Catalogus van donderdag 24 maart           Kavels : 4000 - 5000 [ volgende >> ]
Kavel Omschrijving Taxatie
4000 Dries de Lang, houten gestoken beeld van een Oosterse figuur 50-100
4001 antieke eiken Friese staartklok 50-100
4002 antiek eiken Louis XVI stijl vierladenkast met zwarte pilaren 50-100
4003 mahonie Biedermeier tweelaads "stomme knecht" étagèew klaptafeltje 80-130
4004 antieke eiken tweedeurs tuigkast 100-200
4005 antieke Hollandse banjo kwikbarometer met een thermometer 50-100
4006 mahonie Victoriaanse vijfladenkast met "crossbanding" inlegwerk en met een gebogen front 100-200
4007 Frans Biedermeier notenhouten naaitafel met een klep en een lade 40-80
4008 palissanderhouten Frans Louis XV stijl tweedeurs glaskast met parelmoer en koper inlegwerk 250-400
4009 antieke Engelse mahonie staande tweegewicht klok met een ronde geschilderde wijzerplaat 200-300
4010 antieke eiken dekenkist met drie panelen en een gestoken rand 50-100
4011 mahonie Biedermeier gestoffeerde voltaurestoel 40-80
4012 notenhouten "breakfront" Willem III kast met een facetgeslepen spiegeldeur en drie laden 250-400
4013 antieke eiken Friese staartklok met maanaanduiding 100-200
4014 ronde mahonie Biedermeier tafel 1.65 mtr. op een rondspant met vier poten 100-200
4015 eikenhouten Willem III tweedeurs commodekastje met een lade 40-80
4016 eiken "breakfront" Louis XVJ stijl driedeurs boekenkast met glasdeuren 300-500
4017 notenhouten Biedermeier regulateurklok met slagwerk 50-100
4018 wortelnoten met zwart Biedermeier bonheurkast met een glasdeur en een tweedeurs onderkast en met o.a. een opengewerkte kuif 200-300
4019 antiek eiken pottenkastje met jalouziedeurtjes en met een lade 40-80
4020 18de eeuw eiken Noordnederlandse vierdeurs kast met o.a. gestoken leeuwenmaskers 300-600
4021 antiek eiken Fries staartklokje "kantoortje of notarisklokje" 100-200
4022 notenhouten Duits Biedermeier trumeautafel met een lade en grijs marmeren blad en met een bijpassende halspiegel 200-300
4024 mahonie Biedermeier vierdeurs bonheur kast met twee glasdeuren en een (beschadigde) opengewerkte kuif 100-200
4025 antieke Franse koperen beschilderde tweegewicht comtoise wandklok met een bloemslinger 50-100
4026 mahonie Victoriaanse "cheval mirror" ovale kantelbare passpiegel in een standaard met inlegwerk 150-250
4027 set van vier Engelse eiken Regency stijl stoelen met een groen velours stoffering 40-80
4028 antiek Engelse eiken vierdeurs tuigkast met ingelegde paneeldeuren en op een vierlaads onderkast 100-200
4029 antieke koperen Franse comtoiseklok in een gehoutschilderde grenen kast 100-200
4030 mahonie Biedermeier tweedeurs open bonheur met een spiegelopstand en een opengewerkte kuif 100-200
4031 eiken porte-manteau met een facetgeslepen spiegel en een onderkastje met een lade 100-200
4032 mahonie Biedermeier tweedeurs kabinet met een vierlaads onderkast en met steekwerk op de deuren 250-400
4034 antieke Engelse mahonie vierladenkast met een gebogen front en met geometrisch inlegwerk 100-200
4035 antieke eiken dekenkist met een "gebroken" deksel en drie gestoken panelen 80-130
4036 18de eeuw Fries eiken tweedeurs kabinet op een drielaads onderkast en met zwarte pilaren 200-300
4037 verguld legering met albast Franse pendule met een beeld van een jager onder een beschadigde ovale glazen stolp 100-200
4038 ronde mahonie Biedermeier coulissentafel 1.40 mtr met uitvalpoten en op een vierkante sluierpoot op een vierspant 100-200
4039 set van zes mahonie Biedermeier stoelen met intarsia inlegwerk in de rugleuning 80-130
4040 18de eeuw palissanderhouten tweedeurs Drentse pastoorskast op bolpoten en met een gestoken ornament met engelfiguren 250-400
4041 Portugese pendule klok in Gotische stijl, 20ste eeuw 30-60
4042 mahonie Louis XVI stijl (hal)kastje met twee jalouziedeurtjes en een lade 50-100
4043 mahonie Louis XVI stijl naaitafel met een klep en een knottenlade 50-100
4044 mahonie Biedermeier tweedeurs penantkast met een lade en met gestoken ornamenten 50-100
4045 Zwarte pendule klok met geëmailleerde wijzerplaat, 20ste eeuw 30-60
4046 mahonie Biedermeier zeslaads chiffonnière ladenkast (fineerschade) 100-200
4047 verlaagde ronde mahonie Biedermeier bijzettafel met een driehoekige kolompoot op een driespant 40-80
4049 Set van drie muzikant figuren 30-50
4050 antiek mahonie gestoffeerd Empire stijl tweezits salonbankje en een fauteuil 400-600
4051 bijpassend gestoffeerde antieke mahonie Empire stijl fauteuil 100-200
4052 velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltairestoel met een opengestoken kuif 50-100
4053 Bijzettafel van grenenhout 30-60
4054 ronde mahonie Biedermeier tafel 88 cm. met een sluierpoot op een driespant 70-120
4055 mahonie Biedermeier (schoorsteen)spiegel 53 x 110 (fineerschade) 40-80
4056 notenhouten Duits Biedermeier klepsecretaire een bovenlade en een drielaads onderkast en met een ingelegd interieur 100-200
4059 mahonie Biedermeier eendeurs (hal)kast met een lade (fineerschade op blad) 150-250
4060 Eiken Friese staartklok 50-100
4061 Vintage kamerscherm 'Le Petit Journal' 80-100
4062 Art Nouveau paraplubak 60-80
4063 Metalen vintage design bureau 100-200
4064 Metalen vintage design bureau 100-200
4065 Twee mahonie Pander Hollandia stoelen 80-120
4066 Klein houten kistje met oude dia's 20-30
4067 Zeer grote 'Spearior' zaag (decoratie) 20-30
4069 Engels notenhouten eendeurs nachtkastje met een gestoken paneeltje en een opstandje 40-80
4070 blauw velours gestoffeerd mahonie Edwardian bankstel met een sofa en een dames- en herenfauteuil 200-300
