Catalogus van donderdag 16 september           Kavels : 3601 - 4080 [ << vorige ] [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
3601 J. Hijmans, 0lieverf op doek met een landschap en boerderijen aan water 40-80
3602 J. Bevort, olieverf op doek met een havengezicht en o.a. een zeeschip 40-80
3603 Co Breman (Ahazueros Jacobus), olieverf op board met een boeket bloemen in een bruine kan 300-0
3604 paar antieke eiken panelen met een prtret van een man en een vrouw 200-300
3605 19de eeuw olieverf op een mahonie paneel met een weidelandschap en grazende koeien 200-300
3606 Jan Makkes Limburg 1964, aquarel met een boom en een boerenerf met schuren 50-100
3607 antiek beschulderd geschulpt grenen paneel met een Hollands boeren landschap 50-100
3608 monogram J.M., acrylverf op een grenen paneel met een meisje en een kat 50-100
3609 J. Meijer '97, oliever op doek met een huis aan een vaart 40-80
3610 antiek olieverf op doek (achter glas) met een bloemenvaas 40-80
3611 Egene Brands 12-'59, gouache met een portret 700-900
3612 Guillaume Anna van der Brugghen, 19de eeuw olieverf op een mahonie paneel met een stalinterieur en diverse honden 500-700
3613 H. van Haas, olieverf op een paneel met een boerderijtje en bomen aan een kust 100-200
3614 P.D. Molenaer, 19de eeuw olieverf op een eiken paneel met een hevellandschap met een beek en huizen 200-300
3615 olieverf (marouflé) op een paneel met een landschap en een boerderijtje l.o. gesigneerd Hout.... ? 40-80
3616 Dirk Meester, olieverf op een triplex paneel met een rivierlandschap en een potje en schepen 30-80
3617 Huug '04 (Zentveldt), olieverf op doek met diverse reizigers 50-100
3618 Huug Zentveldt 2002, olieverf op doek met een huis en roeiboot in de sneeuw 50-100
3619 Huug Zentveldt '97, olieverf op doek met divers man- en vrouwfiguren 59-199
3620 Kitty Neijering, twee olieverf op doek (zonder lijst) met abstracte voorstelling 80 x 80 50-100
3621 Jan Sirks, olieverf op schilderskarton met een polderlandschap en een huis aan water 40-80
3622 Bets Bayens, olieverf op doek met witte begonia's 40-80
3623 Wilhelm Stulink, olieverf (marouflé) met een parkgezicht en een vrouw zittend op een tuinameublement 250-400
3624 Gerard Wiegman, olieverf op doek met een Rotterdams havengezicht en diverse zeeschepen 150-250
3625 olieverf op een antiek mahonie paneel met een herberginterieur en man- en vrouwfiguren l.o (Romeins) gedateerd en gesigneerd P. de B....? 100-200
3626 Slijkerman, olieverf op doek met een kustgezicht en twee botters 50-100
3627 olieverf op doek met een zeeschip aan de kade met een kraan 40-80
3628 K. Prijnsma, olieverf op doek met een stalinterieur met een boerin en kind met kippen 100-200
3629 C. Vredenburgh (Cornelis), olieverf op doek met een dorp aan een rivier 300-500
3630 A.M. Gorter (Arnold Narc), olieverf op doek met een bosvijver en een doorkijk met bomen 250-400
3631 P.A. Bouter, (Pieter Adrianus), olieverf op doek met grazende koeien aan de waterkant 100-200
3632 A. van Veen, olieverf op doek met een strandgezicht en schelpenvissers 50-100
3633 Cyr. Bleys, pasteltekening met klaprozen in een vaas 40-80
3634 olieverf op doek met een kustgezicht en zeilschepen, r.o. gesigneerd 40-80
3635 A. van Wieringen, olieverf op een paneel met een stalinterieur en konijnen 50-100
3636 olieverf op doek met een heuvellandschap en akkers met bomen, monogram en 1973 50-100
