Catalogus van donderdag 17 juni           Kavels : 2601 - 3040 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
2601 olieverf op doek met een zeegezicht, r.o. gesigneerdzx 40-80
2602 Jan van der Waarden 1846, olieverf op een mahonie paneel met een fruitstilleven 300-500
2603 19de eeuw olieverf op een mahonie paneel met een weidelandschap en grazende koeien 300-500
2604 H. de Winter Termaaten 1939, pasteltekening met een portret van een meisje en een aquarel met een portret van een vrouw 40-80
2605 olieverf op doek met een Amsterdams grachtengezicht en Lutherse koepel 40-80
2606 olieverf op doek met een polderlandschap en een visser in een roeiboot 0-0
2607 olieverf op doek met een boerenerf met boerderij en een boerin met kippen, l.o. gesigneerd 40-80
2608 (Hermann) Hugo Berten, olieverf op doek (beschadiging in doek) met een boeket bloemen in een vaas 78 x 92 40-80
2609 olieverf op doek met een gezicht op een rivier en bomen, r.o. gesigneerd W.H. Korlage ? 40-80
2610 H.V. Overman, olieverf op doek met een biddende boer en boerin op een akker 40-80
2611 olieverf op doek (zonder lijst) met een bergmeer en bomen 30-60
2612 E. Laurent, olieverf op doek met een interieur en een boerin met kinderen 50-100
2613 Hendrik Balman, olieverf op doek met een strandgezicht met bomschuiten en een schelpenvisser (herstelling in doek) 100-200
2614 A. van Wolde (Annemarie), olieverf op doek (zonder lijst) met een stilleven met o.a. een schaal met appels 30-60
2615 W. v. Dort sr. (Willem), zwartkrijttekening met een stadsgezicht met een kerktrap en huizen 40-80
2616 Anth. (Anthony Everhardus) Grolman, aquarel met een polderlandschap met twee molens en schuiten 40-80
2617 Gerard Verbrugge, olieverf op doek met een Amsterdams stadsgezicht van Pr. Hendrikkade met Nicolaaskerk en Montelbaanstoren 80-130
2618 Rob Houdijk, olieverf op doek met een polderlandschap en grazende koeien 250-400
2619 J.G. de Hengst (Johannes Gerardus), aquarel met Admiralengracht te Amsterdam 50-100
2620 Koos Stikvoort 1941, krijttekening met een biddende prister op een bidstoel 100-200
2621 S. Pollentine, olieverf op paneel met drie roodborstjes op een tak 40-80
2622 olieverf op doek met een Zuideurpees landschap met boerderij en twee mannen, ;/o/ gesigneerd 50-100
2623 Jan Knikker, olieverf op doek met een boerderij en erf met een boerin zittend op een tuinbank 90-130
2624 Chris Soer, olieverf op doek met een sneeuwlandschap en schuren aan een vaart 199-299
2625 M. de Jongere (Marinus Johannes), olieverf op een triplex paneel met een landschap met een vaart en een houten brug 100-200
2626 Gerard Cornelis Krol, olieverf op doek (zonder lijst) met een Zaans polderlandschap met rietsnijders in roeiboten 70-120
2627 olieverf op doek met een boerderij en bospad aan water, r.o. gesigneerd 50-100
2628 Cor van Loenen, olieverf op een paneel met een akkerlandschap en een boerderij 125 x 110 (incl lijst) 400-600
2629 Adriana van Zoest, olieverf op een paneel met een stilleven met o.a. een koffiemolen, dubbelzijdig beschilderd met een stilleven met boeken 500-700
2630 Floris '87, (Brinkman), olieverf op doek met een zelfportret 40-80
2631 A, van Houwelingen, olieverf op een paneel met een stadsgezicht met haven en zeilschepen bij een havenhoofd 80-130
2632 Jan Willem van Borselen, olieverf op doek (craquelé) met een boslandschap en twee boerinnen 40-80
2633 18de eeuw olieverf op doek (verdoekt) zonder lijst met een kustgezicht en zeilschepen (restauratieplekken) 100-200
2634 Jan Visser van Haarlem '43, olieverf op doek (zonder lijst) met een stilleven met witte bloemen 40-80
