Catalogus van woensdag 16 juni           Kavels : 2301 - 2600 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
2301 antieke geelkoperen hengselbak met een smeedijzeren hengsel en met een deksel 30-60
2302 religieuze bronzen plaquette met reliëfdecorm Ste Thérès 30-60
2303 Chinees wit porseleinen vrouwfiguur (beschadiging en schilfers) 30-60
2304 twee antieke tinnen schotels 30-60
2305 gesigneerd Schmidt Hofer (Otto), bronzen beeldje van een jockey op een marmeren voet 80-130
2306 ovaal mahonie dienblad met geelkoperen banden 30-60
2307 Petrus Regout, paar blauw gekleurde aardewerk siervazen 33 cm. 40-80
2308 mahonie Biedermeier pijpenstandaard met drie Goudse pijpen 40-80
2309 Chinees blauw gekleurde schotel 28 cm. en een paar borden 22.5 cm (randschilfers en barstje) 40-80
2310 Victoriaanse (electrische) olielamp met een roodglazen reservoir en bloemdecor 40-80
2311 Goedewaagen, zes plateel koieen 40-80
2312 paar Rijnblauwe siervazen met landschapsdecor 32 cm. 40-80
2313 lot met divers Rijnblauw w.o. vazen, bordjes en een klompje 40-80
2314 geelkoperen met gekleurd glas-in-lood ganglantaarn 40-80
2315 19de eeuw bruin aardewerk voorraadkruik 30-60
2316 antieke stenen vijzel met een houten stamper 50-100
2317 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk herdingsbord mert een bloemenmand 30-60
2318 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk herdenkingsbord Rotterdam 1328/1928 30-18
2319 De Porceleyne Fles, twee diverse Delft blauw aardewerk borden met bloemdecor 30-60
2320 Indisch gestoken teakhouten naaitafel met o.a. pauwendecor 40-80
2321 vier diverse degens o.a. in schede en met beenderen heft 100-200
2322 antieke rood- met geelkoperen doofpot 30-60
2323 Tichelaar Makkum, blauw aardewerk schotel 34 cm. met pauwendecor (schilfertjes) 30-60
2324 mahonie met noten Biedermeier tabakspot en een tinnen kraankannetje (geen knop) 30-60
2325 set van zeven antieke (o.a. Hollandse) tinnen maatbekers 100-200
2326 eiken tweedeurs Art-nouveau rookkastje 30-60
2327 antiek mahonie haardscherm (diverse fineerschade) 30-60
2328 platte en ronde Chginees blauwe porseleinen vaas met o.a. drakendecor (beschadigd ornament) 50-100
2329 Chiness blauw porseleinen theepotje met o.a. bloemdecor (herstelling aan tuit) 50-100
2330 zeskantige Chinees porseleinen vaas met o.a. roze gekleurd vogel- en bloemdecor 31 cm. 100-200
2331 cilindervormige Chinees blauw porseleinen vaas met o.a. manfiguren 30 cm. (barst) 50-100
2332 cilindervormige Chinees blauw porseleinen vaas met diverse manfiguren 25 cm. 50-100
2333 Ferdinand Barbedienne, 19de eeuw bronzen Empire stijl schaal met diverse dierfiguren en gedragen door een borstbeeld van een Griekse godin 250-400
2334 Siem Wardenaar, bronzen sculptuur van een kunstschilder op een stenen sikkel 100-200
2335 Siem Wardenaar, bronzen sculptuur van een meisje 50-100
2336 rood- met geelkoperen Louis XVI stijl ketel op een geelkoperen komfoor 40-80
2337 paar bronzen drielichts kandelaars 40-80
2338 bronzen vijzel 40-80
2339 Chris Agterberg, mahonie Art-deco tabakspot (onderkant gemerkt) 80-130
2340 bronzen opengewerkte schaal o.a. gedragen door dierfiguren en met een verguld metalen bloemstuk en zeven kandelaars 200-300
2341 bronzen kraagkandelaar 30-60
2342 Gouda Holland, gekleurde plateel vaas met bloemdecor 34 cm. 30-60
2343 bewerkte legering fruitschaal op een voet en met een putti en een eenhoorn 40-80
2344 bronzen vergulde lauwerkrans 40-80
2345 19de eeuwe houten gestoken en vergulde adelaar 250-400