3637 olieverf op doek (verdoekt) met een Biedermeier portret van een vrouw 50-80
3638 aquarel met een vissersdorp en een strand met bomschuiten, l.o. monogram 50-100
3639 ikoontje in een bewerkte verzilverde omlijstinf 40-80
3640 paar miniatuur portretten van man en vrouw in beenderen lijstje 50-100
3641 ovaal zwart met geelkoperen Louis XV stijl portretlijstje 30-60
3642 miniatuur portret van een vrouw in een geschulpt koper met schildpad lijstje 50-100
3643 miniatuur portret van een vrouw in een ovaal koper met schildpad lijstje 50-100
3644 paar miniatuur portretten van vrouwen in beenderen lijstjes 50-100
3646 olieverf op een paneel met een Hollands winterlandschap en ijspret, r.o. gesigneerd 50-100
3647 naar v.d. Sande Bakhuijzen, olieverf op een paneel met een kudde schapen op een dorpsweg 40-80
3648 naat L. Apol. olieverf op een paneel met een paard en wagen op een besneeuwde boslaan 40-80
3649 olieverf op doek met een interieur en een schouw 30-60
3650 olieverf op een paneel met een landschap en een molen 30-60
3651 paar oliverf schilderijtjes op een paneel met landschappen 30-60
3652 Wout Piersma '57, potloodtekening met een landweg 0-0
3653 olieverf op een triplex paneel met een rivierlandschap en een boerderij. l.o. gesigneerd 40-80
3654 olieverf op doek met een polderlandschap en een boerderij aan water, r.o. gesigneerd 40-80
3655 olieverf op doek met drie boerinnen op een akker met hooi, l.o. gesigneerd 40-80
3656 paar olieverf op triplex panelen met een polderlandschap en een bruggetje 30-60
3657 olieverf op een triplex paneel met een besneeuwd bospad en een paard en wagen 30-60
3658 olieverf op doek met twee mannen aan een snookertafel l.o. monogram 40-80
3659 olieverf op een paneel met een exterieur en divers gevogelte 40-80
3660 olieverf op doek met een landschap en een molen aan een vaart, l.o. gesigneerd 40-80
3661 G. Sluijter '44, olieverf op doek met een portret van een man met een hoed en een pijp 30-60
3662 olieverf op doek met twee spelende poezen met een knotje wol 50-100
3663 J. Pot, olieverf op doek met o.a. twee orchideeën 40-80
3664 monogram, T.G.M. van Hettinga Trop (1936), olieverf op doek met een stilleven met een karaf, slingerglas en een suikerschaal 50-80
3675 Antony Keizer, olieverf op doek met een bruggetje te Giethoorn 40-80
3676 olieverf op doek met huisjes aan een sloot, l.o. gesigneerd Vaessen 30-60
3677 olieverf op doek met eode amaryllis in een koperen kan, r.o. gesigneerd 30-60
3678 r.o. Jan K........, olieverf op doek met een boerderij interieur met een stal en een keuken 40-80
3679 H. Reuchlin (Henriette Johanne Reuchlin-Lucardie), olieverf op triplex paneel met een boeket bloemen in een glazen vaas 40-80
3680 Russische School ?, gouache met een heuvellandschap en een gezicht op een dorp 0-0
3681 r.o. Hauser, olieverf op doek (zonder lijst) met zeilschepen op het strand 40-80
3682 Hans Lenteman, olieverf op doek met een stilleven en o.a. een boeket bloemen in een vaas 100-200
3683 olieverf op een mahonie paneel met een meisje en bloemenmand in een vensterbank 55 x 40 (verfschade) 40-80
3684 olieverf op doek met een besneeuwd heuvellandschap en een bevroren beek 111 x 181 100-200
3685 H. Bertens, olieverf op doek met 100-200
3686 Rudolf Pfannenstiel, aquarel (in passe partout) met Volendammer havengezicht met vissers en zeilschepen 40-80