2635 Henry Schouten, olieverf op doek (verdoekt) met divers pluimvee 128 x 108 incl. lijst 900-1200
2636 olieverf op een houten paneel met een Oosterse markt in een gpudkleurige eiken lijst 100-200
2637 Mary Koekenbier, olieverf op doek met een boeket bloemen in een gemberot 70-120
2638 Mary Koekenbier 1990, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 70-120
2639 Mary Koekenbier 1988, olieverf op doek met o.a. een vijzel en apothekerspot 100-200
2640 Tilly Moes, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2651 antieke bewerkte bronzen met (beschadigd) groen aardewerk schemerlampvoet 40-80
2653 Jan Makkes, olieverf op doek met een kerkinyerieur 100-200
2654 olieverf op een maneel met een Hollands winterlandschap met een molen en schaatsers r.o. gesigneerd 50-100
2655 M.j. Nefkens (Marinus Jacobus), olieverf op doek met een heidelandschap en een schaapskooi met schapen 300-600
2656 paar antieke eiken panelen met een prtret van een man en een vrouw 300-500
2657 Théophile de Bock, olieverf op een paneel met een landschap met bomen en een water 400-600
2658 ovaal olieverf in een bewerkte goudkleurig met zwarte lijst met een huis aan water in een heuvellandschap, l.o. gesigneerd Lis 100-200
2659 olieverf op doek met een strandgezicht en vrouwen met kinderen bij een bomschuit r.o. gesigneerd J. Akkringa 250-400
2661 aquarel met een liggend vrouwelijk naakt 40-80
2662 Jan Makkes Limburg 1964, aquarel met een boom en een boerenerf met schuren 50-100
2663 Adri Visser, olieverf op doek met een kerkinterieur 40-80
2664 Peter Cox. aquarel met een duinlandschap en doorkijk naar zee 40-80
2665 Rob de Haan, olieverf op doek met een gezicht op een zee en golven 50-100
2666 P.A. Nooij, olieverf met een antiek interieur en een dienstbode 30-60
2667 Joannes Baptist Nicolaas van Gent, olieverf op doek met takken Japanse sierkers in een tinnen vaas 40-80
2668 Christiaan Heeneman 1951, olieverf op doek (geen lijst) met een caféinterieur en een zittende vrouw 50-100
2669 Chris Heeneman, olieverf op doek met een interieur en een zittende boer 50-100
2670 Chris Heeneman 1950, olieverf op doek met een naakte zittende Arabische man met een schaakspel 100-200
2671 Piet van Wijngaerdt 1895, studietekening met een boerderij aan water (dubbelzijdig) 100-200
2672 Prof. W.H. Burger - Willing, olieverf op een triplex paneel met een Volendamse nettenboetster 100-200
2673 ..... Otte, olieverf op schilderskarton (geen lijst) met kerkinterieur Edam en een Volendammer vrouw 67 x 87 50-100
2674 A. Torringa, olieverf op doek met een Alpengezicht en chalets 40-80
2675 A. Torringa, twee olieverfschilderijen (zonder lijsten) met een heide- en een polderlandschap 40-80
2676 acrylverf op een paneel met een stadsgezicht en gracht 30-60
2677 acrylverf op doek (,op een paneel) met een zeilschip op IJsselmeer. l.o. gesigneerd 30-60
2678 Andre Nicolai, olieverf op doek met 't Killetje bij Breskens 30-69
2679 gouache met een moterkruiser op open water 40-80
2680 Jan de Leeuw, olieverf op schilderskarton met een landschap bij Akersloot (achterkant gemerkt en gedateerd 1943) 40-80
2681 J.W. Eckhart 1935, olieverf op een triplex paneel met een stilleven met een Keulse kruik en fruit 30-60
2682 J.W. Eckhart, olieverf op doek met een portret van een man 0-0
2683 aquarel (in passe partout) met een strandgezicht en windsurfers r.o. gesigneerd Jan ..... 0-0
2684 Arie van Hattem, olieverf op doek met een strandgezicht en twee trekpaarden en mannen met een reddingsboot 100-200
2685 Johan Meijer, olieverf op doek met een sneeuwlandschap en een vaart 250-400
2686 F, Maltese, olieverf op een triplex [aneel met een bergweg met huizen en wandelaars 0-0