2346 geelkoperen "studenten" olielamp 40-80
2347 teakhouten Art-deco standaard met een plantenbak 50-100
2348 houten gestoken zeslichts vergulde hangkroon (herstelling) 100-200
2349 Regina Gouda, set van negen Delft blauw aardewerk wandborden met afbeelding van zeiljachten (randschilfer) 32.5 cm 50-100
2350 ovale bewerkte tinnen fruitschaal met handgrepen 0-0
2351 tinnen kraantjeskan 30-60
2352 ovale facetgeslepen kantelbare toiletspiegel 40-80
2353 Venetiaans zeslichts glazen hangkroon 40-80
2354 antieke roodkoperen koffieketel (deuk) 40-80
2355 bronzen 30'er jaren zeslichts hanglamp met gemarmerde glazen kappen 50-100
2356 antiek eiken eendeurs wandporseleinkastje 40-80
2357 paar antieke geelkoperen met glazen wandlampen (achterpootje ontbreekt) 70-120
2358 notenhouten eendeurs "huisapotheek" medicijnkastje met imetalen beslag 40-80
2359 antieke bewerkte geelkoperen beddepan 40-80
2360 antieke iepenhouten gestoken voetenstoof met o.a. Turkse knoop en gemerkt Aachtien Sippes 50-100
2361 antieke eiken mangelplank met kerfsnede 40-80
2362 twee tinnen eikeltjeskannen 40-80
2363 antieke tinnen schotel 46 cm. 40-80
2364 vier tinnen Jacobakannen 50-100
2365 paar antieke Engelse geelkoperen kandelaars 0-0
2366 antiek eiken documentenkist met ijzeren beslag 40-80
2367 De Porceyne Fles, Delft blauw aardewerk wandbord 35 cm. 30-60
2368 houten sculptuur Nadonna met kind (Thopor '61) en een houtsnijwerk met een knielende madonna (J. de Rijk) 40-80
2369 Schwarzwald houten gestoken bureaustel met o.a. vogeldecor 30-60
2370 zwart plateel sculptuur van een vis (Schoonhoven ontwerp Chris Agterberg) 100-200
2371 antieke mahonie Empire stijl ovale theeemmer met geelkoperen banden 50-100
2372 antieke roood- met geelkoperen kraankan op een komfoor 50-100
2373 rode glazen "eierlamp" hallantaarn 30-60
2374 lot met zes diverse Chinees blauwe borden (herstelling en beschadiging) 49-80
2375 ronde Indisch gestoken teakhouten bijzettafel met dierfiguren 30-60
2376 achtkantige wortelnoten Chippendale stijl theeemmer met een roodkoperen zakketel 50-100
2377 antiek Chinees blauwe schotel (gekramd) met landschapsdecor 35 cm. en een bord met bloemdecor 23 cm (randschilfers) 30-60
2378 opengewerkte ronde geelkoperen met stoffen Art-nouveau hangschemerlamp 40-80
2379 antieke palissanderhouten schrijfkust 40-80
2380 melkglazen met blauw bloemdecor hallantaarn (kaars) met een messing montuur 40-80
2521 paar ingelijste antieke Hollands blauwe landschapstegels 30-60
2522 drietegeltableau met antieke Hollandse blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 30-60
2523 drietegeltableau met antieke Hollandse blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 30-60
2524 18de eeuw Hollands blauw zestegeltableau met herders 50-100
2525 19de eeuw viertegeltableau met een botter 50-100
2526 viertegeltableau met gekleurde kwadraattegels 40-80
2527 viertegeltableau met met polychroom kwadraattegels 30-60
2528 antiek Hollands mangaan viertegeltableau met bloemdecor 30-60
2529 viertegeltableau met mangaan kwadraattegels 30-60
2530 viertegeltableau met blauwe bloemtegels 30-60
2531 twee gekleurde 20e eeuw tegels met eenden en met een zeilschip 30-60
2532 paar ingelijste blauwe tegels met een Bijbelse voorstelling 30-60
2533 set van drie ingelijste mangaan tegels met diverse figuren 30-60
2534 antieke ingelijste Hollandse mangaan tegel met een Bijbelse voorstelling 30-60
2535 Meissen, porseleinen vaasje met bloemdecor in originele doos 0-0
2536 wit porseleinen Empire stijl koffiestel met Meissen moccakopjes *diverse beschadiging en herstelling) 30-60