3687 H. Kranenburg, olieverf op doek (zonder lijst) met de haven van Volendam met zeilschepen 40-80
3688 E.J. Wigbrands, olieverf op doek met een zeiljacht op volle zee 40-80
3689 R. Marshall, olieverf op doek met twee zeilschepen 30-60
3690 D.J. Fels, olieverf op doek met een poort en bomen 0-0
3691 Letterman, olieverf op doek met bloemen en drie papegaaien op een taj 157 x 127 50-100
3692 oliever op doek met twee papegaaien 190 x 90 40-80
3693 olieverf op board met een landschap en twee vrouwen bij een boom l.o gesigneerd 30-60
3694 olieverf op doek met een bloemstilleven r.o. gesigneerd 30-50
3695 olieverf op schilderskarton met een sneeuwgezicht met wwn boerderij en een hooiberg 30-60
3697 Willy Jacobs, olieverf op doek met een polderlandschap en twee molens 30-60
3698 Willy Jacobs, olieverf op doek met een stadsgezicht met een brug en rivier 30-60
3699 Jaap Dekker (Heiloo) drie diverse aquarellen in een blauwe lijst 40-80
3700 doos met o.a. diverse schilderijen 50-100
3787 boekwerk Michelangelom Het compleye oeuvre 50-100
3788 Henry Houben, kleurenlitho (in passe partout met haven van Volensam met vissers eb een moeder met kinderen 40-80
3789 Henry Houben, litho (in map) met met haven van Volendam en vissers en een moeder met kinderen 39-60
3790 Ferdinand Kruis, kleurenlitho (in map) met een Volendammer processie 30-60
3791 Cees Bolding, litho (in passe partout) met twee Volendammer jongens 40-80
3792 paar antieke optica gravures met Munttoren en Jan Roon toren te Amsterdam 80-0
3793 doos met o.a. schilderij en divers grafiek 40-80
3794 Jan Montijn '74, aquatint 12/15 met een abstracte voorstelling 50-100
3795 Jan Montijn 1975, aquatint 112/190 met een landschap en een rietkraag 50-100
3796 Eduardo Chilida, lets 26/50 met een abstracte voorstelling 100-200
3797 Armando '85, litho 16/30 met een abstracte voorstelling van een boom 100-200
3798 J.M. Graadt van Roggen )potlood gesigneerd', gravure naar H.W. Mesdag met zeilschepen 40-80
3799 Lucebert, ets 112/190 "Derde Gezicht" 1975 100-200
3800 Pieter Holstein, houtsnede 16/30 met een duinlandschap 50-100
3801 antieke standaard voor kunstmappen 100-200
3802 ANWB 1993 - 1908 "Ons Eigen Land" vier geillustreerde boekwerken 50-100
3803 Jan Sierhuis '94, kleurenets 54/250 "De Anantomische Les" 50-100
3804 Herman Brood, zeefdruk 119/125 met twee mannwn wn paddestoele 200-300
3805 Herman Brood, zeefdruk met twee voetballers (achterkant met foto van signeren) 200-300
3806 Leentje Linders 1993, kleureneys 11/75 "around midnight part two" (glas beschadigd) 50-100
3807 ontwerp Cor van Dijk, vierkante metalen zuil 1.58 mtr. 50-100
3808 ingelijste poster met een dansende vrouw op de Eiffeltoren (Paris 1938) 0-0
3809 lot met acht diverse moderne grafiek w.o. (ongesigneerd) Rob van Koningsbrugge 100-200
3810 Rob van Koningsbrugge '89. set van drie moderne kleurenlitho's met ovalen 30-60
3811 doos met o.a. grafiek, schilderij en fotokunst 50-100
3812 Carel Visser 1976, set van drie abstracte lhoutnedes net gele en een oranje voorstelling (gesigneerd, genummerd en gedateerd 50-100
3813 serie van negen kleurenfoto's met diverse stromingen 40-80
3814 kleurenplaat van de Biesbosch 0-0
3815 doos met o.a. divers grafiekvnl, Heiloo 50-100
3816 . t Dorp Heilo, ingelijste dorps-beschrijving 0-0
