Catalogus van dinsdag 14 september           Kavels : 3001 - 3280 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
3001 noten met zwaart Biedermeier Weense eengewicht regulateur 200-300
3002 eiken getorste hangoor bijzettafel 40-80
3003 noten met zwart Biedermeier spinnekop theetafel met een los dienblad 100-200
3004 18de eeuw Engels eiken tweedeurs kabinet (tuigkast) met een drielaads onderkast en twee schijnladen 100-200
3005 antieke eiken Friese staartklok met maanaanduiding 100-200
3006 eiken Biedermeier klepsecretaire met een drielaads onderkast en een bovenlade en met een (herstelde) open gestoken kuif 100-200
3007 laag model halfrond mahonie Biedermeiereendeurs hoekkastje met een lade (fineerschade) 50-100
3008 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met twee binnenladen 70-120
3009 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 50-100
3010 eiken tweedeurs boekenkastje met glasdeuren en met steekwerk in de kap en leeuwenkoppen 80-130
3011 18se eeuw eiken dekenkist met smeedijzeren beslag 100-200
3012 mahonie Victoriaanse "breakfront" vierdeurs boekenkast met glasdeuren 250-400
3013 antieke Franse tweegewicht comtoise haantjesklok 100-200
3014 19de eeuw Engels Neo Renaissance eiken gestoken halbank met groen velours stoffering 300-500
3015 set van zes notenhouten Biedermeier stoelen met een rood gestoffeerde zitting 70-120
3016 mahonie Biedermeier tweedeurs bonheurkast met glasdeuren en met diverse gestoken ornamenten 200-300
3017 gekleurd porseleinen tweegewicht Schwarzwald wandklokje 40-80
3018 antiek mahonie gestoffeerde Empire stijl sofa 300-500
3019 zwart gepolitoerde Willem III eendeurs vitrinekast met een facetgeslepen glasdeurs en met een gestoken kuif (r.o. incompleet) 200-300
3020 zwart gepolitoerde Willem III tweedeurs kast met een onderlade en op een open onderstel 200-300
3021 antiek eiken Fries staartklokjw "kantoortje of notarisklokje" 200-300
3022 antiek mahonie Empire stijl tweedeurs klapbuffet met een lade en met volle pilaren 150-250
3023 paar notenhouten gestoken armstoelen met een gebloemde stoffering 80-130
3024 18de eeuw Hollands Louis XVI kabinet met zwarte pilaren en guirlandes op een eenkelgebogen drielaads onderkast 100-200
3025 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 60-100
3026 mahonie gestoffeerde Biedermeier fauteuil 40-80
3027 bijpassende (beschadigd) gestoffeerde mahonie Biedermer damesvoltaire 40-80
3028 Engels mahonie Victoriaans tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast 100-200
3029 antieke Hollandse mahonie banjo kwikbarometer 50-100
3030 antieke Engelse eiken secretaire met een vijflaads onderkast en een gebogen interieur 100-200
3031 facetgeslepen eiken Art-nouveau schoorsteen- of halspiegel met divers steekwerk 205 x 136 100-200
3032 mahonie Biedermeier vierdeurs bonheur kast met twee glasdeuren en een (beschadigde) opengewerkte kuif 200-300
3033 goudkleurig houten zonneklokje 40-80
3034 paar antieke Franse notenhouten Louis XVI stijl nachtkastjes met een marmeren blad 50-100
3035 antiek Windsor stijl kinderstoel 50-100
3036 antiek grenen Hollands Louis XV tweedeurs kabinet op een drielaads gebogen onderkast 150-250
3037 notenhouten Biedermeier paardjrsregulateur met slagwerk 50-100
3038 noten met zwart Biedermeier penantkast met een feuitdecor 50-100
3039 antiek Spaanse eiken wandtafel met twee laden 165 x 45 en 83 hoog 200-300
3040 verlaagde Spaanse eiken salontafel met drie laden 151 x 69 150-250
3041 antieke Spaanse eiken tweedeurs spindekast 200-300
3042 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en een gebogen front 50-100
3043 notenhouten Biedermeier voltaitr met brige stoffering en gestoken bloemdecor in de kap 40-80
3044 mahonie Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs onderkast en een bovenlade 150-250
3045 antiek Frans notenhouten Louis XVI stijl eendeurs nachtkastje met een rood marmeren blad 50-100
3046 antiek Frans notenhouten Louis XVI stijl ledikant met een opengewerkte kuif 100-200
3047 nahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade en met een gebogen front 40-80
3048 mahonie Biedermeier damessecretaire met een opengestoken opstaande rand 100-200