4071 Liberty Londen, mahonie Arts & Crafts damessecretaire met een een uitklapbaar blad 100-200
4072 Franse wandklok (gedemonteerd), uurwerk gemerkt Serre Realeville 30-60
4073 Engelse eiken drukbarometer met een thermometer 40-80
4074 ovale geschulpte mahonie Biedermeier tafel op een gestoken driepoot en met vier stoelen 50-100
4075 eiken Duits Biedermeier facetgeslepen schoorsteenspiegel 110 x 70 30-60
4076 noten met wortelnoten Duits Biedermeier tweedeurs linnenkast met een lade 100-200
4077 beige velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltaire stoel 40-80
4078 mahonie Edwardian toliettafel met een facetgeslepen kantelspiegel 50-100
4079 notenhouten gestoken armstoel met o.a. gestoken acanthusbladeren en met een gebloemde stoffering 40-80
4080 antieke eiken linnenpers met een lade en op een eendeurs Biedermeier onderkast 50-100
4081 Amsterdamse School, paar mahonie gestoffeerde dames/ en herenfauteuls 100-200
4082 mahonie Empire stijl eendeurs kastje met een lade en met een bolle deur en pilaren 50-100
4083 antieke vruchtenhouten sidetable met drie laden 152 x 49 cm. 100-200
4084 mahonie Biedermeier achtdeurs boekenkast met vier glasdeuren, vier laden en twee uittrekbladen 2.94 mtr. breed 300-500
4085 Engelse mahonie stick barometer met een kwikbuis en met een ingelegde bies 50-100
4086 mahonie Biedermeier eendeurs kastje met een lade 40-80
4087 mahonie Biedermeier keukentafeltje met een lade 30-60
4088 antiek Engels tweedeurs schrijfkabinet op een drielaads onderkast met een secretaire-lade 150-250
4089 mahonie Biedermeier eendeurs kastje met een lade 50-100
4090 ronde mahonie met zwart geschulpte Biedermeier tafel 1.00 mtr. op een driepoot 50-100
4091 ronde mahonie met zwart geschulpte Biedermeier tafel 1.08 mtr. op een driepoot 50-100
4092 noten met zwart Biedermeier bonheur met een glasdeur en een tweedeurs onderkast en met een opengewerkte kuif 200-300
4093 mahonie Victoriaanse staande klok met een ronde geschilderde wijzerplaat 250-400
4094 mahonie met zwart Biedermeier penantkast met een gebogen front 70-120
4096 notenhouten Willem III damescilinderbureau op een open onderstel 100-200
4097 antieke Engelse eiken staande klok met een bronzen wijzerplaat, secondewijzer en datum 200-300
4098 geschulpte noten met zwart Biedermeier spinnekoptafel 88 x 120 100-200
4099 set van vier mahonie Biedermeier stoelen met groen velours stoffering 50-100
4100 noten met zwart Biedermeier tweedeurs glaskastje met een opengestoken kuif 200-300
4101 noten met wortelnoten Duits Biedermeier klepsecretaire met twee bovenladen en een drielaads onderkast 100-200
4102 notenhouten Biedermeier eendeurs glaskast met een facetgeslepen glasdeur en een lade 150-250
4103 geschulpt mahonie met zwart Biedermeier bijzettafel op een driepoot 30-70
4104 noten met zwart Biedermeier eendeurs glaskast met gestoken fruitornamenten en een lade 200-300
4105 antieke eiken Friese staartklok 50-100
4106 antiek Engels mahonie hangoor sofatafel 100-200
4107 groen velours gestoffeerde mahonie Biedermeier voltaire 50-100
4108 noten met zwart Biedermeier bonheur met een glasdeur en op ee tweedeurs onderkast 200-300
4109 noten met geelkoperen pendule met glaswerk 40-80
4110 mahonie Louis XVI stijl vijflaads plat bureau met een groen leren blad 100-200
4111 groen velours gestoffeerde notenhouten Biedermeier tweezits tête rête bank 200-300
4112 mahonie Biedermeier tweedeurs commode met een lade 100-200
4113 zwart houten met vergulde pendule met scheepsdecor onder een ovale glazen stolp 150-250
4114 ovale eiken Victoriaanse tafel op een vierpoot 145 x 127 50-100
4115 rond palissanderhouten Victoriaanse stijl bijzettafel 40-60
4116 noten met zwart Biedermeier eendeurs zilverkast 150-250
4117 zwart gepolitoerde Biedermeier tafelklok met slagwerk 70-120
4118 ovale geschulpte mahonie Biedermeier tafel 1145 x 115 op een gestoken spinnekoppoot 100-200
4119 mahonie Louis XVI stijl tweelaads kastje 40-80
4120 18de eeuw Renaissance stijl eiken tweedeurs kast op drie bolpoten 250-400
4127 botenhouten opengestoken barometer met een gestoken fazant 30-60
4146 dubbelzijdige platte cloisonné vaas met o.a. vogeldecor 40-80
4161 antieke Franse koperen comtoiseklok in een donkergrenen kast (harpslinger) 100-200
4162 antieke eiken zeslaads chiffoniere ladenkast 100-200
4163 mahonie gestoffeerde Biedermeier armstoel met een opengestoken kuif en met een bijpassend gestoffeerd stoeltje 50-100
4164 mahonie Hollandse tweedeurs porseleinkast op een gebogen vierlaads onderkast met klauwpoten 200-300
4165 eiken Friese staartklok met maanaanduiding 50-100
4166 antieke ronde Engelse mahonie 'tilttop' klaptafel op een driepoot 50-100
4167 palissanderhouten (incompleet) tweedeurs halvemaan kastje met een koperen opstaande rand 50-80
4168 Duitse eiken Biedermeier driedeurs kast met facetgeslepen ruitjes en met o.a. gestoken ranken 100-200
4169 mahonie Biedermeier wastafel met een wit marmeren blad en een lade 40-80
4170 eiken Biedermeier klepsecretaire met een bovelade en een drielaads onderkast 100-200
4171 Amsterdamse School mahonie theetafel 70-120
4172 geschulpte Biedermeier stijl consoletafel (vernieuwd blad) 40-80
4173 driedelig zwart marmeren Frans pendulestel met een paar drielichts kandelaars 40-80
4174 hoog model ovaal geschulpte serveertafel met o.a. opengestoken bladdecor 40-80
4175 mahonie eendeurs wandporseleinkast 40-80
4176 antieke boeren eiken tweedeurs voorraadkast op slofpoten 182 x 118 hoog 0-0
4177 ovaal geschulpt mahonie Biedermeier bijzettafel op een vierpoot 40-80
4178 eiken met groen velours gestoffeerde armstoel met o.a. gestoken acanthusbladeren 40-80