2687 olieverf op schilderskarton met herfstlandschap, achterkant gemerkt Arend van de Pol 0-0
2688 H. Welther, olieverf op doek met een landschap en gezicht op een meer 40-80
2689 olieverf op een eiken paneel met een stalinterieur en pluimvee l.o. monogram 40-80
2690 olieverf op een paneel met een stadsgezicht en diverse personen 89-130
2691 L. Ruijs, olieverf op doek met een stilleven met o.a. een koperen melkbus en fruit 50-100
2692 H.A. Ravenswaay, p;ieverf op doel (zonder lijst) met een riviergezicht en gezicht op Gorinchem 40-80
2693 Pally (Rebecca Palache = Schoonhoven van Beurden) olieverf met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2694 Frans Hoos, olieverf op doek met een (atelier)interieur met o.a. een gitaar en een kruik 70-120
2695 Henri Luyten, olieverf op een triplex paneel met een moeder en kind in een bloemenveld 70-120
2696 Frans Boers, olieverf op board met een weidelandschap en koeien 70-120
2697 Gerard Sluijter '47, olieverf op doek met een portret van een jongen 50-100
2698 Ed Dekker 2000, olieverf op doek met een kerkinterieur Grote Kerk te Alkmaar 100-200
2699 olieverf op doek met een wit kerkje en bomen, t.o. fesigneerd 40-80
2700 olieverf op doek met een kerkinterieur, r.o. gesigneerd 40-80
2701 olieverf op doek met het Sterkenhuis te Bergen 0-0
2702 A. Kuppens (Anton), aquarel met bomen en een schuur 40-80
2703 L. Tulp (Lida, Castricum), olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2704 Lida Tulp, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2705 Lida Tulp, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
2706 Cyr. Bleys, pasteltekening (zondr glas) met bloemen in een glazen vaas 30-60
2707 aquarel met een polderlandschap en rietkragen 30-60
2708 monogram W.J.D. (Waalko Jans Dingemans), potloodtekening met een ploegende boer en twee trekpaarden 30-60
2709 K. v. Ameijden (Cornelis Rokus "Kees"), olieverf op doek met een boerderij aan water 40-80
2710 Alison Korthals Altes 1985, acrylverf op doek met twee blauwe vissen (documentatie) 50-100
2711 Mareij '90, gouache met een Franse markt bij een kerktoren 30-60
2712 Jaap Kuijper, aquarel met een polderlandschap en boerderij en een vaart 30-60
2713 G. Martens, twee aquarellen met een zittende man en een vrouw op een kruk 30-60
2714 Leonard (Nanninga 1994), acrylverf op board "Madonna" met kind 61 x 45 30-60
2715 Jan van Bragt '95, aquarel met een afgemeerde roeiboot 30-60
2716 Jan van Bragt, aquarel met een landhuis en een roeiboot 30-60
2717 Jan van Bragt 1999, aquarel met een molen aan water 30-60
2718 Jan van Bragt, aquarel met een landschap met een meertje en bomen 30-60
2719 paar aquarellen met een landschap en gebouw, gesigneerd Wi.....? 30-60
2720 Jos Schimmer . 89, goache met een abstracte voorstelling 30-60
2722 Christina Sicking, twee aquarellen met een landschap en bomen 40-8
2723 J. Watzema, aquarel met een bloemstilleven 0-0
2724 olieverf op doek met een riviergezicht en zeilschepen bij een huis 0-0
2725 olieverf op doek met een landschap met een boerderij en huifkar r.o. gesigneerd 30-60
2793 Ans Wortel, kleurenets 5/50 "in de hoop dat ik je nog 'ns tegen zal komen als je neer tijd hebt dan nu" 70-120
2794 Jules Benoit Lévy 1904. ets met een café-interieue Spaander Volendam met drie mannen en een vrouw 50-100
2795 Johan M. Bennik, ets 67/125 met Wijker Toren te Beverwijk 30-60
2796 Berend Adrianus Bongers, ets met een stadsgezicht en huizen aan water 30-60
2797 Marius Janssen, imgekleurde ets met Kolk en West-Nieuwland te Rotterdam 40-80
2798 Léon Danchin, litho met twee Spaniëls 50-100
2799 kleurendruk met een leeuw en leeuwin met vier welpen 93 x 123 40-80