2537 Rozenburg Den Haag, tegel in een eiken lijst met een Hollands molengezicht naar F.J. du Chattel 64 x 53 incl. lijst 250-400
2538 De Porceleyne Fles, gekleurde tegel met pauwendecor 30-60
2539 geelkoperen zeslichts hallantaarn met geslepen glazen ruitjes 30-60
2540 mahonie getorste Biedermeier pijpenstandaard 30-60
2550 olieverf op doek met een zeehaven en diverse schepen r.o. gesigneerd 70-120
2555 Swarovski kristallen beeld van een danseres (in een étui) 50-100
2556 Swarovski kristallen beeld van een Flamengo danser (in een étui) 50-100
2557 zespersoons Satsuma gekleurd aardewerk theeservies 30-60
2558 bronzen geschulpt dienblaadje met een olifant en een inheemse vogel 40-80
2559 antiek beschilderd grenen voetenbankje 0-0
2560 terra cotta tempelleeuw en een Japans porseleinen vaasje (parfumverstuiver) 30-60
2561 Royal Copenhagen, gekleurd porseleinen beeldengroep met twee duiven 40-80
2562 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroep met man en vrouw en een paar beeldjes met een man en vrouw op een stoel 30-60
2563 vier diverse gekleurde porseleinen beelden 30-60
2564 gekleurd Saksisch porseleinen beeldengroep met een man en vrouw op een sofa 30-60
2565 gekleurde porseleinen tafellamp met een beeldengroep met man en vrouw 40-80
2566 19de eeuw Saksisch gekleurd porseleinen siervaas net opgelegd bloem- en fruitdecor en vrouwfiguren en op een console (diverse herstelling) 40-8
2567 aardewerk beeldengroep van een man en steigerend paard (schilfer aan oor) 40-80
2568 Meissen, wit porseleinen koffiepot met bloemdecor 40-80
2569 gekleurd porseleinen "luie baker" trekpotje op een komfoor 40-80
2570 Swarovski kristallen beeld van een danseres (in een étui) 50-100
2572 paar Saksisch gekleurde porseleinen beelden van een man en vrouw 40-80
2573 Saksisch gekleurd porseleinen beeldengroep musicerende man en vrouw 40-80
2574 paar Saksisch gekleurde porseleinen beelden van een man en vrouw 40-80
2575 Leerdam glazen drijfschaal met tincraquelé 30-60
2576 paar kristallen karaffem 30-60
2577 paar kristallen zwanen 0-0
2578 waaierkristallen houder met een driedelig peper- en zoutstel 30-60
2579 Val St. Lambert, moderne kristallen karaf 30-60
2580 kristallen houder met een tweedelig zuurstel met olijfslijpsel 30-60
2581 waaierkristallen dekselcoupe op een vierkante voet 30-60
2582 paar smalle kristallen dekselvazen op een voet 40-80
2583 kristallen houder met een tweedelig olie- en azijnstel 30-60
2584 kristallen karaf met een oor en met olijfslijpsel 30-60
2585 paar bolle ruitenwaaier kristallen karaffen 30-60
2586 kristallen geslepen beschuitbus 30-60
2587 A.D. Copier paars gekleurde Leerdam glazen bonbonnière 30-60
2588 kristallen boerenjongenspot met een lepel (schilfer aan onderrand 30-60
2589 lot met divers kristal w.o. boterstolpje en dekselcoupes 40-80
2590 paar zilverkleurige kandelaars 0-0
2591 moderne paarse kristallen vaas 0-0
2592 doos met divers glaswerk w.o. karaf en taartschaal 30-60
2593 A.D, Copier, Leerdam glazen waterkan met een oor 30-60
2594 ruitenwaaier ovale schuitvormige kristallen coupe op een voet 30-60
2595 ronde kristallen coupe op een voet 30-60
2596 paar kristallen dekselbakjes op een onderschotel (schilfers) 30-60
2597 ruitenwaaier kristallen fruittest op een onderschotel en een koekpot 30-60
2598 lot met divers glas en krista; op een dienblad 30-60
2599 Mats Jonasson, kristallen standaard met een reliëfdecor van een beer 0-0
2600 paar opaline vazen met bloemdecor 30-60