4179 notenhouten met groen velours gestoffeerde armstoel met o.a. gestoken acanthusbladeren 40-80
4180 antieke boeren eiken vierdeurs servieskast met twee glasdeuren 150-250
4181 ovale geschulpte en verlaagde mahonie Biedermeier salontafel op een gestoken driepoot 40-80
4182 ronde mahonie Victoriaanse tafel met een kolompoot op een rondspant met drie poten1.37 mtr 80-130
4183 facetgeslepen Louis XVI stijl schoorsteenspiegel in een goudkleurige lijst 50-100
4184 mahonie Art Nouveau vierdeurs buffetkastje met facetgeslepen spiegels en en ruitjes 200-300
4185 Schwarzwald tweegewicht wandklok met een houten beschilderde wijzerplaat 30-50
4186 antieke eiken kloostertafel 8 x 181 met vier eiken knopstoelen met een biezen zitting 100-200
4187 antiek donkergrenen spektafeltje met een lade 50-100
4188 antiek boeren eiken eendeurs voorraadkastje met een paneeldeur 80-130
4189 notenhouten Biedermeier wandklok met slagwerk 40-80
4190 Arthur Brett & Son, ovale mahonie Regency stijl mahonie tafel 230 x 135 200-400
4191 Arthur Brett & Son, set van acht mahonie Hepplewhite stijl stoelen 200-300
4192 wortelnoten eendeurs Chippendale stijl porseleinkast op een orgelgebogen vierlaads onderkast 100-200
4194 antieke eiken bakschommelstoel met een lade 150-250
4195 mahonie Victoriaans damesstoeltje met een gestreepte stoffering 40-80
4196 noten met zwart Willem III tweedeurs glaskast met een gestoken kuif en met een onderlade 100-200
4197 ovale antieke spiegel in een goudkleurige lijst met een kuifje 50-100
4198 antieke Engelse "Georgian" eiken vijfladenkast 100-200
4199 ovaal verlaagd mahonie Biedermeier bijzettafel op een driepoot 40-80
4200 mahonie Louis XVI stijl eendeurs vitrinekast met een facetgeslepen glasdeur 200-300
4201 antieke Franse koperen comtoiseklok (vouwslinger) in een grenen gehoutschilderde kast 100-200
4202 eiken porte-manteau met een facetgeslepen spiegel 70-120
4203 antieke boeren eiken kaarttafel met een lade 50-100
4204 mahonie met zwart Biedermeier bonheur met een (beschadigde) opengewerkte kuif 100-200
4205 antieke Franse koperen tweegewicht comtoise wandklok met een vouwslinger 40-80
4206 antieke Engelse mahonie zesladenkast met een ingelegde bies 100-200
4207 mahonie gestoffeerde Biedermeier voltaire met steekwerk in de kap 40-80
4208 mahonie Victoriaanse linnenkast met een spiegeldeur en een lade 100-200
4209 tweegewicht Schwarzwald wandklokje met een houten beschilderde wijzerplaat 30-60
4210 laag model eendeurs Duits Biedermeier hoekkast met een lade 50-100
4211 notenhouten (sleets) gestoffeerde Duits Biedermeier fauteuil 30-60
4212 Mechelse eiken vierdeurs buffetkast met gekleurde glas-in-lood deuren 100-200
4213 set van vier Franse eiken getorste stoelen met een gestoken kuif 70-120
4214 antieke eiken dekenkist op bolpootjes 50-100
4215 antieke eiken armstoel 50-100
4216 mahonie Biedermeier vierdeurs buffetkast met twee glasdeuren en een lade 100-200
4217 notenhouten Art-deco schoorsteenklok met slagwerk en melodie 40-80
4218 verrijdbare mahonie Victoriaanse étagère kast 100-200
4219 ronde mahonie Biedermeier coulissentafel met vier tussenbladen en uitvalpoten op een gestoken driepoot 50-100
4220 eiken driedeurs boekenkast met glasdeuren 100-200
4221 geelkoperen schoorsteenklok met slagwerk en een facetgeslepen ruitje 30-60
4222 eiken Art-nouveau schrijfbureau met een klep 100-200
4223 18de eeuw Engels eiken Queen Anne stijl hangoortafel 100-200
4224 Engelse eiken secretaire met een tweedeurs boekenkast met glasdeuren 100-200
4225 antieke Schwarzwald appelklok (geen gewichten) 0-0
4226 paar eiken Duitse Jugendstil eendeurs nachtkastjes met een opstand en een glasdeurtje 50-100
4228 noten met wortelnoten Duits Biedermeier uitschuiftafel 114 x 84 op een gestoken vierpoot 50-100
4229 eiken pendule met slagwerk en met parelmoer inleg en geslepen ruitjes 30-60
4230 ronde mahonie Victoriaanse tafel 1.20 m. op een driepoot 40-80
4231 paar donkere iepenhouten met notenhout Louis XVI stijl armstoelen 50-100
4232 mahonie Biedermeier tweedeurs linnenkast met een lade 90-130
4233 paar bruin leer gestoffeerde Amsterdamse School fauteuils 300-500
4234 notenhouten Duits Biedermeier klepsecretaire met een tweedeurs opstand en een drielaads onderkast 80-130
4235 mahonie Biedermeier armstoel met een opengewerkte kuif 50-100
4236 antieke mahonie Queen Anne stijl theetafel met een lade 50-100
4237 groen gestoffeerde Biedermeier armstoel met een opengewerkte kuif 40-80
4238 facetgeslepen schoorsteenspiegel in een bewerkte goudkleurige lijst met een kuif en met een kleurendruk 100-200
4239 Franse mahonie stoel met steekwerk in de kap en een mahonie Victoriaanse "balloon back" stoel 40-80
4240 ongerestaureerd mahonie Biedermeier vierladenkast met o.a. fineerschade 0-0
4301 lot met diverse blauwe o.a. Makkum borden 30-50
4302 lot met o.a. diverse gekleurde Makkum borden en een driedelig kaststel 40-80
4303 antiek aardewerk scheerbekken met bloemdecor 0-0
4304 lot met o.a. divers tin (dienblad en antieke maatbekers) 50-100
4305 paar antieke Chinees blauwe porseleinen dekselpotten met decor van tempelleeuwen (randschilfers aan de deksels) 50-100
4306 De Porceleyne Fles, rond geplooid Delft blauw aardewerk dekselbakje 0-0
4307 Ram Arnhem, Delfts blauw aardewerk dekselpot 40-80
4308 Schoonhoven Holland, Delfts blauw aardewerk dekselbakje en een zeskantig theebus met bloemdecor 30-60
4309 Gouda Holland, Delft blauw aardewerk knobbelvaas 30-60
4310 De Porceleyne Fles, ronde Delft blauw aardewerk fruitschaal met bloemdecor 30-60
4311 Aug. Moreau, bronzen sculptuur van een herdersjongen 250-400