2800 Engelse kleurengravure met een postkoets "Kershaw's Hitchin Coach" 40-80
2801 potloodtekening met een huis aan een rivier en bij een brug 0-0
2802 18de eeuw kopergravure met "Kerk te Bloemendaal 1746" 30-60
2803 Rob Clous '76, kleurenlitho 23/50 "Wandeling" 23 x 50 40-80
2804 Rob Clous '77, kleurenlitho 1/50 "Moorse haan" 41 x 56 40-80
2805 Rob Clous '75, kleurenlitho 34/40 "Pyreneeënnacht" 49 x 60 40-80
2806 18de eeuw kopergravure met Schermer-Poort te Alkmaar 1726 30-60
2807 18de eeuw kopergravure "Gesigt van de Geest Poort" te Alkmaar 30-60
2808 paar facsimile H. Werkman (Hemdrik Nicolaas), paar kleurendrukken uit serie Chassidische Legenden 500-700
2809 H,N, Werkman, kunstmap met kleurendrukken van "Chassidische Legenden" 100-200
2810 paar antieke gravures met Nieuwe Kerk en Paleis op de Dam te Amsterdam 30-60
2811 Frederick de Wit, 17de eeuw ingekleurde kopergravure met kaart "Noordt Hollandt" 80-130
2812 Thomas Erpenius (Thomae Erpenio), ingekleurde 17de eeuw kopergravure met een stadskaart van Gorchvm (Gorichemvm) 80-130
2813 boekwerk "Gezigten Neêrlands Indië" met diverse staalgravures 199-299
2814 Décoration Pratiqueau Pochoir, Franse Art-nouveau map met sjablonen 50-100
2815 Chris van der Woerd, ets 36/100 "Oude hut" met een boerderij en erf met kippen 30-60
2816 Chris van der Woerd, ets 105/200 "Stremming" met een polderlandschap 30-60
2817 Daniel Satink, kleurenhoutsnede met een erotische voorstelling en drie vrouwen 30-60
2818 Albert Kuipers, kleurenltho "Paal 12 Texel 2007" met strandhuisjes 0-0
2819 Leny van 't Noordende '79, aquarel met een Simson reparatiedoos 0-0
2820 Mart Kempers '85, kleurenlitho met een schaal met kersen 0-0
2821 Harrie van Kruiningen (H.A. Janssen) ets " Israël " met diverse mannen 30-60
2822 studietekening met twee koeien, monogram A.M. 30-60
2823 doos met o.a. polirike prenten 0-0
2824 doos met diverse schilderijen 30-60
2825 drie kleurenlitho's met voorstelling van planten 30-60
2826 doos met o.a. divers grafiek en schilderij 30-60
2827 kleurenets met Amsterdams grachtengezicht en Montelbaantoren, r.o, gesigneerd 30-60
2828 twee kleurengravures met o.a. engelfiguren "Nederland hersteld door heldenmoed" en "Opvoeding" 0-0
2829 Jannie Kuiper, kleurendruk 150/150 met gezicjt op Markt te Schagen 70-120
2830 Tjeerd Bottema, kleurenets ij de haar" met een visserman en een pan met vis 40-80
2831 gravure met een heuvellandschap en waterval "les Cascatelles de Tivoli" 0-0
2832 kleurenlitho met Wittenburgergracht, paardenstallen Napoleon 30-60
2833 zeefdruk 26/100 met de aankomst van Simon Bolivar op Curacao, r.o. monogram en gedateerd 2006 40-80
2834 vijf (vier en één) kleurenlitho's met Franse modeplaten 40-80
2835 staalgravure met een Franse modeplaat en twee vrouwfiguren 0-0
2836 antieke ingekleurde kopergravure met Vauxhall Gardens (at the entrance) 30-60
2837 Henk van der Vet '86, zeefdruk 79/100 Elfstedentocht met Evert van Benthem 40-80
2838 Th. de Bruin, aquarel met twee kraanvogels 30-60
2839 kleurenlitho met huizen aan een vaart met een brug en zeilschip 30-60
2840 lot met o.a. divers grafiek en aquarellen 50-100
2843 twee etsen met Groenburgwal en Munttoren te Amsterdam r.o. gesigneerd Sam D... 30-60
2844 antieke ingekleurde optica gravure "Vue du Canal de Fontainebleau" 30-60
2845 antieke ingekleurde gravure met 't Buiten-Hof 30-60
2846 antieke ingekleurde gravure "Temps Calme" met zeilschepen 30-60
2847 antieke ingekleurde optica gravure met haven en gezicht op Rotterdam 30-60
2848 18de eeuw ingekleurde kopergravure "Waterpoort te Woudrichem en Gorinchem in 't verschiet" 30-60
2849 Meta Plückemaum, eis met een poes en een wesp 30-60