3817 Jaap Dekker, houtsnede "Heiloo Witte Kerk Vijftiger Jaren" 30-60
3818 paar gravures met familiewapens van Georges en Willem Maurits van Cats Heere van Coulster, Heyloo 30-60
3819 Cornelis Nozeman (Nederlandsche Vogelen) 18de eeu ingekleurde gravure met Motacilia Flavia (Geele Kwikstaart) 100-200
3820 ingekleurde optica gravure met haven en gezicht op Dordrecht (beschadigd glas) 30-60
3821 antieke kopergravure met een stadskaart en Spaanse belegering van 's Geertruyden Bergh 30-60
3822 set van zeven litho's met stadsgezichten en diverse poorten 70-120
3823 ingekleurde gravure met Waale Weeshuys te Amsterdam 0-0
3824 paar 18de eeuw kopergravures met Huis Marquette en Huis Assemburg te Heemskerk 40-80
3825 Corn. Brandenburg, ets met gezicht op Amstel en Magere Brug te Amsterdam 30-60
3826 ovale bewerkte goudkleurige portret;ijst met o.a. bloemdecor 30-60
3827 Corn. Brandenburg, ets met gezicht op Dam te Amsterdam met Paleis en Nieuwe Kerk 70-120
3828 Cornelis Brandenburg, ets met Zuiderkerk te Amsterdam 30-60
3829 Hendrilus Elias Roodenburg. ets met een kathedraal wn Domtoren te Utrecht 40-80
3830 Anton Heyboer, paar litho's met vrouwfiguren 100-200
3831 Anton Heyboer, litho met een vrouwfiguur 50-100
3832 doos met o.a. divers grafiek 50-100
3833 doos met o.a. divers grafiek en schilderij 59-199
3834 doos met o.a. divers grafiek 50-100
3835 Bernard Charoy (1931), l;euren;itho 5/15 met een strandgezicht en een meisje met een hoed 50-100
3836 18de eeuw ingekleurde kopergravure "Waterpoort te Woudrichem en Gorinchem in 't verschiet" 30-60
3837 Jules Benoit Lévy 1904. ets met een café-interieue Spaander Volendam met drie mannen en een vrouw 50-100
3838 Ans Wortel, kleurenets 5/50 "in de hoop dat ik je nog 'ns tegen zal komen als je neer tijd hebt dan nu" 70-120
3839 rolcontainer met o.a. divers grafiek 0-0
3840 kleurenlitho met huizen aan een vaart met een ophaalbrug 30-60
3901 oosters tapijt, Thebriz (met zijde) 348 x 247 200-300
3902 oosters tapijt, 155 x 110 30-60
3903 oosters tapijt, Bidjar 320 x 220 100-200
3904 twee dozen met oosterse tapijtjes en kussens 50-100
3905 doos met o.a. een oosters kussen 30-60
3906 oosters tapijt, Indo Thebriz 306 x 206 100-200
3907 oosters tapijt 135 x 178 50-100
3908 oosters tapijt, Mir 230 x 168 50-100
3909 oosters tapijt, 190 x 122 40-80
3910 oosters tapijt Chinees met bloemdecor 352 x 272 100-200
3911 oosters tapijt Chinees met o.a. bloemdecor 205 x 122 40-80
3912 oosters tapijt, Kaskay 155 x 123 40-80
3913 drie diverse Oosterse tapijtjes 50-100
3914 oosters tapijt, Beloutch 183 x 98 40-80
3915 oosters tapijt, 170 x 120 50-100
3916 oosters tapijt, loper 330 x 106 100-200
3917 oosters tapijt, Herz 245 x 335 200-300
3918 oosters tapijt, Indo Herez 203 x 310 100-200
3919 oosters tapijt, Ardebil 275 x 31 160-250
3920 oosters tapijt, Bochara 260 x 370 200-300
3921 oosters tapijt, 80 x 130 40-80
3922 oosters tapijt, Chinees 155 x 260 50-100
3923 oosters tapijt, Mir loper 88 x 337 100-200
3924 oosters tapijt, Chinees 180 x 270 100-200
3925 oosters tapijt, Chinees 90 x 203 50-100
3926 oosters tapijt, Koerdistan 152 x 200 50-100
3927 oosters tapijt, Mor 74 x 140 40-80
3928 oosters tapijt, Mir lop x 280er 80 50-100
3929 oosters tapijt, Mir loper 92 x 298 100-200
3930 oosters tapijt, Mir 73 x 140 40-80
3931 oosters tapijt, Chinees 80 x 130 50-100