4312 paar 19de eeuw Imarui gekleurde aardewerk dekselvazen 64 cm. met decor van tempelleeuwen op de deksels 300-500
4313 19de eeuw cilindervormige Imari gekleurde aardewerk vaas 62 cm (hersteld) 50-100
4314 19de eeuw Imari gekleurde aardewerk bloempot hoogte 30 cm 200-300
4315 antieke houten gekleurde en gestoken kerkkandelaar 40-80
4316 twee antieke Famille rose gekleurde porseleinen borden 80-130
4317 set van vier (randchilfers) antieke Imari gekleurde porseleinen borden 50-100
4318 Art-deco hanglamp met melkglazenkapjes 40-80
4319 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk kruik op een voet met een rivierlandschap 30-60
4320 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk vaas op een voet met bloem- en vogeldecor 0-0
4321 Regina Gouda, set van negen Blauwe borden met afbeelding van zeilschepen 80-130
4322 antieke geelkoperen scheepsbarometer met een cardanische ophanging 150-250
4323 G. de Koningh Arnhem, antieke koperen met bronzen sextant 200-300
4324 W. & L.E. Gurley Troy N.Y. 19de eeuw scheepskompas op een ronde houten voet 200-300
4325 Dancer Manchester, antieke theodoliet 200-300
4326 antiek instrumentenmakers draaibankje op een mahoniehouten onderstel met een laadje 200-300
4327 antiek instrumentenmakers draaibank met losse onderdelen en op een mahonie voet 300-500
4328 antiek teakhouten stuurwiel 50-100
4329 antiek teakhouten stuurwiel 50-100
4330 Viktor Seifert, bronzen sculptuur van een drinkend vrouwelijk naakt op een marmeren voet 400-500
4331 gekleurde Chinees porseleinen kom (barstje) 40-80
4332 twee antieke tinnen kraankannen (één kraan ontbreekt) 40-80
4333 paar antieke Delft blauw aardewerk schotels 34 cm. met bloemdecor 100-200
4334 klein model antiek teakhouten met bronzen stuurwiel 50-100
4335 vergulde vierlichts wandluster met kristallen pegeltjes en een antieke bronzen eenlichts wandkandelaar 40-80
4336 twee o.a. antieke bronzen vijzels 50-100
4337 groen gekleurde met verguld bronzen Empire stijl zevenlichts hangkroon 100-200
4338 lot met o.a. antieke tinnen eikelkan, zeepvat en diverse maten 100-200
4339 antiek wagenschot met mythologische beschildering van Herminia 40-80
4340 schildpad met (incompleet) parelmoer lepeldoosje op beenderen pootjes 40-80
4341 lot met o.a. diverse Chinees blauw en gekleurd kop en schotels 200-300
4342 antiek Chinees blauw porseleinen trekpotje 100-200
4343 antiek Chinees blauw porseleinen trekpotje 50-100
4344 set van drie antieke Delft blauwe schotels 31 cm met vogel- en bloemdecor (randschilfers) 100-200
4345 Delft blauw aardewerk bord en een rood met groen gekleurd bord met bloem- en vogeldecor 30-60
4346 Victoriaanse gegraveerde tinnen koffieketel op een houten voet 40-80
4347 De Porceleyne Fles, Delft blauw aardewerk vaas met bloemdecor 26 cm. 40-80
4348 antieke geelkoperen schuimspaan 30-60
4349 twee antieke Zuid-Nederlandse tinnen maten, Litre en Double Litre en zes antieke tinnen maten 40-80
4350 vijfdelig Delft blauw aardewerk kaststel (diverse beschadiging) 40-80
4351 Gerard van der Leeden (Deukalioon Bergen), bronzen sculptuur van een staand vrouwelijk naakt (Saskia hoogte 26 cm. en een oplage van 6) 200-300
4352 set van drie bronzen drielichts kandelaars 50-100
4353 Arnhem, wit plateel schaal met elf schaaltjes met gekleurd decor 40-80
4354 Regina Gouda, gekleurd plateel karaf op een rond dienblad 40-80
4355 bewerkte bronzen vijzel 40-80
4356 antiek bronzen zeslichts kaarsenkroon en een tweelichts wandluster 50-100
4357 paar Chinees blauwe ovale porseleinen schalen met bloemdecor 200-300
4358 Zenith Gouda, paar gekleurde plateel knijpflessen 30-60
4359 zilverkleurige Chinese halsketting ingelijst in een showcase 50-100
4360 geschulpte mahonie Biedermeier facetgeslepen gangspiegel met een kuifje 40-80
4361 antieke blikken beschilderde pijpenkomfoor en een thee emmer 30-60
4362 aardewerk gele bloempot op een pied de stalle 50-100
4363 antieke roodkoperen appelketel 40-80
4364 antieke Empire stijl thee emmer met een geelkoperen binnenbak 40-80
4365 antiek geelkoperen vogelkooitje 40-80
4366 paar Imari gekleurde aardewerk met geelkoperen elektrisch gemaakte olielampen 50-100
4367 bolle glazen met verguld koperen Louis XVI stijl hanglamp met zes toortskelken en een adelaarfiguur 200-300
4368 eiken Gotisch gestoken consoletafel met gebeeldhouwde apostelen 100-200
4369 F.D. Barbedienne (Ferdinand), bronzen sculptuur van Lorenzo de Medici zittend op een sokkel 300-500
4371 bronzen deels verguld Art-nouveau sculptuur van een vrouw (vingertje beschadigd) 200-300
4372 geelkoperen hangkroon met een matglazen schaal en drie kelken 80-120
4373 paddestoelvormige gekleurde opaline tafellampje 50-100
4374 ovale bewerkte antieke geelkoperen plantenbak op klauwpoten 30-60
4375 Emanuel Villanis, bronzen borstbeeld van een vrouw "Thaïs" (beschadiging aan achterzijde) 200-300
4376 antiek miniatuure gehoutschilderd tweedeurs kastje 40-80
4377 Nic Jonk '77, bronzen sculptuur met een vrouwelijk naakt en een vogel 200-300
4378 mahonie Victoriaanse toiletspiegel met een kantelspiegel 40-80
4379 bronzen engekfiguur met een viool 40-80
4380 antieke mahonie Empire stijl thee emmer met geelkoperen banden 40-80
4381 kleine Biedermeier salontafel 30-60
4387 lot met o.a. divers muntgeld 0-0
4477 Indische kris met een houten en geelkoperen schede 30-60
4478 Indische kris met een houten en geelkoperen schede 30-60
4479 ingelijst borduurwerk met "The Finding of Moses" 50-100
4480 mahonie Victoriaanse toiletspiegel (fineerschade) met een klep en twee laden en met een kantelspiegel 50-100
4521 lot met tien diverse antieke Hollandse tegels 100-200