3049 ovale facetgeslepen Engelse schoorsteenspiegel in een bewerkte lijst 40-80
3050 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs commode met een lade 40-80
3051 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een gebogen front en opengewerkte ornamenten 80-130
3052 paar blauw velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltaires 100-200
3053 notenhouten Jugendstil vrijslinger regulateurklok met slagwerk 50-100
3054 eiken Renaissanve stijl bolpoottafel met een ingelegde ebbenhouten bies 80 x 130 50-100
3055 mahonie met zwart Biedermeier schoorsteenspiegel met o.a. een opengewerkte kuif 40-80
3056 19de eeuw Engels mahonie Georgian stijl secretaire met een vijflaads onderkast 100-200
3057 mahonie Biedermeier gestoken haardscherm met een gobelin 100-0
3058 ovaal wortelnoten met zwart Willem III salontafel op een vierpoot met vier pilaren 50-100
3059 ronde mahonie Biedermeier bijzettafel op een gestoken driepoot met o.a. leeuwenkoppen 40-80
3060 mahonie Biedermeier sofa met gebloemde velours stoffering 200-300
3061 antieke Franse marmeren met verguld bronzen pendule met een vrouwfiguur en een putti 400-600
3062 facetgeslepem Empire stijl spiegel in een goudkleurige lijst 100-200
3063 ovaal wortelnoten met zwart Biedermeier bijzettafel op een zwart gepolitoerde vierpoot 40-80
3064 mahonie Vicr\toriaans zevenlaads "tallboy"tweedelige ladenkast met een gebogen front 150-250
3065 gebkoemd velours gestoffeerd Biedermeier damesstoeltje 50-100
3066 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade 40-80
3067 rechthoekige mahonie Biedermeier bijzettafel met een geborduurd blad 57.5 x 66.5 en op een gestoken driepoot 80-130
3068 noten met zwart Willem III tweedeurs glaskast 200-300
3069 antieke eiken "kortstaart" Friese staartklok 200-300
3070 ronde mahonie Biedermeier tafel op een gestoken driepoot met klauwpoten en met een grijs marmeren blad 1.03 mtr 100-200
3071 ovale noten met zwart Biedermeier theetafel op een zwart gepolitoerde driepoot 80-130
3072 19de eeuw Engelse palissanderhouten wandtafel of sofatafel met een groen leren blad 136 x 56 en 74 hoog 100-200
3073 rood velours gestoffeerde mahonie Biedermeier damesvoltaire 50-100
3074 mahonie Biedermeier armstoel of bureaustoel met een gestoffeerde zitting 40-80
3075 mahonie Biedermeier (schoorsteen)spiegel met een gegolfde kap 126 x 59 50-100
3076 19de eeuw Engels eiken tweedeurs kabinet op een vierlaads onderkast 100-200
3077 Franse tweegewicht comtoise "haantjesklok" 1000-200
3078 ronde mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 1.20 mtr 50-100
3079 set van zes mahonie Biedermeier stoelen met een opengewerkte rug en met roze velours stoffering 100-200
3080 mahonie gestoffeerde Victoriaanse voltaire met steekwerk in de kap 40-80
3081 mahonie gestoffeerd Victoriaans damesstoeltje 40-80
3082 Schwarzwald houten gestoken kis met een gestoffeerde bolle deksel en met bladdecor en leeuwenkoppen 70-12
3083 groen velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltaire met steekwerk in de kap 50-100
3084 antieke Hollandse mahonie zeslaads chiffonnière ladenlast met volle pilaren (beschadigde zijkanten) 50-100
3085 antieke palissanderhouten Hollandse banjo barometer met een kwikbuis 50-100
3086 groen velours gestoffeerde mahonie Victoriaanse voltaire 70-120
3087 ovale mahonie Biedermeier spiegel met een opengewerkte kuif 40-80
3088 mahonie Duits Biedermeier eendeurs hoekkast met een lade (fineerschade) 50-100
3089 groen velours gestoffeerde mahonie Biedermeier bureaustoel 40-80
3090 groen velours gestoffeerde (sleets) mahonie Biedermeier voltaire 50-100
3091 b lauw velours gestoffeerde mahonie Biedermer damesvoltaire 70-120
3092 eiken vierdeurs kussenkastje met drie laden en met gestoken leeuwenkoppen 100-200
3093 groen velours gestoffeerde mahonie Amsterdamse School armstoel 40-80
3094 ovale geschulpye mahonie Biedermeier tafel op een driepoot 50-100
3095 achtkantige mahonie Victoriaanse naaitafel op een driepoot 70-120
3096 eiken Art-nouveau schrijfbureau met een klep 100-200
3097 achtkantige notenhouten (scheeps)klokje met slagwerk 30-60
3098 ovale Franse eiken salontafel op een gestoken vierpoot met vossenkoppen 50-100
3099 bruin gestoffeerde mahonie Biedermeier (bureau)stoel 40-80
