60
4099 50ër jaren poef met een naaibox 0-0
4100 Eames stijl loungechair met een hocker 80-130
4101 zestiger jaren eiken salontafel met een leistenen blad 101 x 53 40-80
4102 zestiger jaren wengé met leistenen salontafel151 x 51 40-80
4103 60'er jaren goudkleurig aluminium staande kapstok op een gietijzeren voet 50-100
4104 Cees Braakman bvoor Pastoe, ronde zestiger jaren uitschuiftafel 1.04 mtr en vier bijpassende stoelen 200-300
4105 Veha Den Haag, 30. er jaren buisframe met wit houten armstoel 30-60
4106 wengé met bruin leer zestiger jaren fauteuil 100-200
4107 zwart metalen met eenlaads teakhouten hangrekje 0-0
4108 ontwerp Gerrit Rietveld voor Steltman )juweliers), paar beukenhouten stoeltjes 100-200
4109 ronde chroom theewagen met melkglazen bladen 40-80
4110 70'er jaren teakhouten bureau met een wit tweeladenblok en een zwart kunststof blad 40-80
4111 gewolkte glazen met smeedijzeren 60'er jaren plafonnière 30-60
4112 ronde eiken tafel op een metalen industriële vierpoot 40-80
4113 ontwerp Friso Kramer voor Auping, zwart metalen met houten 60'er jaren dagbed 50-100
4114 ontwerp Angelo Cortesi model "Ponte", moderne glazen salontafel 88 x 128 40-80
4115 Frans Art-deco zwart met wortelnoten "twijfelaar" ledikant 40-80
4116 paar moderne verrijdbare roodleren armstoelen 30-60
4117 moderne plexiglazen lektuurstandaard 30-60
4118 teakhouten tafel 160 x 80 op een grijs metalen onderstel en zes bijpassende gestoffeerde stoelen 50-100
4119 vierkant zwart houten met metalen étagère bijzettafel 30-60
4120 60'er jaren blauw vloerkleed 30-60
4121 zeslichts hangkroon met dolfijnfiguren 30-60
4122 Amsterdamse School, paar mahonie met coromandelhout gestoffeerde fauteuils 50-1
4123 bronzen tweelichts kandelaar met een ridderfiguur 30-60
4124 eiken 21-ladenkast met een donker grenen blad 3.30 mtr. 200-300
4125 vierkante metalen met stoffen vier jaargetijden hangschemerlamp 30-60
4126 eiken tafel 90 x 188 en zes eiken knopstoelen met een biezen zitting 40-80
4127 twee Indische houten gestoken borstbeelden van een man en vrouw 30-60
4128 eiken met palissanderhout tweedeurs rankenkast met kussenpanelen en twee laden 50-100
4129 Jugendstil (electrische) hangolielamp met een gekleurd majo;ica reservoir 30-60
4130 eiken gestoffeerde opoestoel met een verstelbare rugtleuning 0-0
4131 hertengewei 40-80
4132 rustiek eiken kloosterbankje 1.60 mtr. 40-80
4133 hangolielamp met een bruin aardewerk reservoir en met kandelaars 30-60
4134 eiken rolluikbureau met een s-rol op twee vierladenblokken (geen binnenwerk) 40-80
4135 bewerkt geelkoperen plaquette met afbeelding van olifanten 0-0
4136 teakhouten tweedeurs kast met een ronde kap en drie laden 40-80
4137 gekleurd gipsen knielende engelfiguur 30-60
4138 achtkantige eiken gestoken plantenbak met een zinken binnenbak (doorsnee (doorsnee 80 cm) 100-200
4139 twee Indische houten gestoken ornamenten 40-80
4140 eiken zesdeurs buffetkast met drie glasdeuren breedte 2.22 mtr. 200-300
4141 bewerkt geelkoperen gangspiegel met een borstelset 0-0
4142 eiken rooktafel met een bewerkte geelkoperen blad en afbeeldingen van diverse sporten 40-80
4143 twee inheems houten gestoken beelden met een man- en vrouwfiguur 40-80
4144 eiken Art-nouveau tafel 118 x 81 met vier bijpassender stoelen w,o twee armstoelen 40-80
4145 Original Manor Furniture, eiken driedeurs dressoir 1.75 mtr. 100-200
4146 bijpassende ronde eiken tafel 1.30 mtr. met zes stoelen 100-200
4147 bijpassende eiken salontafel met twee laden 1.15 x 115 0-80
4148 paar bijpassende eiken bijzettafels 70 x 70 30-60
4149 Amsterdamse School, eiken wandconsole 30-60
4150 paar eiken eendeurs kastjes met een glas/in/lood deur 40-80
4151 open eiken hangboekenkastje met een glasdeurtje 0-0
4153 eiken Art nouveau stoeltje met geborduurde stoffering en met steekwerk in de kap 0-0
4154 eiken Art/nouveau toonbank met spiegels 204 x 61 en 80 hoog 200-300
4155 set van vier eiken Queen Anne stijl stoelen met een gestoffeerde zitting met roosdecor 0-0
4156 teakhouten achtdeurs keukenkast met vier halfronde glasdeuren en twee schuifdeuren op een zeslaads onderkast 200-300
4157 ronde geelkoperen parapluiebak en een zeslichts bolkroontje 0-0
4158 Franse eiken Henri/deux uitschuiftafe+met twee tussenbladen 40-80
4159 set van vier Engelse eiken stoelen 30-60
4160 Hollands eiken buffetkastje met facetgeslepen spiegeltjes en gekleurd glas-in-lood 50-100
4161 set van vier Franse eiken stoelen met gevlochten riet en met koperen handgrepen 30-60
4162 facetgeslepen schoorsteenspiegel met Art-nouveau steekwerk in de gegolfde kap 80 x 130 40-80
4183 marmeren salontafel 48 x 124 op een smeedijzeren onderstel 30-60