4522 antiek speculaasplankje (ezel) en een houten suikervorm 30-60
4523 tableau met vier antieke Hollandse blauwe tegels 40-80
4524 antiek blauw tegeltableau met een bloemenvaas en twee papegaaien (één tegel beschadigd) 100-200
4525 antiek blauw tegeltableau met een bloemenvaas en twee paarden (één tegel beschadigd) 100-200
4526 naar M. Hobbema Z. Holland, gekleurd twaalftegeltableau met een landschap en bomen 50-100
4527 lot met zeven aardewerk kruiken 50-100
4528 tableau met vier antieke mangaan landschaptegels 40-80
4529 gekleurd Delft zestegeltableau met Straatje van Vermeer 0-0
4530 lot met diverse o.a. antieke blauwe tegels 50-100
4532 paar groen onyx met legering klokkenkandelaars 30-60
4533 lot met diverse antieke tegels 60-80
4534 lot met diverse antieke tegels 30-60
4535 lot met diverse antieke tegels 60-80
4536 lot met diverse antieke tegels 30-60
4537 lot met diverse antieke tegels 30-60
4538 Imari gekleurd aardewerk met geelkoperen elektrisch gemaakte olielamp 30-60
4539 lot met divers Imari aardewerk 40-80
4540 lot met diverse o.a. antieke blauwe tegels 50-100
4541 koperen hangkroon met een geëtste glazen schaal en drie kapjes 50-100
4542 Famille rose gekleurde porseleinen schaal in een verguld montuur 40-80
4543 ingelijste merklap gedateerd 1790 40-80
4544 ingelijste merklap gedateerd 1855 40-80
4545 mahonie Victoriaanse toiletspiegel met een kantelspiegel 30-60
4546 antieke geel- met roodkoperen melkbus 50-100
4547 Chinees blauwe schotel met bloemdecor 27 cm. 30-60
4548 Rekleurd Regina Gouda plateel wandbord 29 cm. 30-60
4549 antiek dubbelloops percussie jachtgeweer 100-200
4550 grijs/bruin aardewerk baardmankruikje 30-60
4551 twee Indische krissen 50-80
4552 paar bronzen borstbeeldjes van Marie Antoinette en van Louis XVI, achterkant gemerkt Chandigny 1858 100-200
4553 houten gestoken H. Hart beeld op een houten console 50-100
4554 lot met diverse o.a. antieke blauwe tegels 50-100
4555 ovaal gekleurd terra cotta beeldengroep met een man en vrouw met twee windhonden 50-100
4556 Saksisch gekleurd porseleinen sculptuur met twee Franse militairem en een paard 50-100
4557 twee gekleurde porseleinen met koperen schemerlampvoeten 40-80
4558 gekleurde porseleinen Empire stijl kop en schotel met een winterlandschap 60-80
4559 Sèvres, blauw porseleinen met verguld bronzen schemerlampvoet 100-200
4560 paar porseleinen kop en schotel met vlinderdecor en een set van drie Rosenthal kop en schotels met bloem- en vogeldecor 0-0
4561 antieke roze gekleurde opaline staande olielamp 40-80
4562 wit porseleinen en een wit met blauw opaline staande olielamp 50-80
4563 kristallen coupe op een achtkantige voet 30-60
4564 kristallen coupe met olijfslijpsel en met een omgeslagen rand 40-80
4565 A.D. Copier, tincraquele 40-80
4566 gekleurd porseleinen Biedermeier dienblad met een incompleet serviesje 30-60
4567 Biedermeier gekleurd porseleinen schemerlampvoet 30-60
4568 Royal Albert decor "flower of the month" kop en schotels 40-80
4569 paar Franse gekleurde porseleinen met geelkoperen elektrisch gemaakte olielampen 50-100
4570 staande schemerlamp met een wit gekleurde glazen poot 100-200
4571 bewerkte geelkoperen kerkkandelaar op een driepoot mat een Paaskaars 50-100
4572 lot met diverse gekleurde porseleinen beelden 50-100
4573 Royal Copenhagen, porseleinen beeld van een jongen op een vrucht 30-60
4574 Delft blauwe aardewerk tabakspot en Huizen Pottery vaas met blauw bloemdecor 30-60
4591 Mary Gregory, groene beschilderde vaas (schilfers) en een beschadigde karaf 30-60
4592 vijf diverse kristallen coupes 50-100
4593 lot met diver Swarovski 80-130
4594 paar verzilverde met mahonie flessenbakken met druivendecor 30-60
4595 bruine glazen bloemenvaas 58 cm 0-0
4596 ruitenwaaier kristallen beschuitbus op een onderschotel 30-60
4597 lot met divers kristal w.o. een hors d'oeuvre schaal 40-80
4598 bootvormige blauwe glazen schaal met zilverkleurig oplegwerk 30-60
4599 zes diverse glazen karaffen 30-60
4600 lot met divers kristal w.o. messenleggers en Maastricht Crystal schaaltjes 0-0
4601 Letterman, olieverf op doek met bloemen en drie papegaaien op een tak 157 x 127 50-100
4602 olieverf op doek met een polderlandschap en o.a. rietkragen (gesigneerd) 80-130
4604 H. Kranenburg, olieverf op doek met een havengezicht Hoorn 40-80
4605 Peter Brouwer, olieverf op doek met een kustgezicht en zeischepen 100-200
4606 R. Scheepstra, gouache met een zittende vrouw 30-60
4607 Ria Scheepstra, drie aquarellen met fruit 30-60
4608 olieverf op doek met twee monnikken aan een leestafel 40-80
4609 Piet van Wijngaerdt, olieverf op doek met een stilleven met o.a. amaryllis (beschadiging) 200-300
4610 olieverf op doek met een 18de eeuws interieur met diverse figuren, r.o gesigneerd v. Roon 80-130
4611 olieverf op doek "de eierenkoopvrouw" naar Abraham Bloemaert 50-100
4612 Mary Koekenbier, olieverf op doek Apothekersbenodigdheden 150-250
4613 W. van de Salm, olieverf op een paneel met een boerderij aan een vaart en een bruggetje 40-80
4614 Peter Brouwer, olieverf op een paneel 97 x 37 met diverse zeilschepen 100-200
4615 R. Darcy. olieverf op doek met een Parijs stadsgezicht en "Moulin Rouge" 50-100
4617 Leo Gestel (gesigneerd), olieverf op board en achter glas met een portret van een vrouw met een hoed 100-200
4618 A. Middendorp, olieverf op een paneel met een exterieur en pluimvee bij een watertap 40-80
4619 Marinus Koekkoek, olieverf (marouflé) met een bloemenmane en o.a. rozen 100-200
4620 olieverf op doek met drie spelende poezen, r.o. gesigneerd O. Hammer 70-120