3100 Amsterdamse School mahonie tweedeurs theemeubel met glasdeuren en met twee zijdeurtjes 100-200
3101 houten gestoken Hollandse barometer met een thermometer 30-60
3102 eiken porte-manteau met steekwerk en een facetgeslepen spiegel 100-200
3103 antieke eiken linnenpers op een tweedeurs onderkast 100-200
3104 antieke Engelse eiken vierdeurs hoekkast met een lade (ornamentjes ontbreken) 100-200
3105 Franse eiken buffetkast met twee facetgeslepen spiegeldeuren en volle pilaren en op een eendeurs onderkast 100-200
3106 notenhouten Duits Biedermeier bureau met een lade en twee onderkastjes en met een tweedeurs opstand 50-100
3107 notenhouten tafel 121 x 242 met siersmeedwerk en een facetgeslepen blad met twee gestoken bolpoten op een vierspant 200-300
3108 mahonie Victoriaanse linnenkast met een spiegeldeur en een lade 100-200
3109 antiek Hollands mahonie tweedeurs kabinet op eem drielaads enkelgebogen onderkast (reconstructies) 100-200
3110 kersenhouten tafel met blokpoten 100 x 250 150-250
3111 eiken Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast 100-200
3112 19de eeuw Franse eikenhouten uitschuiftafel 120 x 170 - 270 op gebogen poten 100-200
3113 antiek Engels mahonie "Davenport"scheepsbureau 150-250
3114 notenhouten Willem III salontafel op een deels iepenhouten dubbele tweepoot 30-60
3115 antieke ronde Engelse "tilttop" klaptafel op een driepoot 100-200
3116 ronde antieke mahonie Empire stijl salontafel net vergulde houten ornamenten 200-300
3117 ronde eiken boeren tafel 1.20 mtr op een driepoot 40-80
3118 set van zes Windsor keukenstoelen 100-200
3119 Windsor "grandather" armstoel 40-8
3120 mahonie Biedermeier (bureau)stoel met een gestoffeerde zitting 50-100
3121 18de eeuw mahonie Queen Anne stijl kaarttafel met o.a. eem opbergvak en een pijpenlade 200-300
3123 wortelnoten Hollands gebogen damessecretaire met een drielaands onderkast op klauwpoten 100-200
3124 notenhouten Chippendale driedeurs buffetje met een glasdeur en op klauwpoten 100-200
3161 Franse geelkoperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 49-80
3162 ovale geschulpte mahonie Biedermeier spinnekoptafel 50-100
3163 19de eeuw mahonie naaitaefel met een klep en op vier getorste poten 80-130
3164 antiek eiken vierlaads Louis XVI stijl ladenkast 50-100
3165 noten met zwart Biedermeier damesbureautje met een lade en een opstandje en op gebogen pootjes 50-100
3166 mahonie Victoriaanse eendeurs zilverkastje op klauwpoten 50-100
3168 ronde Franse eiken uitschuiftafel met uitvalpoyen en op een gestoken vossenkop vierpoot 100-200
3169 set van vijf Franse eiken gestoken stoelen (afwijkende stoffering) 50-100
3170 antieke eiken linnenpers op een tweelaads onderkast 100-200
3171 set van vier notenhouten Willem III eetkamerstoelen met een blauwe velours zitting 50-100
3172 antiek eiken eendeurs spindekast op slofpoten en met een paneeldeur 50-100
3173 mahonie Biedermeier kaarttafel 50-100
3174 ronde mahonie Biedermeier tafel 1.07 mtr op een driepoot met een set van vier Biedermeier oortjesstoelen 0-50
3175 paar blauw velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltaires 100-200
3176 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast 100-200
3177 mahonie Victoriaanse oubklok met divers intarsia inlegwerk en met slagwerk 50-100
3178 18de eeuw Engels eiken Queen Anne stijl hangoortafel 100-200
3179 antieke Engelse Windsor "captain's chair" met o.a. een iepenhouten zittinh 40-80
3180 eiken zevendeurs"courtcupboard" net vier laden en met o.a. gestoken paneeldeuren en pilaren 400-500
3181 vierkante Franse wandklok met koper inlegwerk en een albast wijzerplaat 40-80
3182 orgelgebogen Luiks eiken drieladenkast 50-100
3183 Engelse mahonie kaptafel met een ovale facetgeslepen kantelspiegel en een vierlaads onderkast 70-120
3184 mahonie Biedermeier tweedeurs glaskastje met een bovenlade 100-200
3185 Engelse ronde bolle "butler"spiegel in goudkleurige lijst met een adelaar 80-130
3186 twee bijpassende Franse eilen gestoken bijzettafels met marmeren bladen en o.a. gestoken leeuwenkoppen (één net lade) 250-400
3187 set van vier mahonie gestoffeerde Victoriaanse stoeltjes 40-80
3188 notenhouten Duits Biededermeier vertigo tweedeur hoekkast met een eendeurs opstand 150-250