2850 doos met negen kleurenplaten met bloem- en fruitdecor 50-100
2851 rolcontainer met een houten schildersezel en o.a. schilderijen 30-60
2852 Japanse kleurenplaat met een erotische voorstelling in een bewerkte goudkleurige lijst 49-80
2853 Christiaan Heeneman, twee kleurenlitho's met abstracte landschappen 40-80
2854 Christiaan Heeneman, kleurenlitho (ronde passe partout) "Speranza" met een abstract landschap 40-80
2855 Christiaan Heeneman, drie kleurenlitho's met een abstracte voorstelling 40-80
2856 Christiaan Heeneman '70, kleurenlitho met een abstracte voorstelling 40-60
2857 Christiaan Heeneman, twee kleurenlitho's met abstracte voorstelling 40-80
2858 Christiaan Heeneman, drie kleurenlitho's met abstracte landschappen 40-80
2859 boekwerk met lithografische afbeeldingen van Honoré Daumier 0-0
2860 boekwerk met kunstdrukken van Edouard Manet 0-0
2881 oosters tapijt, Kashan 136 x 210 100-200
2882 oosters tapijt, Kashan 310 x 246 (beschadiging) 100-200
2883 oosters tapijt, Berber 275 x 200 50-100
2884 oosters tapijt, Bidjar 407 x 293 (herstelling) 100-200
2885 doos met o.a. diverse oosterse tapijtjes 40-80
2886 oosters tapijt, Saroch 246 x 346 100-200
2887 oosters tapijt, Koerdistan 215 x 130 40-80
2888 oosters kussen 70 x 110 40-80
2889 oosters tapijt, Chinees 359 x 261 met bloemdecor 100-200
2890 oosters tapijt, Naïn 387 x 197 100-200
2891 oosters tapijt, kashan 360 x 214 100-200
2892 wollen Deventer tapijt met Art-nouveau decor 258 x 298 100-200
2893 oosters tapijt, Beloutch 120 x 92 40-70
2894 oosters tapijt, Bidjar loper 67 x 202 50-100
2895 twee oosterse lopertjes, Karadja en Bochara 0-0
2896 oosters taijt (slijtage) 175 x 105 0-0
2897 oosters tapijt, Bochara 135 x 205 50-100
2898 oosters tapijt met o.a. bloemdecor 200 x 300 100-200
2899 teakhouten kist met diverse oosterse tapijtjes 40-80
2900 oosters tapijt, Ghom 340 x 247 (diverse slijtage) 50-100
2901 oosters tapijt 105 x 190 40-80
2902 oosters tapijt 300 x 206 100-200
2922 moderne blauw gestoffeerde bureaustoel 30-60
2923 bewerkye gietijzeren haardplaat met een wapenschild en vogeldecor 50-100
2972 twee dozen met o.a. divers aardewerk en serviesgoed 30-60
2973 twee dozen met o.a. grafiek en blikken dienbladen 30-60
2974 drie dozen met diverse boeken 0-0
2975 twee dozen met o.a. divers koperwerk en aardewerk 30-60
2976 drie dozen met o.a. divers serviesgoed en glaswerk 40-80
2977 doos diverse met o.a. borden en aardewerk 0-0
2978 bruin aardewerk kruik en twee dozen met divers hout- en koperwerk 40-80
2979 drie dozen met o.a. diverse verlichting 30-60
2980 drie dozen met o.a. houtwerk en lijstwerk 30-60
2981 drie dozen met o.a. divers ijzerwerk 30-60
2982 vier dozen met divers aardewerk 30-60
2983 doos met l.p.'s en singles 0-0
2984 twee dozen divers met o.a. boeken en servies 30-60
2985 doos met o.a. divers grafiek 0-0
2986 twee dozen met o.a. divers houtwerk 30-60
2987 doos met o.a. diverse verlichting 30-60
2988 twee dozen met o.a. glaswerk en porselein 30-60
2989 twee dozen met o.a. diverse l.p.'s en singles 30-60
2990 vijf dozen met diverse boeken o.a. Kon. Huis, Amsterdam en Rotterdam 30-60
2991 doos divers met o.a. emaille lampekappen 30-60
2992 doos met o.a. divers glas en kristal 40-80
2993 doos met o.a. messing hoedenplank en twee plafonnières 0-0
2994 twee dozen met o.a. divers serviesgoed 30-60
2995 twee dozen met wit Arzberg servies 0-0
2996 twee dozen met boeken en twee dozen met l.p.'s en singles 30-60
2997 doos divers met o.a. koperwerk 30-60
2998 twee dozen met o.a. divers porselein en aardewerk 30-60
2999 doos met divers glaswerk w.o. karaffen 30-60
3000 doos divers met o.a. serviesgod 30-60