4621 Martin van Waning (achterkant), olieverf op een triplex paneel met een havengezicht en een stadspoort 50-100
4622 olieverf op schilderskarton met een geranium in een pot 0-0
4623 Cor van Loenen, olieverf op een paneel met een (Gronings) landschap en een korenveld 105 x 127 300-500
4624 Gerrit de Jong, olieverf op doek met een stilleven met o.a. een vijzel en een handbalans 200-300
4625 E. Bäumerer, olieverf op doek met een landschap met bomen aan water 150-250
4626 Arie Runneveld, olieverf op doek met een boeket bloemen in een groene vaas 50-100
4627 Henri Forain, olieverf op een paneel met een Parijs stadsgezicht met vrouwfiguren en een paardenkoets 250-400
4628 M. Laan, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 89 x 129 80-130
4629 Adriaan Timmers 1925, olieverf op doel met een stilleven met o.a. een kraantjeskan en een pijpenrek 200-300
4630 C. Jaeger 1927, olieverf op doek met een bos chrysanten in een vaas 50-100
4631 naar W. Rip, olieverf op een triplex paneel met een landschap met bomen en met koeien aan water 40-80
4632 Annemarie van Wolde, gouache met een zittend vrouwelijk naakt 40-80
4633 monogram D.I. '94 (Douwe Idema) aquarel met een wit circuspaard 100-200
4634 rond 18de eeuw miniatuur portret van een officier 50-100
4635 18e eeuw potloodtekening met een wintergezicht en twee vissers en vissersvrouwrn 50-100
4636 twee 18de eeuw miniatuur portretten van een man en een vrouw 100-200
4641 B. Forster, olieverf op doek met een jongen en meisje op een bruggetje 100-200
4642 Willy Fleur, olieverf op doek met zonnebloemen in een bruin aardewerk pot 80 x 115 150-250
4643 olieverf op doek met een kat en drie kittens 100-200
4644 Joh. Plas '47, olieverf op doek met een kustgezicht bij Camperduin 100-200
4645 Karel van Seben, olieverf op doek "Laatste huis in Oud Loosdrecht" met bomen en schapen 30-60
4647 olieverf op doek met een zeehaven en diverse schepen, r.o. gesigneerd Otter 100-200
4648 Matthieu Wiegman, gouache met een Christus figuur "de Nood Gods" 300-500
4649 olieverf op doek met een Volendams havengezicht met botters en een vrouw en twee vissers, l.o. gesigneerd 200-300
4650 Jur. M. Beek (Jueiaen Marinus), olieverf op doek met een Zuideuropess landschap met een bergmeer en een dorp aan water 100-200
4651 H. Roland, olieverf op een paneel met een witte en blauwe plant in een pot 40-80
4652 Aquarel met kersenbloesem, gesign. Bray '89 30-60
4653 Prent C. Brandenburg, Grote of Sint-Jacobskerk Den Haag 20-40
4654 F. Bayerlein (1872-1955) gesign., tekening van een vrouw in interieur 50-80
4655 Prent Rotterdam 'De oude hoofdpoort' 20-40
4656 Prent Rotterdam 'A view of the exchange the South and North Blaak' 20-40
4657 H. Levigne '83, aquarel met huizen in Ciudadela op Menorca 20-30
4659 J. Verda (gesigneerd), vier olieverf schilderijen van boerderijen 40-60
4660 Prent (gesigneerd Mogel?), oude man met viool op een dak 20-30
4661 Prent Amsterdam Herengracht (onleesbaar gesigneerd) 20-30
4662 Tekening, ongesigneerd, 'Misschien door de opwinding' 20-30
4663 Twee albums met postzegels 20-30
4664 J.A. Hekking (gesigneerd), landschap met figuren, olieverf op paneel 80-100
4665 olieverf op doek met een bloemstuk op een console, r.o. gesigneerd 80-130
4666 H. Zeegers, aquarel met een boeket bloemen 40-80
4667 olieverf op board met een stilleven met o.a. een viool en een koperen ketel 80-130
4668 P. Jongbloed, olieverf op doek met een stilleven met bloemen en fruit 40-80
4669 olieverf op doek met een besneeuwd stadsgezicht en een arreslee met paarden, r.o. gesigneerd 40-80
4670 Dirk Breed, gouache met een landschap omgeving Aartswoud 100-200
4671 Dirk Breed, gouache met boerderijen omgeving Aartswoud 100-200
4672 J.P. (Joop) Molenaar, pasteltekening met een Rotterdams havengezicht en diverse schepen 50-100
4673 olieverf op een paneel met zeilschepen op zee 40-80
4674 paar miniatuur vrouwenportretten in houten lijsten 40-80
4675 Annemarie van Wolde (-Mulder), pasteltekening met een zittend vrouwelijk naakt 59-100
4676 H. v. Leeuwen, olieverf op doek met een zittende man met een gitaar 30-60
4677 olieverf op een paneel met een baardmankruik, r.b. gesigneerd 30-60
4678 Haverman, potloodtekening met een stadsplein en diverse figuren te Tanger 0-0
4679 Arend Hendriks, potlooftekening met een portret van vissersvrouw 0-0
4680 J.H. Weissenbruch, aquarel schets van een landschap 50-100
4681 olieverf op een mahonie paneel met een duinlandschap en een boerderij 40-80
4682 olieverf op een eiken paneeltje met zeilschepen op zee 40-80
4683 naar Raaphorst, olieverf op een paneel met een witte poes en vier kittens 50-100
4684 paar olieverfschilderijen met een zomer- en een winterlandschap 80-130
4685 W. Hooymans, olieverf op doek met een baai en zeilschepen 30-60
4687 olieverf op doek met een stilleven met o.a. een schaal en een groene fles 30-60
4688 olieverf op doek (zonder lijst) met twee koeien, r.o. gesigneerd 0-0
4689 Irene Steuer, gewassen penseeltekening naar Mesdag met drie bomschuiten op zee 40-80
4690 Piet Clijnk, pasteltekening met molen "de Pink" bij Koog a.d. Zaan 40-80
4692 J. Maris (Jacob Henricus), olieverf op doek met een Hollands rivierlandschap met een molen en een zeilschip 250-400
4693 olieverf op doek met met twee knotwilgen aan water, r.o. gesigneerd J. van Guytendorp 40-80
4694 olieverf op doek met een een polderlandschap en opvliegende eenden, r.o. gesigneerd Venema 30-60
4695 H.C. Kranenburg, olieverf op doek met landweg en twee knotwilgen 40-80
4696 paar olieverfschilderijen met een landschap 0-0
4697 olieverf met een fruitstilleven, r.o. gesigneerd 30-60