3932 oosters tapijt, Chinees 70 x 156 50-100
3933 oosters tapijt, 110 x 138 40-80
3934 oosters tapijt, Beloutch 85 x 140 30-60
3935 oosters tapijt, 98 x 103 30-60
3936 doos met diverse Oosterse tapijtjes w.o. Beloutch en een lopertje 40-80
3937 oosters tapijt, Bochara 130 182 40-80
3938 drie dozen met diverse oosterse tapijtjes 50-100
3951 twee dozen met o.a. divers koperwerk en zink 30-60
3953 doos met een scheepsmodel, porseleinen vaas en een leren hoedenkoffer 30-60
3954 doos met o.a. divers plate w.o. dienblad en theeservies 30-60
3955 doos divers net o.a. batikstempel,, kruithoorme kop en schotels 30-60
3956 doos divers aardewerk w.o. gekleurd Delft kaststel 30-60
3957 twee dozen met o.a. divers grafiek 30-60
3958 twee dozen met o.a. textiel en koperwerk 30-60
3959 twee dozen met l.p.'s 30-60
3960 twee dozen met o.a. kunstboeken en een doos met o.a. stripboeken 30-60
3962 doos met een houten modelauto en drie (batterij)klokken 30-60
3996 twee dozen met l.p.'s (vnl. klassiek) 0-0
3997 vier dozen met o.a. divers blik, houtwerk en aardewerk 40-80
3998 drie dozen met o.a. divers serviesgoed 40-80
3999 twee dozen met o.a. divers glaswerk en serviesgoed 30-60
4001 doos divers met o.a. Engelse bloempotten en vazen 30-60
4002 eelkoperen blokkenbak met inhoud 30-60
4003 doos met o.a. divers tin 30-60
4004 twee dozen met o.a. divers plate 30-60
4005 twee dozen met o.a. divers (antiek) koperwerk 40-80
4006 twee dozen met o.a. divers glas en kristal 30-60
4007 twee dozen divers met o.a. aardewerk 30-60
4008 twee dozen met o.a. divers glas, opaline en aardewerk 30-60
4009 twee dozen met o.a. divers aardewerk en porselein 40-80
4010 twee dozen divers met o.a. ovale spiegel en koffiemolen 30-60
4011 doos divers met o.a. porseleinen dienblad en een wandolielamp 30-60
4012 drie dozen met drie "schippertje" hangolielampen 40-80
4013 doos divers met o.a. koffiemolen en weegschaal 30-60
4014 twee dozen met divers glas en kristal en Limoges soepkommen 30-60
4015 doos divers net o.a. divers aardewerk 30-60
4016 doos divers met o.a. kristal en divers oosters 30-60
4017 doos divers met o.a. een voetenstoof en een oosters tafellopertje 30-60
4018 twee dozen met o.a. divers glaswerk en serviesgoed 30-60
4019 doos divers met o.a. kistjes en blik 0-0
4020 twee dozen met o.a. divers glaswerk 30-60
4021 twee dozen met o.a. koperwerk en golftrofeeën 30-60
4022 twee dozen met diverse Boeken w.o. Kunst 30-60
4023 twee dozen met o.a. divers plate 30-60
4024 drie dozen met o.a. divers aardewerl 30-60
4025 doos met o.a. schilderij en grafiek 0-0
4026 ronde en twee bewerkte met goudkleurige spiegels 30-60
4027 doos divers met o.a. vazen 30-60
4028 doos divers met o.a. comtoiseklokje, horloges en eieren 30-50
4029 doos met o.a. diverse gegrepareerde dieren en horens 40-80
4030 doos net o,a, diverse zwaarden 50-100
4031 twee dozen met o.a. divers koper en tin 30-60
4032 doos met o.a. metalen en kunststof beelden 30-60
4033 twee dozen met o.a. bierpillen en aardewerk 30-60
4034 twee dozen met o.a. divers koper en tin 30-60
4035 twee dozen met divers aardewerk w.o. Delft blauw 30-60
4036 twee dozen met o.a. divers houtsnijwerk 30-60
4037 drie dozen met aardewerk w.o. Delf blauw 30-60
4038 drie dozen met o.a. divers aardewerk 30-60
4039 twee dozen met o.a. diverse blikken en boeken 30-60
4040 doos met o.a. divers ijzerwerk 0-0