3189 Engelse eiken schoorsteenklok met slagwerk 50-100
3190 notenhouten gestoffeerd Louis XV stijl salonbankje met een gestoken kuif 200-300
3191 notenhouten bijzettafel met een (los) roodmarmen blad en opengestoken zijkanten en met een lektuurvak 40-80
3192 eiken gestoken tweedeurs kastje met o.a. vrouwfiguren en leeuwenmaskers 100-200
3193 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
3194 paar groen gestoffeerde notenhouten Louis XV stijl fauteuils 100-200
3195 groen velours gestoffeerde notenhouten Louis XV stijl damesstoel 50-100
3196 notenhouten Louis XV stijl oorfauteil met geborduurde bloemstoffering 80-130
3197 notenhouten Louis XV stijl damesstoel en een bijpassend gestoffeerde voetenbank met geborduurd bloemdecor 0-100
3198 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een gebogen front 70-120
3199 mahonie gestoffeerde Biedermeier voltaire met een opengewerkte kuif 40-80
3200 notenhouten tweedeurs porseleinkast op een Hollands gebogen drielaads onderkast met klauwpoten 200-300
3201 Franse geelkoperen tweegewicht comtoiseklok met een bloemslinger 40-80
3202 antieke mahonie velours gestoffeerde Empire stijl sofa 150-250
3203 mahonie Biedermeier vierladenkast 50-100
3204 mahonie Duits Biedermeier tweedeus glaskast (beschadiging) op een vierlaads onderkast met pilaren 100-200
3205 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 50-100
3206 mahonie Duits Biedermeier tweedeyrs commode met een lade 40-80
3207 mahonie Biedermeier kaarttafel 40-80
3208 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een facetgeslepen spiegeldeur en met twee laden 100-200
3209 facetgeslepen eiken Biedermeier stijl schoorsteenspiegel met een gestoken kuif 30-60
3210 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs vertigo kast met een bovenlade (beschadigde rand) 80-130
3211 Franse eiken tafel met een gestoken rand 110 x 149 en met zes Franse (Bretonse) eiken stoelen met een bruin leren zitting 100-200
3212 Franse notenhouten gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 150-250
3213 driedelig zwart met gekleurd marmeren pendulestel met slagwerk 40-80
3214 Engelse eiken secretaire met een tweedeurs boekenkast met glasdeuren 100-200
3215 paar notenhouten gestoken en gestoffeerde armstoelen 70-120
3216 mahonie met zwart Biedermeier bonheur met een (beschadigde) opengewerkte kuif 100-200
3217 Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een harpslinger 40-80
3218 mahonie gestoffeerde tweezits (hal)bankje 200-300
3219 notenhouten vierlaads wandtafel op gebogen poten 50-100
3220 Franse eiken gestoken vijfdeurs Henri-deux buffetkast 100-200
3221 ovaal notenhouten Willem III salontafel 30-60
3222 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk (incompleet) 30-60
3223 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs bureau met een uittrekblad en met een opstand 40-80
3224 eiken gestoken zesdeurs buffetkast met drie facetgeslepen glasdeuren en drie roodmarmeren bladen 100-200
3225 eiken Art-deco schoorsteenklok met slagwerk 30-60
3226 eiken tweedeurs meidenkast met pilaren en gestoken paneeldeuren 50-100
3227 ovale zwart met zilverkleurige Biedermeier spiegel 30-60
3228 Franse eiken vierdeurs jachtkast met gekleurde glas-in-lood deuren en met gestoken dierfiguren en getorste pilaren 200-300
3229 beschadigde schoorsteenspiegel in een antieke groen met goudkleurige lijst met een opengewerkte kuif 88 x 152 50-100
3230 mahonie Biedermeier voltaire met twee kleuren leren stoffering 40-80
3231 ovale mahonie met coromandelhouten pubklok met slagwerk 40-80
3232 Oudhollands eiken vierdeurs buffetkast met twee glasdeuren en met een ovale facetgeslepen spiegel 100-200
3233 groen onyx met legering Franse pendule met een los beeld van een vrouw 40-80
3234 notenhouten Duits Biedermeier eendeurs kastje met een bovenlade (geen achterwand) 40-80
3235 ovale geschulpte mahonie met zwart Biedermeier spinnekop tafel 40-80
3236 notenhouten Duits Biedermeier tweedeurs linnenkast met een gegolfde kap 40-80
3237 antiek mahonie eendeurs wandporseleinkast 50-100
3238 Duits Biedermeier notenhouten tweedeurs glaskast (fineerschade en los scharner) 50-100
3239 antiek donker grenen spektafeltje net een lade 50-100