4698 J. Verburg, olieverf op doek met een polderlandschap en een boerderij aan water 50-100
4699 L. Baijens, olieverf op doek met een vaart en bomen 40-80
4700 olieverf op doek met een bloementuin en een terrastafeltje en twee stoeltjes l.o. gesigneerd 30-60
4701 van Lisdonk '86, olieverf op board met een vrouw met een helm en in blauw gewaad 100-200
4702 I. Monteiro, olieverf op doek "Who is who ? " met drie blote billen 100-200
4703 I. Monteiro '86, olieverf op doek "Couple" met een vrouwelijk naakt in een erotische pose 100-200
4704 Willy Knip, olieverf op doek met een boeket rozen in een vaas (beschadiging in doek) 40-80
4705 olieverf op doek met een polderlandschap en boerderij en molen aan water, r.o. gesigneerd 40-80
4706 C. v.d. Kaaij, olieverf op een paneel met besneeuwde huizen en een kathedraal 30-60
4707 olieverf op een paneeltje met een strandgezicht en badgasten r.o. gesigneerd 50-80
4708 Jan Kelderman, olieverf op doek met botters op zee 40-80
4709 olieverf op doek met een heidelandschap en een kudde schapen beschadiging in doek) l.o. gesigneerd 0-0
4710 aquarel met een kustgezicht en vissers met bomschuiten, r.o. gesigneerd 0-0
4711 H. Vrolijk, olieverf met een stilleven en een boeket bloemen 0-0
4712 olieverf op een paneel met diverse figuren en paarden bij een huis 30-60
4713 Tilly Moes, olieverf op doek met een boeket bloemen in een vaas 40-80
4714 naar J. Spin, olieverf op koper met een driemaster zeilschip 50-100
4715 olieverf op doek met een berglandschap en een bruk met een beek, r.o. gesigneerd 30-60
4716 olieverf op doek met een sneeuwandschap met een boerderij en bomen, r.o. gesigneerd 40-80
4717 A.J. Zoetmulder (Adrianus Jurianus) olieverf op doek (zonder lijst) met een gezicht op een dorp 30-60
4718 A. Zoetmulder (Adrianus Jurianus) olieverf op doek met hortensia's in een blauwe pot 40-80
4719 Jan Kelderman, twee olieverf op doek met bloemstillevens 30-60
4720 Henk van Dam, gemengde techniek met een vrouwfiguur 30-60
4721 tempera op doek met een Balinees godenverering en diverse man- en vrouwfiguren 100-200
4722 Japans olieverf achter glas met vijf Geisha's onder een boom met een lampion 70-120
4723 Arnout Colnot, potloodtekening met een landschap en sloot 50-80
4724 Hein Heertjes, pasteltekening met een werkplaatsinterieur 30-60
4725 Magda Luttikhuizen 1992, aquarel met wee afgemeerde zeilboten 40-80
4726 Jaap Oudes, 50'er jaren pasteltekening met een kerktoren en paarden incl boekwerk "Als ik teken ben ik op reis" 50-100
4727 monogram J.R. (John Raedecker), olieverf op paneel (achter glas) met een Hollands landschap 40-80
4728 monogram J.R. (John Raedecker), olieverf op paneel (achter glas) met stolpboerderijen 40-80
4729 monogram J.R. (John Raedecker) olieverf op paneel (achter glas) met een Hollands landschap 30-80
4730 monogram J.R. 82 (John Raedecker), olieverf op een paneel met een watermolen 40-80
4731 olieverf op doek met een meisje in witte jurk en met een schaal met fruit, r.o. gesigneerd 40-80
4732 olieverf met een portret naar Rembrandt 0-0
4733 Rudolf Possin, potloodtekening met een Volendammer man 40-80
4734 ter Braake, potloodtekening met een straatje en huizen te Volendam 40-80
4735 potloodtekening van een Volendammer vrouw met een accordeon, r.o. gesigneerd 40-80
4736 aquarel met Volendammer mannen en vrouwen bij haven met zeilschepen, r.o. gesigneerd 40-80
4737 Machon, aquarel met Volendammers op de kade bij een botter 40-80
4738 lot met acht diverse miniatuur vrouwenportretten 100-200
4739 Mon Wolters '65, gouche "Wraak" met een man en twee honden 50-100
4801 Leentje Linders 1993, kleurenets 11/75 "Around midnight part two" (glas beschadigd) 50-100
4802 Corneille (potlood gesigneerd en gedateerd), zeefdruk met een vrouw en met een vogel en een kat 100-200
4803 Corneille '90 (potlood gesigneerd) zeefdruk "Aida" met een vrouwfiguur en vogels bij piramides 150-250
4804 Alfred J. van Neste, kleurenets met een huis en een poort 40-80
4805 Levesque (Erik), kleureneys 41/60 met een abstracte voorstelling "Glenlivet Distillery " 30-60
4806 doos met o.a. divers grafiek 40-80
4807 Betty Appelman, textielcollage "structuren" 40-80
4808 Nic Jonk, kleurenlitho 20/150 met een vrouwelijk naakt 50-100
4810 Fon Klement, kleurenhoutsnede 1/50 "Natura Morta" 40-80
4811 doos met o.a. divers grafiek 40-80
4812 Corn. Brandenburg, ets met een Amsterdams grachtengezicht 0-0
4813 Jan Vrolijk, ets met koeien in een weiland 0-0
4814 Ans Wortel, kleurenlitho met diverse figuren en een spreuk 100-200
4815 Ans Wortel '81, kleurenlitho met diverse figuren en een spreuk 80-130
4816 Poppe Damave, ets met een kustgezicht Mikonos Griekenland 30-60
4817 twee kleurendrukken met een religieuze voorstelling, één gesigneerd Matth. Wiegman 30-60
4818 vier diverse schilderijlijsten 80-130
4819 kleurendruk Eugene Brands met een vrouw in een zonneweide 40-80
4820 Engelse kleurendruk "Outward Bound" met zeilschepen voor de kust van Liperpool 30-60
4821 Ioannes Blaeu, 17de eeuw kopergravure met een stadskaart van Hoorn 70-120
4822 Doris Groeneveld, zeefdruk 7/18 "Droomhuis" 40-80
4823 Bram van Velde, kleurenlitho met een abstracte voorstelling, uitgave "derrière le Mirroir" 40-80
4824 bewerkte goudkleurige schilderijlijst binnenmaat 61 x 101 30-60
4825 antieke ingelijste knipselkunst 0-0
4826 twee 18de eeuw kopergravures dorp Hoogtwoude en en Broek 30-60
4827 giclé naar Marius van Dokkum "Meegaan met je tijd" 50-100
4828 plaat in een zwarte lijst met een ploegende boer naar A. Mauve 30-60
4829 twee ingelijste platen met zeilschepen 0-0
4831 Jan Bleys, ets met een straatje en poort te Volendam 30-60
4832 houtsnede met een molen en een Volendammer visser met twee manden 30-60
4833 H. Spillman prent 'Kerk te Bloemendaal' 1746 20-30
4834 kleurenplaat met Volendammer haven en een moeder met kinderen 30-60
4835 map met een tekening van Vollendammer vrouw en een kleurenlitho van een Volendammer man en vrouw aan waterkant 30-60
4836 ingelijste wandelkaart Bergen en Bergen aan Zee 0-0
4837 drie diverse schilderijlijsten 0-0
4839 ets met een Volendammer moeder en kind bij de was, r.o. gesigneerd 30-60
4840 doos divers 0-0
4841 kleurenfoto 6/20 met een lezend meisje en drie geiten, r.o. gesigneerd 30-60
4842 set van vier kunstdrukken naar Andy Warhol met portretten van Marilyn Monroe 100-200
4843 paar Oosterse gekleurde platen in een zwarte lijst met een man en een kind 30-60
4844 paar ingelijste borduurwerken met vrouwfiguren 30-60
4845 ingekleurde kaart Friesland 30-60
4846 doos divers glazen lampen en olielampglazen 0-0
4847 doos divers metalen lampvoeten en pianolampjes 0-0
4848 Henk van Vessem '94, zeefdruk 11/200 met een abstracte voorstelling 40-80
4849 Richard Smeets '95, zeefdruk "Venster" 30-60
4850 Frank Lengvenius, zeefdruk 50/120 met een abstracte voorstelling 40-80
4851 Groeneveld '96, kleurenlitho 6/30 met o.a. een hoofd 30-60
4852 Anton Vrede '97, zeefdruk 44/50 met o.a. diverse dierfiguren en masker 40-80
4853 Henk van Vessem '94, zeefdruk 10/200 zonder titel 40-80
4854 Jan van Diemen, zeefdruk 29/150 "American Football" (geen glas) 0-0
4855 Henk van Vessem, zeefdruk 5/100 "Zomerhuis" 40-80
4856 Henk van Vessem, zeefdruk 53/200 met een abstracte voorselling (geen glas) 0-0
4857 Jeff Diederen, kleurenlitho 11/75 "De Maan" 0-0
4858 doos met divers modern grafiek 50-100
4859 twee diverse schilderijlijsten 0-0
4901 oosters tapijt, Kaskay 155 x 123 30-60
4902 oosters tapijt, Naïn 240 x 160 100-200
4903 oosters tapijt, Beloutch 85 x 140 30-60
4904 oosters tapijt, Bochara 260 x 370 200-300
4905 oosters tapijt, Naïn 220 x 135 100-200
4906 oosters tapijt, Naïn 200 x 20- 200-300
4907 oosters tapijt (wandtapijt) Ghom 200 x 135 met o.z. krijgers en dierfiguren 200-300
4908 oosters tapijt, Thebriz (kleurverschil) , 350 x 255 150-250
4909 oosters tapijt, Beloutch 139 x 74 30-60
4910 oosters tapijt, Thebriz met o.a. dierfiguren 330 x 240 250-400
4911 oosters tapijt, Bochara 158 x 78 30-60
4912 oosters tapijt, Herez 300 x 410 (sleets) 100-200
4913 oosters tapijt, Bidjar loer 280 x 78 100-200
4914 twee oosterse kussens 30-60
4915 oosters tapijt, Bochara 98 x 63 0-0
4916 oosters tapijt, Hamadan 331 220 100-200
4917 oosters tapijt, Beloutch 187 x 93 30-60
4918 oosters tapijt, Bidjar 320 x 20 200-300
4919 oosters tapijt, Bochara 101 x 62 0-0
4920 oosters tapijt, Bidjar 41 x 303 250-400
4921 oosters tapijt, 182 x 92 30-60
4922 doos met diverse Oosterse tapijtjes 50-100
4923 oosters tapijt, 147 x 103 40-80
4924 doos divers o.a. olieverf schilderijen van Indonesië 30-60
4925 oosters tapijt, Bidjar 179 x 89 40-60
4926 oosters tapijt, 151 x 101 50-100
4927 oosters tapijt, 168 x 90 30-60
4928 oosters tapijt met bloemdecor 50-100
4929 oosters tapijt, Bochara 229 x 149 50-100
4930 oosters tapijt, Kaskay 27 x 193 50-100
4931 oosters tapijt, Indo Thebriz 328 x 201 100-200
4932 doos divers met o.a. drie tapijtjes 30-60
4933 drie diverse Oosterse kussens 40-80
4934 oosters tapijt, Kaskay 322 x 227 150-250
4935 doos met diverse Oosterse tapijtjes 50-100
4936 oosters tapijt, Sarouch 305 x 196 200-300
4937 twee Oosterse kussens 40-80
4938 oosters tapijt met bloemdecor 320 x 210 50-100
4939 oosters tapijt 205 x 137 40-80
4940 oosters tapijt, Kaskay 150 x 110 30-80
4948 antiek bewerkt gietijzeren Heilig kruis 50-100
4957 Sanne Kuiper (gesigneerd), voorstelling van twee abstracte figuren 30-60
4958 doos divers o.a. miniatuur porselein en toby jugs 30-60
4959 Zwartgelakte ijzeren Amsterdamse School staande lamp 100-150
4960 eiken Amsterdamse School wandkastje 60-80
4961 Mahonie Willem III tafel 150-200
4962 Twee bordenrekken 20-30
4964 Blik voor strooizout 20-30
4965 leren koffer 20-30
4966 doos divers o.a. albums met sigarenwikkels 20-30
4967 doos divers 20-30
4968 P. Wink (gesigneerd), olieverf op doek van een bospad 30-60
4969 Olieverf op doek, Hollands landschap met molen in roodtinten 30-60
4971 G. Hoos (gesigneerd), aquarel fontein St. Paul 30-60
4972 doos divers serviesgoed 30-60
4973 doos divers o.a Delft aardewerk, Imari 30-60
4974 doos divers o.a. messing kleingoed 30-60
4975 doos divers met o.a. een lampenschaal 30-60
4976 doos divers 0-0
4977 doos met divers wit emaille 30-60
4978 doos divers 0-0
4979 doos met o.a. divers wit serviesgoed 0-0
4981 doos divers met o.a.glas en kristal 30-50
4982 twee dozen met o.a. divers serviesgoed 40-60
4983 doos met o.a. diverse verlichting 0-0
4984 doos divers met o.a. een DE koffiemolen 30-60
4985 doos divers met o.a. glaswerk en blauw aardewerk 30-60
4986 doos met o.a. divers koperwerk 40-60
4987 drie dozen met o.a. divers serviesgoed en lampetstellen 50-80
4988 doos met o.a. tin, steengoed en een petroleumstel 30-60
4989 doos met o.a. divers glaswerk 30-60
4990 doos divers met o.a. antiek koperwerk en verlichting 30-60
4991 doos divers met o.a. blikken en verlichting 30-60
4992 drie dozen met o.a. divers porselein en aardewerk serviesgoed 40-80
4993 doos divers met o.a. karaf en grafiek 30-60
4994 drie dozen met o.a. bloempotten en kaststellen 40-80
4995 doos met o.a. divers blik en dienbladen 30-60
4996 drie dozen met diverse hang(olie)lampen 40-80
4997 doos divers 0-0
4998 doos met o.a. divers gereedschap 0-0
4999 doos diverse boeken 0-0
5000 doos met divers textiel 0-0